Dienos aktualija

Vinco Kubiliaus reportažas iš Simono Daukanto aikštėje vykusios tradicinės „Tie-SOS!“ akcijos

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 17 d. 23:24

15     

    

Vinco Kubiliaus reportažas iš Simono Daukanto aikštėje vykusios tradicinės „Tie-SOS!“ akcijos

Jūsų dėmesiui siūlome Vinco Kubiliaus reportažą iš Simono Daukanto aikštėje vykusios tradicinės „Tie-SOS!“ akcijos, kurioje buvo paminėtas 2012 m. gegužės 17 d. Garliavos šturmas ir Deimantės Kedytės smurtinis pagrobimas iš gimtųjų namų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-09-18 17:20

Ir taip skaičiuoju ir kitaip, visgi atraminiu skaičiumi pasirenku 2018-07-17 dieną įvykusį 74-tą Deimantės paminėjimą Daukanto aikštėje: http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/video-reportazas-is-liepos-17-dienos-pilietines-akcijos-tie-sos
Tai vis kas metus pridėdamas 12, šiai 2020-09-17- ai dienai gaunu apvalų skaičiuką - 100.
Atsiprašau, kad suklydau. Taigi tai ne 98 kartas. Tai kaip čia yra?

Ir vėl       2020-09-18 15:33

Pauteikis prilindo. Gal jų yra keli. Kai tik rinkimai, taip Puteikio pilna visur.

Trumpai, bet iš dūšios       2020-09-18 14:34

Nuo šiol Puteikis - didžiulė grėsmė Nacionaliniam susivienijimui. Kol dar ne vakaras, būtina daryti kardinalias išvadas.

Palauksim       2020-09-18 13:35

  Septynioliktus metus bebaigianti ir didziuli ieskini ,neva, pateikusi ja tei- setai globojusiai ir mylejusiai Tetai,i kuria taip beviltiskai kabinosi ta baisu geguzes 17d ryta, turetu liudyti teisme.

genovaite       2020-09-18 13:19

O kam cia tiek daug policininku?

To To šis tas apie demagogiją         2020-09-18 10:59

Idomu, kaip vaikas turejo reaguoti, jei diena dienon kedziai snekejo, kad mama ja parduos??

Keista       2020-09-18 10:54

FB fioletinės damos gyrėsi, kad žino ne tik šalį, bet ir miestą, kur gyvena mergaitė. Klausimas: ko ten stovit?? Kodėl jums patvoriniai meluoja?

To šis tas apie demagogiją       2020-09-18 10:20

jeigu rašai, tai matyt nesi akla (as). Tai gal verčiau pažiūrėk įrašą, kur labai aiškiai matyti, kaip mergaitė myli “mamaą”. Kam čia stengiesi, juk čia visiškų idijotų nėra? Ar ir už tokį pakrevezojimą KGBistiniai banditai moka?

Kis       2020-09-18 8:47

Kur varais be muilo?

Tvankstas       2020-09-18 7:54

Kokia prezidentūra, ten vis dar Generalgubernatūra, kaip buvo, taip ir liko savo dvasia - engti lietuvių tautą neteisybe teisėsmaugos rankomis.

stasys        2020-09-18 7:23

N.Puteikis eilinį karta pripūtė čia mums rinkiminiu dūmu sutapatinant visiškai skirtingus teisminius atvejus . Jis nutylėjo jog pirmas toks teismo spręndimas nuskambėjo E. Mirončikienės byloje .Vienok tai neišlaisvina mus piliečiu nuo pareigos laikytis įstatymų ir paklusti teisėtiems pareigūnu reikalavimas. Tai vistik ko tada džiūgauja Puteikis ir krikštauja kaip mažas vaikas radęs gatvėje saldainį ? ar šiuo Genovaitės teismo spręndimo atveju pilietinė visuomenė teismu praktikoje suformulavo nauja praktiką, ginančią paprasto piliečio teisę įtakoti jų daromus sprendimus ? Vargiai , tai tik atitolins teismu reformas ir esminį reikalavimą gražinti teismuose tarėjų ,iš visuomenės , darba. Beje šiandiena Genovaite vargiai galėtume pavadinti tik privačiu asmeniu ... tos bylos užkulisiuose veikia irgi partinės nugaros, dažnai pažįstamai plaukuotos . J.Ramanausko plojamos ‘katutės’ aplamai be pagrindo , vaiko saugumas vis dar valstybės prioritetuose ir joks nusmurgęs ‘garliaviškis’ neturi teisės to prioriteto nepaisyti ..

Šis tas apie demagogiją       2020-09-18 7:17

Vaikas grąžintas motinai. Kvykiantis apie šeimos darnumą, šeimos teisę pasipiktinę, kad vaikas gyvena su motina, toliau nuo žudikų.

dr Jonui Ramanauskui       2020-09-18 7:15

beveik pataikete, bet patikslinsiu: mes susirinkome 98-ta karta. Ir nesvarbu, kiek dar kartu reikes ateiti. Stovesime tol, kol bus atsakyta i musu klausima AR DAR GYVA DEIMANTE?, o teismuose bus pradeti teisti tikrieji nusikalteliai, o ne persekiojami ir zeminami nukentejusieji.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-09-18 5:11

Labai laukiau ir stebėjau kas darosi Daukanto aikštėje, prie taip vadinamos gėdingos Prezidentūros, kurioje jau vieną kartą neleido paklausti “Ar dar gyva Deimantė?”, o kitą kartą stengėsi registruoti dalyvius, tuo būdu juos išyvaikydami, kol patys pabėgo, kad vienas asmuo neprisistatė, nes neprisiminė savo pavardės, turėjo teisę.
Tai dabar tų “represijų” jau nebuvo, tačiau nebuvo ir klausimo “Ar dar gyva Deimantė?”
Dėl reikšmingo Naglio Puteikio pasisakymo. Labai džiaugiuosi dėl Astros Genovaitės Astrauskės pergalės nors pirmos instancijos teisme.
Naglis Puteikis taip pat yra VALDŽIA, nors ją ir kritikuoja, tačiau labai nereikšmigai. Reikšmigai į Seima pats su savo GAUJA eina ANTIKONSTITUCIŠKAI, todėl jo gražūs žodžiai ir tik PRIEDANGA antikonstitucinei reikšmingai veiklai. Neapgausi Nagli, neapgausi.  Gal nežinai apie ką kalbu, nes esi glušas? Puikiai žinai, nes tau yra asmeniškai emailu PAAIŠKINTA, kaip ir kiekvienams Seimo nariui 2016 metais ir 2017 metais:
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/
http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/

****
Pagal mano paskaičiavimus, tai jau ši rugsėjo 17 diena yra 101 mėnuo, kai žmonės renkasi prisiminti DEIMANTĘ, kankinę, Lietuvos valdžios BANDITŲ ir IŠSIGIMĖLIŲ pagrobtą ir sunaikintą, JT ieškomą kaip pradingusią.
Skaičiavimą šį kartą atlikau remdamasis straipsniu: https://www.ekspertai.eu/smarviu-spektaklis/
*
Kaip suprantu tą šimtąjį kartą besirenkančius žmones policija siekė suregistruoti, policininkai APSISMARDINO, o tuo pačiu ir Prezidentas G.NAUSĖDA.

Nedesovietizuoti       2020-09-18 4:42

Lietuvos “bojevykai” ne prastesni už Minsko dubasintojus - gerai duoda į kailį, kaip Berlyne antikovidininkams. Ypač rusakalbiai gerai mus lupa.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.