Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

Goda Juocevičiūtė. Kodėl susirgimų skaičiai gerokai didesni “prie skiepo”, nei kai jo dar nebuvo?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 25 d. 17:53

17     

    

Goda Juocevičiūtė. Kodėl susirgimų skaičiai gerokai didesni “prie skiepo”, nei kai jo dar nebuvo?

Tarkim, esu kaip iš Mėnulio iškritusi ufonautė – nieko negirdėjau apie jokį Švabą ir jo maniakišką „Great reset“ teoriją.

Tarkim, aklai tikiu ir mokslu, ir, svarbiausia, valdžęęę, todėl neįsivaizduoju, kaip iš viruso „valdymo“ lobsta atskiri sektoriai bei viešuosius pirkimus kontroliuojantys valdininkėliai ir visokio plauko tarpininkai.

Tarkim, neturiu informacijos ir negalėčiau nė susapnuoti, kad į visus tuos atvejus, kurie laikomi susirgimais, įtraukiami besimptomiai, kai testas parodė teigiamą, o žmogus nė nesučiaudėjo, ir kad tokių iš visų nustatytų teigiamų, net oficialiais duomenimis remiantis, yra mažiausiai 60 procentų.

Tarkim, esu labai paveiki, įtaigai ir bet kokiems šiurpinimams lengvai pasiduodanti ufonautė, kuri nuoširdžiai tiki antraštėmis žiniasklaidoje ir duomenų mokslinykais prisistatančiais skaičių pasakoriais, lygiai taip pat kaip vampyrais ir pasaulį norinčiomis užvaldyti reptilijomis, todėl man kimba bet kokie grasinimai ir gąsdinimai apie bangas, mutacijas ir klastingą niekšą be simptomų.

Tarkim, net akis išpūtusi klausausi kaimynės Bronės, kurios pusseserės brolienės geriausia draugė dirba valytoja ligoninėje ir kuri tikrai nemeluoja, kad ten ohoho, kiek pacientų kartais užveža, ir man tai daro nenusakomą įspūdį.

Tarkim, esu tiek naivi ufonautė, jog nesuprantu, kad testavimas ugdymo įstaigose skatinamas, o atsisakantys tai daryti moksleiviai bei jų tėveliai mobinami tam, kad didesnis testų skaičius užtikrina didesnį atvejų (kad ir besimptomių) skaičių, ir nesuvokiu, kad jis reikalingas psichozei palaikyti bei žmonių šantažui dėl stebuklingo eliksyro.

Tarkim, tikiu, kad skudurėlis ant veido apsaugo nuo milijonų viruso dalelių, kurios gali prasmukti ir per mažesnį nei milimetras tarpiūkštį.

Tarkim, man smegenys išplautos, kad pasiskiepiję ne tik serga lengviau, bet ir miršta lengviau.

Tarkim, nieko nesu girdėjusi apie kinišką socialinio kredito sistemą.

Tarkim, niekad nesidomėjau istorija ir nesimokiau jos, ir negaliu nė įsivaizduoti, kad istorija su savo kruvinom atmainom gali kartotis, tik pavidalai skiriasi.

Tarkim, tarkim, tarkim…

Ir vis tiek, net ir būdama ufonaute, negaliu suprasti, kaip čia taip: 70 procentų šalies gyventojų, jei tikiu valstybės institucijų pateikiamais skaičiukais, pionieriškai pasiskiepijo, o begėdžiai antivakseriai atskirti nuo socialinio gyvenimo, negali lankytis masuotėse, kavinėse, didžiuosiuose prekybos centruose, žodžiu, visaip izoliuoti, kad neplatintų besimptomio niekšelio, tai kodėl tas virusas taip smarkiai plinta, kodėl susirgimų skaičiai gerokai didesni „prie skiepo“ nei praeitais metais tokiu pačiu metu, kai stebuklingo eliksyro dar nebuvo?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Geriau kaukė,negu galimybių pasas?       2021-09-28 9:42

Tikrai nenoriu sumenkinti straipsnio autorės įsitikinimų. Mano nuomone,nereikėtų nuvertinti medicininių kaukių apsauginių savybių-juk operacinėse medikai jas dėvi,kad galimai neužkrėstų infekcijomis pacientų.
Manau,kad neprivalomas kaukių nešiojimas uždarose patalpose turintiems galimybių pasą, yra esminė užsikrėtimų augimo priežastis-skaičiau,kad ir pasiskiepyje gali užsikrėsti,būti viruso nešiotojais,užkrėsti kitus,net ir pasiskiepijusius, patys susirgti ir net numirti…Tad,mano nuomone,kartais medicininė kaukė yra efektyvesnė apsaugos nuo u-sikrėtimo virusu priemonė,negu Galimybių pasas…

Sandra       2021-09-27 15:17

Ir šitą dar paskaitykit, buriasi žmonės
https://versme.lt/1_filmas_tekstas.html

T0mas J.       2021-09-27 13:23
T0mas J.       2021-09-27 13:21

“Daktaro Maiko Yeadeno buvusio Pfaizerio viceprezidento interviu”
- rasite čia:
ttps://odysee.com/@AlfredFreerange:6/Daktaro-Maiko-Yeadeno-buvusio-Pfaizerio-viceprezidento-interviu-:a

-
Klausykit iki galo. Tai buvęs PFIZER vyriausiasis mokslininkas, ėmęs kalbėti tiesą - dabar visų parsidavusiųjų maišomas su purvais. Bet jo neapkaltinsi neišsilavinimu ir nekompetencija.

Sandra       2021-09-27 7:18

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/all.15066
Pirmosios mokslininkų lakštutės kodėl šis skiepas neveiksnus

grumstas       2021-09-26 15:59

-Goda, , ačiū , kad rašote.
Ir noriu pasakyti vieną mintį: sovietmečiu , buvo toks diktatorių , ypač Stalino, principas skelbiamas - kuo labiau laimi socializmas,komunizmas tuo daugiau buržuazinių nacionalistų kovoja prieš socializmo
siekius, tuo didesnis pasipriešinimas kyla. . Tai reiškė, kad kuo daugiau laimi bolševikai, tuo aršiau reikia kovoti ... ir galo nesimat tai kovai.
Ar ne panašu į tai kas dabar vyksta?

paklausk komunisto vasiliausko       2021-09-25 22:39

kaip komunizmą statė
kuo daugiau išvežė į sibirą, kuo daugiau suvarė į kolūkius - tuo mažiau buvo ką valgyti

ah.ą       2021-09-25 22:25

Truk už vadžių ir vėl iš pradžių ... Pirma nėra skiepų bo nėra vakcinos, Antra jie įšvirkščia patogeninį spyglio baltymą, kuris sukelia COVID-19 užkrečia, užkrėstų nekarantinuoja, netestuoja ir paleidžia platinti užkrato, kuriuo užkrėtė prišvirkšdami.  Trečia virusas mutuoja - marmalai kitais metais tampa nebeefektyvūs, o sukurti naujų efektyvių dėl greitų mutacijų faktiškai neįmanoma dėl efektyvumo ir patikimumo nustatymui reikalingo laiko, taip kaip faktiškai neįmanoma sukurti vakcinų nuolat ir greitai mutuojančiam gripo virusui.
Ačiū aukščiausiai esybei laikui negailestingai triuškinančiam gyvatę slibiną Velnią melo tėvą ir jo angelus/pasiuntinius.

Todėl, kad       2021-09-25 20:26

,,vakcinos” skirtos ne mažinti susirgimų skaičių, bet didinti. Kiek tu uždirbsi iš sveiko žmogaus? Špygą taukuotą. O štai paliegėlis - aukso kasykla ne tik farmabizniui, bet ir Franko Kruko bizniui.

Kis       2021-09-25 20:05

labai to nenoreciau,bet ylos maise nepaslepsi.Kai masiskai prades ir sunkiai sirgti pasiskiepuje zmones,prades garsiai kalbeti apie afera,klausiu Dulkio,ar nebijai,kad tauta tave isdulkins?

Foto       2021-09-25 19:58

Goda apsimetusi šlanga žiūri per langą.

ein schwab       2021-09-25 19:31

Ja, ja, fisi, uber alles prifalo būti paskiepyti nuo nelojalumo New World Order.
Fėliau mūsų planuose yha numatyta, kad skiepai tam tikrame amžiuje sukeltų sfeikatos kolapsą, nuo kurio išgelbėtų tik specialus priešnuodis, kurio laikas nuo laiko reikėtų susileisti švirkštuku.
Tas priešnuodis kainuos prangiai - kas norės gyfenti - mokės.
O kas neturės pinigen?
Negyfens.
O koks jums skirtumas - jūs ir taip negyfenat.

Puikus humoras       2021-09-25 19:11

Pusantrų  metų  žinojome,kad vaikai Covid 19 neserga, sumanė skiepyt vaikus ir prasidėjo vaikų sunkūs susirgimai.Tai kaip čia yra .

Stiklo valytuvas       2021-09-25 19:06

„net ir būdama ufonaute, negaliu suprasti, kaip čia taip…“
Kadangi esi ufonautė, todėl ir nesupranti, nes tavo ufonautiškos smegenėlės niekaip nesuvokia kad skiepai nesaugo nuo užsikrėtimų (tai oficiali informacija), o tu ir tokie kaip tu vis „pjaunate grybą“ kad pasiskiepijai tai turėtum būti saugus. Valdžia makaronina vienaip, o tokios ufonautės kitaip. Visai jums nerūpi tiesa ar bent koks aiškumas, kad tik erzelį platinti.
O susirgimų skaičius yra įtakotas apgaulingo vakcinavimosi supratimo remiantis visokiomis ankstesnėmis vakcinomis - jei pasiskiepijai tai reiškia apsisaugojai. Nieko panašaus. Covid-19 vakcinos VISIŠKAI KITOKIOS, bet šito niekas neakcentuoja! Kaip ir tokio keisto fakto, kad visos vakcinos skirtos APSISAUGOTI pačiam, o Covid-19 vakcina „KAD APSAUGOTUM KITĄ“. Štai kaip pasireiškia Švabo perkrovimas vakcinų srityje.
.
Vakar per LRT-TV“ Čaplinskas pasakė kad galimai jau greit ir „sezoninio gripo vakcinos bus gaminamos pagal covidinę technologiją“. Covidinės vakcinos yra mėšlinas dalykas, tai tą mėšliškumą siekia pernešti ir ant jau nusistovėjusių gerų dalykų.
Štai kur turi užsidegti raudona aliarmo lempa.

Galimai       2021-09-25 18:51

ta pandemija vyriausybei mažai rūpi ir Galimybių paso tikslas visai kitas.Toks slaptas ir nesuvaldomas noras valdyti kitus savanaudiškais tikslais.Juos demaskuoja pats virusas.Kitaip jie rūpintųsi gydymu,tartųsi su visuomene,kaip greičiau išsivaduoti iš šios koronės ,įskaitant ir savanorišką,ir tik savanorišką skiepijimąsi.

Todėl,       2021-09-25 18:15

kad bilijonierių keliai nežinomi. Dievo pasiuntiniais Žemėje negalima domėtis, o tik vykdyti jų nurodymus ir įsakymus.

Žodžio laisvė...       2021-09-25 17:40

Todėl,kad melo trumpos kojos,o vagies ilgos rankos.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.