Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Geopolitika, Europa

Į konferenciją Vilniuje atvyks Bundestago nariai, atstovaujantys „Alternatyva Vokietijai“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 28 d. 12:54

26     

    

Į konferenciją Vilniuje atvyks Bundestago nariai, atstovaujantys „Alternatyva Vokietijai“

Gruodžio 4 d., antradienį, 16–20 val. Vilniuje, Martyno Mažvydo nacionalinėje bibliotekoje (Gedimino pr. 51) vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „ES ateitis: Tėvynių Europa“ dalyvaus ir delegacija iš Vokietijos parlamento. Vokietijos Bundestago nariai, atstovaujantys frakciją „Alternatyva Vokietijai“ į Lietuvą atvyks šios konferencijos globėjo dr. Arvydo Juozaičio kvietimu.

„Šiandien vis daugiau diskutuojama apie nevaržomos migracijos pavojus Europos tautoms ir nacionalinėms valstybėms. Diskusija tapo ypač aštri po Angelos Merkel „atvirų durų“ kampanijos Vokietijoje. Kaip opozicija šiai politikai Vokietijoje iškilo nauja politinė jėga „Alternatyva Vokietijai“, kuri turi kitokią nei neoliberalai, Europos ateities viziją. Migracijos tema vėl paaštrėjo svarstant JTO „Globalios migracijos paktą“. Aštrūs debatai tuo klausimu vyksta ir Vokietijoje. Malonu pranešti, kad mano kvietimu į Lietuvą netrukus atvyks ir konferencijoje dalyvaus trečios pagal dydį Vokietijos Bundestago partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) atstovų delegacija“, – sakė A. Juozaitis.

Konferenciją „ES ateitis: Tėvynių Europa“ rengianti asociacija „Alternatyva Vokietijai. Bičiuliai“ patvirtino, kad konferencijoje dalyvaus ir pranešimus skaitys šie „Alternatyva Vokietijai“ frakciją atstovaujantys Bundestago nariai:

dr. Kristianas Virtas (Christian Wirth), teisininkas, Vokietijos parlamento (Bundestag) vidaus reikalų komiteto narys, besispecializuojantis migracijos ir teisės srityse skaitys pranešimą „Nacionalinių valstybių vidaus saugumas tautų Europoje“. Pranešime bus kalbama daugiausia apie nelegalios migracijos sukeliamas problemas. 

Arminas_Paulus Hampelis (Armin-Paulus Hampel), žymus Vokietijos žurnalistas, Bundestago AfD frakcijos užsienio reikalų atstovas skaitys pranešimą: „Nauja Vokietijos užsienio politika ir Europos nacionalinių valstybių suverenumo išsaugojimas“.

Hans-Jorgas Miuleris (Hans-Jörg Müller) Bundestago AfD frakcijos valdybos narys, besispecializuojantis ekonomikoje ir mažo bei vidutinio verslo skatinimo politikoje, skaitys pranešimą „Nauja Vokietijos ekonominė politika: Vokietijos-Baltijos šalių ekonominis bendradarbiavimas“.

dr. Bruno Holnageris (Bruno Hollnagel) Bundestago AfD frakcijos narys, besispecializuojantis ekonomikos ir finansų srityje, skaitys pranešimą: „Euras: žlugęs eksperimentas ir grėsmė nacionalinėms valstybėms Europoje?“.

Pristatydamas konferenciją bei jos tikslus vienas iš jos rengėjų Asociacijos „Alternatyva Vokietijai. Bičiuliai“ pirmininkas, buvęs JAV diplomatas Algis Avižienis sakė:

„Kviečiame politikus, politologus, politikos apžvalgininkus, žurnalistus ir kitus besidominčius pasinaudoti galimybe susitikti ir užmegzti ryšius su antra pagal populiarumą Vokietijos politine partija, kuri paskutiniuose nacionaliniuose rinkimuose gavo 6 milijonų rinkėjų balsų ir turi 92 parlamento narius Bundestage. AfD įgauna vis didesnį pasitikėjimą ir yra pagrindo manyti, kad ši politinė jėga, vadovaus didžiausiai Europos nacionalinei ekonomikai netolimoje ateityje. Mes manome, kad, dabar yra ypač svarbu Rytų ir Vidurio Europos valstybėms pradėti kurti politinį pagrindą tarptautiniam bendradarbiavimui ateityje. Mes visi dalijamės viltimi, kad ši ateitis užtikrins dinamišką ekonomikos plėtrą, saugumą nuo užsienio agresijos ir laiduos nacionalinio suverenumo bei kultūrinio regiono valstybių išskirtinumo išsaugojimą“.

A. Avižienis teigė, kad Europos sąjunga yra kryžkelėje, o centralizuotos ES, kurioje nacionalinės valstybės turi išnykti, šalininkams toliau tvirtai laikantis savo antidemokratiškos darbotvarkės, vis labiau politinės lyderystės imasi kylančios patriotinės jėgos. Jis taip pat pranešė, kad yra numatyti ir Bundestago narių susitikimai Lietuvos Respublikos Seime, o gruodžio 5 d. 15 val. svečių iš Vokietijos delegacija išvyks į Kauną susitikti su visuomene Vytauto Didžiojo universitete.

Konferenciją rengia Asociacija „Alternatyva Vokietijai. Bičiuliai. Konferencijos globėjas dr. Arvydas Juozaitis.

Alternatyva Vokietijai (Alternative für Deutschland, AfD) yra dešiniojo politinio sparno, konservatyvi, euroskeptiška Vokietijos politinė partija. Ji susikūrė, kaip reakcija į euro gelbėjimą. 2013 m. vasario 6 d. Berlyne ją įsteigė žinomi Vokietijos ekonomistai, akademikai, verslininkai bei publicistai, kurie nepritarė A. Merkel vyriausybės euro gelbėjimo planui pietų Europos šalių atžvilgiu.  2014 m. laimėjo pirmuosius Vokietijos federalinių žemių rinkimus, o kai Vokietiją užgulė masinė, nekontroliuojama imigracija, AfD sulaukė didžiulio vidurinės klasės palaikymo. Nuo 2016 m. Bundestago rinkimų, ši partija plečia savo narių tinklą po visą Vokietiją. 2017 m. vykusiuose federaliniuose Bundestago rinkimuose partija surinko 12,6 % balsų ir tapo trečia pagal surinktus balsus partija Vokietijoje.

Šiuo metu AfD turi parlamentinį atstovavimą visose 16 šalies provincijų ir yra antra pagal populiarumą partija Vokietijoje. Kai kur, pavyzdžiui, Saksonijoje, ji yra populiariausia pagal apklausas. AfD aktyviai pasisako prieš „Globalios migracijos pakto“ pasirašymą ir už Vokietijos valstybės suverenią teisę formuoti migracijos politiką pačiai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to ateistams, komunistams, kolaborantams nepavydim       2018-11-29 17:52

Jie pačio peklos nebijo - bijai jos pats.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-29 6:19

Kaip Rusija taip Vokietija bei Lenkija turi, jųjų politikų sukurtą, valstybių plėšrūnų įvaizdį (su paukščio plėšrūno erelio herbu). Šių valstybių politikai, nuolat plėšė draskė naikino ir žemino Lietuvą. Plėšrūnai ir tokių svetimšalių vietiniai pakalikai l. trukdo kurti Lietuvos valstybę.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-29 6:03

Lietuviai, virš mūsų yra tik d_i_e_v_a_s
***
Mes, lietuviai, esam Lietuvos šeimininkai (suverenitetas priklauso mums). Nuolat, bandantys pavergti mus visokie maskvėnai, varšaviakai, briuseliokai, vatikaniokai, vašingtoniokai ir jųjų padlaižiai (landsberginiai, brazauskiniai, grybauskiniai, kirkiliniai, karbauskiniai, bei kt.) atsidurs mums po padu, anksčiau ar vėliau. Valdovų mūruose (rūmuose), vyriausybėje, seime kažkada bus mūsų stiprūs pagalbininkai, mūsų tikslams įgyvendinti. Prezidentūros mums nereikia, nes prezidentas - pre_žydo_tas. Dabar, labai sudėtingom aplinkybėm, mūsų bemaž svarbiausias rūpestis - išlikti žmonėmis, kad išsaugoti lietuviškumą, lietuvišką valstybę bekuriant. Jauskim vieni kitus, gyvendami oriai. Būkim pavyzdys kitokioms bendruomenėms.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-29 5:46

(pastaba)
Lietuviškos jungtinės pajėgos yra puldinėjamos (minusuojamos) už tiesą : )
L. blogai. Taip gali elgtis tik Lietuvos priešai (rubliniai komunistai iš rytų, eurorubliniai komunistai iš vakarų bei kiti panašūs kenkėjai).
Taip, Lietuvoje, jau l. ilgai vyksta keistas reiškinys: tiesa yra puldinėjama l. bjaurių (piktų, neišsilavinusių, beraščių, ...) sutvėrimų.

rinkėja iš Kauno       2018-11-29 5:12

Kas čia darosi? Kodėl negalima minusuoti komentarų, puolančių ir šmeižiančių Juozaitį? Portalo techninis administravimas apgailėtinas, gal jį tvarko koks gabrukyno kurmis?

ateistams, komunistams, kolaborantams nepavydima       2018-11-28 23:32

nepavydima nei postų - gali būti prezidentu
nepavydima nei turtų - gali turėti milijardus
nepavydima nei proto, nei grožio, nei sveikatos ar šlovės.
——-
tiesiog galimasi tų nabagų, kurie turės pekloje svilti

Gal       2018-11-28 23:24

nereik taip smarkiai pavydėti Juozaičiui.Na jis turi daug:Dievo nepagailėta,tėvų pridėta,paties išsiugdyta.Džiaugtis galima būtų,kad kartu besidalintume viskuo.Bet tas pavydas kartais sugadina daug ką sau ir kitiems.

buvo vilčių...       2018-11-28 22:53

kad tiesos.lt bus padorus, sąžiningas, katalikiškas portalas.
deja, deja…
——-
juozaitį į prezidentus stumia…
——
kiek gali žmonės nukvakti ar būti piktybiški - Dieve pasigailėk nabagų...

jungtinėms srutų pajėgoms       2018-11-28 20:11

Dink iš čia, debile. Įgrisai iki gyvo kaulo.

Mes neturime       2018-11-28 20:01

nieko prieš vokiečių alternatyvų pasirinkimą, kurio mums irgi reikia, jeigu norime išlikti kaip tauta. Mes prie Centro Komiteto atstovus ir AMBalo gelbėtojus tame judėjime už Europos tapatybės išsaugojimą. Juozaičiui tame judėjime turėtų būti nevieta. Jums dar neįgriso apsišaukėliai, ką? Rinkote kolchoznikus, kolchozų milijonierius ir pseudo žaliuosius, o dabar rinksite Juozaitį?

Super'ui       2018-11-28 19:34

Tautininkas gali būti ir taikus kitų tautų atžvilgiu, vadinasi, tuo pačiu ir intertautininku (internacionalistu). Ir nereikėtų tamstai painioti nacisto ir tautininko (nacionalisto) sąvokų; kaip kad ir AfD yra ne nacistų, bet nuosaikių krikščioniškų tautininkų partija.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-28 18:23

Atsakymas minčių autoriui su numeriu 2018-11-28 18:54
Karaliaučiaus (Tvankstės) v_i_s_a_s kraštas - Mažoji Lietuva su kultūros lobyno gausybe. Pasigrožėkim vietovardžiais va čia
https://townames.carto.com/me
Karaliaučiaus krašte Putino okupantai, kurie turi išeiti, besąlygiškai, nedelsiant, dabar.
Pagarbiai

Super,       2018-11-28 18:15

kai CK gelbėtojas internaciuks tampa naciumi ir lietuviams tokie tinka į prezidentus? Tie patys rinko kolchoznikus ne taip seniai, o dabar tie patys rinks Centro Komiteto gelbėtojus ir Lietuvos intelektualams tokie labai tinka, oi, kaip tinka. Ir kur su tokiais rinkėjais nukeliausi?

Taip       2018-11-28 17:59

A.Juozaitis,nuosekliai,tvirtai,išmintingai eina į tikslą.Kuo toliau,tuo labiau jaučiam jam pagarbą.Klausimai keliami aktūalūs Tautai,jos išlikimui,valstybingumo išsaugojimui.

PAGARBA

to LIETUVOS J.......       2018-11-28 17:54

nelabai gražu.Jums parašė paaiškinimą kitam int.puslapyje į šį klausimą,bet Jūs vėl tą patį kartojat.Negražu,nejau ne esat geranoriškas?
Bandysiu Jums tą atsakymą čia atkartoti,gal dabar prisiminsit:

“Namas Karaliaučiuje tai ne plytos ir tinkas,tai turėjo būti Lietuvių kultūros centras ir atsiradus galimybė tame regione skleisti lietuvybę ir lietuvių kultūrą 1-360 laipsnių kampu”.Jei ne visai tiksliai atkartojau,atsiprašau,bet esmė ta pati.Nesubanalinkit to,kas Lietuvai ir lietuviams svarbu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-28 17:29

Lietuvos konstitucijoje pirminio pavidalo (n_e_p_a_i_s_a_n_t partinių gaujų daugybinių pakeitimų), visuose straipsniuose aiškiai parašyta, kad Lietuvoje šeimininkauja Lietuvos piliečiai – Tauta turi suvereno galias. Tačiau komunistams tai nepatiko ir jie pradėjo juodus darbus. Lietuvos partizanų neišjungtos, rublinių maskvėnų komunistų liekanos (landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos), susidėjo su eurorubliniais briuseliniais komunistais ir savo d_a_r_b_a_i_s parodė, kad Lietuva buvo ruošiama svetimšalių šeimininkavimui.
Pavyzdžiai, dėl aiškumo:
I. Jau 1996 metais komunistuojančios partinės gaujos, antikonstituciniame suėjime (Seime), „nepastebimai“ pakeitė žemės 47 straipsnį būsimų svetimšalių šeimininkų smulkių sklypelnikų naudai, pakeitė be Tautos valios (!). Kai Tauta nepastebėjo tokios „smulkmenos“, komunistuojančios gaujos dirbo savo juodus darbus kitame antikonstituciniame suėjime (Seime) tol, kol 2003 pakeitė žemės 47 straipsnį ir vėl būsimųjų svetimšalių šeimininkų  tik jau stambių (!) žemgrobių naudai.
II. Svetimšalių šeimininkų naudai Lietuvos litas buvo ilgai pririštas ir tąsomas valkiojamas svetimšalių tol,  kol galutinai sunaikintas. Svetimšalių naudai mums yra primestas eurorublis.
III.  Svetimšalių šeimininkų naudai, Seimo konstitucijos salėje, šalia Lietuvos konstitucijos (kuklios knygutės) žaibišku kvailu greičiu atsirado komunistuojančių gaujų Lisabonos sutarties viršvalstybinių (!) taisyklių tekstų knyga (l. didelis griozdas).

Vienintelė Tautos paguoda, kad Lietuvos respublika nuo pat savo konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo ir Lietuvoje galioja konstitucija tik p_i_r_m_i_n_i_o pavidalo.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-28 17:26

Nenusakomai daug bėdų turim bet juk reikia jas ir (su)tvarkyti. Kas jei ne mes. L. lengva būtų tai (pa)daryti štai tokio eiliškumo tvarka.
_______________________________________________________________
Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sudėtyje yra Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga - nuo komunistų nukentėjusiųjų piliečių visuomeninė organizacija.

Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą. Va tokį
http://www.propatria.lt/2018/08/jonas-burokas-nepaneigsime-to-kas.html?showComment=1534473122762#c8995651840707352202
ir va tokį
http://www.vilniausforumas.lt/2018/08/tautos-forumo-pareiskimas-del-lkp.html
Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su iki šiol LKP budelius dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant atitaisyti.
***
1. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais ir tai duotų nenuspėjamai didelę jėgą dar vieno Tautos Sąjūdžio startui. Reikalingas Tautos forumo (bei kitų) kreipimasis į LPKTS pirmininką Gvidą Rutkauską ir jo pavaduotojus bei į visus LPKTS valdybos ir tarybos narius. Kontaktai va čia http://www.lpkts.lt/kontaktai
2. Tautos forumui LRT eterį, šiuo metu užgrobtą landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, kirkilinių gaujų ir laiminga Tauta turės:

- Tautos naudai dirbančią prezidentinę tarnybą (be juzaičių, nausėdinių, ...);

- Tautos naudai dirbantį Seimą;

- Tautos naudai dirbančią vyriausybę;

- Tautos naudai dirbančią teisėtvarką;

- Tautos naudai dirbančią saugumo tarnybą;

- Tautos naudai dirbančią žiniasklaidą;

- Tautos naudai dirbančią mokyklą tik ir tik lietuvių konstitucine kalba;

- pavyzdingiausią pasaulyje tvirtovę - Lietuvą.

Be Lietuvos televizijos bei radijo, Sąjūdis - netikras.

3. Tautą skurdinusių Lietuvą naikinusių landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių ir kitų 7 antikonstitucinių suėjimų (Seimų) partinių gaujų l. lengvas “išjungimas” (iš politikos). Nes turim dr. Jono Ramanausko straipsnius

va tokius

http://www.ekspertai.eu/eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitymi88021/

http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/

Jei trumpiau, Seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija.

Visos klastingosios partinės gaujos turi būti nukenksmintos (išjungtos).

_________________________________________________

Lietuvos gynėjų ginklas - Lietuvos konstitucija pirminio pavidalo.

Sąjūdis (iki pergalės)

P. S. Šių minčių nepaisymas - pražūtingas Tautai, kasdien vis labiau skurdinamai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-28 17:21

Mes būsim saugūs ir klestėsim, kai:
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su rusiškos kultūros brukimu (visur);
(Putino okupantų naudai) lkp budelius komunistus dangstanti (lsdp_lsddp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių) gauja bus nukenksminta;
Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą Krymą;
Putino ir Lukašenkos vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Gudijos (Baltarusijos) gyventojus.
___

tik nepersistenkit       2018-11-28 17:06

Konservatorių nupirktiems ciuciukams nepavyks iš A. Juozaičio padaryti Lietuvos baubą, kad ir kiek stengtumėtės - jūsų(ciuciuko) balsas į dangų neina.

houston we have a problem        2018-11-28 16:22

mintys geros, pritariu. bet, kad jas pristatineja plytininkas ir istorines klaidos autorius, AMB gerbejas, man tai yra didziule problema. gal ir geriau, negu kad konservatoriai, kurie is pradziu pakviecis juos, o veliau sako, mes nekvieteme. bet tik tiek, jis kompromituoja visa ideja. atsiprasau tu, kuriuos izedziau, bet cia mano nuomone

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-28 16:15

Dėl vieno namo statybos Karaliaučiaus centre, Arvydas Juozaitis su Putinu dalyvautų net gegužės 9 kariniame parade Maskvoje :  )))
Apie tai va čia
https://www.youtube.com/watch?v=0BRIIWRf0lw
L. blogai Arvydai Juozaiti

A Juozaitis       2018-11-28 16:13

mums “božij oduvančik” - ar supratote? Nekaltas kaip Savisaras.

Kokias       2018-11-28 15:58

rinkimines nuostatas jis vykdo, atvedęs AMBalą atgal į valdžią? Sakot, kad Landsbergis šioks ir anoks arba net KGB, o Juozaitis kas jau tokis, kaip ir tas Savisaras, ką?

Malonu,       2018-11-28 15:24

kad Juozaitis taip rimtai reiskiasi ir tarptautibeje plotmeje.Savo priesrinkimineje veikloje jis nesiblaskydamas ir nuosekliai vykdo savo rinkimines nuostatas.Esu isitikines, kad tik jo kandidatura yra tinkama siame Lietuvai luzio momente.

Arvydas Juozaitis       2018-11-28 14:39

protingai ir ryžtingai eina į sėkmę Prezidento rinkimuose. Nei jis kalba apie išstojimą iš ES, nei Lietuvos piliečiai to nori. Bet niekas nenori didžiuotis Briuselyje esąs gėjumi, laisvėmis tik elitui, savo neturtu, kęsti savo valdžios panieką Tėvynėje, kurią dėl to norisi kuo greičiau palikti. Tokia yra tikroji Lietuva, jos likimas savitas, kalba savita, istorija savita, papročiai saviti, tradicijos savitos ir kas čia blogo, jeigu bus siekiama, kad Europoje į lietuvį žiūrėtų ne kaip į juodaodį ar rudaplaukį airį kadaise Amerikoje, o kaip į protingą, orų pasaulinės ekonomikos ir kultūros narį, ne visai tokį, kaip visi, bet dėl to tik labiau gerbtiną? Tai juk ir yra progresas. Kažkodėl elitas noriai lenda į visokias nesąmones, bet visus sveiko proto žmones pravardžiuoja priešais arba priešų padlaižiais. Negražu ir neteisinga. Tai, matyt, ir nori pasakyti Arvydas Juozaitis, ir galima neabejoti, kad jis bus išgirstas.

Fantastika,       2018-11-28 14:09

kai internacis ambalistas tampa naciu - super. Geriau nebūna!

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.