Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Goda Juocevičiūtė. Nujaučiu: kurstomos agresijos priežastis – tautos išrinktieji

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 20 d. 0:24

29     

    

Goda Juocevičiūtė. Nujaučiu: kurstomos agresijos priežastis – tautos išrinktieji

Vakar vakare vienoje pajūrio kavinėje: „Šiaip tuos antivakserius tai š...au… d…yt reikėtų“ (tą žodį išskaidžiau, kad FB algoritmai nesugaudytų jo kaip smurtinio). Mano draugė, nuostabi, talentinga, išsilavinusi moteris, net sustingo, aš sukrizenau.

Gali būti, kad dauguma tų, kurie daug ir garsiai per visą kavinę ar aikštę kalba apie žudynes, tikrovėje jie to daryti neišdrįstų. Jie tiesiog išsilieja žudikiškomis mintimis kitamaniui, pasijaučia akimirką galingais vyrais ir apsiramina. O kaip manote jūs – ar tai vis dėlto būtent tokios rūšies atstovai, kurie, vieną kartą juose pažadinus neapykantą, rautųsi ant kitų su ginklu pagal komandą kaip laukiniai usūriniai?

Nujaučiu, kad jie – tik kurstomos agresijos pasekmė, o priežastis – tautos išrinktieji, kurių rankose – įtaka gyventojų vertybėms ir įstatymai. Tai, kas vyksta šiandien daug kur pasaulyje, taip pat Lietuvoje, jau nestebina. Ir mano sąžinė rami, nes dar prieš rinkimus sakiau, kad konservatoriai gali būti didelė grėsmė šalies vientisumui ir mūsų visų ramybei. Bet galvoju: kaip turėtų jaustis tas „antivakseris sektantas“, kuriam šita partija dar neseniai švietėsi kaip gelbėtojai nuo institucinio smurto, kaip Konstitucijos viltis ir kaip saugumas, o senukas, kuriantis eiles, vis dar atrodė kažkokiu laisvės simboliu? Kaip jaustis žmogui, žinančiam, kad už jo pinigus Europos Parlamente, Seime arba „pagal rentą“ kaip kiaulės taukuose vartosi tie, kurie, prisidengdami epidemiologija ir medicina, atvirai skleidžia panieką ir skatina susidorojimą net su savais?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> kokia       2021-07-22 12:06

visokiu juknevicieniu tautybe ir kilme yra viena - buve arsus komjaunuoliai.Tie visi buve arsuoliai komjaunuoliai ir komunistai ir dabar tokie yra.Apsidairykit aplinkui.Ypac ju daug yra tarp “patriotu”.Pasikeistu situacija, jie ir vel butu kitos puses “patriotai.Tikrieji PATRIOTAI nerekauja, zmoniu neizeidineja, nepuldineja…Tokia mano nuomone.Niekada nepasitikiu zmonemis, prisiekinejanciais, kad jie yra dideli Lietuvos patriotai.Tuo labiau, jeigu matai, kad jie elgiasi priesingai.O jukneviciene…Prisiminkim vien jos LTSR himno “giedojima”.Kazin ar kas galetu sugalvoti durniau.

kai visada       2021-07-21 11:31

Kai lanzberginių komunistų šaika paima valdžią Lietuvoje, prasideda valstybės nuosmukis, atgimsta brežnievščina, kai niekas neaišku, kai įstatymai negalioja, o teisininkai dairosi pro petį, ką lietuviškojo brežnevo CK pasakys, ką nurodys, iš karto padaugėja girtų gatvėse, nešvaros, netvarkos, už nieką neatsakingumo, visuomenėje prisidaugina begėdiškų palaižūnų ir stukačių

s.m.       2021-07-21 10:53

tiesos portale kultūringa publika aštriai, bet korektiškai pasisako apie tos iškamšos postringavimus. Beje, su akį rėžiančia stiliaus klaida viename sakinyje. O atsivertę respubliką pamatytumėt, kaip žodžių nerinkdami Rasą J. bb apkrovę vadinamieji runkeliai, buduliai, t.y. didžioji tautos dalis, paprasti ir konkretūs žmogiukai. Tik tiek “europarlamentarė” ir nusipelnė.

Staska,       2021-07-20 20:09

juk sakiau - eik tu kakoti. Nediskutuoju su iškamšomis, neturinčiomis savo nuomonės.

stasys       2021-07-20 19:27

Nepasiskiepijusi > staseliui   2021-07-20 17:44.. negražu būtų iš mano pusės neatsakyti į keletą Jūsų minčių . Visas retorika rašo kuria paprasti žmonės ir tik jų pačių reikalas tikėti tuo ar ne . Pasakas apie mane kuriate patys ir tik jums patiems jos ir rūpi . Beje niekas jums burnos neuzrakineja ,tai prieš mano įsitikinimus .,tebūnie ta retorika ir genderistine tuščiais žodžiais žmogaus įsitikinimų nenupirksi , todėl turinčiam žmogui savo įsitikinimus jie nepavojingi .

Dalia       2021-07-20 18:23

Man tie Juknevicienes zodziai visiskai nieko nereiskia-manau ir daugumai lietuviu.Nuo jos pasisakymu jau seniai tik huokas ima na ir dar gailestis kad moteris visiskai sukvailejo,okur dingo demokrate?NEBELIKO.Kazi kas jai pakenke ar amzius.ar susirgo didybes manija,ar klimaksas veikia o gal skiepai.Neturiu atsakymo,gal kas pades?

Jules       2021-07-20 17:56

Laisvas žmogus tas, kuris gali sakyti Tiesą - nebijo Tiesos sakyti. Sanitarinis karas yra preliudija kažkam dideliam, galinčiam perkopti dviejų pasaulinių karų ką tokį?

Nepasiskiepijusi > staseliui       2021-07-20 17:44

Man niekas netrukdo gyventi, nes aš laisvas žmogus su savo protu ir savo valia. Todėl ir nepakenčiu žmones kvailinančios ir pavergiančios globalistinės genderinės retorikos. Be to, man už komentarą niekas neužmokės, skirtingai nuo tavęs. O svarbiausia, kvailuti tu nelaimingas, aš nesėdžiu nei europarlamente, nei seime, nei vyriausybėje, todėl niekam užrakinėti burnų net norėdama negalėčiau. To niekada ir nenorėjau, todėl pageidauju, kad ir man niekas burnos neužrakinėtų. Ypač tokie stasiukai, kurie niekada jokios savo nuomonės nė neturėjo, o visada tik niekus pliauškė, kad tik tuščių žodžių būtų kuo daugiau. Turbūt tavo darbdaviai lietuviškai nesupranta, todėl skatikėlius tau skaičiuoja arba pagal žodžių skaičių, arba pagal ,,nepatiktukų” skaičių. O tuos ,,senus įpročius” verčiau pats pabandyk pasikeisti. Pamatysi, kaip gera būti gerbiamu žmogumi, o ne ,,stasiu”. Beje, atsakymo nepageidauju - tu man visiškai neįdomus. Tavęs tiesiog nėra. Jei dar sykį į akis lįsi, pasiųsiu tau suprantama kalba - ant trijų raidžių, nors su žmonėmis paprastai taip nesielgiu. Bet tu juk tik ,,stasys”.

Jules       2021-07-20 17:40

Mokslo žinias reikia tikrinti - privaloma tikrinti. Gal žinot, kodėl nerodo, kaip tas virusas, ypač mutavęs ar dar kok ten, iš tikro atrodo pro elektroninį mikroskopą? Kaip vienokį ar kitokį ten pamatyti ir išskirti iš tūkstantinės jųjų gausos? O dabar rodo kompiuterinės grafikos ir vaikučių nuspalvintus viruso piešinukus, kurie visai nebepanašūs į realius, kodėl? Kad zubryloms ir mokslo pirmūnams patiktų ar kad mus apšautų kartu su Kapsukės studentais? Ko nerodo, kaip realiai atrodo vienokia ar kitokia jojo atmaina, a? Jei spalvoti priešinukai tinka mūsų “babuškoms”, bet jokiu būdu netinka logiškai ir kritiškai mąstantiems diletantams ir kitiems bemoksliams arba savamoksliams, neturintiems viršininko ir pavaldumo Pasaulio Vyriausybei, bent jau kol kas, kol dar neužmušti, kol dar gyvi ir neišmesti per langą, kaip tas Pirmasis USA Gynybos ministeris James Forrestal arba legendinis generolas George Patton’as ar net mūsų prezidentas A.Smetona, tiesa, supleškintas kur?

štaziui       2021-07-20 17:06

stazele, susikišk savo galvą sau į analinę angą ir riedėk iš čia politiškai korektišku bei transgenderišku pagranduku iš čia.

stasys       2021-07-20 14:30

Nepasiskiepijusi 2021-07-20 13:43 ..niekas prievarta neverčia jūs klausytis ‘visos tos genderinės - globalistinės retorikos ’ .. neturėtume jau kitiems burnas užrakineti .! Seni įpročiai trukdo gyventi ..

Nepasiskiepijusi       2021-07-20 13:43

O klausyti Juknevičienės pamokslų - tai tas pats, kas sėsti į automobilį, pakibusį virš prarajos. Ar bent vienas jos žodis davė tautai ir valstybei ką nors gero? Pagaliau ar jos pasisakymai liudija meilę žmonėms apskritai? Ar ji vienija tautą? Ar neskirsto jos į vis naujus dirbtinai sugalvotus gardus? Tai vatnikai, tai putnikai, tai rusofilai, tai antivakseriai, tai homofobai, tai atsilikėliai, tai bomžai, tai neperskaitę nė vienos knygos… Visai nesvarbu, ar tai sako pati Juknevičienė, ar tik jos ciucikai. O kokia visų tų ujamų žmonių kaltė? Kas ją įrodė? Kas įrodė, kad visi tie apibūdinimai bent panašūs į tiesą?
Jeigu ir reikia nuo ko nors skiepytis, tai nuo visos tos genderinės - globalistinės retorikos. Ji baisesnė už kovidą. O nuo kovido kaip nors apsisaugosiu pati. Kaip ir iki šiol.

kontekstas       2021-07-20 12:16

Beje, tai gali būti ne eilinis komsomolkos isterijos priepuolis, ar jai panižęs kušys. Tai gali būti ir bandymas nukreipti dėmesį nuo Izraelio kompanijos šnipinėjimo programinės įrangos “Pegasus” skandalo. Ar tik nebus ir Juknevičienės vadovaujama KAM savo laiku nusipirkusi “Pegasus” ir ją naudojusi Lietuvoje sekti, pavyzdžiui, “violetinius”? Įrangos kūrėja “NSO Group” susikūrė 2010 metais, tačiau jau po poros metų pakliuvo į “nugesintą” skandalą, kad tiekė šnipinėjimo įrangą, kartu su panašia Vokietijos įmone, ir tuomet po sankcijomis patekusiai Baltarusijai.

pastebėjimas       2021-07-20 11:41

Atsargiau su ta ūsūrine Goda, nes ji ne tas, kuo dedasi. O Juknevičienė, matyt, Rusijos stačiatikių bažnyčios mokymą atrado. Ar bent jau išsidavė, kad yra Gundiajevo skleidžiamo mokymo adeptė. smile Tačiau tame nieko keisto, nes o kam gi daugiau gali melstis komsomolka?

Apie R. Juknevičienę       2021-07-20 11:11

Kas netiki Dievu, tas tiki ,,mokslu”.
Bet juk mokslas (tikrasis) - greičiausiai besikeičianti žmogiškosios kūrybos dalis. Kas vakar atrodė tikra, šiandien jau pasenę ir netikra, gal net melaginga. Todėl jokiu mokslu niekas niekada netiki. Mokslinės hipotezės visada labai kruopščiai tyrinėjamos, ieškoma jas tiek patvirtinančių, tiek paneigiančių faktų. Ir tik kruopščiai ištyrus tos hipotezės arba tampa teorijomis, arba atmetamos kaip klaidingos. Bet ir patvirtintosios teorijos teisingomis laikomos tik tol, kol neatsiranda naujų faktų, jas paneigiančių arba koreguojančių.
Tai kas yra R. Juknevičienė ir kokiu ,,mokslu” ji ragina tikėti? Netgi dėkoja tikintiesiems! O netikintiesiems kodėl nedėkoja? Nes gal būtent tie netikintieji yra teisūs? Nedėkoja, nes netikintieji nepadeda sukti nesąžiningo ir nepaprastai pelningo biznio. Tai kuo čia dėtas mokslas? Ogi visiškai niekuo. Čia tik tokia orveliška kalba.

Tautybė universali-       2021-07-20 11:06

komsomolka ir dar kokia.

Kokia       2021-07-20 11:04

Juknevičienės kilmė, tautybė...
Jug kas nors, ką nors žino.

TO >       2021-07-20 11:01

tiek     2021-07-20 9:07

prieš rašydamas ir neparašydamas visą tiesą, galėtum pasidomėti , jeigu nežinai: nuo šio susirgimo gydytojai susirgusius sėkminga gydė ir generiniais vaistais - hidrochlorochinu, ivermektinu, Zn, ir kitais medikamentais , vaistais, kurie ja pasaulyje patikrinti seniai, kainuoja grašius. O pats galvoji , kad eksperimentinė m RNR pagrindu vakcina tai tokia pati, kaip ir senosios vakcinos , nuo tymų, raupų  ir panašiai ?

Kaip jaustis?       2021-07-20 10:46

Ogi jaustis kvailiu. Tai būtų logiška ir adekvatu. Reikia mokytis matyti daiktus, kokie jie yra. Kita vertus, iš klaidų juk mokomės, tai gal vis dėlto iš to blogo išeis ir kažkas gera.

Stiklo valytuvas       2021-07-20 10:44

—-
Kitas pavyzdys Baltarusija. Masiniai susibūrimai protestuojant. Itališku efektu net nekvepia, nors klimatas vasarą panašus Italijos klimatą pavasarį. Mįslių mįslė, ar tiesiog niekas „neužvežė“ Covid-19 D. Jeigu būtų Covid-19 D paskleistas tarp dryžuotų europietiškų vertybių nešėjų, tai būtų šūvis sau į koją. O taip pat, kur garantija, kad minioje nebuvo išplatintas lengvesnės formos virusas kaip vakcina. (Pasaulinė vakcinavimo nuo Covid-19 politika, mažai ką bendro turi su realia kova prieš koronavirusą).
Lietuvoje tas mirtinas Covid-19 D neišito dėl įvarytos baimės, griežtoko karantino IR apdairaus saugumo, kad kartais per tuo metu nesančią valstybinę sieną nenukeliautų į Baltarusiją...
Lietuviai su kaukėm, latviai be kaukių, sergamumas panašus. Estai laikosi puikiai, ir nei iš sio nei išto, situacija pasikeičia. Kas galėtų paneigti kad, tada ten „neužvežė“ Covid-19 D ir Covid-19 C.
.
Kai nagrinėjant kovidinę raizgalynę įtraukiami keturi Covid-19 tipai, daug kas stojasi į ‘savas vietas’. Jokiu būdu netvirtinu, kad tai tiesa, bet tvirtai laikausi kad tai labai tikėtina.
.
Yra tokia tarnyba gaudanti valkataujančius šunis ir kates.
Yra ženklų, kad „nepasiskiepijusius“ nuo Covid-19 gaudys gatvės viduryje ir čia pat vietoje „nukenksmins“.
Pasaulinė revoliucija įsibėgėja, kol gojai saulėje šildo bambas.
.
P.S. Štai kaip reikia nagrinėtį koroninę situaciją, o ne pilstyti iš tuščio į kiaurą.

Stiklo valytuvas       2021-07-20 10:43

Prisimenate reklaminį epizodą ‘trys viename’ (3 in 1).
O kaip su hepatitu a, hepatitu b ir hepatitu c.
.
Covid-19 A.
Covid-19 B.
Covid-19 C.
Covid-19 D.
.
Testai Covid-19. Prieš metus buvo tokia žinia, kad pasaulyje jau arti 200 tipų. Paskui pradėjo aiškėti kad dalis tų testų per jautrūs, ir todėl…
.
Covid-19 A. Vadinamas ‘besimptomiu’, nes beveik visais atvejais nėra jokių simptomų. Tik labai retais atvejais vos pastebimi simtomai. Virusas lengvai plinta ir pasižymi sezoniškumu. Atpažįsta visi covidiniai testai!
Covid-19 B. Susirgimas praeina lengva forma. Tik prie kitų negalavimų gali pasireikšti sunkesne forma. Virusas lengvai plinta ir pasižymi sezoniškumu. Atpažįsta visi covidiniai testai.
Covid-19 C. Susirgimui budinga sunki forma. Prie kitų negalavimų galimi mities atvejai. Viruso plitimas neapibrėžtas* bet pasižymi sezoniškumu. Atpažįsta visi covidiniai testai.
Covid-19 D. Susirgimas 99,9% baigiasi mirtimi. Tik labai retais atvejais ir su pakenkimais pavyksta išgyventi. Virusas SUNKIAI plinta, todėl sezoniškumo faktorius neaktualus. Aplinkoje išgyvena vos kelias, gal keliolika valandų. Atpažįsta visi covidiniai testai.
.
Sakysite, kliedesiai, sąmokslo teorija… Aš manau kad tokia versija (hipotezė) yra pagrįsta, ir yra verta rimto dėmesio.
.
Prisiminkime 1,5 metų senumo įvykius Kinijoje, Italijoje (Ispanijoje, JAV). Sukrečiantys vaizdai iš Italijos!!! Lavonų krūvos! Rusija siunčia spec. pagalbą... Ir vos ne staiga viskas atlėgsta!? Nauja Covid-19 mutacija iš PAR Lietuvą pasiekė per dvi savaites, o tas naujametis itališkas variantas liko pietinėje Italijoje. Na, dar ‘sugebėjo’ nukakti į Ispaniją. O štai Baltarusijos niekaip nepadiekė! O dabar plyšaukit apie karantiną, kaukes ir panašų bla-bla. Ką, negi jau pamiršote kiek ir kokių klausimų virė prieš metus?! Vienas iš jų, kodėl karšto klimato valstybėse virusas plinta… Reiškia virusas nepavaldus sezoniškumui. Visi sunerimę, tiksliau SUNERAMINTI. Visuotinė sumaištis ir pasimetimas…
Dar viena keistenybė. Dabartiniai juodukai iš Afrikos Lietuvoje jokių pavojų, net mažiausių rūpesčių šiuo atžvilgiu nekelia.
Kažkoks MISTINIS viruso plitimas.
.
Vis labiau, vis aiškiau kad Covid-19 realus virusas (!) naudojamas kaip prievartos įrankis, mechanizmas, priemonė.
.
Panagrinėkime keleta konkrečių pavyzdžių.
Hibridiniame kare prieš žmoniją naudojama įbauginimo, PAGRĮSTO įbauginimo priemonė Covid-19. Dėl efekto tvirtumo Italija „miršta“. Ar tai nepanašu į Covid-19 D. Specialus ‘kurjeris’ Covid-19 D paplatino Italijoje. Italai, pasiglebeščiuoti mėgstanti tauta. Šio viruso tipui (ne mutacijai!) plisti įdealios sąlygos. Super griežtas karantinas puikiai padeda (šio tipo viruso išgyvenamumas aplinkoje labai trumpas), ir tuo pačiu pasiunčiama žinią visam pasauliui - išsigelbėjimas labai griežtame karantine! Tai akivaizdu! Covidiniai ‘testai’ puikiai patvirtina ir papildo pasaulinę dramą. Covidinio testavimo grandinėse nereikia nieko papirkinėti, įtakoti, kontroliuoti. Viskas vyksta puikiai, kaip šveicariško laikrodžio mechanizme. Svarbiausia, išlakyti paslaptį, kad Covid-19 turi keturis (o gal ir daugiau) tipus.
Mirtinas virusas (Covid-19 D) kitose valstybėse neveikia nes žmonės taip nesiglebeščiuoja kaip italai, o po įbauginimo besilaikydami atatinkamo atstumo visai užkerta kelią šio mirtino tipo viruso plitimui. Bet kiti viruso tipai plinta ir testai tai rodo, nors mirtingumas žemas ir tai tik su ‘pritempimais’.
Kodėl miglotai tylima apie viruso išgyvenamumą ir užkrečiamumą nuo įvairių paviršių. Gal kad nepaaiškėtų tai, apie ka čia dėstau.
Kitas faktas. Ar tikrai ligos sunkumas priklauso vien nuo to, kiek užkrato pateko į organizmą, amžiaus, lyties, kitų negalavimų. Juk yra pavyzdžių kad pasveiksta garbaus amžiaus senoliai…
Ir dar, jeigu du žmonės vienoje šeimoje serga skirtingo sunkumo korona, tai nereiškia kad jiedu galėjo užsikrėst vienas nuo kito, bet gali būti kad užsikrėtė skirtingais Covid-19 tipais. O jeigu dar įvertinsime ir skirtingą užsikrėtimo laiką su skirtingu tipu, tai gali veikti ir kaip skiepas nuo agresyvesnės formos.
—-
Kitas pavyzdys Baltarusija.

stasys       2021-07-20 10:02

tiek ..jei ilgametis politikas griebiasi tokios retorikos problemai spręsti , bijau kad jam atėjo laikas poilsio ar kaip G.Nauseda pasakytų ‘laikas atvėsti’. C.Iskauskas savo str. minėjo trečią Niutono dėsnį manau čia jis labai tiktų paaiškinant tai kas su skiepais vykstą .

tiek> ah1        2021-07-20 9:58

Epidemiologai konstatavo,kad nepasiskiepijusieji yra pagrindinė naujų Covid mutacijų atsiradimo priežastis . Štai dėl ko - nieko asmeniško.

ah1       2021-07-20 9:49

raginimas šaudyti antivakserius tai kurstymas susidoroti su sveikais, nesergančiais, rūpinančiais savo sveikata, net neabejoju. Tai kuo gi užkliuvo rūpinantys savo sveikata?  Jei pasiskiepijo vadinasi nesirgs, pagal jų mąstymą, tai ko taip norisi žudyti- šaudyti antivakserius, kuo užkliuvo antivakseriai, jei pasiskiepijusiems antivakseriai visiškai nepavojingi, bo skiepai apsaugo nuo antivakserių? Ar tai ne lanzbergizmas antivakserius laikyti tautos priešais ir plius dar mąstyti apie antivakserių šaudymą/žudymą? Ar veriamas overtono langas žudyti/ šaudyti kitaip mąstančius?

tiek       2021-07-20 9:07

keista, kad spaudoj skelbiami išimtinai prieš vakcinavimą nuo Covid-19 bjaurasties nukreipti ir labai kokybiški straipsniai. Tikrai nesugebu taip meniškai , nuosekliai ,vnž. - tiesiog profesionaliai rašinėt. Bet net juknevičienė pagal mane š.atv. yra kur kas teisesnė  gindama išrastą civilizuotą žmonijos apsisaugojimo nuo užkrato ir jo pasekmių būdą :(. Nieko nedarydami juk pražūsim.

aga       2021-07-20 8:32

Gaila manes nebuvo. Diedulis ilgai ciaudetu po to.

Teisingai,       2021-07-20 8:26

neskiepytiesiems pavojinga, kaip sako (ne)gerb. ES parlamentarė Lietuvos išdavikė p. R. Juknevičienė, bendrauti su paskiepytaisiais, nes pastarieji gali neskiepytuosius užkrėsti ne tik koronavirusu, bet ir nuo vadinamųjų vakcinų “užzombintu” protu, tikinčiu “mokslu”, kurį skleidžia globalistų-masonų-sodomitų-satanistų elitui parsidavę “mokslininkai”. Kas galime, melskime jiems Atgailos malonės ir sveiko proto atgavimo.

stasys       2021-07-20 7:58

Geras klausimas . Kai turėsiu atsakymą būtinai parašysiu. Vienok nereikia tam tikrų asmenų partijoje pasisakymų sutapatinti su visa partija . Tas politinis provincializmas autorės labai bado akis .

Corona Conspiracy and Aggression       2021-07-20 5:28

Pagal Pasaulio Vyriausybės įsakymus jie pasirengę, žinoma, už geras babkes susidoroti net su savo rinkėjais, nes, jų manymu, jie “durni”, tiesa?

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.