Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Geopolitika

Goda Juocevičiūtė. Koronaserialas. Trečia serija – koronacirkas

Tiesos.lt siūlo   2020 m. gegužės 1 d. 8:50

35     

    

Goda Juocevičiūtė. Koronaserialas. Trečia serija – koronacirkas

DELFI.lt

Kad dėl koronaviruso paplitimo kalti nenaudėliai šikšnosparniai, jau tebetiki tik Steveno Soderbergho kino juostos „Užkratas“ gerbėjai, Betmeno įkvėpti mažvaikiai ir turgaus bobutės, ir tai tik tos, kurios prie įėjimų nelegaliai pardavinėja žiurkių bei tarakonų nuodus.

Bet liko dar atsekti siūlo galą, ar natūralus, o gal po eksperimentinių mutacijų virusas iš Uhano Virusologijos instituto laboratorijos buvo tyčia paleistas ar per klaidą. O gal nelabasis, pramintas COVID-19, jau ilgai cirkuliuoja šioje Žemėje, tačiau žmonijai parūpo tik, kai daugybę amžių vadinamąją aplinkkelio strategiją diplomatijoje naudojantys kinai sumojo, kad su naujai atrasto užkrato pagalba galima Vakarus tvarkingai pastatyti į vietą ir pradėti dominuoti pasaulyje?

Kiniją galime įsivaizduoti kaip Azijos drakoną, kuris tarytum profesionalus fakyras iš nasrų taikliai leidžia iškart kelias liepsnas skirtingomis kryptimis. Vienas iš taikinių – Honkongas, kuris pagal dar XIX a. tarp Anglijos ir Padangių imperijos pasirašytą sutartį 1997 m. neteko kolonijos statuso ir nuo tada išgyvena iš viso 50 metų truksiantį pereinamąjį laikotarpį, kol galutinai grįš į Pekino glėbį. Vis iš arčiau jaučiantis komunistinio režimo alsavimą demokratinis uostas atsiduoti žemyninės Kinijos valdymui nenori.

Kai Vakarai palaikė įsiaudrinusio Honkongo protestus prieš Pekino primestą ekstradicijos įstatymą ir už didesnes demokratines laisves, būtent tada KLR kartu su įtakingiausia medicinos aferistų šutve – Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) – pradėjo sėti koronapaniką. Jei ne planetą sukausčiusi pandemija, būtų atvirai ištryškęs ir užguitų Sindziango uigūrų pūlinys, ir vėl paaštrėtų okupuoto Tibeto klausimas. Eilinis virusėlis tapo idealiu Rytų drakonės įrankiu demokratinių valstybių dėmesį nuo jos vidaus reikalų nukreipti į savo pačių daržus.

Maža to, per gilią ekonominę krizę išsidraskiusi Europa žaizdas laižysis su įsipareigojimais Kinijai. Ši dar nuo Pekino Olimpinių žaidynių laikų, kurias lydėjo šūkis „Vienas pasaulis, viena svajonė“, savo grandiozinę įtaką skirtingiems regionams įvilko į poetinę retoriką, net draugystės simboliu pavertė simpatišką pandą, pakeitusią sovietinius, taiką ir dizenteriją platinusius balandžius.
Milžiniškomis investicijomis į infrastruktūrą ir paskolomis prie savęs Europą pririšanti Kinija tarpžemyninį kelių, geležinkelio ir jūrų laivybos infrastruktūrų tinklą pavadino „Diržo ir kelio iniciatyva“ (Belt and Road Initiative). O štai pagalbą Italijai kovoje su koronanegandomis KLR įvardija kaip „Sveikatos Šilko kelią“.

Kai tokia nuosekli užsienio rinkų paveržimo savu diržu strategija, nieko stebėtina, kad KLR pandemiją meistriškai įkinkė ir į santykius su pagrindine konkurente – Jungtinėmis Amerikos Valstijomis. Gerokai įsiplieskusį prekybos ir informacinį karą tarp šių dviejų supervalstybių atvėsino tik koronaisterija „Vienas virusas, vienas pasaulis“.

Tad nuo šiol niekas iš Vakarų viršūnių negalės nė puse žodžio kritiškai cyptelėti apie Kinijos diktatūrą, kai demokratinės šalys kaip užhipnotizuotos ėmė sekti jos autoritarinio valdymo pavyzdžiu. Tai – priverstinė gyventojų izoliacija, drastiški judėjimo apribojimai, masinis savų piliečių sekimas, pasitelkiant išmaniausias skaitmenos technologijas, privalomi testavimai ir kiti akiplėšiški žmogaus teisių pažeidimai, kurie iš tikro negydo ir jokių ligų įveikti negali nė teoriškai.

Kai Pekine paskutinį kartą lankiausi 2019 m., jau tada be jokių virusų gatvėse buvo įrengti aptvarai, į kuriuos suvaromi pėstieji, tikrinamos jų tapatybės, skenuojami daiktai kaip oro uoste. Per pastarąjį dešimtmetį miestiečiai išmoko net stotelėje autobuso laukti ne bet kaip, o išsirikiavę į juostą kaip darželinukai ir prižiūrimi tvarkdarių su švilpukais.

Per 70 komunistinės tvarkos metų išmuštruoti kinai prie dirbtinių barjerų ir užkardų įprato, ir jiems nėra jokio šoko eilinį sykį vidury pėsčiųjų gatvės būti sustabdytiems, nugintiems į kokį gardą ar kaip robotams laukti eilėje prie termovizorių, kol privalomai pasimatuos temperatūrą.

Dabar jau viso pasaulio vyriausybės, Kinijos apžavėtos, terorizuoja gyventojus, verčia juos viešosiose vietose laikytis socialinės distancijos. Šis susvetimėjimas neturi esminės reikšmės bandant pažaboti koroną, kadangi viruso dalelių ore tiršta, ir vėjui papūtus, šios vis tiek nešasi kelis metrus į šoną, ir jau nėra skirtumo, ar, įtarumo pilni, vieni nuo kitų laikomės vieno ar penkių metrų atstumu.

Žmonių srautų ribojimas šiek tiek pasitarnavo nebent pačioje Rytų Azijoje, kur megapoliuose vienu kvadratiniu kilometru dalijasi tūkstančiai asmenų, ir jie miestuose kasdien spaudžiasi kaip žlėgtainiai tokiose grūstyse, kokios pas mus įprastos tik per Kaziuko mugę ar „Jamam“ akcijų metu.

Taip pat pasaulis pamišo dėl veido dangalų. Rytiečiai respiratorius ir nindzių šalius dėvi jau daugybę metų, bandydami vaduotis nuo oro teršalų. Kaukės jiems – išvis jokia naujiena. Mūsų Žemės pusėje tai – visiška svetimybė. Staiga imti versti žmones dabintis kvėpavimą sunkinančiais padėvėtų liemenukų kaušais ar permatomais trimeristų skydais, – toks pat absurdas kaip nurodyti krikščionių moterims į gatves išeiti tik su burkomis arba čadromis.

Šie nauji reikalavimai išvaizdai turi tik vieną rimtą prasmę – žeminti gyventojų orumą ir mėginti jų kantrybės ribas. Jei šiandien dėl eilinio viruso pavyko žmonėms uždėti antsnukius, kitą sykį bus nesunku dvikojus padarus priversti į viešumą eiti tik su pavadžiu arba tramdomaisiais marškiniais, irgi – dėl visų bendro saugumo.

Straipsnio tęsinį skaitykite DELFI.lt portale ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Chaose,       2020-05-2 22:57

sakai, kad esi dalinės tiesos meistras, kaip ir visi kiti dvaro kas tokie?

chaosas       2020-05-2 20:36

Euro komunistai padeda kinijos komunistams

“In 2004, France signed an agreement with China to establish a research lab on infectious diseases of biosafety level 4, the highest level, in Wuhan, according to a French decree signed by then-foreign minister Michel Barnier.

The 300 million yuan ($42 million) lab was completed in 2015, and finally opened in 2018, with the founder of a French bio-industrial firm, Alain Merieux, acting as a consultant in its construction. The institute also has a P3 laboratory that has been in operation since 2012.”

/France says no evidence Covid-19 linked to Wuhan research lab set up with French help/google

Jules       2020-05-2 19:31

Prezidentas Makronas juk aiškiai pasakė, kad tai karas ir tik kol kas jis prasčiokams nematomas ir nesuprantamas, kas su kuo kariauja ir dėl ko, ir kaip rikiuojasi sąjungininkai ir aljansai? Prasčiokai ir nesužinos, ypač su aukštuoju išsilavinimu. Su aukštuoju išsilavinimu sėdi garde, o be išsilavinimo medžiojami ir bauduojami. Lietuvoje informacinis vakuumas - oligarchinė cenzūra. Visos didžiosios šalys atlieka eksperimentus su virusais ir bakterijomis, ir niekam tai ne paslaptis. Turi tokius ginklus. Lietuvos politikierių užimta antieuropinė politika mums gali brangiai kainuoti, ES vasalitetui prarandant šeimininką. Skaitykit labiau CNN, ypač ankstesnių metų ten paskelbtą medžiagą ir žurnalą “Nature”. Gyvename Dezinformacijos epochoje, dezi propagandinių karų epochoje, kas įtikinamiau pameluos, todėl jie ten sakydami, kad “If the virus escaped, nobody could predict the trajectory” - turėjo omenyje ir būsimo karo trajektoriją, jeigu kas. Žinoti ją gali nebent mūsų kinkadrebiai ir dezistai, juokauju. Jie gi neskaito Mitterrand’o testamento, tiesa? Lietuvoje slapukauja elitas kaip 1940 metais - turi tam mums pragaištingos patirties, o kitokios nežino arba gudresni apsimeta nežiną. Gali tik varguolius gatvėse ir miškuose ar pliaže vaikytis ir bausti su tokiu sunkiai suvokiamu įniršiu.

chaosas       2020-05-2 18:17

Ar ne panašūs raudonieji vadukai ,kurie bandė nuslėpti Černobylio nelaimę ,dabar prisistatė bandomųjų laboratorijų Kinijoje,iš kurių paleisdami vis kokį užkratą ir keldami sąmyšį pasaulyje,bando pasaulinį galių žaidimą perimti į savas rankas

https://youtu.be/3bXWGxhd7ic

to Mirsim       2020-05-2 15:47

Bet gi Jūs pasirinkote tokią valdžią ir tokius jos projektus. Tik jau nesakykite, kad nežinote už ką balsuojate. Visi gi sutinka su tokia padėtimi - su veršių varymu į ką, anot buvusio Vilniaus vicemero Romualdo Sikorskio? Dabar gi niekas kitomis ligomis nebeserga, tiesa? Įvyko stebuklas Lietuvoje. Net dantys nebeskauda niekam.

Mirsim       2020-05-2 14:58

ne NUO viruso, bet DĖL viruso. T.y. todėl, kad negauname beveik jokios medicininės pagalbos dėl kitų sveikatos bėdų. Mano nuomone, tai nusikaltimas. O juk kai kas laukti negali. Net jei pasveiks, uždelstą ligą gydyti ir sunkiau, ir brangiau. Tiesiog turėtų būti pakankamas skaičius ,,neoptimizuotų” ligoninių, kad būtų galima griežtai atskirti virusinius ligonius nuo nevirusinių. Taip pat ir laikinų izoliatorių neaiškiems ligoniams. Ir jokios diskriminacijos dėl amžiaus! Tik sveikatos būklė turi lemti pagalbos pobūdį. Jei žmogaus būklė tokia, kad ir sloga būtų mirtina, tai ką čia padarysi. Bet dar dirbantis šešiasdešimtmetis gal gyventų iki 90-ies, jei nebūtų ,,nurašytas”. Bet jeigu reikia ,,optimizuoti” gyventojų skaičių ir gelbėti Sodrą, tada visi turime labai rimtai pasikalbėti apie daug esmingesnius dalykus negu tas sumautas virusas.

> 2020-05-2 11:59       2020-05-2 12:49

o su tavimi, juliau Milaiti, kas nors eina į debatus, apart Raigerdo, Tvanksto ir tavęs pačio, t. y. kai komentarus rašai pats sau?

Žmonijos patirtis       2020-05-2 11:59

sako, kad tie, kurie nuolat ragina laikytis įstatymų, patys jų paprasčiausiai beveik niekad nesilaiko ir taip nukonkuruoja arba pražudo nulėpausius. Taigi pirma, Kisai, perskaityk tas tarptautines konvencijas ir kaip jų laikomasi arba laikėsi karų metu ir tik po to lįsk į debatus kartu su langų majorais.

Kis       2020-05-2 11:45

mane tankiai aplanko mintis,o jeigu taip padaryti eksperimenta su skeptikais,suvaryti visus karunuotus i viena vieta ir tegu siaucia?Kiek ju paliktu,manau pasibaigtu kosmaru po pirmos mirties ju akivaizduoje.Visas pasaulis dundukai,o tokios senmerges(atsiprasau,gal ir nepataikiau)kaip Goda skaito turinti teise visus,kurie nemyli jos ar nepritaria laikyti,na aisku kuo?Godute(mano anukeles vardas,laukiu svesti motinos dienos) duok kiekvienam pasitinkti,o bendruomeneje reikia laikytis priimtu zaidimo taisykliu?

pirmam komentarui       2020-05-2 10:03

ne rusu , o švedų ambasada sumokės.  dar ir Batka galetų primest .  tiesa , tas jau biški sunerimo.  bet švedai apsimeta kad nieko nevyksta.

O kiek pernai,       2020-05-2 9:33

užpernai ar prieš 5 ar 10, ar 20 metų per tą patį laiką numirė lietuvių, ar yra galinčių atsakyti į šį klausimą prapiesorių, ar tai irgi oligarchinė paslaptis?

Taigi kiek       2020-05-2 7:11

mirė lietuvių nuo kitų ligų per šiuos mėnesius, a, Kapsukės prapiesoriai? Oligarchinė banksterių paslaptis, ane? Dalyvaujate Konspiracijos ir agresijos projekte ar kaip?

Erlickas       2020-05-2 1:10

Yra tokia patarlė, su durnų du turgu, kaip su plikiu peštis. Gyvename dviejų kaukėtų plikių epochoje.

TROTA       2020-05-2 0:59

Taip Goda, bepročiai nesupranta, kad kaukės gal tik 1% sulaiko, užkratas perduodamas per akių gleivinę ir per neuždarytą klozeto dangtį, kai nuleidžiam vandenį, buitiška, bet tikra, tie neaiškina, bet koncentruojamasi ties kauke kurią reikia pirkti. Lt kasdien miršta apie 100-108 žmonių, spauodje nerašoma,kiek mirė nuo kitų ligų.

Nedezuok, Madame Skirmante!       2020-05-1 19:05

Ne kvailiai, oi, ne kvailiai net pasaulinius karus žmonijai suvairuoja, nežinojai ar tyčia apsimeti nežinančia ir mus čia norinčia apkvailinti?

Skirmantė       2020-05-1 18:58

Reikia būti visiškai kvailam, kad manytum, kad patirti milijardus nuostolių visi labai nori. jei laboratorinis virusas nebūtų toks superpavojingas, tai visems butų nusišvilpt ant tų kelių tūkstančių mirusių senų žmonių.bent tiek reikia turėti proto, kad tai suprastum.

Skirmantė       2020-05-1 18:48

jei kas nors rašo straipsnį apie elektrą, nenorėčiau, kad patarinėtų kaišioti pirštus į rozetę ir patikrinti, ar tai tikrai taip pavojinga? be to, internerto epochoj, kur gali pamatyti tuos dūstančius kaip žuvys žmones. «COVID-19 – РУССКАЯ ТЕХНОГЕНКА?» (среда новостей) sasha sotnik youtube.com.

Madame Skirmantė,       2020-05-1 18:35

jūs stalinistė ar labiau brežnevistė, ką? Ar E.Bernays dezi propagandos specialistė?

Skirmantė       2020-05-1 18:21

Man kyla klausimas, kas yra “tiesos.lt”, kas sprendžia, ką čia publikuoti??? kekvienas kvailys ką sumislijo - ir pateikiat? ar jūs visada prieš visus ir prieš viską? Neišpruselės rašliava, gerai dar, kad korona neserga ir nedūsta ir, tikėkimės, nieko neužkrės.

next       2020-05-1 17:37

Praeis pavasarėlis
Gegutė užkukuos
Ateis jums
Kitas dėdė
Ir šikną nutarkuos.
.
Nieko naujo, jokių dyvų. Koronocirkas baigsis,
jį pakeis kitas- “rinkimų” cirkas.
.
Mulkių visuomenėje cirkas yra pats populiariausias menas.
Durniai myli cirkus, o cirkas myli durnius.

NUVAŽIAVAI       2020-05-1 17:31

kartą į Kiniją - ir žinai viską - netgi apie kovid 19…..Genialu.

autorei       2020-05-1 17:09

na negražiai apie karvelius parašėte, neva jie dizenterijos platintojai. Tie žodžiai labiau kelia norą dizenterijai nei nieko dėti balandėliai:)

Vidmantas       2020-05-1 16:34

Paskutiniu metu tiesos.lt kažkodėl pradėjo panašėti į delfi.lt. Straipsnių autoriai vis dažniau ir čia - (kraštutiniai) liberalai, rašantys apie trečios eilės dalykus.

Al.       2020-05-1 16:18

Ar vertėjo tiek ,,parintis” dėl išvados, kad reikia ,,užsipirkti nebrangių, bet gerai veikiančių vaistažolinių kiniškų preparatų.” ?

Šį kartą       2020-05-1 16:03

straipsnis ne ,,apie nieką”. Įtikinama.

Ko mums, Tiekai,        2020-05-1 14:45

kiši tą lenkomaną? Mums jis nereikalingas - tik politikos davatkoms. Beje, Veryga ir apskritai kolchoznikai tegu kojas mazgoja Kubiliui už galimybę pabūti prie lovio. Jei ne Kubilius, jokių lddp-istų ir jų prikurtų politikos satelitų čia nebūtų.

O,jeigu       2020-05-1 14:19

ta panele Goda butu padrosta ponia,giedotu visai kita giesmele.

tiek>Tiekui 2020-05-1 11:26       2020-05-1 12:45

taip taip, o kaipgi kitaip smile)) Taigi aišku,net ex prezidentė pastebėjo ,kad ne tuos išrinko:))). Va ,koks laborantas kabylius Verygos vietoj būtų visai nieko ,ania? smile)))

Tiekui       2020-05-1 11:26

Medikai turėtų ant durniaus nepolitikuoti, o gydyti žmones ir ne veržtis, pasinaudojus virusu, į valdžią, į Seimą. Niekas neturi teisės nelogiškai elgtis ir kitus tyčia durninti vardan viršpelnio. Pirma reikia išsiaiškinti, kas tą virusą paleido į apyvartą? Iš kokio mėgintuvėlio ar “sloviko”? Sąvokų turinio sukeitimas, manau, žinai ką reiškia, tiesa? Ar vaistų yra nuo šio viruso? Jei nėra - nėra ir gydymo.

tiek       2020-05-1 11:21

sakyčiau,- kažkoks nesuprantamos logikos ekstremistinis požiūris.Nesutinku ,kai taip kvailai neigiamos net veiko kaukės mirtino koronaviruso piko metu. Būtent - tik pandemijos PIKO metu.Labai teigiamai vertinu gerb. Verygos darbo rezultatą - tą pripažįsta daugelis medikų.

Sveikinimas       2020-05-1 10:57

Kažkaip užmiršome bendrą socialdemokratų ir konservatorių šventę. Su Gegužės 1-ąja.

Klausimas       2020-05-1 10:56

Kuo skiriasi pandeminė padėtis medicininiu požiūriu dabar nuo padėties prieš mėnesį įvedant karantiną. Praktiškai niekuo? Dabar po truputį pradės keisti visuomenės nuomonę, kad virusas nepavojingas, bet tik tiek, kad liktų prasmė visus paskiepyti. O kam reikėjo šio šaršalo, tai klausimas lieka.

Jules       2020-05-1 10:42

O mes, lietuviai, ar ne tokie pat, kaip ir tie engiami kinai? Juk mes irgi per tuos pačius liberalius sovietžmogiųs(neosovietikus), Blogio imperijos ir jos sąjungininkių kolaborantus, aktyvius talkininkus, Komjaunimo aktyvistus valdžioje, versle ir jėgos struktūrose esame taip pat išmuštruoti būtent jėga baisių žudynių karo ir pokario metu bei per ambalinę prichvatizaciją traumuoti ir pripratinti prie totalios dezi propagandos per radiją, TV, spaudą ar per interneto trolius, prie tų pačių dirbtinių barjerų ir užkardų bei nuolatinio sekimo ir mūsų medžiojimo, gaudymo ir vaikymo gatvėse, miške ir namuose? Esame įpratę, kad mus „milicionieriai“, iš dalies pakeitę tik uniformą nekurie, išorę, bet ne vidų, po neatliktos rimtos desovietizacijos, deokupacijos, mus irgi medžioja kaip baisius nusikaltėlius gatvėse, pliažuose, miške, „trolike“ ir pas senelius ar pas mamą? Juk mums irgi jokio šoko, kai gauname baudą didesnę už minimalią algą ir po jos esame priversti badauti ir maitintis šiukšliadėžėse, kai esame stabdomi neosovietžmogių vidury pėsčiųjų gatvės ir vežami į kokį tai liberoidinį gardą arba kaip robotai, „untermenšai“, laukiame eilėje prie termovizorių, arba kol privalomai pasimatuosime temperatūrą. Jei netiki šviesiu Komunizmo ar Oligarchijos dvaro rytojumi esi vadinamas neišsilavinusiu žmogumi, nevykėliu, tikinčiu sąmokslų teorijomis, skleidžiančiu neapykantą ekstremistu, fašistu, naciu ar dar kuo ten tokiu, kuriam nepatinka Naujoji Pasaulio tvarka. Ar ne tie patys išsilavinę žmonės tikėjo anuomet, kad Lietuva neokupuota, o laisva tarp laisvųjų sovietinių respublikų, kad nėr jokių Maskvos paktų ir jų slaptų protokolų, kad kuriame laisvi ir laimingi šviesų komunistinį rytojų, kaip dabar ką tokią?  Naująją Pasaulio tvarką? Ar ne išsilavinę žmones, baigę Kapsukę ar VISI, tikėjo, kad tik nugalėjus Bolševikų perversmui Petrapilyje ir prijungus(okupavus) Lietuvą prie Sovietijos ne jėga, ne smurtu, ne žudynėmis ir kankinimais, bet taikiai įvedus Sovietų valdžią, tautai to visuotinai panorėjus, mes, lietuviai, Bolševikų partijos vadovaujami, kūrėme progresą, įvykdę socialinius -ekonominius pertvarkymus („perestroikes“) - kūrėme laisvės darbo žmonėms klestinčią visuomenę? Ar ne inteligentai mums dabar pliurpia tą patį, apgaulingai pakeitę kailį ir ideologiją? Ar ne jie dabar mus, neišsilavinusius, ne specialistus, ne ekspertus ir kaip nevykėlius medžioja ir veža į gardą? Ar ne jie mums aiškino, kad būtent sovietizuota Lietuva išreiškia visų darbininkų, valstiečių ir tų pačių inteligentų visų tautybių valią ir interesus, kaip dabar viso pasaulio žmonių Naująją Tvarką? Taigi kas tokie dabar mus terorizuoja ir jėga, didelėmis baudomis ir prievarta verčia nesąmoningai, nelogiškai laikytis socialinės distancijos? Kam reikalingas šis tautiečių supriešinimas, susvetimėjimas, dirbtinis neapykantos kėlimas ir kurstymas tarp mūsų ar beteisių, bedalių vedimas į savižudybę, prisidengus bandymu pažaboti, atseit, Pasaulio Koronę 2020? Kodėl žmogus žmogui verčiamas priešu, mirtinu konkurentu ir pan., a?

Aha, vieni       2020-05-1 9:34

dominuoti gali, o kiti ne, ane? Lietuviai dominuoti negali, nes rasistai, fašistai, radikalai, ekstremistai, kuriems sovietų valdžia nepatinka, žodžiu, naciai ar “niemcų” gerbėjai? Kur mes tai girdėjome, ar kartais ne Sovietų kariuomenėje, a? Kai reikėjo aiškintis, kodėl “niemcai” mus šokoladu maitino, o dabar kuo mus dezi LRT maitina, a? Tokios dezi propagandos mes negirdėję nuo drg.L.Brežnevo laikų, tiesa? Anksčiau mus vadino liaudies priešais, o dabar kuo liberoidai ir univerkių rektoriai su “bojevykais” mus vadina, a?

o honorarą autorei..       2020-05-1 9:28

tur būt, rusijos ambasada sumokėjo.
——-
pravdai.lt irgi gal nubirėjo šiek tiek?


Rekomenduojame

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Andrius Švarplys. Štai kas yra tikroji demokratijos erozija

Dovydas Norkūnas: Norėčiau būti šių laikų Antanas Gustaitis, bet aš tikrai nekursiu lėktuvų valstybei, kuri man neužtikrina laisvės ugdyti savo vaikus

Politinės užuovėjos nebus: Genocido centras ir toliau bus puolamas

Lietuviškai įgarsintas filmas „Plandemija. Indaktarnacija“

Algimantas Rusteika. Iš ciklo „Idėjos Lietuvai“: Op. Nr.25

Agnė Širinskienė. Hibridinio karo formos:  nuo „lėkštų Laptevų istorijų“ iki privatizuotos neužmirštuolės

Liudvikas Jakimavičius. Politinė katastrofa

Romualdas Žekas. Ar tą patį regime žvelgdami ta pačia kryptimi? arba Priešai jau viduje

Andrius Švarplys. Klasta: katalikas J. Bidenas šią savaitę sieks priimti Lygybės įstatymą

Žymus britų istorikas: universitetuose valdžią užgrobė kairieji

Leon Weinstein. Kas laikytina didžiausiu Donaldo Trumpo pasiekimu ir kokie sprendimai neleido jam laimėti, galų gale – kas darytina kitaip

Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas. DIEVO ŽODIS vs. ŽMOGAUS ŽODIS

Nida Vasiliauskaitė. Iš atmintinės „komunikacijos ekspertams“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.