A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Irena Vasinauskaitė. Piliečiai bunda | Tiesos.lt

🌄🎬Irena Vasinauskaitė. Piliečiai bunda

Tiesos.lt redakcija   2014 m. liepos 11 d. 9:53

29     

    

Irena Vasinauskaitė. Piliečiai bunda

Lietuvos sąrašo Šiaulių skyrius bendradarbiauja su įvairių nevyriausybinių organizacijų atstovais, besidominčiais miesto problemomis, manančiais, kad sisteminių partijų valdžios ilgasėdžiai taip praskolino miestą, nuvylė rinkėjus, kad reikia nuo pasyvaus politikavimo pereiti prie konkrečių darbų. O tai padaryti galima tik pasiūlius rinkėjams padorių, nekorumpuotų žmonių sąrašą artėjančiuose vietos savivaldos rinkimuose.

Lietuvos Seimo partijos vėl pasistengė apsunkinti nepartinių piliečių balotiravimosi sąlygas, todėl buvo nutarta pasikviesti du nepriklausomus politikus, kad šie paaiškintų, kokias naujas tiesioginių mero ir vietos tarybų rinkimo tvarkas priėmė ar dar ketina priimti įstatymdaviai. LR Seimo narys Povilas Urbšys atvyko pasiruošęs, atvežė dalomosios medžiagos ir pristatė naująsias Savivaldybių tarybų įstatymo pataisas. O jo kolega Naglis Puteikis Šiaulių savivaldybės veiklą bei piliečių aktyvinimo klausimus aptarė su miesto Nevyriausybinių organizacijų konfederacijos atstovais.

Po darbo grupėse įvyko spaudos konferencija, kurioje dalyvavo abu Saulės mieste viešėję LR Seimo nariai, Nevyriausybinių organizacijų konfederacijos viceprezidentė Vida Pociuvienė, Šiaulių apskrities bendruomenių konfederacijos vadovė Nijolė Malakauskienė, Panevėžio Jungtinio demokratinio judėjimo pirmininkas Kęstutis Ignatavičius ir nepriklausomas Šiaulių miesto tarybos narys Artūras Visockas.

Reportažo autorė – Aušra Gabalytė.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Spaudos konferencija Šiauliuose 2014-07-04

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

jaki       2016-09-21 2:49

إذا أردت عيش سعيد في منزل هادئ مفعم بالحيوية فاحرص على بقاءه نظيفا،لأن النظافة أساس سعادة الإنسان،فنظافة منزلك تعكس شخصيتك،لذالك فأنت بحاجة إلىقمة الخليجفهي شركة تضع بين يديك كل ما ستحتاجه للحصول على بيت نظيف و فاخر ،و من بين هذه الخدمات التي تقدمها لعملائها هي نقل عفش جدةفتعتمد على فريق عمل مدرب و متخصص فقط في نقل أثاث منزلك إلى مكان ٱخر بكل احترافية و أمانة،فشركة نقل عفش بالجبيلبالها خبرة عمل تفوق خمس سنوات،فهي من الشركات الممتازة و تسعى دائما لإرضاء العميل على أكمل وجه،فإذا أردت خدمة نقل الأثاث فكل ما عليك هو طلب فريق عمل•كشف تسربات المياه شمال الرياض تشكل مشاكل تسربات المياه خطرا حقيقيا على منزلك أو منشأتك لذالك كل ما كان الإسراع في معالجة المشكل كان أفضل،شركة كشف تسربات المياه بجدة بحيث مشكل تسربات المياه يسبب الشقوق و تفتت الجدران مما يؤدي إلى انهيار المنشأة في بعض الأحيان،لذالك فالحل الوحيد لهذا المشكل هو طلب خدمة التي تقدمهاالتي لها خبرة تفوق خمس سنوات وايضاشركة كشف تسربات المياه بالجبيل وشركة تسليك مجاري بالجبيل وشركة تسليك مجاري بشمال الرياض

fsafs       2014-08-19 4:54
TO SIMONAS       2014-07-18 13:31

nuo kada nevyriausybines organizacijos tampa politinemis organizacijomis?Jos pazeidzia NVO pletros istatyma ir turi buti naikinamos,nes tokiu organizaciju vizija ir paskirtis -ne politika.

Šiaulių pavasaris       2014-07-17 23:42

Sena taisyklė - šiauliečių balsavimo rezultatai rinkimuose paprastai atspindi bendras rinkėjų nuotaikas. Jeigu A. Visockui suteiktų balsų VRK nebūtų išdalijusi kitoms partijoms, šiuo metu būtų gausiausia miesto tarybos frakcija. Natūralu, kad būsimus rinkimus vadinsime Šiaulių pavasariu. Siūlau neinkšti, jeigu ko neprašė žurnalistai ir sekti geru pavyzdžiu, kad Šiaulių pavasaris taptų visos Lietuvos pavasariu.

Man tuomet 2       2014-07-12 3:02

O apie Gailiu- jau viskas patapo aisku, kai jis i viena greta stojo su liberalais su visa ju draugyste su pedofilais (Simasius, paskutinysis, mates Usa netoli nuo jo “mirties” vietos ir apie tai praneses tik po 3 dienu! Uso pusbrolio palaikymas, kai jis buvo isteisintas kaip “nepedofilas” vienoje byloje su berniuku. Toliau- tesinys per prietelkas kuodytes, Salaseviciutes- link Pikeliskiu ir t.t.). Todel, kad Gailius pries Venckiene balsavo,- jau cia mazu maziausiai “normalu” . Nes, matyt, ir apie pati liberalai turi kazkokios informacijos.- Kuria isviesintu, jei Gailius sakotusi pries juos.

Man tuomet       2014-07-12 2:46

Urbsys, balsaves pries Venckiene, yra nieksas- tikraja to zodzio prasme. Taip negalima gyventi: vienakart- pagal ideja, kitakart- lai pagal povandenines motyvacijas.

Pragmatikas       2014-07-11 22:13

Tai kas Šiauliuose turi išsaugoti universitetą, jei jūs daugiau jokiuose rinkimuose nedalyvausite? Būkite malonūs ir prisiimkite atsakomybę už savo pasyvumą bei veilokinę poziciją valdžios atžvilgiu.

Mūsų aplinka       2014-07-11 21:36

daugiau jokiuose rinkimuose nedalyvausime.O Šiauliai turi išsaugoti savo universitetą.Tai suteikia kiekvienam miestui prasmės.

Nedalyvavimo referendume pasekmės       2014-07-11 21:24

  Tauta save pasmerkė nedalyvaudama birželio 29 d. referendume.  kad susigrąžintų pilietines teises- referendumui surengti užtektų 100000 parašų ,o ne 3000000 parašų (kaip dabar yra). Valdžia pamatė , kad esame veršiai, runkeliai ir panašiai. Štai jau pirmą ,,dovanėlę” gavote (konstitucinio teismo išaiškinimą dėl referendumo). Išaiškino taip kaip jai naudinga, kad bet kokių atvejų  galėtų manipuliuoti taip ,kad referendumo nebūtų galima surengti jei valdžia nenori.Tokių ,,dovanėlių ” pasipils daugiau.
Valdžia labai bijojo tų 300000 parašų sumažinimo iki 100000. Dabar neverkite ir nedejuokite ,nes ir cyptelt neduos. Sisios ant galvų runkeliams ir sakys , kad šiltas lietutis lyja.

Kritikas       2014-07-11 19:13

Raugas ne tas.
Reiktų imti raugą iš ŽYGAIČIŲ.
Trumpai ir efektyviai dirbo.Ševronas pasidavė,nors verksmų buvo.

gudi giria       2014-07-11 19:12

jokiu urbsiu,jokiu puteikiu,kaip ukrainoje zmones kovojo,kovojo ir vistiek banditai liko valdzioje.turite tureti,tik viena svajone nauji zmones TAUTININKAI ZEMES GYNEJAI IR JUS NESIGRAIBYKITE VIENA KART UZ TO PACIO

Urbsys       2014-07-11 17:13

man kazkodel itartinas,nes ka jam padare gerb.Venckiene,kai tik kalba apie ja jis visas tampa raudonas,idomu kodel??mano nuomone

Dėdė taigiams 14:35       2014-07-11 16:34

Noras “kontroliuoti vienmandatėje apygardoje išrinktą deputatą” turi prasmę tik tiems rinkėjams, kuriems tas deputatas buvo “jų kandidatas”. Jei rinkėjas 1 ar 2 ture norėjo kito kandidato, balsavo už kitą –pralaimėjusį- kandidatą, tokiam rinkėjui išrinktas deputatas nebus “jo deputatas”, jo interesus ar vertybes atstovaujantis deputatas. Situacijoje, kai rinkėjas iš anksto žino, jog kituose rinkimuose jis balsuos ne už dabartinį deputatą, o už kitą kitos partijos kandidatą, išrinkto deputato kontrolė yra saviapgaulė, vertintina tik kaip pralaimėjusių kandidatų šalininkų bruzdesys. Lietuvoje tik apie 28% dalyvaujančių rinkėjų Seimo vienmandačių apygardų 1 ture balsuoja už būsimą nugalėtoją. Likusieji 72% jau “prieš kontrolės pradžią” nori kito deputato. Išvada – jei tokioje rinkimų sistemoje nėra rinkėjų atstovavimo, ką čia gali pakeisti “kontrolė”. Mąstymas čia kažkoks atbulas, vežimas pastatytas prieš arklį. O tokiame stulbinančiame neatstovavime įžiūrėti naudą piliečiams – tiesiog neeilinis sugebėjimas.

gaudy       2014-07-11 16:32

Kur čia atsibudimas alio, aūūūū. Šiandien KT priėmė sprendimą, kad tauta yra vergai. O jūs čia pustrečio asmens susirinkę svaikstat apie pabudimą. Tai, kad jau kelnes numovė. Ir tuoj šiknas tarkuos.Taigi po šio Konstitucinio teismo sprendimo mes jau gyvename visai ktoje teisinėje realybėje. Šiuo sprendimu teismas įteisino luominę visuomenės sanklodą, kurioj aukščiausią vietą priskyrė sau bei nematomai valdasnčiųjų kastai. Tuo pasekoje mes tautiečiai patapome tik aptarnaujančiu personomis, o tiksliau baudžiauninkais. Ir tai tik geriausiu atveju. Tuo savo sprendimu kunstitucinis teismas pasakė: mes kuriam valstybę ir suverinitetas priklauso mums. Tauta turi prievolę paklusti ir patarnauti (K. 2 str). Niekas negali varžyti ir riboti konstitucinio teismo suveriniteto, savintis konstituciniam teismui priklausančių suverenių galių. Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos, konstitucijos santvarką, bet priešintis gali tik tiek ir tokia apimtimi kokia nustato konstitucinis teisams (K. 3 str.). Aukščiausią suverenę galią Tauta vykdo tiesiogiai ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus, Tautos suverenių galių ribas ir apimtis nustato Konstitucinis teismas (K. 4str.). Taigi akyse įvyko perversmas ir visiems gerai. Čia sudėdliojau, kaip dabar de fakto atrodo Konstitucijos I skirsnio keturi pagrindiniai str. po šio Konstitucinio teismo sprendimo. Sveikinu visus su baudžiavos įteisinimu.

Taigi to taigiams        2014-07-11 16:19

Kaip jie galės kontroliuoti, jeigu piliečiai Lietuvoje yra be teisių, gal tik sapnuose galės kontroliuoti smile

Taigi to 16:37       2014-07-11 16:16

Todėl, kad ta seimūnė yra aferistė.

Taigi to 13:46       2014-07-11 16:15

Teisingai, ne vien pinigų turintiems asmenims, bet ir stiprioms partijoms tai yra naudinga.

grazu,       2014-07-11 15:38

kad is buvusio raudono, nuolat uz komunistus balsuojancio miesto, Siauliai tampa graziu prabudimo pavyzdziu kitiems regionams. Aciu p. Vasinauskaitei.

JDJudejimui nepatinka Vaisvila,       2014-07-11 15:37

nors tu ka! Protingas, atkaklus ir teisingas. Toki ir matau Seime. Tokie turetu buti visi LR Seimo ir vyriausybes nariai. Kas paklaus viesai ir parasys - kodel Urbsys, Gailius balsavo uz N.venckienes suemima?! Su daugeliu Urbsio keliamu klausimu, teiginiu sutinku 100 nuosimciu, bet neduoda ramybes - KODEL buvo leista sunaikinti seimune?! Lietuva nera tik durniu krastas. Mastantys ir matantys zmones zino, tiki, kad pedofilija buvo ir galimai, yra, tad kodel Urbsys stojo ginti pedofilija?!

pabus, kai maximos kasininkės streikuos       2014-07-11 14:26

klaiku žiūrėti į nuvarytas maximos kasininkes - tikras verges izauras

Irena Vasinauskaitė       2014-07-11 13:58

Apie signataro Zigmo Vaišvilos ir kitų atvykimus į Šiaulius žurnalistai vidada informuojami. O jie renkasi, kur eiti ir apie ką rašyti. Beje, niekas netrukdo raštingiems komentatoriams tapti proginiais reporteriais bei aprašyti ar nufilmuoti patikusį susitikimą. O ar rašinys išvys dienos šviesą priklausys nuo konkretaus informacinio darinio interesų. Visiems dejonių agonijose besitąsantiems siūlau daugiau jėgų skirti nesavanaudiškai visuomeninei veiklai. Neapmokama pilietinė veikla puikiausias priešnuodis pavydui bei nesuvokiamam įniršiui prieš viską ir visus, kas nors kiek aktyvesnis.

Šiaulietis to kažkas ne taip       2014-07-11 13:41

Viskas taip. Lietuvos sąrašas kviečiasi Urbšį ir Puteikį ir apie juos praneša žurnalistams. Kažkas pakviečia gerb. Vaišvilą, bet žurnalistams nepraneša. Ar dėl to kalta Vasinauskaitė, ar tie kas kvietėsi Vaišvilą?

taigiams       2014-07-11 13:35

Sąrašų atsisakymas būtų palankiausias piliečiams. Jie gali kontroliuoti vienmandatėje išsirinktą seimo narį. O sąrašų nepakontroliuosi. Brunzos ir co darys ką norės.

> Taigi       2014-07-11 12:46

Sąrašų panaikinimo idėja eskaluojama nuolat. Palankiausia tai būtų 2 stipriausioms partijoms. JK nuolat siūloma atsisakyti neproporcingos vienmandatės sistemos, bet būtent toriai su leiboristais tai blokuoja.

kas tai čia ne taip...       2014-07-11 11:50

kažkas nebeaišku su   tom Šiaulių aktyvistėm. Atvažiuoja į susitikimą alkoholikas konservatorius (taip, taip, buvusių konservų nebūna)- didžiausi reportažai, spaudos konferencijos, o kai balandį Šiauliuose apsilankė  šiaulietis, Signataras Vaišvila- informacijos nulis, jokių reportažų, jokių įrašų- ak, mat “žiniasklaida kviesta ignoravo”, tai ir informacijos nėra… Slapta, pavojinga? Kažkokie “intymūs” įrašai daryti tik savo asmeniniam naudojimui? Ką visa tai reiškia? Ar tiesiai šviesiai- IGNORAVIMAS Signataro?  Ponios Irena, Nijole ir visi kiti, tai SU KUO jūs ir PRIEŠ KĄ?

Taigiui       2014-07-11 11:44

Už “gudrų” komentaro išvedžiojimą - tau minusiukas.

Taigi       2014-07-11 10:43

Piliečiai nebunda. Tai, kad suinteresuoti dėl patekimo prie lovio nerimsta, manantys, kad panaikinus partinius sąrašus, jiems bus lengviau, tai joks ne budimas. Iš tikro, esant vienmandačiams rinkimams bus lengviau prie lovio patekti žinomiems žmonėms, tai dažniausiai gryni populistai arba turintys pinigų savo reklamoms. Štai ir visas gerumas sunaikinus mišrią rinkimų sistemą ir įvedus vienmandatinę. O kaip renkami merai, tai jokios reikšmės. Reikšmę turi tik tai, ar piliečiai turi galimybes kontroliuoti išrinktuosius, ar ne. Lietuvoje rinkėjai neturi jokių teisių, nes neveikia tiesioginė demokratija, arba ji išvis neįteisinta.

Simonas       2014-07-11 10:37

Negi kituose regionuose nėra nevyriausybinių organizacijų! Kodėl tik Šiauliai sunerimę? Prabuskim visi regionai.Pagarba šiauliečiams!

Šiauliai       2014-07-11 10:13

neužkerpėję.Jie gali būti šiaurės Lietuvos sostine.Nes to labai reikia,esant tolėliau nuo Europos centrų.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.