Raseiniai

Temą pasiūlė anoniminis komentatorius. Irena Vasinauskaitė: Meškuičių gimnazijos administracija keršija profsąjungos nariams?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. birželio 29 d. 2:10

35     

    

Temą pasiūlė anoniminis komentatorius. Irena Vasinauskaitė: Meškuičių gimnazijos administracija keršija profsąjungos nariams?

Siūlome prisiminti ir ankstesnes I.Vasinauskaitės publikacijas apie Meškuičių gimnaziją ir jos darbuotojų kuriamą precedentą:
Žurnalistinis tyrimas: Kas gali būti baisiau nei švietimo administravimas, patikėtas liberalams?
Meškuičių gimnazijos vaizdelis…nekoks (I)
Nesutarimai Meškuičių gimnazijoje supriešino žmones, arba Vaizdelis miestelyje… šiurpus (II)
Meškuičių gimnazijos atstovų bylinėjimosi patirtys: prokurorės viršenybė prieš „viešojo intereso gynimą“

* * *

Toks klausimas – Meškuičių gimnazijos administracija keršija profsąjungos nariams? – kilo perskaičius Tiesos.lt portale šį komentarą:

Vasara    2017-06-11 18:45
Komentaras po nuotrauka „Gimnazijos profsąjunga…“, ten tik šeši darbuotojai, o kitus gatvėj nusifotografuot pagavot, kad solidžiau atrodytų?! Gerų atostogų!!!  Bet jūs nežinot, kas yra atostogos, nemokat džiaugtis gyvenimu. Visą vasarą praleisit rinkdamiesi krūvon ir kurdami keršto planus tiems, kas jums nepritaria. Rašot į katalikišką laikraštį... geriau išpažinties nueikit – ir savo sąžines pravalysit, ir kitiems ramiau bus.

Kaip matome, anoniminis komentatorius savikritiškai prisipažino, kad vasarą Meškuičių gimnazijoje ir toliau bus vykdomos keršto akcijos. Žinia, komentatorius rašo – komentatorius žino, kas vyksta mokyklos bendruomenėje.

Sudomino? Panagrinėkime drauge, garbieji skaitytojai.

Kaip neilgai trukus paaiškėjo – kerštaujama išskirtinai aktyviesiems profsąjungiečiams, todėl nusprendžiau paviešinti anoniminio komentatoriaus žodžius patvirtinančius naujausius tokio keršto už kritiką pavyzdžius.

Keršto anatomija

Buvęs gimnazijos direktorius, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas, Liberalų sąjūdžio vicepirmininkas Algis Mačiulis dėl laidavimo išvengė teistumo už apgaulingą buhalterinių dokumentų tvarkymą ir slėpimą. Nusikalstama veika pagal BK 300 str.1 d ir 182 str. 1 d. vieno procento pajamų mokesčio savavališko skyrimo Liberalų sąjūdžiui Šiaulių raj. skyriui byloje gimnazijos sekretorei Aldeivinai Incienei teko buvusio šefo A.Mačiulio dalia. Idant neturėtų baudžiamojo teistumo už ją laidavo vyras. Moteris klastojo, apgavo valstybę, disponuodama asmeniniais darbuotojų duomenimis, tačiau darbą išsaugojo.

Nuo įsikūrimo 2013 metais Meškuičių gimnazijos profsąjunga laimėjo 6 bylas darbo ginčų komisijoje, dvi baudžiamosios bylos baigėsi laidavimais tuometinėms Šiaulių rajono Liberalų sąjūdžio „galvoms“. Valgyklos vedėjos Eugenijos Jokubaitienės byloje priimtas išteisinamasis nuosprendis, neradus administracinės teisės pažeidimų.

Už administracijos aferų demaskavimą, 2015 m. rugsėjo mėn. ikiteisminis tyrimas pradėtas profsąjungos narei Svetlanai Dagys, 2016 m. rugpjūčio – 2017 m. kovo mėnesiais – du ikiteisminiai tyrimai profsąjungos komiteto nariui Gintautui Dagiui. 2017 m. gegužės mėn. – ikiteisminis tyrimas profsąjungos komiteto narei Lionei Sarpauskienei bei profsąjungietei Eglei Joniškienei.

Net 5 IKITEISMINIAI tyrimai nutraukti neradus nusikalstamos veikos padarymo požymių

Ar ne per daug nepasitvirtinusių skundų atvejų, kad jų negalėtume pavadinti susidorojimu už aktyvią profsąjunginę veiklą?

Persekiojamųjų portretai (1): Eglė Joniškienė


Šiemet Meškuičių gimnazijos administracija bando „pamokyti“ aktyvią profsąjungos organizacijos narę Eglę Joniškienę. Moteris – vietinė, meškuitiškė, čia gimė ir augo, lankė tą pačią mokyklą, kurioje jau dešimt metų dirba virėja. Neturi nė vienos drausminės nuobaudos, yra skatinta už gerą darbą.

Mokyklos administracijai – direktorei J.Jankauskienei bei pavaduotojai M.Vikonienei – ji, regis, neįtiko tik dėl aktyvios veiklos profsąjungos organizacijoje. E.Joniškienė drąsiai palaikė administracijos terorizuojamą, daug laureatų išugdžiusią lituanistę Lionę Sarpauskienę, rinko už ją meškuitiškių parašus.

Pačiai E.Joniškienei nuo balandžio mėnesio „konstruojama“ bausmė – pastaba. Pastarosios pareiškimui nepritarė gimnazijos profsąjunga, todėl Šiaulių apylinkės teisme mokykla pradeda bylinėtis su dirbančiųjų teises ginančia organizacija.

Ieškove tapusi švietimo įstaiga, kurios steigėja yra Šiaulių rajono savivaldybė, nesinaudoja pastarosios juristais, o samdo privatų advokatą Andrių Kazakevičių.

Privatūs advokatai samdomi profsąjungos aktyvistų persekiojimui?

Pralaimėjusi teismus, ne kartą patyrusi totalius fiasko Darbo ginčų komisijoje, Meškuičių gimnazijos vadovybė, kaip skęstantis šiaudo, griebiasi tuštinti mokinio krepšelį, nes privatūs advokatai, kaip žinome, nenusipigina bent finansine prasme?

Tačiau gali būti ir kitokių pasirinkimų a) gal proliberaliai mokyklos administracijai padės partijos kolega, valstiečio mero Antano Bezaro pavaduotojas, laidavimui už dokumentų naikinimą iki 2018-ųjų „pasmerktas“ Liberalų sąjūdžio vicepirmininkas Algis Mačiulis? Savi savų nelaimėje juk nepalieka, tai gal skirs samdyti advokatui savivaldybės pinigėlių?

Tiesa, dar yra ir variantas (b) – teismų karuselę užsukusi mokyklos direktorė J.Jankauskienė pagal byloje esančius dokumentus pati žyminį mokestį sumokėjo, tai gal ir advokato honorarui „nepašykštės“?

Keistai suprantamas gimnazijos reprezentavimas

Šioje vietoje, manau, dera pacituoti advokato A.Kazakevičiaus sukurptą ieškinio Meškuičių profsąjunginei organizacijai tekstą. Juo bandoma įrodyti, kad prie mokinės valgykloje priėjusi ir iki 2 min. asmeniniam pokalbiui sugaišusi virėja E.Joniškienė, nors ir nepažeidė pareigybinio aprašo nuostatų, tačiau lyg ir „suklupo“ ties gimnazijos Vidaus darbo tvarkos taisyklių 42 punktu, kuris „reikalauja iš gimnazijos darbuotojų savo elgesiu reprezentuoti gimnaziją“.

Po šimts perkūnų! Na, ir laikų sulaukėme. Dar visai neseniai „kiekviena virėja valstybę valdyti galėjo“, o dabar nei „skanaus“ palinkėti, nei „ar gardu buvo?“ paklausti nebegalima?.. Kiek melo ir manipuliacijų slypi Meškuičių gimnazijoje!

Tarkime, valstybinių pinigų „nusavinimo“ rajono Liberalų sąjūdžio naudai „asė“ sekretorė Aldeivina Incienė baudžiamojo teistumo išvengė tik dėl to, kad už ją laidavo vyras, bet darbą prisidirbusi poniutė išsaugojo. Vadinasi, tas jos 1 proc. pajamų mokesčio iš valstybės „nugvelbimas“ be aukotojų žinios reprezentuoja gimnaziją?

Tik dėl „sportinio intereso“ noriu paklausti anonimo „vasaros“, puikiai informuoto, kas vyksta įstaigos viduje: ar už to 42-ojo punkto pažeidimus gavo nuobaudas Meškuičių gimnazijos administracija, pralaiminti bylas darbo ginčų komisijoje? O gal dabar TAI yra mokyklos PRESTIŽIŠKUMO „viršūnė“?

Matyt, nedaug kas su manimi nesutiks: visi teisti ir dėl laidavimo nenuteisti šios švietimo įstaigos esami ir buvę darbuotojai laidoja kadaise apie 500 mokinių turėjusią gimnaziją, o ne ją reprezentuoja?

Nusirista jau iki to, kad Šiaulių apylinkės teisme yra net dvi bylos prieš profsąjungos organizaciją, neleidžiančią administracijai paversti savo valdžios galias keršto įrankiu.

Ar žino Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė, Šiaulių kraštietė, kas vyksta Meškuičiuose?

Šmeižtas, psichologinis smurtas, persekiojimai, gimnazistų įtraukimas į administracijos bei profsąjungos konfliktus jau tapo šios mokyklos kasdienybe. Ar aukščiausios prabos Lietuvos politikai, kurių giminaičiai piktnaudžiauja artimais su jais ryšiais, dar ilgai tylės, netramdydami Meškuičiuose „reziduojančių“ Baškių giminės atstovų, niokojančių vienos iš padoresnių seimūnių – Seimo pirmosios vicepirmininkės – autoritetą?

Yra manančių, kad giminėje viskas suderinta, tačiau bent kol kas tokie argumentai rinkėjų nebeįtikina…

Jau senokai stebiu Meškuičių mietelio gyvenimą ir matau širdį džiuginantį pavyzdį, kaip reali, nekišeninė profsąjunga gina darbuotojų teises, ir nuviliantį, papiktinantį pavyzdį, kai didžiulės iš biudžeto išlaikomų tarnautojų pajėgos yra telkiamos prieš valdžios savivalei nepaklūstančius piliečius.

Persekiojamųjų portretai (2): Gintautas Dagys


Juodojo kaspino dienos išvakarėse, birželio 12 dieną, susidorota su buvusiu ilgamečiu mokyklos darbuotoju, profsąjungos komiteto nariu sargu Gintautu Dagiu. Jis atleistas iš darbo.

Oficiali versija – tokio darbuotojo paslaugų nebereikia, nes įvesta brangi apsaugos sistema. Nesvarbu, kad ji tėra „žaislinė“, svarbiausia, kad akyla G.Dagio akis nebestebės iš vidaus gimnazijos administracijos maklių. Beje, sargai buvo ne tik sargai. Ir jokia signalizacija nepadarys to, kuo jie pasirūpindavo, pavyzdžiui, radę laukinių žvėrelių, sulendančių į pastatą per kiaurus langus, ekskrementų, jie nė neprašyti imdavosi šluotos…

Gintautas Dagys irgi – meškuitiškis, baigęs mokyklą, kurioje iki atleidimo pradirbo 18 metų. Be jokių nuobaudų. Net bylą prakišęs buvęs direktorius, o dabar Šiaulių rajono vicemeras Algis Mačiulis jam padėką yra įteikęs.

Persekiojamųjų portretai (3): Lionė Sarpauskienė


Dar viena byla Meškuičių gimnazijos profsąjunginei organizacijai Šiaulių apylinkės teisme yra iškelta dėl to, kad nedavė sutikimo atleisti 32 metus lituaniste dirbančios Lionės Sarpauskienės. Ji taip pat – vietinė meškuitiškė. Čia gimė, augo, mokėsi toje pačioje mokykloje, kur dabar vis dar dirba. Beje, jos kabinetas yra ten pat, kur buvo moksleivės Lionės klasė.

L.Sarpauskienės biografijoje nėra drausminių nuobaudų, yra buvę atvejų, kai moksleivių tėvai prašydavę, jog būtent ši mokytoja mokytų jų vaikus gimtosios kalbos. Lituanistės mokiniai kasmet tampa vietinių bei respublikinių konkursų laureatais. Pedagogės darbas įvertintas dešimtimis apdovanojimų. Padėkas jai yra įteikę visi Nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos Šiaulių rajono merai (išskyrus valstietį A.Bezarą) ir visi Meškuičių gimnazijos direktoriai. Prieš pusmetį lituanistei padėką už gerą darbą įteikė ir dabar ją atleisti besikėsinanti gimnazijos vadovė J.Jankauskienė. Palaikydami vadovybės nemalonėn patekusią L. Sarpauskienę yra pasirašę net 200 meškuitiškių.

Verta atkreipti dėmesį į dar vieną kuriozišką situaciją. Mokyklos direktorės pasamdytas advokatas Andrius Kazakevičius savo „pamfletiniame“ ieškinyje Meškuičių gimnazijos profsąjungai „prikūrė“, kad L.Sarpauskienė sistemingai žemino mokinius, iš jų tyčiojosi, žlugdė pasitikėjimą savo jėgomis ir menkino jų savivertę, todėl „gimnazijos interesas“ atleisti lituanistę iš darbo „yra neatsiejamas nuo mokinių teisės į kokybišką mokslą bei būti apsaugotais nuo pedagogo psichologinio smurto.“

Vadinasi, tris dešimtmečius mokytoja L.Sarpauskienė buvo sistemingai rajono ir mokyklos vadovų apdovanojama už tai, kad, anot ieškinio, sistemingai ujo savo mokinius? Tarsi amnezija ieškovus – gimnazijos administraciją – būtų ištikusi, nes nebeprisimenama, kad ėmus reikšti nepasitenkinimą dėl L.Sarpauskienės darbo jos pamokos buvo „revizuojamos“, stebimos ir atsiliepimų protokoluose tik teigiami vertinimai bei žavėjimasis puikiu psichologiniu klimatu klasėje bei mokytojos sutarimu su moksleiviais.

Aktyvią profsajungietę gimnazijos administracija jau bandė „sudoroti“ visais jai prieinamais būdais įstaigos viduje bei už jos ribų.

Iš pradžių L.Sarpauskienei ketinta skirti papeikimą, bet, matyt, apsigalvota. Vėliau išradingai kerštinga gimnazijos vadovybė nutarė pedagogę atleisti iš darbo, tarsi tokios kvalifikacijos lituanistai būriais darbo biržos slenksčius mintų.

Šių metų gegužės 9 dieną mokytoja L.Sarpauskienė tapo liudytoja ir buvo policijos apklausiama jai „fabrikuojamoje versijoje“ – ji, girdi, psichologiškai smurtavusi prieš mokinius. Tačiau policija ikiteisminio tyrimo nė nepradėjo: neįžvelgė nusikaltimo – įstatymo pažeidimo – sudėties.

Tėvai skundžia mokyklos vadoves, „persikvalifikavusias į tardytojas“

Visa ši kerštavimų prieš Meškuičių gimnazijos profsąjungiečius istorija tiek išsiplėtojo, kad Policijos departamentą prie VRM bei LR Vaiko teisių Apsaugos kontrolieriaus įstaigą jau pasiekė ir moksleivių tėvų skundai.

Vaikus į Meškuičių gimnaziją dar leidžiantys tėvai skundžiasi dėl galimo smurtavimo ir pažeistų jų vaikų teisių, kuomet po vieną arba visą klasę apklausė policijos tyrėjai, o gimnazijos direktorė J.Jankauskienė bei pavaduotoja M.Vilkonienė irgi dalyvavo juos „kvočiant“ ir net protokolavo moksleivių parodymus.

Jeigu tokiuose Meškuičių gimnazijos administracijos savivaldžiavimuose kompetentingos institucijos „neįžvelgs“ bent psichologinio spaudimo nepilnamečiams liudytojams, tai nėra reikalo stebėtis, kai analogiškų situacijų nualinti moksleiviai ir patys griebiasi smurto švietimo įstaigose ir iš kokių nors jankauskienių, incienių, vilkonienių ar pan. perima patyčių bei kalėjimo kultūros elementus.

Apie anonimo komentare minimus – sąžinę, tvarką bei tikėjimą – kituose rašiniuose.

 

* * *

Pateikiame ir dalį lituanistės Lionės Sarpauskienės apdovanojimų:

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

cha :)       2017-07-1 12:57

Visi portretai laimingi:)))

Pažiūrėjus        2017-07-1 11:29

neatrodo , kad Eglė nuskriausta .Visai dar nieko.

Vytas       2017-06-26 13:58

Prisitaikėlių visuomenėje kitaip ir nebūna.

TRX:)       2017-06-24 16:52

Persekiojamųjų portretai (4) - komentatoriai:)))

teisininkas       2017-06-24 16:17

Jau komentatorius 123 persoko ribas.kvepia byla.

123       2017-06-24 13:52

Prie Serpauskienes apdovanojimu idekit visa jos isterija, vaiku vadinima dalbajobais debilais, visiska darbo neatlikima per sita raganu medziokle. Kuo greiciau atleis ja - tuo geriau.

Alumnus       2017-06-24 13:48

Šita profsąjunga yra didžiausias vėžys kuris kadanors kamavo mūsų mylimą mokyklą. Tikiuos jie visi neteks darbų, nes jie aktyviai naikina mokyklą.

Vasarai       2017-06-24 12:13

Jūs esate iki graudulio teisi - ta Vasinauskaitė labai bloga. Jei tik į jos rankas pakliūva dokumentų apie kokias nors sukčių avantiūras , to jau nepaleidžia, KOL TAS PELNYTOS BAUSMĖS NEGAUNA.
Baisi boba. O karjeros jai nereikia. Pilietinis portalas ww.tiesos.lt jai tarsi sporto aikštelė, nes ji, kiek žinau, dirba vieno Lietuvos rajono laikraščio redaktore.
Užjaučiu jus, vasara, labai blogas žmogus dabar po Meškuičius sukiojasi. Ji tikrai šiemet neatostogaus, o ir jūs negalite pailsėti nuo…komentarų rašymo.
Sėkmės, mielasis   [-oji].

taip taip       2017-06-24 10:21

gėda,gėda,gėda Šiulių rajono savivaldybei.

skaitytojas       2017-06-24 10:05

Sveiki,seku įvykius Meškuičių miestelyje, Meškuičių gimnazijoje. Meškuičiai yra mano gimntinė.Labai skaudu, baisu ir tuo pačiu bjauru, nes jau seniai eina per dienraščius, internetinį portalą visi šie negeri dalykai, bet nei Šiaulių rajono savivaldybė, nei atstovai seime nesikiša į šiuos baisius dalykus įvykusius ir tebevykstančius Meškuičių gimnazijoje. Gi visi portalai pilni žurnalistinių straipsnių, jog šios gimnazijos sekretorė Aldeivina Incienė gimnazijoje klastojo VMI deklaracijas, naudojosi bendruomenės asmens duomenimis, klastojo jų parašus, sukčiavo, o Šiaulių rajono vicemeras,buvęs Meškuičių gimnazijos direktorius ŠIOJE GIMNAZIJOJE apgaulingai tvarkė buchalterinės apskaitos dokumentus(222str.1d.BK.),AR gali tokie žmonės toliau dirbti atsakingą darbą???Čia didžiulė GĖDA IR BĖDA, JOG Šiaulių rajono savivaldybė manau žino, bet į šitas problemas nekreipia jokio dėmesio.Tai ką veikia šios savivaldybės meras Antanas Bezaras???Jaučiasi,jog jis nesikiša arba labai jau myli vicemerą Algį Mačiulį.Problemos jūsų padangėje labai didelės ir BAISIOS,gerb,Mere,imkitės veiksmų ir sakyčiau kuo greičiau,nes konfliktas tai labai didelis ir baisus.Jau įsikišo tarptautinės organizacijos,šiandien jau vėl perskaičiau straipsnį laisvame laikraštyje.DIDŽIULĖ bėda ir tuo pačiu Gėda ir su šios gimnazijos administracija,

TRX:)       2017-06-24 9:28

Vasara šaunuolė(is), visada yra kita medalio pusė. Nujaučiu:))). Panašiai kaip ,,TV pagalboje” smile)) Tiesa bus išaiškinta:) Su manimi viskas gerai, radau papartį:)))Geros jums vasaros, ramybės jūsų namams:)
Ps. Čia tik žmonių teismas, nereikia jų bijoti:), o Dievas sudės paskutinius taškus:)))

tai TRX:)       2017-06-24 9:15

Jei stogelis važiuoja, tai nors nepasirodyk,

Vasara       2017-06-24 9:13

P.Vasinauskaite, jūs sau prieštaraujat-komentatorius temos nepasiūlė... pati po kiekvienu straipsniu rašot, kad bus tęsinys.O mano komentarą jūs puikiai supratot…tik apvertėt aukštyn kojom. Galimai dėl honorarų stengiatės, nes rašot į portalą, kuris nėra nei labai žinomas, nei labai skaitomas-karjeros čia nepadarysi…Ir dar pasikartosiu(kadangi atostogauju) palinkėsiu dar kartą Jums ir visiems Meškuitiečiams gražios vasaros ir gerų atostogų!!!Teisingumą palikim teismams, o ne minios teismui(ką ten minios…saujelės…tegu parėkia, užkims gi vieną dieną...)
P.s Buhalterija gimnazijos centralizuota, o signalizacija veikia , ne žaislinė ir ne garsinė...O šios autorės rašiniai mano atostogų skaitiniais tikrai netaps.

TRX:)       2017-06-24 8:56

Mažiau žmonių, mažiau konfliktų:))) Dirbtų tik profesionalai, o ne bet kas iš gatvės, kurie ieško, bet neranda tiesos:)))O kam rasti, geriau ginčytis. Ramybės jums, geriau ieškokite paparčio žiedo:)))vis įdomiau. cha:)))
,,Vienas procentas” jei aš noriu duodu, nenoriu neduodu, bet vis tiek pinigai keliauja į valstybę:) tai koks čia nusikaltimas. Parašus reikia sudėti, o jei žmogus neperskaito dokumentų, o vėliau šaukia, kažkaip keistai, išsilavinę žmonės, bet popierių nemoka skaityti:)
Geriau visą energiją skirkite mokiniams!!!!!

perskaičius       2017-06-24 8:41

smile)) komentarą ir ankstesnius straipsnius supratau, kad savivaldybje ir sėdi mačiulis. Tai gal jis ir nusprendė šioje įstaigoje ivesti tokią sistemą.Matomai ir valgyka greit taps centralizuota -maistas bus atvežtas termosuose? - nes joje dirba neparanki virėja?

:)))       2017-06-24 6:39

„Oficiali versija – tokio darbuotojo paslaugų nebereikia, nes įvesta brangi apsaugos sistema ”, dauguma įstaigų  įdėtos apsaugos sistema,o darbuotojui nereikia pykti, žiūrėkite net valgyklos tampa centralizuotos. Nemanau, kad darbuotojui turi rūpėti sistemos brangumas, o ką žada „vogti”:)Įsivaizduokite direktorė atsikratydama vieno darbuotojo, išleis valstybės krūvą pinigų, juokinga! Kuo dėta direktorė, reikia klausti savivaldybės nuosprendžio, kodėl būtent šioje įstaigoje įvesta tokia sistema, o gal jau visose rajono mokyklose įvesta.
Nenustebčiau, kad būtų kita medalio pusė:) Nesueina galai, ką galima pavogti iš mokyklos? Įdomu buhalterija vietinė ar centralizuota? Kas tvarko buhalteriją tegu ir atsako:), apskritai dokumentus reikia skaityti:).
Mes esame katalikiška šalis, nereikia bijoti Švento rašto tiesų, nes tiesa visada išaiškės. O kas vengia Biblijos, bijo ir tiesos:)

Irena Vasinauskaitė       2017-06-23 22:00

Aš matau padėkų datas. Naujausia -pusės metų senumo, pasirašyta direktorės J.Jankauskienės. Užtikrinu gerbiamuosius skaitytojus, kad mačiau ir daugiau lituanistės Lionės Sarpauskienės apdovanojimų. Be to, ši pedagogė neturi nė vienos nuobaudos.

Skaitytoja       2017-06-23 21:52

Nereikia nusiristi iki ŠVENTO rašto tiesos, jau čia nukrypstate nuo temos.Tiesos.lt tai visų Lietuvos piliečių svetainė.

:))))       2017-06-23 21:25

Pasisakė tesimai:))) tiek to, nežinau kas dedasi gimnazijoje, bet dažniausiai kurie ieško ,,tiesos” yra neteisūs, o konfliktiški žmonės.
Įdomus pastebėjimas, 32 metai darbo stažas ir tik tiek padėkų:)))nematau datų, bet kiek įžvelgiu senoki:)))o yra diplomas už geriausiai paruoštus abiturientus, kurie surinko 100 proc. taškų:) o čia tai būtų pasiekimas.smile))
Kam tiek nervų ir ginčių, Dievas sutvarkys visus reikalus:)))

KUR       2017-06-23 20:56

Kur jūs čia matote teismą ? Teismų nuosprendžiai? Darbo ginčų komisijos? Padėkos raštai? Baikit, ponia “vasara”, tas desperacijas, nes nei melo čia nėra, nei reikalo teisti tuos, apie kuriuos jau pasisakė teismai.

llll       2017-06-23 20:53

Kai kam per paskutini teisma teks pasedeti pragare…prisimink desimt dievo isakymu :nevok ir t.t.

:)))       2017-06-23 20:40

Čia tik žmonių teismas. Kažkada stosime visi prie paskutinio tesimo, bet ar nereikės raudonuoti prieš Dievą.
Lk 6,37
37 Neteiskite ir nebūsite teisiami; nesmerkite ir nebūsite pasmerkti; atleiskite, ir jums bus atleista.
Vis dar nesuprantu, kodėl tiesos.lt teisia, o kur dingo Švento rašto tiesa?

)ooo       2017-06-23 20:12

Is visko ka perskaiciau darau isvada jog tiesa jau aiski sekretorei incienei BK 300str.ir BK 182 str.o vicemerui maciuliui BK 222 str.O stai ir visa tiesa ir jokiu komentaru nebereikia.

:))))       2017-06-23 19:59

Pat 14,29
29 Kas lėtas pykti, yra išmintingas, o nesusivaldantis parodo kvailumą.
Keisti komentarai:),o gal tie patys profsąjungos nariai komentuoja. Daugiau bendraukite, tiesa išaiškės, sąžiningi žmonės tegu lieka išmintingi:)))Laukiame rezultatų:)

Pritariu Salomėjai       2017-06-23 19:43

Tikra tiesa, mokykloje direktoriai ir pavaduotojai jaučiasi tikri karaliukai. Jiems matomai nereikia sąžiningai dirbančių, reikalingi tik į “gerą vietą ” lendantys, svarbu, kad tik krūvį sudarytų... o paskui gali manipuliuti - “krūvį daviau - tylėk”

nesupratęs       2017-06-23 19:29

Nepagaunu kampo, kas ir ko atsiprašys, ir kas čia melagis o kas elgiasi sąžiningai?

pritariu       2017-06-23 19:13

Pritariu Salomejai.direltoriai mokyklose pinai ka nori ta ir daro su savo vergais mokytojais o dar dasideda pavaduotojai socialines psichologes visa sutve.kada baigsis tas ju panavimas?reikia mokytojams buti vieningiems ir kilti pries sia vergija.

Salomėja       2017-06-23 18:56

Tokių administratorių Lietuvos mokyklose pilna. Pati sistema sukurta taip, kad padori mokyklos administracija pasitaiko retai. Dažniausiai tai atskira kasta, netgi - šutvė. Jie ne bendruomenės, ne kolektyvo, ne visumos dalis. Jie virš mokyklos bendruomenės. Centre ponas direktorius, tada žemesnio rango ponai pavaduotojai, labai dažnai mokyklose susiformuoja dar vienas tokių plikponių ratas iš soc. pedagogo, psichologo, spec. pedagogo (irgi vaidina šiokius tokius viršininkus ant mokytojo galvos), o aplink juos, žinoma, - pataikūnų, prisitaikėlių, intrigantų būrelis. Toliau - visa likusi mokyklos bendruomenė, dažnai demoralizuota, nes jos akyse metų metais vyksta visokiausi negeri dalykai. Pamokų, kabinetų, darbo priemonių, popamokinės veiklos skirstymas dažnai lydimi intrigų, nekalbant jau apie tai, kad pirmiausia viską, kas tik įmanoma, administracija pasiskiria sau ir savo aplinkai, įžūliai, be jokių skrupulų. O kodėl ne? Įstatymas juk leidžia. Dirba pavaduotojo darbą, bet tuo pačiu metu įsigudrina pasiimti dar ir devynias pamokas, pasiruošti pamokoms, išsitaisyti sąsiuvinius ir išeiti iš darbo kad ir trečią valandą dienos. Jų pamokų niekas nevizituoja. Kodėl taip yra? Matyt, jų paskirtis - uiti ir žeminti mokytoją, skaldyti ir valdyti bei skleisti ir stiprinti mitą - mokytojai blogi ir mokytojų per daug. Ar gali būti, kad dažnai administratoriai buki ir prastai išsilavinę, nemoka užsienio kalbų, išskyrus - rusų, nežino tarptautinių žodžių reikšmių, nesilanko parodose, teatruose, muziejuose? Tikriausiai grožinė literatūra, filosofija ne jų temos. Bet valstybei tokie reikalingi. Kaip kitaip paaiškinti skandalų, kurie juk tik ledkalnio viršūnė, nusiritusių per Lietuvą, virtinę?

:))))       2017-06-23 18:12

Tikra tiesa visada išaiškės, įdomu ar kas nors atsiprašys! Keista kodėl katalikiškas tiesa veliasi į tokias intrigas.
Pat 12,22
22 Melagių nekenčia Viešpats, bet Jis mėgsta tuos, kurie elgiasi sąžiningai.
Laikas sustatys visas į vietas, laukiam rezultatų:)

Vida Stankuniene       2017-06-23 17:43

Dieve,Dieve kaip nusiritome…Pazistamas braizas pries 25 m.Zodziu,netobulejame “laisvoj” liberalioj visuomenej,odar vis ritames i pakalne.
Tik tokie orus,save gerbiantys MOKYTOJAI gali parodyti pavyzdi musu issigandusiai ir prisitaikiusiai visuomenei,o beje ir daugeliui nusizeminusiu ir nusivylusiu bei susitaikiusiu pedagogu…
O gaila…Nekantraudami lauksime nauju ziniu is “Stebuklu” miestelio…

Tik sviesa ir tiesa mus zingsnius telydi…Sekmes!

skaitytoja       2017-06-23 17:32

Meskuiciu gimnazija- tai kazkoks UAB-as, kur valdzia turintys gali kaip nori taip elgtis-as valdzia, jokie istatymai administracijai negalioja, nepatiko sukursiu atsikratymo plana ir ji vystysiu.Argi sitaip galima, argi sitai grazu, juk jus administratores mato mokiniai ir jie uzauge gali sitaip daryti,Negi Lietuvoje niekam neidomu tokie dalykai? Tokias administratores reiketu tuojau nusalinti nuo darbo mokykloje.

Jonas       2017-06-23 17:26

girdėjau, kad dar nė metų nevadovavo mokyklai, ar gali būti, kad tik pradėjusi direktoriauti tokius kerštus organizuoja? Gal kyšio nenunešė, kad taip neįtinka?

dieve ,dieve        2017-06-23 15:12

apsaugok nuo šių administratorių.....

Juozas       2017-06-23 14:59

Tai gal jau atėjo laikas pačią mokyklos administraciją atleist už tokius darbus?

Mama       2017-06-23 14:42

IR PRISIDIRBO ŠIOS GIMNAZIJOS VADOVĖS,JOMS REIKĖTŲ IŠKELTI IKITEISMINĮ TYRIMĄ UŽ TOKIUS JUODUS DARBELIUS.AR NEGĖDA?TURBŪT DIDELĖ GĖDA NET MEŠKUIČIŲ MIESTELIUI ,NE TIK MOKYKLAI.SIAUBINGAI NET BAISU.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.