Įžvalgos

Prof. dr. Vytautas Radžvilas. Įspėjimas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 23 d. 22:30

8     

    

Prof. dr. Vytautas Radžvilas. Įspėjimas

V. Sinicos straipsnio (DELFI.lt: „Vytautas Sinica. Svarbiausias prezidento rinkimų klausimas“) siunčiama žinia ir jo tikroji reikšmė bus įsisąmoninta ir aiškiai suvokta ne iš karto. Prireiks ilgai ir kantriai dirbti, kol bus įveikta mąstymo inercija ir patikėta tuo, kas šiandien daugumai Lietuvos žmonių atrodo neįmanoma ar net primena įaudrintos vaizduotės žaismą. Deja, tai ne žaismas: Merkel-Putino paktas, kuriuo Lietuva būtų grąžinta į Rusijos geopolitinę orbitą, gali tapti tikrove greičiau, nei pajėgia numatyti net laki vaizduotė.

Blogiausia, kad tokiam sandėriui ruošiama moralinė ir intelektualinė dirva pačių lietuvių – politikų ir intelektualų – rankomis. Apakinti aklos neapykantos D. Trumpui ir taip pat aklai gindami žlungantį, bet Macrono ir Merkel fanatiškai tęsiamą globalistinį Europos Sąjungos integracijos projektą, jie eina „iki pergalingos pabaigos“ M. Burokevičiaus, tarnavusio panašiam projektui, pramintu keliu.

Esame pamažu, bet vis dažniau ir atviriau pratinami prie minties, jog JAV nėra jau toks svarbus ir juo labiau pagrindinis Lietuvos saugumo garantas. Pradedama nepastebimai piršti beprotiška ir savižudiška nuostata, kad visaverčiais Amerikos pakaitalu saugumo srityje ir net jo garantais gali tapti Prancūzijos ir Vokietijos dominuojama „geroji“ teta ES. Na, o savo valstybinį suverenitetą ginančios ir nesutinkančios būti „gerosios“ ES vasalėmis ir ekonominėnis kolonijomis VRE šalys tariamai sudaro „blogio“ ašį, nuo kurios Lietuvai reikia laikytis kuo atokiau.

Šitaip samprotaujama, tarytum nebūtų buvę Gruzijos ir Ukrainos pamokų. Juk šios šalys tapo Rusijos agresijos aukomis būtent ir daugiausia todėl, kad jas išdavė ir pardavė pragmatiškoji „senoji“ Europa su Prancūzija ir Vokietija priešakyje. Pavyzdžių ir įrodymų, kad šitokia propaganda plečiasi, o Lietuvos visuomenės geopolitinė savivoka ir orientacija metodiško smegenų plovimo būdu perprogramuojami „teisinga linkme“, nuolat gausėja. Vienas po kito skelbiami tokie „gilesnės eurointegracijos“ reikalaujantys propagandiniai straipsniai kaip šis žinomo istoriko tekstas (Bernardinai.lt: „Rimvydas Petrauskas. „Europietiškumo ilgesys ir integracijos baimė“).

Jų tikroji paskirtis – moraliai ir intelektualiai dezorientuoti šalies piliečius siekiant palaužti jų politinę valią priešintis artėjančiam Macrono-Merkel-Putino paktui ir iš anksto parengti juos klusniai susitaikyti su dar vienu Lietuvos pardavimu kaip „neįveikiamos jėgos“ nulemta neišvengiamybe.

V. Sinicos tekstas – ryškus kontrastas tokiems straipsniams ir vienintelė veiksminga atsvara juose skleidžiamai savanoriškos geopolitinės ir valstybinės savižudybės propagandai. Kartu jį reikia suprasti kaip savalaikį įspėjimą, kad mūšis už Lietuvos žmonių protus, nulemsiantis valstybės (iš)likimą, prasideda ir bus itin sunkus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Chingishan to mūšis jau pralaimėtas        2018-09-24 6:41

mūšis bus pralaimėtas kai pasiduos paskutinis kareivis. Aš pvz dar net nepradėjau tikro mūšio - taip kad ir pasidavinėt nesiruošiu.

per kitus seimo rinkimus nebebus MG Baltic remiamų partijų seime (apart koncervų bet ir tie dalinai remiami , o krikščionių sparnas vargu ar pro mgbaltiškas) taip kad išsiaiškint tiesą kauno byloje yra vilties. čia jei apie kauno įvykius.
O dėl pederastijos sklaidos lietuvoje ar globalizmo- lygiai tas pats - po kitų seimo rinkimų pro-geyropietiškų partijų seime beveik nebeliks- taip kad šansas Lietuvai išlikti labai didelis.

mūšis jau pralaimėtas       2018-09-24 6:16

kur DEIMANTĖS kapelis?
——-
daro kgbukai, komunistai, “teisininkai” ką nori su Lietuva, jos žmonėmis - net vaikus žudo.

$+$       2018-09-24 4:19

„Lietuvai gyvybiškai reikalinga išsirinkti prezidentą, kuris būtų...” (V. Sinica).
⤴⤴⤴
Mintis gera, net labai gera, bet… tik mintis. Ir ne nauja. Lietuvai daug ko gyvybiškai reikia, tik kas padarys, tai kas reikalinga? Klausimas daug kartų klaustas ir tapęs retoriniu. Be atsako.

Matančių ir suprantančių padėties sudėtingumą, netgi tragiškumą, yra ir nemažai, tačiau gebančių ir galinčių ką nors pakeisti — tuščia.

Tik dėl paskutinės savybės nesutikčiau: „e) pakankamai kūrybingas, kad rastų išeitis situacijoje, į kurią esame stumiami.” Priešingai​, mūsų niekas nestumia, tai mums stumia pretendentus, kurie nieko neieškotų ir nieko nekeistų. O ūrarininkų, paleidžiančių kakarinę už mums stumiamus, buvo, yra ir bus.

to ramanauskas       2018-09-24 4:12

tai sandersas skaitai būtų geriau už Trampą?
priminsiu kad sandersas radikalus komunistas ir pederastų proteguotojas.
Negrams sakė kalbą- “ar tai teisinga kad vien tik juodieji sėdi kalėjime, o baltieji ne- juk tai rasizmas. išrinkit mane ir aš tai pakeisiu.”
Tai pasikartosiu - geriau būtų sandersas??
tu politinės nuovokos ir supratimo turi kaip landsbergio snarglėtas anūkas- kitaip sakant nulinės.
geriau tu jau čia nevark ir nerašinėk.wink

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-09-24 1:01

Citata: ” Apakinti aklos neapykantos D. Trumpui ir taip pat aklai gindami ....”.
*
Tai čia tikrai ne man skirta sakinio dalis. Gal pačiam V.Radžvilui, nes jis yra inteligentas… ko negaliu pasakyti apie save. Kai matau melą, tai rėžiu tiesiai į akis, be jokių autoritetų ir tikriausiai matau dėl to toliau, nei kiti….“inteligentai”...
*
Tai štai noriu pasakyti apie D.Trumpą.

**********************
D. Grybauskaitė CNN atsisakė komentuoti D. Trumpą, bet pabrėžė NATO svarbą
• 2016-04-01 06:56:00
http://kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/d-grybauskaite-cnn-atsisake-komentuoti-d-trumpa-bet-pabreze-nato-svarba-741597

• BNS inf. Po šiuo straipsniu yra paliktas toks mano komentaras:

dr. Jonas Ramanauskas
Šeš, 2016-04-02 03:18
Matydamas inirtingas kautynes pries Trumpą, nesvarbu ką jis bepasakytų, daryčiau išvada, kad jis vienas iš realiausiu kandidatu, ne todėl, kad kažkas sako, kad jis nusišneka ar nedasako iki galo, o todėl, kad kritikuotojai atrodo, kaip sakoma, žemiau plintuso, visiškai niekingi ir parsidavę. O Trumpas tikrai neidealus. Geriausia žinoma būtų Sandersas, tačiau jis yra blokuojamas visais pajėgumais, taigi jo kelias yra sunkiausias. Nors apklausos rodo, kad Clinton laimės prieš Trumpą, tačiau tokiomis kalbomis netikiu, manau, kad tik Sanders gali laimėti prieš Trumpą. Tiek to, menkas čia mano išmanymas, tačiau Trumpo triumfą numačiau ir supratau jau prieš gerą pusmetį.... nes jo kritikuotojai ir be morales ir be vertybių ir be smegenų.
*****

Galite patikrinti internete pagal tokią antrą nuorodą mano seniai paliktą 7-tą komentarą:
2016-07-27 straipsnis “D.Trampas - būti ar nebūti?”
http://www.ekspertai.eu/dtrampas-buti-ar-nebuti/?comm=1

“7. dr. Jonas Ramanauskas .(JavaScript must be enabled to view this email address)
(2016-07-27 21:45:15)
(98.212.66.159) Parašė: Man jau kokius metus laiko vis atrodo ir atrodo, kad iš Trumpo juokiamasi ne todėl, kad jis kažką pasakė gal ir ne taip, o todėl, kad jis yra vokiečiu kilmės ir tas kai kam gali imti ir nepatikti. Kai juokiamasi iš protingų dalykų, tarkim saugios JAV Meksikos sienos, tai atrodo, kad iš to gali juoktis tik kvailiai ir lūzeriai. Tai pagal tai iš kokių Trumpo pasakymų juokiamasi, supratau, kad juokiasi durniai, todėl prognozavau, kad tarp respublikonų, tai jau tikrai nugalės. Ir nugalėjo. Dabar matydamas, kad ir demokratai daugiau nieko nemato, kaip juoktis ar tyčiotis iš Trumpo minčių, su kuriomis jie nenori sutikti, tai demokratams bus toks pats krachas nuo Trumpo, kaip ir visiems respublikonų kandidatams. Dabar jau respublikonai iš Trumpo nesijuokia, Trumpas juokiasi iš respublikonų, privertė nominuoti pasigailėjimo vertus juokdarius. Tai greitai Trumpas juoksis iš demokratų, nes tikrai NUGALĖS kandidatą, kuriam priklauso kelėjimo cype nuo 7 iki 75 metų, priklausomai kaip bus vertinama. Kaip galima teigiamai vertinti demokratų kandidatą, jei tas “nugalėjo” sukčiavimo būdu, neskaičiuojant balsų ir DNC vadovams esant esmingai SUKČIAMS. Tai ar sukčiai nusipelno JAV prezidento posto? Gal amerikiečiai kvaili, kad SUKČIŲ proteže rinktų? Amerikiečiai nėra kvailiai, taigi išrinks Trumpą, tokia mano prognozė”.

Taigi matote, kad du kartus gerokai prieš rinkimus prognozavau D.Trumpo pergalę, tai yra gal net anksčiau negu jis pats tai suprato. Taigi man tie tokie kaltinimai iš V.Radživlo pusės netinka, nes nesu inteligentas, nesu susilenkęs, galiu tiesiai kalbėti.
***
Tai ką noriu pasakyti? Noriu pasakyti prof. Vytautui Radžvilui, kad jis yra INTELIGENTAS, kuris kaunasi už tai, kad Lietuva patektų rytų hibridinei okupacijai, kaunasi tylėjimu prieš Konstitucijoje įtvirtintą lygią rinkimų teisę, kaunasi prieš Konstitucijoje įtvitintas dvi pilietybes. Tokiu būdu ponas V.Radžvilas jau ir dabar palaiko, ar girdi Radžvilai, jau ir dabar palaikai hibridinio karo prieš Lietuvą komponentes atsklindančias iš rytų per kgbistinį veikimą. Gal pats to nepastebi? Tai labai gaila tokio tammstos “inteligentiškumo”, kuriuo BAISIUOSI labai. Nes neišmanėliams atrodai labai inteligentiškas. Pagatavas suskaldyti lietuvių tautą nors karksi priešingai. Sprendžiu pagal darbus. Apgaudinėk ir toliau inteligentus, manęs neapgausi. Gal nori viešai padiskutuoti??? Ko gero būsi išsigandęs? Pasižiūrėsime, ar išdrįsi?

Kaip matai, neturiu jokios “aklos neapykantos D. Trumpui ....”, nes sprendžiu pagal DARBUS. Tik vagys, aferistai, komunistai ir kgbistai nemėgsta D.Trumpo. Kaip matote ir Dalia Grybauskaitė..... Tokiu pačiu durniumi yra ir Ž.Pavilionis, V.Ušackas .....

Įspėjimas daugiau negu aiškus,       2018-09-24 0:10

tik ar kas jį girdi? Bijau, kad Briuselio-Maskvos kopūstas Linkevičius-Skvernelis-Grybauskaitė-Nausėda-ir kiti panašūs burokevičiai yra propagandos ir kolaboravimo apkurtintas ir neįgalus invazinis mutantas, negalintis nieko, todėl ir patupdytas toje “vadovaujančioje” pozicijoje.

apie unizmą ir atas       2018-09-23 23:21

kom. išm. paremti gali tik kom. išm., o kiti to paremti negali

Chingishan       2018-09-23 23:04

Nu tai kodėl iki šiol Radžvilas neparėmė prezidento kompanijoje dalyvaujančio Juozaičio- kuris čia vienintelis priešinasi šitiems dalykams????

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.