Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pasaulis, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės

Gitanas Nausėda apie išpuolius prieš Stambulo konvencijai nepritariančiuosius: „Lietuvoje susiformavo viešoji inkvizicija“

Tiesos.lt siūlo   2021 m. kovo 1 d. 19:38

22     

    

Gitanas Nausėda apie išpuolius prieš Stambulo konvencijai nepritariančiuosius: „Lietuvoje susiformavo viešoji inkvizicija“

Paklaustas, kaip vertina diskusijas apie Stambulo konvencijos ratifikavimą, prezidentas Gitanas Nausėda neslėpė nusivylimo, rašoma kovo 1 d. BNS paviešintoje informacijoje.

„Tai, kaip vyksta šita diskusija, mane, kaip Lietuvos Respublikos pilietį, labai nuvilia. Kunigo A. Toliato užsipuolimas vien todėl, kad jis pareiškė oficialią Bažnyčios poziciją – jis juk nepateikė savo kokios nors pozicijos – ir užsipuolimas tokiais metodais ir tokia forma yra visiškai nepriimtinas ir rodo, kad mūsų viešojoje erdvėje per tuos 10 ar 15 pastarųjų metų kažkas atsitiko. O atsitiko labai paprasti dalykai – šiandien Lietuvoje susiformavo viešoji inkvizicija, tai yra žmonės, kurie įsivaizduoja galį maišyti su purvais kitaminčius, daryti tą beapeliacine forma ir kartais tiesiog šlykščia forma, ir jie laiko save nebaudžiamais. Manau, kad su šituo mes neturime taikstytis“, – BNS cituoja pirmadienį Kaune žurnalistams išsakytą valstybės vadovo poziciją.

„Aš manau, jog yra gerai, kad mes šiandien diskutuojame dėl šito dokumento, nes priiminėti dokumentus, ypač svarbius dokumentus, be diskusijos, taip pat ir be viešosios erdvės diskusijos, nėra geras dalykas“, – sakė jis.

Prezidentas neatskleidė, kokios pozicijos jis laikosi. „Kaip žinote, svarstysime netrukus visą eilę kitų įstatymų, jeigu jie pasieks Seimo posėdžių salę – ir dėl vienalyčių santuokų, dėl partnerystės, dėl kitų sprendimų, kurie yra susiję su šių žmonių poreikiais. Manau, kad teisinis sureguliavimas dėl vienalyčių santuokų arba partnerystės turi būti, bet jis turi būti toks, kad, viena vertus, užtikrintume žmonių teises, kitas vertus, kad nepasiektume dar didesnio susipriešinimo visuomenėje nei turime šiuo metu“, – sakė Gitanas Nausėda (daugiau skaityti ČIA).

* * *

Ta proga skelbiame ir prezidento komunikacijos grupės parengtą pranešimą spaudai apie lygiai prieš savaitę prezidento Gitano Nausėdos kalboje kandidatuojant į Žmogaus teisių tarybos (ŽTT) nares įvardytus Lietuvos prioritetus 2022–2024 metų laikotarpiu.

Prezidentas: Lietuva, jei bus išrinkta į Žmogaus teisių tarybą 2022–2024 metais, orientuosis į pažeidžiamiausių grupių teisių apsaugą

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda nuotoliniu būdu dalyvavo 46-ojoje Jungtinių Tautų (JT) Žmogaus teisių tarybos (ŽTT) sesijoje, aukšto lygio segmente. Savo kalboje pasaulio lyderiams Prezidentas pristatė Lietuvos prioritetus kandidatuojant į ŽTT nares 2022–2024 metų laikotarpiu.

Prezidento teigimu, išrinkus Lietuvą ŽTT nare, didžiausią dėmesį ketinama skirti pažeidžiamiausių grupių: vaikų, žmonių su negalia, žmogaus teisių gynėjų ir asmenų, gyvenančių konfliktų zonose, teisių gynimui ir skatinimui.

Šalies vadovas akcentavo, kad Lietuva aktyviai veiks įgyvendindama vaikų teisių apsaugos darbotvarkę pagal UNICEF vykdomas veiklas, taip pat prisidės ginant moterų ir mergaičių teises, žurnalistų saugumą, žodžio, taikių susirinkimų ir asociacijų laisves, religijos ir įsitikinimų laisvių apsaugą regione ir pasaulyje. Pastaruosius prioritetus Lietuva jau dabar aktyviai įgyvendina tarptautiniu lygmeniu.

Savo kalboje Prezidentas priminė žmogaus teisių situaciją kaimyninėse šalyse – Baltarusijoje ir Rusijoje. Pasak šalies vadovo, Baltarusijoje režimo naudotas brutalus masinis smurtas prieš taikius protestuotojus, politinę opoziciją, pilietinę visuomenę, žurnalistus ir žiniasklaidos darbuotojus turėtų būti ištirtas ir įvertintas tarptautinių organizacijų. Tam svarbu tobulinti atsakomybės už žmogaus teisių pažeidimus mechanizmus.

Kalbėdamas apie žmogaus teisių padėtį Rusijoje, Prezidentas oficialiai pasmerkė bandymą nunuodyti Rusijos opozicijos lyderį Aleksejų Navalną, neteisėtą jo įkalinimą ir politizuotą teismo procesą, taip pat politizuotą žmogaus teisių gynėjo ir istoriko Jurijaus Dmitrijevo nuteisimą. Prie šių žmogaus teisių pažeidimų Prezidentas priskyrė ir veiksmus, vykdomus neteisėtai aneksuotame Kryme, Ukrainos vyriausybės nekontroliuojamose Rytų Ukrainos teritorijose bei okupuotuose Gruzijos Abchazijos ir Pietų Osetijos regionuose.

Lietuva paragino sustabdyti sisteminius tarptautinės teisės pažeidimus šiose valstybėse naudojant Jungtinių Tautų žmogaus teisių apsaugos mechanizmą bei atsakingus asmenis patraukiant baudžiamojon atsakomybėn.

Baigdamas savo kalbą šalies vadovas pabrėžė, kad šiuo metu didžiausias iššūkis geopolitinėje arenoje yra įstatymų viršenybės principų įgyvendinimas ir puoselėjimas. „Dirbkime kartu, skatinkime įstatymų viršenybę ir kurkime geresnę ateitį visiems pasaulio žmonėms!“ – kalbą baigė Prezidentas.

Lietuva apsisprendė kandidatuoti į ŽTT 2015-aisiais, prieš tai rinkimuose į ŽTT dalyvavo 2006 metais. Lietuva kandidatuoja į vieną iš dviejų Rytų Europos grupei skirtų vietų JT ŽTT. Rinkimai vyks 2021 m. spalio mėnesį JT Generalinėje Asamblėjoje slaptu balsavimu.

JT ŽTT įkurta 2006 metais. Ji yra pagrindinė JT institucija, atsakinga už žmogaus teisių apsaugą ir skatinimą visame pasaulyje bei reagavimą į žmogaus teisių pažeidimus.

Lietuva yra viena aktyviausių žmogaus teisių padėties Baltarusijoje, Ukrainoje rėmėjų, taip pat nuolat palaiko Sakartvelą, kai ŽTT darbotvarkėje keliami žmogaus teisių padėties Abchazijoje ir Pietų Osetijoje klausimai. Lietuvos iniciatyva nuo 2012 m. aktyviai vystomas ES ir Rytų partnerystės valstybių dialogas bendradarbiavimo ŽTT darbotvarkės klausimais.

 

lrp.lt

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Zviegianciais       2021-03-3 16:03

esam pavadinti mes.O pavadino buves Vilniaus universiteto vadas Zukauskas.Cia atsakymas “ah1”.Bet jus tikraiusiai zinote.

šaukiu aš tautą       2021-03-2 15:39

hemofroditai puola, visi balti į kovą prieš hemofroditus, stabdykim šliaužiančią hemfroditų diktatūrą, visi į LR Konstitucijos gynybą.

stasys       2021-03-2 15:17

.. kas kam rūpi , aš gerbiu ‘žmonių’ domėjimąsi žmogaus kūno anatomija . smile) Pasiruošęs ir toliau ginti > 2021-03-2 13:00   2021-03-2 13:22 ,> tamstos teises .

> 2021-03-2 13:00       2021-03-2 13:22

stasy, subinlaižuvi, kada tu, iš tikrųjų, praplėsi konservatorių  išangę ir parodysi kas tave verčia čia, Tiesos portale, būti pačia tikriausia padugne?

stasys       2021-03-2 13:00

Reigardai .saldzialiezuvi ? Kada gi tu apversti plokštele kita puse ir mums parodysiu kas tave iš tikro jaudina ?

stasys       2021-03-2 12:57

Stasui 8:29 2021-03-2 9:17.. kas gi dėl šeimos ginčijasi ? Ji tokia buvo ir liks ir Prezidentas G.Nauseda sako jog šeima vis dar tvari vertybė kurios negali pajudinti ar išjudinti kažkokie juridiniai susitarimai leidžiantis ir paprastiems žmonės su tradicinėmis vertybėmis spręsti savo gyvenimiškas problemas . Aš nepritariu tik toje teksto dalyje kurioje randama inkvizicijos, kaip kažko naujo , nieko naujo neatsirado pas mus visuomenėje . Išimtis tik tokia jog valdantieji parodė ryžtą priešintis ir paspaudė .

Kis       2021-03-2 12:49

Iskrypelius isrinkome patys,nes rinkejui sunku buvo pakelti pasturgalius,o kai kurie susizvejo laisve,Hariu,tad istatymiskai jusu virsus.Kuo verti ta gavote.
  O kas liecia Stambulo konvencijos,taiprotingi vyrukai aiskiai pasako,kad tai tik rekomendacinio pobudzio,suprantate,kad niekas nevers.Prabasuosite savo valia.Mums reikia referendumo,tai auksciqausiais lygis,cia Sinkeviciui nereikes pritarti muzikologui uz tilteli,o musu KTteismas nera legetimus,jis juokdariu samburis.

Raigerdas>Rasai        2021-03-2 12:08

Gerbiama Rasa, jūs klausiate:“Ar apginsim savo tautą, kai tikra ta žodžio prasme pasikėsinta į mūsų šeimą, vaikų ir anūkų ateitį???”. Matote, ponia Rasa, visame kame yra nuoseklumas. Jeigu jūs nežaidžiate lauko tenisą, tai pradėdama žaisti be treniruočių jūs, gal būt, net į kamuoliuką nepataikysite. Lietuva kol kas negina savo piliečių ir ji nemoka što daryti. Kažkada tai Lietuvos valdžia priklausė nuo Maskvos, dabar nuo ES. Tie, kurie siūlo ratifikuoti šitą konvenciją yra geriau ginkluoti visais atžvilgiais ir pinigų turi daug daugiau negu jums kada nors jie sapnavosi. Bet, kurioje vietoje jie yra silpni? Jie yra silpni prieš logiką, jie yra silpni prieš principus, pagrįstus sveiku protu, ir jie yra silpni prieš tiesą. Kur jie yra stiprūs? Savo nelogiškumu, idėjomis, kuriose nėra nei moralės nei sveiko proto požymių, ir savo melu, kurį jie nori iškišti už tiesą. Kodėl mūsiškiai negali apsiginti? Todėl, kad jie neturi RIBOS tarp Melo ir Tiesos. Duodu pavyzdį apie homoseksualų reklamą. Štai yra jų žurnalas ir ten matosi vyriškio nuotrauka, o prie jos užrašas: “I am homosexual”. Man kyla klausimas: “na, ir kas, kad tu homoseksualas? O man kokia iš to nauda? Nori būti homoseksualas, tai ir būk. Kas tau trukdo?” Kaip matote, problema sukuriama tuščioje vietoje. Bet Lietuvos politikai šito nesupranta. Taip taip, ko jūs stebitės, jie iš tikro šito nesupranta. Na, įsivaizduokite, kad kas nors įdeda mano “facą” į kokį nors žurnalą ir užrašo: “I am heterosexual”. Na ir kas? Kam tai įdomu? Kitas gali įdėti tokį pavadinimą: “I am man with two legs”. Na ir kas? O kiek jų turėtų būti? Suprantate, ką iš tikrųjų reiškia šitas “I am homosexual”? Tai kompleksuoto žmogelio noras susireikšminti. Kas kaltas dėl jo komplekso? Pasirodo, kad mes visi. Ne jis pats kaltas, o mes visi. Todėl visuomenė neišvegs tų badymu pirštu ir kaltinimų iš homoseksualų pusės į žmones, kurie yra ne tokie, kaip jie. Šita grupė žmonių, kaip ir alkoholikai, narkomanai, kriminalai nevirškina, neperneša visų tų, kurie yra ne tokie, kaip jie. Jie neklausia visuomenės dėl galimybės įteisinti jų santuoką, o jie elgiasi kaip plėšikai ar bolševikai: siekia pasisavinti sau tai, ką sukūrė vyras ir moteris, kad įteisinti jų bendrą gyvenimą. Jūs gi nevadinate dviračio lengvuoju automobiliu arba traktorių lėktuvu? O jie gali. Jie gali pasivadinti šeima ir pasakyti:“Aš esu Tėvas Nr.1” arba “Aš esu tėvas Nr.2”. Ten, kur yra “regresas”, jie tvirtins, kad tai yra “progresas” ir t.t. Moralės dėka, žmogus evoliucionavo iki labai išvystytų civilizacijų. O ką jie teigs? Jie teigs, kad jiems moralė nereikalinga. Kadangi mūsų šalyje “PROTAS” nelabai didelė vertybė, “Tiesa” irgi šiaip sau, tik tada, kada to labai reikia, “Moralė”, “Dorovė” - “ai, galima apsieti ir be jų”, “logika” - “o kam ji iš viso reikalinga”, “žinojimas” - “galima ir be to apsieti” ir t.t. Todėl sąmoningumo lygis puolančiųjų ir besiginančiųjų yra maždaug vienodas. Jeigu jie matytų Lietuvos žmonėse jėgą, t.y. pasitikėjimą šeima, ir apsisprendimą, tai jie net nebandytų kištis. O dabar jie mato, kad lietuviai yra pavėpę, nes juos komunistai išdūrė, o tai kodėl kiti, naujai apsireiškę ir “progresu” pasivadinę, negali išdurti? Gali, ir dar kaip gali. Nes pati Lietuvos valdžia niekada šeimos nevertino visus tuos 30 metų. O kas jūs norite apginti? Tą nuvertintą politikų dalyką arba nukainuotą prekę, kaip šeima? Maža tikimybė, nors viltis miršta paskutinė.

SEB       2021-03-2 10:31

Čia kažkaip konservatorių pasirinkimui Nr.2 išėjo pasakyti viską priešingai. Apgailėtinas bestuburis.

Stasui 8:29       2021-03-2 9:17

Pliurpalai staselių negali nuneigti tūkstantmetės patirties, kad šeima yra - vyras, moteris, vaikas. O gėjų ir leisbiečių sąjungos veda į visuomenės susinaikiną. Pliurpalai staselių negali nuneigti tiesos, kad mažumos sampratos, primetamos daugumai, yra vadinamos diktatūrą. Keista, staseli, ar tu tikiesi perauklėti Tiesos.lt skaitytoją. Tie, kas pasodino tave čia darbuotis prasilenkia su realybe. Bet sėdėk, tu čia tikrai reikalingas, tik nesupranti kodėl.

habilitās       2021-03-2 9:05

„Tai, kaip vyksta šita diskusija, mane, kaip Lietuvos Respublikos pilietį, labai nuvilia.“ (G. Nausėda)
✒✒✒
Mane, kaip pilietį, taip pat labai nuvilia, kad ši, 65 tūkstančių km² teritorija, neturi Prezidento, kuris išsakytų tvirtą poziciją svarbiais visiems šalies gyventojams klausimais. Tad Gitanai Nausėda, kaip pilietis pilietį, kviečiu apsikabinti ir paverkti vienas kitam ant peties, kol kunigas, ne kaip koks eilinis pilietis, o kaip dvasininkijos atstovas gins Bažnyčios poziciją, o „inkvizitoriai“ ir iškrypėliai jį dergs.
Po parašytų (post scriptum).
„Aukštas ir gražus, bet“... blondinas.

stasys       2021-03-2 8:29

PLiurpalai ‘raseliu’ ..negali apversti realybės ir parodyti tai ko niekada nebuvo . Tai ką G.Nauseda pavadino nauja inkvizicija visumoje visada egzistavo Lietuvoje kaip priemonė ,propaganda, siekti savo tikslu.  Ar ne ‘garliavjniai’ šantažavo Lietuva dešimt metų ir kraupino žmonės savo išgalvotais įtarimais ?
O kuo visuomenė nuodidavo vos prasimuše ‘tautos gelbetojai’ ? Taip baimėmis ,žmonės verčiant tikėti jų pasakomis ,apnuodijant jų širdis .. neapykantą su baime ju ateičiai . Ir tokiu atveju Lietuvoje pilna ,pas mus net peticijos kuriamos ne idėjai-minciai.. o kam nors uždrausti ,pasmerkti ..Va jums ir atsakymas ..ką tuos metus sejome ir kas užaugo .

Rasa       2021-03-2 8:12

Taip, šį kart Prezidentas situaciją apibūdino teisingai - inkvizicija. Ar mes nusipelnėm tokių laikų? Manau, kad taip, nes nesuprantam, kad ir tolerancija turi ribas, esam aptingę, abejingi piliečiai. Ar apginsim savo tautą, kai tikra ta žodžio prasme pasikėsinta į mūsų šeimą, vaikų ir anūkų ateitį??? Ar apsigynsim nuo iškrypeliškų sampratų, kurios dabar tampa “tiesa” ir “progresu”, o tradicinė šeima - tik vatnikų samprata.O kas tam ” progresui” vaikus gimdys: vatnikai, surogatinės motinos…? Pakalbėkim dabar, nes paskui už tokias kalbas teks susimokėti. DIKTATŪRA stovi tarpdury!!!Atsikelkim iš miego ir užremkim duris.

Giljotina       2021-03-2 7:57

Nei vienu sio vadinamo prezdento zodelio nuosirdumu netikiu. Daug dalyku tai irodo-Babaisko mociute,Jurbarko isniekinta mergaite ir eile visu jo kalbos kalumburu…

pasakykite p. Prezidentui,       2021-03-2 6:45

kad Lietuvje n4ra jokios diskriminacijos seksinems mazumoms - jie tik rekauja, kreipia demesi i save bet kuria kaina- as kitoks Na, ir buk tu koks nori, taciau,NIEKADA NEBŪSI ŠEIMOS TĖČIU-MAMA, ne jūs nesukursite pasaulio, tiksliau jo nepratesite. Jūs tik naikinate tą šeimai skirtą gėrį. P. Prezidentui reiktų galvoti apie Lietuvos žmones, kurie pasirašė už žmogelio - vyro-ne vyro, ne moters (nes skirtingos genitalijos…) nors ir su priklijuotomis blakstienomis, atleidimą ar net pašalinimą iš Žmogaus teisių komiteto vadovo posto. Jis yra Lietuvos gėda, įsiropštęs (kažin ar teisėtai) į visos šalies įstatymų leidyklą- Seimą. Homikų santykių sureguliavimui tinka LR galiojančios sutartys, įgaliojimai ar testamentai. Jokių naujų įstatymų jiems prikurinėti NEREIKIA. kAI ĮLEISITE KRIUK…Į BAŽNYČIĄ, JOS TUOJ PAT LIPS ANT ALTORIAUS - REIKALAUS TEISIŲ ĮSIVAIKINIMUI. Stambulo konvencija yra paslėptas užtaisas- apgavystė mažiau išsilavinusiems žmonėms. Labai gerai išaiškino dr. A.Švarplys laidoje NEredaguota.

ne tik       2021-03-2 1:09

ne tik žviegiančiais vadinami nepritariantys Stambulo konvencijai bet prasidėjo ir priverstinė vakcinacija https://youtu.be/GdRhDTO9GbU
LR antikonstituciniai veiksmai įgauna pagreitį ?  Kas toliau ? jau net su “špricais” į namus atvaro ir bado suleisdami ligos užkratą nesutinkantiems skiepytis

Šurikas > Ėlėrtė       2021-03-2 0:09

nuodėmė juoktis iš ligotų žmonių.

Ėlėrtė žodis. (nuoroda):        2021-03-1 22:48

Indrė Makaraitytė. „Naciukų“ Lietuva

Apsauginės kaukės krenta toliau       2021-03-1 22:37

Takoskyroje Prezidentas pasirinko sąžinę. Šito nepamiršim mes ir mūsų vaikai.

Kas vadino žviegiančiais nepritariančius SK? 20:58       2021-03-1 22:20

Landsbergio Lietuvai primestos Leningrado A. Ždanovo universiteto auklėtinės “Lietuvos dalios” klasiokas-VU-rektoriokas Artūras Žukauskas?
Landsbergis anuomet tautos dalį išvadino “šunauja”,
dabar Žukauskas - “žviegiančiomis kiaulėmis” (nes “žviegia” tik jos).
Įdomu, kokie garsai girdėsis, kai į įveiklins Stambulo konvencijos reikalavimus ir dar stebint atsiųstoms GREVIO feminisčių prižiūrėtojoms?
Pvz., per privalomas lytinio švietimo pratybas pradinukų klasėse?
Vienas kitą tyrinėjančių daugialyčių transgenderių orgijose?

ah1       2021-03-1 20:58

kas kas vadino žviegiančiais nepritariančius Stambulo konvencijai?

sveikinimai tautos budeliui nuosėdai       2021-03-1 20:52

Dar kas nors, kada nors paaiškins, kad Š. Korėjoje diktatūra, o Lietuvoje demokratija ir laisvė, tai iš karto į Peru kelialapį išrašysiu.
Tai, kas dabar vyksta Lietuvoje, Š. Korėjos lyderiui net nesisapnavo ir jis tik tyliai susinervinęs rūko už kampo, kramto nagus, kad pats nesugalvojo to, ką galėjo sugalvoti kažkokios mažai žinomos Europos šalelės politikai.
Važinėti pas artimus - draudžiama, bauda.
Vaikščioti miškais, pajūriu be kaukės - draudžiama, bauda.
Iš kitos savivaldybės nuvykti prie jūros - draudžiama, bauda.
Parduotuvėlėms dirbti draudžiama, bauda.
Būriuotis LAUKE draudžiama - bauda.
Važiuoti į kaimo pirtelę pasiparinti (jei kitoj savivaldybėj) - draudžiama, bauda.
Aplankyti savo tėvus, senelius, nuvežti jiems maisto ir vaistų - draudžiama, bauda!
Bet užtat didžiuosiuose prekybos centruose absoliučiai saugu ir ten pats gryniausias oras - galima organizuoti išpardavimus, akcijas, galima sulaukti tūkstančių žmonių toje pačioje patalpoje per gana trumpą laiką, ten saugu ir nėra jokio pavojaus.
Ei jūs, ten aukštai sėdintys besmegeniai: maximoje valkiotis galima, nes saugu, o pajūryje - kur pats gryniausias oras, negalima, nes “pavojus užsikrėsti”? Jūs bent po 2 pradines klases baigėte, kad dabar, tokiais rimtais snukiais nuolat tokius dalykus viešai deklaruojate ir svarstote? Ar jums kas nors, patiems nežinant, per galvas daužė ir jūs pasidarėte realūs besimptomiai smegenų atžvilgiu?
Sustokite, ramiai pakvėpuokite, apsidairykite aplinkui ir pamatykite tai, ką mato 90 procentų tautos - NĖRA JOKIO PAVOJAUS, TIK JŪSŲ PER ILGUS MĖNESIUS PRIMESTA BAIMĖ BEI PANIKA! Ne viruso žmonės bijo, o jūsų - bepročiai idiotai! Kaip sakoma, su vilkais susitvarkysime, tačiau pasiutusių šunų bijoti reikia, nes niekada nežinai, kas tokiam tuščiamakauliui dar šaus į tą tuščią erdvę kaukolės viduje!
Valdžiažmogiai! Jūs esate pavojus, o ne virusas! Jūs už virusą bent milijoną kartų pavojingesni!


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.