Raseiniai

Irena Vasinauskaitė. Ar juos ponauti renkame?

Tiesos.lt redakcija   2016 m. vasario 21 d. 17:47

22     

    

Irena Vasinauskaitė. Ar juos ponauti renkame?

Manydama, kad iš Raseinių rajono savivaldybės tarybos nario Stepono Naciaus atsakymo į savo jam 2016-01-31 siųstus klausimus nesulaukiu dėl keleto galimų priežasčių (tinklapyje paskelbtas netikslus jo elektroninio pašto adresas, o gal laiškai, atsiunčiami šiuo adresu, yra neverti valdžios ponų dėmesio ir t.t., ir pan.), kreipiuosi viešai ir prašau p. Steponą Nacių į anksčiau pateiktus klausimus atsakyti LR Viešojo administravimo ir LR Visuomenės informavimo įstatymų numatyta tvarka.

Pagarbiai –
Irena Vasinauskaitė
„Mūsų Raseiniams“ redaktorė

* * *

 

* * *

KLAUSIMAI RASEINIŲ RAJONO TARYBOS NARIUI, KONTROLĖS KOMITETO PIRMININKUI STEPONUI NACIUI

- Kodėl balsavote už Raseinių hipodromo koncesiją?

- Kada buvo paskelbtas konkursas koncesoriaus atrankai?

- Kokia šiuo metų yra Raseinių savivaldybės dalis minėtame objekte? Kokia privačių dalininkų?

- Kiek lėšų į hipodromą yra investavusi Raseinių savivaldybė [neįskaitant ES paramos]?

- Ar Raseinių hipodromas yra gavęs valstybinę pagalbą, kaip ji yra apibrėžta Europos bendrijos steigimo sutarties 87 straipsnio 1 dalyje [vadinamoji „de minimis“ parama], neįskaitant programinio finansavimo?

- Kiek lėšų investavo privatūs dalininkai? Ar yra jų įsiskolinimų?

- Koks šiuo metu įsiskolinimas UAB „Raseinių statyba“?

- Kiek laiko ir kokios bylos vyko LR teismuose dėl hipodromo rekonstrukcijos?

- Ar rekonstrukcijos laikotarpiu hipodromas vykdė kokią nors ūkinę veiklą? Ar ji vykdoma šiuo metu?

- Kas buvo Raseinių hipodromo savininkas iki Nepriklausomybės atkūrimo ir po jos iki VšĮ „Raseinių hipodromas“ įsteigimo?

- Kas yra ir kur reziduoja artimiausias Raseinių hipodromo konkurentas?

- Prašyčiau pateikti minimos įstaigos vadovų kaitos sąrašą.

Būtų didis privalumas, jei atsakymus galėtumėte iliustruoti atitinkamais dokumentais.

Dėkoju už bendradarbiavimą.

Pagarbiai –
Leidinio „Mūsų Raseiniams“ redaktorė Irena Vasinauskaitė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

raseiniskis Agnei        2016-02-25 19:57

Manau, kad “Naujas rytas” leidžiamas už didelės žuvies perdorbimo įmonės, kuri randasi Raseinių rajone, pinigus. Čia, tiesą pasakius, vieša paslaptis. To net ir jie patys per daug neslepia. Nesutinku, kad šiaip remia. Dažniausiai tai būna reklaminiai leidiniai. O minimame laikraštyje rimtos reklamos, deja nesimato. Viskas tvarkoje, gali sau leisti, tik gražu būtų, kad nesislėptų po Užgavienių kaukėm, ir nebandytų po šiek tiek kritikos paslėpti akivaizdaus tendencingumo.

Agne       2016-02-24 16:49

Tada jūs man atsakykite už kieno pinigus leidžiamas “Naujas rytas”? O šiaip nemokamai platinamų laikraščių pilna Europa. Londone studijuojanti giminaitė sako, jog įvairiausių pakraipų laikraščiai dalinami tiesiog metro - imkite ir skaitykite… Juos remia turtingi žmonės. Taigi kuo Lietuva prastesnė? Jei neliktų kitaip mąstančių žmonių, rajone ir vėl matytume vienintelį laikraštį, kuriame figūruotų RASAI su idėjiniu vadu. Sako, jog per Užgavėnes valdantieji nepasislėpė po kaukėmis, o parodė tikrus veidus…
Pagarbiai

raseiniškis Agnei       2016-02-24 1:29

O kas neigia, kad su p. Griciumi įmanoma dirbti? Ir kas sako, kad blogai jog jis turi stuburą? Ir puikiai atsimename, kad jį žmonės rinko, tikėdami, kad jis bus visų meru. Bet, deja, p. Gricius pats viešai pareiškė, kad jis yra DP Raseinių skyriaus pirmininkas. Taigi pirmiausia atstovauja DP. O tai prieštarauja rajono žmonių lūkesčiams. Be to, jau akivaizdu, kad meras pasielgė neteisėtai. Galite laikyti tą laikraštį pačiu objektyviausiu, įdomiausiu ir profesionaliausiu visoje planetoje. Tik atsakykit į klausimą už kieno pinigus jis leidžiamas?

Agne       2016-02-23 22:52

Laikraštis „Mūsų Raseiniams“ - objektyvus, įdomus ir profesionalus tiesos skleidėjas. Manęs, kaip ir daugelio raseiniškių, niekas neįtikins, kad su meru A. Griciumi neįmanoma dirbti. Gerai, kad turi stuburą. Ir visad atsiminkite, kad rajono žmonės jį išrinko ne todėl, kad jis DP, o todėl, kad neblogai pažįsta kaip paprastą ir nuoširdų žmogų, nesismaukantį, o dirbantį. Apie partijas čia nėr kalbos, kadangi visi gerai žino, jog yra vienintelė partija – DOLERIO arba EURO (pagal dominuojančią valiutą). Tokia jau pas mus sistema, jog be partijos, kaip be rankų ir be piniginės:)

ruta       2016-02-23 8:11

Nejau dar yra tokiu naiviu zmoniu ,kurie tiki sisteminiu partiju noru rupintis viesu interesu ..Dabar VISI partiniai UAB kovoja uz Europines ismokas , ten nieksas ant niekso tupi ir nieksu mosikuoja ..Ju ‘talentai ’ , stebuklingu budu atsiskleidzia TIK tuptelejus i kokia partija , tada ir verslumas pradeda bujoti ..Kai pradedi dometis tu ‘politiku’ aplinka , giminiu bizniukais , ju paciu staigiu karjeros , asmenines geroves gigantiskais suoliais , tai noresi paklausti ju , -kas per stebuklai , kodel be partiju ir Tarybos postu jus buvote niekas ir vardas jusu buvo -niekaip ?
p.s. Aca niekas Raseiniuose nerinko , praslinko pagal sarasus ,kaip ir dauguma , ir ne raseinietis jis ..

Letas Palmaitis       2016-02-22 17:05

Ne tuos! Ne tuos!
Visur ir visada “Ne tuos” (išskyrus “tuos”).
Tai “kame reikalas”?

Raseiniškiui       2016-02-22 15:09

Manau, jūsų taip aktyviai reklamuojama partija jums tikrai padėkos, tačiau “Mūsų Raseiniams” laikraštis čia nė prie ko. Išleisti tik du numeriai, o viename jų tamstos taip uoliai reklamuojama partija paminėta labai neigiamai: seimo pirmininkei ir švietimo ministrei kritikos kliuvo dorūčiai. Taigi, nirškite, kiek tik patinka, tačiau etiketes pasilikite sau.Limpa???

raseiniškis to 2016-02-22 14:40       2016-02-22 15:01

nelaikykite skaitytojų idiotais, minėtas straipsnis tik tam ir skirtas girti DP. Ponios Rašimienės daugelis tikrai nevertina kaip superspecialistės. Priešingai, ji dėlto ir posto neteko. Ir jos priklausomybė darbo partijai jums nežinoma?

Raseiniškiui       2016-02-22 14:40

Jūs taip ir nepateikėte nė vieno jūsų minimos partijos reklamos niuansėlio leidinyje “Mūsų Raseiniams”, tai nebesivargibkite paistydamas.

raseiniškis to 2016-02-22 12:50       2016-02-22 14:22

darbo partija tai jūsų mylima, o ne mano. Ir Rašimienė, žinoma, su ja nieko bendro neturi. Na o dauguma tai aišku yra neraštinga, buka, pikta ir vien tik iš gaujų susidedanto. O DP tai tokia išmintinga, darbšti, sąžininga. Tiesiog tautos gelbėtoja…

11.53 val komentatoriui       2016-02-22 12:50

Ir kur jūsų nurodytoje publikacijoje bent paminėta jūsų mylima darbo partija. Ačiū, kad pareklamavote puikų rašinį apie darbščią moterį Gitaną Rašimienę.Tik neraštinga,nesvarbu kokioms politinėms gaujoms priklausanti dauguma nepakenčia išmanančių savo darbą specialistų.

Irena Vasinauskaitė       2016-02-22 12:39

Šiandien gavau elektroninį laišką, kuriame Raseinių rajono tarybos narys S.Nacius paaiškino, kad dėl techninių kliučių mano pateikti klausimai jo nepasiekė ir pažadėjo konstruktyvius atsakymus. Bendradarbiauti įmanoma ?

raseiniškis to Raseiniškiui       2016-02-22 11:53

pats pirmas numeris straipsnis Rajono politikai sutrypia darbščiuosius. O citatas rinkis pats.

Raseiniškiui       2016-02-22 10:21

Ar pateiktumėte nuorodą iš Tamstos minimo laikraščio, kur būtų liaupsinama vadinamoji darbo partija ? Pageidautina- redaktorės citatų. Ačiū.

Raseiniški       2016-02-22 9:53

Mes ir taip žinome kad esi konserliberastas. Galėjai ir nesireklamuoti kaip ir Stepukas.

raseiniskis       2016-02-22 9:44

Klausimai keistoki, daugelį atsakymų buvo galima rasti net ir anksčiau spaudoje…Na bet tegul Nacius ir atsakinėja, jei norės. Aš tai norėčiau iš autorės sužinoti kitką: kas išlaiko nemokamą Darbo partijai palankų laikraštį Manoraseiniams? Ponia Irena yra šio laikraščio redaktorė, taigi neabejotinai žinos kaip šiais laikais įmanoma nemokamai daryti žiniasklaidos biznį.

Labai       2016-02-22 8:34

Pagarbus laiškas ir dalykiški klausimai. Esu tikras, kad tas pasipūtęs Stepukas nė į vieną jų neatsako dėl daug žemiškesnės priežasties - nežino atsakymų ir nė nesupranta, ko iš ano kažkokia moteriškė nori. TAI KĄ JIS TEN RASEINIUOSE KONTROLIUOJA ?

Gal       2016-02-21 20:44

Langus stiklina su Raseiniais besibroliaujančiuose miestuose ?

o ka veikia Seime Acas?       2016-02-21 20:31

juk Raseiniuose ji isrinko! Ar dabar zento milijonai jam siltesni, nei Raseiniu reikalai?!

raseiniškė       2016-02-21 19:31

Pričiupo tave, Steponiuk? Negi iš tikrųjų manei, kad taip ir praeis? Juk esi Kontrolės komiteto pirmininkas, tai negi su tavo žinia visa tai vyksta? Ne? Tai ko nekontroliuoji?

Tik       2016-02-21 19:18

Kvailiai taip pažeidinėja įstatymus. Ne tokie ponai teistumus turi dėl minėtų norminių aktų pažeidimų.

Gerbiama Irena       2016-02-21 19:03

Šis ponas dedasi labai protingas, todėl atsakymo nesulauksite.


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.