Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 13 d. 22:50

14     

    

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Dr Narendra Kaushik, kuris vadovauja lyties keitimo klinikai Naujajame Delyje, mėgins persodinti gimdą į translytės „moters“, gimusios vyru, kūną.
Indijos chirurgas stengsis persodinti gimdą translytei „moteriai“, gimusiai vyru, turint tikslą, kad „ji“ galėtų pastoti.

Ši rizikinga procedūra susidės iš dauginimosi organų paėmimo iš mirusio žmogaus ar iš paciento, kuris keitė lytį, ir jo šie organai buvo pašalinti.

Yra tik vienas dokumentuose užfiksuotas atvejis, kai gimda buvo persodinta translytei „moteriai“ praeityje, bet „ji“ mirė nuo komplikacijų vos po mėnesio.

Apvaisinti trans „moterį“ būtų dar didesnio meistriškumo reikalaujantis veiksmas, nes reikėtų apvaisinimo in vitro ir Cezario pjūvio, nes toks asmuo neturi funkcionuojančios makšties.

Dr. Narenda Kaushik, vadovaujantis lyties keitimo klinikai Naujajame Delyje, sakė, kad jis yra nusiteikęs labai optimistiškai, kad jis gali atlikti tokią procedūrą sėkmingai.

„Kiekviena translytė moteris nori būti moterimi tiek, kiek tai įmanoma, o į tai įeina ir buvimas motina“, - cituojama, kad jis taip sakė dienraščiui The Mirror.

„Kelias tai pasiekti yra gimdos transplantacija, tokia pat kaip inkstų ar bet ko kito transplantacija. Tai yra ateitis. Mes negalime tiksliai prognozuoti, kada tai įvyks, bet tai įvyks labai greitai.“

Chirurgas nenurodė recipiento ar operacijų tvarkaraščio, bet pridūrė: „Mes turime savo planus ir esame labai optimistiškai nusiteikę šiuo klausimu“.

Kaip pastoja moterys, turinčios persodintą gimdą. Teoriškai principai turėtų būti tokie patys ir vyrams, jei naudojami donoro kiaušialąstės. Bet to niekada nebuvo mėginama atlikti, nes sėkmingas gimdos persodinimas translytei „moteriai“ dar ateityje.

Gimdos transplantacija kainuoja apie 50 000 Didžiosios Britanijos svarų ir tik vienas in vitro apvaisinimo ciklas gali kainuoti virš 5000 svarų.

Dr. Kaushik klinika Olmec yra klestinčios pramonės centre Naujajame Delyje, ir jis laiko savo konkurentu Bankoką – pasaulio lyties keitimų sostinę.

Jis sakė, kad kas penktas jo klientas yra iš užsienio, o daugelis atvyksta iš jungtinės Karalystės, kur procedūra Nacionalinėje sveiktos apsaugos sistemoje yra nemokama, bet jos tenka ilgai laukti.

Kodėl biologiniai vyrai negali gimdyti… vis dar

Tik žmonės, kurie gimė moteriškos lyties, gali subrandinti kiaušialąstes, o tai reiškia, kad „moteris“, perdirbta iš vyro, negali natūraliai pastoti.

Mokslininkai tiki, kad teoriškai įmanoma apvaisinti trans „moterį“ in vitro apvaisinimo būdu, kai kiaušialąstės yra apvaisinamos už kūno ribų, o po to įsodinamos.

Bet vaikui augti reikalinga sveika gimda, ir transplantavimo operacijomis tai paversti realybe gali prireikti metų, o gal net dešimčių metų.

Iki šiol yra aprašytas tik vienas gimdos persodinimo translytei „moteriai“, gimusiai vyru, atvejis, bet pasibaigęs mirtimi dėl komplikacijų vos po kelių mėnesių.

Iš moterų perdirbti į vyrus translyčiai žmonės dar gali pastoti. Bet tik tuo atveju, jei jiems nepašalinta gimda lyties keitimo metu arba jei hormonus blokuojančiais vaistais nebuvo sustabdyta kiaušialąsčių gamyba.

Nėra tikslių skaičių, kiek translyčių žmonių gimdė visame pasaulyje ar Britanijoje.

75 žmonės, besiidentifikuojantys kaip vyrai, gimdė Australijoje 2020 metais; tai labiausiai sulyginama šalis, turinti tokius duomenis.

„Daugelis mūsų pacientų sako, kad jų seksualiniai partneriai net nepastebi, kad jie nebuvo gimę su moteriškais lyties organais“, rašė Dr. Kaushik.

„Ir tai yra mūsų tikslas – padaryti taip, kad jie gyventų kiek įmanoma normalesnį gyvenimą kaip moterys. Mes siekiame estetinio idealo.“

Bet nors lyties keitimo operacijos yra nusistovėjusi praktika, gimdos persodinimas translyčiams asmenims vis dar yra tamsus reikalas.

Nuo 2014 metų buvo atlikta 100 sėkmingų gimdos transplantacijų iš moters moteriai, ir mokslininkai dabar yra pajėgūs gavėjas apvaisinti.

Tačiau yra kur kas daugiau kliūčių, kai reikia įterpti moters reprodukcinius organus į biologinį vyrą.

Problema yra ta, kad tik žmonės, gimę moterimis, gali brandinti kiaušialąstes, kas reiškia, kad gimęs vyru negali tapti nėščias natūraliai.

Taigi gydytojams, kurie tai mėgins, reikės apvaisinimo in vitro, kai kiaušialąstės apvaisinamos ne kūne, o po to įsodinamos.

Problema, su kuria susidurs gydytojai yra ta, kad vyro dubuo yra per siauras ir neleis pro jį praeiti kūdikiui, taigi vyrui tektų gimdyti per Cezario pjūvį.

Didžiosios Britanijos Nacionalinė sveikatos tarnyba skatino vartoti terminus „maitinimas krūtine“ ir „frontalinis gimdymas“ vietoj maitinimas krūtimi ir gimdymas per makštį

Gimdymo tarnybos turėtų naudoti „įtraukiančius“ terminus, tokius kaip „maitinimas krūtine“, kad nebūtų įžeisti translyčiai žmonės, sakoma Vyriausybės finansuojamame pranešime.

LGBT fondo paruoštas pranešimas pateikė rekomendacijas po 121 translyčio brito apklausos apie patirtį nėštumo metu.

Pranešime rašoma, kad įtraukiantys terminai turėtų būti naudojami visoje Nacionalinėje sveikatos tarnyboje ir turėtų būti įvestos nacionalinės gairės, kad būtų užtikrinta, jos nėšti translyčiai turėtų žodžių, kuriems jie teikia pirmenybę, galimybę.

Nacionalinėje sveikatos tarnyboje šiuo metu yra lyties atsisakančių žodžių, susijusių su moterimis ir gimdymu, „nubudimo“ audra.

Braitono ir Sasekso universitetinių ligoninių Nacionalinės sveikatos priežiūros sistemos fondai oficialiose gairėse motinos pieną dabar vadina žmogaus pienu.

Šaltinis: theworldnews.net

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2022-05-15 7:48

Raskeviciau sveikinu,galesite gyventi pilna verti gyvenima.

Ėlėrtė recommended'uoja:        2022-05-14 19:44

Translytis Elliotas Page`as – apie gyvenimą naujame kūne ir tai, kodėl viešai pasakoja apie pokyčius

babuuune       2022-05-14 19:37

tu tapsi laiminga…

babute       2022-05-14 19:04

jau greitai nebemokesiu nei kalbeti, nei suprasti apie ka kalbama.

Diedai,       2022-05-14 15:18

taigi edukuoti,turintys didesnes pajamas,baisiai tiki mokslu..Raktinis zodis yra ‘baisiai’.Vienzo,uzingridai.

Diedas       2022-05-14 14:28

Tikintiems tokiais straipsniais jau atliktos operacijos. Įdėtos vištos smegenys.

E951       2022-05-14 12:58

tegul b….sau prisisiuva prie kaktos tas “chirurgas”

Patobulinimas Kauniskes minciai       2022-05-14 12:53

Da galima priaugint daug uodegu,kad inest kiek erotikos ir fantazijos.Pasauly suskambetumem kaip labai drasi tauta,besididziuojanti tokia extraordinaria prezidente.

rinkėja iš Kauno       2022-05-14 12:40

manau, kad turėtų persodinti į tos pseudomoters pilvą kiaulės gimdą, juk kiaulė gali atsivesti net 12-13 paršiukų. Oho, kaip pagerėtų Raskevičiaus rinkėjų gretos.Ateityje, žinoma, jeigu jis sulauks rinkimų 2050. Žinoma, išvaizda tų “žmogų” gali būti superekstramotografoultrasiautulinga. Gamta neatleidžia tyčiojimosi iš jos.

b.p.       2022-05-14 11:04

Ne kažkokiam mėsininkui su skalpeliu pakeisti tai, ką Dievas sukūrė...

Edukuotiems       2022-05-14 10:17

su dviem aukštaisiais tai labai patiks.

i prezidentus norinciai       2022-05-14 8:53

grybei reik prisiut trecia koja,tada pakils reitingai ir suzaveta tauta ja tikrai isrinks ant amziu.Kacapai,matydami tokia baisybe,niekada musu nepuls.Gyvensim,nors ir negraziai,bet labai laimingai.

Dzeikas       2022-05-14 6:00

A.Hitleris pasakytu “degeneratyvi medicina”.

???       2022-05-13 23:39

kas gimdos donoras? tai jau dabar pradės moteris skerst dėl moters organų iškrypėliams?

Rekomenduojame

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Konstantinopolio patriarchatas Lietuvoje – nauja Bažnyčia?

Rusijos istorinė ir akademinė politika Lietuvos atžvilgiu 2021–2022 metais (pagrindinės tendencijos)

Kanzaso mokytoja nušalinta dėl „translytės“ mokinės pageidaujamų įvardžių nevartojimo

Christine ir Thomas Schirrmacheriai. Komunizmas kaip mokymas apie tūkstantmetę viešpatiją

Dominykas Vanhara. Išdavystės kaina

Kanapės siejamos su depresija ir nerimu

Vokiečių ministerijos nubudusiųjų „buvimo baltuoju“ apibrėžimas pašalintas po visuomenės neigiamos reakcijos

Romualdas Povilaitis. Apie Užimtumo įstatymo pakeitimą

Edvardas Čiuldė. Kodėl rusai yra užklimpę imperijos idėjos puoselėjimo iliuzijose?

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.