Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pedofilijos byla

Remigijus Merkevičius apie N. Venckienę: jei būtų vadovaujamasi steisės aktais, ji turėtų būti laisva

Tiesos.lt siūlo   2019 m. lapkričio 13 d. 9:56

11     

    

Remigijus Merkevičius apie N. Venckienę: jei būtų vadovaujamasi steisės aktais, ji turėtų būti laisva

Jūsų dėmesiui – VU baudžiamosios teisės dėstytojo dr. Remigijaus Merkevičiaus komentaras „Lietuvos ryto TV“ (žr. ČIA) apie šių dienų aktualiją  – teismo sprendimą skirti N. Venckienei dviejų mėnesių kardomąją priemonę suėmimą.

Kaip teisės specialistą, toks teisės aktų neatitinkantis sprendimas jį nustebino, tačiau nežinodamas visų aplinkybių jis ir negali nieko vertinti, kaip žmogų – ne, jo manymu, teismas atsižvelgė ne tiek į  įstatymus, kiek į visuomenės nuomonę. Tačiau svarbiausia – pagrindiniai klausimai, rūpėję visuomenei dėl kelių žmogžudysčių, mergaitės tvirkinimo ir pan., lieka neatsakyti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ani       2019-11-13 14:58

Jei atsirado vienas padorus teisininkas, gal atsiras ir daugiau? Gal tai šviesa tunelio gale?

Oho!       2019-11-13 14:29

Nors vienam docentui sąžinė prabilo. O kur tas iš “N” raidės ir pagaliau pats pačiausias tenais?

nuo kada popierių klauso ?       2019-11-13 14:03

kas tie teisės aktai, konstitucija?
popiergaliai kažkokie
svarbiausia - načalniko ukazas !
VOT!!!

Tvankstas       2019-11-13 13:19

Gal galvojate, kad Lietuvoje kitaip ?

Tvankstas       2019-11-13 13:18

Prisiminkime :
2000 vasario 17 d. Latvijos Seimo posėdyje buvo išklausytas parlamentinės komisijos pirmininko J.Adamsono pranešimas.

Pranešime buvo nurodyta, kad:

„Komisijos surinkta informacija patvirtina kruopščiai suplanuotą ir įgyvendintą nusikalstamą schemą, pagal kurią veikė „Logos centro“ sudarytas žmonių prekybos tinklas, taip pat išsiaiškinti tarptautiniai ryšiai, per kuriuos bendradarbiavo „Logos centro“ atstovai ir kiti susiję asmenys. Komisija disponuoja informacija apie valstybinių ir privačių institucijų, įskaitant ir aukštų pareigūnų įsitraukimą į žmonių prekybą, taip pat ir į pedofiliją.

Komisija disponuoja tiek tiesioginiais, tiek netiesioginiais įrodymais, kuriuose daugybę kartų kaip galimi nepilnamečių seksualinių paslaugų gavėjai ar minėto tinklo veiklos bendrininkai yra minimi šių viešųjų ir privačių institucijų pareigūnai: ministras pirmininkas Andris Škelė, teisingumo ministras Valdis Birkavas, valstybės pajamų tarnybos generalinis direktorius Andrejus Sončinas, „Latvijos pašto“ generalinis direktorius Aivaras Driskis, Rygos klasikinės gimnazijos direktorius Romanas Alijevas…“

šamanas       2019-11-13 13:15

Viskas vyksta pagal Švč. Konstituciją.
Rukeliams atrodo kitaip?
O kam rūpi runkelių nuomonė?

ah1       2019-11-13 12:53

manau: suvaržyti laisvę  nesant nuteistam ir nesant įsiteisėjusio teismo nuosprendžio - tai nekaltumo prezumpcijos LR Konstitucijoje pažeidimas ir negalioja joks aktas priešingas LR Konstitucijai pagal LR Konstituciją, todėl visiškai teisus R.M. manau.

Miela Pupa       2019-11-13 12:48

Manau, kad “klanui” atėjo galas. Tai “šviesa tunelio gale”. Latvijoje, taip pat, nuo pirmo sąžiningo teisininko pasisakymo “atsibudo” arba išdrąsėjo ir kiti, o vėliau rutuliavosi iki visiško išviešinimo ir valdžiažmogių griūties.

Pupa       2019-11-13 11:47

Šis teisininkas yra dėstytojas, Jis nepriklauso Klanui. Todėl dar kalba apie teisingumą. Bet jį, manau, nutildys. Vienaip ar kitaip. Kaip nutildė visus, pradedant Landsbergiu.

...       2019-11-13 11:43

turim dar teisinikų Lietuvoje, gal ir ne tokia niūri šalies, kaip teisinės valstybės ateitis… pagarba teisininkui R.Merkevičiui.

Porno laida       2019-11-13 11:16

Man patiko tokio Gailiaus (prisimenate, kaip jį visi gynėme nuo tulpės, o jis nuėjo į jos partiją) išvedžiojimas, kad teoriškai Venckienę galėjo išlaisvinti pagrobdami lėktuvą ir nuskraidindami į Lotynų Ameriką. O reiškėsi šis veikėjas su didele energija. Va taip būna su žmonėmis. Simpatiškas tas Gailius, ar ne?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.