Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Gydytojo Vytauto Kasiulevičiaus kreipimasis į kolegas bei visuomenę: nelikite abejingi – kartu mes neįveikiami!

Tiesos.lt redakcija   2018 m. balandžio 25 d. 23:22

16     

    

Gydytojo Vytauto Kasiulevičiaus kreipimasis į kolegas bei visuomenę: nelikite abejingi – kartu mes neįveikiami!

Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų šeimos gydytojas Vytautas Kasiulevičius trečiadienį socialiniame tinkle emocinga žinute kreipėsi į gydytojus bei visuomenę ragindamas rytoj rinktis prie Seimo rūmų.

Rytoj visi kartu išeisime iš savo ligoninių, poliklinikų, šeimos gydytojų kabinetų, facebook erdvės ir kreipsimės į mūsų šalies Parlamentą tiesiogiai. Mes pasakysime, kad visame civilizuotame pasaulyje nėra svarbesnio prioriteto negu kiekvieno žmogaus ir visos Tautos sveikata. Todėl turime TEISĘ ir PAREIGĄ sakyti tiesą nepaisant raginimo to nedaryti – nepaisant baimės, nepaisant abejingumo, nepaisant ignoravimo, nepaisant to, kad tai ilgas ir sunkus kelias.

Mes, slaugytojai, gydytojai ir kiti medikai, kasdieną atliekame pareigas savo pacientams, o dabar atėjo akimirka, kai turime atlikti pareigą sergančiai sveikatos apsaugai ir savo šaliai. Kartu su kitais mus palaikančiais viešojo sektoriaus atstovais, kuriančiais ir mylinčiais savo Tėvynę, balandžio 26 dieną 16 val. mes būsime Nepriklausomybės aikštėje.

Būkime kartu, nes kartu mes neįveikiami!!!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:42
Siaio       2018-04-27 2:09

pazistu si vyra, neblogas zmogus. Tai ne Strupas….

Argo       2018-04-26 19:17

O kada į mitingą susirinks visi ;nugydyti; aukštos ;kvalifikacijos; gydytojų. Gal surinktume peticiją su 50tūkst . parašų?

VARGŠELIAI MEDIKAI       2018-04-26 16:57

nori išskirtinių atlygiinimų..Pasižiūrėkit į pensininkų padėtį, gal susigėsit reikalauti sau išskirtinės padėties.TURIME PAKELTI VISŲ GYVENIMO LYGĮ, NE TIK JŪSŲ.

Pensininke       2018-04-26 16:37

Lietuva ne Armenija,  jie vieningesni,  o mes lietuviai mastome tegu kiti uz mus dirba, streikuoja ir t.t. Esme, kad dauguma musu liaudies apolitiska, jie demesyn ima ka nugirsta is vienos puses ziniasklaidos, o nenori zinoti ka apie ta pati kalba kita ziniasklaida. Apie Markausko “nusikaltima” buvo pragaras kaltinimu, bet dauguma komentatoriu ( manau, kad be kulturingos mastysenos) puole uz nieka. O ta nieka sukele vienas idiotas, kuris gali kaimynui padegti darzine ir nubeges prie degancios darzines klausti: kas galejo padegti. Isvada; sedime siltai ir uzvalge, tad ir tylime kaip peles po sluota, nors iki oraus gyvenimo toloka.

Kazys       2018-04-26 14:57

Ne lengva pripažinti,kiek veidmainystės tarp medikų.Klinikų kieme sužymėtos numeriais vietos automobiliams,ak,kokios markės! Iš sąžiningo ir doro darbo?Ir lentelės apie dėkojimą pacientų šypsenomis nestabdo ėmimo iš ligonių.Vienetai atsisako ir pasako,kad gauna algas,vienetai.Kodėl vienybės nepradėti nuo NEĖMIMO? Liga - tai visų pirma baimė,ligoniai skolinasi ir duoda.

Kyla nerimas,kad       2018-04-26 11:56

jaunieji medikai dėl savo egoistinio troškimo dirbti miestuose ,nori paaukoti provincijos žmonių galimybes gydytis arčiau namų.Tai jau nesąžininga ,negarbinga ir netgi nusikaltimas žmoniškumui.Tokie dalykai nesuderinami su mediko etika ir pašaukimu.Dabar visi aptakiai mykia apie reorganizacijas,neatskleisdami tikrųjų nešvarių tikslų.Labai nusiviliame Lietuva.Norėtųsi iš jos išvažiuoti.Medikai naudojasi savo privilegijuota padėtimi pacientų atžvilgiu.Paneikit?

O kada       2018-04-26 10:41

kiemsargių padėjėjai rinksis prie Seimo? Jie ką, už dyką turi oligarchams(dimokratams) dirbti, ane, inteligentai? Kas supartalino Lietuvą jei ne tie inteligentai - VU, KPI ir VISI brokdariai, absolventai, taip sakant, a? Juk Pirmojoje Vyriausybėje vien mokslų daktarai ir CK sekretoriai, ir per tuos 30 metų nei kiek nepasistūmėta į priekį - aplink vien senoji okupacinė nomenklatūra ir jų šaunieji anūkėliai. Ne kiemsargiai supartalino Lietuvą ir veda prie bedugnės, ne kiemsargiai, o zubrylos ir moksliukai, dalis jų be pašaukimo, o su didelėmis babkėmis ir dar didesnėmis pilimis čia, Lietuvoje, ir už jos ribų užsienio šalyse.

Daktarai!       2018-04-26 10:12

Vieningai stokime į gretą ir išsimuškime sau didesnius atlyginimus! Nes kyšius duodančių pacientų labai sumažėjo!

jie neturi gėdos       2018-04-26 9:28

Jiems rūpi apginti korupciją Santariškėse ir kitur, nuversti puikų ministrą A. Verygą? Gi klanai ir organizuoja šias akcijas? Visuomenė turi pabusti ir nepasiduoti. Gi tai klanas klonas - kaip LRT? Tačiau jie nemato, kad iš ministerijų SAM dirba geriausiai ir realiai valosi. Todėl ir mėgina visaip trukdyti ir kelti sumaištį?

Tarp jaunų medikų       2018-04-26 8:03

plinta negera mada-tai požiūris į pacientą pagal jo išvaizdą,aprangą,socialinę padėtį,amžių...Taip neturėtų būti.

Medikai turėtų       2018-04-26 7:49

išdrįsti būti patriotiškais tautos demografijos atžvilgiu,pilietiškais,netgi rizikuojančiais pacientų gerovės atžvilgiu.O kas turi vertybių,tam būna ir “pridėta” viso kito gerbūvio.Tokie dėsniai.

Vytautas       2018-04-26 7:41

Kviečia būti vieningais, tačiau trečiadienį,minint trispalvės 100-etį, teikiant reikalavimus prezidentūrai dėl masinės emigracijos sustabdymo, dėl lietuvių kalbos naikinimo ir kt., jų eisenoje nesimatė... Keistokas šių ponų vienybės supratimas.

Tik kartu su pacientais       2018-04-26 7:25

tikrai būsite neįveikiami.Žnoma,kad sveikata yra svarbiausia.Dar daugiau,gydytojai gali daug padaryti,kad tauta neišnyktų,o siektų 5 ir daugiau milijonų.Tai jų rankose sutekti šeimoms,moterims ir vaikams saugumą savo paslaugomis.Didelis turtas,kai šeimas gali sau leisti turėti tris ir daugiau vaikų.Tai didelis džiaugsmas.Tačiau tam reikia,kad medikai padėtų ir taip padėtų moterims ,kaip Anglijoje padeda kilmingai Keit gimdyti ,sveikai gimdyti tautai piliečius.O pas mus gydytojai požiūris į tai tik komercinis,deja.Kiek iš kiekvieno gimdymo pasipelnyti,ypač Kaune.Kai paslaugos vis dar neaukšto lygio.

Tarnautoja       2018-04-26 6:48

O Skverneliui profesorius dar tarnauja? Labai jau hipokritas tas Kasiulevičius

Agnė       2018-04-26 5:59

O ką reikės įveikti? Išstumdyti ponus iš šiltų ligoninių postų?


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Vidmanto Valiušaičio knygos „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių“ pristatymas (video)

Algimantas Rusteika. Jei direktoriumi būčiau aš

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: pasakyk bankui „sudie“

Nuo bačkos. Bernardas Gailius. Patriotizmas trukdo valstybei augti

Jurga Lago: Mes iš Lietuvos

Lietuvoje nutylėta Europos Parlamento istorinė rezoliucija „Dėl europinės atminties svarbos Europos ateičiai“ –  dar vienas smūgis R. Šimašiui

Vytautas Sinica. Apie ministro Kukuraičio kovą su skurdu ir socialine atskirtimi

Eurofederalistai kviečia į diskusiją: „Kalbėkime apie klimatą“

Vytautas Radžvilas. Lukiškių aikštėje – paneuropinio konflikto aidas

Kviečiame į konferenciją Kaune spalio 5 dieną!

Vytautas Sinica. Pasikartojanti klaida diskusijose apie tautiškumą

Marijus Kaukėnas‎: Apie turą po Labanoro girios kirtavietes, arba Ir vėl apie teisėtumą, prasilenkiantį su teisingumu

Susipažinkite: Labanoro dykros

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Ar reikia Kauno rajoną prijungti prie Kauno?

Gintautas Vaitoška. Dievui ir Tėvynei!

Andrius Švarplys. Kažkas atsitiko Vakarų žmogui

Algimantas Zolubas. Mero Šimašiaus didelis viešosios tvarkos pažeidimas

Vytautas Sinica. „Nausėda labai skiriasi nuo Grybauskaitės“

Kiečiame į tarptautinę konferenciją „Antikomunistinis pasipriešinimas Centrinėje ir Rytų Europoje po Antrojo pasaulinio karo“

Liutauras Stoškus. Jaunimo eitynės už ateitį

Irena Vasinauskaitė. Miesto Medžių išvarymas

Vytautas Sinica. Kam reikia priešų, kai tokie draugai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.