Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Liustracija ir desovietizacija, Šturmo liudytojų persekiojimas

Irena Vasinauskaitė. Kas Garliavos mergaitės gynėjus „sugrūdo“ į organizuotą grupę? [2]

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 12 d. 17:43

17     

    

Irena Vasinauskaitė. Kas Garliavos mergaitės gynėjus „sugrūdo“ į organizuotą grupę? [2]

Pradžia – ČIA.

Gintaro Banaičio apklausos Šiaulių Apygardos teisme tęsinys

Šiaulių Apygardos teismo teisėjas R.Jurgaitis paklausė, kaip kaltinamasis galėtų paaiškinti bylos epizodą, kuriame teigiama, kad jis su „žiūronais Palangoje stebėjo advokato Gintaro Černiausko namą“.

G.Banaitis atsakė apie šį kaltinimą sužinojęs tik bylos „dėka“ – su ja susipažindamas. „Kad Černiauskas Šventojoje turi namą, irgi tik susipažinęs su byla sužinojau“.

„Černiausko pirmoji žmona apibūdino, kad kopose 2012 m. gegužės 26 dieną stovėjo aukštas vyras su žiūronais ir žiūrėjo“, – aiškino kaltinamasis, kuris pats, beje, nėra aukštas.

Kita vertus, kažin ar rastųsi Lietuvos pajūryje poilsiavęs žmogus, kuris kopose nebūtų matęs vyro su žiūronais, stebinčio … moteris. Kodėl Černiausko pirmoji žmona pasijuto, kad buvo stebima tik ji? Ir tik „Klonio žmonių“? Gal tai jau vadintina priekabiavimu prie ano „aukšto vyriškio“, nes niekur ikiteisminio tyrimo medžiagoje neatpažįstama, kad tai G. Banaitis. Juolab kad šis vadinamosios organizuotos grupės dalyvis greičiau kresnas…

Pastarajame bylos epizode galime pastebėti „ryškų“ tyrėjų siekį trūks plyš padaryti G. Banaitį organizuotos grupės sekliu – tam „tinka“ net eksžmonų apsidairymai ir pastebėjimai: ar jas dar stebi kas nors iš kopų? Ir mistinis „žinojimas“, jei kas dar ir žvalgosi ton pusėn, tai jo motyvas – vienas vienintelis – sekti ar stebėti kažkieno privatų gyvenimą?

Sugretinus datas, galima įtarti, kad savanorio kūrėjo, buvusio Aukščiausiosios Tarybos apsaugos skyriaus darbuotojo Gintaro Banaičio pokalbius sekti ir jo šeimos gyvenimą pareigūnai „prižiūrėti“ pradėjo gerokai anksčiau, nei sutuoktiniai Klonyje atsirado.

Prokurorė Rita Poškienė pasidomėjo, kodėl tada šis 2012 m. gegužės 2 d. telefonu prašė žmonos, kad atvežtų jam žiūronus.

G.Banaitis atsakė: „Byloje tos dienos pokalbio su žmona nėra. Čia ne mano pokalbis. Gal prokuratūra turi kitą pokalbių išklotinę?“ Galima tik paspėlioti, ar nurodydama šią datą pareigūnė suklydo, ar tiesiog „surinktos faktinės medžiagos“ reikėjo daugiau…

Po trumpos pertraukėlės, teisėjui R.Jurgaičiui talkinant, išsiaiškinta, kad R.Banaitis su žmona apie žiūronus kalbėjo 2012 m. gegužės 24 d.

G.Banaitis: „Aš turiu septynis modelius fotoaparatų ir tiek pat žiūronų. Tuo metu aš jokio Černiausko nepažinojau.“

Prokurorė R.Poškienė primena pokalbio išklotinę: „Reikia nuvažiuoti, pažiūrėti, pafotografuoti. Tom kortelėm padaryti…“

Tuomet G.Banaitis prisimena ir randa pokalbio išklotinėje, kad „prijaukintas voveres nufotografuoti norėjo vizitinėm kortelėm pasigaminti, nes turi Šventojoje 0,5 ha poilsinę“.

„Voveres, o ne Černiauską fotografuoti norėjau. Policininkų intelekto koeficientas 40 proc.“, – teisme liudijo buvęs pareigūnas.

G.Banaitis ne tik kad paneigė jam inkriminuojamus sekimo kaltinimus, bet ir teismui pateikė galimai suklastotą jo atpažinimo medžiagą, irgi aptiktą byloje.

„Paaiškinsiu, kaip Vaicekauskienė mane atpažino. 2012 m. balandžio 20 d. tyrėja antstolei pateikė fotolentelę, kurioje buvo 5 nuotraukos. Viena jų – mano, daryta 2013 m. kovo 6 dieną, kai aš įsigijau asmens dokumentus“, – pasakojo G.Banaitis. Ir pridūrė: „Bet ją ikiteisminio tyrimo pareigūnė atsisiuntė tik 2014-ųjų gegužės 15-ąją. Čia ir arkliui aišku, kad bylą prieš mane dėliojo ir svarstė iki paskutinės akimirkos, t.y iki kaltinimo pateikimo momento.“

Tačiau skaitytojui tokia datų abrakadabra tikrai sunkokai įkandama. Nė karto su Lietuvos teisėsauga nesusidūrusiam vargu ar į galvą mintis stuktelės, kad ikiteisminiame tyrime įmanoma atpažinti žmogų iš nuotraukos, kurios dar ir padarytos nėra. Kas tai? Begėdiškas kaltinimų falsifikavimas tikintis – gal susinervinę kaltinamieji vos ne atvirkštinės datų chronologijos nė nepastebės?

Ir kaip tokiose situacijose neprisiminti niūroko stalininę teisėsaugą apibūdinančio aforizmo: „Duokite mums žmogų, o straipsnį mes jam pritaikysim.

Šį apklausos etapą G. Banaitis baigė pastebėjimu: „Toks tas Vaicekauskienės „atpažinimas“. Iš neteisės nepasisekė padaryti teisės.“

Atsakydamas į kitų vadinamosios organizuotos grupės dalyvių bei jų gynėjų klausimus, G.Banaitis paaiškino: „T.Borovec nepažinojau, A.Skučienei neturėjau ką perduoti ir nežinojau, kas ji tokia, su Kaminicku neturėjau jokių sąsajų. Esu jį basą, trumpom kelnytėm matęs, bet apie ką aš čia su vaiku kalbėsiu. Į Garliavą atvykau iš smalsumo, pabendravęs su buvusiais kolegomis, kurie sakė: „Gintai, mergaitė tai nemeluoja.“

R.Ščiglinskas, G.Banaičio klausė, ar yra matęs Garliavoje, Klonio akligatvyje policininkų, o vyras atsakė, kad matė visų atvykusių automobilių numerius užsirašinėjant. Be to, kalbėjosi su R.Oželiu, nes pažįsta ir „ne vieną litrą su juo yra išgėręs“, o šis aiškinęs, „kad nieko čia nebus. Vykdys mergaitės valią. Ateis antstolė, vaikų teisės ir paklaus, ar eisi su mama? Kaip ji atsakys, taip ir bus. Pareigūnai gaujos neįžvelgė.“

A.Lobovas domėjosi, ar G.Banaitis žinojo ką nors apie pedofilijos bylą.

G.Banaitis atsakė: „Žinojau. Policijoje apie tai draugai pasakojo. Sakė, kad vieną asmenį „apipedofilino“, o po to „išpedofilino“.

Gintaras Banaitis, pats buvęs pareigūnas, teismui pranešė, kad labai atidžiai bestudijuodamas bylą, joje aptiko bent dvi TIKRAS sekimo bylas. Pirmoji: „Iš Leščiukaičio parodymų Gecevičienei aiškėja, kad jam buvo liepta sekti Venckų šeimą, ją sukiršinti inicijavus nesantuokinius santykius“. Antroji: Milinienės ir Leščiukaičio linija.“

Skaitytojams primename, kad ikiteisminiame tyrime liudijęs, TV siužetuose apie Garliavos pedofilijos bylą aktyviai kalbėjęs buvęs aukštas policijos pareigūnas Juozas Leščiukaitis, pakviestas liudyti Šiaulių Apygardos teisme, ... netikėtai mirė.

„Iki šiol negaliu išsiaiškinti, kas atsitiko. Visada išėję į pensiją pareigūnai informuojami apie kolegos mirtį, dalyvaujame jo laidotuvėse, tačiau nerandu nė vieno, kuris būtų palydėjęs Leščiukaitį į kapines. Niekas nieko nežino,“ – teismo posėdžiui pasibaigus stebėjosi G.Banaitis.

Belieka tik spėlioti, gal išties mūsų valstybėje liudytojų apsaugos programa jau taikoma ir Anapilin išėjusiems?.. Bent jau vienoje byloje?

Violetos Banaitienės apklausa Šiaulių Apygardos teisme

Verslininkė. Gyvena Kaune. Turi nekilnojamojo turto Laikinojoje sostinėje ir pajūryje.

Apie 2012-ųjų metų įsimintino gimtadienio, kovo 29 dienos įvykius, kaltinamoji paliudijo, kad tądien vyras iš darbo skambino kelis kartus, nes jį sustabdžiusi policija iškratė, be to, vienas darbininkas, girtuoklis Volodia, pabėgo namo kartu išsinešdamas ir raktus.

V.Banaitienė sakė, kad į Garliavos Klonio gatvę atėjo po pirmojo nesėkmingo mergaitės ėmimo, nes negalėjo likti abejinga vaiko likimui. Ji nepažinojo žmonių, su kuriais yra įrašyta į bendrininkų grupę. Jokiuose sekimuose ar informacijos rinkimuose nedalyvavo, nes viskas ir taip buvo skelbiama žiniasklaidoje bei socialiniuose tinkluose, o apie antstolės ar Stankūnaitės „judėjimą“ operatyviai pranešdavo spauda. „Mano vyras Černiausko nesekė“, – ne kartą pakartojo moteris.

Teisėjas R.Jurgaitis klausė apie jos pokalbį su sutuoktiniu, kuriame jie kalba apie garsųjį advokatą. V.Banaitienė paaiškino, kad iš pokalbio išklotinės galima suprasti, kad jiedu telefonu aptarinėjo portalo alfa.lt tos dienos aktualijas.

V.Banaitienė papasakojo, ką kartu su kitais budėtojais veikė Klonio akligatvyje: „Žmonės ruošė kavą, arbatą, tepė sumuštinius budėjusiems. Norvegijos lietuviai ir kiti aukotojai siuntė maistą. Ten buvo pilna policijos, bet niekas nesakė, kad ką nors neteisėta darome. Negirdėjome draudimų ar perspėjimų. Nėra jokios organizuotos grupės. Gal tik viena savybė bendra – be \veik visi turi turto.

Be to, mes niekam nebūtume įdomūs, jei ne „Drąsos kelio“ partijos įsikūrimas ir dalyvavimas rinkimuose. Aš manau, kad tapau įtariamąja, kai nuėjau į „Drąsos kelio“ partijos būstinę, tapau rinkimų stebėtoja. Su Skučiene susipažinau tik toje būstinėje. Gal ši byla man ir yra dėl tų rinkimų. Tai – politinė byla,“ – tvirtai įsitikinusi V.Banaitienė.

Anonsas

Garliavos organizuotos grupės bylos nagrinėjimas tęsiamas – š.m. kovo 12 dieną 10 val. bus apklausiama tos mistinės grupės „vadė“ Audronė Skučienė bei eksparlamentaro Ryto Kupčinsko padėjėja-sekretore dirbusi Raminta Baltuškienė.

Erdvė prokurorų fantazijoms skleistis tik platėja? Stebėkime.

Laukite apklausų tęsinio.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas Marginalujui       2018-03-15 17:30

Na jau taip ir išsiskiria čia mongoloidai! Nėra jokio reikalo jų įvežti, pakanka ir vietinių. Svarbų reikalą paveda profesionalams, kuriuos atrenka ne pagal išvaizdą. Galų gale profesionalą po to irgi galima operatyviai pašalinti visai ramioje aplinkoje.

Marginalui       2018-03-13 18:44

Atrodo, kad bandote vykstančius įvykius vertinti blaiviai, bet pasimaunate ant “mongoloido” jauko. O ar buvo tas mongoloidas? Kauno mentai tiesiog nieko protingiau sugalvoti nepajėgė, tai išmetė dar neužmirštą N metų senumo “daktarų” banditų sušaudymo detalę.
Nemanau, kad kažkas, galintis sau leisti siųsti profesionalų žudiką į Lietuvą, nepasirūpintų tokia smulkmena kaip jo išvaizda, kad jis neišsiskirtų iš aplinkinių. Jei išvis kažką tokio reikėtų vežtis iš užsienio, kai ir čia to mėšlo užtenka.

Marginalas       2018-03-13 17:37

Apie Garliavą neseniai parašiau atsakydamas Juozapui http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/sesuo-nijole-sadunaite-jav-prezidentui-donaldui-trumpui-jokiu-budu-neisduok
Panašu, kad reikalas “valstybinis”. Jei Kusaitės gynėjams grėsė tik byla su baudomis, tai šiuo atveju - nudobimas per kokį nors mongoloidą.

tiek>VaidasVDS 2018-03-12 18:51       2018-03-13 10:09

Nieko,ir durnesnių matėm.Tikrai iškentėsim ,jei adminas nenori matyt platinamo Tamstos šlamšto.

Vidai       2018-03-12 18:58

Pasižiūrėkite, gal tas laiškas atsidūrė spamo aplankale, tarp nepageidaujamų laiškų?

VaidasVDS       2018-03-12 17:51

Kažkaip labai greitai dingo mano 12:08 komentaras, kuris anot cenzūros reikalaujančio komentaro buvo ne į temą.
Cenzūristo nuomonei drįsiu paprieštarauti.
Manau, kad tas komentaras buvo visiškai į temą. Jis kalbėjo apie dvasinę atsakomybę tų, kurie tiesą paverčia netiesa ir tų, kurie tiesiog renkasi blogio pusę. Tas komentaras visiškai neprieštaravo NT tiesoms, konkrečiai Jn 3, 5 ir atitiko Jn 20, 30
Aš puikiai suprantu, kad tenka bendrauti su žmonėmis, kurie žino absoliučią tiesą ir yra visapusiški idealai ir suprantu, kad jų lygio nepasiekiau ir nepasieksiu, bet gal ir leisite šiek tiek žemesniems žmonėms (kaip aš) padėstyti kai kurias mintis savo ar iš kažkur kitur.
Taigi, pakartosiu (ne žodis žodin, nes neišsaugojau):
Algimantai,
Nėra riboto skaičiau žmonių su siela. Yra tik žmonės, kurie priima neteisingus sprendimus ir taip atsisveikina arba smarkiai rizikuoja atsisveikinti su savo siela. Jėzus vieno iš apsireiškimų po prisikėlimo metu pasakė taip:
“Jūs džiaugiatės sužinoję, jog Žmogaus Sūnus prisikėlė iš mirusiųjų, kadangi šito dėka jūs žinote, kad jūs ir jūsų sielos broliai taip pat tikrai išliks po mirtingojo mirties. Bet kiekvienas toks išlikimas priklauso nuo to, ar jūs prieš tai užgimėte iš dvasios, kuri siekia tiesos ir ieško Dievo. Gyvenimo duona ir gyvenimo vanduo yra duodami tiktai tiems, kurie yra išalkę tiesos ir ištroškę teisumo – ištroškę Dievo. Tas faktas, kad mirusieji prisikelia, nėra karalystės evangelija. Šitos didžios tiesos ir šitie visatos faktai yra visi susieti su šita evangelija tuo, jog jie yra tikėjimo gerąja naujiena pasekmės dalis, ir visa tai sudaro vėlesnį patyrimą tų, kurie, įtikėjimo dėka, tampa, realiai ir tikrai, amžinojo Dievo amžinaisiais sūnumis. Manasis Tėvas atsiuntė mane į šį pasaulį, kad paskelbčiau šitą sūnystės išgelbėjimą visiems žmonėms. O aš lygiai taip siunčiu į kitus kraštus jus, kad skelbtumėte šitą sūnystės išgelbėjimą. Išgelbėjimas yra Dievo nemokama dovana, bet tie, kurie yra gimę iš dvasios, nedelsiant pradės duoti šios dvasios vaisius su meile tarnaudami savo bičiuliams tvariniams. O šios dieviškosios dvasios vaisiai, kuriuos duoda iš dvasios gimusiųjų ir Dievą pažįstančiųjų gyvenimas, yra tokie: kupina meilės tarnystė, nesavanaudiškas pasišventimas, drąsi ištikimybė, nuoširdus dorumas, apšviestas sąžiningumas, nemirštanti viltis, pasikliaujantis pasitikėjimas kitu, gailestingas tarnavimas, nepaliaujamas gerumas, atleidžiantis pakantumas, ir nuolatinė ramybė. Jeigu išpažįstantys tikintieji savo gyvenime neveda tokių dieviškosios dvasios vaisių, tai jie yra negyvi; Tiesos Dvasios juose nėra; jie yra gyvo vynuogmedžio nenaudingos šakos ir greitai jos bus nugenėtos. Manasis Tėvas iš įtikėjusių vaikų reikalauja, kad jie vestų daug dvasios vaisių. Dėl to, jeigu jūs esate nevaisingi, tai jis apkas aplink jūsų šaknis ir nugenės jūsų nevaisingas šakas. Vis daugiau, jūs turite vesti dvasios vaisių, kada Dievo karalystėje jūs žengiate į priekį link dangaus. Į karalystę jūs galite įeiti kaip vaikas, bet Tėvas reikalauja, kad jūs, gailestingumo dėka, pasiektumėte visišką dvasinę brandą.”
—-
Taigi, jei renkatės blogį, jūsų nenaudingos šakos bus nugenėtos.
Skiriama tik tiems, kurie renkasi blogį.

Vida       2018-03-12 17:27

Žmonės gerieji ,kaip pasirašyti peticiją už ponią Neringą.Lyg tai viską surašiau ir laukiau laiško savo el pašte,bet laiško nebuvo parašykit ką daryti mano el paštas .(JavaScript must be enabled to view this email address) Aš jeigu ką turiu ir elektroninį parašą

pasiskaičiuokime       2018-03-12 16:52

Bent pabandykime apytiksliai primesti kiek kainavo visa ši nesąmonė. O paskui verkia uniformuotieji išlaikytiniai, kad jiems vis pinigų trūksta. Mūsų valstybė, deja, degradacijos stadiją jau “įveikė”, dabar jau vyksta degeneracija.

VaidasVDS       2018-03-12 12:21

Iš tiesų, kažkada, apie 2017 m. rugpjūčio mėn., daviau pažadą nekomentuoti šiame portale iki 2018 m. rugsėjo mėn.
Pažadas buvo kvailas ir buvo emocijų pasekmė. Tuo metu aplankė mintis, kad ir ką besakyčiau ar bedaryčiau, per metus niekas nepasikeis.
Bet juk gyvenimas keičiasi ir įvykiai nelaukia. Ir viskas gali bet kada pasikeisti į bet kurią pusę.
Turėdamas laisvesnio laiko aptikau šią dvasinę tiesą:
“Nėra tragiškesnio ir labiau jaudinančio patyrimo užrašyto dokumentuose, kurie pasakoja apie širdį draskančius susidūrimus tarp senovinių ir laiko išgarbintų religinių papročių ir besivystančios civilizacijos priešingų reikalavimų, koks yra hebrajų pasakojimas apie Jeftą ir jo vienintelę dukterį. Kaip buvo apskritai įprasta, šitas gero norintis žmogus davė kvailą priesaiką, sudarė sandėrį su “kovos dievu,” sutikdamas sumokėti tam tikrą kainą už pergalę prieš savo priešus. Ir šitoji kaina buvo paaukoti tą, kuris pirmasis išeis iš jo namų, kad pasitiktų jį, sugrįžtantį namo. Džeftas manė, kad vienas iš jo patikimų vergų šitaip bus šalia jo, kad pasveikintų jį, bet atsitiko taip, kad jo duktė, jo vienintelis vaikas, išėjo į lauką jo pasveikinti jam pargrįžus namo. Ir tokiu būdu, net ir tokiais nesenais laikais ir tariamai civilizuotoje tautoje, šitą gražią merginą, po dviejų mėnesių, skirtų apraudoti jos likimą, jos tėvas, ir, pritarus jo gentainiams bičiuliams, iš tikrųjų paaukojo kaip žmogiškąją auką. Ir visa tai buvo padaryta nepaisant Mozės griežtų nurodymų, pasisakančių prieš žmogaus aukojimą. Bet vyrai ir moterys yra įpratę duoti kvailas ir nereikalingas priesaikas, o senovės žmonės tokius pasižadėjimus laikė labai šventais.”
——-
Tuomet ir suvokiau savojo pažado kvailumą.
Kadangi pažadas buvo kvailas, tad be didelės sąžinės graužaties jį ir sulaužiau. Ir tikrai nemanau, kad žmogus turi laikytis savų kvailų pažadų. Galima nebent pripažinti savąjį kvailumą tam tikru metu.
Bet jei turite valdžią ar įtaką, galite pasielgti su manimi ir mano komentarais, kaip tik panorėsite.

VaidasVDS       2018-03-12 12:10

cenzūros prievaizdui,
tamsta,
mano 12:08 komentaras yra netgi labai į temą, nes jis kalba apie dvasinę atsakomybę tų, kurie tiesą paverčia netiesa ir tų, kurie tiesiog renkasi blogio pusę.
Kadangi senokai laukiau šio Jūsų pykčio protrūkio, tad parašysiu dar vieną komentarą ir visai neužpyksiu, kad tas komentaras būtų pasiųstas pas nykštukus (jis bus nelabai į temą, bet jį galės pažiūrėti, kam įdomu).
Šio komentaro siųsti pas nykštukus neprašau.

Kaip ir anuomet, prašome Adminą        2018-03-12 11:29

trinti VaidoVDS komentarus ne į temą.
Tuo labiau, kad jis pats pasižadėjo nesinaudoti Tiesos.lt
kaip platforma Urantijos erezijų sklaidai.
Deja, duoto žodžio, kaip matome, netęsi.

Įdomu.       2018-03-12 10:53

  Tai įdomu. ką veikia advokatai, išgirdę tokius “profesionalius”  teisėjų kaltinimus. Jie turėtų iškart pareikalauti teisėjo nušalinimo už vienąreikšmišką ir aiškiai demonstruojamą šališkumą. Kadangi taip nėra, matyt, jie sėdi kartu su teisėjais tose pačiose rogėse ir klusniai vykdo klano bosų užduotis.

Tik kai tautos Europoje       2018-03-12 10:31

parodys Briuselio buržua jų vietą,tada ši byla bus sprendžiama iš naujo.Ir nužudžius Slovakų žurnalistą,tauta reikalauja,kad bylą tirtų nepriklausomi užsienio tyrėjai.

Tik kai tautos Europoje       2018-03-12 10:31

parodys Briuselio buržujams jų vietą,tada ši byla bus sprendžiama iš naujo.Ir nužudžius Slovakų žurnalistą,tauta reikalauja,kad bylą tirtų nepriklausomi užsienio tyrėjai.

Algimantas Vaidui        2018-03-12 9:50

Dievas skyrė ribotą sielų skaičių. Žmonių, taip vadinamų homo sapiens kiekis ribotas. O šiaip primatų priviso daugiau nei yra duota sielų, tad pasaulyje klaidžioja, taip pat ir Lietuvoje daugybė besielių padarų, tokių bedvasių homo erektus. Nesistebėkite, kad tie padarai sulindę į visokias struktūras naudojasi, išnaudoja, tyčiojasi.

VaidasVDS       2018-03-12 8:52

Jūs tikriausiai girdėjote posakį, kad kada Dievas nori nubausti, tai jis atima žmogui protą.
Iš tiesų yra kiek kitaip. Kada žmogus apsisprendžia apleisti savo sielą galutinai, tuomet Dievas galutinai palieka tokį žmogų. Ir tuomet tas žmogus daro visokiausius absurdus, nes juk Dievas jau ne su juo. Ir blogiausia yra tai, kad toks sielą praradęs žmogus skatina ir kitus žmones prarasti sielas. O tuomet jau kiekvienas žmogus renkasi, kurioje pusėje jis nori būti. Ką pasirinksi, tą ir turėsi…

Stasys       2018-03-12 5:57

Tikras absurdo teatras, su klounais ir apmokytais šuneliais. Nesuprantu aš viso to teatro scenarijaus ir ko norima su tuo spektakliu pasiekti šitoje Marijos žemelėje ...

Rekomenduojame

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.