Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės

Griūna vienas pagrindinių scenarijų dėl COVID-19

Tiesos.lt siūlo   2021 m. rugpjūčio 23 d. 6:19

34     

    

Griūna vienas pagrindinių scenarijų dėl COVID-19

Michelle Fay Cortez | Bloomberg

Pernai plykstelėjus COVID-19 pandemijai, viso pasaulio vyriausybės dėjo viltis į kolektyvinį (arba visuomenės) imunitetą, pažadėtąją žemę, kai virusas liausis sparčiai plitęs, nes pakankama žmonių dalis bus nuo jo pasiskiepijusi. Dabar tokia idėja veikiau primena fantaziją.

Buvo tikėtasi, kad pandemija nuslūgs, o vėliau kone išnyks, vos tik didžioji populiacijos dalis, galimai 60 ar 70 proc., bus pasiskiepiję arba įgis atsparumą virusui per ankstesnę infekciją. Tačiau naujosios viruso atmainos, tokios kaip delta, kurios yra lengviau perduodamos ir kai kurais atvejais, kaip paaiškėjo, yra atsparios vakcinoms, kilstelėjo visuomenės imuniteto slenkstį į tokį aukštą lygį, kurio pasiekti yra beveik neįmanoma.

Delta atmaina kursto vis platesnio masto protrūkius tokiose šalyse kaip Jungtinės Valstijos ir Jungtinė Karalystė, kurios jau yra smarkiai nukentėjusios ir kurios galbūt yra įgijusios dalinį imunitetą ir yra paskiepijusios daugiau nei 50 proc. gyventojų. Delta atmaina kerta ir valstybėms, iki šiol sugebėjusioms kone visiškai atsikratyti viruso, tokioms kaip Australija ir Kinija.

Rugpjūtį Amerikos infekcinių ligų draugija nurodė, kad delta atmaina šį slenkstį kilstelėjo iki daugiau nei 80 proc., o galimai ir iki beveik 90 proc. Visuomenės sveikatos apsaugos pareigūnai, tokie kaip Anthony Fauci, sukėlė diskusijų, kai per pastaruosius metus pakoregavo taisykles, tai yra padidino žmonių, kuriems būtina apsauga nuo viruso norint pasiekti visuomenės imunitetą, skaičių. O atsižvelgus į nepasitikėjimą vakcinomis ir vakcinų tiekimo problemas, galima daryti prielaidas, jog dauguma šalių nepriartės net prie iškeltų pradinių tikslinių rodiklių.

„Ar mes pasieksime visuomenės imunitetą? Ne, labai mažai tikėtina, atsižvelgiant į jo apibrėžimą“, – sakė Gregas Polandas, Ročesteryje, Minesotoje, įsikūrusios „Mayo“ klinikos vakcinų mokslinių tyrimų grupės direktorius. Pasak jo, net ir turint 95 proc. vakcinacijos lygį, jis nebus pasiektas. „Vyksta atkaklios lenktynės tarp atsirandančių dar labiau užkrečiamų atmainų, sugebančių ilgainiui tapti atspariomis vakcinoms, ir vakcinacijos masto“, – sakė jis. 

Natūralus imunitetas?

Problemos neišspręs ir natūralus imunitetas. Neaišku, kiek ilgam susidarys imunitetas, įgytas persirgus COVID-19, ir ar jis bus veiksmingas kovojant su naujomis atmainomis. Būsimos atmainos, įskaitant ir tas, kurios galimai lengviau išvengs imuniteto atsako, kelia klausimų, kaip – ir kada – visa tai baigsis.

„Jeigu būtų taip paprasta – užsikreti kartą ir įgyji imunitetą visam gyvenimui, – būtų puiku, bet manau, taip nėra, – sakė S. V. Mahadevanas, Stanfordo universiteto medicinos centro „Center for Asian Health Research and Education“ Pietų Azijos padalinio direktorius. – Tai susirūpinimą kelianti problema.“

Jau esama ženklų, kad kai kuriems žmonėms ir kai kurioms vietovėms – tokioms kaip Brazilija ir kitos Pietų Amerikos šalys, – naujesnės atmainos smogia antrą kartą.

Be visuomenės imuniteto virusas tam tikra forma gali egzistuoti dešimtmečius, galimai priversdamas galingiausias pasaulio valstybes pakoreguoti savo skirtingas strategijas dėl sienų bei ekonomikų atvėrimo.

Tokioms valstybėms kaip Kinija, vykdančioms griežtą, vadinamąją „COVID Zero“ politiką, kuria siekiama eliminuoti bet kokią infekciją, galiausiai gali tekti apsvarstyti švelnesnę strategiją.

Kitos šalys, tokios kaip JAV ir Jungtinė Karalystė, kurios atsiveria nepaisydamos viruso protrūkių, rizikuoja patirti viruso bangą po bangos. Iki šiol vakcinos netapo tokia greita gelbėjimosi priemone, kokios kai kas tikėjosi.

Izraelis, viena iš labiausiai pasiskiepijusių pasaulio valstybių, jau pradėjo skiepyti žmones palaikomąja doze, atsiradus įrodymų, rodančių, kad dabartinis vakcinacijos lygis nesuteikia tokios apsaugos, kokios tikėtasi.

Praėjusią savaitę Jungtinės Valstijos pranešė, kad amerikiečiai su silpnesne imunine sistema bus skiepijami trečiąja vakcinos doze.

Straipsnio tęsinį skaitykite Delfi.lt portale ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Elfe >Ei, trizniai       2021-08-24 14:32

Pats tu, pone,  triznius.
“Norit į rytus, bet jūsų vakai į vakarus emigravo.
Remiatės vakarų antikovidistais, bet kodėl nepropaguojat vakarų antisionistų.”

Zmones cia renkasi diskutuoti, tiesos ieskoti.
Parodyk bent viena, kas is musu nori i rytus?
Sionizmas tai zydu nacionalizmas. Zydai turi tokia pat teise i savo valstybe, kaip ir kitos tautos.. ar net judaizma prieme chazarai. tape kosmopolitais.. Tad ir sionizmui antinacionalistinis internacionalas yra paskelbes kova..

 

aga       2021-08-24 8:44

Trecia doze tik paspartins naujos viruso atmainos atsiradima. Kai pokstels atspari vakcinoms atmaina su Ebolos lygio mirtingumu - linksma nebus. Reiks tada Dulkiui ir Simonytei padekoti. Rimtai taip “padekoti”.

T0mas J.       2021-08-24 0:37

Toliau skaityti nėra prasmės.
Kas įtikėjot šio viruso pavojingumu, tiems kelnės pilnos ir taip.
O likusieji? Mes suprantam, kad tai planas sunaikinti civilizaciją išgalvotu pretekstu ir mums belieka kovoti.
Tą ir darysim. Apsispręskit kiekvienas.

to 14.32       2021-08-23 21:06

Ne vien Robertas Malone-visi matom ivairiu materialiai nesuinteresuotu saltiniu-pvz paklausykit ukrainietes patytusios gydytojos Nadezda Zolobak.Ta pati jau ilgai desto.O kas dardomites filosofija ir suprantat lenkiskai-labai vertingas paskaitu ciklas dabar jau mirusio Boguslaw Wolniewich…Atsiprasu uz lietuvisko raidyno darkyma-man labai nelengva naudotis lietuvisku sriftu

Kis       2021-08-23 19:41

stebina,kadnei vienas mokslincius nepraveres burnos del vaistu?Yra liga,skiepo lyg ir nera(efektyvaus),nori buti sveikas,persirgk ir palyksi sveiku be jokiu skiepu,o kur paraleliai vaistai.Negi si gripo atmaina nera gydoma.Sirgau,tai kuteno asi mediku pasakymai,kad pozymiai lyg gripo,bet nebuvo reikalingas deguonis.14 dienu Ligonineje,kartu buvo patalpintas ir vezininkas,stebino ir tai ,juk dvies gulejome su covidu?Israse nedaru nieko su kuo buvau konkreciai gydomas,isbraukus laselines.Antikuniu nors paskolink dulkei,saugaus ir jokiu kabaku.

Natural News       2021-08-23 18:05

Praėjusią savaitę paskelbėme tris akis atveriančius interviu su nuostabiais žmonėmis, kurie dalijasi galinga žinia žmonijai.

Skiepai nuo COVID yra nuodingi, mirtini, ojų stūmimas prievarta yra tarptautinės teisės ir pagrindinių žmogaus teisių pažeidimas.

Tie, kurie atlieka šiuos nusikaltimus prieš žmonijžą, bus suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
https://www.naturalnews.com/2021-08-22-interviews-with-dr-lee-merritt-chris-shaw-reiner-fuellmich-vaccine-crimes-against-humanity.html

Ei, trizniai       2021-08-23 16:34

Ko perdžiat į vandenį ir baidot vėžius.
Pataupykit smarvę rugsėjo 10-tai.
Ai, tiesa, juk jūs profesionalūs garo nuleidėjai su kovidine specializacija.
Kodėl vilkas nestato namų? Vasarą nereikia, žiemą nėra kaip.
Jūs kaip tas žiogelis, vasarą pragrojęs rudeniop valdžia (TIK VIETINĘ) keiksnosit.
Kodėl neplaukiat greičiau? Visas garas propagandai nuėjo…
Norit į rytus, bet jūsų vakai į vakarus emigravo.
Remiatės vakarų antikovidistais, bet kodėl nepropaguojat vakarų antisionistų.
Širstat ant landsberginių, bet kuom nuo jų iš esmės skiriatės?
Trokštat valdžios, o be valdžios nieko negebate (aš tai jau girdėjau, paskutinį kartą prieš gerą pusmetį).
Gera opozicija veiksmingesnė ir efektyvesnė, bet jus domina ‘lovys’!
Kodėl aš turėčiau jums simpatizuoti, jeigu visą vasarą „bambą kasėt“, o mano (tautos) rūpesčių nematėt.
Pjaunat grybą, nes Tiesa jums per kieta.

ah1       2021-08-23 15:06

langus platstikinius susidėjot be orlaidžių taupydami? Pamenate kokie buvo langai prie okupanto? su orlaidėmis, pamenate?  Tai va taupus moka kelis kartus brangiau, nesvarbu kuo, bet brangiau.  Ir dar putovačiu apsišiltinot kad sutaupytumėt?
... Ta va ką pasakysiu - grip-as - tai gryb-as ( pagal lingvistinį grimo dėsnį), o grybas su grybeliais ten kur šilta ir nėra ventiliacijos ir dar drėgna - j0sų kūnas pats tas, kas labai tinka grybui ir grybeliui/gripeliui visokiausiam. Vėdinkit patalpas ir panoses ligų prevencijai - šalinkit priežastį - sąlygas grybo-gripo visokiausioms veisykloms.
... Ir dar savo vaikus mokykit “nesiturkšt” su pietų rūšimis - bo dar nuo tarybinės mokyklos laikų pamenu kaip mokytojai pasakojo kad negrai afrikoje miršta, kaip musės nuo diklofoso, nuo gripo ir peršalimų bo neturi imuniteto tokio kaip mūsų. O ir JAHVĖ prigrasinęs žydus nesimaišyti su kitomis rūšimis, Biblijoje.
Šalinti priežastis griaunančias imunitetą reikėtų o ne ieškoti “stebuklingos lazdelės” šprico pavidale.
Vietoj Dulkio - Kepenį į ministrus, bo tas iš kart pastebėjo kad lietuviai daromi eksperimentinėmis žiurkėmis, bo tas dar sveiko proto požymius turi - neišsišiepęs kaip idiotas pastoviai, nagais- ragais oro nebado, nutuokia priežastis.

>>>14:32       2021-08-23 15:05

RNR Vakcinų Išradėjas Robertas Malone’as Įspėja Apie Skiepijimo Kampanijos Pavojus Peter F. Mayer. Išversta padedant http://www.DeepL.com/Translator
https://laisvaslaikrastis.lt/rnr-vakcinu-isradejas-robertas-maloneas-ispeja-apie-skiepijimo-kampanijos-pavojus/
III. Nesibaigiantys stiprinamieji skiepijimai

Nežinodamos, ką daryti, valdžios institucijos dabar reikalauja, kad Austrijoje, JAV, Izraelyje ir t. t. būtų suleista papildoma injekcija. O politikai iš partijų, kurios kadaise buvo laikomos pažangiomis, atstovaujančiomis darbo žmonėms ir kovojančiomis už pagrindines teises, dabar propaguoja apartheidą. Gana klasikinis padalinys, kaip žinome iš blogų ankstesnių laikų.

Visiškai suprantama, kad tai kelia asociacijas, kurios simboliškai vaizduojamos ant demonstracijų plakatų, kaip parodyta „Jerusalem Post„:
Visi „faktų tikrinimo“ mechanizmai, įdiegti siekiant nutildyti tuos, kurie supranta, kas vyksta, vis dar veikia ir cenzūruoja ekspertus, kurie turi realių sprendimų. Vokietijoje pirmieji net pradeda palikti šalį, nes dabar bijo dėl savo gyvybės, o įtakingos grupuotės nori juos įstumti į finansinį krachą bjauriais triukais.

Gydyti, o ne skiepyti

Pagaliau būtų laikas pereiti nuo nenaudingo ir pavojingo eksperimento „Skiepijame 7 milijardus žmonių eksperimentiniu, nepatikrintu genų inžinerijos preparatu“ prie „Sėkmingai ir ekonomiškai efektyviai gydome sergančius žmones“.

Gydymo „Ivermection“ sėkmę puikiai matome antroje pagal dydį Indijos valstijoje Utar Pradeše.
Atvejų skaičius turi būti vertinamas atsižvelgiant į gyventojų skaičių: Utar Pradeše gyvena 236 mln. gyventojų!

Žinia apie Indijos pergalę prieš „Delta“ variantą turėtų būti visuotinai žinoma. Žvelgiant į diagramas, tai taip aišku, kad niekas negali to paneigti. Tačiau kažkodėl apie tai neleidžiama pranešti. Pavyzdžiui, „Vikipedijoje“ neleidžiama paminėti daktarės Tess Lawrie ir daktaro Pierre’o Kory atliktų recenzuotų metaanalizių, kurios buvo paskelbtos žurnale „American Journal of Therapeutics“.

Be to, neleidžiama nieko sakyti apie http://www.ivmmeta.com kuria,me pateikiami 61 tyrimai su 23 000 pacientų, rodantys, kad ivermektino vartojimas sumažina mirštamumą iki 96 %.

____________________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. rugpjūčio 22 d. pavadinimu „Erfinder der mRNA Impfstoffe Robert Malone warnt vor Gefahren der Impfkampagne“ svetainėje http://www.tkp.at

Išversta padedant http://www.DeepL.com/Translator Nuotr.auka: Zhen Wang/The Epoch Times

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

>>>14:32       2021-08-23 15:03

RNR Vakcinų Išradėjas Robertas Malone’as Įspėja Apie Skiepijimo Kampanijos Pavojus Peter F. Mayer. Išversta padedant http://www.DeepL.com/Translator
<U>II. Skiepijimo klaida</U>

Nuo 35 minutės Malone’as pradeda kalbėti apie dilemos, su kuria susiduriame, esmę. Jis aiškiai parodo, kad valdžios institucijos suklydo ir kad nėra jokios vilties, jog šios vakcinos yra išeitis. Jis taip pat aiškiai nurodo, kad Delta variantas paplis populiacijoje ir kad jokie skiepijimai, kaukių naudojimas ir uždarymai nieko nepadarys – pastarasis atvejis šiuo metu stebimas Australijoje. Dėmesį reikia sutelkti į gydymą. Yra žinomi veiksmingi gydymo būdai, jų kuriama ir išbandoma vis daugiau. Pats Malone’as buvo išgydytas ivermektinu.

Laimei, jo teigimu, Delta variantas yra mažiau pavojingas nei Covid-19, tačiau būsimi variantai gali tapti pavojingesni, jei ir toliau naudosime vakciną, kuri moko naujus variantus išvengti imuninės sistemos.

Pirmą kartą istorijoje pasaulio gyventojai buvo panaudoti masiniams klinikiniams eksperimentinės vakcinos bandymams. Įrodymų vis daugėja. Oficialiose duomenų bazėse pranešama apie itin daug mirčių ir sužeidimų, susijusių su vakcina „Covid“.

Didžioji dauguma naujų susirgimų yra susiję su visiškai paskiepytomis asmenimis. CDC ir paties daktaro Fauci teigimu, paskiepytieji platina virusą taip pat lengvai, kaip ir neskiepyti Covid pacientai. Vakcina buvo susijusi su spontaniškais abortais. Visus šiuos faktus dabar tyliai pripažįsta apsileidusios sveikatos priežiūros institucijos, tačiau jie vis dar slepiami nuo žmonių.

Sveikatos priežiūros institucijos nežino, kaip reaguoti į vakcinos nesėkmę, nes jos visą savo strategiją pastatė ant mRNA vakcinos. Visos su vakcina siejamos viltys ir teiginiai pasirodė esantys klaidingi. Tai ilgas kelias atgal, ypač kai jie negali pasiūlyti jokios kitos strategijos.

>>>14:32       2021-08-23 15:01

RNR Vakcinų Išradėjas Robertas Malone’as Įspėja Apie Skiepijimo Kampanijos Pavojus Peter F. Mayer. Išversta padedant http://www.DeepL.com/Translator
I. Ne tik demokratinės vyriausybės tapo totalitarinėmis, bet ir privačios įmonės nepaiso Niurnbergo įstatymų ir įpareigoja darbuotojus skiepyti „Covid“ vakcina. Skiepijimas yra medicininė procedūra, todėl reikalingas informuoto asmens sutikimas.

Labai keista, kad įmonės samdomos rinkodaros kampanijai, kuria siekiama primesti privalomą skiepijimą. Girdime apie „neskiepytų žmonių pandemiją“. Tačiau tokios pandemijos nėra. Visi įrodymai rodo, kad dauguma naujų atvejų pasitaiko tarp dvigubai paskiepytų asmenų. Šiuo metu taip pat atliekami kai kurie tyrimai, apie kuriuos pranešta, ir, svarbiausia, yra realiuoju laiku gautų duomenų iš daugelio šalių, pavyzdžiui, Jungtinės Karalystės, Izraelio, Islandijos ir ypač šalių, kuriose skiepijimų lygis yra aukštas.

Tačiau valdžios institucijos ir spauda teigia, kad dėl naujų protrūkių kalti tie, kurie atsisako vakcinos, nors priešingai, būtent paskiepytieji yra šių ligų variantų ir naujų ligų priežastis. Kaip paaiškino mRNA vakcinų išradėjas daktaras Robertas Malone’as, vakcina išmoko virusą gaminti variantus, kurie išvengia vakcinų.

Malonas nėra keistuolis, sąmokslo teoretikas ar Anti-Vaxxeris Jis yra solidus establišmento narys, kokiu jau daugelį metų pasitiki JAV gynybos departamentas. Malone’ą nuo valdžios skiria jo nenoras tylėti, kai jis mato, kad vyraujantis kovidų pasakojimas neatitinka faktų. Būtent tai jis ir daro toliau pateiktame vaizdo įraše renginyje Silicio slėnyje, kuriame jis gimė:

Malone’as aiškina (maždaug 50 minutę), kad vakcina ne tik žudo žmones ir kenkia sveikatai, bet ir tam tikra prasme išvysto virusą ir išmoko jį išvengti vakcinų. Kitaip tariant, pati vakcina sustiprina variantus, nuo kurių vakcinos negali apsaugoti.

Per pirmąsias 25 minutes Malone’as paaiškina, kas jis yra, kokia jo profesinė kilmė ir patirtis. Jis paaiškina oficialios visuomenės sveikatos politikos, pagal kurią ekspertai, kad ir kokie gerbiami jie būtų, yra cenzūruojami, jei nukrypsta nuo oficialaus (ir nuolat besikeičiančio) PSO, taip pat JAV agentūrų CDC, NIH ir FDA pasakojimo, kilmę ir priežastis. Kitaip tariant, oficialioji sveikatos biurokratija turi aiškinimo monopolį. Jis pabrėžia, kad didžioji žiniasklaida yra susijusi su visuomenės sveikatos priežiūros institucijomis ir veikia kaip cenzūros agentūra.

Nepaisant to, Malone’as vis dar išlaiko humoro jausmą. Jis pasakoja, kad jį „patikrino“ ir „paneigė“ nebaigęs mokyklos absolventas, įdarbintas tam, kad pašalintų „dezinformaciją“, t. y. viską, kas nukrypsta nuo oficialaus tos dienos pasakojimo. Dabar pasiekėme tokį absurdo tašką, kai pripažintus mokslininkus cenzūruoja visiški kvailiai. Vis dar prisimename, kaip Vienos teisėjo, kuris citavo PGR testo išradėją, Nobelio premijos laureatą Kary Mullisą, nuosprendžio proga „faktų tikrintojai“ aiškino, kodėl K. Mullisas buvo neteisus.

kas čia ,po galais, daros?        2021-08-23 14:32

tai ką siūlot,kokia išeitis Lietuvai ir jos žmonėms ? Nieko ,išskyrus keliamą paniką bent kiek naudingesnio neradau.

Klausimas atviras       2021-08-23 14:09

Ar aš bijau, ar aš nebijau? Jei aš gyvenu tiesoje, kodėl aš turėčiau bijoti, kad ir 1000 covid’ų  šoktų mirties šokį aplinkui? Jos, mirties, kaip tokios, man nėra.

o man ne       2021-08-23 13:48

Klausimas lieka atvriras     2021-08-23 12:54
O tiems , kurie turi bent kiek pilkujų smegenų ląstelių ir yra ragavę tikro mokslo - gamtamokslinio, tiksliujų, , kuriems mokytojai ne kalė galvon, ne reikalavo scholastikos būdu įgyjamų žnių, o bandė priversti mąstyti , įgautas žinias panaudoti analizuojant gamtamokslinius reiškinius, ir suprasti tuos sunkiai suvokiamus žmogaus protui aplink mus supančio pasaulio stebuklus, sudėtingumą, pasaulio, kurio egzistavimas prieštarauja matematinei tikimybių teorijai, tampa aišku , kad nepriėmus pasaulio Dieviškosios sukūrimo tvarkos,  kuriai yra nubrėžtas planas , paaiškinti , išsiaiškinti ir suprasti tos PRASMĖS neįmanoma.Ir per tūkstančius metų protai, pranašai , Dievo žodžio aiškintojai mums paliko nurodymus , kokie mes turime būti , kaip elgtis turime, kad nebūtumėme nubausti už tų Įsakymų nevykdymą.

Aš už tradicinę šeima !!!       2021-08-23 13:32

>  O, taip     11:44
Vaišvila pila šūdą!
Niekada niekas nesakė, kad kovidinė vakcina apsaugo nuo užsikrėtimo, nuo susirgimo Covid-19. Visada buvo kalbama, kad tik (galimai) apsaugo nuo sunkių susirgimo formų! (Bet tai nepateisina perdėto valdžios rūpesčio žmonėmis). Pastabesni turėjo pastebėti, kad šias dvi formas (teiginius) dažnai maišo, ir matomai piktybiškai, prorusiški „antivakseriai“. Tie prorusiški labai painioja visokias kovidines detales, piktinasi geiropa su tikslu perorentuoti į rytus o ne atstatyti ES ant doros vėžių ir t.t. Jie labai piktinasi globalizmu, bet niekada nepasisako kad pakeisti ES vadovus į tautinės orentacijos atstovus. Tokia yra Lepen, toks yra ŠS, tokie yra zigmai, lekstučiai… ir toks yra NS… Kalba daug, bet nesako esmės. Jie visi garo nuleidimui, o kai kurie dar ir kelio tiesimui į rytus.
Rugsėjo 10-tą ŠS nekels ir nesieks jokių konkrečių tikslų, nebent į rytus… Tautinių - nacionalistinių šūkų nebus. Briuselio valdžios, kaip ir Le Pen, atsistatydinti nereikalaus… Kaip ir visą vasarą pro pirštus žiūrėjo į savo pačių gegužės reikalavimus Lietuvos valdžiai…
Dar mane paminėsite rugsėjo 10-tą ir vėliau.

stasys       2021-08-23 13:24

Nieko naujo tame str. Krūva papiltą abejoniu dėl skiepu naudos neatsakant nei į viena aktualu klausimą .Skiepijimasis ir yra tas vaistu kurimo procesas kurio visi taip baidosį.

Al.       2021-08-23 12:56

Atrodo, kad rašinio autorė nori įtikinti, kad skiepai ir pandemija nesibaigs niekad. Bet jei kovidas iš pradžių buvo sukurtas laboratorijoj, kodėl neturėtumėm manyti, kad ir kitos jo atmainos taip pat ?

Klausimas lieka atvriras       2021-08-23 12:54

Lygiai prieš 40 metų klausiausi dvigubo mokslų daktaro, fizikos - matematikos ir filosofijos, paskaitos klasikinės filosofijos istorijos rėmuose. Buvau pirmą kartą gyvenime giliai nustebintas. Tai tas daktaras, beje, didelis girtuoklis, karo veteranas ir todėl nieko nebijantis, be to, žydas nustėrusiai auditorijai pareiškė, kad per tūkstantmečius didžiausiems žmonijos protams taip ir nepavyko atskleisti Žmogaus gyvenimo Žemėje prasmės. Anot jo, negali būti, kad protinga Gamta sukūrė Žmogų tam, kad jis ją sunaikintų. Tikriausiai nereikia aiškinti, kad tai buvo pasakyta tuometiniame Leningrade, Vilniaus partinėje mokykloje už tokias erezijas buvo galima patekti ten, kur dabar kgb nusikaltimų muziejus. Bet problema liko, ir galbūt Gamta ją sprendžia…

Vitalijus Zverevas (Sputnik)       2021-08-23 12:28

Kas teisus kovoje su koronavirusu: skiepai ar antivakcinos? Ar QR kodai ir kiti piliečių apribojimai padės kovoti su pandemija? Maskvos kovos su raupais patirtis 1959 m.: Ar galime pakartoti sėkmę? Per kiek metų mes nugalėsime ligą?

Į šiuos ir daugelį kitų klausimų išskirtiniame interviu atsakė sovietų ir rusų mikrobiologas, molekulinės biologijos ir patogeninių mikroorganizmų ekspertas, Rusijos medicinos mokslų akademijos akademikas, Rusijos mokslų akademijos akademikas Vitalijus Zverevas. Sputnik
https://www.youtube.com/watch?v=gfmSAkaNBW4

taigi       2021-08-23 12:13

pasirodys, kad čiepo veikmingumas hra apie 20 proc.? Tai kaip tada? O jau tokiu zenklu lyg yra?

kitokie metodai, dar nepradėti bandyti su žmonėmis       2021-08-23 12:00

“Yra vilčių, kad naujos vakcinos ir kitokie metodai galės veiksmingiau sustabdyti viruso plitimą, bet nė vienas iš jų dar nepradėti bandyti su žmonėmis. Praeis keleri metai, kol jie taps realia galimybe.”

O, taip       2021-08-23 11:44

LT Vakcinuoti choristai užsikrėtė – Vaišvilos užduotis kovido mokslininkamshttps://www.youtube.com/watch?v=aX3O8qPhN6o

Permanentinė revoliucija praktikoje       2021-08-23 10:48

Kadangi šis virusas su savo atmainom elgiasi ne pagal klasikinius scenarijus, labai prisideda prie nuomonės, kad virusas buvo sukurtas laboratorijoje (tai yra, jis dirbtinis). O gal ir tos atmainos, taip pat kuriamos ir paleidžiamos vardan „kilnių tikslų“?

Tuščios pastangos       2021-08-23 10:43

Reikia matyti ne tik kovidą, bet ir visą pasaulį pakaitomis siaubiančius gaisrus bei potvynius. Galima pridėti ir dažnėjančius žemės drebėjimus. Tos vakcinos - tik kompresas mirusiajam, ne daugiau. Laikinai atsidėsi savo mirtį susivakcinavęs - numirsi dėl kitos priežasties. Bet žmonių dauguma dar nesupranta, dėl ko Žemė bando jais atsikratyti. Ir tie išsigimę milijardieriai - ne daugiau kaip bausmės botagas tariamai nekaltiesiems, o iš tikrųjų tokiems pat besočiams valdžios, pinigų, malonumų, tik turintiems mažiau priėjimų prie visų tų ,,gėrybių”. Kas vertas išlikti, išliks ir be vakcinų. Kuo anksčiau žmonės supras, kad jau laikas keisti mąstymą ir prioritetus, tuo daugiau jų išliks.

Žinia       2021-08-23 10:25

visiems tokia, kad štai ir atėjo laikai, t.y. Dievo vaikų ir pasaulio vaikų. Tas, kas yra Dievo nebijo nieko. Jų negąsdina jokie pokyčiai, ligos ar kitokios nelaimės.
Na, o pasaulio vaikai bijo visko, nes pasaulis tik vilioja, gąsdina, apgaudinėja ir t.t.  nesuteikdamas jokios apsaugos.
Žinia, pasaulio vaikai juokiasi ir niekina Dievo vaikus, vadindamas juos “kvaileliais ir kt. epitetais.
Žinia tokia, kad išliks gyvas tik tas žmogus, kuris gyvena tiesoje, t.y. niekada nenutylės jos nepasakęs ir vadovausis Meilės įstatymais.
Na, o pasaulio vaikai, tai net nepastebės tiesos, t.y. griebsis save saugoti, saugoti ... kol atsidurs karste ligos ištiktas. Tik, dabar įvykiai vyksta pagreitintu laiku. Išmirs, tikrai išmirs daug tų, kurie tarnauja sau, t.y. velniui.

to b.p.        2021-08-23 10:09

Niekas jokios Chazarijos ar Khazarijos nesunaikins - ji tik augs ir stiprės aplink Sočį ir Astrachanę. Tarp Kaspijos ir Juodosios jūros. Lietuva turi pasirūpinti ambasados atidarymu Itilyje. Mes gi visur pirmi, tiesa?

Bet užtad       2021-08-23 10:05

tie bilijonieriai nori islamizuoti, afrikanizuoti Europą. Ne šiaip sau juos gi Merkel kvietėsi, o mūsiškiai choru pritarė, ypač konservatoriai su lddp-istais ir liberoidais, žodžiu, su eksbolševikais. Lddp-istų fiurerė po naujuoju pavadinimu ką žada daryti su mumis Rugsėjo 10-ąją, a? Nežinote ar apsimetate nežinančiais?Šita moteriškė, oi, kokie galinga, tiesa? Pensininkų džiaugsmas, pamenate?

b.p. to >b.p.       2021-08-23 9:47

Nesiginčysiu su Jumis, nes turbūt mes nei vienas neturime patikimos info ir galime tik spėlioti ... Tik manyčiau, jog ta saujelė milijardierių tikrai nėra tokie kvaili ir mato kas vyksta pvz. Pietų Afrikos respublikoje, kai bent kiek normalus gyvenimas įmanomas vos ne karine baze paverstuose namuose ir be apsaugos iš jų net kojos neiškelsi, kai aplink šlaistosi ginkluoti nuskurdę juodi vergai .. Manau , jog jie suvokia, kad toks gyvenimas nėra tvarus, kaip dabar populiaru sakyti ..

>b.p.       2021-08-23 9:10

ne tik jūs klystate naudodami argumentą “negi jie naikins savo tautos populiaciją”. Kelių tūkstančių psichopatų milijardierių gaujai (šaltiniai sako apie maždaug 3000), tik incestais tarp savęs besidauginančiai, neegzistuoja JOKIOS TAUTOS, išskyrus mylimiausius SAVE. Likusieji vienas milijardas, ar pusė milijardo (pagal jų planą) - tik “IŠRINKTŲJŲ” aptarnavimui reikalingi vergai. O vergo tautybė dzin.

Nieko kito       2021-08-23 8:47

čia nėr, kaip specialiai sukurtas dirbtinis virusas ir tokios pat vakcinos baltųjų žmonių pamažinimui, ypač mažų tautų, tokių kaip lietuviai. Tai pirmiausia nešvarus verslas, biznis, taip sakant amerikoniškai ir amerikoniška segregacija. Gal čia yra žinančių, kada Amerikoje buvo panaikinta segregacija ir kodėl segregatai korė vokiečius, ypač jaunas vokietes ar itales, kurios, atseit, pralaimėjo karą ir turi būti pakartos, ir karių kuopomis išprievartautos, ir dar konkorėžių po gero seksiuko nelaimėlėm makštin prigrūsta. O, demokratija, buvo, ane? Žada ją pakartoti nesiskiepijančiųjų atžvilgiu - patirties gi turi, tiesa? Dabar, sako, kad net vaistinės išduos segregacijos popierius ir dalyvaus pasauliniame nusikaltime.

ah1       2021-08-23 8:34

patys ir susilpnina imunitetą  šlamštmaisčiu, nejudėjimu, nebuvimu gryname ore, žalingais įpročiais, nuolatiniu stresu. Dievas Gamta   dėlioja savo dėlionę - negyveni pagal Dievo Gamtos vedistinę Ritos/ Gamtos dėsnių/ Rėdos kultūrą - mirk, skiepai nepadės.
Priežastį reikia šalinti, o ne pasekmes - kai nebus priežasčių nebus ir pasekmių.
Caronovirusinių ligų glrupė laaaaabai plati -  nuo visų neprisisikiepysi.

b.p.        2021-08-23 7:47

Naujos viruso atmainos, kaip paaiškėjo, yra atsparios vakcinoms, bet vis tiek leidžia 3 dozę - “pastiprinantį” marmalą, kuris nuo vis naujų atsirandančių viruso atmainų  neapsaugo .. (ES net 8 “pastiprinančias” dozes ruošiasi kalti). Man kažkaip kertasi su logika .. 
Kita vertus - laaaabai abejočiau, jog žydai tuo marmalu ruošiasi sunaikinti savo 2 tūkst. metų ieškotos valstybės populiaciją .. čia vėl kažkas ne taip ..
Tiesa, matyt, slypi kažkur anapus ..

Laba diena       2021-08-23 7:46

Kokia Delfio rašinėlio esmė? Rašinėlis nesako, kad skiepai tampa nieko verti, bet sako, kad mes 70 proc. bandos paskiepijimu neapsiribosime. Mes sieksime bandą paskiepyti 100 proc. nesvarbu, kokiu šūdu skiepysime. Naujų ribų peržengimas. Nauji Overtono langai.

Teisėjas Sinkevičius,puolantis       2021-08-23 7:23

advokatą Vėgėlę,šio teksto matyt neskaitė.Kad užkrėsti gali visi,-ir neskiepyti,ir skiepyti,-ir jo galvojimas,kad yra teisė nebūti užkrėstam yra niekinė.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.