Žmogaus teisės

Irena Vitkauskienė. „Kandus palinkėjimas aukščiausiai mūsų šalies valdžiai: globokite ir toliau žmogžudžius ir plėšikus, rūpinkitės jų teisėmis“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. kovo 10 d. 20:00

34     

    

Irena Vitkauskienė. „Kandus palinkėjimas aukščiausiai mūsų šalies valdžiai: globokite ir toliau žmogžudžius ir plėšikus, rūpinkitės jų teisėmis“

Veidaknygė

Nužudytas dar vienas geras, doras žmogus, mylinčių tėvų mylintis vaikas. O padugnės ir toliau gyvens, bus išlaikomi už tų dorųjų žmonių suneštus mokesčius.

Patupės, ten bus mokomi anglų kalbos, turiningai leis laisvalaikį, dar, žiūrėk, ir teisman valstybę paduos, kad jų kamera per ankšta ir per mažai jiems ten gryno oro –  kaip tas išgama, sudeginęs Dembavos mergaitę, – prisiteisė iš valstybės pinigų.

Arba tas, kuris suplanavo jauno vyro, banko Šiauliuose apsauginio, žmogžudystę, netgi duobę aukai iš anksto iškasė ir paskui šaltakraujiškai nužudė. Liko jauna našlė, du mažyčiai vaikai ir seni pasiligoję tėvai. O žudikas net viso bausmės laiko neatsėdėjo, buvo paleistas prezidentės malonės dekretu anksčiau – „už gerą elgesį“.

O „lrytas“ dar ir straipsnį ta proga parašė, interviu didžiulį su žmogžudžiu įdėjo, kuriame jis gyrėsi, kad kalėjime neleido laiko veltui, mokėsi anglų kalbos, skaitė knygas ir buvo labai gerutis. Įdomu, kur tas „gerutis“ dabar, ar bent pasidomėjo, kaip reikėjo našlei vienai pačiai užauginti, pakelti ant kojų vaikus?

Šiandien, pranešdamas spaudos konferencijoje šiurpią žinią,  policijos vadovas irgi užsiminė, kad šitie išsigimėliai, nužudę Ievutę, neturėjo būti laisvėje… Matyt, taip pat buvo išleisti anksčiau laiko, už „gerą elgesį“...

Ir veikė tokių grobikų, matyt, net ne vienas sąstatas – štai kiek pasipylė merginų pasakojimų, kurios buvo persekiojamos ir vasario 3 d., ir vasario 28 d. O galbūt ir daugiau yra tokių, tik joms, laimė, pasisekė ištrūkti iš tų išgamų nagų.

Mano didžiulė užuojauta plungiškiams tėveliams ir kandus palinkėjimas aukščiausiai mūsų šalies valdžiai: globokite ir toliau žmogžudžius ir plėšikus, rūpinkitės jų teisėmis, išleiskite juos kuo greičiau iš kalėjimų – juk mūsų dorų tėvų užauginti dori, geri vaikai patys apsisaugos???

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

zds       2017-03-16 23:32

Nusikaltimo ir bausmės temą reikia pergalvoti iš esmės. Mirties bausmės tema irgi turi būti atvira, Mes me barbarai, žudikų nežudom. atseit, tai nėra problemos sprendimas. jau kažkiek dešimtmečių kai civilizuotame pasaulyje nėra mirties bausmės, bet žmogžudystės neišnyko. vadinasi problema neišspręsta. gyvenimas sudėtingesnis nei jį norėtų matyti biurokratai. At mirties bausmė štai tokiems tikrai yra nužudymas? mano galva, kaip žmonės jie jau seniai yra mirę. ir egzekucija būtų tik įvykusio fakto apiforminimas. Na, jei jau nenorim teptis rankų, dar galima cheminė operacija - atjungti smegenis nuo kūno - kad jau nieko negalėtų nuskriausti ir grąžinti tėvams. nes tai ir jų auklėjimo brokas.  Šiaip jau didžiausias cinizmas yra kalėjimus vadinti pataisos įstaigomis. Nuteistasis iki gyvos galvos net ir pasitaisęs neturėtų būti išleistas, ypač jei savo padarytos skriaudos negalės atitaisyti.

Surskis       2017-03-14 8:28

Nebutu violetiniai pusprociai, vatnines sizofrenikes kliedesiuose teisybe jie mato. Prakeikti samokslo kurejai, kad jums amzinai supnuotusi ir nuzudyta Ieva, ir iskrypelio Kedzio aukos!

Pikc       2017-03-13 22:37

Rimtu veidu svarstyti, švelniai tariant, nestabilios veikėjos, kuriai VISUR “saugumo sąmokslai” vaidenasi, kliedesius - ką aš žinau… O ypač po jos “garsiojo” išsišokimo („Mačiau žmones, rausiančius konteinerius. O čia iššvaistė keletą milijonų lavono paieškai. Ir dar svaidosi žaibais, reiškia užuojautas. Ji pati pasirinko tokį likimą. Jai to reikėjo. Žmogus, kuris saugosi, nevažinėja naujais automobiliais, ir neturi s*kos veido išraiškos. Nepykite. Bet man negaila iš viso, nes nelabai suprantu, kuo ji čia tokia vertinga“). Čia jau ne tik sveiko proto - čia paprasčiausio padorumo klausimas.

Clerkenwell       2017-03-13 14:47

Banditu valdzia Lietuvoj (jau 26 metus), tai ka jie kita uzsistos jei ne kitus banditus? Naturalu.
Bet blogiau yra tai, kad jie visa sita moraline lietuviu savizudybe skatina nes imbicilus kontroliuoti yra lengviau. Ir turime dabar Lietuvos valdzia kuri mus naikina pavieniui, paskui ES valdzia kuri naikina musu valstybe, o musu chlapciukai jiems padeda issijuose. As jau matau dugna ir tikiuosi, kad kai ji pasieksime tai nuo smugio nukentes visi elitai, nes tai ju vedami mes ten atsidursime.

eżiukas Tarabildai       2017-03-12 22:23

Neapleidžia îspúdis, jog policijos ir prokuratūros paaiškinimai tarsi desperatiški atsimušinėjimai nuo visuomenėje keliamų versijų. Atrodo jog nepasakoja apie tai kas įvyko, o atsakinėja į replikas komentarų skiltyse.
Be to- kasdien po perss konferenciją. Kažkoks nenatúralus uolumas.
SSiandien puolě teisintis děl ažiotažo ir operacijos mąstų- tipo, merginos bachúras labai nekantrus buvo ir sukělê visos Lietuvos policijos pajėgas.
Tipo mergina vělavo î Vilnių 15 min, bičas susinervino, paskambino 112, na o policija ...smile iškart bet į paießkas šimtus pareigúnû, pakėlė malúnsparnį ir t.t.
Kaip paprastai reaguoja policija, kai skambini ir sakai jog brangiausioji vėluoja 15 min?
Policoija tokiais atvejais reaguoja labai ” kūrybingai”.
Pirmiausia pasidomi ar tu negirtas. Po to primena kodekso straipsnį apie galimas pasekmes už melagingus pranešimus. Optimistiniu atveju liepia palaukti keletą valandų ir tuomet tik dar sykį skambinti policijai.
O děl dúmų uždangos…
Dúmų daug, uždanga tiršta ir artimiausią savaitę karaliaus navynų topû viršúněse.
Labai patogu po tokiais dúmų patalais paslěpti visokius nepopuliarius seimo, vyriausybês sprendimus arba “integracinius” susitarimus briuselyne, visupomenei už nugaros.
Ką manai?

Tarabilda       2017-03-12 17:06

Ar jums per dieną kas nors daugiau paaiškėjo? Nė velnio. Kažkas čia purkštavo, kad per daug informacijos. Jokios tikros informacijos vagystės versijai pagrįsti nėra. Leidžiama tik dūmų uždanga apie kaimynų draugo pusbrolio nuomonę apie pusbrolio draugo kaimyną.

tikrai       2017-03-12 15:23

kad kyla daug klausimų, kažkaip galai nesueina, kaip ir Garliavos byloje. O jei nesueina, vadinasi kažkas tuos galus kažkur nori sukišt. Ir ale tipo informacijos srautas paleistas kaipo bezdalas, kad dabar visi jį uostytų ir turėtų ką veikt. Tas jau veikia. Ar jums tai neprimena kai ką, man tai labai.

Skirmantasui       2017-03-12 0:11

Pone, dėl visa ko, saugodamas savo jautrią sveikatą nesilankykite ir čia.
Skaitykite tik politkorektiškas naujienas bei politkorektiškumo filtrus praêjusius komentarus valdžią aptarnaujančiuose organuose ir neteks taip nervintis.
Tuo pačiu perduokite Kontoros bosams padėką už nuolatinį rūpestį globojant šį portalâ ir skiriant tokius rūpestingus agentus músų nuomonių ganymui kaip tamsta.

Skirmantė       2017-03-12 0:02

aš laisvo laikraščio smegenų plovyklos neskaitau režimo, todėlprašau visokių tipų net į tą smegenų plovyklą nepateikt JOKIŲ NUORODŲ.

Hmmmmm, jooooo       2017-03-11 22:59

O ta Apanava Kristinka gana nedurnai kartais išvarto:
.
http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=3873:panevezio-krasto-sesliuju-romu-pakisimas-ievos-dingimo-byloje-nusikaltimo-slepimas&catid=47&Itemid=101
.
Perskaičius kyla nemažai logiškų ir nemandagių klausimų valdžiai.

abc.       2017-03-11 22:50

viskas bus gerai,nuramino motiną nes žinojo ,kad kelionė bus pavojinga.dėl to nervinosi ir draugelis. tie daigtai apie kuriuos minėjo parnavas ,o dabar nutilo matyt buvo įkainuoti didesne suma nei auto.

spygliukas       2017-03-11 22:06

Pakapstykime dar kažkiek.
Kartais pravartu į tam tikrus dalykus esančius pakištus panosėn, pažvelgti iš kiek atokesnio atstumo.
Ir prasijoti pro logikos sietą.
Žūrim ką turim.
Pagrobimą, žmogžudystë ir didelį šurmulį.
Labai îdomūs dalykai vyksta viešojoje erdvėje.
Apart to kâ jau žinome, atsirado pora gana įdomių dalykų.
Pirma- labai kryptingas ir intensyvus sugautų banditų eksponavimas pateikiant tuos nusikaltėlius lyg beviltiškus idiotus.
Toks natiurmortas pradětas tapyti po to, kai pateikus oficialią versiją ir policijai besikabinant sau ordinus, ūmai pasipylė gausios abejoněs dėl oficialioje versijoje esančių nemenkų loginių skylių.
Vos paskelbus jog gaujos vadeiva yra apsuktus pasiturinčiai gyvenantis tipas, ümai policijos šulai susizgrimba ir puola per visus ruporus įtikinėti visuomenę jog atseit visa gauja o ir jos vadeiva yra beviltiški kretinai.
Antra pikantiška aplinkybě- tokios túlos Kristinos Apanavičiūtės- Sulikienės personalijos viešas linčiavimas per visus kanalus.
Ypač daug dėmesio skirta Kristinkos charakterio ir búdo bruožų kedenimui.
P. Kristinutė, žinoma, figūra odiozinė.
Bet kaip tokiam alaso mąstui ,švelniai tariant gerokai pernelyg marginali.
Taigi kodėl?
Koděl gana tipiškaam ir pakankamai dažnam karina naliniam nusikaltimui skirta tiek daug dėmesio, kodėl mestos tokio kiekio pajėgos ir parodytas toks įnirtingas uolumas?
Juk daug labai panašiû bylų nugarmėjo kronikû kanalizacijon vos šměkštelėjé bendrose suvestiněse viena sausa eilute?
Ka mus primena visas šis šaršalas?
Kokia byla, kokie įvykiai yra turėjë tokio mąsto rezonansą ir tiek aukšto rango pareigūnų raportų publikai per medijas?
???
Furmanavičiaus nugalabijimo byla ir Kedžio “gaudyněs”!
Na, paklausite- o tai kur ta loginė dėlionės grandis siejanti visas tokias paraleles ir kažkokios apanavos Kristinkos viešą kailio velėjimą?
Sic!
Kristinka laisvu nuo marginalumo metu dar rašinėja straipsnelius į “Laisvą laikraštį”.
Na ir?
Ogi tas, kad Kristinka, nepaisant to kad yra pridurka, ėmė ir išmąstě bei paskelbė tam tikrų dalykų kurie niekam neturějo šauti galvon.
Nes tai slaptų sferų dalykěliai.
Tai va, p. Kristinka, pradêjo kalbėti negražius dalykus apie galimas saugumo ausis šioje byloje. Pasak Kristinkos mergina galėjo būti dėl tam tikrų priežasčių būti užverbuota saugumo agente. Pasak Kristinkos, mergina gabeno kažką tokio, apie ką nederějo žinoti pašaliniams ir kai TAI atsidūrė nežinia kieno rankose, buvo mestos beprecedentės pajėgos TAM kažkam atgauti.
O siekiant jog niekas nesuuostų tikrųjų šaršalo priežasčių, sukelta daug foninio triukšmo.
Be abejo, Kristinka kadras labai nevienareikšmiškas.
Bet nebúna dúmų be ugnies.
Daug dalykų kurie šiomus dienomis vienas ksta viešojoje erdvěje yra neadekvatūs normaliai tipiškai situacijai.
Todėl sakau- ieškokite panašumû su Kedžio byla.
Šioje byloje dar bus lavonų arba dingimų ” amerikose”.
Pamatysit.
Nes sutapimų nebúna.

Dzeikas       2017-03-11 21:22

Nesu privatus detektyvas, a nei suokalbio teoriju zinovas.Neina ir komentuoti. Ir per mazai zinau apie asmenis, mergina ir jos suzadetini, kad komentuoti ka cia tautine policija rezga ar kokia byla falsifikuoja. Ir kodel turetu.
Per daug nezinomuju.
Beje, todel ir priestarauju mirties bausmei.Jeigu sakykim valdzia galus nori slept, rado kvaileli, ar silpnesni zmogu - ikiso i press-chata, kur “teisingi” banditai pagal “poniatkes” merginos zudikus “papresuos” tie prisipazins ir nuzude, ir prievartave ir ka tik nori.Paskui greitosiomis mirties bausme ir ieskokite galu.
O cigonai jeigu kalti tai mano manymu “iki gyvos galvos” per akis uztenka. Tik kalejimas neturi buti kaip dabar - nesuprasi ar kurortas ar gydymo istaiga. Zmogus turi turet normalias fizinio gyvenimo salygas, taciau privalo buti ATKIRSTAS nuo bet kokio bendravimo su isoriniu pasaulio.Mirs - artimieji kuna gales atsiimt , jei nores.Sedek, skaityk knygas, ruoskis kelionei i Ana pasauli.Nes sitame reikalu daugiau (neiskilus nauju aplinkybiu byloje kaip sakiau) nebeturesi.Zurnalistai irgi neturetu buti leidziami bendrauti su “iki gyvos galvos” sedinciais.
PS. Kazkas klause kaip JAV butu jei pareigunas gautu isakyma “nudusinti” ka nors. Yra savoka “nusikalstamas isakymas”, gaves toki pareigunas privalo atsisakyti ji vykdyti ir privalo pranesti apie toki auksciau stovinciam virsininkui.Nesvarbu ka gavo isakyma nuzudyti: senatoriu, kongresmena ar eilini zmogu.
Jeigu gi vykdys - atsakys pagal istatyma.Nepasiteisins, kad girdi “virsininkas liepe” , ka as mazas zmogus zinau bla-bla-bla.

Globa išpranašavo       2017-03-11 20:35

“Kaip bus pasielgta su MERGAITE,taip bus pasielgta su LIETUVA”.
Vot ,ir pildosi.
Kiaušų daužytojas tapo priemijieru.
Valstybės saugomi geri kaliniai užmušinėja savo malonumui merginas ,vairuojačias A7.

mintys       2017-03-11 19:13

jei nusikaltėlis veikia, tai veikia atsidėjęs-nerizikuos šiaip sau ant bajerio,dabar taip iseina,kad vogė mašina bet nepavogė,paliko numesta atviroj vietoj, mobiliaką ir ta pakely paguldė,durneliai kibo,bet is nuotrauku nepanašu?????????????????/maniakai paprastai dirba pavieniui,čia visa šaika,keista\\\\\\\\\\\\\\\\\\\/////////////

ežys       2017-03-11 18:28

Kvailiausiai atrodo du oficialiai porinami dalykai:
1 banditai išmaniųjų technologijų prifarširuotos mašinos nepażabojo tad nenusivarė, bet tipo ketino sekançią dieną pasiimti.
Tipo, nekart kalėjimo akademijas išėję nusikaltėliai nuvatrinėjo mašiną būdami visiškais lopais.
Bet koks teistas banditas yra atsargesnis už naujoką.
Todėl labai kvaila, jog imtasi grobti tai ko negalěsi suvaldyti.
Neįtikina tokia dirbtinai sumenkinta užkietėjusių żulikų kvalifikacija.
Be to, mašina palikta ne merginos užkasimo vietoje.
Kol mergina gyva, išmušti iš aukos slapukų ir passwordų reikalus vieni juokai.
Reißkia, pasakos jog banditai metė mašiną nes tipo neįkando apsaugos sistemų yra tiesiog basnios.
Planavo kitą dieną pasiimti numestą paieškomą policijos auto?
Anekdotas.
Kpodėl nenuvarē į kokią paßiūrę ar nepaslėpē, neużmaskavo.
Polocija mašiną rado tik po keleto dienų- ko vagiai jos nepasikrovē į fūrą ir kodėl nepasiėmė? Juk żmogų dėl tos mašinos užmušė. Paliko nafig ir dżiaugėsi jog bent pasilinksmino?
Kažkokie neraciponalús ir abejingi grobiui banditai- švaistůnai.
2
Na ir galiausiai- pats užpuolimo “planas” :
Atmarozkų šaika sumasto- a davai pasivažinėjam po autostradą. Tada pasak policijos, ūmai šoblai šauna idėja ekspromtu- a davai kažką užpuolam ir apiplėšiam.
Mergina su nauja galinga mašina, pagal laiko ir nuvažiuoto kelio ilgio santykio duomenis važiavo greičiau nei 160 km/ h.
Kaip užpelenguoti tokiu greičiu lekiančią mašiną ir per šimtąją sekundės dalį ıvertinti suma sumarum jog, ok, ši auka kaip tik- sunku suvokti tokias nesamones.
Imituoti avariją galima. Bet reikia meistriškumo nesigadfinti grobiamo mašiniuko, antraip monkey bussines.
Stovin iššokti ir bakstelti? Ar kada matėte 160 greičiu lekiančios mašinos susidúrimą su kliūtimi? Matėte kaip ayrodo bele kuria vieta kontaktavusi su kliútimi tokia greitukė?
Audiněs durelěse padaryta vos matomas švelnus îdubimas. Reißkia nebúta greičio. Bet mergina lėkė kaip pašėlus. Mobiliako padėties fiksavimai tai įrodo. Baksytelta pasivijus važiupojant greta?
Vagys pasivijo naujä A7.
Panaßu jog kauno rajono buduliai vażinėja ferariais. Kai paaiškės jog bandiūgos užpuolē su puvėku golpiuku, juoksiuos iki ašarų.
Vienžo, policijos versijos yra labai skystos.
Mums sako netiesą.
Kabina makaronus.
Kodėl?

Tarabildai - rinkėja iš Kauno        2017-03-11 18:06

gal nelabai ir stengėtės pats tos informacijos apie nužudytą merginą ieškoti? Nes kas ieško, randa. Aišku, reikia ne vieną leidinį perkratyti, komentarus paskaitinėti. Tikėtis, kad dabartiniai “žurnalistai” pateiks tų žinių kompaktiškame komplekte , neverta. Juos ir jų viršininkus domina skandalingi niuansai, jų pačių kuriama trilerio atmosfera, kuri pritraukia kuo daugiau skaitytojų, komentatorių, o tuo pačiu ir reklamos.
Kokią informaciją aptikau toje mišrainėje? Ir a.a.Ieva Strazdauskaitė, ir jos sužadėtinis Gediminas Bieliauskas kilę iš Plungės, ten kartu mokėsi vidurinėje mokykloje, draugauti pradėjo 11 klasėje, šią vasarą ketino susituokti. Sužadėtinio tėvas A.Bieliauskas yra turtingas verslininkas , valdantis firmą “Plungės lagūna”. Pats sužadėtinis po studijų  VGTU liko gyventi Vilniuje,  dirba brolio privačioje firmoje. Su sužadėtine gyveno nuosavame bute, kurį matyt padovanojo ar padėjo įsigyti jo tėvas. Mergina irgi yra baigusi su verslu susijusias studijas, gyveno sostinėje, neseniai įsidarbino prekybos internetu portale. Ji nėra iš tokios turtingos šeimos, jos mama mokytojauja Plungėje, apie tėvą neradau žinių. 
Prabangus automobilis, kurį vairavo Ieva, ne jos - jis priklauso būsimo uošvio bendrovei, merginai buvo leista juo naudotis.
Tokių šeimų ir porų Vilniuje ne viena ir ne šimtas, o kur kas daugiau. Jei yra poteksčių, belieka viltis, kad jas išknis policija. Jei panorės, jei bus leista.
Kad ją nužudė ir pakasė 6 čigonai, besigiminiuojantys tarp savęs,  iš Kėdainių ir Marijampolės,  turbūt jau žinote. 15 min.portalas šįryt net vieno išgamos foto trumpam buvo įdėjęs.

Šarūnas       2017-03-11 18:04

Tai vėl reikšime užuojautas, gedulo žvakutes deginsime, ir nieko daugiau nedarysime? Priežastis reikia naikinti, būtent pirmiausiai ir nedelsiant priežastis reikia naikinti! O priežastys yra netgi labai aiškios: tai bedieviško materializmo ir kosmopolitinės-globalistinės propagandos per praktiškai visas žiniasklaidos priemones bei kūniškų malonumų garbinimo eilinė PASEKMĖ.

Tarabilda       2017-03-11 17:35

Amžiną atilsį.
Siaubingai sukrėtė žinia.
Tik dabar kažkaip ėmiau racionaliau galvoti, kas čia iš tikro buvo. Kažkaip skaitant pranešimus nesusidaro logiška grandinė. Kažkas esmingo nutylima, o dėl to nutylėjimo neišvengiamai bus kuriama aibės sąmokslo teorijų.
Kur man nesueina galai su galais?
Pirma, nėra jokios info apie asmenį Ievą Strazdauskaitę. Kas ji, ką ji veikė, ko į Vilnių važiavo, kur dirbo etc. Žiniasklaidai (o ypač mūsų geltonajai) tokie dalykai , dar pagardinti visokiomis apkalbomis juk labiausiai ir rūpi. Dabar - tyla ir apie Ievą ir apie jos vaikiną, ir iš kokio soc. rato yra pastarieji, jei važinėja su nauja Audi 7? Labai įtartina tyla.
2. Pagal paskutinę Pernavo versiją, vagišiai vogė automobilį. Vogė, kolektyviai nužudė ir užkasė žmogų, o automobilio taip ir nepavogė. Suprask, visiški idiotai, degeneratai, lūzeriai. Sunku patikėti, kad tarp šešių bendrininkų neatsirado nė vieno, kuris pasakytų kitiems, kad toks planas yra visiškai idiotiškas.
Bet tikriausiai toks ir nebuvo, nes tas pats Pernavas prieš dieną aiškino, kad buvo gabenamas kažkoks ypatingas krovinys, dėl kurio ir galėjo visa tai nutikti, kas nutiko.
Žodžiu, nei motyvai, nei pati versija manęs neįtikina.
Iš stiliaus labai panašu į Kedžio paspringimą ir Ūso nuskendima griovyje. Mūsų teisėsaugininkai pasižymi lakia vaizduote, bet jų pasakojimai kažkodėl nepanašūs į tokius, kurie galėtų įtikinti.

Pensininke       2017-03-11 17:18

Dieve Sventasis, kokioje valstybes valdymo sistemoje gyvename, kad negalime be ES leidimo priimti grieztu istatymu savo valstybes viduje. Vaikai dekoja uz kovo 11-aja, kad isvaziavo i uzsieni, nors ir ten pasitaiko baisybiu, bet ne tiek kiek mazoje musu Lietuvos valstybeje. Gyvename karo ir banditu siautejimo itampoje ir kodel valstybes vadovai apie tai nekalba, nes jie buve ir esami apsaugomis apsistate.

marijamarija       2017-03-11 13:32

eiva žvakučių deginti!

nuomone       2017-03-11 13:29

šiandien prie vėliavos turėtų būt pririštas juodas kaspinas…

Liepa       2017-03-11 13:14

Siaubingas įvykis. Nugeso visa Kovo 11-oji…// Atvirai pasakius, netikiu aklai tuo, ką transliuoja masinės infopriemonės.//

Dzeikui       2017-03-11 12:45

O tu karttais savo amerikose Venckienės nesutikai?
Pasak kuzios laikraščio, Venckiė ten taip amerikinasi, jog nesunkiai galima ją sutikti prie kas antro kampo. Kiek amerikoje lietuvių? O kiek iš jų tau sakė bendravę su amrikoje gyvenančia Venckiene?
Nesutikai tokių? Gal tuomet Venckienė slepiasi Nevadoje, 51-je zonoje?
Tai va, mielas Dzeikai - kodėl tau nepasvarsčius apie tai kad Venckienę ne “jeigu” pagavo. Gali duoti garantiją jog valstybės parlamento narė N.Venckienė “nenudusinta” Lietuvoje?
P.S. Kas grėstų jankių spec tarnyboms jeigu pvz CIA ar FTB “nudusintų” kokį senatorių?

Dzeikas       2017-03-11 12:26

O jeigu nekalta nuteis? Pvz., Venckiene buta pagave, pripaise vaiku tvirkinima ir paskubomis, kol nespejo apeiliacijos i Strasburo teisma parasyt, nudusine?
Ar sakai geriau 10 nekaltu nukirsdint negu viena kalta paleist?
O gal Lietuvoje nekaltu nesodina?

Dzeikai       2017-03-11 11:35

Tamstai nepatinka viešos bausmės? Gerai. Tada sušaudyti arba pakarti tokius niekšus kameroje tyliai, tyliai. Kam juos šerti visą gyvenimą, tai yra didelės biudžeto išlaidos. Pasodina, o po to popinam kaip mažus vaikus, tai jiems nedavė saldainjo (cinamono), tai čefyro ar dar kokių nors krapų. Nusikaltėliam teikiamos geriausios sąlygos, o česnam pensininkui špygą.

Vilta       2017-03-11 9:40

Tegul Tavo siela, Ieva, ilsisi ramybeje. Gal Tavo auka isgelbejo daugiau gyvybiu… Mes is savo gyvenimo ismetame Dieva, o po to stebimes, kodel taip vyksta. Nebelieka Artimo meiles, Dvasingumo. Valstybe be Dievo pasmerkta zlugti.

 

Dzeikas       2017-03-11 9:15

Ka siulote? Daryti viesas bausmes?Viesai ant kuolo sodinti, lasinti vandeni i viena taska galvoj, kol nusikaltelis is proto issikraustys(pas draugus kiniecius pasikonsultuokit del tikslios technologijos), galunes atsipusiu ir surudijusiu peiliu atpjaut?
Nepamirskit, kad igyvendinus “racionalizacijas” su Mergaites gynejais butu susidorota dar paprasciau ir “svariau” (pedsaku slepimo prasme) paprasciausiai sudeginus panaudojant ugniasvaidzius troba.
As noriu pasakyti, kad zmogaus teisiu net ir baudziant uz kriminalinius nusikaltimus pazeist nedera.Kitas dalykas, kad kalejime sudaromos kazkokios tai kurorto salygos nusikalteliui, o turetu buti uztikrinamos tik bazines isgyvenimo salygos, kaipo:
- pakankama (ne daugiau) mityba:koses, darzoves, arbata, duona.
- jokio interneto ir periodiniu spaudos leidiniu.Tik knygos.
- jeigu asmuo nuteistas “iki gyvos galvos” kalejimui - jokio bendravimo isoriniu pasauliu ISSKYRUS atvejus kai randas naujos bylos aplinkybes.T.y. terminas “iki gyvos galvos” turetu reiksti, kad nusikaltelis fiziskai nenuzudomas TIK gerbiant jo zmogaus teises.Taciau pastates savo elgesiu uz zmoniu bendruomenes ribu jis izoliuojamas nuo jos TIKRAJA sio zodzio prasme: esi uzdaromas i tam tikra erdve, kontaktai su kitais zmonemis tik signaliniai(ne garsiniai, be vizualizacijos.Rastu) per elektronines rysio priemones.Pirmi 2 auksciau mineti punktai issaugomi. Gimines taip pat neprilaidziami bendraut su nusikalteliu (kuris “iki gyvos galvos”). Izoliuotas - reiskia izoliuotas.

grumstas       2017-03-11 9:04

  ką ir bepridurti, o už vartų ES tuntai ” daktarų ir inžinierių” norinčių ‘sėkmingai integruotis ’ į tą pačią visuomenę , tikėdamiesi pašalpų ir chaliavo pyrago.Tai valdžių projektai naujos atomizuotos visuomenės sukūrimui, visuomenės , kuriai bus iki lemputės ar viena nužudyta Ieva daugiau ar mažiau. Tokia atomizuota betautė visuomenė tesirūpins tik numestu kaulu.

Šiandien gedulo ir nevilties diena.       2017-03-11 7:52

O galėtų žmonės išeit į gatves ginti ne tik maźų, bet ir suaugusių vaikų, ar mums visiems nereikia ramiai ir dorai gyventi? Ar tik netikusią valdžią reikia saugoti? Žemėje kurioje sudaromos sąlygos žudyti nekaltus žmones nuo kūdykių iki senelių, jokių švenčių švęsti negalima.

"Skirmantisui"       2017-03-11 1:24

Jo, jo- paděkokime.
Naša milicija nas berežot.
Galima pagalvoti jog viskas ką rodo debilavizorius ir rašo delpiai yra tiesa.
Ar jums pone/ia, nedašunta, jog ne viską būtina priimti už gryną pinigą.
Viskas lyg ir sklandžiai pateikta.
Bet tas sklandumas ir kiek užkliúva.
Oficialioje versijoje yra ir silpnų vietų, todėl, pardon neplosiu PR akcijai.
Tamsta silpnų vietų versijoje suprantama neįžiūrite?
O mes- įžiūrime.
Kur?
Tuoj, pasakysiu.
Tik batraiščius išsiprosysiu ir ..
Ir ...perduokit linkėjimus bukiems kolegoms kontoroje.smile
Jūsų chebrytės polinkis persistengti kada nors jus sužlugdys galutinai.: )

Skirmantė.        2017-03-11 0:24

prieš šešetą dienų nužudyta Ieva Strazdauskaitė. Tas 6 dienas pleveno viltis. Sužinojom šiandien, kovo 11-ąją. Viltis mirė.  Geriau užrištų ant vėliavų stiebų juodus kaspinus, ir visi sutartinai patylėtų. Socialinė atskirtis didžiulė, dėl skurdo niekas nežudo, bet dėl skurdo atsiranda asocialių asmenų, plėšikų, vagių, sukčių, kurie tik tai ir pripratę daryti. JAV ilgametė kriminalistikos patirtis rodo, kad sąlyginai lengvų ar apysunkių nusikaltimų darytojai ilgainiui, per keletą metų, ima daryti labai sunkius nusikaltimus: tarp tų nusikaltimų- nužudymai.Todėl aišku, kad šiandienos Ievos auka yra netinkamo šalies valdymo, blogų mokesčių ir pasityčiojimo iš skurdo tokiu būdu, kad jis nemažinamas, o skurstantieji dar niekinamai vadinami “pašalpininkais”, pasekmė bendrąja prasme.
  už kiekvieną tyčinį nužudymą bausmė turi būti iki gyvos galvos.Taip yra JAV. Būtina taikyti ne regresinius, o progresinius mokesčius. būtina dirbti ne dėl paukščiuko ir grafiko ant popieriaus lapo, o dėl rezultato. Padėkokime Kauno kriminalistams už išaiškintus nusikaltėlius. Tai darbo rezultatas.

lnką rodo belen ką       2017-03-10 23:31

arba pristumia šou “kalinių žmonos”, pagardintą prieskoniais “o lia lia pupytės”.

poniatkė       2017-03-10 23:04

Banditai visada globoja savus- banditus.
Kas čia neįprasto?
Neįprasta jog buratinai vaikšto balsuoti už banditus.
Nes buratinai yra tokie buki, kad jiems nedašunta jog banditas nebūtinai turi búti treninguotas.


Rekomenduojame

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Liudvikas Jakimavičius. Revoliucija kaip žaidimas

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Stambulo Konvencija: Trojos arklys?

Geroji Naujiena: Jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus

Išskirtinis Neringos Venckienės interviu Vytautui Matulevičiui (OpTV)

Gal jau bundame? Darius Trečiakauskas (Nacionalinis susivienijimas): Rinkimai gali tapti nauja galimybe esminiams pokyčiams valstybėje

Algimantas Rusteika. Lenkiu pliką ir kvailą galvą prieš tuos, kurie tą supranta ir pabando

Jonas Kadžionis. Partizanų jėga buvo ne ginkluose, o tikėjime

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.