Žmogaus teisės, Profsąjungos

Irena Vasinauskaitė. Kas naujo Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijoje? [1]

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 18 d. 1:28

21     

    

Irena Vasinauskaitė. Kas naujo Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijoje? [1]

Seniai berašiau apie Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos kasdienybę. Šventines šios ugdymo įstaigos akimirkas seku socialiniuose tinkluose. Pasikeitus gimnazijos vadovams ir pradėjus dirbti profesionaliam, ilgametę pedagoginę ir vadovavimo patirtį turinčiam Algirdui Kontrimui, šviesėja šios ugdymo įstaigos viešasis įvaizdis. Mokykla bando „gydytis“ teismuose patirtas finansines, psichologines, kolektyvo bendrabūvio žaizdas. Tačiau tai tėra paviršinis įspūdis. Gimnazijos bendruomenėje kunkuliuoja aistros, nerimsta buvusio direktoriaus, dabartinio savivaldybės mero pavaduotojo ir kandidato į Liberalų sąjūdžio remiamus merus Algio Mačiulio „partinė svita“.

Kyla dar viena keršto banga?

Nemanau, kad atsitiktinai socialinė pedagogė Indrė Antulienė ėmėsi uoliai „šefuoti“ du savo kolegas – pradinių klasių mokytojus. Jai vis „netinka“ Ilonos ir Virginijaus Tiknių gebėjimai bei daugiau nei tris dešimtmečius besitęsianti patirtis dirbant su savo auklėtiniais.

Naujas nesutarimų etapas prasidėjo tuomet, kai Lietuvos Švietimo darbuotojų profsąjungos Meškuičių gimnazijos vadovė Ilona Tiknienė pranešė gimnazijos steigėjui – Šiaulių rajono savivaldybei, jog gins viešąjį interesą ir kreipsis į teismą, kad regreso tvarka būtų išieškota vos ne 20 000 eurų iš buvusių gimnazijos vadovių Jūratės Jankauskienės ir Sigitos Užkuraitienės. Pastarosios per 2016–2018 metus tiek „užtampė“ po teismus mokyklos lituanistę, kad šiai net sveikata buvo sušlubavusi, o buvusiam gimnazijos sargui SODRA iki šiol moka priteistas kompensacijas – jas gimnazija dar turės šiai valstybinei struktūrai grąžinti.

Labai pamėgo žodį „galimai“...

Ne tik regreso, t.y. bereikalingai išleistų gimnazijos pinigų byla, gresia galimai buvusioms ar tebesančioms Lietuvos liberalų sąjūdžio fanėms J.Jankauskienei bei S.Užkuraitienei. Jau paruoštas ir lituanistės Lionės Sarpauskienės ieškinys dėl perskiojimuose ir teismuose patirtų nuostolių. Todėl, galimai, prasidėjo nuožmūs išpuoliai prieš aktyviosios profsąjungos narių Tiknių šeimą, kuomet naudodamasi savo užimamomis pareigomis, Liberalų sąjūdžio kandidatė į Šiaulių rajono savivaldybės tarybą Indrė Antulienė pradėjo kurti tarnybinius pranešimus, nuolat vartodama taip pamėgtą žodelį galimai

Ir aš galimai nuo šios socialinės pedagogės „užsikrėčiau“, todėl antrojoje šio rašinio dalyje papasakosiu galimai išsamų tyrimą apie gresiančius teismus bei skundą Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaigai. Dabar tik pridedu patvirtinimą, iliustruojantį, kad tyrimas pradėtas.


P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vladas       2019-02-26 19:34

sakykite , Meškuitiete , o jums tikrai viskas gerai tai kas vyksta gimnazijoj ? ši konfliktą seku jau trečius metus ir ne matau kad būtu viskas aukštumoje .. Taipogi nepamenu , kad valytojos gerbėjai būtu ką nors įžeidinėja .

vėl kerštas ?       2019-02-25 16:11

vėl apkalbos , vėl . kada bus ramu ?

Irena Vasinauskaitė       2019-02-20 21:20

Dėkoju už pakvietimą, tačiau kol jis anoniminis, susitikimus teks atidėti. Sėkmės.

Meškuitietė       2019-02-20 20:13

na ką, iš špargalkės net nurašyt lietuviškai be klaidų nesugebėjai? Turit asmeninių kerštų, tai ir teiskitės asmeniškai, palikit gimnaziją ramybėj. Savo straipsniais ir tokiais šlykščiais komentarais menkinat tų žmonių,kurie dirba ir stengiasi, pastangas. O kas valytojoms negerai? Kuriai? Buvusio sargo žmonai ar sugulovei(atsiprašau, oficialus statusas nežinomas) ar tai, kurios „gerbėjai pernai visus įžeidinėjo“???(abi priklauso kategorijai žmonių, kuriems viskas blogai).
O tiems, kas apie Meškuičius(ir Meškuičių gimnaziją taip pat) sužino tik iš vasinauskaitės(čia ne klaida, tiesiog pagarbos šitam žmogui nejaučiu)straipsnių...yra ir kitų informacijos šaltinių, pasidomėkit! Galų gale apsilankykit mokykloje…p. vasinauskaite,negirdėjau, kad paskutiniu metu būtumėt atvykusi į gimnaziją...tai iš kokių šaltinių apie aistras gimnazijoje postringaujat?

Irena Vasinauskaitė        2019-02-20 14:08

Visada laukiame skaitytojų laiškų, rašinių herojų nuomonių ar vertinimų. Ne kartą tai buvo siūlyta ir meškuitiškiams. Apgailestauju, kad renkamasi anoniminio atsikirtimo galimybė, todėl šalių nuomones tenka sužinoti iš herojų skundų, tarnybinių pranešimų ir pan.
Su didžiausiu malonumu laukiu p. Indrės Antulienės neanoniminės šios istorijos versijos. Galimai…skaitytojams ji labiau patiks nei mano pradėtas tyrimas.
Pirmyn.

desidomintis       2019-02-20 10:38

Tiksliai zinau, kad sita zurnaliste dabar yra “Lietuvos” sarase, kuriam vadovauja pirmasis svietimo ir kulturos ministras Darius Kuolys.

nežinai        2019-02-20 10:34

tai nešnekė. Prastai informuota esi. Ta žurnalistė dar 2001 metais kažko neįtiko konservatoriams ir buvo pašalinta iš tos partijos.

nesvarbu       2019-02-20 6:31

mokykloje Tikniai uzkliuvo, ir .... valytojos ka tos nusikalto mokyklos nevalo…..

Juokdariai       2019-02-20 6:31

Va kad taip dirbtu su vaikais. O dabar intrigos, kvaili principai. Tiknių komentatoriai gerai dirba, žinoma pasisamdo nedirbančias mamas (,,super mamytes”) .Kaip gerai visi turi darbus. Kas juokingiausia , kad jau dabar kalta Antulienė. smile)) Visi kalti tik ne duok Dieve ne aš. smile Žurnalistei linkėčiau visų pirmą išklausyti visus, o ne vieną pusę. Labai jau neprofesionalu. Suprantu žurnalistė ir Tikniai kiek žinau koncervatorių pusėje. Ranką ranką plauna. Sėkmės jums ir sveikatos. AČIŪ:)

tiesiai        2019-02-19 22:05

šviesiai parašyta apie galimai:) bardaką, inicijuojamą antulienės. skaitant viskas aišku.

na ką        2019-02-19 19:52

prirėmė vainiutė,tiesa pradėjo ryškėti, kad pažiūrėjus į žvaigždes galima gauti nelabai tikslius duomnis o antulienė ieško ambų , nes išgalvoja nebūtas istorojas, pakurstomas savo dvasinio vedlio(sugulovo), nes niekaip negali susitaikyti su pralaimėjimu,(o gal jos dvasinis vedlys neduoda ramybės). Darbai yra tiesiogiai apibūditi paregybių prašu bet kokioje įstaigoje, tai kokių pareigų ar darų nevykdė tiknių’šutvė’

fuu       2019-02-19 19:09

Gal pradėkite rašyti tiesą. Intrigas kelia tik Tiknių šutvė. O kur matote jų darbus?  Kaip sako lazda turi du galus.

Noriu pasakyti       2019-02-19 10:41

Geriau mamelei būtų paskutiniai metai šitoje mokykloje, o ne dukrelei.

nereikia gąsdinti       2019-02-19 8:56

vėl pilstysite iš tuščio į kiaurą ...dėkui dievui vaikas atsisveikins šiais metais su jūsų mokykla .. pakraupę esam šeimoje nuo jūsų sukeltu intrigų šlykštumo . pernai valytojos gerbėjai įžeidinėjo visus , šiemet karuselę vėl užvedėt, kieno fanai šiemet įžeidimais taškysis ?

Ačiū       2019-02-18 20:28

Širdingai dėkoju Gerbiamai žurnalistei Irenai Vasinauskaitei už straipsnius, kurie parodo kokia kraupi keršto situacija bujojo-a šioje mokykloje. Mums, Lietuvos žmonėms, reikia mokytis iš šitų žmonių, kurie tiek daug pasiekė vardant to, kad Tiesa būtų įrodyta.Tikiu, kad ir šiuo atveju, kuris yra Gerb. žurnalistės tyrimo objektas bus viskas išnarpliota iki smulkmenų. Negražu tokiems partinės svitos dalyviams, kurie naudojasi savo draugų savivaldybėje padėtimi ir galvoja, kad jiems yra jūra iki kelių. Ne. Ta jūra kažkada tampa gili ir tokie didvyriai nuskęsta. Tai, kas vyko-a šioje mokykloje vyksta praktiškai daugelyje įstaigų. Lauksiu antro straipsnio, t.y. tęsinio. Sveikatos Jums ir Dievo palaimos .

seku       2019-02-18 20:26

Jūsų straipsnius. Gal pagaliau ateis metas, kai “fanės” atlygins mokyklai nuostolius, o gal “partinė svita"susimes po euriuką

Pagaliau       2019-02-18 18:06

dėka tik Vasinauskaitės mes visi sužinojom kas gi toliau dedas toj Meškuičių gimnazijoj .

nereikia gąsdinti       2019-02-18 16:13

nerimstat vis , imkit iš valytojos pavyzdį

Janina       2019-02-18 12:28
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Jonas       2019-02-18 10:28

Ką ta taryba su tokiomis vištomis darys…

Tik       2019-02-18 10:27

Nereikia griuvinėti. Balsuokite ir turėsite puikią tarybos narę. Komplekte su Mačiuliu…

o o o       2019-02-18 10:11

Antuliene!?I Siauliu raj taryba eina? O o o vos nenugriuvau!

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Janina       2019-02-18 12:28

Gi gales dalintis lova!

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.