Dienos aktualija, Geroji Naujiena, Krikščionių pilietinis veikimas

Vysk. Jonas Kaunecko žodis iš mons. Alfonso Svarinsko kunigystės 65 metų jubiliejaus (video)

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 22 d. 18:53

2     

    

Vysk. Jonas Kaunecko žodis iš mons. Alfonso Svarinsko kunigystės 65 metų jubiliejaus (video)

Kviečiame pasiklausyti reportažo iš Telšių Katedros, kur sausio 19 d. iškilmingomis Šv. Mišiomis buvo padėkota už monsinjorą Alfonsą Svarinską ir jo kunigystę – pasiaukojamą tarnystę broliams.

Tą dieną buvo prisimintas ne tik prieš 95-erius metus gimęs Monsinjoras – Dievui dėkota ir už vyskupą kankinį Pranciškų Ramanauską, prieš 65-erius metus įšventinusį Alfonsą Svarinską į kunigus (daugiau apie tai skaitykite kitoje Tiesos.lt publikacijoje ČIA). Šį įvykį primins ir prie šv. Antano altoriaus pakabintas padėkos votas.

Šv. Mišias aukojo ir Alfonso Svarinsko tarnystę apmąstė ilgametis Monsinjoro bičiulis ir bendražygis vysk. Jonas Kauneckas.


Reportažo autorius – Vincas Kubilius.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antanas       2020-01-23 17:02

Bendražygiai prie mirusiojo, o kai apginti reikėjo gyvą, tupėjo krūmuose.Bačkis vijo mon. A.Svarinską iš Vilniaus katedros už kurią jis kovojo ir šitie gerbėjai nesikreipė į Bačkį. Monsinjorą apgynė prieš Bačkį kardinolas V. Sladkevičius.Neduok Dieve tokių vyskupų Lietuvai. Vysk J. Kaunecko kunigai su bobomis gyvena. (Panevėžio vyskupija) Kito vyskupo naudą giminės gaudo pagal Šiaulių žiniasklaidą.

daugiau        2020-01-22 22:03

tokių vyskupų Lietuvai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.