Šeimos politika, Žiniasklaida, Iš propagandos frontų

Iš propagandos frontų. D. Šakalienė: „Rusija investuoja milžiniškas lėšas, kad tik mūsų visuomenę išlaikyti slaviškam – Rusijos tipo – mentalitete“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 21 d. 0:45

30     

    

Iš propagandos frontų. D. Šakalienė: „Rusija investuoja milžiniškas lėšas, kad tik mūsų visuomenę išlaikyti slaviškam – Rusijos tipo  – mentalitete“

„Vis dar kažkuriai daliai mūsų politikų ir net tų, kurie priklauso gana protingom ir mąstančiom partijom, vis dar sunku suvokti, kad mes turime rytų kaimyno veikimą, Rusijos investuojamas milžiniškas lėšas, kad tik mūsų visuomenę išlaikyti slaviškam (ne tautiniam, o politiniame kontekste, noriu pasakyti) – Rusijos tipo – mentalitete“, –  tokia įžvalga su Lietuvos visuomeninės televizijos žiūrovais pasidalijo Dovilė Šakalienė, praėjusį sekmadienį Nemiros Pumprickaitės pakviesta į LRT televizijos laidą „Savaitė“ pakalbėti apie „greit pamirštamus gerus darbus“.

Tačiau, kaip visi suprantame, padaryti dar ne visi „geri darbai“. Juk vasario 14-ąją sutarta ir nubalsuota tik dėl smurto rūšių apibrėžčių, nors jos ir buvo pavadintos pataisomis, kuriomis neva „pagaliau uždraustas smurtas prieš vaikus“. Štai pavasario sesijoje laukia išties „didelis darbas“ – sukurti lietuviškąjį norvegiškosiso Barnevernet atitikmenį, kaip to pageidavo D. Šakalienės entuziastingasis kolega Mykolas Majauskas.

Tačiau tam gali sutrukdyti visokie tamsūs Seimo nariai, apie „vaikų nemušimo“ įstatymą kuriantys „gąsdinimo, melo ir demagogijos lauką“.

Nepasidrovėjusi savo kolegas apkaltinti turint „baudžiauninko mentalitetą“ pati D. Šakalienė, žinoma, bylojo tiesą ir tik tiesą, kas be ko, jokio gąsdinimo ir demagogijos jos kalbose nebuvo, ypač kai tęsė savo samprotavimus apie Rusiją, norinčią mus išsaugoti „savo mentalitete“: „Iš esmės tas žaidimas [ką D. Šakalienė turėjo omeny tai sakydama, deja, žino tik pati D. Šakalienė – Tiesos.lt] yra labai gerai apgalvotas efesbešnikų [FSB – Rusijos Federacijos federalinė saugumo tarnyba – LRT.lt] žaidimas, kurio tikslas – tai, kas visuomenei yra jautriausia, kas mums instinktyviai labai svarbu – vaikai, šeima – supriešinti su demokratija ir laisve“.

Kaip ir buvo galima numanyti, laidos vedėjai N. Pumprickaitei ypač nepatiko Seimo „pasiūlymas sukurti laikinąją komisiją, kuri turėtų išsiaiškinti, kodėl atsitiko tragedija Kėdainiuose, ir galbūt teikti pasiūlymus, kaip tą įstatymą, kurio pataisos jau pateiktos ir užregistruotos Seime, pataisyti.“ Savo pašnekovės ji tiesiai ir paklausė: „Ar ne perteklinė ta komisija?“

Ir, žinoma, sulaukė teisingo atsakymo. Dar daugiau – paaiškėjo, jog D. Šakalienė ir be tyrimo komisijos jau žino, kodėl „sistema neveikia“. Cituojame: „Žmonės, kurie iki paskutinės minutės aktyviai aiškino, kad ginti vaikus nuo smurto kažkokiu būdu yra žala šeimai, dabar nori išsiaiškinti, kodėl neveikia sistema. Tai, žmonės, todėl ir neveikia. Todėl, kad jūs aktyviai bandote priešpastatyti vaiko teisę į saugią vaikystę su kišimusi į šeimą“, – bedė pirštu į mažojo Mato mirties priežastį Seimo narė ir žmogaus teisių gynėja Dovilė Šakalienė.

Visą interviu skaitykite ČIA, o žiūrėkite (nuo 21 min.) – ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas       2017-02-24 3:08

Originaliausia visame šiame idiotizme yra pasakymas apie “slavišką rusų tipo mentalitetą”. Įdomu, nuo kurių laikų tų mongoloidų mentalitetas slaviškas? Nebent nuo sssr, kada “sosialistinės demokratijos šalys” savaime buvo “slaviškos” (bent jau taip eilinis sssr pilietis suprasdavo).

manatrodas       2017-02-22 14:54

Jei atidžiau stebėtumėte Kremliaus elgseną “artimajame užsienyje”, pastebėtumėte, kad būtent visokie “žmagavs tsiaysias” sugeba veiksmingiausiai pasiekti trokštamų tikslų akimirksniu ten, kur jokios kitos priemonės nebūtų tokios veiksmingos. Pavyzdžiai - skandalingai ir smurto proveržiu pasibaigusios LGBT eitynės Tbilisyje ir Kišiniove svarbių sutarčių su ES pasirašymo išvakarėse. Jokie vatonautai, jokios iki dantų ginkluotos diversinės grupės, jokie dujų atjungimai nebūtų pasiekę tokio efekto! Gavosi “gaisro gesinimo” efektas žvelgiant iš Kremliaus varpinės. O tie visi LGBT aktyvistai, būdami sveiko proto, nesuprato kokios visuomenės nuotaikos tvyro jų atžvilgiu? Ar ne protingiau jiems buvo sulaukti, kol jų šalys priartės prie ES ir tada jau pareikšti kažką apie save? Jie nesuprato, kad nesudraskyti liks tik riaušių policijos dėka? Vargiai tikėtina, kad buvo bandoma kažką pasakyti taip savižudiškai. Greičiau tiesiog buvo vykdoma šalies kompromitacijos akcija ir ji velniškai gerai pavyko.
Ir vėlgi būtina priminti, kad nei VSD, nei AOTD, nei Kariuomenės strateginės komunikacijos departamentas nepatvirtino Šakalienės teiginio! Lietuvą ir Baltijos šalis pažįstantys rusų žurnalistai ir analitikai kaip tik visada pabrėžia, kad visuomenės čia yra visiškai kitokios nei Rusijoje ir NVS šalyse, kad Rusijai tinkantys metodai čia netiks. Jie gali tikti slaviškoms Rytų šalims, Kazachstanui, net ir Moldovai, bet Baltijos šalims niekaip netiks.

manatrodui       2017-02-22 6:31

Pradėjai “za zdravije”, o baigei “za upokoj”.
Tarsi “prieš” šakalizmą, bet po to gražiai suvedi į “kas prieš - tie rusū agentaj”.
Tradicinis bandymas, bet labai jau primityviai atlikta.

Teisės be pareigų - anarchija       2017-02-22 0:57

“Mokinė užrėmė duris rūbinėje nereaguodama į direktoriaus reikalavimą atidaryti”, “mokinys apipylė direktorių išmatomis”, “vaikas puolė tėvus užsimojęs kėde”...
Visais šiais atvejais suagusiųjų bandymas sutramdyti įsisiautėjusį vaiką traktuotas kaip smurtas prieš valką. Gerbiami seimūnai, pasakę “A”, pasakykite ir “B”, - Įstatymą butina papildyti numatant ne tik vaiko teises, bet ir pareigas klausyti teisėtų tėvų, mokytojų, policijos ir t.t reikalavimų. Tai pat numatyti vaiko atsakomybę už tokių pareigų nevykdymą. Turi būti numatyti būdai kaip ir kas tokį vaiką gali sutramdyti ir kokiomis priemonėmis, kad tai nebūtų traktuojama kaip smurtas prieš vaiką. Kitaip turėsime tik betvarkę.

man atrodo       2017-02-22 0:51

Kremliui kaip tik labiau apsimoka finansuoti visokių šakalienių ir atskirų žmonijos grupių privilegijų prievaizdus, nes “žmuogaus tiaisias” būūū! - bet kokia kritika ir nedraugiški veiksmai jų atžvilgiu bus apipilti kaltinimų įvairiomis “fobijomis” lavina. Kas norės prasidėti? O tokie šakališki įstatymai kelia įtampą ir susipriešinimą valstybėje, sumaištį valdžios institucijose, galvos skausmą iš kur gauti pinigų įstatymo vykdymui amžiais kiaurame biudžete…
Bet pats elementariausias įkaltis prieš Šakalienę, o tiksliau - prieš jos viršininkus, yra jautraus tokiame geopolitiniame kontekste teiginio nepagrįstumas. VSD arba Kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentas ar patvirtino tokį jautrų teiginį? Ne.
O žinote, kodėl didžiausia tikimybė, kad kaip tik Šakalienė/jos viršininkai, šeimininkai dirba Kremliui? Todėl, kad Kremlius turi visas galimybes sukurti tariamų grėsmių, apie kurias garsiai triūbija jo agentai, regimybę. Dabar rusakalbės propagandinės dezinformacijos priemonės Lietuvoje net pernelyg įnirtingai pradės kritikuoti šakališką įstatymą. Reiškia Kremliaus strategai ėmėsi operatyvinių priemonių, kad pridengti savo agentą, apginti jo legendą.
Man atrodo, netgi populiarus Lietuvoje gandas apie tai, kad Šakalienė veikia už nelegaliai iš Norvegijos gautus pinigus, gali būti Kremliaus specialiųjų tarnybų sąmoningai paleista “antis”.

Irena       2017-02-21 20:55

Arsesne uz Povilioniene ir Kuodyte kartu sudejus.Gerai, kad nors anu Seime nera.

Drugelio Šakalienės atlape simbolis       2017-02-21 17:56

Katalikų svetainėje egzorcistas.lt (skyriuje “Ar žinai, ką nešioji?”) tiesiog identiškas (!) simbolis kaip ir ant D. Šakalienės švarko atlapo - DRUGELIS (be antenų) - įvardytas kaip NEW AGE pasekėjų simbolis ir priskirtas tikėjimui, dvasingumui ir krikščioniškajam tapatumui pavojingiems ir vengtiniems ženklams,
kaip ir apversta pentagrama ar apverstas kryžius (Šėtono simboliai), “Nerono kryžius” (“sulaužytas kryžius“, arba “vištos koja”, kaip pacifistų atpažinimo ženklas), laužta “S”, kaip naikinimo simbolis (plg. nacių SS) ir kiti antikristiniai simboliai: http://www.egzorcistas.lt/vengtini-zenklai
Žinoma, DRUGELIS gali simbolizuoti ir ką kitką, tačiau
1. žinant, kad Naujosios Pasaulio Tvarkos (NWO) strategai bei vykdytojai siekia perkurti “senąjį žmogų” į “naująjį” (tradicinė šeima ar tradicinis tikėjimas jiems taip pat yra atgyvenos ir perkurtini)
2. žinant, kad drugelis NEW AGE - vienoje iš NWO ideologijų - kaip tik simbolizuoja perkeistą žmogų (DRUGELIS - buvęs KOKONAS-KIRMINAS, pavirtęs dailia peteliške su vaivorykštės spalvų ar žydrais sparneliais),
3. ir žinant, kad D. Šakalienė persiėmusi senąją pasaulio tvarką griaunančia ir naująją kuriančia LGBT, genderizmo ir pan. ideologijomis,
visą tai žinant tikrai tikėtina, kad žydras drugelis atsimainiusios peteliškės švarkelio atlape yra ženklas Naujojo Amžiaus šeimininkui ir tiems, kas atpažįsta simbolius - čia atsiųskite pastiprinimą pas nepasiduodančius ir nepaliaujančius kovoti už laisvę lietuvius, čia nukreipkite globalizacijos fondus.
Juk žmonės tėra kirminai, bet mes jiems duosime skystalo,
kuriuo misdami jie pavirs vaivorykštiniais drugeliais ir peteliškėmis.
Deja, drugeliai neskiria, kuri šviesa yra Saulės, o kuri - laužo…

Zenonas       2017-02-21 17:48

Demagogė bei samokslininkė.

Na va       2017-02-21 17:12

dar viena politikos žinovė,kaip Ož.?Ar čia prastas galimas bandymas sumenkinti Lietuvos žmones-to darbo dalis?Matai,prisigėrę rusiško mentaliteto????Mes tai ne,“mes
gydytojai”-“gelbėtojai”?????Ož.minėjo apie motyvą,kad be jo lyg nekalbama?????:)

albina       2017-02-21 14:14

Žinutės su nurodymais ką kviesti į TV rodo visišką demokratijos ir moralės nebuvimą,nes šio portalo rašantys autoriai niekada nedalyvauja laidose.Bet kaip tokio neva aukšto lygio vaikų gynėja spaudoje prasivardžiuoja užgauliodama Seimo narę Širinskienę,ministrą Kukuraitį - juk tai patyčios! Negalinti susivaldyti tokia seimo narė negalėtų net teikti pasiūlymo!O ta rusų korta tapo apgailėtina,kai propagandinio Lryto televizija pilna rusiškų kriminalų,o Delfis pilnas informacijos apie Rusijos žvaigždes.Ar jau mus laiko visiškais kvailiais?

stebint Rūtos laidą , aiškėjo situacija       2017-02-21 14:09

Gal pagaliau supraskim , kad mums įtakos neturi daryti nei Rusija , nei orvegija, bet kodėl jeigu Rusija daro- tai blogai, jeigu Norvegija , sukurdama visuomenines organizacijas ir jas finansuodama sodriai, per jas apgaulės būdu ,slėpdama nuo visuomenės, priima Seime įstatymus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo taurūs ir moralūs . Bet kiekbviena moneta turi ir savo kitą pusę. taip ir su šiuo priimtu įstatymu, kurio turinys -sdalis turinio-buvo nyuslėptas nuo visuomenės , neišdiskutuotas ir neatsiklausta visuomenės nuomonės. Buvo tik paranojiškai susitelkta į aiškinimus , kad užmušinėjami vaiūkai dėl smutavimo , kad smurtas kaltas dėl tokios Mantuko mirties. Bet kad Mantuko motina, sugyventinis( ne patėvis SUGYVENTINIS- TEISIŠKAI SVETIMAS ŽMOGUS , SKIRTINGAI NEI PATĖVIS) buvo į narkotikus įjunkę narkomanai , ir tai viena iš priežasčių elgesio su vaiku ir iš to iškylusiomis pasekmėmis. Štai vyniojant šią virvelę, kuri vyniojasi link vaikų teises prižiūrinčių organizacijų, prokuratūros ir policijos tyrėjų, link savibvaldybių administracijų, pasimatytų , kad ne šio įstatymo reikėjo, o kiekvienos institucijos elementariai žmogiškai atsakingo atsinešimo į savo pareigas. Štai ir priėmė įstatymą ,kuris buvo paremtas užsienio pinigais remiamų visuomeninių organizacijų pastangomis.

Dzeikas       2017-02-21 12:23

Paradiksui:
Tai ne kiek nepateisina tarybinio totalitarizmo ir nehumanizuoja.Reikalas sio “susirupinimo” seimos darna sis:  Kai reikejo sulauzyti senaja, tradicine Rusijos imperijos sankloda, kuri buvo nors ir imperine , bet su tradicijomis paremtomis privacia nuosavybe ir jai tarnaujanciais institutais ir infrastruktura, - bolshevikai labai placiai naudojo “laisvosios” meiles savoka ir skelbe sheima “burzuazine atgyvena”. Suprate, kad vienu smugiu Europos paimt nepavyks, jie prabilo apie sheimos vertybes ir ju saugojima. Labai idomiai skamba apsivertusiu (sheimos klausimu) bolsheviku leksikonas. Skyrybos buvo smerkiamos ir pacios savaime galejo sulauzyti partine karjera. Eiliniu komunisteliu nebausdavo, taciau partiniam funkcionieriui kelias aukstyn budavo blokuojamas. Tokius vadindavo “razlozyvsijsja element” (ispuvusi medziaga, rus. figuratyviai).Nemoki su zmona tvarkytis, kas tau leis “tvarkyti” liaudi? Veliau vaiku klausimas evoliucionavo i “bendraja partijos linija”. Jeigu Stalino epochoje (Lietuvos tai beveik nepaliete) tikslingai buvo didinamas naslaiciu skaicius grudant represuotuoju vaikus i internatus ir auklejant is ju rezimo mameliukus, tai po sio antikristo mirties partijos bonzos nutare apsiriboti komunizmo pastatymu nomenklaturai ir socialinius eksperimentus socialinio stabilumo labui (kai “pajokas” sotus tai stabilumas tampa vertybe) nutare pabaigti. Tie internatu mameliukai nezinai ka gali juk iskresti jeigu nera karo ir nera kur ju griaunamaja energija nukreipti.
Todel Breznevo epochoje, kiek leido sistema i sheimos reikalus nesikisdavo, stengdavosi uzsaldyti esama status quo, tegul ir varganoj, netobuloj busenoje.

> O.G        2017-02-21 12:16

Tada nebuvo tokia “įžymi” arba instrukcijų neturėjo arba lėšų arba į kitą pusę pūsti nenorėjo

Kai dėl Rusijos       2017-02-21 12:13

įtakojimo, tai tam laabai uoliai talkina šūdrytis, kur , jei netyčia pataikysi ant šio TV, tai iš karto išgirsi okupantų kalbą, ten tikriausia 90 proc. tik dovanos iš jų mylimos šalies, o laikraščio “kultūra” tikrai atitinka jų mokytojus- okupantus.Tai pačių šlykščiausių padugnių šaltinis, kuriuo turėtų domėtis teisėsauga.

Paradiksas,bet sovietinėje       2017-02-21 11:32

,ne pokario,bet jau vėlesnėje sovietinėje,Lietuvoje valdžia šeimų neardė taip aršiai ir primityviai.Jei tą ir darė ,tai labai paslėptai ir ne masiškai.Žinoma,šeimos iro pačios dėl balių kolektyvuose,girtuoklysčių,na,bet vaikų neatiminėjo.

ruta       2017-02-21 11:30

..kaip suprantu ,kai buvo paviesinti Sukalienes slapti planai , kaip ir per ka manipuliuoti viesa nuomone del Norvegijos ‘Barnevernet’ tipo istatymu prastumimo ir suzymeti lojalus sistemai zurnalistai , veikejai ir aptarta ka ir kur sakyti.. , tokios veikejos turetu lekti is Seimo laaabai dideliu pagreiciu , kad ant pasturgalio liktu ne vieno ‘bato’ anspaudas ..  Tokie ‘interviu’ , tai analogiskas   Grybauskaites elgesys ,kai Latvijos zurnalistas , kuris be isankstynio klausimo suderinimo norejo interviu , o gavo supykusios Grybauskaites atsaka , kad ana pripratusi suderinti klausimus ir atsakimus is anksto , na mentalitetas toks Tarybinis , kaip ir pas Sukalienes ir jos adeptu ..

o ką reiškia       2017-02-21 10:17

ta demonstratyviai į švarko atlapą įsegta žydra peteliškė?

O.G       2017-02-21 10:15

Šakaliene! - o kur buvote tuo metu, kai buvo iš mylimų namų nešama Deimantė.

Dzeikas       2017-02-21 10:01

Tarp kitkui:
Malonu, kad viena kryptimi mastome.Aplamai su vaiku apsauga reikia kazka daryti, taciau bukas (tupas) sablono stumimas tik blogina situacija. Neissprendus fundamentaliu dalyku imtis sios problemos beviltiska ir kenksminga.
Konfliktas cia tarp lietuviskos valdzios bizantiskos prigimties ir Vakaru civilizacijos (kurios dalimi apsimeta Lietuva) istatymu diegimu.

Dzeikas       2017-02-21 9:54

Bendruoju atveju Shakaliene teisi: kad Rusija neveikia ir neitakoja lietuviu mentaliteto rytu, bizantiskojo mentaliteto kryptimi tik aklas gali nematyti.
Kitavertus , kad prisidengiant Ordos baubu bandomas prastumti blogas, netinkamas lietuviskoms realijoms Vaiko gynimo istatymas.
Mano poziuriu sis istatymas turetu:
1) Teikti vaikui galimybe pasirinkt: nori jis gyvent su tevais ar nebenori.Ir siulyti jam alternatyva.Turi but nustatyta amziaus riba leidzianti vaikui rinktis.
2) Valstybei turetina teise paimti vaika is tevu (bet ne atimti tevystes teises) valdininko sprendimu nustacius gresme vaiko sveikatai ir smurto faktui pries ji.
O dabar nusileiskime i lietuviska realybe.Tokios aukstos karteles Lietuvos valdzios aparatas NEIGALUS iveikti.Per didelis korupcijos, nepotizmo ir is to sekancio valdininku nemoksiskumo ir netinkamumo eiti pareigas lygis.
Kalbant vaizdziai Lietuvos valstybes pastatas reikalauja 2 auksto. Taciau jo statyti NERA ANT KO.
Ispuve pamatai, nes pastatyta be grunto drenazo, dregme isismelke i sienasir jos ispuvusios vos nulaiko stoga.O antro auksto statymas pasibaigs sienu griuvimu.Kai syki daugelis is musu state sodo namelius savo jegomis, tai manau si metafora pades suprast ka noriu pasakyti.
Na o Rusija siame kontekste piktas kaimynas papilantis vandenuko prie musu pastato, kad dregmes nepritruktu.

Vakar per žinias rodė globėjų       2017-02-21 9:42

šeimą iš Elektrėnų,kuri ruošėsi vaikus įsivaikinti,tačiau po slapto skambučio sužinojusi,kad už globojamus vaikus yra didelės išmokos,šio ketinimo atsisakė.Vargšai vaikai,meilė jiems pakeičiama paslaugomis.Įsivaikinamų vaikų tik mažės po Šakalienės reformos.O be to,lyg normalių neturtingų šeimų vaikams nereiktų brangių medicinos paslaugų,reikia,bet niekas jų nefinansuoja.Kaip globėjams.O be to,kas ten supaisys,kiek tų pinigų investuos į vaikus.Biznis,išsigims ši pertvarka be saugiklių.Ar valstiečiai pajėgūs juos sudėti ar seimui vadovauja Šakalienė ir co?

Bėda ta,kad       2017-02-21 9:38

propaganda labai nuobodus dalykas ir ilgainiui ji pradeda nebedominti,tampa atgrasi ir gyvenimas traukiasi į pogrindį.

Mentalitetų konstravimas       2017-02-21 9:37

už pinigus labai pavojingas dalykas.Tėvai mylės vaikus ne nuoširdžiai,o kad įtilptų į Šakalienės metodikas.Visiškas nutolimas nuo krikščionybės.O paskui stebisi,kad Europos sąjunga byra.

tarp kitko       2017-02-21 7:13

Net ir atmetus įtarimus dėl įsisavinamų ES pinigų, suprantant, kad Šakalienės nesmurtinis tikslas iš principo geras, negali nematyti, kad priemonės, kuriomis jo siekiama yra bjaurios - apgailėtinas manipuliavimas visuomene, pasitelkiant tam tikrus žiniasklaidos dalyvius.  Šakalienė už tokius darbelius verta apkaltos, nes pati nesusipranta, kad jos nurodymai ketvirtajai valdžiai yra daugiau negu Šalaševičiūtės kyšis ar Kildišienės paltas.

rinkėja iš Kauno       2017-02-21 6:51

rusams net Snowdeno paslaugos ir jo saugojimas pas save tiek nekainavo, kiek norvegiški fondai investavo į Šakalienę ir Co, kad jie prastumtų Lietuvoje barnevernet tvarką. Kodėl ponia Š. nepaaiškina, kam išleisti tie 84 mln eurų, kuriuos jos ir jos bičiulių projektams paskyrė norvegai. Ir kas tai buvo per projektai.

Agnė       2017-02-21 6:44

Ir dar viena bėdelė užkrito ant Lietuvos. Instrukcijas reikės nešiotis kišenėje visiems, nes gali netyčia pasitaikyti susitikti su vaiku.

84 mln       2017-02-21 6:38

gerai kad bent norvegai ne investuoja
o tai čia mus tuoj negyvai užinvestuotų

O man juokingas        2017-02-21 4:34

tas jos infantilizmas apie kvėpavimą - visišk smūta, jei tokie proto bokštai ima nustatinėti taisykles, pagal kurias visi turės gyventi

jei pavadinime jos žodžiai       2017-02-21 4:32

tai net juokinga - klaida, kuri paprastai aiškinama rusų kalbos įtaka…
Žodžiu, lietuvių tauta teisi: kas ant kito sako, ant savęs pasisako smile

$+$       2017-02-21 4:13

“...mūsų politikų ir net tų, kurie priklauso gana protingom ir mąstančiom partijom, vis dar sunku suvokti, kad mes turime…” taip, taip - tai ką Aleksandras Gribojedovas numatė dar prieš 193 metus. Vargas dėl proto.
<>
Taigi. Valstybinė užduotis p. Gaidžiui - išreitinguoti partijų protingumą. Pagal mąstymą.
<>
Pirmoje vietoje, žinoma, turėtų būti….


Rekomenduojame

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

Laisvūnas Šopauskas. Ar Nidos Vasiliauskaitės individai apgins savo laisves ir teises? (II)

Iš propagandos frontų. Linas Slušnys: „Mielieji, pasiskiepykite kuo greičiau – nereikės mirti natūralia mirtimi“

Gintautas Terleckas. Barbarai

Alvydas Mozeris. Apie A. Dulkio paskelbtas žiurkių lenktynes: kuo didesnis sergamumo rodiklis, tuo didesnis šansas merui gauti premiją...

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“. Versija: dujų kainos sukeltos sąmoningai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.