Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 23 d. 17:16

4     

    

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

Nėra jokios klaidos pavadinime. Tiesiog palieku patiems skaitytojams nuspręsti, kur jie norėtų parašyti skyrybos ženklą. Galimos tik dvi versijos: „Sirgti, draudžiama dirbti“ arba „Sirgti draudžiama, dirbti“.

Tikrai neieškau kabliukų ir nepriekabiaujau prie 13-ojo Lietuvos Respublikos Seimo valdančiosios daugumos. Seniai supratau, kad privalau išgyventi pati, kokia valdžia tarsi stichinė nelaimė beužgriūtų mano šalį.

Jau įsisąmoninau, kad valstybę valdyti ir jos gyventojams etaloninį padorios politikos pavyzdį rodyti ryžosi trys dešiniosios politinės organizacijos: Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis ir dar viena liberaliosios politikos atplaiša – Laisvės partija.

Po iškilmingos priesaikos Seime paaiškėjo, kad mūsų įstatymdaviai spjauna į pačių priimamus norminius aktus: tai neišbuvę viso privalomojo saviizoliacijos termino atlekia į darbą, tai neskaičiuoja, keliese mažoje patalpoje torčiuką valgo kartu su Covid-19 virusu užsikrėtusiu kolega.Todėl kaip sename vaikiškame filmuke siūlau: „Paskaičiuokime, gerieji kurmiai.

Respublikos Parlamente suformuotas precedentas, kurio nutylėjimas yra tolygus nusikaltimui. Paaiškėjo, kad šiuo metu Seime serga 3 iš 13 liberalų frakcijos narių – tai yra 23 proc. Vadinasi, jei panašiai elgtųsi Lietuvos rinkėjai, tai 100 tūkstančių gyventojų tektų ... net 23 tūkstančiai ligonių. Tuomet Lietuvą ištiktų totali tragedija, nes tam tikrą dalį daugiatūkstantinėje pasiligojusiųjų armijoje sudarytų ir tie, kurie prisiekė Hipokratui… Dabar juk 100 tūkst. gyventojų kol kas priskaičiuojama dešimt kartų mažiau.

Nejaugi mūsų liberalai nori, kad Lietuva imtų pavyzdį iš jų ar iš viso jų vadovaujamo Seimo? Kodėl tyli kiti du koalicijos partneriai – konservatoriai ir armonaitininkai? Tyliai džiūgauja, kad pastarųjų motininės partijos narius ir jų vadę Viktoriją Čmilytę-Nielsen kovidas diskvalifikavo?

Suprantu, kad labai svarbi yra kiekvienos naujos Seimo kadencijos pradžia, kuomet vyksta postų dalybos. Sirgdami ar būdami privalomojoje izoliacijoje parlamentarai gali „pramiegoti“ kokį reikšmingą karjeros šuolį. Spėju, kad nuotoliniu būdu dėl pelningesnės ar įtakingesnės vietos po saule derėtis nesinori, nes ir politinės meilės „neatlaiko“ atstumų.

Taigi, klausimas numerologams: kas laukia Lietuvos, jei 13-ajame Lietuvos Respublikos Seime lapkričio 13 dieną [ir dar penktadienį!] 13 Liberalų Sąjūdžio frakcijos narių skanautas tortas apkarto?

Nesu prietaringa. Tačiau jeigu ir toliau tokia betvarkė Lietuvos Parlamente bujos, imsiu tikėti, kad skaičius 13 tikrai yra ne laimę lemiantis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nuo       2020-11-24 15:07

kada Laisvės partija ir liberalai yra dešinieji? Kairesniais būti gali tik bolševikai.

stasys       2020-11-23 21:05

Postų dalybos Seime mažai ką bendro turi su tuo torciuku ant stalo ,vienok autorė teisi perimti valdžios vairą iš Skvernelio skeltanagiu jau ne tik reikia bet ir būtina verkiant. Verslas laukia sprendimų ir naujų kompensacijų ,pandemija nelaukia ną dabar ne laikas autorė rodyti kam nors kokį pavyzdį .Susikaupkime ir pakentekime , bus dar laiko iš valdančiųjų nugaros prisirezti sau diržų kelnėms .

KIs       2020-11-23 18:47

makaluze,beraste esi mergicka.Gal but- sergant,dirbti draudziama?Mane tik ramina,kad ne vienas toks bambukas esu.Nereikia ah1 laukti ,reikia patiems mokytis mastyti ,aisku ,jeigu makauleje belike dar keli gramai sveiku smegenu,nes per 30 metu jie kazkur isgarave?Kur,atsakyk sau,tai ir bus treningas tiem likusiems keliems gramams.

ah1       2020-11-23 18:04

o gal palaukim dvi savaites kol aukščiausias teismas nuspręs kas laimėjo kaukinis ar antikaukinis rinkimuose americos? Bo antikaukinis žadėjo išnaikinti kaukizmą.


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.