Žmogaus teisės, Vaiko teisių apsaugos tarnybos

Įrašas, atskleidžiantis, kaip neprofesionaliai ir nekonstruktyviai veikia vaikų teisių tarnybos

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 3 d. 14:10

46     

    

Įrašas, atskleidžiantis, kaip neprofesionaliai ir nekonstruktyviai veikia vaikų teisių tarnybos

Jūsų dėmesiui siūlome Irmanto Spano vardu You Tube gruodžio 22 dieną paskelbtą video įrašą, kurį per Utenos Vaiko teisių skyriaus posėdį padarė pats tėvas, siekiantis susigrąžinti vaiką, prieš mėnesį išplėštą iš šeimos ir apgyvendintą globos namuose, ir apginti visos šeimos teises į privatų gyvenimą.

Iš įrašo aiškėja, kad ikiteisminis tyrimas nutrauktas, grėsmės lygis vaikui nenustatytas, jau apskųstas ir teismo sprendimas, tėvo teigimu, priimtas remiantis vaikų teisių specialisto melagingu įrašu, neva tėvai atsisakę duoti vaikui gydytojo skirtų vaistų ar specialistų pagalbos. Tėvo argumentai, kad jie atsisakę tik tų specialistų, kuriems per metus laiko nepavyko užmegzti ryšio su vaiku, tačiau susitarė su kitais gydytojais…

Pokalbis parodo, kaip nekonstruktyviai dirba Vaikų teisių tarnybos darbuotojai: neišklauso tėvo, bando diktuoti apie ką ir kas turi būti kalbama, į pagrįstus tėvo kaltinimus ar klausimus atsako tyla, o po kurio laiko ir vėl kartojama tai, kas tėvo buvo argumentuotai atmesta. Tėvas nuolat kaltinamas, kad jis atsisako jų siūlomos pagalbos šeimai, pavyzdžiui, lankyti pozityvios tėvystės kursus ar įsileisti į namus socialinį darbuotoją, ir iš to daroma išvada, kad vaikas negali grįžti į namus, tačiau kai tėvas prašo nurodyti pagrindą, kuriuo remiantis jam brukamos šios paslaugos, kai nenustatyta, kad jiems su žmona trūktų socialinių ar pozityvios tėvystės įgūdžių, vaikų teisių darbuotojai atsako, jog jie tik nori šeimai padėti kuo greičiau susigrąžinti į šeimą vaiką...

Kokie „specialistai“ įvertins, kokią traumą patyrė iš šeimos išplėštas vaikas dėl tarnybų pastangų žūtbūt „suteikti jam pagalbą“ pagal savo supratimą? Ir kas padės šiai šeimai ištrūkti iš ydingo rato, į kurį juos įsuko neprofesionalus tarnybų darbas?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

To "Dieve Dieve"       2019-01-16 20:34

Tikrai baisu,
Miškų biurokratija, anot eks ministro prof. A. Vasiliausko-“supuvusi ir prasmirdusi” susibūrė į... “sąjūdį” Tik netrukdykit jiems “dirbti”, t.y.prekiauti postais, npmenklatūriškai brakonieriauti, grobstyti visuomeninę nuosavybę, galutinai sunaikinti miškų ir pamiškių kaimus, išvarant jų gyventojus į emigraciją ar paverčiant mokesčių mpkėtojus pašalpininkais, naikinti tautos kultūrus paveldą- miško verslus.Štai kokie “neliečiamųjų” “nuopelnai”...    -0-

Dieve Dieve       2019-01-5 0:28

kaip baisu. Neištveriama! Išklausiau iki galo. Drebulys nenustoja krėtęs. Jiems patiems rimtos psichiatrų pagalbos reikia. Asocialūs ,,specialistai’‘. Kompetencijos, empatijos nulis. Tik įžūlus bukumas. Gėdos jokios. Iki ko prisigyvenom…

stasys       2019-01-4 19:22
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys        2019-01-4 18:28
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Ervė       2019-01-4 16:09

Neįmanoma klausytis. Ir kaip tokius šventa žemė nešioja? Ir kiek tokių monstrų Lietuvoje jau prigaminta?

Stasys       2019-01-4 15:45

Atleiskite, esu anūkininkų partijos smegenų plovimo etatinis. Todėl mano nuomonė yra totalus €ūdas.

Tikra tiesa       2019-01-4 14:11

Tiesa ta,kad šis reikalas yra ne tik centralizuotas,bet ir įslaptintas:kiek vaikų perduota į kitas valstybes,kiek paimta globėjams,kiek dingusių be žinios.Indija dėl vieno Norvegijoje paimto iš šeimos vaiko sukėlė tokias eitynes,kad Indijos valdžia sugebėjo paveikti Norvegijos vaikų teises ir mergaitė buvo grąžinta.Gal ir pas mus prasidės ryžtinga kova prieš žmoniškumo naikinimą?

Matome , kad       2019-01-4 12:33

darželiai , mokyklos vaikams ir jų tėveliams - tampa spąstais. Neturėjau jėgų išklausyti viso šito sušvelninto gestapinio posėdžio įrašo, nes , anot komentatoriaus ” nervai nebelaiko”.Tėvelis tikrai puikiai atliko savo pareigą gynant savo ir vaiko teises, bet ne kiekvienas taip gali kapotis su šia govėda, reikia turėti žnių, sveikatos, juridinių praprusimo, arba ...pinigų , gana nemažai. Juk advokatų paslaugos nepigios.  Ar tiesa, kad savivaldybėms tapo nepavaldžios tos vaikų atiminėjimo įstaigos ir tokiu būdu yra diskredituojama vietinė valdžia, kai šios institucijos elgiasi taip kaip elgiasi?

stasys       2019-01-4 11:50

Atleiskit, žmonės gerieji, esu visiškas idiotas…

Šakalys,       2019-01-4 11:37

kažin kaip reaguoja į savo brangiausiąją, šitaip išgarsinusią pavardę (pravardę) Lietuvoje?

albina       2019-01-4 11:35

Suprantu,kad teisinga,kad teises atima girtam vairuotojui,kurį sustabdė.Gėrė ir paskui važiuojantis,bet jo nesustabdė.Pažeidėjai du,nubaustas vienas.Dėl vaikų - protu nesuvokiama,kai iš geriančių,triukšmaujančių vaikteisės nereikalauja jokių kursų,netikrina šaldytuvo,neklausia kaimynų,nors kai kurios mamos pačios prašo pagalbos,nes vaikai neklauso,neina į pamokas ir t.t.Ir šalia - puiki rami šeima su trim vaikais viename kambaryje tampa eiline *auka*.Nežinau pokario laikų,bet ir tada vyko atranka:išsilavinę,padorūs į Sibirą,kad liktų tik išsigandę ir biedni.Jeigu mes teisėti ES nariai,tai kodėl tokio įstatymo nėra kitose valstybėse?Negi tikrai čia tik pinigų godulys?

Vilė       2019-01-4 9:07

Šita parazitinė struktūra išlaikoma iš lėšų, kurios turėtų būti mokytojų ir gydytojų algos.

Taip ir yra       2019-01-4 8:22

“... zombiai atrieda, atidunda”...

stasys        2019-01-4 6:17

Panašu kad nuo proto nušoko visi kas ta tema domisi. Tiesos.lt ne išimtis .

...       2019-01-4 0:54

Sklando kalbos,kad kelios desimtys tukst.tevu,zada uzimti vaiko teisiu pastatus,taip kaip dare mokytojai.Idomu,ar tikrai tai ivyks,ar tik tokie gandai???Ir dar labai idomu,ar daug yra tokiu purvinu zmoniu,kurie uz pinigus dirba sita darba???tEVELIAI,ar ilgai dar stebesit kankinamus savo vaikus???

s.m.       2019-01-4 0:32

gal kas iš Aukštaitijos turit žinių, ar tebedirba (o seniai neturėtų), tos kvaišos Ignalinos vaikteisės, kur praeitą rugpjūtį iš dieduko atimtą atostogaujantį anūką įteikė močiai su atimtomis motinystės teisėmis, kurią po to interpolas kelias dienas vaikėsi, kol parišo oro uoste Vokietijoje…

Ir dar...       2019-01-4 0:06
Rūta       2019-01-3 23:50

Akivaizdu, kad visa tai yra daroma tikslingai. Siekis - Lietuva be lietuvių. Kažkam reikalinga ši žemelė, o žinant LT istoriją, nesunku ir paspėlioti, juolab, kad iš PAR jie jau bėga, taip pat ir Negyvosios jūros pakrantėse jiems nebesaugu. O čia už Baltijos, Rusijos pašonėje kaip inkstai taukuose toliau sau vartysis. Čia gamta švari, vietiniai gojai darbštūs, tik jų populiaciją reiktų apmažinti. http://www.propatria.lt/2018/11/g-landsbergio-laiskas-partieciams-del.html  - štai tokių tautos išdavikų yra ne vienas ir už Judo sidabrinius jie tikslingai dirba - valo Lietuvą nuo lietuvių. O mums ne bėgti reikia, bet pradėt kovot. Mokytojai parodė, kad dar galim. O juk vaikų turinčių šeimų yra dauguma. Ko mes laukiam ?

Vilė       2019-01-3 23:44

Tegu jie pateikia tuos “pozityvios” kursus internete - visi išklausysim.

Vilė       2019-01-3 23:40

Paėmę vaiką įkaitu, šitie “specialistai-pagalbininkai” šantažuoja šeimą bendradarbiauti plaunant valstybės pinigus.

Vilė       2019-01-3 23:39

Jei žmogus priims to “specialisto” pagalbą, tuo pačiu prisipažins kaltu.

Vilė       2019-01-3 23:36

Juk tai parazitai - jie neturi padorių žmonių požynmių.

Vilė       2019-01-3 23:34

Juk šitą veiklą jie imituoja už mūsų pinigus.

Vilė       2019-01-3 23:30

Filmuokit žmonės slaptomis kameromis ir tuos “socialinius” darbuotojus , ir tuos “vyriausius” vaiko teisių specialistus, ir tuos “pozityvios” tėvystės kursus.
Nusikaltėlių gaujos ir korumpuoti valdininkai veikia slaptai.

Vilė       2019-01-3 23:25

Vaikas ir taip ligonis, o tie svoločiai dar ir nusavino.

Vilė       2019-01-3 23:20

Šita šaika irgi prekiauja “pozityvios” tėvystės kursais ir socialiniais darbuotojų paslaugomis, nors į tokias pareigas priima teistus sukčius.

Vilė       2019-01-3 23:18

Vaiko “teisės” prirašė  sapnininkų.
Lietuvoje žmonės turi teisę pasirinkti gydytojus. Už tai, kad pas gydytojus didelės eilės, gali atimti vaiką.

Stasys       2019-01-3 20:59

Taip, “stasys” (iš mažosios) pasmirdęs yra ..... Tai, gal, geriau apšaukti tuos neprietelius,  negu kad tyliai “padirbėti” su “kalaške”, kaip kad darė toksai Breivikas ?

rimas       2019-01-3 20:30
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys        2019-01-3 20:12

2019-01-3 20:36 , tam žmogui reikia gero advokato . Kai nervos nelaiko pagal patikėjimo teise galima tuos reikalus patikėti tvarkyti gebančiam blaiviai mastyti .  . Tas Lietuvos provincializmas vienas esminiu faktorių kuriančiu tokias problemas . Nuogas institucinis formalizmas kuriuo dangstosi vaiko teisės nėra kažkokia didelė neįveikiama problema ...

ah1       2019-01-3 19:44

Neleidzia laikinti. Jau laikinimų cenzūra prasidėjo?

ah1       2019-01-3 19:42

asmuo yra kaltas kai nustatyta įstatymo nustatyta tvarka ir yra isiteisėjęs teismo nuosprendis pagal LR Konstituciją.  Nuo kada rekomendacijos privalomos?

staseliui       2019-01-3 19:36

Asiliuk, neduok Dieve tau atsidurti to tėvo vietoj.
Ir išlysk sykį iš savo “tiesos KLISKELIU’. Pradėk mastyt…

stasiui       2019-01-3 19:36

Kažin ar pats sugebėtum ramiai kalbėti, kai tavo vaiką paimtų ir argumentuotai nepaaiškintų kodėl.Ne tėčiui teismai gresia, bet “specialistams”, jei jie nesusipras eiti kiaulių šerti ar gatvių šluoti

Chunveibinų desantas       2019-01-3 19:34

Tūkstančiai vyrų sovietams okupavus Lietuvą kėlėsi į miškus tiesiog moraliai negalėdami ištverti komunistinės ideologijos marazmo, naujos bolševikų tvarkos,
stojo į žūtbūtinę kovą su raudonuoju maru. Taip elgėsi net ir gerai žinodami,
kad partizano išgyvenamumo vidurkis - ne daugiau kaip pusė metų.
——————————————————————————————————————
Taip pat nepakeliamai sunku ištverti, kaip Vaikų teisių tarnybos darbuotojai įkyriai ir atvirai prievartauja tėvus lankyti akivaizdžiai ideologiškai žymėtus (neomarksistiškai sekuliaristinius) “pozityviosios tėvystės” kursus.
Sielą apima sunkiai žodžiais nusakomas pasidygėjimas dėl naujai užsukamo šeimų dekonstravimo verslo ir (a)socialinių darbuotojų godumo.
Pasirodo, kad išsimokslinimas ne tik neapsaugo, bet gal net pagreitina žmogaus virtimą CHUNVEIBINU, kai tik tokiai transformacijai sukuriamos sąlygos.
Štai į ką išvirsta moralę atmetęs, neturintis šventos Dievo baimės dvikojis.

Na tai va       2019-01-3 19:33

As manau kad del tokiu vaiku teisiu jauni zmones dar daugiau emigruos paliks seimunai ir pensininkai mes dirbantieji dar turime islaikyti tokias idingas vaiku teises ? Taip testis nebegali

stasys        2019-01-3 19:24

Sudėtinga situacija , video rėkiantis tėvas .Atrodo kad tas rėkimas jam turėtu padėtu išspręsti problema . Netgi tada jei Utenos vaiku teisiu specialistai nėra teisus ..toks tėčio nesitvardimas blogai veikia jo pačio problema. Iš video aišku kad to reikalo imasi teismas .. o tai dar pusmetis ginču . Kaip jam pačiam atrodo ? ar jo vaikas vertas tokiu tiesos KLISKELIU ir ar po tokio video tie patys specialistai teisme nepasiūlys tėčiui nueiti pasitikrinti sveikatos ?  ar jis pajėgus vertinti situacija blaiviai .. Pilnai gali būti kad dėtos pastangos tėčio spręsti problemas susitariant su vaiku teisėmis buvo rimtos .. o jam pritrūko išminties nusiusti iš anksto registruotu laišku savo veiksmu planą . Na mes visi klystame, bet tai nereiškia kad reikia pasinerti į toki konfliktą su lig ausimis . Tikiuosi ta problema jam išsispręs taikiai , o vaikas grįš į šeima o tie telefonai nustos skambėti kai ne laikas atsiliepti .

>>>praeiviui       2019-01-3 19:00

Ne didžiuotis, slėptis reikia. Per tris dešimtmečius ant Lietuvos nedaug politikierių šitaip pasižymėt sugebėjo. Ne apsaugos reik prašyt, o dingti iš Lietuvos ir kuo toliau. Man rods, moteriškutė neįvertino to ką prisidirbo. Normalus žmogus sudegtų iš gėdos. O jeigu jai vienodai, tai visai blogai. Kai tave šitaip linksnuoja…

Buratinas       2019-01-3 18:45

Leninizmas, bolševizmas, stalinizmas, ŠAKALIZMAS.

Praeivis       2019-01-3 18:36

2 šakalai ir 4 - ios šakalės.
Šakalienė gali didžiuotis.
Lietuvių kalboje - naujadaras…

Tomas       2019-01-3 17:38

Brangieji,man tikrai kraupu nuo tokios valstybės.

avys       2019-01-3 17:07

nu Utenos teises vaiku..be zodziu..tupi baisu,,oo dar tevus moko..slepkites-geda klausyt ...

Labai pasipiktinęs       2019-01-3 17:04

Išklausiau kantriai. Nervai nelaiko. Tuoj Lietuvos vaikų teisių darbuotojai taps keiksmažodžiu. Žiūriu prie to stalo sėdinčius “specialistus” ir galvoju, kad eitų jie gatvių šluoti, daugiau naudos visuomenei būtų. Kokia destrukcija užsukta su tuo šakaliniu įstatymu. Lenda nepagrįstai į šeimas, atiminėja vaikus, kiek laiko suėda teismams ir tėvams, kiek nervų ir sveikatos tai kainuoja. O ir patys už tokią “veiklą” algas gauna. Bruka savo “paslaugas”, kurių niekas neprašo. Gerai, kad šiuo atveju tėvas nepėsčias. Bet ne kiekvienas juk pajėgus kovoti su valstybine institucija dėl savo atimto vaiko. Tai dugnas, tikras valstybės pamatų griovimas.

pritariu       2019-01-3 16:46

Šaunuolis tėtis. O tie “specialistai” vis dar galvoja, kad tėvus gali apvynioti apie pirštą. Ne ant tokio pataikėte. Gėda žiūrėti, kaip prakaituoja ir išsisukinėja vaikų grobikai

vaizdelis       2019-01-3 16:17

Buki ,,specialistai” nori mokyti mokytus tėvus.

viltė       2019-01-3 15:55

Reikia turėti geležinę kantrybę , kad susikalbėti su konclagerio darbuotojais , ateis Breivikas ir į Lietuvą , jei tėvai nesunaikins šitų nužmogėjusių padarų štabo .

Ramiros       2019-01-3 15:39

Tikriausiai jie turi uždėtą planą, kiek vaikų reikia atimti, nesvarbu ar yra pagrindas tam, bet jiems reikalingi skaičiai, nes vaikai yra laukiami už pinigus. Mano manymu, vyksta prekyba vaikais valstybė vardu. Tik godumas pinigams galimas tokiai nesąmonei. Įdomu, koks yra penkmečio planas ? Kiek dar vaikų liks šeimose ?

Baisiau nei sovietmečiu.       2019-01-3 15:34

Kai matai tokio bukumo ir tokios kompetencijos “specialistus”, supranti, kad jie - idealios marionetės. Ką pasakysi, tą ir padarys.

Man susidarė        2019-01-3 14:43

įspūdis, kad tai profesionalų labai profesionalus darbas atimti vaiką iš šeimos. Toks vaizdas, kad lyg mirties bausmė aniems bus įvykdyta, jei jie neatims vaikų. Gal jau tikrai prasidėjo zombių era?

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

stasys       2019-01-4 19:22

O šiaip tai esu staselė.
Pakeltu sijonu.
Jeigu ką...

stasys        2019-01-4 18:28

kaip tai atrodo ? taip kaip pakėlus sijoną po aikšte lakstyti . Sveikinu jau ir Tiesas.lt okupavo stasiai .smile)

rimas       2019-01-3 20:30

“stasys”- režimo subinlaižys


Rekomenduojame

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Raimondas Navickas. Prasideda…, arba „Eikite ... su savo ‘Black lives matter’ afera“

Vytautas Sinica per Marijos radiją. Ką šiandienos žmogui sako istorinės atminties ženklai: paminklai, memorialinės lentos, atminimo aikštės?

Nacionalinis susivienijimas. Apie cenzūrą ir Lukiškių aikštę

Rasa Čepaitienė. Kaltė ir įniršis

Geroji Naujiena: Palikti iki pjūties

Iš propagandos frontų. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Raimondas Navickas. Versli moteris – kiekvieno politiko svajonė

Joana Noreikaitė. Liepos 17-toji

Dar viena 17-oji Simono Daukanto aikštėje: kas išgirs ir atsakys, ar dar gyva Deimantė?

Justas Mundeikis. Imituokime socialinį dialogą. Antra dalis

Algimantas Rusteika.Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma, užmiršta per savaitę

Vytautas Sinica. Europa, kurios gėdijasi tariami euroentuziastai ir kurią taip mylime mes, ‘euroskeptikai’

Remigijus Šimkus: Labai norėčiau būti neteisus

JAV: kai kalba skaičiai

Naujausias anekdotas: kaip Gabrielius milijonieriumi tapo? Atsako pats Landsbergis

Iš propagandos frontų. Arkadijus Vinokuras: Įstatymas dėl Lukiškių aikštės yra rasistinis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.