Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Tiesos.lt siūlo   2020 m. liepos 5 d. 2:03

26     

    

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Valdžia kaip narkotikas. Kodėl prezidentai klausosi slapta ir neteisėtai įrašytų privačių pokalbių? Kodėl Dalia Grybauskaitė kirto Turniškių pušis? Už ką Valdas Adamkus teikė ordiną V. Uspaskicho žmogui? Ar Gitanas Nausėda dar turi šansą išsiveržti iš slaptųjų tarnybų dezinformacijos burbulo? Kurio iš jų žmogus pasakė „Pinigai nekvepia?“ ir paėmė...

Vytautas Matulevičius ir OpTV interviu su buvusiu Valdo Adamkaus vyriausiuoju patarėju dr. Dariumi Kuoliu.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Safo       2020-07-8 13:21

Šimtą pušų Turniškėse aplink savo rezidenciją iškirto tam, kad…

jonis       2020-07-7 23:22

kodėl jį įsakė iškirsti Turniškėse apie savo rerzidenciją 100 pušų? Todėl, kad ji į intryguojanti klausimą  atsake: “Ne, aš nesu lesbietė”

Gal ir patys mes kalti       2020-07-6 20:53

LTSR premijomis apdovanota echidna sugadino mūsų nepriklausomybės pradžią su savo megztosiomis beretėmis ir šlykščiausiais išverstakailiais komunistais, surinktais į paveldimą šeimyninę partiją. Nei Latvijoje, nei Estijoje tokių netikusių žmogysčių į valdžią žmonės nerinko, o mes tai visus kagebistus į prezidentus iškėlėme

puiki laida       2020-07-6 20:51

Idomus pasnekovai, jautrios temos. Pagarba

Al. Dzeikui       2020-07-6 19:58

NATO visų pirma griauna Vakarų Europos komunistiniai vadovai, Putino Rusijos draugai. Vokiečiai, treniruojantys Putino specnazą, duodantys jam milijardinius užsakymus, prancūzai, bandantys parduoti Putinui mistralius. Vykdo seną kominterno planą. Jei kas Vakarus ir bando gelbėt - tai Trampo administracija. Su visais jų trūkumais. Ir gali būti, kad tai mūsų paskutinė proga išlikti.Ir karinė savigyna ne vienintelis Trampo rūpestis. Jis vienas iš nedaugelio Vakarų vadovų, išdrįsęs ginti senąją dorovę nuo kominterno satanistų.

Dzeikas       2020-07-6 17:39

Al’ui
Demokratu partija ir jos palaikomi patys antirastisniai parduotuviu plesikai tera viena is problemu. Ir nekertine.
Tuo tarpu labai aiskiai matomos Trumpo pastangos isardyti NATO ir nekaisioti Putinui pagaliu i ratus. Stai sioje vietoje Trumpas statomas i vieta, jam primenama , kad ne jis state NATO, ne jam ir ardyti.
Nesakau, kad Vokietijai nereikia spirt subinen uz nora NEMOKAMAI naudotis Amerikos saugumo skeciu, bet drastiskai uzdarineti visas programas priestarauja pafrontes valstybiu interesams(Be Amerikos esamoj situacijoje Lietuva uzsilenks labai greitai. Nesu tikras ir del Lenkijos egzistencijos) visu pirma, ir galiausiai JAV interesams taip pat. Sutaupys siandien - desimteriopai teks susimoket rytoj.
Tai stai, butu lietuviska tvarka JAV , tai JAV kariai butu jau palike Europa.

Argus       2020-07-6 17:14

D.Kuolio pozicija ir vertinimai, išskyrus V.Landsbergio vertinimą, duoda daug peno pamąstymams apie mūsų valstybės nepadarytus darbus, jos užkulisius, žinoma ne visus,ir mūsų pačių poziciją viso to fone.

Al. Dzeikui       2020-07-6 16:18

Kas parodo Trampui vietą? Vergvaldžių, pavirtusių bolševikais, partija ? Miestų degintojai?

ptksš       2020-07-6 14:57

Pasirodo, kartais net rimti portalai reklamuoja OP televizijas.

Dzeikas       2020-07-6 7:14

Al., nesakau. Nes kaip parode Trumpo prezidentavimas jam parodo jo vieta ir gauna per rankas kai bando daryti tai, ko istatymas neleidzia.

Al. Dzeikui       2020-07-6 1:52

Kodėl nesakai, kad ir Amerika, ir daugelis kitų Vakarų valstybių šūds - juk ten tai pat visokios lervos stato šalis ant ausų ? Kaip tik dabar. Jau nekalbu apie visokias rusijas ir kinijas.

Dzeikas       2020-07-6 1:03

Butu juokinga, jeigu nebutu graudu - ateina kazkokia lerva, ir stato valstybe ant ausu, tarsi jokiu istatymu nebutu.
Tai matyt valstybe suds, jeigu bet koks p-kelis tapes vierchu ima skersa ant istatymu det.

Taigi       2020-07-5 23:53

klausimas dėl D.Kuolio pozicijos per Garliavos įvykius taip ir lieka neatsakytas, kodėl? Jis buvo prieš Neringą ar už Neringą? Kiek gi galima tampytis su šiuo klausimu, kaip ir su tuo Prezidentiniu virusu, paleistu iš laboratorijos Trumpo nuvertimui. Antroji banga turėtų pargriauti. Na, bent taip jau mano Lietuvos ir Amerikos dezistai - dezinformacijos meno specialistai, dezi plaštakės ir kiti laisvanoriškos saviapgaulės mokslo profesionalai ir Consent’o(sutikimo apsigauti) inžinieriai.

Ramiau,       2020-07-5 22:21

Tai paaiskink kodel Libijoje prancuzai pries turkus. NATO pries NATO? Ne viskas taip grazu kaip atrodo. Vagneris mus naudoja kaip Trojos arkli.

ramiau, Milaiti       2020-07-5 22:02

Kol kas turkai mala snukį visokiems “vagneriams” ir “specnazams” Libijoje. Ir iki Naujųjų metų dar turėtų malti, nes taip greitai nepavyks išvalyti visos teritorijos iki Bengazio. Na ir dėdė Semas naują žaislą branduoliniame arsenale turi.
Po Libijos turkai grįš į Siriją ir ten tęs anksčiau pradėtą snukio malimą. Todėl ramiau, be panikos!

Jules       2020-07-5 21:27

Internaciai(eksbolševikai) ir jų amžinieji sąjungininkai mažas ir neskaitlingas tautas per jų statytinius ir papirktus(nupirktus) elitus rengia savižudybei. Premièrement je tiens à dire que la Lituanie se couche. La Lituanie se meurt. Mieux vaut en rire qu’en pleurer… O kas belieka, a? Taip nutiks, jei niekas šito mirtino proceso nesustabdys. Akivaizdžiai matosi šito reiškinio sukeltas nerimas dabartinio Prezidento veide. Rusija žada mus imti rudenį. Kaip bus po šito ėmimo aš nežinau. Gal žinote Jūs? Anksčiau Arabų pavasaris, o dabar išmanusis, prezidentinis virusas dirba šito reiškinio naudai - marina mus. Kieno pusėje Garliavos įvykių metu buvo Kuolys, nagi pasakykite čia mums visiems, ačiū!

Al.       2020-07-5 21:16

Santrauka: Lietuvoj vis dar yra trūkumų, pvz. tesėtvarka ir saugumas dirba čekistiniais metodais ir ne Lietuvai, o jai priešiškoms jėgoms; nekalti žmonės yra niokojami ir niekas už tai neatsako. Žodžiu, valstybė užvaldyta priešo, ir tai labai nemalonu. O mes dar ne vieną kartą apie tai pasišnekėsim.

Žodžio laisvė...       2020-07-5 16:15

V.A. buvo savimyla ir jam Tautos nuomonė buvo antraeilis dalykas.Linkęs prasilenkti
su tiesa ir teisingumu.Jo antrą kadenciją finansavo bedarbiai ir žmonės gyvenantys už
minimumą...(suvirintojo iniciatyva).

nuostabu       2020-07-5 14:49

Kai kas Kuolio pasisakymuose daug naujo sužinojo, o senam sąsiui iš Panevėžio vien tik Garliava įsiminė. Neabejingas sąsius Garliavai, oi kaip neabejingas! Vieną dieną sužinosime kodėl.

shliuzui 18;20       2020-07-5 13:52

Tai raitosi ir meluoja tik tam tikrais momentais? Tai kokie momentai, kiek jie trunka? Tamsta ar nedvylikasekundininkas?

Iš šono        2020-07-5 13:21

Slidus šliužas ... plika akimi matyti, kaip raitosi ir meluoja tam tikrais momentais ..

Argi ne ministras Kuolys       2020-07-5 12:01

pirmasis nuleido nuo bėgių Lietuvos švietimo sistemo traukinį? Vėlesni ministrai perdažydavo nugriautą gravežį, nusukdavo vieną veržlę, prisukdavo kitą nelygu kokia grupė draugų ką užsakydavo.

Paulius       2020-07-5 11:33

manau, kad potencialios Lietuvos valstybės užuomazgos pranyko kartu su tais blokais prie seimo rūmų, ant kurių kažkokie idealistai buvo užrašinėję „BENDRAS REIKALAS“ po sukabintų rankų simboliu. ir žinote kas keisčiausia? tai, kad beveik niekas nebepamena tokius užrašus apskritai egzistavus. kai pasakau, didžioji dalis tiesiog nesupranta apie ką kalbu…. beje, tikrai nemanau, kad kuolys buvo vienas tų rašinėtojų. gal pilkas peliukas staiga užuodęs kažkur netoliese besimėtančio riebaus sūrio kvapą? ir jų vardas (tų užuodėjų) buvo legionas…. o rašinėjantys ir vėliavėlėmis mosuojantys idealistai pamanė, kad tai vedliai į jų svajonę....

Prašalietis       2020-07-5 9:56

Pseudo valstybinių darinių gyventojai galvoja, kad jie nuo 1991 metų gyvena “nepriklausomoje demokratinėje valstybėje, renka savo valdžią, kuri juos atstovauja ir t.t.”. Prieš Seimo taburetkių dalybas,neturintys potencialiems rinkėjams ką nors rimto pasakyti, “patriotai” klega apie Šimašiaus pliažo “netinkamumą” Lukiškių aikštėje, “Tautos ir valstybės gelbėjimą nuo vidaus ir užsienio priešų”, apie pseudo valstybinių darinių prezidentų “turimą galią apginti valstybę nuo Rusijos piktų užmačių, padaryti tvarką valstybėje” ir t.t. Nors visi 30 metų komunistų ir sąjūdinių KGB-istų “nepriklausomos valstybės kūryba” rodo, kad visas šis spektaklis pavadinimu “lansberginis-brazauskinis durnių laivas yra valstybė” yra skirtas tik neišsivaikščiojusiems “tautiniams ir patriotiniams” naivuoliams, idiotams ir liumpenams,  Seimo ir kitų valdžios taburetkių dalybų metu einantiems ir “patriotiškai” bliaunantiems avių bandos gretomis balsuoti už esamas ir naujai besiburiančias “tautines politines” chebras . Matulevičiaus laidoje buvusio tapkinio Adamkaus patarėjo Kuolio užsiminimai apie prezidentų “prezidentavimus” yra tik aisbergo viršūnėlė....

stasys       2020-07-5 8:50

Geras video . Patiko . Kai užduodi teisinga klausimą ir matai žmogaus reakcija kartais ir tu žodžiu nebereikia,  nebereikia visu tu paaiškinimu ir pasiteisinimu kaip reikėtu vertinti viena ar kita paminėta faktą. Aišku Garliavos paminėjimas tame interviu tik suaštrina ta tema ir parodo kad žmonėms kaip tas Matulevičius , reikia ta tema kalbėti . Kalbėti tam kad patys galu gale suprastu kokie didelį nuokrypiai nuo moralės, juos pačius ta istorija yra paveikusi. Gal politika ir leidžia viską supaprastinti ir priglostyti bet ne viskas taip gražiai atrodo kai pasižiūrį į laidos vedėjo raitimasi ant kėdės nesulaukiant paskutinio klausimo .  D.Kuolys labai ‚slidus‘ politikas –visuomenininkas ir jo pasirinkta rolė toje istorijoje tikrai nepavydėtina ..Reikia drąsos turėti į Matulevičių žiūrint pasakyti viską ir neišsigąsti ..savo tu žodžiu . Tokiais žmonėmis negimstama tokiais tampama ir tik dėka sudėtingo ir permainingo jo gyvenimo .

Lygiai       2020-07-5 7:45

toks pats ir Kuolys su atitinkama misija, ne daugiau.


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.