Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Kastytis Braziulis. Gal valstiečiams reikėtų sukurti savo naujienų portalą ir viešinti savo pozicijas?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 13 d. 7:59

26     

    

Kastytis Braziulis. Gal valstiečiams reikėtų sukurti savo naujienų portalą ir viešinti savo pozicijas?

Kur dingo opozicija? Nesigirdi, nesimato jos. Kodėl ji nereiškia savo nuomonės svarbiais valstybei klausimais? Kodėl negina savo rinkėjų interesų? Gal jiems eterio nesuteikia žiniasklaida? Gali būti, nes anksčiau ta žiniasklaida daugiau nieko kito nerašė, tik apie valstiečius. Kokie jie blogi, kokie nevykę, kaip nieko nemoka. Dabar gal ta pati žiniasklaida blokuoja valstiečių pasisakymus, kritiką, nuomonės išsakymus. Gali būti.

O tai dabar gaunasi taip, kad mes daugiausia girdime: kokia nuostabi yra ši vyriausybė, tai geriausia vyriausybė iš visų Lietuvoje buvusių vyriausybių, arba skaitome, kad Lietuvos užsienio reikalų ministras su kitų valstybių užsienio ministrais aptarinėja būk tai svarbiausią ir aktualiausią Lietuvos visuomenei klausimą – Stambulo konvenciją.

Visuomenei nereikia propagandos ir propagandistų. Visuomenei reikia susipažinti su politinių partijų pozicijomis įvairiais jai svarbiais klausimais. Visuomenė turi turėti galimybę atsirinkti politikus, kurie geriausiai atstovauja jų interesams ir juos remti. Mes privalome girdėti visus ir tai užtikrinti privalo „objektyvioji“ žiniasklaida. Ji neturėtų teisės varyti į vieną dūdą, bet varo. Dėl šios priežasties valstiečiai privalo ieškoti naujų viešinimo kanalų. Gal reikėtų jiems savo naujienų portalą sukurti ir viešinti savo pozicijas? Būtų alternatyva konservatoriams ir jų satelitams. Skaitytojų ir rėmėjų nuo pirmos dienos atsirastų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Taip, bilijonieriai       2021-04-13 18:14

labai rūpinasi ubagais - vakcinuoja.

Nereikia cia jokios propagandos        2021-04-13 17:50

valstieciams,jokios opozicines specialios ziniasklaidos,Zmones mato Vyriausybes pasiekimus,svarstomus klausimus,pazanga vakcinavime,patys daro isvadas

Žodžio laisvė...       2021-04-13 17:43

Autoriau,tamsta esate teisus.

Tvankstas       2021-04-13 17:18

“Gal valstiečiams reikėtų sukurti savo naujienų portalą ir viešinti savo pozicijas?”
Įsivaizduokime, kad tam R. Karbauskis turi aukoti 10 nuošimčių savo turto 5 metams.
Ne, jis ne D. Trump’as, paaukojęs savo pirmai prezidentūrai savo 2 mlrd. usd iš savo turėtų 10 mlrd. 2016 m. pradžioje.
R. Karbauskis tikrai nėra kvailys, kad aukotų savo turtą Lietuvai.

ah1       2021-04-13 17:09

na ir kokias savo pozicijas gali skelbti latifundininkai?  švabiškajį nuosavybės atėmimą, baudžiavos - darbo už bliūdą sriubos, gerovę vieniems, ir šokolado vonias kitiems kaip inkliuzyvinio kapitalizmo viziją?

Geriausia būtų,       2021-04-13 16:56

jei atgaivintumėte Karbauskio_Kazimyros Moterų partiją. Moterys dabar valdžią jama visur ir viskame - pats tas būtų, tikrai, be bajerio.

fortūnatas       2021-04-13 16:14

reikia lilputams nusipirkti krepšininkų aprangas, berankiams nupirkti bokso pirštinių, o akliesiems įduoti lankus ir jie užkariaus visas olimpiadas

,,Valstiečiai"       2021-04-13 16:03

dar nesuprato, kad laimės ne tas, kuris apžais išgamas pagal jų pačių taisykles, o tas, kas bus moralesnis, tikresnis, nuoširdesnis, ne toks egoistiškas. Jeigu žaidi išgamų žaidimus, tai kas esi tu pats? Palauksim, kol ,,valstiečiai” arba subręs iki tikros partijos, arba ištirps kaip pavasarinis ledas. Kol kas, net jei turėtų savo portalą, - ką ten skelbtų? Nebent pritrauktų daugiau ir įvairesnių pajėgų. Ar išdrįs? Vargu. Taigi kol kas mūšį laimi visiški išgamos. Ar laimės karą, priklausys nuo mūsų visų.

,,Valstiečiai"       2021-04-13 15:47

dar nesubrendo. Dar tik paauglystės amžiaus. Darė daug strateginių ir moralinių klaidų. Skvernelio Garliava, miškai… Taip, ,,konservai” visą laiką tik lojo, ir dabar tą patį tebedaro. O ,,valstiečiai”? Prieš rinkimus, ,,konservų” stiliumi, paplatino po kaimų bibliotekas laikraštuką - paskvilį, ,,pagarbinantį” konservus. Lėšų nepagailėjo. Tarsi žmonėms to būtų reikėję! Žmonėms reikėjo INFORMACIJOS, kas iš viso dalyvauja rinkimuose, tiek vienmandatėse, tiek daugiamandatėse apygardose, kad nereikėtų rinktis jau balsavimo kabinose. Informacijos nebuvo net internete, net balsavimo vietose iki šeštadienio pavakarės. O balsavimo kabinose juk rinkosi iš jau pažįstamų, žinomų nuo 2016 metų ir anksčiau. Arba supykę išvis nėjo balsuoti - pirkti katės maiše. Tai ar protingas buvo tas ,,lėšų taupymas”? O jeigu lėšas pataupė pati VRK, tai kur žiūrėjo valdantieji? Kaip ir radžviliniai, labiausiai bijojo mažųjų partijų? Tad rinkimų rezultatai logiški. Išrinko Vilnius, televizorius ir ,,užsienis”. Nėra Lietuvoje partijos, kuri galėtų tapti lydere. Dar nėra. Tai ir tragiškiausia. O alternatyvi žiniasklaida jau randasi. Ačiū pavieniams piliečiams.

Ko jūs pergyvenate,        2021-04-13 15:36

kai konservatoriai nuolat triūsia lddp-istų naudai? Vadinasi, ir kolchoznikų - kolchozų milijonierių naudai. Pakentėkite kelis metelius ir vėl dėka konciervų būsite valdžioje. Bilijonieriai irgi triūsia dėl Covid revoliucijos, nežinote?

O Karbauskis       2021-04-13 15:33

ne sisteminis, ane? Ką norite apšauti čia? Runkelius?

Rinkėja iš Kauno       2021-04-13 15:21

tą reikėjo padaryti prieš 5 metus. Vos valstiečiams laimėjus rinkimus. Net bazė tam buvo - Kaune, man rodos, Karbauskis dar nebuvo pardavęs savo akcijų “Ūkininko patarėjo” žiniasklaidos bendrovėje. Negi niekam neužteko proto tą padaryti? Pakvietus keletą profesionalų, portalą galima buvo įsukti žaibiškai. Žmonės jau buvo pavargę nuo sisteminės žiniasklaidos neobjektyvumo. Taigi auditorija irgi būtų atsiradusi.
Apmaudi Karbauskio klaida. Vietoj to ėmė žaisti su tautiniais kostiumėliais vaikams.

SIK       2021-04-13 14:33

kastyti,pats esi nesiojes forma ir turi zinoti,kad pribresta toks laikas,kasd ne sienlaikrastukus reikia spausdinti,o imti sakes ir visa ta mesla iskuopti.Juk ko laukti is tokios valdzios,jie be pimpalu ir kitu instrumentu nelabbai ka ir veza.Landzbergiukas(nesenai tarnaves URM pasiuntinuku)siandiena surinkes ambasadorius varineja kaip piemenys,kad jie organizuotu “Stambula"Toliau neverta vertinti tokio URM vadovo gebejimus?Graudu,bet rezidentas dedule labai vulgariai elgiasi su tauta,manau bus atlyginta adekvaciai.

Kis       2021-04-13 14:26

va kaip reikia itikti valdziai,kad prisimintu,man to meslo ,kurio uzkrove ana kadencija ilgam uzteks.Tikiu,kad po kadencijos siems nuskriaustiems bus atseiketa su kaupu,mat toks jau tas rinkejas auga,kuris isaugo is tevu kiseniu,o kaip reikia uzsidirbti euriuka ,kad nueitu pas onyte dar neikirto,tikiu tas ilgai nesites.Kaip toj dainoj;kur mes nukeliausim,kur nakvinele gausim?Net kuprius issigando,mat per riebiai uzsitepe?

> Kastyčiui Braziuliui       2021-04-13 13:31

Vis dėlto esate teisus,-palaikau Jūsų mintis. ,,Žalieji valstiečiai"padarė daug politinių ir moralinių klaidų,bet ženkliai geresni ir naudingesni valstybei ir tautai,negu dabartinė valdančioji koalicija,ypač Gabrieliaus partija.

Kam mums ta       2021-04-13 13:03

brazauskinių, CK sekretorių ir kolchozų pirmininkų, chebra reikalinga?

habilitās       2021-04-13 12:33

„Naisių vasara“, žinoma, ne laikraštis, o leidinys, kaip tvirtino pats R. Karbauskis, tik spausdinti neturėjo ko. Įdomu, ką tas naujienų portalas viešintų? Naujus G. Kildišienės sijonus ar naujo sukirpimo vaikiškus tautinius rūbus?! O gal konkuruotų su Pikasu, t. y. M. Adomėno žmona dizainere Viktorija, portale GayLine.lt?!
Valstiečių laikas baigėsi, savo šanso jie neišnaudojo. Jei ko Lietuvai ir reikia, tai tikros, o ne butaforinės politinės partijos, žinoma, jei kas nors sugebėtų tokią įkurti. Nauji naujienų portalai apie naujas naujienas yra tai, kas mažiausiai rinkėjus domina ir dar mažiau rūpi.
G. Landsbergis gavo galimybę formuoti koaliciją, už įsipareigojimą stumti Stambulo konvencijos ratifikavimą, net prievaizdą turi – patį Oxbridge.

nu bet ir durnas tas "Raigerdas"       2021-04-13 12:07

arba stribo palikuonis.
——
tegu pasiskaito:
http://partizanai.org/juozas-starkauskas-stribai

Kam mums       2021-04-13 12:05

reikalingas tas LDDP politinis-ekonominis sparnas?

Barbora       2021-04-13 11:41

Manyčiaum kad valstiečių taktika labai racionali: nesipinti į ginčus, kurie dažnai tampa asmeniški, ir leisti dabartinei valdžiai kompromituotis pačiai be niekieno pagalbos. Tai vyksta kiekvieną savaitę.

abc.       2021-04-13 11:07

Karabasas žino geriau ko jiems reikia.žinojimo pasekmes matom.

vėjai ir pievos       2021-04-13 10:50

ne ciuckiui dešra po kaklu

Raigerdai 2021-04-13 9:11       2021-04-13 10:41

Apie valstiečius, „valstiečius“ ir valstiečius*** taip pripainiojei, kad labiau panašu į jovalą nei į nuoseklų minties pateikimą.
NEDELSIANT perrašyk…!

Raigerdas       2021-04-13 9:11

Blogai, kad “valstiečiai” nemoka tvarkytis su šmeižikais. Juos yra nesunku pastatyti į vietą, nes šmeižikas visada yra bailys ir šmeižia dažniausiai pasislėpęs, kad jo niekas nepamaytų. Štai jums pavyzdys šmeižiko:“kad stribai neraštingi buvo     2021-04-13 8:14
valstiečiai - tai stribų atžalos.
Maskva leido vieną kadenciją pavaldyti su spec.zadanija:
- sunaikinti atmintį apie partizanus.
nepavyko, nesugebėjo - į istorijos šiukšlyną juos”.
Anoniminis šmeižikas apie partizanus net nėra nieko skaitęs, nes partizanų pagrindą sudarė būtent “valstiečiai”. Anoniminis šmeižikas yra ant tiek protiškai atsilikęs, kad net nesupranta, kad joks miestietis neišgyvens bunkeriuose tiek metų. Išgyventi bunkeriuose galėjo tik valstiečiai, kurie turėjo giminių, draugų kaime, kurie padėjo jiems maistu. Anoniminis šmeižikas yra tas pats stribas, nes melas stribui buvo norma, kaip ir dabartiniam protiškai neišsivysčiusiam šiuolaikiniam šmeižikui. Net viduramžių pradžioje, šmeižikams buvo kabinamas akmuo ant kaklo, ir jie būdavo aprengiami juodais rūbais ir išvejami iš miesto. Lietuvoje mes vis dar taikstomės su šmeižikais. Suprantama, kai tuo užsiima moterys,  bet kai tai daro vyras, tai, manau, nieko šlykštesnio būti negali. Kaip žemai reikia kristi, kad tapti šmeižiku. Blogai, kad mūsų tauta yra jais aptekę, kaip utėlėmis. Tyli ir kenčia šmeižikus, lyg tai būtų norma. Šmeižtas, - tai nėra kitokia nuomonė, šmeižtas - tai nėra opozicija ar nesutikimas su kažkuo. “Šmeižtas - tikrovės neatitinkančios informacijos, galinčios padaryti žalos asmens garbei ir orumui, paskleidimas; nusikaltimas arba baudžiamasis nusižengimas (priklausomai nuo nacionalinės teisės). Tai gali būti padaryta tiek fizinio, tiek ir juridinio asmens atžvilgiu (šio atžvilgiu tik kai kuriose valstybėse). Forma - tiek žodžiu, tiek ir raštu” (Vikipedija). Kol visuomenė tylės,  burną užčiaupusi šmeižikų atžvilgiu, tol mes būsime prie išnykimo ribos, nes būsime kaip ne civilizuota tauta, kuri nesugeba susitvarkyti su savo utėlėmis.

Raigerdas       2021-04-13 8:47

Jūs 100% teisus, gerbiamas Kastyti Braziuli. Dėl “valstiečių  naujienų portalo” jiems yra problema. Ir sena problema. Jie į tokį svarbų dalyką žiūrėjo pro pirštus ir tada, kada buvo valdžioje. Tai didžiulė strateginė klaida ir jie už tai buvo nubausti. “Valstiečiams” nėra suprantama, kam reikalingos komunikacinės linijos. Ten, gal būt, yra kas nors iš jų vadovybės, kas užsispyrusiai nenori kontaktuoti su liaudimi. Ne vien su savo partiečiais, bet su liaudimi. Tą jų nelogiškumą net sunku paaiškinti. Kartais jie teigia, kad įstatymas neleidžia. Nesupratau, kaip įstatymas gali neleisti bendrauti partijai su rinkėjais, ne su savais rinkėjais, bet su visais pliečiais, netgi tais, kurie nedalyvauja rinkimuose. Dabar susidaro įspūdis, kad konservatoriai daro ką nori. Pasižiūrėkite, ką pareiškė Gabrielius Landsbergis apie Stambulo konvenciją, kad tai yra labai naudingas dokumentas Lietuvai teisės srityje. Tai parodo, kad jis yra paprastas prisitaikėlis, padlaižys ir tautos išdavikas. Jis yra tas, kuris jau ruošia grabą Lietuvos tautos gyvybingumui užmūryti. O opozicijos Seime nėra, nes jie irgi matomai nesugeba išanalizuoti, kokie yra tikri tikslai šitos konvencijos. Vis dėl to Erdoganas sugebėjo pasipriešinti šitai beprotystei. Mus valdė pačio žemiausio lygio Sovietiniai bolševikai. Išsivadavus iš bolševikų, mus pradėjo  
valdyti ta lietuviškoji vidutinybė su diplomu, kuri niekame gerai neišmano: nei ekonomikoje, nei vadyboje. Viskas eina po senovei, nes jie nežino, ką į ką reikia keisti. Liberalai parašė “Laisva rinka” ir viskas jiems gerai. O kas tai yra? Jie nesupranta ir jiems nereikia. Aš manau, kad vidutinybė valdžioje yra didelė našta mūsų visai tautai, ir netgi gal jos sunykimo priežastis.

kad stribai neraštingi buvo       2021-04-13 8:14

valstiečiai - tai stribų atžalos
——
Maskva leido vieną kadenciją pavaldyti su spec.zadanija:
- sunaikinti atmintį apie partizanus.
nepavyko, nesugebėjo - į istorijos šiukšlyną juos.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.