Emigracija, imigracija, demografija

Verta prisiminti. Interaktyvus žemėlapis leidžia suvokti naujosios migracijos į Europą mastus (atnaujinta)

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 23 d. 9:04

9     

    

Verta prisiminti. Interaktyvus žemėlapis leidžia suvokti naujosios migracijos į Europą mastus (atnaujinta)

Pirmąkart publikuota Tiesos.lt 2017 m. birželio 4 d.

Siūlome susipažinti su duomenų vizualizacijos bendrovės „Lucify“ sudarytu interaktyviu žemėlapiu, kuris suteikia galimybę pamatyti, kurlink judėjo Europą užplūdusių migrantų srautai nuo 2012 m. iki šių dienų.

Pasirinkus konkretų laiką žemėlapyje galima pamatyti, iš kokių valstybių, kokiais keliais ir kurlink suko migrantų srautai tuo momentu, o pasirinkus konkrečią Europos šalį galima sužinoti, kokie pabėgėlių srautai apsilankė joje.

Interaktyvus žemėlapis sudarytas pasinaudojus Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių komisaro valdybos pateiktais duomenimis, tačiau čia nėra duomenų apie tai, kokie masiniai judėjimai vyksta iš Sirijos į Turkiją. „Lucify“ tokį savo sprendimą aiškina tuo, jog du milijonai Sirijos pabėgėlių Turkijoje nėra laikomi prieglobsčio prašytojais.

Šaltinis: lucify.com

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

asmuo       2018-11-26 0:48

Tai kokie čia “karo pabėgėliai”? Jei bėga tiesiog iš visos Afrikos ir visų Artimųjų Rytų? Ir galop - iš viso Rytų pusrutulio - į Europos didžiasias sostines?

Tvora       2017-06-5 8:01

Pasirodo statysime tvorą ties rodyklių galais, o ne pradžia, kaip parodyta shemoje. Pas mus viskas iš kito galo. Tai reiškia, kad vykdome kažkieno nurodymus.

Shalom       2017-06-4 19:08

Emigruoti į Izraelį svetimšaliui nežydui yra daugiau nei sunku.  Babajui- išvis beveik jokių šansų.
“Nedemokratiška”?
Bet teisinga.
Todėl žydų valstybei “atbėgėlių” antplūdžiai negresia.
O ES? ES turi honekerio komsomolcę “refuges welcommen”.

Pikc       2017-06-4 17:40

->“Apo” - gal labiau ne maras, o skėrių antplūdis. smile
O alach-babachų lyginimas su lietuvių emigrantais yra, švelniai tariant, tiesiog neadekvatus: pirma, lietuviai nevaizduoja vargšų pabėgėlių, palikę savo šeimas karo zonoj; antra, lietuviai važiuoja dirbti, o ne parazituoti ir, vietinių liberastinių idiotų palaikomi,reikalauti “savo teisių”; trečia, lietuviai taikosi prie vietinės tvarkos, o ne įvedinėja savo; galiausiai, ketvirta, lietuviai važiuoja LEGALIAI.

Dzeikas       2017-06-4 15:53

13:50 teisus, o 15:18 pasakoja savo erotini sapna.
Kodel? Todel, kad gauju organizuoto smurto akivaizdoje Sirijos arabai nesiorganizuoja(neigalus saviorganizacijai, daugumos vergo mentaliteto etnosu bruozas).O lietuviai kitokie? Kiek buvo 90-uju kriminalo siautejimo laikotarpiu pasipriesinimo jam atveju? Individualaus buvo vienas kitas.Kolektyvinio - ne vieno. Daug kas pasipriesino neteisetam teismo sprendimui Lietuvoje? 0 atveju, 0 dalyvavusiu.
Ir dabar kazkoks Albinas is Radijo show isreiskia “mes kovotumeme uz savo tevyne”. Bijau , kad gave spyri zemiau nugaros kaustytu batu parodytumet, kur kaimynas slepia savo dukra, nes rusai turi labai gera ir praktiska patarle: “visi isdidus, kol per snuki negauna”

2 Jei jus zudytu       2015-11-9 15:18

Jei mus zudytu mes kovotume uz savo tevyne. Tie musulmonu vyrai kurie bega pazeidzia visus svarbiausius islamo istatymus.

O kuo skiriasi Lietuva       2015-11-9 13:50

nuo kitų šalių, kurių gyventojai bėga iš šalies?

Jei jus žudytų,       2015-11-9 9:15

arba mirtumėt badu,jūs nebėgtumėt?Lietuviai bėga dar ne dėl to…

Apo       2015-11-9 0:01

Maras.
Mūsų dienų pabaiga.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.