Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės

Homoseksualaus asmens pozicija ir balsavimo dėl Partnerystės įstatymo vertinimai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 30 d. 2:28

7     

    

Homoseksualaus asmens pozicija ir balsavimo dėl Partnerystės įstatymo vertinimai

Be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vilnietis       2021-05-31 12:15

Kokia čia laisvė kai valdžigyvės lesbijietės nlegalizuoja PROSTITUCIJOS.
Europos žopoj tai jau padaryta

Žemyna       2021-05-30 22:46

Ar vietoje jų vado trokštamų sąvokų SANTUOKA bei ŠEIMA), netiktų tiesiog PORA?
Nesantuokinėms poroms (nežinau, kaip jos toje sutartyje vadinamos) jau galioja įstatymas, per notarinę sutartį reguliuojantis jų santykius, ir, pasak HoS asmenims priklausančio teisininko(!), tame įstatyme NIEKO netrūksta, ir jie su draugu juo pasinaudojo. Jei teisininkas neranda trūkumų, tai…
Taigi, belieka tik papildyti Notarinės sutarties įstatyme esamą sakinį žodžiu PORA, nedetalizuojant, nesiknaisiojant po svetimo miegamojo patalus ir nesiaiškinant, ar tai HeS, ar HoS pora… Jei jie mato pražiūrėtą kokį nors punktą - prašom, galima papildyti, ir tiek. Bet nesigilinant ten, kur bent kiek pagarbaus ir oraus viešo kalbėjimo mokytas asmuo niekada nesigilins, ir kitiems neprimes tokios ,,būtinybės”.

Geltonoji spauda       2021-05-30 16:34

pastaruoju metu pilna sukrečiančių istorijų, kurias išgyvena ir homoseksualistai, ir juos palaikančios mylinčios mamos. Antai Delfyje rašoma apie laimingą iš vienos pusės, nelaimingą iš kitos mamą, kuri pagimdė dvynukus - vieną tarsi normalų, kitą homoseksualų. Man tai įspūdžio nepadarė, nes skaičiau E. M. Remarką, kuris aprašė tikrai košmarišką situaciją: motina pagimdė Siamo dvynius, suaugusius dubenimis, ir vienas iš jų tapo matematikos profesoriumi, o kitas - beviltišku alkoholiku…Va čia tai tikra nelaimė.

Kis       2021-05-30 14:36

negi tik tiek seimo nariu turi supratima apie seima dorove bei zmogiska morale?Tas skirtumas daug pasako ape musu parlamentaryzma ir jo atstovavima rinkejams,kredita su debetu nesuvesi ,kaip dedule besuktu,pasiseke rinkimai,toliau jaukaskart itampa ir galimybes vieno dauges,o kito mazes.Man(nepriskyriu prie davatku),bet tokie virazai Simonko ir jo pakaliku tirsiog tik siutina,jeigu bus tokiais metodais ir tempasi,bei apgaule priimami istatymai ,mano galva,bus negerai,uztenka marsu ir kalbu,bus daug negerumu ir didesniu dedule,negu pas batka.Lietuvius neisgasdinsi,bananais,daug isklota pradziai plyteliu.Nekabinkite kirsinimo,tai garsiai mastau,nes kitu variantu niekas lyg ir nepasiule?

< Raimondai       2021-05-30 10:47

Ko tu čia putojiesi, kas tau neleidžia straipsnio parašyti. Žmogus išsakė poziciją dėl partnerystės įstatymo, tavo putos čia ne į temą. Istorijos pati visai neišmanai, neturi kritinio mąstymo.

Raimonda       2021-05-30 8:11

Sudomino pono pozicija. Jau buvau spėjęs pagalvoti apie jo iškilų kilnumą.... Bet…. pasiūrėjau pono fb postus ir sužinojau kas ir dėl ko ponui labiausiai plėšo širdį, neleidžia užmigti ir dėl ko sielvartauja ši jautri siela:

„Pilna pasakojimų apie sunkius žmonių išgyvenimus, sudėtingus likimus, nulemtus sovietų ar nacių okupacijų padarinių. O kas kalba apie 1922 m. žemės reformos pasekmes Lietuvos dvarininkijai? Kiek likimų sulaužė ši reforma? Kiek aukščiausio lygio protų ji iš Lietuvos išvijo? Kiek rafinuotų žmonių ji nugramzdino į depresiją? O kaip su dvarininkų savižudybėmis ir t.t.? Kai kas galvoja, kad dvarininkiją sulaužė sovietų okupacija. Nieko panašaus. Tą padarė 1922 m. žemės reforma. Sovietai tik pribaigė sunkiai sužeistą elitinį, gilias tradicijas ir aukštą kultūrą turintį sluoksnį. Kaip jautėsi dvarininkija? Pavyzdžiui, įsivaizduokite, jei valstybė nacionalizuotų 99,7 proc. Jūsų turimo turto. “Atsidėkodama” už nuopelnus tai valstybei atsirasti. .... “

Koks sielos jautrumas pono Eimanto… tik jis nuo vėlokai pradeda ir siaurai ima. Pamiršta kiek kilmingų kunigaikščių, princų ir mėlyno kraujo bajorų galvų nuritino Mindaugas, Gediminas Kčstutis, Algirdas, Vytautas Didysis ir Jogaila kol valdžioje įsitvirtino??? Matyt – Gudavičiaus Jučo, Dlugoszo neskaitė??? O gal jam tų galvų jau nebagaila – juk taip sakant savi į savus šaudė??? Koks nuostolis, kokios tetektys??? O ką padarė Prancūzų Didžioji revoliucija 1789 M. Vos per trejetą metų per 30 000 kilmingųjų paliko galvas Giljotinos krepšyje…. O kur dar Rusijos imperatorius, kuris 1861 m. sudavė smūgį civilizacijai??? Panaikino Vytauto Didžiojo įvestą baudžiavą – kiek rūpesčių, vargo, nepatogumų, ašarų ir depresijų sukėlė dvarinminkams, jų ponioms ir atžaloms. Siaubas. Mužiko/bydlos nei parduosi, nei nupirksi nei pragersi nei praloši ar išloši. O kur dar prarasta ,pirmosios nakties teisė” Siaubas Eimantai< Baisu. Kokios netektys ir sielos kančios??? Na ir viską pribaigė, aišku kas respublikoniškos Lietuvos 1922 žemės reforma .... . Po kurios gyventojų natūralus prieaugis vos per 15 metų apie 400 000 vaikučių, nes buvę kumečiai pasijuto žmonėmis – sumažėjo kūdikių ir gimdyvių mirtingumas ... Bet kam jie? Kam čia tokios smulkmės ir menkniekiaii???

Tiesiog fantastiškos autoriaus krokodilo ašaros ir dar su fak news doze: esą dvarininkai sukūrė Lietuvos Respubliką, o ši gyvatė iš jų atėmė 99,7 proc. turto???? Fantastinė demagogija. Tokia politfantasmagorija… Tiesiog gyvas kandidatas į istorijos instituto vadovus…. smile

tiek       2021-05-30 8:01

aš esu pasipiktinęs,kad esminiai , visus liečiantys klausimai drįstami nagrinėt Seime .Kai kiekvienam aišku(išskyrus kai kurias mūsų Konstituciją vertinančias “dvasias”),jog minima problema vienareikšmiškai sprendžiama tik visuotinu Tautos Referendumu. Ir jokiais “plojimais stačiom , gulom ” šito bjauraus falšo įspūdį Seime atlikto veiksmo pateisint neimanoma. Jei tai bus pratęsta - ir arkliui aišku,kad “jie ” tikrai susitars ir į visuomenę,kaip ir visad ir vėl bus nusispjauta. Pasipiktinęs .

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.