Iš mokslinių propagandos pievų: Tiesos.lt populiariausias tarp „įtartinų“ portalų

Tiesos.lt redakcija   2015 m. sausio 16 d. 9:30

16     

    

Iš mokslinių propagandos pievų: Tiesos.lt populiariausias tarp „įtartinų“ portalų

Supažindiname skaitytojus su projekto „Mokslo pieva“ ataskaita „Radikalia politinės valdžios kritika pasižyminčių tinklapių socialinis tinklas“, kurį Lietuvoje vykstančio informacinio karo sąlygomis atliko grupė Kauno ir Vilniaus mokslininkų: komandos vadovai – Tomas Krilavičius, Vaidas Morkevičius, Justina Mandravickaitė; tyrimą atliko: Vytautas Mickevičius, Vytenis Čipinys, Rūta Užupytė, Žilvinas Švedkauskas.

Kol kas be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

zero       2015-01-19 15:52

O čia kaip: filosofijos ar matematikos (yra formulė) mokslų daktarų kolektyvinė disertacija paruošta? Nors, manytina, kiekvienas daktaru norėtų tapti atskirai.

To nu dabar       2015-01-18 13:01

Kažką čia kliedi. Neapsimetinėk šlanga.

Nu dabar        2015-01-18 10:11

tai teks paauklėt savo žmoną! Pati jinai gi turi tremtinio statusą, abu jos tėvai buvo politkaliniai, o jinai susidėjo su marginalais-radikalais Urbšio judėjime “Kartu”. Kaip supratau iš to tyrimo, tai , matyt, tie Urbšio bendrai turi omeny kažką nuveikti nedoro ” kartu ” su Putinu.

O ką       2015-01-17 22:55

Puiku, kad susikūrė visuomenininkų tinklas. Jei būsime užpulti, tai susivienysim ir sugebėsim kovoti informacinį karą prieš Rusiją.

puiku!       2015-01-17 22:03

dabar zinosiu, kokius portalus verta skaityti.

Letas Palmaitis       2015-01-17 20:15

Bravo, puikiai padirbėjo vaikinai! Greit VSD bus automatizuotas ir liks be darbuotojų. Generolas Grina išeis į pensiją, o kiti stos į darbo biržą!
Taigi kokia esminė išvada? -
Ogi pagrindinis priešas yra alkas.lt! Ne be reikalo per jį paltintos visos insinuacijos prieš garbingus prokurorus, kurie buvo net kaltinami neva įtraukė kagėbistą Fisiukovą į Kusaitės “proceso dalyvius”. Dar ir kitaip visaip šmeižė net VSD, kad neva neteisėtai draugavo su FSB banditu kontradmirolu Dydiku.
Todėl darbo liaudis jau teisėtai gali reikalauti, kad informacinio karo sąlygomis būtų sugriežtinti įstatymai, praplėsta tėvynės išdavystės sąvoka, o alkas.lt išvaikytas ir kaltieji atsidurtų kalėjime! Užtat būtina per ateinančius Lietuvos prezidento rinkimus kandidatu iškelti drg. Fisiukovą - tfu, atsiprašau - ponus Dūdą ir Laucių!

Mokytoja       2015-01-17 16:36

Baisi gėda VDU ir VU dėl tokių darb

Beta       2015-01-17 16:31

Lietuvos Konstitucija
33 straipsnis

“Piliečiams laiduojama teisė kritikuoti valstybės įstaigų ar pareigūnų darbą, apskųsti jų sprendimus. Draudžiama persekioti už kritiką.”
Negana, kad tas jų tyrimas visai į pievas, bet tai yra persekiojimas už kritiką.  Tyrėjams drąsiai galima taikyti BK straipsnį. Užsakovams tuo labiau.

priedangos operacija       2015-01-17 15:16

Sisteminė žiniasklaida,lopatologai ir įvairūs “jaunieji ...” kompromituoja ir “demaskuoja” tai alkas.lt,tai tiesos.lt,tai dar kažką,tačiau,šiukštu,niekada “nepastebi” veiksmingai Kremliui triūsiančios “Lietuvos rytas leidinių grupės”,Ukrainoje veikiančio TV kanalo “Inter”(“Iнтер”)atitikmens Lietuvoje.
Štai toks mažasis hibridinis “jaunųjų ...” karas Lietuvoje.Net blogeris Zeppelinus “tyrime” buvo pagautas,nurengtas,išskrostas ir demaskuotas. smile

Liberalus        2015-01-17 14:54

jaunimas-patys sau pranašai.Be taisyklių iš dangaus…Na,na…

Nikodemas       2015-01-17 11:13

ačiū už tinklalapių lentelę, bus ko pasiskaityt.

ruta       2015-01-17 10:30

Kodel sie ‘mokslininkai’ neatlieka studiju , kad Lietuva taptu tokia vieta , kur jos pilieciai butu saugus ekonomiskai , teisiskai , dvasiskai ?
Nereikia buti pranasu , kad matyti ,  politikai sukure tokia valdymo sistema , kuri patogi TIK jiems , Kapitalui , Bankams ir juos aptarnaujanciam prisitaikeliu ir laizytoju kastai .
Nomenklatura pasieke net tokio lygio , kad ja aptarnauja net Konstitucinio teismo dvasios , dabar tik reikia , kuo ilgiau islaikyti toki butaforines demokratijos modeli , eliminuoti VISUS konkurentus i valdzia / ju jau ir nebeliko , mateme per paskutinius prezidento rinkimus /, uzglusinti padorius ir principingus , tiesos portalus , kurie kelia valdziai , prezidentei , labai nemalonius klausimus ir nagrineja visa juovala kuri privire politikai per 25 metus .
Mane sokiravo Lietuvos ‘mokslininku ’  projektas , o ipac , kad juos reme nuodus pardavinejanti UAB ‘Philip Morris Baltik’. Kas gali paneigti , kad uz tai jai ne bus valdzios atsilyginta mazais mokesciai , ar kitais naudingais dalykais ?
Mano seimai , tai smirda tokiu sovietmeciu , nors neatmetam it to , kad Europa visai ne tokia demokratiska , kokia mums norima parodyti .
Ar galetu valdzia paaiskinti kam ir kokiu tikslu bus panauduotas ‘mokslininku’ projektas ?
Kadangi turime istorine atminti , tai Rusijoje po tokiu projektu, sekdavo represiju projektas , o kadangi Lietuvos net auksciausiame poste tupi komunistines -KGB sistemos uoli funkcionere , tai sovietiniai metodai , matomai , nepamirsti .
Stai iskalbinga informacija apie motininia ‘Philip Morris ‘kompanija -Europos komisija 2000 mpateike jieskini ‘Philips Morris International’, kaltindama cigareciu konrabanda , 2004 metais byla buvo nutraukta , kai bendrove isipareigojo per 12 met sumoketi ES 1 milijarda euru ...

pedofilų užsakymas       2015-01-17 7:47

stribų palikuonys, raudoni pedofilai - mintantys ir tunkantys iš mokesčių mokėtojų pinigų - patalogiškai bijo laisvo žodžio.
Raudonoji nomenklatūra ir teisėsauga: teisėjūkščiai, prokurorčikai, komisarčikai, TM, VRM, VSD, FNTT, STT klerkai - pizdukėlių  ir prostitučių gauja, smaugianti Lietuvą.

KGB=VSD uzsakymas?!       2015-01-17 3:29

Snipinejimas vadinamas mokslu?!Kam to reikia- Grybei?! Kokia nauda ar praktine verte sio darbo?! Jokia. Skaitytojai nusprendzia ka skaityti, ka rasyti. Atrodo, artejame prie zodzio ;aisves suspendavimo tokiu ,,mokslinyku ” pagalba. Ir dar , ko gero, uz mokesciu moketoju pinigus?!Kodel ne uz Grybes ar propiesoriaus?!

niekinga mokslo parodija       2015-01-17 1:37

Komandos vadovas Tomas Krilavičius: “Vytauto Didžiojo universitetas Informatikos fakultetas (Vileikos 8, Kaunas) - docentas. Informacijos paieška, formalūs metodai, kiekybiniai metodai politikos moksluose.
2010 m. - dabar Baltijos pažangiųjų technologijų institutas (Lietuva) - vyriausiasis mokslo darbuotojas.”


Baltijos pažangiųjų technologijų institutas prisistato: “Norim būti laisvi, daryt reikšmingus dalykus ir gerai jaustis“
Misija
Baltijos pažangių technologijų institutas (BPTI) – privatus mokslinių tyrimų institutas, orientuotas į aukšto lygio mokslinius tyrimus, tobulinantis ir kuriantis naujas technologijas.
Esame tam, kad sukurtume neformalią tyrimų erdvę be biurokratijos, į kurią kviečiame mėgstančius iššūkius mokslininkus ir tyrėjus, turinčius idėjų ir siekiančius jas paversti konkrečiais rezultatais.
BPTI suburia tarpdisciplinines tyrėjų komandas, kurios pateikia efektyvius technologinių, socialinių problemų sprendimus.
Esame socialiai atsakingi ir atviri Lietuvos bei užsienio įmonėms, universitetams, institutams ir kitiems partneriams, norintiems drauge realizuoti įdomias idėjas.
BPTI – institutas, kuriantis, kaupiantis ir skleidžiantis ekspertines žinias technologijų bei mokslo naujienų klausimais.
Vertybės

Laisvė
Mokslinis naujumas/technologinis (socialinis) reikšmingumas
Kokybė
Atsakingumas
Savitarpio pasitikėjimas
Atvirumas”.

Canada       2015-01-17 0:47

Niekad nebuch pagalvojes, jog ant Lietuvos yra va tokiu Grybauskaites “mokslininku”. Kuomi jie skiriasi nuo Putino “mokslininku”? Pasakysiu zhiauriai, bet teisingai: degradai.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.