Irena Vasinauskaitė. Gini silpnesnį – esi įrašomas į penktąją koloną

Irena Vasinauskaitė   2014 m. spalio 16 d. 21:22

29     

    

Irena Vasinauskaitė. Gini silpnesnį – esi įrašomas į penktąją koloną

Iki šiol su skausmu širdyje prisimenu senelio V. Kedžio žodžius, ištartus 2010-ųjų pavasarį, kuomet nė keturios savaitės nebuvo praėję po jo sūnaus Drąsiaus laidotuvių. „Ačiū, kad ginate mano šeimą“, – tarė žmogus į Garliavos Klonio akligatvį atvykusiems šiauliečiams, o vyro akyse sublizgo ašaros.

Nei tada, nei dabar nė akimirkai nesuabejojau – šitą šeimą ištiko baisi tragedija. Tik gal šiandien ateina suvokimas, kad sistema jai pavaldžių struktūrų represiniais „tankais“ traiško visus, kurie dar nešioja savyje gailestingumą ir pasiryžimą padėti silpnesniesiems, kurie dar turi valios suvokti neteisybę bei jai priešintis.

Ar pasielgčiau šiandieną taip pat, kaip ir prieš ketverius metus, kai jau žinau, kad visus, kurie taikiai priešinasi valdžios ir teismų savivalei nudažo violetine spalva, surikiuoja akligatvio patvoryje, metų metus tąso po teismus ir pagaliau ima formuoti Tautos priešų įvaizdį? Vienareikšmiškai – TAIP, nes dar nepamiršau vienos svarbiausių Sąjūdžio pamokos – ginti silpnesnį. O ar yra labiau pažeidžiamų už vaiką? Ar į aštuntą dešimtį įkopusius senjorus, auginusius bei mylėjusius mergaitę nuo gimimo? Tegul skaitantys šias eilutes prisipažįsta sau, kad anūkų nemyli labiau nei savųjų vaikų...

Prieš pradėdama rašyti šias eilutes, užsukau į seniai belankytus „Drąsos kelio“ partijos ir „Drąsiaus kelio“ visuomeninės organizacijos portalus bei Veidaknygės profilius, bandydama surasti iliustracijų vieno à la žurnalisto teiginiui, kad Garliavos šeimos gynėjai, antiskalūnininkai, žemės referendumo iniciatoriai ir Putino agresijos Ukrainoje rėmėjai yra vieni ir tie patys asmenys. Maniau, rašo vyriukas, matyt, turi informacijos, o ne vien struktūrų sukurtus modelius viešina.

Iliustracijų tokiems kliedesiams, kaip ir tikėjausi, neradau. Pavienių lietuviškųjų „tituškų“ ar tiesiog teisėtvarkos už ankstesnius nusikaltimus „pakabintų“ veikėjų yra įvairiausiose, net Seimo partijose, todėl nereikia batiuškos A.Lukašenkos užtarimo siekėjų statyti greta Algirdo Patacko, Aurelijos Stancikienės, Povilo Gylio ar kitų Garliavos skriaudžiamųjų gynėjų.

Protu galiu suprasti, kodėl Kauno pedofilijos istoriją vis dar reikia juodinti ar perrašinėti. Mergaitės gynėjus privaloma persekioti tol, kol ir jie patys, ir juos užjaučiantys pavargs, o pavargę pagaliau nustos net domėtis Garliavos bylomis. Ir apskritai – kad žmonės nebekreiptų dėmesio į valdžios savivalę, jos cinišką požiūrį į silpnesnį. O kad tokiomis juodosiomis technologijomis tik stiprinamas piliečių nusivylimas, nepasitikėjimas savo jėgomis, kam tas rūpi? Ar ne dažniau šiandien išgirstame: „et, nesikišiu, vis tiek nieko eilinis žmogus negali pakeisti?...“ Kam paranki situacija, kai piliečiai net mintyse praranda savo valstybę? Ar gali susigrąžinti Lietuvą asmuo, pametęs prigimtinį žmogiškumą kovose su arogantiška ir korumpuota valdžia?

Gal reikia ryžtis ir atvirai, ne tik virtuvėje penktąja kolona, kenkiančia Lietuvos Nepriklausomybei ir jos žemių vientisumui, vadinti tuos, kurie lėtai, metodiškai, bet užtikrintai atiminėja iš Konstitucinio suvereno – Tautos – galią ir valią spręsti savo bei savo valstybės likimą ar nuosekliai kiekvienam pilietiškam žmogui lipdo agento-priešo etiketę? Kviečiu prisiminti dainuojančios revoliucijos dienų galias – atsigręžkime veidu į šalia esančius silpnesnius ir nepaliaukime reikalauti bent skaipu parodyti seneliams Kedžiams jų anūkę Deimantę, žinoma, jeigu ji dar gyva. Ir neteisinkime savo nusišalinimo šioje istorijoje: neva tai ne mūsų, o anos šeimos, vienos šeimos reikalas. Visada prisiminkime, kad abejingumas gimdo abejingumą, kuris visu baisumu gali atsigręžti prieš kiekvieną, kai į jo butą ar kiemą įgrius 240 iki dantų ginkluotų pareigūnų bei antstolė su „kaldryte“... Nors kas galėtų paneigti, kad pastaroji vėl nepanaudota pagal paskirtį – juk kiek daug uoliai tiki tais, kurie tyčiojasi net iš mirusiųjų?

Ginti silpnesnįjį – garbingas poelgis, sutrypti jį – stalino-berijos pasirinkimas. Tai kas tada Lietuvoje penktoji kolona?

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Taigi       2014-10-19 14:23

Nusikaltimas buvo padarytas taip ilgai tai šeimai leidžiant tvirkinti vaiką, nusikaltimas tai, kad vaikų teisių specialistės taip ilgai tai šeimai leido tvirkinti mergaitę.
Toliau nusikaltimas aukščiausiųjų politinių sluoksnių, kai pasinaudodami išgalvota pedofilijos istorija norėjo sukelti violetinę revoliuciją ir įvesti savo valdžią, kartu globalistų valdžią, nes jie yra jų statytiniai. Nepavyko. Bet jie savo planus įgyvendina toliau, šiandien jau naudoja “rusai puola” kortą. Beretes tai veikia gerai. Beretės tai išgirdusios, pasirengusios paaukoti viską, kas buvo pasiekta 1990 m. Joms nesvarbu net tai, kad sunaikinamas paskutinis nepriklausomos valstybės elementas - nacionaliniai pinigai, nes durnos beretės įsivaizduoja, kad pinigai gali apginti nuo kitų valstybių užėmimo. Ir sugalvok tokį absurdą. Per tuos dešimtmečius pagaliau dauguma žmonių suprato, aišku ne durnos beretės, kad Vakarai niekada niekam už ačiū nepadėjo, jie visada tik išnaudojo kitas valstybes, jas kolonizuoja, ir dėl to gerai gyvena, iš kitų valstybių išnaudojimo ir jų gerovė sukurta.
Apie pasakas ir iliuzijas: sakė, išsivaduosime iš SSRS, tai po dvidešimties metų gyvensime, kaip Švedijoje. Sakė, įstosime į ES, tai tapsime turtingais. Dabar nauja pasaka durniams sekama- įsivesime eurą, tai kad suklestėsime. Man aišku nesuprantama, kaip dėl materialinių vertybių galima parduoti Lietuvos valstybės nepriklausomybę, atsižadėti taip ilgai lauktų ir sunkiai įsivestų savų pinigų - litų. Bet materialistams, tai suprantama. O jų, kaip rodo įvykiai Lietuvoje yra dauguma. Kur materialistai, tai tikriausiai apie vertybes ir patriotizmą net neverta kalbėti, nes materializmo sąlygomis jie neegzistuoja.
Tomis pačiomis iliuzijomis gyvena ir Ukraina. Kiek pas juos iliuzijų buvo, net daugiau negu Lietuvoje. Kokiems durniems reikia būti, kad toliau iliuzijomis ir pasakomis gyventi.

lrena Vasinauskaitė       2014-10-19 13:10

Dėkoju komentatoriui suvalkiečiui už tikslų situacijos įvertinimą...

Suvalkietis       2014-10-19 11:27

Labai prašau visus atskirt ABSOLIUČIAI į atskiras dalis dvi sąvokas (1)  Garliavos istoriją, kurios tiesą  mes sužinosim dar labai (labai) negreit, ne ten tikrai įklimpo labai aukšti   Lietuvos šulai - (2) tai karinės GRĖSMĖ  LIETUVAI IŠ RYTŲ putinyno…nuo maskolijos ir rosiejos imperinių ambicijų !
  Šių  sąvokų suplakimas-sumaišymas,  visus dorus Lietuvos patriotus labai glumina ir SKALDO. Ar jūs to nematot kokią  žala daroma skaldant visuomenę ? JUMS TO REIK ?
  1) Taip - Garliavoj buvo įvykdytas nusikaltimas itin   žiauriai atimant mergaitę, skriaudžiant senelius Kedžius ir Klonio gynėjus. BET -  ateis diena ir viskas bus išaiškinta. Reikia laiko !
  2) Taip - Lietuva privalo būt NATO narė, ES narė, įsivest Eurą, visokeriopai stiprint savo Kariuomenę ir gynybą, palaikyt demokratinę kovojančią  Ukrainą, jai padėt - tik taip mes tapsim gerbiama ir klestinčia pasaulio šalimi. Rusai niekada mums nebus draugiška šalis. Niekada. Ir niekada mes neišgyvensim be Europos ir pasaulio pagalbos,  turėdami likimą  gyvent okupanto ruso pašonėj. Susimąstykit apie tai.

Taigi       2014-10-18 19:06

Jeigu jau reikia siųsti 240 policininkų, tai žinok, kad šeima galinga, net prieš Daktaro pilį tiek nebūtų siuntę.

Pragmatikas       2014-10-18 15:42

Kuri teisininkų klano šeima neliečiama? Ar tą turite mintyse, kurios neliečiamybę, kaip valstybines vėliavas, sutrypė specialiosios policijos 240-tukas? Aplankykite, taigi, savo rekomenduojamus medikus…

Taigi       2014-10-18 15:28

Mergaitė Neringa gal ir negyva, jeigu iki šiol nepasirodė, net laiškai buvo ne vaizdo įrašai, kas šiais laikais padaryti yra labai lengva. Bus atrasta kur nors, kaip buvo atrastas Kedys, nors kalbama, kad jį slėpė giminaičiai. Policija iki šiol neišsiaiškino kur slapstėsi, nes ta teisininkų klano šeima teisėsaugos neliečiama.

Pragmatikas       2014-10-18 8:14

Taigiau tataigiau, į specialistus reikia kreiptis tiems, kurie regi ir skaičiuoja svetimus turtus, tačiau nemato senų žmonių ir įkalintos, o gal ir nebegyvos, mergaitės skausmo. Argi negalintys apsiginti vaikai ir seneliai ne silpniausioji visuomenės grandis? Jūs ginate nežmonišką valstybės vardu veikiančiųjų poziciją, todėl tų, kurie iš arti ir gana ilgai matė Deimantės vaikišką laimę senelių kieme bei jos meilę diedukams nuomonės jau nebepakeisite. O gal esate iš struktūrų, kurios trina atmintį ir formuoja nuomonę psichotropiniais medikamentais ?

Taigi tam N.Venckienė        2014-10-18 1:38

Venckienė patenkinta, kad tik jos neliečia, sėdi tyliai, ramiai, kad tik jos nepajudintų, ir pati neišlįs, nes prisidirbusi iki kaklo, už nusikaltimus jai gali grėsti ir bausmė iki gyvos galvos.

Taigi       2014-10-18 1:34

Vasinauskaite, kaip manote, kai iš motinos atima vaiką iš keršto, visaip ją apjuodina, vaikas įbauginamas, mokinamas visokių iškrypėliškų dalykų ir kt. žinoma baisi Garliavos šeimos veikla, susijusi su nekaltų žmonių žmogžudystėmis, tai ne tragedija vaikui ir motinai, ne tragedija tėvams, kurie dėl psichinių šeimos neteko savo vaikų?
Deja, jūs pasirinkote ginti ne silpnesnį, ne neturtingą jauną nuskriaustą merginą, bet įtakingą ir turtingą šeimą.
Būna, kad į sektas įtraukiami žmonės, galbūt jie psichologiškai silpnesni, nemąstantys, taip ir šiuo atveju jau pernelyg ilgai neišeinate iš tos tikėjimo būsenos, nes jūsų gynimas remiasi tik tikėjimu. Matyt, norint išsivaduoti iš tos būsenos tokiems žmonėms jau reikėtų kreiptis į psichologus ar psichiatrus, analogiškai, kaip daroma, kai norima išsivaduoti iš sektos psichologinės įtakos.

Taigi       2014-10-18 1:24

Vasinauskaite, kaip manote, kai iš motinos atimą vaiką iš keršto, visaip ją apjuodina, vaikas įbauginamas, mokinamas visokių iškrypėliškų dalykų ir kt. žinoma baisi Garliavos šeima veikla, susijusi su nekaltų žmonių žmogžudystėmis, tai ne tragedija vaikui ir motinai, ne tragedija tėvams, kurie dėl psichinių šeimos neteko savo vaikų?
Deja, jūs pasirinkote ginti ne silpnesnį, ne neturtingą jauną nuskriaustą merginą, bet įtakingą ir turtingą šeimą.

C + V       2014-10-17 20:47

 

NEPRARASKITE VILTIES,kad ir kokia beprasme ir sunki atrodytu situacija - atminkite visam gyvenimui NEIVYKDOMU UZDUOCIU NERA.

Nesvarbu kaip dabar musu priesai atrodo nepazeidziami ir stiprus, jie demonstruoja savo savivale duodami aiskia zinute PAKLUSK arba MIRK.
Jie galvoja kad jie neturi priesu, bet ir Berija kazkada taip galvojo, ir Jazovas ir Trockis.

Deje jie klysta smile nesvarbu kaip dabar Jums visiems sunku, nesvarbu kaip stipriai esate prarade vilti , niekada nenustokite Myleti SAVO TEVYNES.
Dabar ja okupave priesai ir viskas, dabar mes esame lygiai tokie patys partizanai kaip buvo senoji gvardija, bet gerbiamieji JIE ATIDAVE brangiausia ka turejo tai yra savo GYVENIMA vardan musu.

Lietuviai, nepraraskite vilties, isaus diena ir mes nugriausime ju klano sventykla tiesiai ant ju galvu.
NEPRARASKITE VILTIES.
PROTINGUMAS.SAZININGUMAS ir TEISINGUMAS.


Visas represinis aparatas dirba BAIMES principu,
JIE suteikia jums iliuzija jog jus neturite jokios galios, kontora visada naikina lyderius kurie gali pakisti kitiems ideja, tokie zmones yra pavojingi nes nie gali suburti kitus zmones aplink save.

Supraskite Baime yra toks dalykas arba tu valdai ja arba ji valdo tave.
Kiekvienas zmogus neabejingas savo saliai turi suprasti jog Kovoti reiskia atiduoti save vardan kitu, nes del to kad tu gyventum geriau bet tam kad geriau gyventu kiti.
Mase zmoniu yra jega , bet tai yra argumentas panaudoti jega.
Musu taktika paprasta Vaikstome po viena smogiame visi kartu.
Tamstos nereikia jums buti super agentais, bukite paprasti zmones.
Tik visada zinokite kad triuskinamus smugius visada smogia i nugara, ne i veida, todel labai svarbu ivertinti aspektus ir rizikos faktorius.
Patikekite- nei policija nei joks kitas pareigunas nera jusu draugas tai asmuo kuris smogs i nugara kai ateis valanda X.
Nereikia bijoti , reikia suprasti kiekvienoje kovoje yra aukos.
Bet visu neizudys , visu nenuskandins.
Ko jie bijo? Jie bijo ne jusu, ne jusu vienybes , tai nera ju silpnoji vieta.
Finansinis srautas yra ju silpnoji vieta - cia yra vieta kur privalu smogti.
Tada sitas virusas tiesiog prades naikinti save is vidaus.
O dabar tiesiog sedeti ir stebekite.
Prisiminkite Vaikstome po viena smogiame visi kartu.
Mirtis nera blogiausias variantas, vienaip ar kitaip mirsime visi, paguoda ta kad vis tiek mirs ir musu priesai.
Zinoma kalbeti ir kelti problemas i virsu kalbeti viesai reikia ir kvailumo ir drasos.
Vienaip ar kitaip - geriau mirti jaunam plustanciam kraujais nei senam ir prasmirdusiam savo myzaluose.
Galima bijoti kad nuskesi baloj kaip visi usai ir visi kiti zmones. Bet geriau padaryt ka turi padaryt negul gulet lovoj po daugybes metu ir galvooti ka galejai padaryti.

Faktas       2014-10-17 20:11

Visi ,kurie pasisakė prieš Tautos Referendumą,kartu rėkė ,kad VIP pedofilijos LT nėra.
Taigi,metas sudarinėti sąrašą.

Autorei       2014-10-17 20:07

Labai geras laiškas Tautai.
Svarbiausia NEPASIDUOTI.

Ruginė       2014-10-17 19:03

Geras straipsnis. AČIŪ.

ačiū,       2014-10-17 18:54

kad esate ir budinate tuos, kurie pramiega gyvenimą

hei       2014-10-17 18:47

paraset i sirdi kiekvienam , cia mazai kas jus mato , eikit i ten kur matys dauguma

Kad esame NATO šalis,       2014-10-17 12:29

viduje nė kiek nesijaučiame saugesni.Ir valdžia labai bijo.Norvegija žiauriai elgiasi su savo ir emigrantų vaikais.Tai ,kaip imuninės ligos,neturint išorės priešų,imuninė- saugumo sistema pradeda pulti savo organizmą.Valdžia puola tautą.Taip yra Skandinavijoje,tai prasidėjo pas mus.Ekonominė gerovė nuo šios ligos neišgelbsti,atvirkščiai,ligą ūmina.Kaip ir organizmui nesveika sterilumas.Teisinis sterilumas.

Visagalis laikas       2014-10-17 12:25

viską sustatys į savo vietas,svarbiausia nepamiršti.Užamršties ir atminties dvikova.

To 2014-10-17 8:12        2014-10-17 10:57

Pezi tamsta, kad tik pezėti…puls ta Rusija Nato šalį... jei tikrai daugiau neturi ką parašyti, tai verčiau nerašyk. Nebegąsdink senolių tokiais rašymais.
O kad reikia gintis nuo valdžiažmogių, tai sutinku.

???       2014-10-17 10:44

...ir šis nusikaltimas padarytas valstybės vardu. Stankūnaitė saugoma valstybės vardu. Ko verta ši valstybė?

Nida       2014-10-17 9:51

Ačiū. Tiesūs žodžiai.

pritariu straipsnio autorei       2014-10-17 9:45

Taip, tai jie, šitie mūsų Tautos išgamos ir yra “penktoji kolona”. Peržiūrėjau dar kartą ekspertai.eu portale vaizdo įrašą iš Garliavos šturmo ir kraujas “užvirė” tokia neapykanta, toks bejėgiškumas, kad nors kauk… Jie, lietuviakalbiai, bet ne LIETUVIAI mus naikina visapusiškai. Jie kankina senelius, jie išvarė mergaitės tetą iš Lietuvos, jie, šitie atmatos, dabar visaip šmeižia ir kankina šią šeimą ir visus, kurie gynė mergaitę. O mums toliau čiulba apie “demokratiją”, “teisinę” valstybę, kurios nei su žiburiu nerasi. Tikiu Dievo teisingumu. Jiems bus atseikėta su kaupu.

N.Venckienė       2014-10-17 7:33

galėtų kovoti Amerikoje.O šie valdžioje neamžini.Ateis atšilimas.Anie bus teisiami.

Reikia gintis nuo valdžios.       2014-10-17 7:12

Ir kiekvienas turi paklausti savo nuojautos,ar Rusija puls?

Galėjo būti ta       2014-10-17 7:11

šeima,jei ne ta,būtų buvus kita.Atėjo toks momentas,kai valdžia kariauja prieš tautą ,nes ES parama paprastam beveik nepasiekiama.Ir tai ženklas,kad esame pažeidžiami , Rusija gali tuo pasinaudoti.Tik dabar žinosime ,kas tikrai kaltas.Visos pavardės aiškios valdžioje.Tik gaila,kad jie bando jaunimą įvilioti lieti kraują.Tėvai,būkit budrūs.Ar tai ne ta pati pedofilija ,suvedžiojimas,tik kita forma?

Geri Jusu straipsniai,gerbiama Irena       2014-10-16 23:37

Deja visuomeneje turi susidaryti tam tikra kritine mase pilietiskai mastanciu,kad kas pasikeistu.As uz tai,kad mokyklose destytu filosofijos ir etikos pagrindus-kad jaunimas bent igautu ,,irankius” reikalingus kritiskam mastymui…

Ryt'as       2014-10-16 22:05

Niekuo geru , miela Irena , ateitis nekvepia.
Tūla “raudonoji” antstolė , kiek girdėjau spalio 14 dieną Kaišiadoryse iš jos pačios lūpų , skaito paskaitas Lietuvos jaunimui. Turbūt apie savo neįkainojamą patirtį vadovaujant šitos valstybės greito reagavimo pajėgoms , kurios sugeba iš kiemo išnešti basus pensininkus .
Deja , čia ir visa jų galia.

velnio tarnai bijo šviesos       2014-10-16 21:54

Gerais darbais, tiesa, maldomis nugalėsime tuos velnio tarnus: kolaborantus, stribvaikius, komunistus, kgbistus…

aukso zodziai       2014-10-16 21:37

Nei tada, nei dabar nė akimirkai nesuabejojau – šitą šeimą ištiko baisi tragedija…

Rekomenduojame

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.