Dienos aktualija, Geopolitika

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 21 d. 23:41

5     

    

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

Naujienos iš Karabacho fronto:
per savaitgalį pralaužę armėnų frontą pietuose, azerai nestabdydami puola vadinamojo Lačino Koridoriaus link – vienintelio saugaus kelio iš Armėnijos į Karabachą, kuriuo aprūpinami tiek vietos gyventojai, tiek armėnų kovinė grupuotė.

Jei sekmadienį mūšiai vyko Irano pasienyje ties Hudaferino tiltais, tai šiandien Armėnijos gynybos ministerija oficialiai pranešė apie „sunkius mūšius ties Išchanadzoru“, t.y., Azerbaidžano pajėgos įveikė jau ketvirtadalį kelio iki Lačino.

Lačino Koridoriaus perkirtimas ar fiziškai, ar artilerijos ugnimi reikštų Karabacho blokadą ir, iš esmės, pergalingą Azerbaidžanui karo pabaigą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2020-10-22 10:27

O ka Tvankstas ? ‘čirina’ niekus sau patenkintas .Geografija politikoje tiek pat reiškia kaip tas klausimas tai kam turėtu priklausyti Ukrainos Krymas . Reikia tik džiaugtis jog nors vienas Kaukazo įtampos taškas spręndžiamas , be abejo gaila jog ne taikiai ? Bet ir čia rastume išmintį liaudies ..bloga taika nebus geresnė greito sprendimo karinėmis priemonėmis .Ko jau ko bet Lietuviu tauta ta gerai išmano ‘Jęi negali susitarti pilk į snukį pirmas’.

E951       2020-10-22 10:15

Kremliaus kancaras tik prieš kultūringus ir silpnesnius mėgėjas šakotis, o kai sutinka tokį patį urką kaip pats -  turkų sultoną, greitai nuleidžia sparnelius. spjauna ir į CSTO ir į duotas garantijas armėnams.

Visur       2020-10-22 8:10

Kremliaus pėdsakai.Ir prancūzijoje žiauriai nužudytas mokytojas čečėno iš maskvos.Ar čia ne Kadyrovo pėdsakai ?

Praeivis       2020-10-22 8:01

Nesuvokiu, kas ir kodėl “Tvankstui” 4 minusus sudėjo.

Štai taip ir balsuojam.

Idiotų tauta…

Tvankstas       2020-10-22 0:13

Armėniškai yra istorinis ARCACH, to krašto tarmė yra literatūrinės armėnų kalbos pagrindas, azeriškai (azra - aušra, daug turkių ir azerių turi vardą Azra), nedaug atlietuvinus aušriškai vadinamas Karabagh (tarti Karabach), reiškia ‘juodas sodas’.
Armėnai krikščionys buvo paversti šiitais (patys azerai, patekę Persijos įtakon tokiais tapo, kai jų broliai vakaruose iki šiandien sunitai) ir tapo azerais, nuo to pradėkime tų žemių priklausomybės vertinimą.
Azerai, kaip rytų turkai (aušriniai, rytiniai), įsigalėjo po Manzakirto mūšio 1071 metais, vis atskalaudami armėnų tautinius krantus iš rytų, kiti turkai įsikūrė Prūsoje (šiandien Bursa) netoli Miklagardo (Konstantinopolio), kad apsaugoti nuo užpuolikų iš Anatolijos ateisiančių.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.