Visuomenės pokyčių analizė, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Vaiko teisių apsaugos tarnybos

Goda Juocevičiūtė. Visomis išgalėmis ginkime savo prigimtines teises į privatumą ir šeimos neliečiamumą

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugpjūčio 29 d. 7:44

15     

    

Goda Juocevičiūtė. Visomis išgalėmis ginkime savo prigimtines teises į privatumą ir šeimos neliečiamumą

Ši informacija yra vieša. Būsiu dėkinga, jei pasidalinsite.

Tai mano oficialūs atsakymai su mano parašais Pedagoginei psichologinei tarnybai į intymius ir asmeniškus klausimus.

Šie klausimai pateikiami dėl tokių niekų, kaip kad, pavyzdžiui, vaikas paprasčiausiai tingi mokintis ir yra padykęs, kas sveikam berniukui – visai normalu. Man sakė, kad jeigu nebendradarbiausiu, gali būti, kad mane apskųs Vaiko teisių apsaugos tarnybai.

Priminsiu, kad tik prie Hitlerio ir Stalino buvo renkama konfidenciali informacija apie moterų gimdymo subtilybes ir susirgimus šeimoje.

Mieli tėveliai, žiūrėkite, kam kokią privačią informaciją teikiate, nes mes nežinome, kam ji galutiniame taške patenka ir kokiais tikslais renkama bei naudojama.

Siūlau nepasiduoti barnevetiškam tarnybų parazitų spaudimui ir visomis išgalėmis ginti savo prigimtines teises į privatumą ir šeimos neliečiamumą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>>>Raigerdas       2019-09-2 11:47

Toliau ...“Vienintelis būdas likti neapgautu ir išsaugoti savo biologinę laisvę (nes kas mums daugiau beliko?) yra iš anksto pasiruošti, ir įspėti visus, kad toks dalykas egzistuoja, ir tik laiko klausimas kada jis bus pradėtas masiškai propaguoti. O vėliau, didelė tikimybė, jog gali tekti kovoti prieš priverstinį čipų implantavimą, taip pat kaip prieš ACTA, kad netaptumėme kažkieno užprogramuotais vergais.”  “http://alkas.lt/2012/02/14/m-kalnietis-cipai-pavojus-musu-biologinei-laisvei/

>>>Raigerdas       2019-09-2 11:45

Daugiau apie “čipus”: “...Tiems kuriems kyla klausimas, kaip toks čipas gali pasiekti žmones ir priversti juos jį implantuotis? –  egzistuoja paprastas atsakymas. Šiame etape bus pasitelkiamos įvairios marketingo strategijos ir smegenų plovimo metodai, bus orientuojamasi į tai, į ką žmogus jautriausiai reaguoja – į jo ir jo mylimųjų sveikatą bei saugumą. Nejaugi nenorėtumėte žinoti kur jūsų vaikas eina? Ar jis saugus? Ar jam nieko nenutiko? Ar jis nevartoja alkoholio, nerūko? Nejaugi negražiai skamba, kad šis čipas gali parodyti kuo žmogus sirgęs ir kiek vaistų išgėrė? Bet po visu tuo, kaip prieš tai minėjau, slypi absoliutus asmens sekimas ir kontroliavimas. Be to, šį čipą kurianti kompanija neskelbia apie tai, kad gyvūnams taikyti čipai, kurie yra analogiški žmonėms skirtiems čipams, gyvūnams sukėlė sunkius vėžinius susirgimus. ...“http://alkas.lt/2012/02/14/m-kalnietis-cipai-pavojus-musu-biologinei-laisvei/

Raigerdas        2019-09-1 14:44

Gerbiama Goda Juocevičiūtė pasidalino labai svarbiais duomenimis dėl privatumo. Tik čia nėra nurodyta, kas yra autoriai tokių anketų. Todėl būtų gerai, kad Goda Juocevičiūtė pasidalintų ir ta informacija apie tai, kas yra ta institucija, kurią domina šitie mūsų privataus gyvenimo aspektai, jeigu, aišku, ji žino. Kiek man teko susidurti, tai tokios anketos yra kuriamos su psichiatrija ir psichologija susijusiomis institucijomis. Tokie duomenys domina ir BIG FARMA (farmacijos gigantai) analitikus. Ir ne tik, nes yra institucijos, kurios užsiima tyrimais dėl žmonių čipavimo galimybių. Taigi, jeigu pasikapstyti, kas yra tokių anketų autoriai, ir kieno tai yra užsakymas, tai čia, manau, atsivertų durys į tokius žmonijos konstravimo biurus, kuriuos galima būtų prilyginti pragariškiems darbams. Pažiūrėkite į klausimus ir atsakykite patys sau: ar jie nėra panašūs į tuos, kurie jau buvo gvildenami Gėtės “Fauste” aprašant tokį įdomų personažą, kaip Mefistofelis. Atsakydami į šiuos klausimus, jūs, panašiai atsakote į Mefistofelį dominančius klausimus, perkant žmonių sielas.

> s.m. kultūrnykui        2019-08-31 8:40

aš tenoriu pasakyti, kad informacijos sklaida gali būti ir be rusiškų keiksmažodžių. Šis portalas tokiomis publikacijomis leidžiasi į DELFI lygį. Jei trūksta gebėjimų suvokti elementarius dalykus, grįžkit į mokyklą.

Psichologų ir nepsichologų santykis       2019-08-30 7:40

ir taip komplikuotas(dar vis)Lietuvoje.Panašu,kad glaudus bendradarbiavimas psichologų su barnevernet tarnyba galutinai komplikuos galimybę būti tiesiog pagalbininkais tobulėjime.

stasys        2019-08-30 6:43

labai teisingas pastebėjimas

Šiaip,       2019-08-29 20:44

Svarbiausia yra pasitikėti Jėzumi, o turėti galima viską, bet tai ką turi reikia nesureikšminti.  Tada gali gyventi ir nebijoti visko prarasti.

Taivai 20:35       2019-08-29 19:52

Jūs marksistas (prolai, anot komunistų, neturėdami ko prarasti, yra negailestingas ir viską šluojantis demoniškas gaivalas)?
Priešingai, anot šv. popiežiaus Pauliaus II, tikras krikščionis neturi nieko bijoti, išskyrus nuodėmę, nes žino esąs nesąlygiškai mylimas visagalio Dievo ir pats mylėdamas Dievą bei artimą įveikia bet kokią baimę ir net mirtį.

Teisimgas       2019-08-29 19:37

Perspėjimas,beprotybei reikia priešintis, kitaip užlips ant galvos.

Tai va,       2019-08-29 19:35

Svarbiausia, anot šv. popiežiaus Pauliaus II - “Tik nebijokite!!!!!!!!!!!!”. O tam reikia tik vieno - nebeturėti ko prarasti.

s.m. kultūrnykui       2019-08-29 19:28

jo jo, tarakonas po padidinamuoju stiklu jam pešiojant kojas,būna ypač kultūringas…
Jei sutinkate būti tuo tarakonu, tai pakartosiu Guodos žodžiais - ne tamstos suknistas reikalas, kaip ginasi nuo globalistmarksistinės hidros tie, kas dar turi smegenų, ne vien delfio vinegreto prikrėsta, ir tiesiog nenori būti pervertų (liet. - iškrypėlių)stebimais tarakonais.

Kultūros       2019-08-29 17:27

lygis tai ne kažką...

Žaviuosi Jūsų principingumu, Goda!       2019-08-29 14:31

Tik jeigu, kaip sakote, “prie Hitlerio ir Stalino BUVO RENKAMA KONFIDENCIALI INFORMACIJA apie moterų gimdymo subtilybes ir susirgimus šeimoje”, tai dabar norimo įsteigti orveliško konclagerio atveju vadinamoji “Pedagoginė psichologė tarnyba” oksimoroniškai kvočia tėvus ir motinas “LAISVANORIŠKAI” ATIDUOTI KONFIDENCIALIĄ INFORMACIJĄ į tironija norimos paversti valstybės prižiūrėtojų rankas.
Išdavusių savo profesinį pašaukimą bei profesinę etiką ir tarnaujančių XXI a. steigiamai neokomunistinei tironijai psichologų, socialinių darbuotojų, pedagogų ir kitų nkvdistiškos tarnybos darbuotojų vieta būtent Jūsų nurodytame kaimelyje Peru.
P. S. Kai išvystu sukiaulėjusius barnevernet tarnų snukius (daugelis - su aukštaisiais ir net mokslo vardais), visuomet nevalingai gniaužiasi kumščiai ir meldžiu Dievą, kad netektų jų panaudoti. Tie, kas nusitaikę į šeimas ir jų brangiausią turtą - vaikus, yra laisvai išsižadėję žmoniškumo, todėl jokių proto argumentų jie jau neklausys. Juos sustabdyti gali tik jėgos argumentas, todėl žmonės privalo telktis ir kautis iki galo.
Proto argumentai yra gėris, jei jais remiasi dori žmonės (besilaikantys ir prigimtinio įstatymo). Molocho tarnai žmogystę kaip tik yra išdavę, todėl jie protą įkinkę “mirties kultūrai” (šv. Jonas Paulius II).

Šaunuolė Goda.       2019-08-29 13:21

Supraskite, kad dauguma jau tapo visiški mankurtai - tobuli vergai, prarastas gebėjimas priešintis,  ir tiek bijo, kad net pati mintis jiems neateina į galvą pakovoti už save. Tai visų pavergėjų idealas – prigąsdinti tiek, kad vargšiukai priešintis nė pagalvoti apie tai nedrįstų.  Paradoksalu, tačiau priešintis nepalyginamai saugiau, ką jau kalbėti apie žmogišką orumą. Reikia pažinti savo priešą, jį įvardinti ir apsispręsti pasukti kitu keliu, t.y. eiti prieš srovę visų “apkvaitusių”, iškęsti, atlaikyti visas pašaipas ir paniekas, bet išlikti TIESOJE ir taip atgauti savo tikrąjį orumą.

Birute       2019-08-29 9:38

Sauole mama-nebijo,o tai zenklas kitoms,kurios dar bijo…..............

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.