Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Tiesos judėjimas, Pedofilijos byla

Irena Vasinauskaitė. Garliavos istorijoje svarbiausias ikiteisminio tyrimo informatorius… „facebook“?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 4 d. 14:57

24     

    

Irena Vasinauskaitė. Garliavos istorijoje svarbiausias ikiteisminio tyrimo informatorius… „facebook“?

Šiaulių apygardos teisme trečius metus nagrinėjama sisteminės žiniasklaidos skambiai pavadinta „Garliavos seklių“ ar „perversmininkų“ byla lėtai iriasi nesunkiai nuspėjamo finišo link. Ikiteisminis tyrimas šiame procese pradėtas dar 2012-aisiais. Visus esminius parodymus, teiktus apklausose, teisiamieji ir liudytojai teismo posėdžių metu paneigė. Byloje, prisiminimuose, liudijimuose „karaliauja“ svarbiausiasis informatorius – socialiniai tinklai. Vadinamajame „facebook“ provokatoriaus mestelėta žinutė būdavvo tas masalas,  kuriuo nuoširdūs, nesavanaudiški pagrobtosios mergaitės gynėjai nė kiek neabejodami patikėdavo. Pastarąjį argumentą patvirtina ir prasidėjusios garso bei vaizdo įrašų peržiūros Šiaulių apygardos teisme.

Naujosios teismų praktikos įtvirtinimas tęsiasi

Sausio mėnesį vykusiame Šiaulių Apygardos teismo posėdyje nedalyvavo sunkiai serganti Raminta Baltuškienė. Aštuoniasdešimtuosius metus bebaigianti moteris teisiama už tai, kad puikiai atliko Seimo nario Ryto Kupčinsko padėjėjos pareigas. Apie nepriekaištingą R.Baltuškienės darbą teisme liudijo pats eksparlamentaras.

Teisėjui R.Jurgaičiui pasiteiravus, ar galima tęsti bylos nagrinėjimą nedalyvaujant šiai kaltinamajai, mažne visi teisiamieji ir jų gynėjai pasisakė už pertraukos paskelbimą. Prokurorė Rita Poškienė, siūlydama atidėti bylos nagrinėjimą, ir vėl buvo labai kategoriška: esą R.Baltuškienė yra teisiamo organizuoto darinio dalis. Buvo padarytas „grupinis nusikaltimas“, todėl tęsti posėdžio neįmanoma.

Teisėjai R.Jurgaitis, V.Žindulienė ir N. Matuzevičienė, dailiai suglaudę galvas, pasitarė ir nusprendė nagrinėti tuos epizodus, kurie su R.Baltuškiene nesusiję.

Teismas pradėjo viešą garso bei vaizdo įrašų demonstravimą pagal kaltinamųjų pageidavimus. Be to, buvo patenkintas Tatjanos Borovec praėjusiame posėdyje teiktas prašymas: jai leista papildyti jau pateiktus teismui liudijimus.

T.Borovec priskiriamuose garso įrašuose kitos moters balsas

Klaipėdietė Tatjana Borovec paliudijo, kad susipažinimui gavo 6 neva savo telefoninių pokalbių įrašus, tačiau tik dviejuose iš jų atpažino savo balsą. Kituose kalba visai kita, tarsi ir žinoma, moteris, tačiau jos nei teisiamųjų, nei liudytojų gretose nėra.
T.Borovec paaiškino, kad „facebook“ matė, kas vyksta Garliavoje, kiek daug žmonių ten susirinkę. Telefonu kalbėjosi apie tai su A.Lobovu, tačiau jokių nurodymų iš jo negavo. Moteris patvirtino, kad disponavo ta informacija, kuri buvo viešinama socialiniuose tinkluose.

Teisiamoji nepripažino KETURIOSE išklotinėse bei įrašuose jai priskiriamų pokalbių dar ir dėl to, kad į Garliavą ji atvyko tik po pirmojo, nesėkmingo mergaitės ėmimo 2012 m. kovo 23 d.

T.Borovec paliudijo, kad „facebooku“ susirašinėjo su A.Lobovu, tačiau jokių prašymų ar pan. nevykdė. „Lobovui lengviau pasakyti „jojo“ negu su juo ginčytis, – paaiškino moteris.

Provokacija „Timėjo“ kavinėje, arba R.Ščiglinskas sekė pats save?

Vykdymas kaltinamojo Renaldo Ščiglinsko prašymą, teismas atrinko peržiūrai 10 minučių vaizdo failą, rastą šio vyro asmeniniame kompiuteryje.

R.Ščiglinskas paaiškino, kad įrašas darytas jo automobilyje esančiu vaizdo registratoriumi, visiškai nesusijęs su byla, nes pats fiksavo, kur vyksta. Be to, pro „Timėjo kavinę“ į darbą muitinėje jis važiuodavo mažne kasdien.

Kaltinamasis pasiūlo posėdžių salėje dirbančiam kompiuteristui surasti failą „Deimantė“. Šiame įraše vaizdas net labai tolimas. Tai mato ir visi teismo salėje esantys, o R.Ščiglinskas komentuoja, ragindamas įrašą viešinti „facebooke“ [VĖL! – aut.past.], kad visi matytų, kaip paimta mergaitė „saugoma“.

Iš toli R.Ščiglinskas fiksuoja „Timėjo“ terasoje demonstratyviai užkandžiaujančius L.Stankūnaitę su Deimante K.  ir apsauginį. Vaizdą lydi jo komentaras: „Šioje kavinėje yra daug uždaresnių, ne viešų vietų, kur galima pavalgyti, tačiau viskas buvo paruošta taip, kad susidarytų įspūdis, kad saugomieji yra sekami.”

Posėdžiui pasibaigus, į šių eilučių autorės klausimą, kaip R.Ščiglinskas sužinojo, kad „Timėjo“ kavinėje stiprinasi L.Stankūnaitė, pagrobtoji mergaitė ir svita, kaltinamasis atsakė, kad jam paskambino … padavėja, girdi, atpažinusi aptarnaujamus asmenis. Pasidomėjęs, iš kur padavėja, „padavusi“ tokią informaciją, sužinojo jo mobiliojo numerį, išgirdo atsakymą, neva JI … „pasigooglino“, mat šis esąs „garsus žmogus“. Ir kaip įrodymą atsiuntė įdomią geros kokybės nuotrauką, kurioje įamžintas ir staiga žinomas tapęs Kauno advokatas, atstovavęs garsiausios Lietuvos motinos interesus.

Tyrimo keistumai: kur prašapo paslaugi padavėja?..

Video ir foto peržiūros teisme metu R. Ščiglinskas priminė, kad „slaptosios“ padavėjos jam atsiųstoje nuotraukoje matomas prie staliuko „Timėjo“ kavinėje sėdintis advokatas, „visai nenešęs mergaitės iš gimtųjų namų persuktomis kojomis“. „Kitoje Garliavos byloje jis prisiekęs paliudijo, kad „Timėjo“ kavinėje tuo metu nė nebuvo“, X failų vertą situaciją Šiauliuose analizavo teisiamasis.

Be to, nežinia kodėl, mistiškoji „padavėja“ nekviesta liudyti. „Matyt, ji irgi valstybės saugoma“, ironizavo pats save video registratoriumi „sekęs“ vyras.

R.Ščiglinskas teisme paaiškino, esą niekas nieko nesekė, o mergaitės gynėjams reikėjo tik VIEŠUMO. Regis, to paties siekė ir ikiteisminio tyrimų pareigūnai, kurie jau kurpė šią „seklių“ bylą. „Apsauginiai nerodė jokių ženklų, kad filmuoti ar fotografuoti negalima“, – liudijo savo istorinius filmus bei nuotraukas teisme pakomentavęs kaltinamasis.

Tai gal galėtume manyti, kad Renaldas Ščiglinskas „sekė“ pats save ir viską fiksavo, kad ikiteisminio tyrimo pareigūnams būtų lengviau jį apkaltinti? Kas žinote daugiau tokių „netikėlių“, kurie savo „nusikaltimus“ fiksuotų?

Jeigu reikėtų Garliavos istorijos teismų odisėjas „pakrikštyti“, dar nežinia, kas labiau tiktų: bukiausi Lietuvos nusikaltėliai ar tokia pat teisėsauga?

Čia, matyt, derėtų pacituoti žurnalistės Rūtos Janutienės žodžius, pasakytus liudijant Šiaulių Apygardos teisme: „Jei ne šluba teisėsauga ir kvaili žurnalistai, šitos bylos nebūtų…“

Ir dar: jei dar ne tas…ikiteisminio tyrimo informatorius „facebook“.

Grėsmė valstybingumui – Andrejaus Lobovo keiksmažodžiai

Šiaulių Apygardos teisme pradėta A.Lobovo telefoninių pokalbių įrašų perklausa. Jis pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 122 straipsnį  kaltinamas, kad „smurtu ragino pakeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą, nuversti teisėtą valdžią“.

Įrašuose tiek keiksmažodžių, kad jų gausoje tik labai talentingi tyrėjai galėjo įžvelgti kaltinimus, inkriminuojamus pagal aukščiau nurodytą BK straipsnį.

A.Lobovas teisme paneigė, ir ne kartą, kad jam kas nors vienaip ar kitaip pasielgti yra davęs nurodymus: „Prokuratūros kaltinimuose rašoma, kad man A.Skučienė liepė. Niekas man neliepė.“

Viename telefoninių pokalbių A.Lobovas pripažįsta: „nėra ko čia su šakėm. Reikia žmonėms išvadas daryt. Reikia eit į rinkimus.“[...] „10000 nieko nepakeis“.[...]

Kai pašnekovas siūlo A.Lobovui pačiam dalyvauti rinkimuose, jis situaciją vertina savikritiškai: „Geriau aš vienas pakovosiu. Negaliu – dėl praeities, kad nepakenkčiau“ [...]

Jei tokį įrašą „paleistų“ ne teisme, pyptelėjimai [keiksmažodžių pridengimas – aut. past.] ausis užgultų.

Klausantis kaltinamųjų, galima daryti išvadą, kad jie labai daug dėmesio skyrė socialiniuose tinkluose bendraujančiai auditorijai. Ne išimtis – ir A.Lobovas. Gana dviprasmiškai skamba toks A.Lobovo ir A.Skučienės telefoninis pokalbis.

A.Lobovas: „Mergaitė ligoninėje. Įrašas „facebook“.

A.Skučienė: „Aš mitinge prie Katedros“.

A.Lobobas: „Moteris skambina iš Anglijos, nes girdėjo, kad mergaitė ligoninėje.“

A.Skučienė: „Kas jai sakė? Sakė-pasakė?“

Į A.Lobovo siūlymą, skambinti ir „teirautis oficialiai“, A.Skučienė ramiai paaiškina: „Man niekas neatsakys…“

Kalbėdamasis su kažkokiu Kęstu, galimai gyvenančiu pajūryje, A.Lobovas teiraujasi, gal šis galėtų sužinoti, „ar Šventosios ligoninėje yra judėjimas“. Vėliau kaltinamasis savo pašnekovui aiškina, kokios mergaitės ieško, nes, galima suprasti, kad tas Kęstas Garliavos istorijos ...nežino.

Šiaulių apygardos teisme, A.Lobovas, komentuodamas telefoninių pokalbių įrašus, prisipažįsta, kad pats skambino į Šventosios ambulatoriją, nes „ieškojo savo vaiko“.

Teisėjas R.Jurgaitis pakvietė kaltinamuosius susipažinti su pokalbių išklotinėmis ir tik tuomet reikalauti fragmentinių perklausų. „Teismas neprivalo klausytis visos medžiagos“, – paaiškino R.Jurgaitis.

Ko gero, tokia praktika dar nesusiformavo. O reikėtų, nes kai kurie teisiamieji jau atrado ne tik neatitikimų išklotinėse bei garso įrašuose, tačiau išklausė ir jiems priskirtus svetimus balsus.

Be to, nederėtų iš teismo procesus stebinčiųjų atimti galimybės susipažinti su tuo audio-video įrašų balastu, kurį ikiteisminio tyrimo tyrėjai sukaupė, trūks plyš norėdami įrodyti, kad pilietinėje vaiko apsaugos akcijoje dalyvavę žmonės yra baisūs nusikaltėliai ar net valstybės išdavikai perversmininkai.

Kvietimas

Stiprių nervų ir auksinės kantrybės žmonės, besidomitys Šiauliuose nagrinėjama Garliavos „seklių ir perversmininkų“ byla, kviečiami 2018 metų kovo 5 dieną, pirmadienį, 10 val. apsilankyti Apygardos teisme ir informaciją gauti iš pirmų lūpų.

Įėjimas – laisvas. Išėjimas – kaip pasiseks..

Redakcijos prierašas: autorės prašymu primename vieno leidinio redakcijai, jog Irenos Vasinauskaitės straipsnius perspausdinti leidžiama „tik tiems, kurie išmoko nurodyti pirminį šaltinį arba yra gavę raštišką autorės sutikimą“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Portalo administratoriui       2018-03-7 0:37

Gal galite pašalinti ar pasiųsti pas nykštukus daktaro ir diskutuojančio su juo dialogus. Teršia solidų portalą.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-6 17:14

to “Daktare     2018-03-5 9:15”. Ar Jūs ką nors konkrečiai, be vėmimo, nesugebate parašyti? Būtų malonu gauti kad ir bet kokius priešingus argumentus. Bet kai kalbame be argumentu, tai tamstos vėmimas yra kgb inspiruotas.

Puikiai suprantu ir užjaučiu, Jūsų toks darbas, kai argumentų nėra, prasideda vėmimas. NENUSTEBINOTE. Ar perskaitėte nors vieną mano pateiktą nuorodą?

Daktare       2018-03-5 8:15

Jūs j a u seniai vertas paties geriausio portalo.Kodėl iki šiol dar jo neturite.WWW.DAKTAROTIESA.RU visus labai sudomintų ir būtų uoliai lankomas

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-5 0:34

to “Vaje     2018-03-5 1:02”. Ar Jūs tamsta be nesąmonių kalbėjimo ką nors galite pasakyti argumentuotai?

Pasaulyje durnių visada buvo pakankamai. Kad ir Džordaną Bruno sudegino ant laužo už tai, kad pasakė TIESĄ. Taigi jeigu nesugebate suvokti, tai studijuokite Jums parekomenduotus straipsnius. O tokio tipo bandymas paneigti parodo, kad atstovaujate stribus - okupantus.

Tiesa sakant TIESOS pasakymui yra VISI UŽDARI KELIAI…. O tai irgi taip pat papildomas įrodymas, kad Lietuva yra okupuota DABAR, panašiai kaip ir buvo.

Taigi ne liežuvio pliauškėjimais reikia argumentuoti, o argumentais, tame tarpe teisiniais.

Vaje       2018-03-5 0:02

A La.dr. okupuotoje Lietuvoje… Troliams jau mokslinius laipsnius suteikia ? Jo net nykštukai neįsileidžia.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-4 22:59

Citata: “Šiaulių Apygardos teisme pradėta A.Lobovo telefoninių pokalbių įrašų perklausa. Jis pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 122 straipsnį  kaltinamas, kad „smurtu ragino pakeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą, nuversti teisėtą valdžią“.”

Prabuskite pagaliau, UŽTEKS.

Lietuvoje NĖRA teisėtos valdžios, nes visi 7 Seimai yra išrinkti pagal antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą. Apie tai galite pastudijuoti šiose publikacijose nudugniai:

2017-09-11 “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/

2017-03-11 “Okupuota nepriklausomybė”
http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/

Apie tai yra informuota VISA be išimties Lietuvos valdžia, kiekvienas Seimo narys.
Absoliučiai jokio PANEIGIMO negauta nė iš vieno ir iš niekur.
O tai ir yra įrodymas, kad Lietuva dabar yra OKUPUOTA, t.y. negalima nuversti TEISĖTOS valdžios, kadangi jos NĖRA.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-4 22:44

Pabandikite pasakyti ir savo nuomonę. Man atrodo, kad šiame video

https://www.youtube.com/watch?v=1b8pquVhYME

yra labai aiškiai pasakyta, kad jau nėra abiejų Stankūno dukrų ir abiejų anūkių. Pasiklausykite, gal aiškiau nė negalima pasakyti?


Lavastė sako:
https://www.youtube.com/watch?v=SnRQx8OUP_U

nuo 2:28 “jinai paliko savo dukters kapą....”

respublika.lt       2018-03-4 20:37

Lietuvos politika /// Suimta N.Venckienė. Džiaugtis ar ne? \\\ 2018 kovo mėn. 04 d.

Olava STRIKULIENĖ

daina "Lietuvos dukra"       2018-03-4 19:52

Atlieka Vladas Kovaliovas: muzika, eilės, atlikimas - nuostabu. Klausom ir dainuojam kartu.


https://www.youtube.com/watch?v=QdDrZRW2AfI&feature=share

Ačiū Irenai Vasinauskaitei       2018-03-4 19:35

ir visiems geraširdžiams Lietuvos Piliečiams, kurie neabejingi mūsų valdžios ir teisėnaikos išprievartautam vaikui. Pagarba per amžius ir Dievo malonė.

manau       2018-03-4 8:55

kad gana slapstytis po visokiomis slaptumo kaukėmis ir visą bylą paviešinti, pasibaigtų visos interpretacijos. Nematau, ką galima būtų slėpti, nes mergaitės Lietuvoje nėra ir, galbūt, yra pakeistas net jos vardas. Tai ką dar slėpti?

Kol       2018-03-2 8:57

Siuntinėsime vienas kitą kur nors, geriau bus tik analogiškas bylas lipdantiems. Iš karto gyvenimas Lietuvoje taps puikus. Varom.
Ačiū tai Vasinauskaitei, kad iš viso tuose teismuose sėdi ir mums liudija, kas ten vyksta.

To Irena Vasinauskaitė       2018-03-1 22:03

TEN pasiusti reikia visus kurie vietoj “...svarbiausias ikiteisminio tyrimo informatorius… “Feisbukas”? rašo ...svarbiausias ikiteisminio tyrimo informatorius… „facebook“?

pedofilijos skandalas Rusijoje       2018-03-1 17:37

Čeliabinsko srityje beįsiplieskiantis pedofilijos skandalas marinamas beveik lygiai tokiomis pačiomis priemonėmis kaip ir pas mus. Iš pradžių drąsiai rašiusi vietos žiniasklaida jau pradeda įjunginėti atbulinę pavarą, publikacijose jau atsiranda netgi tokie terminai kaip “seksualiai nepasitenkinę vaikai” (сексуально озабоченные дети).
https://www.svoboda.org/a/29038507.html
Klausytis nuo 16:05

Irena Vasinauskaitė       2018-02-28 23:11

22.29 val komentatoriui(-ei)

Bylos lapuose yra tokie pavadinimai, kokie pateikiami šioje publikacijoje. Ketinate, ten pat, kur siunčiate lietuvių kalbą, pasiųsti ir teisėsaugą, teismų kalbininkus ir t.t. ir pan.?

Betinginis inkščia       2018-02-28 23:05

Sakosi nesijaučiąs saugus. Bet juk jis ir neturi jaustis saugus! Dar ne tokie dalykai išlenda, tai ir ši istorija vieną dieną tikrai “atsiriš”. Ateis eilė ir Betinginiui. Ir dar gerai, jei Sniego g. jis atsidurs, o ne draugelių bus pakištas po velėna.

Velniop lietuvių kalbą       2018-02-28 21:29

Vardininkas- facebook
Kilmininkas- facebook
Naudininkas- facebook
Galininkas - facebook
Įnagininkas- facebook
Vietininkas- facebook
Šauksmininkas-facebook!

Tai taip       2018-02-28 17:31

Kiekvieną normalią diskusiją prišnerkščia briedovi komentarai. Kontora nemiega.

vai me       2018-02-28 17:00

Visi zmogzudziai, pedofilai ir jų bendrininkai, sėdi ” Respublikos” kgb-istų sąraše,net tos, dvi lervos, iš seimo, važiavusios “aplankyti” Deimantės. Tuo tarpu,“suso” pakąstas, portalas, spausdina antraeilius dalykus ir pučia mums “miglą į akis”. Parašykit geriau, apie tai, kad paskutinis, matęs, gyvą Lozoraitį,buvo, kgb sąraše esantis, Adamkus.Ar tikitės, kad mes viską užmiršime ir jus toliau, galėsite mus šerti, kgb-istų ,filosofiniais paistalais.

prisiminus EBSW Petriką       2018-02-28 14:55

Černiauskas buvo Petriko advokatas ir net prisidirbo problemų su teisėju. Dar tada jis įžūliai elgėsi, tarsi įsitikinęs, kad visi jo reikalavimai turi būti nedelsiant vykdomi. Ne veltui kai kurie teisininkai abejoja, ar jis išvis turi teisininko diplomą. Neabejoja tik dėl jo ryšių. Ilgai jis visus už nosies vedžiojo, bet jo gulbės giesmė jau eina į pabaigą.
Manoma, kad apskritai teisinių paslaugų sutartį dėl Stankūnaitės gynybos su Černiausku pasirašė ne tiesiogiai Klientas, o kažkoks banditėlis, pats Užsakovas liko šešėlyje, nors daug kas rodo būtent į vienintelį kandidatą.
Pačiam Černiauskui irgi nepavyksta nulaikyti liežuvio už dantų, labai mėgsta girtis, gyventi prabangiai. O daugybė Kauno banditų, pasirodo, yra paprasčiausi policijos informatoriai, tik dėl to jiems kažkiek leidžiama pakvėpuoti oru laisvėje.

Paberalius ne vienintelis toks       2018-02-28 12:48

Vien aš žinau apie 10 tokių lietuvių. Tiek, kad Paberalių amerikiečiai metus laiko išlaikė kalėjime.
Jei pavyktų Venckienei prisišaukti liudyti kažką dirbusį JAV ambasadoje Lietuvoje, reikalai galėtų pagerėti. Nes visos ambasados vykdo kassavaitinį monitoringą apie šalį, kurioje randasi ir puikiai viską žino. Tuo užsiimantys pareigūnai yra atsparūs bet kokiai propagandai ir labai tikroviškai vertina padėtį. Tai nėra kažkokia paslaptis, Lietuvos amabasados lygiai tą patį daro.
Ir tikrai tuo Lietuvoje užsiimantys amerikiečiai nebūtų linkę pritarti oficialiems ir visiškai nenuoširdiems pareiškimams apie didelę pažangą, kurią daro Lietuva ir pan. Tiek tik, kad jie ir ne taip niūriai vertina Lietuvą, kaip mes, nes prisižiūrėję ir gerokai baisesnių šalių su gerokai liūdnesnėmis perspektyvomis. Į mus jie žvelgia kaip į vidutiniokus.
Bet jei liudytų Venckienės teisme, tai turėtų išsakyti pastebėjimus apie Lietuvos teisėsaugą, teismus ir korupcijos lygį ir pan. Tai galėtų motyvuoti teismą.

bet su tokiais pareigūnais...       2018-02-28 10:02

Toje kavinėje pozavę “pareigūnai” labiau priminė banditus iš 2000-ųjų pradžios kriminalinių rusiškų filmų ir serialų, o ne pareigūnus. Suprantu, kai vykdant užuotį reikia susitapatinti su aplinka. Bet šiuo atveju tai tokio poreikio nebuvo. Apskritai man susidaro įspūdis, kad Garliavos įvykių metu mentai tik šturmavo ir apsiautė Garliavą, aprūpindavo informacija, o visus kitus juodus darbus vykdė banditai. Pagal geriausias NKVD tradicijas.

Gal       2018-02-28 9:09

Pajuto, kad neatiduos kaip Paberaliaus neatidavė...
Verta pasidomėti šia istorija.Jis irgi buvo LR pareigūnas, o ne koks petrikas,
kaip čirpia visokie rytodelfiai…

delfi       2018-02-28 8:52

nutilo apie N.Venckienės sulaikymą.Mato,kad tauta supriešinta.Netiesa supriešina.


Rekomenduojame

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.