Partijos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Intelektualų vaidmuo

Gabrielius Landsbergis: „Aš matau, kad Lietuvoje formuojasi ‘alt-right’ judėjimas“

Tiesos.lt siūlo   2017 m. liepos 20 d. 21:47

46     

    

Gabrielius Landsbergis: „Aš matau, kad Lietuvoje formuojasi ‘alt-right’ judėjimas“

Pro Patria

Liepos 15 d. laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ paprašytas pakomentuoti studentų skundo prieš profesorių Vytautą Radžvilą situaciją Gabrielius Landsbergis teigė, kad problemos neįžvelgia, bei pasidalino mintimis apie Lietuvoje stiprėjančią alternatyvią dešiniąją jėgą, besitelkiančią aplink portalą Propatria.lt, kurį, politiko subjektyvia nuomone, galima palyginti su „lietuviškuoju Breitbart“.

Dalinamės klausimo ir atsakymo į jį išrašu (nuo 1:37:35 iki 1:39:10).

* * *

Vedėjas:

Gabrieliau, kadangi esi TSPMI alumni, kokia nuomonė apie dabartinį profesoriaus Radžvilo ir magistrantų konfliktą ir inicijavimą jį šalinti, riboti jo veiklą TSPMI?

Gabrielius Landsbergis:

Visų pirma, tai nėra šalinimas. Visų pirma, tai yra kurso pakeitimas: iš privalomo į pasirenkamą. Tai jeigu jau reiktų žiūrėti į faktus, o ne į alternatyviuosius faktus, tai situacija nėra dramatiška, tokie dalykai atsitinka nuolat. Beveik visi turbūt iš čia esančių, kurie studijavo arba studijuoja, žino, kada vienas ar kitas kursas būna pakeistas: pasikeičia dėstytojai, vienas išvažiuoja, kitas atvažiuoja, arba programa pasikeičia – man taip yra ne vieną sykį buvę.

Aš kitą dalyką matau. Aš matau, kad Lietuvoje formuojasi alt-right judėjimas. Aš manau, mes turim savo Breitbart. Mes neturim savo Trumpo. Ačiū Dievui, manau. Jisai ir intelektualiąja prasme būtent aplink šitą dabar veiksmą ir save realizuoja. Atrasta iš esmės techninė problema ir iš techninės problemos padaryta politinė problema. Ją aštrinant, aštrinant, aštrinant – statant į kampą Vilniaus universitetą, Tarptautinių santykių institutą. Na, iš principo mes šiandien matom gimstantį politinį judėjimą, kuris, manau, kad per tris metus save vadins būtent ta alternatyvia dešine, ką mes matom Vakarų Europoje, Jungtinėse Valstijose.

 

* * *

G. Landsbergis, kalbėdamas apie alternatyviuosius faktus, akivaizdžiai pats nėra susipažinęs su esminiais faktais istorijoje, kurią sutinka vertinti. Priešingu atveju, jam būtų žinoma, kad studentų prašyme kaip argumentas pakeisti kurso statusui nurodomos „dėstytojo euroskeptiškos pažiūros, iškreipiančios ES suvokimą“. Tokie atvirai politizuoti studentų raštai apie dėstytojus tikrai nėra įprasta ir „nuolat atsitinkanti“ studijų proceso dalis. Taip teigdamas bei lygindamas politizuotą skundą su įprastu dėstytojų judėjimu tarp darboviečių, G. Landsbergis pats konstruoja alternatyvius faktus. Skundai dėl „euroskeptiškų pažiūrų“ nėra techninė problema ir iš jų neįmanoma padaryti politinės problemos, nes jie savaime yra politiški ir nepriimtini normaliame studijų procese.

Atkreipiame dėmesį, jog tai ne pirmas VU poziciją diskusijose dėl aukštojo mokslo pertvarkos ginančių TS-LKD politikų pasisakymas V. Radžvilo ir TSPMI administracijos konflikto kontekste siekiant pažeminti prof. V. Radžvilo asmenį nepagrįstais ir neįrodomais teiginiais. Praėjusią savaitę kitas aršus kovotojas už didesnę VU įtaką optimizuojant Lietuvos aukštųjų mokyklų tinklą Mantas Adomėnas pasidalino, paties teigimu, su Radžvilo ir TSPMI istorija nesusijusiu prisiminimu. M. Adomėno teigimu, V. Radžvilas 1987 metais neformalioje aplinkoje svajojęs fiziškai susidoroti su konkrečiomis neformalų grupėmis. Į komentatorių paprotinimus atskirti juodą humorą nuo rimtų pareiškimų M. Adomėnas nereagavo ir savo skleidžiamų apkalbų nepaneigė. Seimo Švietimo ir mokslo komiteto nario motyvai dalinantis tokiais „prisiminimais“ VU TSPMI ir prof. V. Radžvilo viešos diskusijos fone lieka atviri interpretacijoms.

propatria.lt

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tyrant Fashister       2017-08-8 0:31

Globalist Stooge

anūkui patylėti       2017-07-26 22:51

Ar jau užmiršome, kad šitas veikėjas yra nereitinguojamas Nr. 1! Ar galvojame ką tai reiškia - tai mumifikuotas nevykėlis - kurio negalima reitinguoti. Kodėl? Ar tokio reikia Seime? Šalin šitą nereitinguojamą patyčių meistrą...!

Pikc       2017-07-23 14:42

P.S. Atkreipkite dėmesį į Anūko fizionomiją, kai jis vograuja apie Radžvilą ir TIKRUS dešiniuosius. Ar čia jam veido hemiparezė? wink

Pikc       2017-07-23 13:55

Beje, įdomus momentas: laidos vedėjas suklydo, Anūką pavadindamas “alumni” (čia daugiskaita - turėjo būti “alumnus”), bet Anūkas net nepastebėjo. Lygis, škias. smile
Tarabilda, ta rimta dešinė JAU randasi (Pro Patria, Vilniaus forumas) - dėl to liberastas Anūkas ir purkštauja. smile

Raigerdas       2017-07-23 13:19

Anūkėlis, matomai, išliks amžinu studentu taip nieko ir neišmokęs. Gal reikėtų padaryti taip, kad “sąrašiniams” seimūnams mokėtų pati partija, o ne valstybė. Tegul jis ten sėdi Seime, vis vien elektra ten dega, šildymas veikia, yra ir kitos privilegijos, bet jau atlyginimą sąrašiniams privalėtų mokėti pati partija. O dabar žmonėms pakišama balsuoti už partiją,tie prisirenka sąrašinių, kurie vėliau tyčiojasi iš tų žmonių, kurie juos išlaiko. Gal reikia sustabdyti tą komunizmą Seime? Gal ir anųkas protingesnis pasidarytų, o dabar tarška, barška, vaidina vargšelis pirmininką kažkokios tai partijos, kurioje iš metų į metus vis tebesėdi tie patys sąrašiniai. Kas gali padėti susivokti anūkui? Studentai tikrai nepadės. Ir anūkas pats sau yra nepajėgus padėti. Štai kokią kainą sumoka visi valstybės piliečiai dėl sukurtos Lietuvos tvarkos, kad ypatingų tėvų anūkams gyventųsi gerai ir jie galėtų čiaukšti, ką nori, nes žino, kad ALGA VIS VIEN BUS GAUTA.

Tarabilda Pikcam       2017-07-22 20:11

Matai, pas mus ne tik anūko partija niekam neatstovauja, bet ir kitos. Atstovauja kažkokius klanus su kuriais daro pinigus. Ideologijos 0 visiškai pofig, interesas pirmoj vietoj.
Jeigu rimta dešinė neatsiras, spyrusi anūkui ir kubiliaus chebrai į subinę, atkurti valstybę šansų mažai.

Pataikaudami studentams       2017-07-22 18:16

pasieksime panasia situacija i Jungtines Karalystes,kur studentai sprendzia,kurias istorines skulpturas-paminklus reikia pasalinti is universitetu teritorijos,kokiu kursu atsisakyti-bet ir nenuostabu-tie stdentai daugiausiai ne anglai,o atvyke is Afrikos ir tt-kam jiems ta anglu kultura.Pirmas zingsnis zengtas ir musuose-,,ssveikinu”...Kairuoliai taip uzterorizavo visuomene,kad kiti bijo ir pypteleti savo nuomone viesai.

Vėtra       2017-07-22 10:31

Tegul šito berniuko sekta susijungia su masiuliečių gretomis ir atatinkamai pasivadina, kad neklaidinti žmonių, tegul tikri konservatoriai ir dar mano gerbiami krikščionys demokratai kartu su Propatrios aktyvistais sukuria TIKRĄ dešinę, su visomis jos vertybėmis ir dorybėmis, teesie.

Pikc       2017-07-22 1:55

->“pikcui tas kur juokingiausia” - atrodo, supratau, kus nesusikalbėjimas. Libkonai SKELBIASI atstovaują “dešinę”, nors realiai yra liberal-neomarksistai, t.y. nė velnio ne dešinieji. O štai TIKRĄ dešinę atstovauja būtent tas vadinamas “alt-right” - ir nei libkonai, nei liberastinis Anūkas su jais visiškai nieko bendro neturi - priešingai, ta fauna juos didžiais priešais mato, todėl sakyti, kad Anūkas “atstovauja alt-right” yra visiškai netikslu. Jei pažiūrėsite internete apibrėžimus, tai tikrai rasite, parašyta, kad “alt-right” yra “racistaj, ksinafuobaj, hamafuobaj, fošystaj beigi šeip nitalerantyški neonacei”. Kitaip tariant, normalūs žmonės su normaliomis vertybėmis. Dar kartą - Anūkas su savo liberastikų šutve NIEKAIP normalių žmonių neatstovauja ir atstovauti negali iš principo.

Stikline akis mato geriau       2017-07-21 23:14

Koncervai visiskai pavirto i komunistine vagiu partijele. Aisku, jiem baisu net pagalvoti, kad i politika gali ateiti tikras konservatoriskas vertybes turinti politine jega.
O sitas padarelis yra vargsas, turbut mirtu is bado jeigu mes jam algos nemoketumem ar senelis nepaselptu vogtais euriukais.

anukelis       2017-07-21 21:55

O miegodamas as vis dar ciulpiu nyksti…
Noliu pas mama, noliu pas Austeja!

pikcui tas kur juokingiausia       2017-07-21 20:14

O tai ką, Anūkėlio įsivaizduojama “dešinė” yra klasikinė, ar vis tik kitokia, alternatyvi? Dėl to ir sakau, kad pats Anūkėlis yra “dešinės” fenomenas, švelniai tariant, jeigu jau laikyti dabartinius konservus dešiniaisiais. Iš čia ir tas visas “alt-right”.

Jadzė Pikcam       2017-07-21 16:58

Nieko šitas iešmutis neatstovauja. Jis dar pats nesupranta, kas toksai yra ir su veidrodžiu kariauja. Pažiūrėkit į jo kūno kalbą ir fizionomiką. Tai visiškai tapatybės nerandantis paauglys. Apie kažkokias pažiūras ar jų, bent pasiskolintų, vientisumą nėta jokios kalbos - kažkokia post post postmoderniška eklektika.

Pasakykit man, apie ką yra šitas žmogus ir ko jisai nori šiam pasauly?..

Jei pagoniškas       2017-07-21 16:13

tikėjimas leidžia turėti kelias žmonas,tai kuo jis skiriasi nuo šeichų papročių.Kuo taip baisisi tautininkai ,islamofobija.Tuo pačiu visai nesivaržo patys toleruoti daugpatystę?Nesueina galai.

jura        2017-07-21 16:10

Na ka, belieka Radzvilai kurt tikra nacionaline desine partija ir tapus jos vadu, atsiimti krikdemus is sulibelalejusio Gabrieliaus.

tam .. nors konservatoriai..        2017-07-21 16:05

valstieciai gerokai per jauni, kad butu speje tapt komunistais….
o valatka tik isrinkus Valstiecius savo fb arogantiskai viesiems pranese: DAR NE TOKIA VALDZIA NUVERTEM, NUVERSIME IR SITA!  Kas papriestaravo, kad sitaip net spaudos atstovai neturetu spjaut i rinkeju valia, tuos “uzbanino” lyg koks “valymus” darantis diktatorius.

Keista, bet “valymus” vykdo ir Gabrielius L., ir Garbaciauskaite, ir Armonaite, kurie taip megsta kalbet apie laisve ir teisti kitus… ar Bilotaite Agne, pristaciusi “skundiku apsaugos” istatyma… kuris turetu dar daugiau chaoso ir nepasitikejimo vieni kitais inesti…

Clerkenwell       2017-07-21 15:05

Nesupratau ka Anukas turejo minty sakydamas “alternatyvi desine”. Kad tokia egzistuotu pirma reikia tureti ta “desine”.
Siuo metu Lietuvoje matau tik keliu kleptokratiniu mafijiniu strukturu karteli kuris uzurpavo valdzia salyje.

real       2017-07-21 14:50

iš TS tokie konservatoriai, kaip iš š...do kulka.tegul jungiasi su gentviliniais ir neklaidina žmonių.

Pikc       2017-07-21 14:24

“bet kas juokingiausia Kad pats Anūkėlis atstovauja tą “alt-right” fenomeną.” - liberal-neomarksizmo apologetas Anūkas ATATOVAUJA alt-right??? Ar čia bandymas pajuokauti, ar komentatorius nelabai žino žodžio “atstovauti” reikšmės?

Stasiukui       2017-07-21 14:16

Ar “oriai” ir tolerantiškai elgiasi mūsų pirmosios galvos, juk nesigėdi ir nesikuklina jokių emocijų ar “išminties perlų”? Tai jie turi rodyti pavyzdį.

bet kas juokingiausia       2017-07-21 13:25

Kad pats Anūkėlis atstovauja tą “alt-right” fenomeną. smile Jį net liurbuiralų tėvas-titanas Gentvilas liurbuiralu vadina, o jis pats tauškia įžvelgiantis kažkur “alt-right” judėjimą. smile Grynas bandymas pasisavinti ir monopolizuoti konkrečią ideologiją bei etikečių klijavimas. smile

viską jis žino       2017-07-21 13:07

Nieko ten joks anūkėlis nėra suklaidintas, viską jis puikiai žino ir sąmoningai tą daro. Kaip ir Kembridžo Spirgas. Nepasimokę po Garliavos, ir dar užsipuolę Radžvilą, konservai netrukus pasitiks dėsningą savo baigtį. Po porą mandatų Vilniaus ir Kauno savivaldybėse jiems būtų pats tas. Seime Mišrioje frakcijoje irgi maskatuosis pora vienmandatėse išrinktų kadaise galingos politinės jėgos atstovų.
Bet būtent šioje atkarpoje įdomus net ne apsiašarojęs Anūkėlis, o Kembridžo Spirgas, kuris apskritai simbolizuoja Degradaciją, jei prisiminus jo šaknis.

Radžvilai ,užteks bijot       2017-07-21 12:27

Nukreipk tiesioginę “ugnį” į savo priešą lyderį,bet jo šunis palik ramybėje.

> Ale koks patogus       2017-07-21 12:18

>Ale koks patogus, ne patogus o protingas. Nuo alfa patino vaikai gimsta alfukai. Protinga moteris geriau gimdys nuo alfa patino negu nuo bomžo. Toks gamtos dėsnis patelės rūpindamosis savo palikuonimis nusususių patinų nesirenka savo noru.

Ale koks patogus       2017-07-21 12:02

tas pagonių tikėjimas.Galima iš karto su keliomis žmonomis gyventi:Greta ,Lina…

Nors konservatoriai verti       2017-07-21 11:44

amžinos kritikos ir iš vis yra nesusipratimas,-užėmę krikščionių demokratų partijos vietą ,įžūliai juos suvirškinę.Bet tuo pačiu keista ir šio portalo dalies skaitytojų naivi meilė valstiečių partijai.Juk jie kilę iš grynų komunistų.Labai keista.Negi Propatria myli valstiečius?Ar tik jais naudojasi?

virpesiai       2017-07-21 11:33

Drebėk, komunistine TS! Kyla judėjimas Pro patria!

Konservams       2017-07-21 10:28

turi būti kapec.

jura - agnei        2017-07-21 10:18

ramuniukas isties yra taikinys, nes jo partija nepriklauso jokiam “internacionalui”. vadinasi, priskiriama “nacionalui”, pravardziuojant “populistais’, nes gina rinkeju interesus, o ne globalistu.

hmm..        2017-07-21 10:15

is sio pasisakymo aiskeja, kad Gabrielius Landsbergis saves jau nebepriskiria desinei. Gal laikas keisti partijos pavadinima. “Tevynes sajunga” i kokia “progressive”, einant isvien su socdemais ir liberalais?..
Jis nezino, ar tik apsimeta nezinantis, kad inciatyva pries Radzvila kilo is socialisto Pranckeviciaus sorosistinio biuro?.. Kur dirba anoji “magistrante”, pasisovusi ir toliau “kovoti” pries nacionalistus.


Verdiktas       2017-07-21 10:12

Konservos išsirito iš KGB kiaušinio,todėl saugos šią paslaptį 75 metus,o po to dar paslaptį pratęs 1000 metų.

Anūkėlis tapo lybermarksistu       2017-07-21 10:10

Jo globėjas KGB stukačius patriarkas “Dėdulė” .

o aš matau       2017-07-21 10:01

kad įslaptinti neprisipažinę KGBistai ir suvaržyta mano teisė ir galėjimas žinoti neporisipažinusius KGBistus ir galėjimas balsuoti už ne KGBistus. Kaip gali balsuot už ne KGBIstą jei nežiani kas KGBIstas?  Ko tyli Gabrielius KGBistų klausimu?

jura        2017-07-21 9:44

Nagi paziurekim - kas tas ALT-RIGHT judejimas, kuriam Gabrielius nori priskirti Radzvila ir jo pasekejus, palaikancius TEVYNIU EUROPOS UNIJA, o ne multi-kulti politika, forsuojama sorosistu, su nepriklausomybes atsisakymu perleidziant galias totaliom tarptautinem strukturom.

Trumpo “Amerka first”, neatsisako uniju, tik savo interesus stato auksciau globalistiniu.
To paties siekia ir kiti “nacionalstai”. Antraip nebereiktu rinkeju, nebereiktu ir demokratijos…

Soros remiama Klinton ne visai graziai elgiasi vadindama si judejima “baltuju rasizmu”, Putin inspiruotom “samokslo teorijom su “Alex Jones” info war, nes tai aiskiai supriesina visuomene, gasdina tamsiaodzius,  afroamerikiecius, nors dauguma ju, kaip ir homoseksualu palaiko Trumpo “amerika first” politika.
“Arbateles judejimo” lydere Jesse Lee Peterson gal geriausiai paaiskina padeti: http://www.breitbart.com/2016-presidential-race/2016/08/31/rev-jesse-lee-peterson-conservatives-alt-right-unite-defeat-evil/

stasys        2017-07-21 9:25

sunku emocijas versti argumentuota kalba . Tas liečia ir ir Tiesos.lt komentarą Gabrieliaus išsakytai nuomonei . Matyt redakcija neskiria kur prasideda profesinė dėstytojo etika ir baigiasi jam išėjus iš Universiteto į gatvę , o gaila ..juk taip galima ir savo asmeninį gyvenimą paversti velniai žin kuo ..jei nedėti tam atitinkamus skirtukus .Dėstytojas turi paisyti etikos normu ..apie tai reikia ir kalbėti . Buvo jos paisomos šioje situacijoje ..ar ne .

Liberalizmo       2017-07-21 8:56

auka.Apgailėtina.

jura >> AI.        2017-07-21 8:32

Sorry, iveliau klaida. Turejo but ne Gorbaciovo dukra, o Chrusciovo. Ji dirba redaktore Projekt-sindikat’e. Kuriame siandien Soros atvirai skelbia kara tokiems kaip V.Orbon, Trump, Farage ir kitiems “nacionalistam”, grasina jaunimo judejimais, proterstais… Butent tokie “protestai”, nuverte vyriausybes Afrijoje “arabu pavasariai”, butent ir turetu irodyti, kam jis is tikruju dirba. Nes po Kadfio nuvertimo Libijoj - Rosneft sirbia nafta, statomos rusijos karines bazes. Po Obamos isvedimo JAV kariuomenes (is anksto ji apdovanojus Nobelio taikos premija) 70-80naftos lauku seimininkauja LukOil, Gasprom - Sirijoj po “buldozeriu revoliucijos”.
Kazkodel apie tai musu laikrasciai neraso.

A.Golycin rase, kad Perestroikos, kaip antrojo NEP’o planas, gudriai zaidziant “nusilpimu”, “imperijos subyrejimu”, susisemt Vakaru technologijas, finansine parama, investicijas,  infiltruot savus i Vakaru valdymo organus,  “nuginkluot"tiek “soft”, tiek “hard power” ir t.t. Vakarai neisgirdo. Vakarai neplanuoja. Gyvena nuo rinkimu iki rinkimu… Ziopliai. smile

jura >> AI.        2017-07-21 7:57

Vat, vat, kai kurie izymus philantropai, dirbe paauglystej naciams, galejo but tuo kompromatu kgb uzangazuoti. O Melo imperija gerai ismokus dialektika. Vargu ar Gorbaciovo dukra (rods ji valdo Gorbaciov fundation?) dirbanti Soros “elitiniame” Projekt - sindikat’e ar pats Gorbaciovas su Gavril Popovu butu tikroj opozicijoj Putinui.
Orwell’o shmekla opa opa klaidzioja po Europa. Juk ne siaip sau Orwell pasirinko butent “1984” metus savo izymiajai knygai apie Naujaja Pasaulio Tvarka. Metus, kuomet Gorbaciovas emesi vykdyt Andropovo -M.Liubimovo sukurta plana “Golghota ili sekretinij plan Perestroiki”. Dar konkreciau isdestyta rusu socialdemokratu lyderio Gavril Popovo, galimai vadovaujancio ir Popandreu “Socialistinternacional”, kuri atskleide is Lenta ru pasitrauke, po redaktores nuvertimo, “tolkovatel” ikure zurnalistai: «Новый дивный мир» Гавриила Попова”.

Argi ne keista, kad Rusijos-Ukrainos konfliktas jau buvo “Golgotos” plane, kuri 1995 Nr2 Borovyk zurnale “Soversenna sekretna” atskleide M.Liubimov? Sis numeris isimtas is visu biblioteku fondu.
Buves KGB strategas, pabeges i Vakarus per Suomija, Anatoij Golycin irgi ispejo vakarus savo knygoj “Perestroika deception”... Viskas pildosi.

O Gabrielius, priskirdamas si judejima konservatyviajai protrampiskai Breitbart krypciai, tuo paciu tarsi atsiriboja nuo tautinio konservatyvizmo pereidamas i kairiaja garbaciovine-sorosistine puse. Tad ar kartu neatsiriboja jis ir nuo savo senelio ideju?.. Juk tas niekada nebuvo geras Gorbio draugas. O jo su Zingeriu Prahos deklaracijos pasirasymas gerokai sujauke Naujos pasaulo tvarkos “perestroikinant” Vakarus, plana.

Agnė       2017-07-21 6:30

Va ir išaiškėjo, kad niekuo nesidomi, nes nelabai ir supranta, kas vyksta aplink. Turi vieną tikslingą taikinį Ramūniuką.

'alt- right' anūkui broileriui       2017-07-21 5:35

‘aik-šikt’

Tokia ta šiandieninė nenupėjama Lietuva       2017-07-21 5:17

“Kliunkis” - ekspertas, pasėdėjęs Briusely,išmokęs naujų žodžių,dabar išmintingą Vištą moko. Toli anūkėliui iki profesoriaus V.Radžvilo išminties,
bet vertinti kitus “tokie Pilypukai” juk gali: kas nesugeba dirbti, sėkmingai gali vadovauti, kai “stogą turi”.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-07-21 5:03

Cituoju: “Gabrieliau, kadangi esi TSPMI alumni,...”. Toliau galima ir nesigilinti į TSPMI, jeigu jie pagamino tokį rezultatą.... kaip Gabrielių. Rezultatai kalba patys už save. Beje kas norėtų sužinoti, kodėl taip manau, tai paskaitykite 2017-01-30 straipsnį “Antikonstitucinės valdžios grožybės (II d.):

http://www.ekspertai.eu/antikonstitucines-valdzios-grozybesii-d91308/?comm=1

Citata iš to straipsnio:

“Tai matome, kad į valdžią eina G.Landsbergis su tokia nuomone atominės klausimu: „Manau, kad Lietuvoje matėme panašų dalyką, kai 2012 m. buvo referendumas dėl Visagino AE. Žmonės tuo referendumu, manau, pasakė, kad jie tiesiog norėjo valdžios pasikeitimo, o ne iš tikrųjų buvo įsigilinę ir atsakė nuoširdžiai į tą klausimą, ar tikrai AE Lietuvoje nereikalinga.“ Labai keista mąstysena. Jeigu žmogus ar tauta pasisako prieš AE, tai jam visiškai nereiškia, kad pasisako prieš AE, o tik pasisako prieš valdžią. Tai yra, kai balsuoja, tai visiškai neišmano už ką balsuoja, o va G.Landsbergis išmano. Tarkime ateina žmogus į rinkimus ir basuoja už Gabrielių Landsbergį ar už Dalią Grybauskaitę. Tačiau pasinaudodami G.Landsbergio mąstysena galime teigti, kad Lietuvos žmogus, kai balsuoja už G.Landsbergį ar D.Grybauskaitę, už juos visiškai nebalsuoja, o balsuoja už putinus žalialapius. Tai kam tokie iškreiptos mąstysenos žmonės reikalingi Lietuvos politikoje? Taigi visiškai aišku, kad tokiam žmogui yra nusispjauti ant žmonių nuomonės, net jei ta nuomonė yra referendumu išsakyta nuomonė. Kur mus šitas vedlys nuves? Nuves vėl į antikonstitucinę valdžią. Tas pats liečia visas likusias partijas ir ju vadukus.”

Vilnietis       2017-07-21 2:24

Aišku formuojasi Alt-Right ir naujas judėjimas tokius sodomitiškus anūkus nušluos kartu su tais parsidaveliais dėstytojais ir naujais pavlikais morozovais.
Pasodinsim mes jus visus lendzbergiai jūs nedakrušti, kartu su sodomitais ir jų palaikytojais.

Al.       2017-07-21 1:09

Nemanau, kad iš dabartinio sodominio komunizmo verta tik pasišaipyti. Manau, jie turi rimtą planą ir įgyvendina jį be ypatingų skrupulų. Panašu, kad tikslas yra visiška kontrolė.O po kokia iškaba - kairiųjų, dešiniųjų, ar liberalų - nelabai svarbu. Mūsų viešieji politikai tokie pasitikintys savimi ir kalba taip lyg atstovautų kažkokią iš anksto suderintą ir patvirtintą kryptį. Taip, lyg turėtų nenugalimo globėjo paramą. Bet kas tas globėjas ? Rusijos šalininkai iki šiol kaltina mūsų elitą, kad parsidavė Amerikai. Bet, kaip matom, vis tik ne jai. Bent jau ne visai. Trumpo priešai įrodinėja, kad jį iškėlė rusai. Negali sakyti, kad apmokėjo, nes jis turi pinigų ir pats.Bet, atrodo, kad būtent jo konkurentė buvo jų netiesiogiai maitinama. Visa tai primena Rusijos revoliucijos finansavimą. Taigi, kyla klausimas - kas dabar finansuoja vakarietiškus, liberalais save pateikiančius neokomunistus ? Kas iš turtingiausių pasaulio žmonių remia sodomiją, abortų pramonę, eutanaziją, šeimos, valstybių ir tautų naikinimą, tas ir ir yra naujosios vergovės kūrėjai. Ir koks gi jų santykis su oficialiai Vakarų smerkiama Rusija ? Su slaptaisiais čekistų ar partijos turtais ?  Pastebėkim, kad visi šitie liberalai, nepaisant jų antirusiškos retorikos, tam tikrų temų, susijusių su Rusijos pogrindiniu karu, vengia taip, lyg jų nebūtų - Pociūno bylos, Katynės-2 ir daugelio kitų. Taigi, kalbos kalbom, bet pažinsim mes juos iš darbų.

Tarabilda       2017-07-20 23:45

Panašu, kad Evrosojūzas ne juokais ėmė braškėti. Ar tik nebus atėjus svieto pabaiga? Iš Briuselio girdėti tik žandikaulių kalenimas ir Brexit, ir Lenkijos bei Vyšegrado adresu. Kas čia besivienys ir su kuo, pasakykit man gerbiamieji. Gerai būtų, kad didelių kraujų nepaleistų jokerių chebrytė. Lenkų jie nepaims, dėl to tai esu tikras. O šitas politinis liliputas, apskritai, pezantis niekalus infantilus nulis.

dešinieji komunistai (konservatoriai)       2017-07-20 22:07

kitokių dešinių būti negali - baudžiami įstatymu.


Rekomenduojame

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.