Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės

Ignas Vėgėlė. Apie skiepų registraciją, skiepų gamintojų sutartis su valstybėmis ir derybų procesus

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 22 d. 16:13

27     

    

Ignas Vėgėlė. Apie skiepų registraciją, skiepų gamintojų sutartis su valstybėmis ir derybų procesus

#Skaidrumas #Viešumas

Skiriama #VaccinatedEducated. Tinka ir nepasiskiepijusiems. Tekste nėra nieko apie vakcinų naudą ar žalą: jame subendrinti faktais paremti straipsniai ir duomenys apie skiepų registraciją, skiepų gamintojų sutartis su valstybėmis ir derybų procesus. Tekstas su nuorodomis ir konkrečiais duomenimis, todėl ilgas. Atsiprašau, toks „nesekmadieniškas“.

Grupė mokslininkų, norėdami įtikinti vakcinų skeptikus, kad skiepai iš tiesų yra saugūs ir efektyvūs, kreipėsi į teismą, prašydami Amerikos vaistų agentūros (FDA) pateikti Pfizer jai pateiktus duomenis ir dokumentus, kuriais remiantis minėta agentūra įregistravo Pfizer vakciną. Amerikos vaistų agentūra pasiūlė pateikti pilną dokumentų paketą per 55 metus, nes tiek užtruks viso dokumentų paketo nuasmeninimas ir Pfizer konfidencialios informacijos paslėpimas. Šių dokumentų pagrindu Amerikos vaistų agentūra per 108 dienas pateikė leidimą Pfizer skiepą tiekti į rinką. 108 dienos visapusiškam duomenų patikrinimui tam, kad įregistruotų vaistinį preparatą milijonams žmonių ir 55 metai šių dokumentų nuasmeninimui. Visiems viskas aišku? Šypsenos slepia replikas, kad toks terminas, ko gero, prašomas tam, kad nebeliktų gyvųjų tarpe sprendimus priėmusių atsakingų tarnautojų ir politikų. 2076 metai atrodo tolokai – gėrėtis pasauliu tuo metu daug kam dabar tėra tik svajonė. https://www.reuters.com/.../wait-what-fda-wants-55-years…/

Jei taip nenorima atskleisti dokumentų, kurių pagrindu buvo įregistruotas Cov19 skiepas milijonams asmenų, pradedi svarstyti, gal yra ką slėpti? Įdomu, kas slepiama: vakcinų efektyvumas, ar šalutiniai poveikiai, procedūriniai pažeidimai, o gal visa kartu? Sakote, sąmokslo teorija? Gilinamės toliau.

Jungtinių Valstijų maisto ir vaistų administracija (FDA) yra federalinė Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento agentūra. FDA yra atsakinga už visuomenės sveikatos apsaugą ir skatinimą, kontroliuoja ir prižiūri receptinius ir nereceptinius vaistus, vakcinas ir t.t.

Nuo 2017 m. iki 2019 m. balandžio mėn FDA vadovavo komisaras Scottas Gottliebas. Tas pats, kuris per trumpesnį nei trejų mėnesių terminą po darbo FDA tapo PFIZER direktorių valdybos nariu.
https://www.businessinsider.com/scott-gottlieb-goes-from…

Scottą Gottliebą pakeitė Stephenas Michaelas Hahnas, kuris FDA komisaro pareigas ėjo 2019–2021 metais. Netrukus po to ir jis pradėjo dirbti privačioje kampanijoje, tampriai susijusioje su vakcinų gamintoju: tapo vyriausiuoju medicinos pareigūnu įmonėje „Flagship Pioneering“, rizikos kapitalo įmonėje, kuri kartu su jos vadovu bei įkūrėju 2010 metais įkūrė pačią MODERNA. Taip, tą pačią Moderna, kuri sėkmingai gamina Cov19 skiepą.
https://www.fiercebiotech.com/.../six-months-after…
https://www.flagshippioneering.com/companies/moderna

Sakote, kad verslas yra verslas ir geriausius iš karto pasikviečia dirbti pas save? Tiesa. Verslas siekia geriausiųjų. Bet kaip atsitiko taip, kad abu pastarieji FDA vadovai, kurie vadovavo vakcinų registravimui JAV, dirba tose įmonėse, kurios daugiausiai pelnosi iš Cov19 vakcinų pardavimo? O apyvartų augimas ir pelnas yra nesuvokiamo dydžio net ir turtingiausiems verslams. Iš ES pripažintų vakcinų minimos dvi, kurios tiekė vakcinas atsisakydamos pelno. Visos kitos savo vakcinas pardavinėjo su nuostabiais pelnais. https://www.theguardian.com/.../from-pfizer-to-moderna…

Moderna 2021 metų pirmojo pusmečio apyvarta 6.3 milijardai dolerių, iš kurių 5.9 milijardai dolerių už Cov19 vakcinas. Palyginimui 2020 metų pusmetis – 75 milijonų apyvarta, apyvartos skirtumas tarp 2020 ir 2021 metų – 84 kartai (taip, taip, ne procentai, o KARTAI). Kad susidarytume pilną vaizdą: Moderna per 11 savo veiklos metų nė karto nėra uždirbusi jokio pelno, tuo tarpu veiklos rezultatas vien už 2021 metų vieną ketvirtį – 2.78 milijardų dolerių.

Pfizer, 2021 metų pirmojo pusmečio apyvarta – 33.5 milijardai dolerių. Trečiojo ketvirčio bendrasis pelnas – 8.15 milijardų dolerių ir 24 milijardų apyvarta, didžiąja dalimi dėka Cov19 vakcinos.  https://www.statista.com/chart/25434/pfizer-annual-revenue/

Palyginimui, 2021 metų Lietuvos biudžetas sudaro kiek daugiau nei 18 milijardų Eurų. Primenu, Pfizer PUSMEČIO apyvarta 33.5 milijardo dolerių (29.7 milijardo Eur). Jei Pfizer seksis neblogiau nei per pirmąjį pusmetį (o trečiasis ketvirtis rodo, kad dar ir geriau) – jos metinė apyvarta viršys trijų LIETUVŲ biudžetą.

Milijardas atrodo taip : 1.000.000.000. Net ir parašius skaičiais sunkiai įsivaizduojama. Supaprastintai: Pfizer, BioNTech (Vokiečių kompanija, kuri kartu sukūrė taip vadinamą Pfizer skiepą) ir Moderna uždirba 1.000 dolerių pelno kiekvieną sekundę arba 65.000 dolerių pelno kiekvieną minutę. https://reliefweb.int/.../pfizer-biontech-and-moderna… .

Ar dar kyla abejonių, kad kovos su pandemija didelė dedamoji (o gal „varomoji jėga“) yra verslas. Versle kaip versle – svarbiausia pelnas. Verslas siekia išvengti nebūtinų išlaidų ir visokeriopai vengia rizikų. Šalutinis vakcinų poveikis – akivaizdi rizika, ypač tokioms vakcinoms, kurių ilgalaikiai šalutiniai poveikiai apskritai yra netirti. Tik nedidelė dalis pasaulio valstybių kompensuoja dėl skiepų šalutinių poveikių kilusią žalą. Koks tikslas kompensuoti šalutinių poveikių žalą, jei abejojančius galima prilyginti plokščiažemiams ir sudarant nepakeliamas sąlygas priversti naudoti pagamintą produktą (pasiskiepyti) be jokios finansinės rizikos ir atsakomybės tiek verslui, tiek ir pačiai valstybei. Tam sukuriamos formos, kurias kiekvienas asmuo turi pasirašyti prieš vartodamas pagamintą produktą. Formose jūsų sutikimas su bet kokiu galimu šalutiniu poveikiu Jūsų sveikatai ir, žinoma, visų su tuo susijusių rizikų prisiėmimas (kiekvienas pasiskiepijęs pasirašėte, tik nesu tikras, ar perskaitėte). Beje, valstybės finansinės rizikos yra susijusios ir su politikų politine atsakomybe, kartais ir su labai realia baudžiamąja atsakomybe. Kam rizikuoti? Jei valstybės vengia atsakomybės dėl galimų šalutinių poveikių žmonių sveikatai, kodėl kitaip turėtų elgtis verslas?

Pakartoju visiems žinomą tiesą: bet kuris verslas sieks apriboti rizikas, kurių negali kontroliuoti ir apskaičiuoti. Verslo valdytojas privalo kurti verslo rizikos vengimo modelius ar tiesiog rizikų vengti per sutartis. Vieša paslaptis, kad vakcinų gamintojai apribojo savo atsakomybę dėl vakcinų šalutinio poveikio. Taip kalba tie, kuriems pavyko susipažinti su neužtušuotomis sutartimis. Sakysite, paskaityk pats, tada rašinėk abejones? Visos sutartys yra arba įslaptintos arba su juodai užtušuotais puslapiais. Remiantis „Transparency International Global Health“ ataskaita, tik 6 procentai analizuotų vakcinų sutarčių tarp vakcinų kūrėjų ir vyriausybių buvo viešai prieinamos, ir net jos buvo iš dalies užtušuotos. Tik viena sutartis (0,5 proc.) buvo paskelbta be redakcijų. (https://www.transparency.org/.../shot-at-vaccine… ). Pamenate, neredaguotų sutarčių ES su Pfizer/BioNtech nepavyko gauti net Europos parlamentarams? Šiuo metu jau kreiptasi į ES Teisingumo Teismą dėl teisės susipažinti su sutartimis.

Vakcinas ir skiepijimo programas kamuoja sumaištis, chaosas ir netinkama komunikacija. Kaip ir pandemijos pradžioje, šis skaidrumo trūkumas kainuoja gyvybes, teigia Transparency International. „... „Public Citizen“ atliktas tyrimas atskleidė, kaip „Pfizer“, kuri kartu su „Moderna“ tapo viena geidžiamiausių vakcinų nuo COVID-19, panaudojo didėjančią galią derybose su vyriausybėmis. Pranešama, kad nutekintos ir nepataisytos vakcinų sutartys rodo, kad farmacijos milžinas stengėsi „nutildyti vyriausybes, sumažinti tiekimą, perkelti riziką ir padidinti pelną“. Visa tai per vieną iš baisiausių visuomenės sveikatos ekstremalių situacijų pasaulyje, rizikuojant milijardų žmonių gyvybėmis.“ https://www.transparency.org/.../shot-at-vaccine…

Net ir paviešintose sutarčių tarp ES ir Pfizer/BioNtech dalyse parašyta tai, kas prieštarauja visiems demokratijos ir teisės principams. Sutartyje, pavyzdžiui, pabrėžiama, kad Europos Komisija įsipareigoja derybose su farmacijos pramone Cov19 vakciną skatinti kaip pasaulinio masto bendrąjį gėrį, be to, numatytas įsipareigojimas derinti su Pfizer viešąją komunikaciją apie jos naudojimą. https://www.teise.pro/.../v-a-vaicaitis-kelios-mintys…/

ai ir yra atsakymas į klausimą, kodėl tyli politikai, kodėl vakcinacija pateikiama kaip vienintelis kovos su pandemija įrankis ir „pasaulinio masto bendrasis gėris“. Juk politikai tokias sutartis patys pasirašė! Paprašyta pateikti sutarties kopiją, SAM atsakė, kad tai yra „konfidenciali informacija, todėl šių sutarčių pateikti negalime“. Pasirodo, Lietuvoje ne atskiros sutarties nuostatos yra konfidencialios, bet visa sutartis! (ES skaidrumo aspektu visgi gerokai pažangesnė – sutartį, nors ir gerokai juodai „paspalvotą“, atskleidė).

Kodėl politikai dėjo parašus po tokiomis sutartimis, kurias bijo atskleisti savo rinkėjams? Akivaizdu, kad yra keletas priežasčių.

2020 metais pasaulį kartu su Covid-19 užvaldė baimės pandemija. Su lavonmaišiais, kapų duobėmis, dūstančiais žmonėmis ir perpildytomis ligoninėmis per visas žiniasklaidos priemones. Buvo net ir tokių reportažų, kai žmonės mirdavo gatvėse, o lavonų niekas valandų valandas nerinkdavo. Baimės pandemija išliko iki dabar – apie žiniasklaidos įtaką baimės pandemijai ir skiepų, kaip vieninteliam būdui kovoti su COVID-19, parašysiu ateityje.

Dabar apie kitą medalio pusę. Sutartis pasirašo politikai, o jas ruošia ir derina – derybininkai. Politikai sutarčių paprastai neskaito, nebent kyla skandalo grėsmė.

ES vardu su vakcinų gamintojais derėjosi Jungtinė derybininkų grupė iš septynių šalių: Ispanijos, Prancūzijos, Švedijos, Vokietijos, Olandijos, Italijos ir Lenkijos. Ši grupė užtikrino 4,6 milijardo vakcinų dozių Europos Sąjungai, kurios gyventojų skaičius – 448 milijonai. Sutartyse ne tik apribojimai vakcinas perparduoti ir dovanoti, bet ir galimybė didinti tiekiamų vakcinų kainas. Pfizer vakcinos kaina nuo pirminio tiekimo kainos 15,5 Eur pakilo iki 19,5 Eur; Moderna nuo 22,5 iki 25,5 Eur. Beje, Londono karališkojo koledžo (Imperial College London) studija rodo, kad mRNA vakcina gali būti pagaminama už 1,18 dolerio. Iki šiol ES sveikatos komisarė Stella Kyriakides neteikia duomenų, kokie asmenys sudarė tą Jungtinę derybininkų grupę. Čia rimtai. Neatskleidžiama informacija apie tai, kas ES vardu derėjosi dėl vakcinų tiekimo su jų gamintojais. Šiais demokratijos ir viešumo laikais.

Bet sąžiningi žurnalistai ir tyrėjai visgi kelias pavardes iškapstė. Pateikiu vieną.

Švedijos atstovas Richard Bergstrom. Tris dešimtmečius dirbęs vaistų pramonės įmonėse, penkerius metus – vaistų pramonės sektoriaus lobistu Europos Sąjungoje (Europos vaistų pramonės įmonių ir asociacijų federacijos vadovas). Konsultacinės veiklos neatsisakė ir šiuo metu: yra HBPC lobistas. HBPC konsultuoja pagrindinius vaistų pramonės lobistus – VIPS Šveicarijoje ir PhRMA, veikiančiai JAV. PhRMA nariai yra AstraZeneca, Johnson & Johnson, Pfizer ir Sanofi. Ponas Richard turi ir nuosavą konsultacinį verslą, kurio direktorius yra HBPC savininkas bei buvęs VIPS vadovas. Richard Bergstrom 2021 metais rodytame reklaminiame video pats prisipažįsta: „buvau pagrindinis farma lobistas Briuselyje“. Maža to, paaiškėjo, kad jis elektroninius laiškus, susijusius su derybomis, persiuntinėjo į savo asmeninę Gmail pašto paskyrą. Dėl to Švedijoje buvo kilęs skandalas.
https://euobserver.com/coronavirus/153412…

Tai kas čia vyksta? Kodėl atsisakoma viešinti vakcinų gamintojų dokumentus, kuriais remiantis vakcinos įregistruotos? Kodėl slepiamos sutartys tarp vakcinų gamintojų ir valstybių bei jų sąjungų? Kodėl slepiami net asmenys, kurie derėjosi su vakcinų gamintojais?

Transparency International Global Health ir Toronto universiteto tyrimas atkreipia dėmesį, kad pasaulio reakcija į COVID-19 turėjo skaidrumo problemų nuo pat pradžios. Tyrimas aprašo neskaidrius vakcinų bandymus, vyriausybių bei vaistų kompanijų sandorių slaptumą, pabrėžia, kad tai kelia pavojų pasaulinės pandemijos atsako sėkmei. https://www.transparency.org/.../covid-19-vaccines-lack… Beje, pilna šių institucijų ataskaita tiesiog šokiruoja. http://ti-health.org/.../For-Whose-Benefit-Transparency…

***

Jei perskaičius šį ilgą straipsnį dar kažkas įtikinės, kad reikia tikėti mokslu, paprašykite tą mokslą jums parodyti: vakcinų registracijai pateiktus dokumentus, sutartis tarp vakcinų gamintojų ir ES, sutartis tarp ES ir Lietuvos, paprašykite skaidrumo ir pagrįstumo, kokio iš jūsų reikalauja kiekvienas jūsų nuomonę menkinantis.

Jei kas nors dar siūlys pasitikėti mokslu, paklauskite, kodėl tuo mokslu netiki pati valstybė, iki šiol atsisakanti atlyginti žalą dėl galimo vakcinos šalutinio poveikio. Primenu Sutartį: apie vakcinas arba gerai, arba nieko. O dabar – marš skiepyti vaikus. Nes gausite bizūno.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nesupratau       2021-11-24 8:30

Čia straipsnis apie skiepus ar pinigus?

habilitās       2021-11-23 15:56

„Neatskleidžiama informacija apie tai, kas ES vardu derėjosi dėl vakcinų tiekimo su jų gamintojais.“
✒✒✒
Na, stebėtis nereikėtų, nes paskutinės nuorodos 19 psl. yra informacija, kad vykdant „vakcinos“ viešuosius pirkimus, korupcija siekia nuo 10 iki 25 % (“Corruption, for instance, can undermine the value of a procurement process by 10-25 per cent“).
http://ti-health.org/wp-content/uploads/2021/05/For-Whose-Benefit-Transparency-International.pdf
....
Taigi, jei ES iki 2024 metų vien tik Pfaizeriui sumokės apie 27 milijardus eurų, tai imant net mažiausią ribą, t. y. 10%, jau gaunasi 2,7 milijardo eurų, kurie subirės į tų, kurie priėmė sprendimus dėl „vakcinos“ pirkimo, kišenes. O kur dar kitos firmos?!
Iš pandemijos pelnosi ne tik farmacininkai, bet ir biurokratai. Todėl ir tikslas yra ne pandemijos suvaldymas, ne žmonių sveikata, o bet kokia kaina sustumti dozę, nepaisant jokių konvencijų, konstitucijų ar kitokių teisių.
Kai prieš Seimo rinkimus Lietuvos karo akademijos prof. J. Novogrodskienė per TV pareiškė, jog į Sveikatos apsaugos ministrus geriau būtų skirti ne mediką, o stiprų administratorių, atvirai tariant, nustebino, – pandemija siautėjo, vakcinos nebuvo ir še tau.
Dar labiau nustebino, kai tuo „stipriu“ administratoriumi pasirodo besąs A. Dulkys, tačiau kai tapo aišku, jog bus vykdoma sveikatos apsaugos sistemos reforma už 800 mln. eurų – stebėjimusi priežasčių neliko. Tam tikrai reikia apskaitininko, „teisingai“ skirstančio pinigus, ypač, provincijai, kur konservatorių partijos įtaka nėra labai didelė.
Kas jau kas, bet žmonių sveikata tikrai nėra tarp valdžios prioritetų, principas – skaldyk ir valdyk, puikiai veikia.

Padėka       2021-11-23 14:53

Ačiū Autoriui. Straipsniai, dalyvavimas laidose daugeliui žmonių suteikia viltį.

Raigerdas       2021-11-23 10:33

O Dieve, kokia laimė yra žinoti, kad Lietuva turi dar tokių žmonių, kurie ją gina! Bet dabar turime kurti savo organizacijas Žmogaus Teisių srityje ir tirti visą konservatorių partijos veiklą, nes dabar paaiškėjo, kad V. Landsbergis su savo “Karstelio mokesčiu” yra tautos išdavikas. Kur yra tie, kurie už juos balsavo? Kodėl neinate palaikyti savo “Karstelio mokesčio” autoriaus? Ar tik ne dabar reikia pradėti ruošti TRIBUNOLO įsteigimą, nes tai yra daugiau nei išdavystė, tai gali būti, kad 70% pasiskiepusiujų buvo apgauti, nes patys pasirašė. Bet kaip jie pasirašė? Jie buvo priversti pasirašyti. Pasirašykite kuo greičiau už referendumą, nes jūs matote, kaip vyriausybė pardavė farmakompanijų pelno interesams žmones, o dabar pardavinės ir vaikus. O kaip dabar yra su ta LR Konstitucija ant kurios jie prisiekė, užbaigdami žodžiais - “te padeda man Dievas”. Reiškia šitie konservatoriai nieko švento neturi? O kaip krikščionys-demokratai? Vyrai ir moterys - reikia Tribunolo. Tokios išdavystės nebuvo per visą Lietuvos istoriją. Štai, ką reiškia šitas nekompetetingų žmonių politinis sbrodas, pasivadinęs demokratija. Taigi, ar nėra tas bendras planas, kuriam jau paminklas pastatytas, kad Žemėje užteks tik 500 000 000 žmonių su reguliuojamu gyventoju prieaugliu? Aišku, kam reikalingos tokios vyriausybės, kurios yra paklubdomos ant kelių, kad gauti paskolą ir mokėti po 2 milijardus (tiksliai nežinau, kiek moka Lietuva dabartiniu metu palukanų) kokiam nors privačiam bankui? Valstybių vyriausybės yra pavojingos žmonėms, nes yra visiškai nupirktos privačių bankų, o dabar ir privačių farmakompanijų. Sekantis tautų užkariavimo legionas yra psichiatrija. Jau yra paruošta (visiškai mokslu nepagrįstos) apie 400 diagnozių ir išvardintos DSM V. Tai psichiatrų Biblija. Pagal ją praktiškai sveiko proto žmonių nėra, nes “sveiko proto žmonės” yra tik psichiatrai, kurie bet kam gali užklijuoti bet kokią “psichiškai sutrikusio” žmogaus etiketę. Taigi, Šėtonas laimi visais punktais. Kol dar ne vėlu, reikia uždrausti šitą psichiatriją, o visas tas klinikas pervadinti “Paguodos namais” ar dar kaip nors su visai kitais specialistais, kurių pagrindas būtų padėti žmonėms ne vaistų pagalba, o nesunkiais fiziniais pratimėliais ir lengvais darbeliais. Tokios metodikos egzistuoja pasaulyje ir apie tai kalba patys psichiatrai. Mus veda link išprotėjimo, kaip avis, ir pirmiausia, kas išprotėjo jau šiandien, tai išdavikai politikai. Supraskite pagaliau, DVASIOS niekas pagydyti negali, nes tai nėra MATERIJA, kaip tai įsivaizduoja priblūdę psichiatrai.

aciu       2021-11-23 9:57

panasu kad turesime nauja garbinga neabejinga prezidenta.

stasys       2021-11-23 8:46

Stasy, 2021-11-22 21:30 .. nieko pikto nenoriu pasakyti tik stebiuosi kad ta privatų progresą -medicininį turį finansuoti pačios valstybės , kaip investuotojai , o pelnus susikrauna kompanijos nepatirdamos jokios komercinės rizikos . Juk valstybės dar iš anksto užgarantuoja busimus pirkimus skiepų gamintojams su konkrečiais kiekiais . O tai reiškia jog su valstybės suteikta garantija galima kreiptis į bet kokį banką savo projektams vystyti .. reikia tik pirminiu duomenų tirimų kuriuos apsprestu ta keliu medicinos specialistu derybininku grupė nuo ES. Na situacija su pandemija nėra tipiška todėl ji matyt reikalauja neiprastų spręndimu , ar to pakanka pasiteisinimui sukuriant fors-mazor sutartines aplinkybęs ..klausimas pamastymui.
p.s. staselis jau tiek kartu gazdintas ir visaip koneveiktas taip kad ..

AČIŪ       2021-11-23 7:00

gerbiamam Ignui Vėgėlei už profesionalumą, sąžiningumą, drąsą, žmoniškumą. Galvojau Lietuva neturi tikrojo elito. Džiaugiuosi, kad klydau. Mes turime tvirtos Dvasios Žmonių. Pirmieji iš jų sužibo teisės ir medicinos srityse. Beje, prisimindami kelią link Vasario 16-osios,  pirmoje gretoje matome medikus ir teisininkus. /Įdomu, tiesa/.

nu jo       2021-11-23 1:48

o šio reikalo ” karūna”  PEF Davose planas - Ketvirtoji pramonės revoliucija.
Švabas paaiškina kas yra   Ketvirtoji pramonės revoliucija - „ Pirmos trys revoliucijos tai tai ką jūs darėte su pasauliu, Ketvirta pramonės revoliucija tai tai ką pasaulis darys su jumis, kada jūs priimate kažką vidun, jūs tampate genemodifikuotu ir keičiasi jūsų identiškumas.“
Štai iš kur toks Švado užtikrintums kad pasaulis po ” pandemijos” nebus toks kaip anksčiau - mes būsime genemodifikuoti, kaip kukurūzai.

tik tiekos       2021-11-23 1:30

Tik maža dalis išsimokslinusių tampa nidomis. Pagarba autoriui.

nu jo       2021-11-23 1:21

revakcinacija tik patvirtina kad vakcinos nesukelia imuniteto. Izraelis, Mongolija, Naujoji Zelandija suvakcinuoti apie 80 proc. serga “antra” eile ir miršta - vakcinos neveikia

ne, ne pliusui       2021-11-23 1:14

Dėl produkcijos pertekliaus big farmoje ir privertimo vartoti big farmos produkciją: paleista karontrydė - užslėpta reklama ir pasirašytas kontraktas su ES komisarais platinti ir vartoti big farmos produkciją, o valstybių tarnautojai
suinteresuoti asmenys, duodantys ataskaitas apie big farmos produkcijos suvartojimą.

Al.       2021-11-23 1:05

Sąmokslo mastas toks, kad Vakarų demokratijų vadai su visa valstybės galia klusniai kaip mokinukai vykdo Aukščiausios Valdžios įsakymus. Jiems iš anksto pasakyta - kils pasipriešinimas, bet jūs tiesiog nekreipkit dėmesio. Vykdykit planą ir taškas. Būsite apdovanoti (vykdytojai).

Ignai       2021-11-22 23:55

tu kaip visada TOBULAS grin Visokeriopa tau pagarba ir padėka!

plius       2021-11-22 22:21

plius kiekviena imuniteto nesukelianti dozė apie 15-20 eur., užpirkta 16 milijonų Lietuvoje, tai kas konkrečiai sumoka už dozes nesukeliančias imuniteto? ir kokio ... “velnio”, jei nesukelia imuniteto?  DĖL KORUPCIJOS?  Mes badomi… dėl korupcijos?

Stasy,       2021-11-22 21:30

nori, kad pasakytų viską iki galo ir pražūtų? Būtų užvaryta fūra arba stabdžiai pakirpti? Abejoju, kad pats šito norėtum.

to ah1        2021-11-22 21:27

A todėl taip yra, kad kariuomenė ir policija Faizerio pusėje - pavaldume. Pseudo elitai atidavė suverenitetus Faizeriui.

plius       2021-11-22 20:26

plius „Teisininkas E.Pavlovičius apie Galimybių paso teisinius aspektus“
https://youtu.be/5TxTt9dC1Ik

Kis       2021-11-22 20:17

Jeigu tie bambukai zino,nelauksime 55 metu,statysime kartuves ir priversime prisipazinti,kaip jie mus skiepija beprievartos,Juk VEIKSMAS TOLYGUS ATOVEIKSMIUI?aNE CHEBRA?

ah1       2021-11-22 19:56

nesant vakcinų ir skiepijimo - preaparatai imuniteto nesukelia -  demaskavusi europarlamentarė  Christine Andersonin ir susiformavus praktikai,  ES eurokomisojos ir farmų kontraktas turi būti nutrauktas, net neabejoju, priverstiniai badymai, segregacija turi būti sustabdyti ir nutraukti.

ah1       2021-11-22 18:50

Tai Jūs ten teisininkai ką nors darykit, nes maršyronės neveikia akivaizdiai, vos ne visa Europa marširuoja ir ... ir nieko, jokio rezultato - toliau tęsiama segregacija, dabar jau net vaikų Lietuvoje. 
Tuo tarpu valstybės, ne ES narės - neturinčios įsipareigojimų pagal ES komisijos kontraktą (”“MEPs press conference on the abusive use of Green Certificate - EU Parliament”“https://youtu.be/GCg1mGOgj-w) Japonija, Indija   taikė Ivermiktiną ir gavo gerus rezultatus, ir segregacija netaikoma

Pasvarstymui       2021-11-22 18:49

Naivaus Petriuko, kuris logikos ieškojo, pasamprotavimai…
Sako, “Galioja tik paskelbti įstatymai”.
Tarptautinėms sutartims, matyt, irgi yra tapatus reikalavimas? Kitaip “Molotovo - Ribentropo pakto” slaptieji protokolai taip pat būtų (Putino džiaugsmui) lyg ir tebegaliojantys, tiesa?
O kaip tada sutarties tarp viršvalstybinio darinio ES su tarptautine farmacijos kompanija slaptumai ją (sutartį) jau daro negaliojančia, ar yra kitaip?
Berods, “Realpolitik” išvirto į drąsų “Pirmyn į praeitį” ... Ir didžiuliu greičiu ta praeitis artėja! :(

ah.ą       2021-11-22 18:37

Niekam nekyla klausimas kodėl buvo nedaromi skrodimai kovidiniams numirėiams? Ar tik ne dėl biologinio ginklo dar naudoto pirmojo karo mete - phosgen(o)  pučiamo mums iš viršaus, kad nepaaiškėtų?
Apie phosgeno sukeliamas indukacijas, panašias į karonbaubio, skaitykit vikipedijoje.

ah.ą       2021-11-22 18:29

vakcinos nesukuriančios imuniteto nėra vakcinos ir tokiu atveju nesant vakcinų skiepijimas nėra skiepijimas :
„Europos parlamento nariai apie dabartinę situaciją ir valdžios piktnaudžiavimą netinkamu valdymu“
https://youtu.be/zApzHwgejuM
MEP Christine Andersonin 0: 15 „ Skiepai nesuteikia jums imuniteto“
  Tai kas vyksta yra viso labo kontraktas pelnui gauti:
// MEPs press conference on the abusive use of Green Certificate - EU Parliament //https://youtu.be/GCg1mGOgj-w
  nuo 16 min.

stasys        2021-11-22 18:27

Geras ir išsamus str. Netingėkita pasivartyti . Vienok autorius pripažista jog skiepas (įvairiu kompaniju) nuo COVID neturi sau jokios alternatyvos, kaip apsaugos priemonė, netgi būdamas vis dar tyrimu stadijoje .Aišku mane vis dar glumina supratimas jog už jų tyrimus -mokslinius ir Lietuva sumokėjo avansu su lietuvišku politiku parašu neturint supratimo ka perką iš anksto ..Suprantu ir tai kad pirkimo sutartis suderino ne ši vyriausybė todėl didelių pokyčiu sutartyse negalėjo būti .. bet tas aklas pasitikėjimas vakarietišku lobizmu mažu mažiausiai keistas .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-22 17:45
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-11-22 17:38
habilitās       2021-11-22 16:42

„Tekstas su nuorodomis ir konkrečiais duomenimis, todėl ilgas.”
Mes, tikrai pasakysime, ką manome!!!

Rekomenduojame

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.