Irena Vasinauskaitė. Politinė kempinligė

Irena Vasinauskaitė   2014 m. lapkričio 3 d. 3:07

18     

    

Irena Vasinauskaitė. Politinė kempinligė

Mano gyvenime nutiko tai, kas tiesiam, atviram žmogui nebūdinga – išgirdusi apie Neringos Venckienės valstybės perversmui organizuoti suburtą gaują, praradau amą...

Ir tik Vėlinių dieną, aplankiusi Amžinybėn išėjusių Sąjūdžio žmonių kapus, susivokiau, kad turiu visai Lietuvai prisipažinti [„čistoserdečnoje priznanije smegčaet nakazanije“] – esu sukūrusi ir įregistravusi Registrų centre Šiaulių miesto Sąjūdžio pirmeivių klubą. Vadinasi, nesu apsaugota nuo politikų ar prokuratūros atstovų kaltinimų perversmininkų gaujos subūrimu, juolab kad jų išmislai bus labai panašūs į tiesą – Sąjūdis jau vieną kartą nuvertė sovietinę valdžią, pabuvo perversmininkais. Visai nesvarbu, kad klubo narių amžius gana solidus – eksteisėjos N.Venckienės „būrys“ – irgi ne jaunikliai, o kai kurie net artimais giminystės saitais susiję.

Negi prokurorus, pateikusius tokius kaltinimus, užpuolė kempinligė – baisi liga, naikinanti smegenis, o politikai, politologai, kitokie rašantieji tai turi nuolat kartoti? Priminsiu, kempinlige užsikrečia ne tik prisiekę mėsėdžiai, ją pasigauti galima operacijų metu ar vartojant vaistus, kurių apdangalams naudojama želatina. Baisiausia – užkratas atsparus įvairiems dezinfekciniams būdams, todėl nesame apdrausti nuo sveiku protu sunkiai suvokiamų kaltinimų, vertinimų, įžvalgų ar moralinių bei fizinių represijų prieš tuos, kurie dar neužsikrėtė arba kuriems dar nepasireiškė kempinligės požymiai.

Apie masinį baisiosios ligos užkratą kalbėti ankstoka, tačiau tiesioginės TV transliacijos metu stebint, kaip atplaukia mūsų neįkainojamasis dujų terminalas, ir matant pompastišką pasitinkančiųjų džiūgavimą, nori nenori į akis krito keletas šios ligos išorinių simptomų. O kai solidaus amžiaus moteriškė žurnalistui paaiškino, kad dabar „Lietuva turės ne popierinę, o ekonominę nepriklausomybę“, supratau, kad liga gali būti pasiekusi dar nepaskelbtos epidemijos lygį.

Nenagrinėsime dujų terminalo reikalingumo temos, nes ir taip aišku, kad visi sveikai mąstantys ir ne rusų šnipai pritaria energetinės nepriklausomybės idėjai. Tik visiems aikčiojantiems dėl ekonominės nepriklausomybės siūlau įsiminti tos dienos euforiją ir daugiau niekada nebedejuoti dėl įšaldytų pensijų, atlyginimų ar komunalinių paslaugų kainų dydžių. Jau kartą įsitikinome, kiek kainuoja Nepriklausomybė – tik 1990 metais buvome jaunesni, neišsibarstę po platųjį pasaulį, o valdžios žmonės dar nedrįso elgtis ciniškai su savo Tauta ir vogė bent jau slapstydamiesi…

Niekada nebuvau „Tvarkos ir teisingumo“ partijos fanė, nes netikiu, kad tvarką ir teisingumą valstybėje gali užtikrinti žmonės, patys kartkartėmis „pasipykstantys“ su įstatymais… Todėl kai TT būstinę ir organizacijos narių butus iškratė STT, o spalvingiausius uždarė į valią palaužiantį profilaktoriumą – Vilniaus areštinę, pirma mintis buvo tokia: reikia kiek įmanoma platesnės propagandinės uždangos Deimantės senelių Vytauto ir Laimutės Kedžių skundui, kaip kažkada sakė a.a. jų sūnus, į „niekur“ – valdžiai ir visuomenei. Bet tai tik programa minimum. O programa maksimum – ši partija turi keliauti paskui kažkada garsiai skambėjusį eksprokuroro Artūro Paulausko politinį darinį, t.y. privalo su kuo nors „susilieti“, nes Lietuva artėja prie dvipartinės sistemos. Be to, manau, kad lietuviškųjų muilo operų prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui „elegantiškai“ pagrasino turkiškų filmų tiekėjai… Ir jokie kandidatavimai į Vilniaus miesto merus čia „nė prie ko“. Na, o turintiems sveiką humoro jausmą patarkime kad dvi struktūros – represinė ir politinė – kol kas „konkuruoja“ dėl pavadinime esančių dviejų vienodų raidžių... Juokas – dalykas rimtas ir puikus vaistas nuo visų ligų.

Negaliu konkuruoti su autoriumi, kuris yra dirbęs Lietuvos saugumo struktūroje. Tačiau iš esmės nesutinku su Kastyčio Braziulio teiginiu, kad „Lietuvos žvalgybos veikla yra imitacinė“. Tikrai ne imitacinė, nes veikiama tvirtai pagal ilgametę patirtį nekreipiant dėmesio, kad esame nepriklausoma ES ir NATO valstybė. Paanalizuokime, kiek kenkėjiškų šnipų ar ekonomikos smogikų demaskavo mūsų struktūros. Per visą Lietuvos Nepriklausomybės 25-metį mūsų valstybėje suformuoti keli neginčijami stereotipai – pagarsinti etatiniai kenkėjai: šnipas Jonika, mafijozis Daktaras, pedofilas Čekanauskas, super teroristė Kusaitė, perversmininkė Venckienė… Dirbama visomis populiariausiomis, struktūrų finansavimą užtikrinančiomis kryptimis. Ar tai imitacija, kai kuriamos „legendos“ apie mūsų valstybės žmones, o rusų šnipus sulaiko kaimynių valstybių žvalgybininkai? Ir kaip normaliose pasaulio šalyse vadinamos žvalgybos, veikiančios ne prieš valstybės priešus, o prieš savo piliečius?

Tiesos.lt portalo antraštės žodžiai „Susigrąžinkime valstybę“ kada nors irgi gali būti pavadinti valstybės perversmininkų lozungu – jeigu ir toliau miegos Tauta, tyliai pritardama kiekvienam valdžios ar ją aptarnaujančių struktūrų sprendimui, savivalei. Ir šitą laisvę savivaliauti valdžiai ir ją aptarnaujančioms struktūroms suteikia patys mokesčių mokėtojai – tikrieji valdžiažmogių darbdaviai, jei yra abejingi, lyg gavę dozę politinės-propagandinės kempinligės užkrato, susitaiko su jiems primetama vergo dvasia, lipdoma valstybės priešo ar rusų agento etikete.

Tačiau yra ir vilties – kokie 300 000 bendrapiliečių turi savo nuomonę ir nebijo ją pasakyti neanonimiškai. Ir jie nė nesirengia nutilti ar emigruoti. Atvirkščiai. Tik sugrįžę į save susigrąžinsime ir Valstybę.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Mona       2014-11-7 9:11

Kaip puikiai ir aiškiai, teisingai išdėstyta. Nuostabi, šviesaus proto, išmintinga ir plačiai mąstanti gerbiama Vasinauskaitė. Myliu Jus, gerbiu ir eičiau paskui jus, jei tik pašauktumėte.

A.N.       2014-11-4 11:33

Jo, pareiškimas stulbinantis: Venckienės “gaujos” nariai – visuomenininkai, nusikaltę tuo, kad kritikavo valdžią ir norėjo ją “užgrobti”, dalyvaudami rinkimuose. Kokia baisi “grėsmė”! Taip sugalvoti gali tik apie demokratiją visai pamiršę teisininkai. O jeigu nuo tokių “grėsmių”  mus saugo ir žvalgybininkai? Sunku patikėti, kad tai vyksta mūsų valstybėje…

Diedukas Liepai       2014-11-3 22:08

Taip, Liepa, visuomeniškai įgalus, štai kur jo stiprybė. Ir komentarai jo apie viską. Štai I. Vasinauskaitė niekus rašo. Apie nieką. Kažką panašaus ir valdžioj turim. Tik tokia įgali valdžia toleruoja šią situaciją, kaip parašė gerb. Irena - “... išgirdusi apie Neringos Venckienės valstybės perversmui organizuoti suburtą gaują, praradau amą...” Aš, pvz., irgi išgirdęs šia naujiena pagalvojau (atsiprašau už išsireiškimą) - MEGApinzec!

Liepa-Diedukui       2014-11-3 20:07

Mielas Dieduk, pasakykit, na, kodėl žmonės taip nemyli to taigi’so ?...// Juk jisai niekada nebuvo išsiterliojęs kokiom nors spalvom-net"violetiškai”(matyt, tėvai neturėjo pinigų flomasteriams..),nebuvo pasigavęs(bent jau pats taip tvirtina) kažkokios kempinligės,nėra iš šėtono šeimos(!?), niekad nieko nenuskriaudė(...), niekam niekad nesibėdavojo(hmm);jo giminėj niekad nieks neužsinėrė kilpos(0),neturėjo reikalų su niekais($$$), pajuokom ir perversmais,netgi yra visuomeniškai įgalus(???),užsiima kažkokios šeimos(?) nenusikalstamos veiklos atstovavimu(oho!)...//...ir nieks to triūso bei puikių biografijos faktų neįvertina..

gudi giria       2014-11-3 18:41

kai vagis tampa valdininku ir pritrauke ji savo gretas dar daugiau vagiu,tai briuselio vagiai pradeda valdyti mazesnius vagis ir,kad jie vis papyldytu vagiu gretas iki chaoso,tai tie visi vagiai ir serga kempinlige,o dedule,kaip save laikantis gudriu visa,tai ivardijo skiepais.

vidma       2014-11-3 13:10

Tam,kad įsiviešpatautų blogis,užtenka to,kad geri žmonės nedarytų nieko…
Neveikimas tampa nusikalstamu.Stenkis žmogau ir dangus padės.jie valdo pinigų srautus,bet be skolų niekaip.Lygiai kaip chroniai.Ir tiek nedaug jų yra.

Diedukas       2014-11-3 11:21

Na taip, kur jau čia I. Vasinauskaitei lyginti su Taige Kuznecovaite? Jūs tik paskaitykit, kokių išminties perlų pažėrė (taigi 2014-11-3 12:08). Štai kur minties galia, briliantinė įžvalga… (Applause!)

Diedukas > Naivoki       2014-11-3 11:09

Žmogau, kas čia filosofuoja apie Rusijos okupantų valdymą? Kalba eina apie PAVELDĄ! Sovietinę mastyseną. Ir būtent apie tą “Kitą dalyką”, apie kurį pats ir parašei…

Taigi       2014-11-3 11:08

Violetinis maras, jo pasekmė violetinė kempinligė. Straipsnis apie nieką. Vien tos šėtono šeimos, kuri daugeliui žmonių pridarė skriaudų ir bėdų, -net vadinamiems savo šalininkams (du aktyvūs violetiniai pasikorę ar galbūt saviškių pakarti),- paminėjimas straipsnį padaro niekiniu, nors kai kurios temos ir svarbios, tačiau kai jas kelia violetiniai, tai jos tampa pajuokos vertomis.
Garliavos šeimos didžiausias nusikaltimas yra ne valstybės perversmas, tačiau tai, jog visuomenines organizacijas visuomenės akyse padarė pajuokos objektais, visuomeniškai neįgaliomis, užsiimančiomis tik tos šeimos nusikalstamos veiklos atstovavimu.

Okupacija.       2014-11-3 11:03

  Labai taikliai pasakyta - kempinligė! Mūsų valdžia - nuo aukščiausios iki žemiausios grandies - tikrai serga kempinlige. Priešingu atveju, negirdėtume tokių absurdiškų pranešimų, kad Venckienė organizavo valstybės perversmą. O dabar valdžia tiesiog “sotinasi” tokiais pranešimais. Ar girdėjome valdžios ir vadinamų politinių partijų vadų kokį nors tokio grėsmingo pranešimo esminį įvertinimą, išsamų sukelto pavojaus valstybei išaiškinimą plačiajai visuomenei? Nieko panašaus! Ir nė kiek dėl to nekeista. Todėl toliau komentarai nebereikalingi…Lietuvoje siaučia baisi kempinligė(gal tai “pedofilinio kremo” uždelsto poveikio pasekmė?), kuri yra “okupavusi” aukščiausias valdžios galvas.

Naivoki       2014-11-3 10:55

man čia atrodo komentarai, kuriuose filosofuojama, kad mes dar valdomi kažkokiu būdu Rusijos okupantų. Tai ką - gal Rusija nori euro Lietuvoje, EU įstatymų viršenybės čia, japonų atatomos AE, norvegų dujų tiekimo, lenkų naftos perdirbimo gamyklos ir t.t. ? Kitas dalykas , kad visa tai stūmia žmonės labai sėkmingi kolaboravę su Tarybų valdžia ir darę visais būdais sėkmingą karjerą tais laikais. Dabar gi tik pasikeitė šeimininkai, o pavaldiniai Lietuvoje didele dalimi liko tigi tie patys žmonės. Kol kolonialinė administracija gerai dirbs naujiems šeimininkams, tol tie žmonės ( kad ir kas čia ką filosofuotų )  ir bus valdžioje .

Diedukas       2014-11-3 10:27

Citata: - “Tik visiems aikčiojantiems dėl ekonominės nepriklausomybės siūlau įsiminti tos dienos euforiją ir daugiau niekada nebedejuoti dėl įšaldytų pensijų, atlyginimų ar komunalinių paslaugų kainų dydžių.” ///
  Kadaise komentaruose esu rašęs, kad naivūs tie besitikintys nusavintų pensijų grąžinimų. Visų vaikų ir pensininkų “mama”, kurią tie patys pensininkai (didžioji dauguma)ir išrinko, tylės, kaip pelė po šluota, kai butkevičiaus vyriausybė atidės IV ketvirčio atsiskaitymus (20 proc.). Buvo pažadėta -
(“Startuos pensijų kompensavimas. Dar šių metų pabaigoje bus išmokėtos apie 20 proc. dydžio kompensacijos visiems gaunantiems senatvės ir neįgalumo pensijas. 2015 ir 2016 m. numatyta išmokėti po 40 proc. sumos, išmokant po lygią šio dydžio dalį kiekvieną ketvirtį.”)
  Teisūs valdžiažmogiai, kad nepriklausomybė kainuoja, “Indepindedence” jau plūduriuoja Lietuvos pakrantėj. O kur dar planuojami AE, Rail Baltica, nesibaigiantys skalūnai (ekologiškai švarūs Lietuvoje, jau nustatė), mokesčiai už euriuką, ginklavimosi pinigėliai ir t.t. Tik kiek ir kam kainuoja?

 

ačiū       2014-11-3 10:22

Labai geras straipsnis, taiklus, teisingas ir išmintingas.

Pragmatikas       2014-11-3 9:59

Pagarba Anikei.

Anikė       2014-11-3 9:55

“Raiteliai be galvų”-nuvedė Lietuvą aklavietėn.Patys neturėdami širdyje meilės ir atjautos kitam žmogui,o be smegenų pasijuto esą galingais išmintingais stabais.Retai kur rasi pagalbą -  daug kur tie,kurie tarnauja ne žmogui,o šeimininkui.Žmogaus naikinimas vyko pagal planą - uždaryti futliare,įvaryti baimę,apkaltinti Rusijos šnipu,pensininkus apšaukti išlaikytiniais,nedirbantį jaunimą ištremti užsienin.Tautos tarnai tapo visagaliais.
  300 000 pasirašiusių drąsuolių,o kiek iš jų buvo tampomi po policijos kabinetus ir teismus?Nesuskaičiuosime.Mokėsi JŲ daugelis KGB mokyklose,stažavosi CŽV…
Išmoko.Pirmiausia padaro,paskui galvoja.Išmokyti veikti,ne galvoti.Kiek pasaulyje policija nušauna nekaltų?Nušauna,ne nukenksmina. Žmogaus gyvybė jiems bevertė.
Virtome banda,nes neveikia jokios moralės normos - galios turiu,imu.Pažadais
mus peršėrė,šviesuolius ir mūsų Mokytojus sunaikino,sužlugdė.Partijas naikina
viena po kitos.Liks tik pragaran vedanti.KGB bent įtikinamas bylas kurpė.O šie
nesivargina,už 3 skatikus ras dvasios ubagus,kurie patvirtins,kad Venckienė ruošė perversmą.Priminsiu užmaršiesiems- ji studijavo,mokėsi,globojo mergaitę,
augino sūnų.Begalviams tai ne motas.

Nežinau dėl kitų       2014-11-3 8:43

bet Venckienės šmeižikai turės atsiimti už tai. Liaudis, nors lėtai, bunda ne šmeižikų naudai. Prisiminkite tai.

Ryt'as       2014-11-3 8:02

Surašyta skaudi tiesa . Runkeliams visomis įmanomomis priemonėmis į galvas(?)  kalama , kad “pagrindiniai” kenkėjai šioje šalyje - Jonika , Daktaras , Čekanauskas , Kusaitė , Venckienė ...

tarybukai valdo       2014-11-3 6:46

Nėra daug tų tarybukų - apie 15 proc.
Tiek pat proc. ir patriotų katalikų.
Bet šviesos vaikai visada pralaimi prieš velnio vaikus - tą pastebėjo dar pirmi pranašai.
Pralaimi šios dienos kovas, bet laimi amžinybę - nereikia nusiminti ar bijoti, kad valdo gazpromo nupirkti komunistai-pedofilai.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.