Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Gintautas Žaliauskas. Tai, kas vyksta su pandemijos valdymu, panašu į bandymą kurti nemąstančią ir buką visuomenę

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 17 d. 10:21

15     

    

Gintautas Žaliauskas. Tai, kas vyksta su pandemijos valdymu, panašu į bandymą kurti nemąstančią ir buką visuomenę

Kas yra apsisaugojęs nuo CORONA viruso?

Pagal valdžią, tai vakcinuotas žmogus. Pasiskiepijai tris kartus, o dar geriau, kokius 8, ir esi apsisaugojęs.

Vienas, buvęs Konstitucinio teismo teisėjas, televizijoje aiškino, kad tikėti, jog persirgęs yra apsisaugojęs nuo viruso yra tas pats kas tikėti, kad žemė plokščia – apsisaugojęs yra tik pasiskiepijęs.

Ar tikrai? Ar vakcina sukuria pakankamą imunitetą?

Patikrinti kiek iš pasiskiepijusių įgyja imunitetą labai nesunku. Patikrinai kiekvienoje amžiaus grupėse po kokį 1000, kiek yra antikūnių prieš ir po vakcinavimo, ir tada žiniai koks vakcinos efektas ir šia statistika užčiaupi visus abejojančius vakcina.

Tik niekas tokio testavimo nedarė. Bet įkyriai teigia, kad „turite tikėti mokslu “, nors mokslas teigia atvirkščiai, kad abejoti reikia viskuo, o labiausiai – reikalavimu tikėti be įrodymų, aklai.

Valdžia anksčiau teigė, kad vakcinos sukurs bandos imunitetą – nesukūrė. Dabar sako, kad apsaugos nuo sunkių ligos formų. Bet ir anksčiau turbūt koks 70% užsikrėtusių COVID sirgdavo gana lengvai.


Ar dabar tas procentas padidėjo, nes vakcinavosi 60% piliečių? Jokios statistikos. Tik valdžios teigimas, kad turi aklai tikėti, kad esi apsaugotas nuo sunkios ligos formos.

Labai įdomu ar kaukių dėvėjimas, su nieku nekontaktavimas, sėdėjimas manuose stiprina ar silpnina imunitetą.

Kai mokiausi mokykloje man aiškino, kad sterili aplinka silpnina imunitetą ir tokį žmogų lengvai susargdina ar nužudo, bet kokia bacila. Nejau melavo?

Vaikai turi stiprų imunitetą, kuris lengvai susitvarko su COVID virusu. O gal vaikų imunitetas silpnina virusą ir nuo vaikų užsikrėtę vyresnieji serga silpniau? Gal yra statistika, kiek užsikrėtusių nuo vaikų guli ligoninėse? Ir jei vaikai turi stiprų imunitetą, tai kam skiepyti vaikus ir drausti jiems bendrauti? Ar gali kas paaiškinti šio reikalavimo skiepyti vaikus ir drausti jiems bendrauti prasmę?

Įdomu kliek iš tų, kurie guli ligoninėse ( ne reanimacijoje, nes ten guli vyresni žmonės, ne visus kurių, dėl jų turimų ligų, buvo galima skiepyti ) yra persirgę virusu?

Tokios statistikos neteko matyti. Tiesa ir girdėti apie tokius atvejus neteko, bet manau, kad kažkiek susirgusių turėtų būti, tik mažai tikėtina, kad jie taip sirgo, kad buvo paguldyti į ligoninę. Ir įdomu kiek iš tų, kurie guli ligoninėse yra pasiskiepiję nuo viruso vieną, du ar tris kartus? Tokios oficialios statistikos taip pat neteko matyti.

Taip pat reikėtu žinoti, kiek iš tų senjorų kurie skiepijasi už 100 eurų, gali būti skiepijami, t.y. kiek jų nuo to skiepo nukeliaus anapilin? Manau, kad apie tai niekas net nemąstė.

O gal yra įvertinta, kiek patobulėjo mūsų medicina gydant susirgusius CORONA virusu? Ir kokią tai turi įtaką ligonių sirgimui bei pasveikimui? Gal medicinos patobulėjimas gydant nuo COVID yra priskiriamas kaip vakcinos nuopelnas?

Pasaulyje yra gydytojų, kurie gydė tūkstančius COVID ligonių ir iš jų nemirė nei vienas. Kaip jie tuos ligonius gydė? Gal verta sužinoti tai? Ir kodėl gydimas yra blogiau už vakcinavimą? Kodėl mokslininkai, kurie turi kitą nuomonę ir argumentus yra atribojami nuo žiniasklaidos, jų nuomonės yra cenzūruojamos?

Visa tai kas vyksta su pandemijos valdymu labai panašu, į bandymą COVID pandemijos valdymą panaudoti nemąstančios, bukos visuomenės kūrimui, kurią labai lengva valdyti. Tam valdžios ( ne tik Lietuvos ) kurią visuotinės baimės bei bejėgiškumo jausmą.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2021-11-18 12:14

Tai kad Vakaruose skatinamas ir auklejamas naujas bukas ir nemastantis padaras kaip vyraujantis sociumo narys matosi plika akimi jeigu jus gyvenate tame sociume. Silpniau tai reiskiai anglakalbese salyse , ypac UK.Kaip ne keista JAV gana aktyviai balvonizuoja savo gyventojus, nors startine pozicija pas juos gerokai palankesne savarankiskai mastanciam individui tarpt.
Covidas tik kaip skalpeliu pulini atvere ta reiskini.
Prisiminkite kaip lengvai Vakarai priima “pabegelius”.Ypac tuos kurie graziai meluot moka.Kertinis zodis “graziai”. Ir kaip atmete verslininko is Lietuvos ,susaudziusio 8 banditus reikalavusiu duokle,  prasyma del politinio prieglobscio NEPAISANTto, kad uz ji laidavo Lietuvos prokuratura.
Manote atsitiktinai? Ne.Savarankiskai mastantys ir nebuduliai - nereikalingi.

Prašalietis       2021-11-18 10:32

Gintautas Žaliauskas. Tai, kas vyksta su pandemijos valdymu, panašu į bandymą kurti nemąstančią ir buką visuomenę....
Matant ką “moksliško” kalba ir ką daro prie valdžios lovio pakliuvę “mokslu tikintys tautiniai veikėjai” ir juos aptarnaujantis pseudo valstybinis personalas, G. Žaliauskas pasirodo kaip dar išlikęs be galo didelis “optimistas”, kuriam visa tai kas vyksta tėyra ” tik panašu į bandymą kurti buką visuomenę”. Ši buka visuomenė jau yra sėkmingai ir ne prieš vienus ar du metus sukurta. Tą akivaizdžiai demonstruoja V.Lansbergio, Grybauskaitės ir visos minios išrinktų prie valdžios lovio veikėjų “patriotiniai” kliedesiai apie Putinas su rusais ateina okupuoti Lietuvos per Švediją, per Kaliningradą, iš Baltarusijos, per Suvalkų koridoriį Lenkijoje; 2020 metų pradžioje kaip visi būsime “išgelbėti” nuo mirties pasiskiepinę nuo Covid, kaip prokuratūra griebėsi tvarkyti tuos kurie pasiskiepino be eilės ir “išsigelbėjo greičiau nei jiems buvo skirta”; “moksliškai”{ pasakojo, kaip visi galutinai nugalėsime Covid virusą, kai bus paskiepinta 70 proc suaugusių ir bus bandos pseudo imunitetas; kaip virusą galutinai “mirtinai išgąsdinsime” net žiūrėti į “vakserių” pusę apsiginklavusią “galimybių pasais” ir taip be galo…, ir visose gyvenimo srityse… Matant kokia “vis protingesnė ir progresyvesnė” publika ateina prie valdžios lovio visiems “pavadovauti”, galima tvirtai konstatuoti, kad lansberginiame durnių laive buka visuomenė jau seniai yra sėkmingai sukurta dėka Gorbačioviniais perestroikiniais laikais išsigimusių ir 75 metams užsislapstinusių buvusių“tautinių” KGB-istinių sąjūdiečių ir “patriotinių” profesionalių komunistų...

nuomonė       2021-11-18 9:41

Panašaus pobūdžio straipsniai “liejasi laisvai” Ir jokių internetinės policijos reakcijų?
https://www.delfi.lt/plius/nuomones/agne-kulitaite-kovidiotai-netikite-mokslu-naturali-gamtos-atranka-kaip-tik-jums.d?id=88697259

kolaboracija kraujyje       2021-11-18 8:29

kai mus terorizuoja tai pikis nematęs - patys kalti, esam savo likimo kalviais, bet chunta jau perėjo prie vaikų, o mes vistiek ant sofkių sėdim. kas mumis ne taip?

stasys       2021-11-18 7:23

argumentuotai ir taikliai . Turime kažkokius ‘duomenu mokslininkus’ o informacijos viešumoje covid valdymo procesuose truksta. Galima spėlioti kuo konkrečiai užsiima tie ‘mokslininkai’.

Daniel Y. Teng (The Epoch times)       2021-11-18 1:50

Ieškinius dėl kompensacijos už sužalojimą arba pajamų praradimą, atsiradusį dėl COVID-19 vakcinų planuoja pateikti apie 10 000 australų.

Nuo rugsėjo 6 d. gyventojai pradėjo registruoti savo susidomėjimą pareikšti ieškinį pagal federalinės vyriausybės kaltės COVID-19 vakcinacijos schemą, teigiama Sveikatos departamento pranešime, paskelbtame The Epoch Times.

Rugpjūčio pabaigoje paskelbta schema padengs 5000 Australijos dolerių ar daugiau traumų išlaidas. Tačiau pareiškėjai turi būti paskiepyti Australijos vaistų reguliavimo institucijų patvirtintu skiepu ir patirti pripažintą „nepageidaujamą reiškinį“.

„Pripažintas COVID-19 vakcinų šalutinis poveikis yra įtrauktas į patvirtintą produkto informaciją ir apima trombozę su trombocitopenijos sindromu (TTS), susijusiu su AstraZeneca vakcina (kraujo krešėjimu), ir miokarditą bei perikarditą, susijusį su Pfizer vakcina. Sveikatos tinklalapyje teigiama.

Asmenys turi būti paguldyti į ligoninę dėl pretenzijų nuo 5 000 iki 20 000 Australijos dolerių bent vienai nakčiai. Jie taip pat turi pateikti medicininius sužalojimo dokumentus ir medicininių išlaidų bei prarasto darbo užmokesčio įrodymus.

Tai įvyko po to, kai Australijos valstijų ir teritorijų vyriausybės ir toliau siekia didinti skiepijimo rodiklius visose savo populiacijose, o vakcinų mandatai apima įvairius sektorius ir pramonės šakas.

Viktorija, Vakarų Australija ir šiaurinė teritorija įgyvendino kai kuriuos išsamiausius įgaliojimus, turinčius įtakos milijonams Australijos darbuotojų.

Tuo tarpu Terapinių prekių administracija paskatino australus nuolat teikti ataskaitas apie bet kokį šalutinį skiepijimo poveikį.

Pretenzijų schemą rugpjūčio pabaigoje paskelbė federalinis sveikatos ministras Gregas Huntas. Programa yra visiškai finansuojama mokesčių mokėtojų lėšomis ir tęsis iki 2021 m. vasario.

„Gali atsirasti vakcinacijos nuo COVID-19 šalutinis poveikis arba nepageidaujami reiškiniai, tačiau dauguma jų yra lengvi ir trunka ne ilgiau kaip kelias dienas. Sunkus ir pavojingas gyvybei šalutinis poveikis yra labai retas, tačiau svarbu, kad mes sukurtume apsauginį tinklą nukentėjusiems paremti“, – pranešime spaudai sakė Huntas.
https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/over-10000-australians-planning-to-file-vaccine-injury-claims_4108756.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-11-17-2&mktids=6a206a7300b67f080967ce196da0bd7a&est=1Rr1wc7MafD4GQypfCWTL1/DsbcxQwIRYIJHNzwVphYfS59kRbXZ7quant1HUw==

Al.       2021-11-18 0:54

Turim tikėti mokslu. Tai yra - valdžia. O valdžia ne tik bemokslė, bet dar ir nesąžininga. Nesąžiningos valdžios ir mokslas nesąžiningas. O nesąžiningas mokslas nėra joks mokslas. Net jei mūsų mokslas būtų sąžiningas, pats raginimas juo tikėti yra antimokslinis. Nes mokslo esmė yra žinių kaupimas viską tikrinant ir pertikrinant.

ah1       2021-11-17 23:31

Demaskuota vyksta pfizerizacija, vyksta “alepandemijos” pagal kontraktą su faizeriofarma,
“Skandalas: Karantinai iki 2024/Šimonytė su Europos komisija negrįžtamai įsipareigojo Pfizer”
https://youtu.be/EB26MxWJTQk
https://www.teise.pro/index.php/2021/08/09/v-a-vaicaitis-kelios-mintys-apie-2021-m-geguzes-21-d-europos-sajungos-pirkimo-sutarti-su-pfizer-ir-biontech-del-vakcinos-isigijimo/

Jooo       2021-11-17 22:52

Prisipirko be proto daug skiepų tai dabar terorizuoja vaikus, kad kaip nors iškišt..
Visai nepagrįstas atsisakymas vaistų, vaistas gydo, o skiepas tik tam tikram laiko tarpui apsaugo nuo sirgimo sunkia forma.

tiek       2021-11-17 20:14

labai teisingi ,logiški pastebėjimai

ah1       2021-11-17 19:47

va, mačiau poliklinikoje senukų marias- visi “aleskiepų” laukė, net “juodas” koridorius, net praeit sunku buvo.  Karantinavosi nors vienas senukas gavęs užkrato dozę?  Ar platino užkratą  aplinkiniams saviems, kaimynams ir kt.?  Kiek “aleskiepais” užkrėstų užkratu išpaltino ir apkrėtė kitus?

ah1       2021-11-17 17:27

nevyksta joks valdymas - priešingai vyksta užkrato platinimas prišvirkščiant užkrato, nekarantinuojant prišvirkštų 14 dienų ir paleidžiant bei netestuojant prišvirkštų  ir pasitvirtina pagal susiformavusią praktiką - kuo daugiau prišvirkštų užkratu tuo daugiau užkrėstų.
  Ir vyksta ne kas kita o kontrakto 16 milijonų dozių  suvartojimas pagal kontraktą. Net neabejoju.

JUOZAS       2021-11-17 13:46

Ne   vienoje valstybes valdymo sferoje nera realios , geros tvarkos. Visu minsteriju “darbai”  prilygsta vaiku darzeliui. Kas dedasi TEISINGUMO ministerijoje,  kai bakalaura baigusi ministre priima priesaika is mokytesnes specialistes.

Mike Adams (Health Ranger Report)       2021-11-17 13:33

ZOMBIAI: vakcinos naikina smegenų sritis,atsakingas už atjautą, paversdamos valdininkus pabaisomis:
https://www.brighteon.com/fc6a5d04-99d2-4f04-b08b-0a0cc0574c13

iki komunistų dar toli       2021-11-17 12:14

komjaunuoliais buvo ar tik ne 98% jaunuolių.
o GP turi tik 63 proc.
——-
(nors pagal skaičių GPistų ko gero daugiau nei buvusių pionierių+komjaunuokių+komunistų+kgbistų. atsiprašau - dabartinė valdžia net komunistus lenkia smile )

Rekomenduojame

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.