Šeimos politika

Gėjų manifestas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 21 d. 10:52

21     

    

Gėjų manifestas

Kai Gėjų manifestas buvo paskelbtas ir kilo nemenkas triukšmas bei pasipiktinimas, buvo mėginta nuraminti visuomenę aiškinant, kad tai viso labo nekaltas pokštas. Esą manifesto autorius pajuokavo sukurdamas žaismingą ir tik jo literatūrinėje vaizduotėje gyvuojančią homoseksualų valdomo pasaulio viziją, kuria siekė paerzinti konservatyvią visuomenės dalį. Buvo sąmoningai nutylimas ar menkinamas faktas, kad šiam tariamai tik literatūriniam tekstui būdingi visi tipiški revoliucinio manifesto bruožai.

Ši dirbtinė ir nenatūrali tyla tęsiasi jau kelis dešimtmečius nepaisant to, kad visą šį laikotarpį kryptingai ir nuosekliai, žingsnis žingsnio įgyvendinami programiniai manifesto siekiai.

VU įvestos „Lyčiai jautrios kalbos gairės“ turėtų išsklaidyti paskutines abejones dėl šio manifesto tikrojo pobūdžio, nes jame skelbiama „seksualinio proleariato“ revoliucija atėjo ir į Lietuvą. Užmojai „pertvarkyti“ lietuvių kalbą G. Orwello garsiojoje knygoje 1984-ieji pranašiškai numatytu ir aprašytu būdu yra galutinis ir neabejotinas įrodymas, jog kitokios seksualinės orientacijos asmenų laisvių ir teisių gynimas nėra tikrasis genderistinio LGBT judėjimo vedlių ir aktyvistų tikslas. Šiems dosniai finansuojamiems aktyvistams LGBT žmonių žmonių poreikiai ir interesai rūpi ne daugiau, negu komunistiniams revoliucionieriams profesionalams rūpėjo jų tariamai gintų ir laisvintų darbininkų proletariato gyvenimas ir rūpesčiai. Menamoji kova už lygias šių visuomenės narių teises yra tik širma, slepianti svarbiausią LGBT judėjimo tikslą – prievarta primesti visuomenei neokomunistinę genderizmo ideologiją ir įtvirtinti totalitarinę šio judėjimo politinę diktatūrą, kuri nuožmumu ir represyvumu gali panokti jos pirmtakus ir pavyzdžius – žauriuosius XX komunistinius režimus.

Todėl į šį manifestą dera žvelgti ir jį vertinti taip pat, kaip į 1848 m. paskelbtą Komunistų partijos manifestą, idėjiškai paruošusį dirvą ir atvėrusį kelią XX amžiaus totalitarizmo košmarui.

***

Gėjų manifestas

1987 m.

Mes ištvirkinsime jūsų sūnus – jūsų apgailėtino vyriškumo, lėkštų svajonių ir vulgaraus melo simbolius – paversdami juos pederastais.

Suviliosime juos jūsų mokyklose ir bendrabučiuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose, sporto aikštelėse, seminarijose, jaunimo grupėse, kino teatrų tualetuose, kareivinių barakuose, automobilių aikštelėse, visuose vyrų klubuose, Kongresų rūmuose, visur, kur tiktai vyrai sutinka vyrus.

Jūsų sūnūs taps mūsų paklusniais tarnais ir vykdys visa, ką mes liepsime. Jie bus perdirbti pagal mūsų atvaizdą ir pavidalą. Jie geis mūsų ir dievins mus.

Moterys, jūs šaukiatės laisvės? Sakote, kad jūsų vyrai blogi ir kad jūs su jais nelaimingos? Mes, vyriško veido ir kūno žinovai, atsiimsime jūsų vyrus iš jūsų. Mes pralinksminsime juos, mokysime juos, apkabinsime, kai jie verks. Moterys, sakote, kad norite gyventi viena su kita, be vyrų?

Tad ir eikite viena pas kitą, o mes suteiksime jūsų vyrams malonumų, kurių jie niekada nėra patyrę, nes mes esame pirmarūšiai vyrai. Tik vyras teišmano, kaip iš tikrųjų patenkinti kitą vyrą, tik jis supranta kito vyro jausmų gilumą, jo protą ir jo kūną.

Visi įstatymai, draudžiantys homoseksualizmą, bus atšaukti. Jų vietoje bus leidžiami įstatymai, sudarantys sąlygas vyrų meilei.

Visi homoseksualai turi veikti išvien, tarytum broliai: susijunkime mene ir filosofijoje, vienykimės visuomeniškai, politiškai ir finansiškai. Triumfuosime tik tada, kai parodysime savo bendrą veidą pagiežingam heteroseksualiam priešui.

Jeigu drįsite vadinti mus pederastais, žydrais ar iškrypėliais, mes smogsime jums į jūsų bailias širdis ir suteršime jūsų menkus, merdinčius kūnus.

Mes rašysime poemas apie vyrų meilę, rengsime spektaklius, kuriuose vyrai atvirai glamonės vienas kitą, kursime filmus apie meilę herojiškų vyrų, kurie pakeis pigią, paviršutinišką, sentimentalią, infantilišką, lėkštą ir kvailą heteroseksualią meilę, šiandien vis dar vyraujančią kino teatrų ekranuose.

Mes sukursime jaunų gražių vyrų, drąsių atletų skulptūras ir jas pastatysime jūsų parkuose, skveruose ir aikštėse. Pasaulio muziejai bus pripildyti paveikslų, kur vaizduojami grakštūs, nuogi vaikinai.

Mūsų rašytojų ir menininkų dėka vyrų tarpusavio meilė taps madinga, ji bus laikoma gero skonio ženklu: mūsų sėkmę garantuos didžiulė patirtis - kaip diktuoti stilių.

Mes išstumsime heteroseksualius meilės ryšius, pasitelkdami pašaipas ir patyčias, o tam turime puikius įgūdžius.

Mes nuimsime kaukes nuo galingų homoseksualų, kurie dedasi heteroseksualais. Būsite sukrėsti ir pašiurpę, kai pamatysite, kad jūsų prezidentai ir jų sūnūs, jūsų pramonininkai ir senatoriai, jūsų merai ir jūsų generolai, jūsų sportininkai, kino ir televizijos žvaigždės, jūsų valstybių vadovai ir kunigai visai nėra tos patikimos, pažįstamos buržuazinės heteroseksualios personos, kokias norėjote matyti.

Mes – visur, mes persmelkėme jūsų gretas. Būkite atsargūs kalbėdami apie homoseksualus, nes mes visada esame tarp jūsų: galbūt sėdime per vieną suolą nuo jūsų ir gali nutikti, kad miegosime vienoje lovoje su jumis.

Nebus jokių kompromisų. Mes nesame vidurinės klasės paliegėliai. Pasižymėdami nepaprastu intelektu, mes esame tikrieji žmogiškosios rasės aristokratai, o tvirto proto aristokratai niekada nepasitenkina mažu.

Tie, kurie mums priešinasi, bus ištremti.

Sutelksime didžiules privačias armijas, kaip Mišima, kad nugalėtume jus. Mes užkariausime pasaulį, nes kariai, įkvėpti ir surišti homoseksualios meilės ir garbės, yra neįveikiami, kaip senovės graikų kareiviai.

Šeima yra melo, išdavystės, vidutinybių, veidmainystės ir smurto židinys, todėl ji bus panaikinta. Šeima tik slopina vaizduotę ir pažaboja laisvą valią, todėl ji turi būti likviduota. Genetinėse laboratorijose bus pradėti ir išauginti tobuli berniukai. Jie augs komunose, prižiūrimi ir auklėjami homoseksualių eruditų.

Visos bažnyčios, kurios mus pasmerks, bus uždarytos. Vieninteliai mūsų dievai yra gražūs jauni vyrai ir mes esame atsidavę grožio, moralės ir estetikos kultui. Visa, kas bjauru, vulgaru ir banalu, bus panaikinta.

Atstumti heteroseksualių vidurinės klasės nuostatų, galime gyventi taip, kaip mums diktuoja laisva vaizduotė. Mums „per daug” niekada nėra „gana”.

Nauja rafinuota visuomenė bus valdoma elito, sudaryto iš gėjų poetų. Vienas didžiausių reikalavimų norint užimti aukštą postą naujoje homoerotikos visuomenėje bus atsidavimas graikiškajai aistrai.

Bet koks vyras, susitepęs heteroseksualiu geismu, bus iškart atskirtas nuo įtakingo posto. Visi vyrai, kurie primygtinai reikalaus teisės pasilikti kvailais heteroseksualais, bus teisiami homoseksualų teismuose ir dings iš visuomenės akiračio.

Mes perrašysime istoriją, kurią sumenkino jūsų heteroseksualus melas ir iškraipymai. Mes aprašysime didžiuosius homoseksualius vadus ir mąstytojus, kurie formavo šį pasaulį.

Mes jums parodysime, kad homoseksualumas, intelektas ir vaizduotė yra neatskiriamai susiję, kad homosesualumas yra būtinas tikrajam vyro kilnumui ir grožiui.

Mes laimėsime, nes mus maitina nuožmus prislėgtųjų kartėlis, nes ištisus amžius buvome priversti tenkintis tik menka dalimi jūsų kvailuose heteroseksualiuose pasirodymuose.

Mes irgi pajėgūs naudotis ginklais ir stoti prie pabūklų barikadose, kylant žūtbūtinei revoliucijai.

Drebėk, hetero kiaule, kai pasirodysime tau be kaukių.

Originalo tekstas anglų kalba

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kanibalizmas       2021-10-23 1:05

Dar stengiamasi visais būdais nutylėti faktą, kad daugumas serijinių žudikų - maniakų ir neritualinių žmogėdrų buvo homoseksualūs vyrai.

habilitās       2021-10-22 8:48

Yra toks manifestas. Kam įdomu, gali paskaityti, tik kam čia įdėjo jo parodiją, kurią parašė kažkoks pankas, nepatenkintas homoseksualizmo dekriminalizavimu JAV, po aukščiausio teismo sprendimo 1986 (Bowers v. Hardwick).
Carl Wittman: A Gay Manifesto (22nd December, 1970)
https://digitalcollections.lib.washington.edu/digital/collection/protests/id/416

P.S.
Tai, kas vyksta po 2003, kai JAV aukščiausiasis teismas byloje Lawrence v. Texas, visus įstatymus, nukreiptus prieš homoseksualus, pripažino antikonstituciniais, yra atskiras klausimas. Deja, šis procesas yra ne sveiko proto naudai.

Neapykantos kalba       2021-10-21 13:06

Drebėk, hetero kiaule, kai pasirodysime tau be kaukių.
Aš komunistas, manau tuom viskas pasakyta.

Stiklo valytuvas       2021-10-21 13:00

O dabar dar būtina įkelti „Siono išminčių protokolus“, bent tas vietas kur siejasi su „gėjų manifestu“... O tai čia mane puola visokie žydokomuno ir žydokomuno-rū...
.
>  11:26 ir 25 komentatoriams.
Be komeentarų...
.
>  T0mas J. -> 17:27     2021-10-20 18:44
Malonėk bent keleta citatėlių...

ah.1       2021-10-20 20:37

Kur Nida?

Ligonių       2021-10-20 20:04

ir liberastų portalas.

Šitas liberalų manifestas       2021-10-20 19:30

Ligos kodas F64

T0mas J. -> 17:27       2021-10-20 18:44

Palik emailą, atsiųsiu.

Toliau bus dar smagiau       2021-10-20 18:35

Pasakiška mūsų ateitis vaizdžiai:

liaudiesmenas.livejournal.com

,,

Iš tiesų       2021-10-20 17:27

O kada V.Radžvilas mums paskelbs Siono išminčių protokolus?

Kis       2021-10-20 16:26

Kai ateis koks johansonas ir uzsiims siais istvirkliais pagal zmogiska esme ,jie supras kad nuejo per toli.Paprasciausia nebus zudomi kaip adiko laikais ,uzteks is tu padaryti padorius eunuchus.O tas laikas nenumaldomai ateis,nes mazumos negali valdyti daugumos,lygiai taip pat kaip Lietuviskasis Napoleonas Jahovistas-Gabriukas negali nieko priesp-astatyti Kinijai.Ciuckis gimesliutu netaps.Tegu pasiziuri ir nekartoja kaip ji nugyveno menkos vertes muzikologas,nors ir gan praturtejes?Nepavydziu net jo turtui.Tai menkystos,jos ir paliks menkystomis

Tik kvailiai gali manyti,        2021-10-20 16:10

neva tie homoseksualai kažin ką “valdo”. Bent esminę dalį dabar realiai vykstančio siaubo pramatė Orvelas. Jau visai arti laikas, kai tikslas bus pasiektas, tuomet tuos homoseksualus susuks į ožio ragą, kaip ir visus kitus. Jie nebebus reikalingi. Nieko jie nevaldo, niekad nevaldė ir nevaldys.

Prof. Radžvilui       2021-10-20 15:56

Tai ar galima sužinoti, kas dabar redaguoja jūsų pasisavintą portalą? Reikia tiesos Teisos.lt portale!

Prašalietid       2021-10-20 14:02

Gėjų manifestas, prisigėjinusių iki himarojaus ir išėjusių į pensiją gėjų teisių deklaracija, šikančių į kelnes polinė programa….. lansberginio durnių laivo “demokratija” visiems sutekia galimybę “politiškai"pasireikšti, ir propaguoti savo idėjas….

Dzeikas       2021-10-20 13:39

Tai ,kad homoseksualistai drista reiksti kazkokius tai manifestus ne ju izulumo, o visuomenes vidaus ispuvimo indikatorius.
Stai eilinis pavyzdys:
Mokinuosi vokieciu kalbos kursuose kuriuos apmoka valdzia. Stai pavyzdelis is uzuoties. reikia sversti teksta kurfiguruoja (riebiai taip, neapeisi) “partneris A”, “partneris B”. Kazkas bando ignoruoti ir vercia zmona-vyras. Destytoja sustabdo ir, mandagiai nes Vokietija, “pataiso”: nereikia naudoti neapykantos kalbos. Sie zodziai verciasi taip tai. Toliau vyksta sluoksniavimasis: vienas kitas (vis dar atsiranda , bet beviltiskai mazai) eina ant principo ir atsisako naudoti tuos zodzius. Destytoja jeigu ne kokia baili ozka ar is normalesniu, tokius sodina ir neklausineja , - toliau nuo grieko, - o jeigu kokia principinga lezbe stato klausima ‘principingai’ irinformuoja kursu inspektore. Toji raso pazyma, kursu lankytoja meta lauk is kursu ir dar iklijuoja bauda ,- mokymo trukdymas ir destymo medziagos ignoravimas, - kursanto siuntejas gauna bauda taip pat, ir savo ruoztu baudzia kursanta finansiskai.
Ar visi dalyvave proceduroje homoseksualistai? Ne, visi normalus. Taciau kursantas su siuntimu gauna stipendija kol mokosi, o islekes su vilko bilietu nukencia finasiskai skaudziai. Destytoja - irgi normali. Taciau gauna gerus pinigus (> 2 gabalu eur/men) ir prarast sinekuros nenori. Kursu inspektore irgi normali moteris, ir zino, kad kursai bendradarbiauja su Bavarijos zemes valdzia , is kurios gauna dotacijas uz kiekviena mokini. Kitu atveju ar daug rastusi zmoniu igaliu moketi tukstancius uz kalbos destyma? Praleisi pederastijos lobby izeidusi akibroksta - nuimas arba tave, arba dotacijas ir kursams galas.
Todel visi normalus ir raukia nosi slykstedamiesi sia homoseksualistu bujojimu. “Bet ka daryti, gyventi tai reikia” -veikia ir Vokietijoje.
Todel ar keista ,kad Lietuva pries keliolika metu purkstavusi, kad niekada (niekada!) Lietuvos zemeje netarps pederastija , staigiai suglebo ir soka pederastu polka su raguciais net alkunemis pasistumdydami del vietos tribunoje. Arciau ziurovu.

Avinas       2021-10-20 12:24

Negaliu siam manifestui nepritarti. Sinica su Radzvilu niekada neistengs parasyti nieko panasaus. LGBT lobis protingesnis ir turtingesnis nei visa nesistemine Lietuvos opozicija kartu sudejus. Pasipriesinimas beviltiskas.

Pataisa        2021-10-20 12:10

Ne homoseksualistų, o π-derastų manifestas.

Pasvarstymui       2021-10-20 12:07

Dailiai čia padaryta: straipsnį pasirašė “Tiesos.lt redakcija”, o atsivertus ją pagal nuorodą “Redakcija” matyti kas? Tuštuma… Nėra tokios! Nauja “Anonymus” = “Tiesos.lt redakcija” versija, ar kaip kitaip suprasti?
Bet norėtųsi atkreipti skaitytojų dėmesį į visai kitus dalykus: pandemijos valdymas jau žlugo, užkratas plinta nevaldomai. Ką valdžios daro tokiose situacijose? Teisingai, bando nukreipti (išsklaidyti) publikos dėmesį į kitus reikalus. “Gėjų manifestai”, “Siono išminčių protokolai”, Qanon’ai”, “Skilo dosje” ir kitokie fantastiški išmislai tam tiktų? Puikiausiai! smile
Tai gal “Redakcija” galėtų “nemesti kelio dėl takelio”? To ir palinkėčiau! smile

St.       2021-10-20 12:00

Viskas teisingai - Pasaulio pabaiga čia pat. Žmonija per daug gerai gyvena, kad ramiai gyvuotų ir toliau. Sprogimas artėja, nes kvepia paraku…

Dzeikas       2021-10-20 11:31

Pradeti reiketu nuo to, kad ne ‘geju’, o homoseksualistu manifestas.
Ar jau ir zodis ‘homoseksualizmas’ tapo necenzuriniu ir redakcija bijo susilaukt tautisko , parsidavusio homoseksualistu lobby LKK demesio?

Tas       2021-10-20 11:26

kas sukūrė šį manifestą buvo tiesiog nesveikas.

Rekomenduojame

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.