Irena Vasinauskaitė: Kviečiu į 35-ąją laisvųjų menininkų ir piliečių akciją „Neužmiršim, nesitrauksim“

Tiesos.lt redakcija   2015 m. balandžio 17 d. 3:42

52     

    

Irena Vasinauskaitė: Kviečiu į 35-ąją laisvųjų menininkų ir piliečių akciją „Neužmiršim, nesitrauksim“

Pastaruoju metu dažnokai Lietuvoje išgirstame diskusijas tema, kodėl iš lietuvių emigrantų atiminėjami vaikai. Labai asmeninės mums nepažįstamų šeimų istorijos sukrečia aktyvesniąją visuomenės dalį, žurnalistus, politikus…

Kiek pasyvesni esame Lietuvoje patirtų netekčių skausmui, kai terorizuojamos padorios šeimos, kai valstybės vardu ardomi giminystės saitai, o seneliai, dėdės ar tetos praranda galimybę stebėti anūkų, sūnėnų ar dukterėčių augimą ir brandą. Jau esama ir vaikų kankinių tikrąja šių žodžių prasme, kai jie paskelbiami saugomais net nuo savo artimųjų ir netenka laisvos vaikystės… Jau prabilome apie valdiškuosius vaikų prostitucijos ir seksualinio išnaudojimo inkubatorius Viešvilėje ir Švėkšnoje. Sunkiai, bet tarsi ir pripažinome, jog pedofilija Lietuvoje egzistuoja.

Todėl balandžio 17-ąją, penktadienį, 12 val. ateikime į Daukanto aikštėje rengiamą tradicinę laisvųjų menininkų ir piliečių akciją ir paklauskime savęs, ar Lietuvoje ir užsieniuose iš tėvų bei artimųjų valstybės vardu atimami vaikai, ar bejėgiai vaikai nenuskriaudžiami, kai iš jų atimama prigimtinė šeima. Gal tuomet rasime ryžto griežčiau ir vieningiau paklausti savo valdžios atstovų, kodėl mažoji Deimantė negali pamatyti ją nuo mažumės auginusių senelių, kodėl Lietuvos piliečio Gabrieliaus iš norvegų neatsiima mūsų valdžia? Kodėl taikos metu karo netektims prilygstantis skausmas kankina mažuosius Lietuvos piliečius, kai vienu biurokratiniu požiūriu ir potvarkiu suluošinami likimai?

To tyliai savęs ir garsiai valdžios klausdami atminkime, kad vienybė ir susitelkimas – visagaliai: pamenate, kaip greitai Alytaus rajone Sarapiniškių kaime dingusi penkiametė buvo surasta? Visuomenės atstovai, žiniasklaida ir pareigūnai veikė vieningai, todėl maža mergytė, visą naktį dviejų šunų šildyta, nesušalusi ir sveikutėlė buvo pargabenta į namus. Ar reikia labai didelės nelaimės, kad pamiršę asmeninius nesutarimus, politines rietenas ar nepaaiškinamus neapykantos protrūkius, taptume vieningi ir apgintume savo vaikų teisę turėti namus ir šeimą, tiesiog laimingą vaikystę?

Pabūkime kartu. Žodžiais. Darbais. Mintimis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

achilo kulnas       2015-04-26 12:56

“naivuolį humanitarą už nosies vedžiojo Albina Januška Valdo Adaka pašonėj, panašiai prisišliejo ir P”;-kur dabar A.Januska?- baba,kur dabar V.Adamkus- baba,o naivuolis Kuolys kartu su Puteikiu iskovojo 4vietas Vilniaus savivaldybeje ir pradeda politiko karjera ir abudu su Puteikiu ruosiasi 2016 m.seimo rinkimamsTai kas cia kuo pasinaudojo ,klausimas?

Irenai       2015-04-25 23:53

Kas paaiškintų?
Kodėl tas Puteikis su visais puteikistais niekaip negali apsieiti be Tiesos.lt???
Vis bruka ir bruka savo propagandą?
Juk turi kakadu, be tabu, Janutienę, delfius, turi n padėjėjų žurnalistų ir n facebookų - net Lietuvos Sąrašo facebooke vien Puteikiai, ir vis tiek į Tiesos.lt komentarus lenda?
Gal kas paaiškintų?

gerb.Vasinausksite!       2015-04-21 19:27

“Kiekvienas dirba tai, ką gali.“Organizuoti pagrobtos Garliavos mergaites paminejimo data-ne darbas,o pareiga kiekvieno padoraus piliecio.Tokia pareiga jaucia Vilnius ir Klaipeda.Jus bandete dalyvauti savivaldos rinkimuose- Jumis Siaulieciai nepatikejo.Gal paband.ykite pradeti nuo paprastesniu dalyku,pvz.17d.akciju!

Adomas       2015-04-20 15:04

Ir man patiko Dočio komentaras - labai taikliai pataikė apie manipuliatorių. gal žinote, kas yra autorius, kas slepiasi už  slapyvardžio Dočys?

Labai patiko Dočio komentaras - labai taikliai pat       2015-04-20 14:59

Iš tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/liudvikas-jakimavicius.-docio-interviu-bbc

Dočys: Vilniuje sparčiai kyla naujas politinis lyderis Naglis Puteikis, kuris per keletą metų iš paprasto Konservatorių ujamo deputato, gerai sustrategavęs savo veiksmus per Prezidento ir savivaldos rinkimus, įžengė į Lietuvos politinio elito dešimtuką ir pretenduoja ateityje tapti tikru regiono lyderiu.

Johanas Smitas: Neteko tokio girdėti. Gal naujasis politikas turi kokią ypatingą charizmą, o gal naudojasi kokiomis nors naujomis gerai veikiančiomis rinkiminėmis technologijomis?

Dochys: Dėl charizmos nieko negalėčiau pasakyti, nežinau, kas tai yra. O dėl technologijų – jos absoliučiai skandinaviškos: pastebėjau, kad pretendentas naudojasi dviem seno modelio Nokijos aparatais vienu metu. Gali rašyti ir siuntinėti žinutes dviem aparatais iš karto, tuo pat metu dalyvaudamas tiesioginėje Telešou ar debatų laidoje ir nepamesdamas minties atsakinėti į vedančiojo klausimus.

Johanas Smitas: Žinomas triukas, aprašytas protų karų sukčiavimo pradžiamokslyje. Kitame komunikacijos gale prie kompiuterių sėdi sufleris arba visa komanda. Londone toks triukas nepraeitų. Sukčius sėstų kalėjiman.

Dochys: Palaukit, ponas Smitai, jūs paskambinate man vidurnaktį, pakeliate iš miegų patalo, mandagiai prašote duoti interviu garbingiausiai pasaulyje radijo stočiai ir čia pat imate kaltinti Lietuvos politiką, už kurį aš balsavau, sukčiavimu. Jūs dar negarbingai paskleisite visam pasauliui žinią, kad Lietuvos politikų dešimtuke atsirado sukčius ir manipuliatorius. Atsiprašau. Ponas Smitai, jūsų žurnalistinės etikos supratimas yra kur kas žemesnis ir už mūsiškio Dainiaus Radzevičiaus, kuris sau niekados neleistų Naglį Puteikį be jokio rimto pagrindo apkaltinti sukčiavimu.

ATSAKYMAS       2015-04-19 22:10

Kiekvienas dirba tai, ką gali. Šiauliuose labai aktyvus DK skyrius.

Klausimas p.Vasinauskaitei.       2015-04-19 14:46

“Todėl derėtų kalbėti apie sudarkytus Lietuvos vaikų gyvenimus,nes tai skaudesnė tema nei…”
Kodel neorganizuojate 17d.akciju Šiauliuose? Vilnius ir Klaipeda padaro.Gal truksta idirbio,kad žmones jumis patiketu? Rinkimai baigesi liudna nata.Nepriimkite tai asmeniškai.Tiesiog idomu.

11:44 proto bokštui       2015-04-18 9:59

Šlykštu, kai žmogysta norėdamas pasirinkti pliusiukų, net nežinodamas kam adresuoja komentarą, pasirenka skaudžią temą ir ja spekuliuoja. Tai išties išskirtinis šizofrenijos atvejis, bet ne tas svarbiausia. Keista, kad tie, kurie rodos renkasi čia vedami tikėjimo - tiesos ieškojimo tam nuolankiai ploja. O gal klystu - gal jau Juozapinio pastangomis kardinaliai pasikeitė “mąstančiųjų” kontingentas?

Reklama       2015-04-17 21:10

Ar Jums Muravjovkos UNOBOMBERIO stotas ir laikysena nepriminė statutinio pareigūno manierų?
Gal tai buvo spektaklis vaikams?
Personažo pavardė nežinoma.Kad tik neatsitiktų taip,kaip su Čiulbonaite.

Retorinis kl.       2015-04-17 21:02

Kas pirko nepilnamečių vaikų iš vaikų namų paslaugas?
Štai kur klausimas?
Tel .pokalbių išklotinės nedingo?

gal       2015-04-17 13:33

tas bijau reiškia"rezgu intrigą”?

bijau       2015-04-17 12:22

Na,atsiprašau gal klystu,—bet už Kuolį bijau.Pasikeitė jo statusas,ar nepasikeis ir siekiai.

psichiatrui iš '2015-04-17 11:16 '       2015-04-17 11:44

Slušny,čia tu galimai rašinėji ,<rekomendacijas>? o kaip ten dėl diagnozių Švėkšnos vaikučiams? manai,kad pedofiliją galima nugalėti psichotropinėm kaldrytėm ir piliulėmis aukoms, paliekant jų kankintojus laisvus ir nenubaustus ir visiem besipiktinantiem pasiūlit užsičiaupt,o dar geriau sukišt galvas it stručiam į smėlynus?

Liepa-"Liepai"       2015-04-17 11:39

Visiškai sutinku.//

Juozapui       2015-04-17 11:16

Geriau savo paranojiškas mintis pasilik prie savęs, nes koalicijos partneriai gali ne taip suprasti.

to I. Vasinauskaite       2015-04-17 11:09

Gerb.Irena Vasinauskaite,norim tiesiog žinoti,ar po LS vėliava rinkimuos dalyvaves N.Puteikis dalyvavo kada šitose 17d.akcijose ar ne.Dekojame už atsakyma

Liepai       2015-04-17 10:57

Garsios frazės komentaruose tikrai neištirpdys Dvaro rūmų įšalo. Geriau jau akcijose dalyvauti.

Įdomu       2015-04-17 10:01

Ar Kuolys šį kartą pasikvies į akcija koalicijos partnerius? O gal ir pats jau nedalyvaus?

Liepa       2015-04-17 8:04

Prasminga ir svarbi akcija. Žmonių širdžių karštis ištirpdys Dvaro rūmų įšalą.//

Geras       2015-04-17 7:26

posakis-“JEIGU DURNAS-TAI ILGAM”

TIESA       2015-04-17 7:13

Kolodarai rinksis

Geras straipsnis       2015-04-17 1:24

apie tai kad durniuoti ir pliurpti nesąmones jokios teisės nekas neturi: http://www.lrytas.lt/komentarai/fantazija-nera-nuomone.htm

Trupmenas Juozapui       2015-04-16 23:30

Sveikas gyvas, prieteliau.
Ar bent įsivaizduoji, kokia įdomi susiklostys situacija Šimašiaus koalicijai perėmus miesto valdžią. Tas 17-os dienos menines akcijas drausmindavo ir stebėdavo savivaldybės policija. Lietuvos sąrašas, kaip suprantame yra valdančioje koalicijoje.Ar neatsiras įdomi kolizija tarp ponios pavaldumo tvarkdarių ir savivaldybės, kurie tikrai neturėtų gauti instrukcijos menininkus vaikyti ar kaip nors kitaip dusinti?
Į tą klausimą galėtume paprašyti Dočio atsakymo.

Juozapas       2015-04-16 21:50

Atidžiai stebėjau vakar dienos “unobomberio” šou Daukanto aikštėje.
tiksliau gauius valdžios ir valdžią aptarnaujančios “žiniasklaidos” komentarus.
Pastebėjau daug valdžios ir teisėsaugos parypavimų kad atseit tokia vieta (sic. prezidentūros prieigos) yra neapsaugota.
Kadangi buvo daug išvedžiojimų apie “analogus užsienyje” tikėtina kad visas tas durniaus cirkas buvo tik režisuotas spektaklis kurio tikslas uždrausti Tie_SOS akcijas daukantynėje.
Tai tik pretekstas draudimams ir nieko kito.
Žinant kaip krenta Grybauckaitės reitingai (realiai, ne laikraščiuose, žinant kokie piliečių atsiliepimai yra dėl DG laikysenos Garliavos bylos finale- Ponia darosi labai jautri tokioms nuolat neleidžiančioms užmiršti akcijoms.
Didelė tikimybė, kad ši akcija yra viena iš paskutinių. toje vietoje kur vykdavo lig šiol.
Taip pat tikėtina, kad pasigirdus tokioms kaip mano nuomonės, gali būti suorganizuotas nedidukas pasprogdinimas. Būtų daug garso ir dūmų, jokių nukentėjusių ir… aikštės aptvėrimas visam laikui.
Vienžo, pažiūrėsim.
Netrukus pamatysim kas ir kaip…

Irena Vasinauskaitė       2015-04-16 21:29

Kvietimas į menininkų ir drąsių piliečių akciją neanalizuoja nei LS, nei ekskonservatoriaus Naglio Puteikio sąsajų ar pan. Todėl derėtų kalbėti apie sudarkytus Lietuvos vaikų gyvenimus,nes tai skaudesnė tema nei eilinės kokio nors politiko skyrybos su politinėmis organizacijomis ar visuomeniniais rinkimų komitetais. Gal grįžkime prie temos…

Paaiškinimui dar       2015-04-16 21:23

Panašiai Drąsos keliui nusipelnė ne jos nariai Vasiliauskas ir Brunza, kurie jokių įsipareigojimų partijai neturėjo, nes nebuvo tos partijos nariai, o tik “prisišlieję” kaip ir Puteikis prie L.S.
Tokie, neprisiėmę jokios atsakomybės priklausomai nuo situacijos, gali elgtis pagal savo vertybių supratimo laipsnį. Jie juk įsivaizduoja, kad gyvena su “laisvu mandatu”.

Paaiškinimui       2015-04-16 21:15

Naglis Puteikis nėra Lietuvos sąrašo partijos narys ir po viso to, kaip jis veikė šių rinkimų metu dar klausimas, ar taryba į partiją jį priimtų, net jei tasai pareikštų norą jos nariu tapti. Greičiausiai nepriimtų. Tad baikit mitologizuoti šį asmenį. Lietuvos sąrašas nėra komunistų partija, o Puteikis ne Leninas.  Tegul pasiilsi šalaše prie Razlivo ir rašo Balandžio tezes.

Paaiškinimas > Kas paaiškintų?       2015-04-16 21:02

Va tokiais klausimais buvo išdraskytas Drąsos kelias. Dabar kažkas nori išdrąskyti Lietuvos sąrašą. Lietuvos sąrašas ir Naglis Puteikis kelia pavojų. Bandoma juos išskirti.

vika       2015-04-16 20:38

Gerbiami Jus Laisvieji menininkai , laisvi tautos zmones , sirdimi didele dalis tautieciu su Jumis ir Jus mums iziebiat vilti , tikejima .

Kas paaiškintų?       2015-04-16 20:30

Gal kas gali paaiškinti, kodėl Garliavos teismuose ir akcijose prie prezidentūros jau seniai nebesilanko demagogas Puteikis. Gal neturi laiko, nes yra užsiėmęs Lietuvo sąrašo griovimu, intrigų ten kurstymu, savo asmens garbintojų pataikūnų protegavimu, jų praplėtimu valstybės lėšų sąskaita per savo Seimo nario padėjėjū skaičiaus didinimą.

Bryzas       2015-04-16 16:01

Ši akcija, vykstanti kiekvieno mėnesio 17 dieną, nėra tik vaikystės gynimo akcija, ir negali būti į tokią suvesta. Tai ir atminimas tos dienos, kai valstybės institucines galias uzurpavę grupuotės smogė į patį bendruomenės solidarumo saitą, į tikrąjį pilietiškumą. Tada piliečiams buvo tarsi pasakyta: rūpinkis savo vaikais, karjera, laistyk medelius, bet nedrįsk kišti nosį ten, kur tau nereikia. Jų idealas - savo asmeniniuose rūpesčiuose paskendusių, abejingų neteisingumui privačių žmonių masė. Tai reiškia, kad jų tikslas yra neturinti jokių gyvybinių perspektyvų bendruomenė. Taigi šios akcijos reiškia ir priminimą to, kas esame mes, kaip bendruomenė.

Ponia Irena,       2015-04-16 12:35

ačiū Jums. Ateičiau, tikrai ateičiau į Daukanto a., bet – negaliu darbo metu. O melstis galiu už Deimantę ir kitas aukas, tą ir darau. Sėkmės visiems, kurie ten renkasi, kurie dar nenugrimzdo į bukinantį abejingumą.

SKAITYTOJA       2015-04-16 12:35

PRITARIU, PRITARIU, PRITARIU. BET KOL DIRBU IR GYVENU TOLOKAI NUO VILNIAUS, NEGALIU ATVAŽIUOTI. PAGARBA TIEMS, KURIE STOVĖJO, STOVI, IR STOVĖS. AŠ SU JUMIS.

Sta.       2015-04-16 11:14

Vijolė, tarp kitko, yra velniškai teisi.
Ten tą, matomai, smurtinę akciją vykdė “žaliųjų ir juodųjų žmogeliukų” junginys. O tai, manau, yra baisiau už Krymą užpuolusius vien tik “žaliuosius”...

to vijolė       2015-04-16 9:21

užuojaut.Matyt,tave labai sudaužė.

Pragmatikas       2015-04-16 8:39

Manau, kad po vakarykščio teroro spektaklio, kuomet generalinei repeticijai prieš neva neadekvatų žmogų buvo mestos tokios pajėgos, menininkų akciją šarvuočiais išvaikys. Pastebėjote savimi patenkinto Lančinsko veidą fotoreportažuose iš S. Daukanto aikštės ?

skaitom       2015-04-16 8:37

laisvas laikraštis apie kuznecovaitę

Dina       2015-04-16 8:32

Prieš baigiant “vaikų teisių kontrolierei” savo kadenciją, reikėtų pareikalauti įvykdytų KONKREČIŲ veiksmų, ginant vaikų teises, sąrašo. O tai tik pasėdėjimas šiltoje kėdėje ir atlyginimo gavimas anoks čia pareigūnės nuopelnas…

Vijole,       2015-04-16 7:46

taip,jie buvo be jokiu zenklu.O juk tokiuos Grybauskaite pavadino teroristais.Rusijos kariai Ukrainoje taip pat be zenklu.Tame kieme buvo TERORISTAI.

Gerai       2015-04-16 7:46

Gerai,kad dar yra Šviesių Žmonių.

terese       2015-04-16 7:18

Noriu atsakyti violetiniams tamsta esi bailys turbut visiskas degradas jeigi komentuoji po pavadinimu violetinis geriau buti violetiniu negu PDOFILU!

vilte       2015-04-16 6:46

Linai ,tai skaudu , apmaudu , bet tai tiesa…

Kritikas Pikčiurna       2015-04-16 5:30

Kalbant apie Norvegijoje ir kitur atiminėjamus Lietuvos pilietybę turinčius vaikus pirmiausiai būtina paklausti, kodėl Lietuvos valstybė negina grobiamų savo piliečių ir kodėl tarptautinis vaikų grobimas (ang. kidnaping) yra laikoma vaikų teisių apsauga?
Taip, Lietuvoje gilėja atskirtis ir daugėja probleminių šeimų, bet tai yra vidaus politikos padarinys ir už tai atsakinga ta pati valdžia.
Išvada: esama Lietuvos valdžia ir jos sistema tinkamai nevykdo savo pareigų nei užsienio nei vidaus politikos srityse. Ar tinkamus atstovus pasirenkame ir kiek tai gali tęstis?

Stasys       2015-04-16 3:34

Pagarba neabejingiems kito skausmui !

Violetiniai idiotai       2015-04-16 2:36

nesugeba netgi užbaigti minties: “visi, kurie nėra abejingi”. Taigi, visi kurie nėra abejingi priešais stovinčiam buteliui šnapso, kurie nėra abejingi nuogai bobai, kurie nėra abejingi riebiam kyšiui, kurie nėra abejingi violetinių kedopedikų šlykštumui, kurie nėra abejingi gražiam saulėlydžiui ir rytmečio žarai ir t.t. Šlykštu.

paaiskejo, kad infiltruotas i Garliava       2015-04-16 2:32

“Kurtuainivialnes”  ne tik vaiku myletojas, bet ir…
~~~~
V. Baumila kirto M. Kuprevičiui negailėdamas: mane klube, Mariau, kalbinai ir siūlei visokių pasiūlymų (334)
http://www.DELFI.lt
2015 m. balandžio 13 d. 17:27

Pirmadienį pristatytas Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės „Eurovizinis“ klipas „This time“. Nuotaikingame šių metų Lietuvos atstovų klipe įamžinta daugybė bučiniai besidalijančių porų. Tarp jų buvo ir du vyrai. Be abejo, tai neliko nepastebėta. Šis momentas nepraslydo pro akis ir “visuomenės veikėjui”  Mariui Jonui Kuprevičiui. Jis socialiniame tinkle komentavo, neva šis momentas – subtili užuomina apie atlikėjo seksualinę orientaciją.  ~~~skaitykit daugiau delfyje

 

Vijolė       2015-04-16 0:24

Žalieji žmogeliukai daužė žmones Klonio gatvelės kieme, lygiai tokie, kokius mačiau per televiz0rių, kuris kabojo virš įėjimo į Vilniaus televizijos bokštą 1991-01-13 (tada į bokštą vedė tunelis, televizorius kabojo virš įėjimo į tą tunelį). Anie vadinosi “Alfa”, o tie kaukėti, kurie šturmavo Klonio 5 kiemą, nežinomas ir net slaptas teisėjo atžvilgiu smogikų būrys, kurių net šalmų numeriai nutrinti arba užteplioti baltalu, o skydai be jokio užrašo.

Hmm to Info       2015-04-16 0:20

Nepulkite į isteriją, nepanikuokite. Tai kenkia sveikatai. Giliai įkvėpkite. Vieną, du, tris kartus… Atsipalaiduokite. Išgerkite kmynų arbatos ir eikite miegoti. Ryte turėtų būti šiek tiek lengviau.

Visiems       2015-04-15 23:17

Zmonems ,kurie nera abejingi ir turi taurias sirdis rinkdamiesi i sia akcija PAGARBA.

Info       2015-04-15 23:00

Steigsime naują organizaciją - Lietuvos Patvorio Aukščiausiąjį Vaikų Atiminėjimo ir Grąžinimo Teismą. Jis spręs iš ko reikia vaikus atimti, o kam sugrąžinti ir Lietuvoje, ir Norvegijoje.

Info       2015-04-15 22:48

Rinsime parašus Peticijai gerb. Vladimirui Putinui kad atsiųstų žaliųjų žmogeliukų pulką išvaduoti mūsų vaikų iš Lietuvą valdančių pedofilų gniaužtų.

Violetiniams       2015-04-15 22:42

atsineškite savo neužmirštamųjų už mergaotę žuvusiųjų kankinių nuotraukas, atsivežkite invalidų vežimėliuose amžinai suluošintuiosius. Tada bus didesnis įspūdis apie tą baisų pedofilų valdžios smurtą.

Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (III)

Danijos sulaikytieji gali būti įkalinti užsienyje

Karolinska ligoninė „kastruoja“ ir mėgina pakeisti vaikų lytį bei nutyli sunkius pakenkimus

Linas Karpavičius. Referendumas Šveicarijoje

Durnių laivas ir 2,5 jo kapitonai: kuris tikras?

Arkivyskupo Carlo Marija Vigano pareiškimas

Aleksandras Nemunaitis. Neries krantinės reikalai

James Traub. Netgi Švedija nebenori daugiau migrantų

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (III)

Lenkijos valdžia: nenorim tokių protestų kaip kitur Europoje, todėl papildomų draudimų dėl pandemijos imtis neplanuojame

„Mes giname Europą“ – teigia Lenkijos Ministras Pirmininkas

Graikų ortodoksų hierarchas apie GP bažnyčiose: netoleruosime valdžios institucijų melo

The Lancet: stigmatizuoti nepasiskiepijusius – neteisinga

Daugėja neapykantos nusikaltimų prieš Europos krikščionis

Dominykas Vanhara. Naujausi reitingai

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Apie klerikalizmą ir pašaukimų krizę

Garsiąją Kauno vilą Perkūno alėjoje gynusį architektą teismas pripažino kaltu – už rangovo pastūmimą ir kaukės nuplėšimą skirta bauda

Mirė partizanas Juozas Jakavonis-Tigras

Ketvirtadienį Vilniuje bus paminėtos kun. B. Laurinavičiaus žūties metinės

Manifestacijos Austrijoje prieš suvaržymus

Kęstutis Pranckevičius. Tamsią naktį žvaigždės ryškiau šviečia

Vytautas Sinica. Kada JAV kongresas atšauks Nepriklausomybės deklaraciją?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus grybai

Leidžiama žaisti demokratiją

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija reiškia susirūpinimą dėl narkotikų ir alkoholio prieinamumo didinimo

Vytautas Sinica. Solidarumo galia

Chris Waldburger. Valia siekti Kristaus?

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (II)

Almantas Stankūnas. Kiek dar ilgai žaisime neoliberalistinius rinkos žaidimus ten, kur negalima jų žaisti?!

Br. Paulius Vaineikis OFM: skelbiu nepaprastąją padėtį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.