Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Šeimos politika

Ingrida Adamonienė: Mes protestuojame prieš žiaurią ir beprotišką, kriminaliniais prieskoniais dvokiančią „vaikų teisių apsaugos“ sistemą!

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 25 d. 17:20

18     

    

Ingrida Adamonienė: Mes protestuojame prieš žiaurią ir beprotišką, kriminaliniais prieskoniais dvokiančią „vaikų teisių apsaugos“ sistemą!

Kalba, pasakyta lapkričio 25 dienos mitinge „Stop nepagrįstam vaikų paėmimui ir Barnevernet principams Lietuvoje“.

Labai ačiū visiems atvykusiems – iš arčiau ir iš toliau! Gera matyti, kad… mūsų yra daug!

Noriu priminti, jog mitingas yra taikus! Mes mylime savo šalį, mes mylime savo šeimas ir savo vaikus, mes mylime mūsų šalies vaikus! Mes paisakome prieš smurtą ne tik šeimoje, prieš vaikus, bet ir bet kokį kitą, o ypač institucinį valstybės mastu vykdomą smurtą!

Užtektų vieno vaiko nekaltų ašarų, kad mūsų čia kiekvieną dieną susirinktų tūkstančiai! Tačiau mūsų valstybinės institucijos tuo neapsiribojo… Jos nusprendė, kad skriausti tūkstančius vaikučių ir išardyti tūkstančius šeimų yra normalu ir netgi būtina!

Kodėl visų [kabutėse] „gerųjų dėdžių ir tetų“ norai apsaugoti vaikus ir šeimas nuo smurto, sukurti „šviesesnį rytojų“ mūsų Lietuvėlėje atvedė mus prie graudžių vaikų ir tėvų ašarų bei paniškos baimės gyventi ir auklėti vaikus šioje šalyje?

Atsakymas yra čia – mūsų širdyse!

Mūsų kompromisai su sąžine… .didesni ar mažesni… tai ir yra blogio ir tamsos kelias. Ir tai priklauso nuo begalės priežasčių priežastėlių, kuriomis bando šiandien pasiteisinti mūsų išrinktoji valdžia, mūsų valstybinių institucijų atstovai ir… visa ši šlykščiai žiauri ir su kriminaliniu atspalviu tariama „vaikų teisių apsaugos“ sistema. Šiandien tikrai ne vienoje šeimoje šis terminas yra tapęs keiksmažodžiu, kuriuo galime gąsdinti vaikus, sutuoktinius ar kaimynus!

Mums norima pasakyti, kad… užteks padaryti kelis pakeitimus įstatyme ir poįstatyminiuose aktuose ir vėl visos Lietuvos šeimos gyvens gražiai ir laimingai?

Patikėkit, pirmiausiai, ką turite padaryti ten, valdžioje, tai pakeisti pavadinimą šio siaubūno – vardu „vaikų teisių apsauga“, kaip ir visos „vaikų gerovės komisijos“, „atvejo vadybininkai“, „mobilios komandos“ ir t.t. O tada – išrauti visą šią sistemą su šaknimis ir nežiūrint visų nekaltom vaikų ir tėvų ašarom sulaistytų „dosnių“ investicijų – grąžinti visas šias „kalėdines dovanas“ Norvegijos „kalėdų seneliui“!!!

Būkite pagaliau sąžiningi pripažinti savo klaidas ir išmokite jas ištaisyti, o ne neigti, jog „problemos nėra“! Nes problemų ne tik begalė… Šis „pūlinys“ jau sprogo aptaškydamas kiekvieną mūsų šalies šeimą artėjančių šv.Kalėdų ir Naujųjų metų proga!

Aš savo vaikus mokau – kai nežinai, ar elgiesi gerai, ar su tavimi elgiasi gerai, paklausk savo širdutės ir ji atsakys! Jeigu tik pajauti širdelėje virpėjimą, kad gal ne visai teisingai pasielgei su sesute, tėveliais ar draugais, gal ne visai teisingai pasakei ar padarei, tai žinok – tai tikrasis AŠ tau duoda atsakymą ir privalai jo klausyti! Nes klaidos klaidelės veda prie didelių klaidų ir tos didelės klaidos gali būti labai pražūtingos…

Argi ne ant didelės bedugnės krašto atsidūrė šiandien Lietuva?

Kelio toliau jau nėra. Lietuva pradėjo naikinti pačią svarbiausią šalies-valstybės ląstelę – šeimą ir žiauriai skriausti savo vaikus, išplėšdama juos iš jų saugumo ir meilės garanto – šeimos!

Ši šalis seniai nebereiškia pagarbos senam žmogui…

Paklauskite, kiek moterų iš tikrųjų jaučia pagarbą kaip moterys savo šeimos ar darbo aplinkoje?

Bet šiandien „didinga valstybė“ nusprendė sutrypti ir savo paties ateitį – mūsų vaikus ir šeimas!

Mokslo jau pripažinta, jog žmogaus organizmo ląstelės turi atmintį! Mes irgi turime atmintį!

Šiandien nepasidalinate lovio turiniu ir traiškote mūsų šeimas – rytoj nori nenori teks „srėbti“ šio viralo porciją ir jums….

Mes, suaugę, nesugebame susitarti ir pasidalinti žaisliukų savo smėlio dėžėje, todėl įtraukėme į šį „negražų ir žiaurų žaidimą“ pačius mažiausius ir silpniausius – mūsų šalies vaikus! Ar bent suvokiam, kokią atsakomybę, nusivylimą ir baimę mūsų „geroji valstybė“ užkrovė mūsų šalies vaikams ir šeimoms? Kaip žema, kaip niekinga ir kaip ciniška!

Ir dar reikia sugebėti daugiau negu tris savaites neigti visą šį košmarą ir toliau „šokti ir dainuoti“ per atseit „nepriklausomą“ atseit „visuomeninį“ transliuotoją LRT… Apie aukščiausius valdžios institucijų vadovus aš net nebešneku!

Tiesiog šis košmaras puikiausiai atskleidė Lietuvos šeimoms, kas iš tikrųjų yra sunerimęs šąlančiais ir alkanais vaikais, o kas tiesiog renkasi sau politinius „pliusiukus“… gėda ir graudu!

Kaip kun. R.Doveika yra pasakęs: „Dalis mūsų net per visą savo gyvenimą taip ir nesugeba nueiti to trumpo dviejų sprindžių atstumo nuo kaktos iki… širdies!“

Esu tikinti. Tikinti aukštesnėmis jėgomis – šviesos ir gėrio, meilės ir tiesos!  nesu naivi, būtent todėl tikiu ir stebuklais!

Ir tvirtai žinau, jog visiškai nesvarbu, kokius turtus, pozicijas ir apdovanojimus susikrausi šiame gyvenime – ar tu Prezidentas, ar Seimo narys, ar tu mokytojas ar policininkas, teisėjas ar kepėjas… svarbu tik tai, koks tu buvai, esi ir būsi žmogus!

Biblijoje yra pasakyta: „nekrauk sau turtų Žemėje, o krauk turtus Danguje“.

Todėl labai kviečiu kiekvieną mūsų ir ypač mūsų valdžios atstovus, „vaikų gerovės naikintojus“ – sustokite ir nebeikite daugiau į kompromisus su sąžine. Klausykite savo širdies!

Artėja šv.Kalėdos ir tikrai žinau, kad Lietuvoje šiandien, rytoj ir dar net per šias Kalėdų ir Naujųjų metų šventes dalis vaikučių ir tėvelių vis dar bus išskirti. Jie negalės apkabinti ir išbučiuoti savo mažylių, negalės kartu susėsti prie Kūčių ir Naujųjų Metų stalo, jie gyvens tik viltimi– viltimi, jog vieną dieną baigsis šis košmaras….

Labai prašau visų čia susirinkusių, nebūkite abejingi!

Pasidomėkite, gal gyvena šalia ar kažkas pažįsta tokią šeimą, kur be priežasties galėjo būti atimti vaikai. Nuvykite pas juos, pasiūlykite savo pagalbą pagal savo išgales, pasakykite, kad esate su jais ir suprantate, kaip jiems sunku ir skaudu. Iškepkite kalėdinių sausainių ar kalėdinį pyragą, nupirkite vaikams dovanėlių, padėkite išdažyti seniai remontuotą kambarį ar… nusamdykite advokatą, padėkite pereiti šį košmarą, o gal tiesiog išklausykite juos prie arbatos puodelio!

Patikėkit, jiems bet koks palaikymas ir pagalba yra labai labai svarbi!

Šis mitingas ir mes, visi susirinkę, esam didžiausias palaikymas ne tik mums visiems, kurie dar turim savo vaikus, tai yra žinutė Seimo nariams – mes protestuojame prieš žiaurią ir beprotišką kriminaliniais prieskoniais dvokiančią „vaikų teisių apsaugos“ sistemą!

Šis mitingas ypač svarbus toms šeimoms, kurios prarado be priežasties vaikus ir yra terorizuojamos niekingų su sąžine susipykusių beširdžių „dėdžių ir tetų“!

Patikėkit, tie tėvai jaučia beprotišką kaltę prieš savo vaikus! Jie kiekvieną dieną savęs klausia, ką padariau ne taip, kur nusikaltau, kad mano vaikai šiandien gyvena ne su manimi? Ir ta sąžinės graužatis liausis tik tada, kai mažyliai grįš į namus. Bet kaip vienam be palaikymo ištverti tą tylą, tą valstybinių institucijų terorizmą, tai neteisybę ir tas vaikų ašaras retų susitikimų metu?

Dar kartą pasikartosiu, kad mes čia susirinkome, nes esam prieš smurtą šeimoje, prieš smurtą valstybėje!

Labai keista, nes Lietuvoje tikrai yra šimtai šeimų, iš kurių tikrai reikėtų paimti vaikučius – šie džiaugtųsi ne tik šiltais ir švariais namais, bet ir šilta lova bei garuojančia sriuba ant stalo! Tik kažkodėl šie vaikučiai nėra šios „savotiškos“ sistemos taikinys – jie ir toliau kenčia šaltį, nepriteklių, apsvaigusius nuo alkoholio ar narkotikų tėvų kumščiavimus ir užgauliojimus. kodėl?

Paliksiu tai atsakyti Kalėdų Seneliui – juk šventės ne už kalnų! Tik norėtųsi, kad jis būtų tas – lietuviškas „Kalėda“, o ne žiaurus siaubūnas iš Šiaurės!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stąsiūj       2018-11-27 19:30

na neverk jau čia garsiai, draugas lepleitoriau, - žinom, kad net raudonieji ekspertai.ru tamstą išpašalvonyjo.
Aha , tai leitenantas atvarė čia padirbėti?... Eirum geriau prie Lašnos žąsų palesint kol ledas neužsitraukė.

stasys        2018-11-26 21:57

Nėra jokiu kitu frontu nėra , tai tie patys klajojantis ‘atlėpausiai’ po skirtingus forumus su ta pačia internacionalo daina lūpose. Taip jau sutapo kad šis portalas gana plačiausiai nušviečia ta konkrečia tema .

reziumė       2018-11-26 21:10

Protesto mitingą galima laikyti sėkmingu. Tą patirtina tikslus lakmusėlis-
kartais mėnesiais kituose frontuose besidarbuojantis senas režimo trolis “stasys”, ūmai čionai atbėgo paknopstomis ir trieďžia po visais straipsniais.
Reiškia, pataikyta taikliai, tiesiai į kriminalinės “santvarkos” pamatus.

stasys        2018-11-26 20:46

2018-11-26 17:53 . Neginu aš to įstatymo , bet dar gerai pamenu savo sriūbavimus čia apie tai kad nėra visuomenėje diskusijos tuo klausimu , kai buvo svarstomas tas įstatymas praeitais metais ..smile ir ka dabar mušti būgnais ..? galva barstyti pelenais ?.O gal susėdus apsvarstyti realia situacija blaiviai ? Tas įstatymas jau yra ir nepanašu kad kas nusileistu ji padedant į stalčių. Visi bandymai ji torpeduoti kaip uodas drambliui ..Matomai laikas imtis už rankučiu ir ruošti pilietine alternatyva įtraukiant ir pačia visuomene į tuos procesus . ..gerinant aplinka šeimose. nebūna situaciju iš kuri negalima butu nuvyti sau ar visuomenei naudingu virveliu .

kaip suprasti?       2018-11-26 18:31

senas režimo agentas “stasys” yra daugeliui skaitytojų gerai žinomas ir įgrisęs mozgajobas-protkrušys.
tai padugnė knisantis protus pagal Kontoros viršikinykų “zadanijas”.

stasiams       2018-11-26 16:53

tai liberastai ir jų pataikūnų gaujos sutartinai ,už pinigus nuolat baubia ,atseit, palaikydami bjaurią,nusikalstamą šakalienės /majausko veiklą,“buldozeriu prastūmę kriminalinę “vaikų nemušimo ” tvarką ,kai pradėtos masiškai griaut Lietuvos šeimos , tūkstančiais atiminėjant jų vaikus.Siaubas , stasiuk ,kokią tvarką pasiraitojęs rankovytes puoli gint. Kaip tai suprast ?

tokia tiesa       2018-11-26 12:37
stasys        2018-11-26 12:06

Mitingui ..Tiesos dėlei galima atsukti video ir pasižiūrėti , kas scenoje ten labai gražiomis mintimis bandė dangstyti sena vaiku auklėjimo priemone “beržyne koše”. Tai kaip ir nieko melagingo 15 min., o žmonės trypė ir baubė pritarimui .

Nuostabiai       2018-11-26 12:05

teisinga ir uzdeganti kalba, minties gilumas.nenuleiskim ranku, nes visuotinis juodinimas per angazuota ir korumpuota sklaida melas ir purvas liejasi laisvai.Labai gerai vienas komentatorius paminejo, siuo metu visos partijos save diskreditavo.Is kandidatu i prezidentus vienas Juozaitis isdryso energingai ir aiskiai uzimti teisinga pozicija.Ir emesi konkreciu zingsniu, kad keisti esama padeti.Tik jo galimybes yra ribotos ir sistema valdzioje ji ignoros izuliausiu budu.

Ašai       2018-11-26 11:06

Mes su Jumis. Protestuosime, kiek reikės. Kitą kartą, kaip buvo sakoma mitinge, žmonių bus dar daugiau. Lai meluoja tie, kurie ir taip ramiai miegot negali. Žmones tai dar labiau įsiutins. GANA TO MELO IR PURVO!

albina       2018-11-26 9:40

Laukiu nesulaukiu,kada atsipeikės nors kokia TV.Ne.Niekas nesikeičia:tūkstantinė žmonių sueiga - *minia už vaikų mušimą*,LR įstatymą pažeidę šakalienės draugeliai su seimo nariu priešaky - *kita reikšminga nuomonė*.Palyginkite,kiek laiko kam buvo skirta.Permeskite tekstus *elitiniuose* populiariuose leidiniuose - ta pati reakcija:patvorinių minia už vaikų mušimą ir *teisingos*tetos su plakatu.Žiūrim ką turim:sovietinės Lietuvos finale irgi buvo kalama viena tiesa,vienos partijos linija.

Mitingas        2018-11-26 9:31

Ramus ir taikus prieš smurtą, o žiniasklaida rašo taip:
2018-11-25 16:27„Lietuvos ryto“ televizija
Įniršę protestuotojai pareiškė: „Mušti vaiką nėra jau taip blogai“

stebėtoja       2018-11-26 9:20

Viskas tiksliai, aiškiai išsakyta. Džiaugiamės turėdami tokių dvasingų ir stiprių mamų. Ačiū ir stiprybės Jums.

stasys        2018-11-26 8:06

jokiu kabinamu ‘vardiniu pavardiniu birkeliu’ , aiškiai suformuluotos mintys ir išsakytas nepasitenkinimas nepaliekant vietos dviprasmybėms spekuliuoti . Nustebino kad ant scenos taip ir nepakilo nei vienas senu Garliavos ‘griaučiu’ savininkas , panašu kad tokia praktika gali pasiteisinti ir ateityje .. pritraukiant žmones. smile) naudinga išmokti skirtis su senomis nuoskaudomis , kartėlis burnoje irgi praeina ..su laiku .

Al.       2018-11-26 2:05

Viskas tiesa. Deja, mūsų atstovai Seime ir vyriausybėj atstovauja ne Lietuvą, o jos priešus. Kaip bebūtų liūdna, visos partijos išdavė tautą. Keli seimūnai bando lavoną gydyti kompresais. Katalikų bažnyčia droviai apeliuoja į gerą valią. Kitos bažnyčios išvis tyli. Kolaborantai, šlovinami žiniasklaidos, pribaiginėja tautą.

Prašalaitis       2018-11-26 1:34

Po šios Moters kalbos išjungiau mitingo žiūrėjima snukiaknygėje, nes aiškiai suvokiau, jog niekas nieko geriau jau nebepasakys. Dieve vesk ir duok dar daugiau jėgos šiai grynuolei.
Šiandien Tautai reikia tokių Ingridų labiau už orą.

Ingrida, Jūsų kalbą išklausiau aikštėje gyvai       2018-11-25 23:14

Esu tikras, kad tik iš per maldą nutyrintos sielos galėjo kilti supratimas “visuomeninę” melo indusriją žiniasklaidoje ir Nepriklausomybės aikštėje būti pasakyti Jūsų drąsūs žodžiai.
Mūsų laukia labai sunki kova, nes melas įgijęs struktūros pavidalą, dosniai finansuojamas, metastazavęs visose formaliai padalintose valdžiose.
Net statistiškai bereikšmė protestuotojų prieš vaikų “paėmimo” iš šeimų užkardymą grupelė per daugelį TV šiandien buvo pateikiama kaip lygiavertis(!) kitas požiūris.
Todėl akiplėšiškas viešas melas tapęs pagrindine nacionalinio saugumo problema.

Juozapas       2018-11-25 22:40

Stipri stiprios moters kalba. Pavyzdiniai pilietiška.
Tik tokie žmonės gali kurti tautą ir valstybę.
Reiškiu nuoširdžią pagarbą.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.