Tikėjimo persekiojimas, Europa

Giulio Meotti. Ar Europa atsisakys atsiklaupti kaip didvyris prancūzų kunigas?

Tiesos.lt siūlo   2016 m. rugpjūčio 6 d. 16:34

18     

    

Giulio Meotti. Ar Europa atsisakys atsiklaupti kaip didvyris prancūzų kunigas?

Pro Patria

Įsivaizduokite tokią sceną: rytinės katalikų šv. Mišios šiauriniame Prancūzijos miestelyje Sent Etjen diu Ruvrė, beveik tuščia bažnyčia, trys tikintieji, dvi seserys ir labai senas kunigas. Peiliais ginkluoti „Islamo valstybės“ teroristai įbėga į bažnyčią ir perrėžia kunigo Jacqueso Hamelio gerklę. Ši kvapą gniaužianti scena atspindi krikščionybės būklę Europoje.

Tai jau yra nutikę anksčiau. 1996 m. septyni prancūzų vienuoliai buvo išskersti Alžyre. 2006 m. kunigui buvo nukirsta galva Irake. 2016 m. šis siaubingas islamo ritualas įvykdytas Europos krikščionybės širdyje: kunigas Hamelis buvo nužudytas Normandijos miestelyje, netoli Žanos d’Ark, prancūzų krikščionybės herojės, teismo vietos.

Prancūzija buvo daugybę kartų įspėta, kad Europos krikščionys galiausiai patirs tą patį likimą kaip jų broliai Rytuose. Bet Prancūzija atsisakė saugoti tiek Europos, tiek ir Rytų krikščionis. Kai prieš metus didžiosios Paryžiaus mečetės rektorius Dalilas Boubakeuras pasiūlė tuščias Prancūzijos bažnyčias (tokias kaip ta Sent Etjen diu Ruvrė miestelyje) paversti mečetėmis, vos keli prancūzų intelektualai, vedami Alaino Finkielkrauto ir Pascalio Brucknerio, pasirašė protestą, kurį pavadino „Nelieskite mano bažnyčios“ (pranc. Touche pas à mon église), bandydami apginti Prancūzijos krikščionišką paveldą. Laurent Joffrinas, dienraščio Liberation direktorius, ėmėsi vadovauti kampanijai prieš protestą jį pasirašiusius išvadindamas „nukaršėliais ir fašistais“.

Metai iš metų Prancūzijos socialistai merai rėmė bažnyčių griovimą ar jų vertimą mečetėmis (taip vykdydami „Islamo valstybės“ tikslus, tik kitokiomis, „taikiomis“, priemonėmis). Išskyrus Saint-Germain-des-Prés kvartalą Paryžiuje, Avinjono festivalį ir kai kurias kitas vietas, Prancūzija išgyvena dramatišką identiteto krizę.

Kai bandymas išsaugoti Prancūzijos bažnyčias buvo demonizuojamas ir ignoruojamas, tokį patį likimą išgyveno Rytų krikščionys, naikinami „Islamo valstybės“. „Daugiau nebeįmanoma ignoruoti šio etninio ir kultūrinio valymo“, – teigiama kreipimesi, kurį pasirašė įprasti kovingi „islamofobiški“ intelektualai, tokie kaip Elisabeth Badinter, Jacquesas Julliardas ir Michaelis Onfray. Kovo mėnesį laikraštis Le Figaro apkaltino Manuelio Vallso vyriausybę palikus „Islamo valstybės“ žudomus krikščionis likimo valiai ir atsisakant suteikti jiems vizas.

Pakeliaukite šiomis dienomis po Europą: nerasite nei vienos akcijos, protestuojančios prieš kunigo Hamelio nužudymą. 2015 m. sausį, po kruvinų Charlie Hebdo žudynių, prancūzai išėjo į gatves skanduodami „Je suis Charlie“. Po 2016 m. liepos 26 d., kai bažnyčioje buvo nužudytas 85-erių metų amžiaus kunigas, niekas nedarė to paties sakydami „Mes visi esame katalikai“. Net popiežius Pranciškus, susidūręs su vienu iš svarbiausių prieš krikščionybę nukreiptų įvykių Europoje po Antrojo pasaulinio karo, tylėjo ir sugebėjo tik pasakyti, kad islamistai „siekia praturtėti“. Visa Vatikano dvasininkija atsisakė parašyti ar pasakyti žodį „islamas“.

Tiesa mus pasiekia vos iš kelių rašytojų. „Religijos nugali religijas; policija gali mažai kuo padėti, jei žmogus nebijo mirties.“ Šiuos žodžius praėjus šešiems mėnesiams nuo Charlie Hebdo žudynių ištarė rašytojas Michelis Houellebecqas, kalbėdamas su Revue des Deux Mondes. Mūsų elitui reikėtų tai perskaityti, kad po kiekvienų žudynių ir vėl neaušintų burnos apie „žvalgybos tarnybų nesėkmes“.

Juk dar viena papildoma prancūzų žandarmerijos mašina nebūtų sustabdžiusi islamisto, Nicoje nužudžiusio 85 žmones. Jau tapo savotišku ritualu, kad po kiekvienų žudynių Europos žiniasklaida ir politikai kartoja tą pačią istoriją apie „žvalgybos tarnybų nesėkmes“. Išpuolio Sent Etjen diu Ruvrė miestelyje atveju teroristas buvo stebimas.

„Žvalgybos tarnybų nesėkmių“ teorija padeda išvengti islamo ir jo siekiamo Europos užkariavimo paminėjimo. Tai standartinis elgsenos kodas po kiekvieno islamistinio išpuolio. Ir tada jie prideda: „Atsakomieji veiksmai“ tik sukurtų uždarą smurto ratą; reikia siekti taikos ir parodyti geras intencijas. O po dviejų ar trijų savaičių atsiranda fatališkas „mes to nusipelnėme“. Dėl ko? Dėl to, kad turime kitokią nei jie?

Visada girdime tuos pačius balsus, kaip kokiame apsimetinėjimo ir kolektyvinės dezorientacijos žaidime, kuriame niekas nežino, kurį priešą mušti. Galiausiai, ar nėra kur kas patogiau kalbėti apie „žvalgybą“ nei islamistus, kurie teroru ir šariato teise bando primesti savo valią mums, vargšams europiečiams?

Atrodo, kad Europa pasmerkta nuolatinei apgulties būsenai. Ir kas, jeigu vieną dieną, po daugybės kraujo praliejimo ir išpuolių Europoje, žemyno vyriausybės pradės derėtis su žinomiausiomis islamo organizacijomis dėl demokratijos palenkimo islamiškajai šariato teisei? Komiksai apie Mohamedą ir „piktžodžiavimo nusikaltimą“ jau išnyko iš Europos žiniasklaidos, o žydų persekiojimas prasidėjo jau seniai.

Po išpuolio bažnyčioje prancūzų žiniasklaida net nusprendė daugiau nebepublikuoti teroristų nuotraukų. Itin drąsus mūsų populiariosios žiniasklaidos, parodžiusios mirtinus bailumo ženklus per Charlie Hebdo krizę, atsakymas į džihadą.

Vienintelė viltis mus pasiekia iš 85-erių metų prancūzų kunigo, kuris islamistų buvo nužudytas po paprasto, bet kilnaus gesto: jis atsisakė prieš juos atsiklaupti. Ar pažeminta ir ištižusi Europa išdrįs padaryti tą patį?

Versta iš Gatestoneinstitute.org

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikc       2016-08-10 18:29

Štai ir patvirtinta fanatizmo diagnozė. :D
Fanatizmas tiek atbukina protą, kad žmogus tampa tiesiog neįgalus mąstyti už savo fanatiškų įsitikinimų ribų - iki tokio laipsnio, kad net visiškai tiesmuko sarkazmo nepajėgia suprasti (žr. “Kad žydai neva rėžiasi sunkvežimiais į minias šaukdami “šaliom”, rodo kad paties Pikco psichika netvarkoj.”). Beje, čia net du simptomai viename (kaip “Head&Shoulders; )) - atkreipkite dėmesį, kad jam užkliuvo TIK žydai - reiškia, su teiginiais “budistai mėgsta netikėliams gerkles pjaustyti, murmėdami “Ommm”” ir “krikščionys sprogdinasi, šaukdami “Laudetur Iesus Christus!”” žmogeliui atrodė viskas tvarkoj - mat ne apie aukščiau bet kokios kritikos ribos esančias “išrinktąsias tautas” (beje, nei žydai, nei musulmonai - nelabai tautos, šiaip jau wink). Tiesiog tebėtinas ribotumas.
Ir dar vienas simptomas - “genialus atradimas”, kad “Pikco bandymas pririšti terorizmą prie religijos beprasmis: Raudonųjų brigadų, Bader und Meinhoff, taip pat dabartinių teroristinių valstybių pamatas - būtent ateizmas.” Supratot? ISIS yra ateistinė valstybė (jeigu ją apskritai valstybe galima vadinti), o besisprogdinantys machmudai - ateistai. Kai kitą kartą kur nors išgirsite “allahu akbar!”, o paskui “bum!” - tai žinokit, kad ten ateistas buvo - ten jų toks šūkis už ateizmą. :D

Marginalas dėl Pikco       2016-08-9 0:50

Dėl Pikco “logikos” žr. mano 08-8 23:54 kometarą prie publikacijos apie Pranciškaus maldą.
Beje, kur ir kada kartojau nemokšų kliedesį, neva islamas - “taikos religija”?
Viename komentare net parodžiau, kad žodis islām kilme nėra niekaip susijęs su tos pačios šaknies, bet skirtingos semantinės derivacijos žodžiu salām “taika”. Visada tvirtinau ir tebetvirtinu, kad islamas yra karinga religija.
Tačiau Pikco bandymas pririšti terorizmą prie religijos beprasmis: Raudonųjų brigadų, Bader und Meinhoff, taip pat dabartinių teroristinių valstybių pamatas - būtent ateizmas.
Kad žydai neva rėžiasi sunkvežimiais į minias šaukdami “šaliom”, rodo kad paties Pikco psichika netvarkoj.

Pikc       2016-08-8 16:14

Dėl “če nesiskaito!” viskas labai paprasta - kaip ir sakiau, po kiekvieno alach-babachų “pasisklaidymo” suskumbama aiškinti, kad “če niekaip su islamu nesusiję, islamofobaj jūs!”. :D Nusipezama net iki tiek, kad atsiranda versijos, jog čia “dešinieji radikalaj”, “Breiviko pasekėjai”  - arba tiesiog psichologinių/psichinių problemų turintys veikėjai. smile
O kad “islamas ir terorizmas ne tas pats jau todėl, kad terorizmų būta anaiptol ne vien musulmonų” - tai jo, pastebėjau. Sako, budistai mėgsta netikėliams gerkles pjaustyti, murmėdami “Ommm”, krikščionys sprogdinasi, šaukdami “Laudetur Iesus Christus!”, žydai, surikę “šaliom!” sunkvežimiais rėžiasi į minias… Ir tik islamas yra taikos religija. Tikrai-tikrai. Nupjaut galvas visiems, kas prieštarauja!. http://2.bp.blogspot.com/-0REZrzHvMIE/UFSvu7_EPgI/AAAAAAAAC5A/3IxlT_6O1ps/s1600/behead+all+those+who+insult+the+prophet.jpg

Marginalas palyginkimei       2016-08-8 14:12

Na jau kapų tylos tikrai nėra - ją daugiausiai drumsčia politiniai spekuliantai. O kas galimai šefavo ir šį “islamo terorizmą”, patenkintas laukia tęsinio svarstant beatifikaciją.

palyginkime        2016-08-8 10:44

Prancuzijoje buvo uzpultas Charli kromelis, nuolat izeidinejes musulmonus savo slyksciomis karikaturomis. Oi koks kilo triuksmas- valdanciuju susikabinimas rankutemis, je suis charlie, triju kryziu apsvietimas….

Dabar nuzudytas visai nekaltas kataliku kunigas, sau ramiai meldesis baznycioje. Ir ka gi? Ogi kapu tyla.

Marginalas dėl Pikco       2016-08-8 4:10

“če-nesiskaitooo” jau girdžiu antrą kartą. Įdomu būtų išgirsti Pikco paaiškinimą, kas “nesiskaito” (не считается).
O kad visas pasaulis jo matomas tik dviem spalvom, tai irgi iš tos pačios maskoliškos tradicijos. Komentare “Propartijai” priminiau diskutantams, kad islamas ir terorizmas ne tas pats jau todėl, kad terorizmų būta anaiptol ne vien musulmonų. Žinoma, Pikco neįtikinsi, tačiau to ir nereikia, gana jei kiti supras.

> Pikc       2016-08-7 23:34

Tolerastai, bergoglininkai ir marginalai šiuo klausimu vieningi.

Pikc       2016-08-7 21:43

Juokinga matyti, kai po eilinio “alach-babach” šaikos pasiautėjimo neomarksistiniai liberast-tolerastai ir visokie sufanatėję marginalai vienu balsu pradeda klykti “če nesiskaitooo!!!” :D

A Marginal one to "Citizen Go"       2016-08-7 18:46

Does Archbishop Pietro Cardinal Parolin, Vatican Secretary of State, officiate the Vatican and Catholic Church instead of Francis, the Bishop of Rome? Or why the Petition is not addressed to Francis, as it is addressed to Bartholomew I, the Ecumenical Patriarch of Constantinople?
As for the Petition, I for myself would rather sign a Petition demanding that church bells all over Europe sound on August 15, 2016 at 12 o’clock, the feast of the Assumption (West)/Dormition (East), in tribute to all victims of state terrorism of the New World Order in the West, and Russia in the East, against “Orwellian” Antichrist dictatorship of sodomo-democracy with its special services and police, destroying freedom by means of total electronic control and provocations, starting from most spread Anti-Islamic ones. This is just what John Fitzegerald Kennedy warned against in his “Secret Societies Speech” (the first “conspiracy theory”) on the eve of his assassination in 1963:
https://www.youtube.com/watch?v=zdMbmdFOvTs

Marginalas Marginalujui       2016-08-7 17:57

Nekurk pasakų apie kažkokį “viduramžišką islamą” Tai tik “krikščionybė” nuo viduramžių nesulaikomai “pažangėjo” link moderniojo ateizmo. Islamas išliko toks, kos ir buvo, nepuldinėdavęs savų tautų dėl grobio, nepavergdavęs “atverstųjų brolių”, nemodernėjęs iki “balsų daugumos” sodomodemokratijos. O tai, ką propagandiniai ateistai vadina “viduramžiais” su laužais bei “atverstųjų” pavergimu ir genocidu, yra vad. “aukštieji viduramžiai” kartu su “vėlyvaisiais”, startavę nuo XI a. po “ankstyvųjų”. Tolesnis pagreitintas grįžimas į pagonybę prasidėjo nuo XVI a. su vad. “Atgimimu” (t.y. antikos, kuri jau buvo implantuota į konstantininę krikščionybę 325 m., bet tik vėliau ėmė “klestėti”), o tai šiandien ir vainikuojama moderniausia orveline Naująja Pasaulio Tvarka, kur niekas nieko neužmuša akmenimis ir gerklių neperpjovinėja, tačiau naikina tautas, kultūras ir individus moderniausiomis priemonėmis nuo Aušvico iki elektronikos. Matyt šitai Pačiam mieliau nei musulmonų savo šalyse vykdomi nešališki nuosprendžiai ne pagal daugumą balsų ir ne pagal priklausomumą kuriai nors valdančiai gaujai, bet pagal amžiais nekintamą šariatą. Tačiau koks Pačiam reikalas, kas yra islamo šalyse?
Kalbama apie Prancūziją, su kuria islamas nėra karo stovyje ir todėl nieko joje nepadaro, o ką padaro psichas musulmonas, nėra islamas.
Sakai, kad pagal “viduramžių islamą” jis už savo darbą turi patekti į rojų? Iš kurios propagandos, kvailas durniau, esi šitai ištraukęs? Kartoju darkart: šariate nėra raginimų žudyti krikščionis, juo labiau - kunigus, o neįstatyminis nužudymas laikomas nuodėme, lygiai kaip ir krikščionybėje. Jei islamo šalyje, kurioje veikia šariatas, kuris nors musulmonas sumanytų “patekti į rojų” užmušdamas tos šalies pilietį krikščionių kunigą, kuris yra šariato apsaugoje, patektų ne į rojų, bet pas budelį. Apie Siriją su “ISIS” nekalbu, nes ten joks šariatas neveikia (ir niekad neveikė, nes tai ne musulmonų sunitų, bet sektantų alavitų šalis), tačiau viešpatauja chaosas, už kurį dėkok savo sodomodemokratams.
Pagrindas tikėti patekti į rojų įvykdžius šariato mirties nuosprendį už pranašo ir religijos išniekinimą karikatūromis tikrai nekelia abejonių. Tai išimtinis konkretus atvejis, bet dabar visi atvejai maišomi įvieną krūvą. Tačiau kokį pagrindą turėjo psichas tikėti, neva užmušęs nekaltą “Knygos žmonių” kunigą ir po to nušautas “pateks į rojų”? O gal jį ne šariatas, o kas nors iš slaptos policijos apšvietė, nelyginant Eglę Kusaitę?
Platinti kliedesius apie islamą gali tik tamsūs propagandos apkvailinti sodomodemokratiniai vergai arba sąmoningi antikristiniai “orvelistai”. Pastariesiems nei pagal savo socialinę padėtį (kitaip čia nerašinėtum), nei pagal protą akivaizdžiai nepriklausai.

Citizen Go       2016-08-7 13:25

http://citizengo.org/en/pc/36252-call-church-bells-ring-throughout-europe-all-victims-terrorism-and-persecuted-christians?dr=2344129::6292beb55824521e1f48363e1feeb22c&utm_source=email&mkt_tok=eyJpIjoiWWpFNFpHVm1NekUyWkdReSIsInQiOiJmdWRkS3V4R0pQTnBUTEh3MXhmRTJQbThud3ZiRDBZeU54dGRVS2RMZUJoSkF5XC9ObmJ2MWE2T1lYUHBDWTkrU25rS0JUUllobEVKdHl1YmpkcmdYaE1RV242cjUzdG9SSEpmMCt1SzU3Vkk9In0=

Petition to: Secretary of State of the Vatican and the Ecumenical Patriarch of Constantinople

For the Kind Attention of the following Roman Catholic and Eastern Orthodox Hierarchy:

  Cardinal Pietro Parolin - Secretary of State of the Vatican
  Bartholomew I - Ecumenical Patriarch of Constantinople
  and Cc’ed to Cardinal Jean-Louis Tauran, Head of the Pontifical Council for Interreligious Dialogue and Cardinal Leonardo Sandri, Prefect of the Congregation for the Oriental Churches

In the wake of attacks on innocent people in France, Belgium, the UK and Germany, and, now, also on a member of the clergy in France, Europeans are searching for answers.

Therefore, dear pastor of souls, I am joining this petition, which asks that church bells all over Europe sound on August 15, 2016 at 12 o’clock, the feast of the Assumption (West)/Dormition (East).

The tolling of church bells will be in tribute to all victims of terrorism, especially, here, in Europe, and in solidarity with persecuted Christians now suffering in the Middle East. It will also be to preserve Christian, moral and democratic values, in Europe and in the world.

I kindly ask that you inform the local Bishops Conferences in each European country, so that they can be aware of this petition, and so that they might decide to join in this observance of solidarity with victims of terrorism and with persecuted Christians.

Thank you for your kind consideration.
Sincerely,
[Your Name]

Dzeikas       2016-08-7 13:10

Rutai:
Mes nesugebame pazaboti valdziakiauliu, tai eisime musulmonu “tvarkyti”.
O del savyginos buriu…)))
Tu pabandyk is legalaus ginklo nusauti tavo busto uzpuolika - suzinosi kas ta “savygina” Lietuvoje.
Jeigu rastusi problema su musulmoniskais getais , na jei “pabegeliu” susidarytu kritine mase Lietuvoje tai “savyginos” burius valdzia organizuotu JU tarpe pagal principa “jei negali nugalet prieso,apkabink ji ir apdovanok”.
——————-Ji sekmingai taike anglai(suteike riterio laipsni juru piratui by tik tas anglu laivu neplestu), na kaip jis bus taikomas lietuviskos valdzios sveiko proto zmogui nesunku prognozuoti.Pasidomekite beje tautisku “vnutrennije voiska” (Kn. Birutes pulkas) tautine sudetimi - suprasite kam “dusinti”  jis ruosiamas.—-
Matyk realybe ne tokia,kokia NORETUM matyti, o TOKIA KOKIA YRA.

Marginalui       2016-08-7 12:24

“Kol kas yra emocijų pripumpuota policijos versija su kažkokius asmeninius matyvus turėjusiu psichu musulmonu (tarsi nėra psichų krikščionių, budistų ar induistų). Kodėl tas psichas turi atstovauti islamui?”

O kodėl gi ne? Turint omenyje kai kurių šiuolaikinių islamo pasekėjų grežimąsi į viduramžius, argi tokiam psichui musulmonui neapsimoka nusižudyti žudant kitatikius ir todėl, pagal viduramžišką islamą, patekti į rojų?

ruta       2016-08-7 10:39

Aktuali Europai tema , kas susidure su musulmonais , tas supranta , kad kviesti juos i civilizacija , tai tas pats , kad kurti dideliu mastu ‘tabora’ savo Valstybeje .Ar ne laikas kurti pilietines savigynos komandas , kad pazaboti sita juoda mara ?

Marginalas: Pro Patria su nauju repertuaru       2016-08-7 3:36

Protestuoti prieš kunigo nužudymą reikia tada, kada prieš akis bus visa informacija apie tai, kas ir kodėl jį nužudė. Kol kas yra emocijų pripumpuota policijos versija su kažkokius asmeninius matyvus turėjusiu psichu musulmonu (tarsi nėra psichų krikščionių, budistų ar induistų). Kodėl tas psichas turi atstovauti islamui?
Kas buvo Alžyre - kitas reikalas. Ten yra musulmonų daugumos šalis, kurioje gali veikti dešimtys įvairių organizacijų, tačiau Alžyras nėra šariato valdoma (t.y. islamo) šalis.
Kunigas buvo užpultas nežymiame Prancūzijos miestelyje, kuris niekaip netiko pavyzdinei “islamistinei” akcijai, jei tokia iš tikrųjų būtų buvusi. Svarbu, kad policija pavėlavo į įvykio vietą 40 minučių. Tokios aplinkybės dažnai išlenda, kai imi gilintis į įvairius “islamo” terorizmo atvejus. Kažkuriam iš ten buvusių katalikų neva pavyko pabėgti ir jis pranešė apie įvykį. Viskas turi būti žinoma apie šį asmenį, kaip ir visa įvykių eiga iki sekundės nuo užpuolimo pradžios. Keistai atrodo ir žinios apie video įrašus. Normalioje praeityje tokius tyrimus atlikdavo teismai. Teismo nebuvo. Teroristai nukauti. Tai ir eikit dabar velniop su kalbom apie savo prašiktą Europą, šimtus metų nuosekliai ėjusią atgal į mielą pagonybę.
Kurie “islamistai” “teroru ir šariato teise bando primesti savo valią mums, vargšams europiečiams”? - Ką tas kretinas žino apie šariato teisę? Jei ima sakyti, tegu nurodo tiksliai šaltinį, kada šariatas neva reikalauja žudyti krikščionių kunigą. Nebūta tokių dalykų istorijoje, išskyrus 2 neabejotinus atvejus:
1) jei kunigas atvertė musulmoną į krikščionybę: tada pagal šariatą turi būti nubaustas mirtimi ir jis, ir atverstasis;
2) jei kunigas dalyvauja ginkluotame junginyje, palaikydamas savo karius kare prieš islamą, t.y. veikdamas kaip karinio dalinio karys (šis atvejis buvo aktualus per antrąjį čečėnų karą, kai popai gausiai dalyvavo ruskių vykdytame čečėnų genocide ir Kaukazo imarato vadovybė nenorom buvo priversta paskelbti tuos “dvasininkus” karo taikiniais. Panašiai gali būti Afganistane, bet tik ne Prancūzijoje. Sirijoje vyksta chaosas ir veikia neaiškių asmenų vadovaujamos ISIS žudikų gaujos, kurios dabar visų somodemokratinių valstybių tapatinamos su tikru islamu. Bet juk tai irgi ne Prancūzija ir atrodo net tuos psichus nesugebėta priskirti prie “ISIS”.
Apie 911 provokaciją bei beveik tuo pat metų suorganizuotus sprogdinimus Londone nesinori kartotis. Tai buvo jau po FSB įvykdytų darbininkų namų sprogdinimo Maksvoje, Volgodonske ir Buinakske bei “cukraus” “pratybų” Riazanėje. Čečėnai stojo į nelygią kovą su barbarais, bet neturėdami aviacijos ir kitų adekvačių karo priemonių, turėjo pilną moralinę teisę sprogdinti karinę reikšmę turinčius objektus ruskijoje (geležinkelio ir aviacijos mazgus, “Šiaurės ekspresą” su ruskių banditų vadovybės elitu, Sajanų elektrinę, o už vaikų žudynes Beslane atsakingas banditas chanas). Gal čečėnai turėjo dėkoti už Džocharo sulyginimą su žeme, “humanitarinių koridorių” naikinimą iš lėktuvų bei gonocidą? Visa tai irgi pripliusuojama prie “islamo terorizmo”.
Taip, islamas yra karinga religija ir nėra jokia krikščionybė. Visai įmanomas ir dabartinių karinių konfrontacijų išplitimas į kitas šalis, pirmiausiai į tas, kuriose musulmonai sudaro didelę gyventojų dalį. Tačiau šiuo metu autentiškas islamas tebekovoja Kaukaze, taip pat prieš “Vakarų” remiamą žudiką al Asadą Sirijoje ir su NATO agresija Afganistane. Prancūzijos miestelyje jam nėra ką veikti. Maža to, neatmestina galimybė, kad jei Vakaruose rastųsi atgimusios krikščionybės pasipriešinimas globalizmui, atsirastų ir jo taktinė sąjunga su islamu prieš bendrą priešą. Bendras priešas būtent to labiausiai ir bijo.
Plepiai rizikuoja imti visų pusių aukų kraują ant savęs.

Antanas       2016-08-6 22:22

Šv.Tėvą manau jau renka ne Šv.Dvasia. Verta paskaityti knygą “Dievo šnipas.” Lietuvoje buvo kovojama prieš jos vertimą Lietuvių kalba. Autorius buvo atvykęs į Vilnių knygų mugėje.

Kails       2016-08-6 21:52

Hitleris palaidojo Prancūziją savo knygoje ” Mano kova”  prieš II pasaulinį karą.  Kitiems atsiveria akys tik dabar….

Europa per silpna.       2016-08-6 21:32

Tik Anglija bando priešintis.Bet apmėtyta purvo gniūžtėmis už tai,kad nori tvarkytis savo galva.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.