Demokratija ir valdymas

Gabrieliaus Landsbergio prašymu steigiame gėdos lentą meluojantiems ir iškreipiantiems tiesą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. birželio 29 d. 2:09

42     

    

Gabrieliaus Landsbergio prašymu steigiame gėdos lentą meluojantiems ir iškreipiantiems tiesą

Be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yanmaneee       2022-05-13 7:09
yanmaneee       2022-01-7 8:21
yolo       2019-05-27 10:44
Salomėja       2017-07-2 11:22

Vieną procentą iš šimto palieku, kad visą šitą rašliavą parašė ne Gabrielius Landsbergis. Bet jeigu vis dėlto čia jo opusas, tai gėdų gėda tiems konservatoriams, kurie balsavo už jį. Ir ne mažesnė gėda visiems konservatoriams, kad leido, jog visas šitas farsas įvyktų. Beskaitant mane kankino svetimos gėdos jausmas. Toks primityvumas, pagieža, bukumas. Labai negabus jaunuolis. Jaučiu - niekada jis nebus padorus politikas. Elementarių gabumų trūksta, o arogancija liejasi per kraštus. Man tik neramu - nejaugi yra žmonių, kurie nemato to, ką aš matau kalbant apie šį apgailėtiną Lietuvos reiškinį. O dėl neva pajuokavimo, pašmaikštavimo tai straipsnio autorius neteisus. Toks stilius, tiksliau - forma, G. Landsbergiui tiesiog paranku, jeigu ką - džiaukas - suprask. Požiūrio lėkštumas, suktumas, špyga kišenėj ir akmuo užanty - vis tiek kaip ant delno. Va koks baisus reikalas yra nepotizmas.

Tiesiog       2017-06-30 0:10

Auksinis žmogus. Net šokinėdamas per laužus apie Lietuvą galvoja. Gal reiktų pailsėti, kad ir vaikystės palatoje.

to Jules       2017-06-28 14:51

pačiam ko nors palinkėt- beviltiškas reikalas

Agnė       2017-06-28 13:39

Įsiutinai Gabrieliau, tegul kiekvienas seimūnas po stovyklą atidaro vaikams nemokamai, bus nauda didžiulė! O šaipytis žema, bet tau to nesuprast…

Jules       2017-06-28 9:58

Norėčiau ponioms Liepai ir Onai priminti, kad net gerasis Vakarų liberalų numylėtasis dėdė Džo(Stalinas) klaupėsi okupuotame Teherane prieš Jungtinės Karalystės karaliaus Georgo Šeštojo dovanojamą kardą iš Winnie(Čerčilio) rankų. Tai negi Jūs manote, kad kas nors klauptųsi prieš Liepą ir Oną, jei šios būtų Lietuvos prezidentėmis ar premjerėmis, ar pakeistų draugą Šimašių Vilniaus soste, a? Ką manote? O jos čia mat kaltina Landsbergius, kad šie negali didžiūnų priversti klauptis ir klausyti lietuvių valios ar kokių tai norų. Negi jūs, ponios Ona ir Liepa, norite, kad Lietuva vėl būtų akimirksniu okupuota po tokios jūsų valios pareiškimo? Nepamirškite, damos, kad kadais Vakarai Staliną vadino taikos žmogumi - l’Homme de la Paix!

to Madame Liepa       2017-06-28 7:41

Jūs pajėgi skelti didvalstybėms karą, ane? O gal pačiai reiktų rykščių, kelnes numovus, išrašyt toje pačioje Katedros aikštėje? Lietuva nėra nepriklausoma nuo pasaulio, nuo pasaulio galingųjų, ar supratote? Mes negalime skelbti niekam karo, supratai? Neturime nei žmonių, nei atitinkamos kariuomenės, nei proto, o Jūsų elgesys tik pražudytų tautą, todėl gražuolei išrašom dešimt rykščių per pliką užpakalį. Mes neturime teisės rizikuoti tautos egzistencija, kitų gyvybėmis ir Landsbergis čia ne prie ko. Pati, atsisėdus į sostą, ko gero dar labiau engtum tautiečius ir elgtumeis kur kas blogiau nei dabartiniai kolchoznikai valdžioje ir kolchoznicos ES Parlamente - kolchozų milijonieriai.

Liepa-Juozapui       2017-06-27 22:53

Sveikas gyvas, Juozapai. Aha, vėl linksminiesi, bičiuli. Na, na, gal taip ir reikia reaguot, nes nuo valdžiagyvių keliamų problemų ir taip baigiam užsilenkt visom prasmėm.// Kol ponai pvz. ruošia auksinius šaukštus karui su rūsais bei intensyviai suka galvas, kur rūkyt-balkonuose ar po balkonais, paprasti mirtingieji tetrokšta kažkaip prasimaitint, nenudust nuo plėšikiškų mokesčių. Retas kuris beleidžia sau prabangą suvokt, kad po vieną neišsilaikysim kapitalizmo džiunglėse:ten, kur sąlygas diktuoja stipriausi-konkurencingiausi, apie elementarų žmoniškumą , meilę Tėvynei, artimui ir kitus dieviškus dėsnius nereikia svaigt.// Bjauru buvo stebėt, kai sekmadienį Katedros aikštėje pirmose eilėse sėdėjo būtent tos pačios šaikos atstovai, kurių sėbrai ištisus dešimtmečius kankino palaimintąjį T.Matulionį. Ar kuris nors išlemeno “atsiprašau”? Tiek komunistai, tiek liberastai vienodai nekenčia Bažnyčios, nes šioji stoja skersai kelio jų propaguojamai materializmo ideologijai.//
Beje, atkreipėt dėmesį į paskutinį E.Vėlyvio filmą? Ideali žiedinė kompozicija. Kuo prasideda pirmas kadras , tuo baigiama ir paskutiniąjame.Kai pradedi galvot, pradedi daugiau matyt, suprast… smile
Dar viens dalykėlis. Anūkėlio tiesioginis gimdytojas feisbukuose guodėsi, kad absurdiška, jog jo jauna medike ką tik tapusi dukra uždirbtų daugiau jei… keptų tortus. Keista, šitiek metų jų pačių giminė tupi valdžioj ir niekaip negal “išgelbėt” Lietuvos? Patriarchas, aišku, čia nei prie ko.. // 

to pripažinimas/prisipažinimas        2017-06-27 20:54

Tik nepatrūk betroliuodamas ir runkeliukus bemedžiodamas.

pripažinimas/prisipažinimas       2017-06-27 19:30

Mažas portaliukas, o kiek rūpestėlių ir galvos skausmo Rūmams, a ne?:)
Pastaruoju metu jaučiasi akivaizdus Įstaigos pilaitės prospekte ir jos meistrelių dėmesys portalui.
Pagal atskirų straipsnių/temų gvildenimui rodomą neeilinį dėmesį, nesunku nuspėti kas tą dėmesį rodo. Ir kodėl.
(Ačiū uoliesiems mulkiams! Linkėjimai viršikinykams.smile
Labai džiugina ir kontoros trolių išpuoliai prieš Tarabildą, Liepą ir kt.
Ačiū už įvertinimą!
Kaip pasakytų leninas,,,- Phravilnpoj dahrogoj idiote tovahrišči!
Vienu žodžiu-toks tokio dēmesio fonas įkvepia.
Todėl draugus iš Įstaigos nudžiuginsim- stengsimės dvigubai.
Ne- trigubai:)
Stengsimės, kad portalo skaitytojų kiekis trigubėtų kasmet.

Anonimui broileriniam       2017-06-27 18:31

A, tai jau beveik šeimininku pasijutai svetimam kieme. Žinai, lesalo čia negausi, keliauk atgal ant Anūko FB sienos ir perduok savo vištgaidžių chebrytei, kad nesvetingi čia - konjaunuoliu nelabai mėgsta. Apipešioja plunksneles ir pagaugius, buljoną ruošiasi virti.

to To Jules       2017-06-27 16:48

Tai aikit parūkyt, ko laukiat? Dar tą Oną prisigriebkite iš čia ir jos amžinąjį komsomolcą draugą Valatkevičių. Labai visi tinkat į kompaniją apie meilę Žečpospolitai papostringaut. Liepos neužmirškit irgi.

piemeneliui       2017-06-27 16:40

Oi piemeneli piemeneli, nepatiks bajoram ir baltuju rumu lakudrom tavo pasakos.

Piemenėlio sakinys       2017-06-27 16:03

Partijos pirmininkas bešokinėdamas per laužus galvojo. Begalvodamas kelnytes gaidelis prasidegino, kiaušiukus nusisvilino. Grįžta gaidelis tvartelin pas vištelę ir verkia: “vištele vištele, man laužas kelnytėse skylę pradegino. Kas dabar man daryt? Su kiaurom kelnytėm negaliu Seiman eiti, partijai vadovauti, Lietuvą nuo suktų valstiečių gelbėti.”
- Oi durnas tu gaideli, kam per laužą šokinėjai. Ar negalėjai prieš šokdamas per laužą pagalvoti, o ne tada galvoti, kai laužas kelnytes pakūrė? Eik dabar, gaideli, pas senelį, gražiai paprašyk, gal gerasis senelis tau savo kelnes paskolins.
Eina gaidelis pas senelį: “Seneli seneli, man laužas kelnytėse skylę pradegino. Negeras tas laužas, man galvoti neleido, per jį šokinėjant. Gal gali seneli man savo kelnytes paskolint.
- Nebūk durnas gaideli, - sako senelis. - Neprašyk iš manęs kelnyčių. Eik į Seimą su pradegintom. Visiems skylę rodyk ir pagonį Karbauskį su Jovaišu apkaltink, kad per Jonines pasalūnai laužą pakūrė ir primokė tau kelnytes pradeginti, kiaušiukus nusvilinti. O kas kitas galėtų, jei ne pagonys? Eik anūkėli Seiman ir daryk kaip lieptas. O kitą kart kai sugalvosi per laužą šokinėti, kelnytes nusimauk gaideli, - pamokė senelis.
Oi gudrus senelis, oi išmintingas, pagalvojo gaidelis. Nedaug kas tokį senelį turi.

Ona       2017-06-27 15:25

Landsbergio anūkas smulkmeniškas prisikabinėtojas, nesolidus skundikėlis ir dar nesavų tekstų pasisavintojas. Juk Valatka Delfyje ką tik tokius pat valstiečių apžodžiavimus išpublikavo. Tiesiog, smulkaus kenkėjo rašliava, skirta prasigėrusiai tautos daliai pakurstyti. Už jį turbūt balsavo vieni pijokai.

Nam nužno       2017-06-27 13:39

“Nam nužna chlebnaja monopolija i vseobščaja trudovaja povinostj, no nam etogo malo. Malo miaso, kolbasy i farša, tovarišči karasiki. Nam nužėn 2K i Tarabilda v Seime!”

Jules       2017-06-27 13:19

Aš nerūkau, o kojų nagus karpausi, o ką? Higiena “über alles!(The First)”, tad kas Jums nepatinka? Tiesa, gėdinanti Velnią, ane? Ir nesu joks 2K nei gerbėjas, nei rinkėjas. Man Kubiliaus brukama Žečpospolita nepatinka, o Jums? Je suis Lituanien de naissance Samogitien, tad kas Jums many nepatinka, patikslinkite, draugai?

Tarabilda sakykui       2017-06-27 12:50

Pasiskaityk ką parašei. Pats galvoji žodžius ir su tais žodžiais kariauji. Visi demagogai taip mėgsta daryti, - primetinėti oponentui savo liguistus susigalvojimus. Jei jau sugalvojai žodį “karasikas”, tai pats juo ir esi. Tau tinka.

O tu       2017-06-27 12:43

vaikeli,Mortoi interesu turi.A ne…

To Jules       2017-06-27 12:39

Ką rūkai? Panašu, kad šieną su kojų nagais. Užnešė į geopolitiką, Ameriką ir Vokietiją, pirmąjį Pasaulinį ir Brest Litovską. O mes čia, žinai, dar neparūkę kalbame apie mažiau kosminius dalykus, apie konservų paukštyną.

Dzeikas       2017-06-27 12:24

Linkes sukritikuoti Tarabildos teigini , kad Anuko karjera baigsis sulyg dedules koju pakratymu ir Gaisrininko dukros pasitraukimu nuo “pavairavimo”. Nes savaimine Anuko-politiko verte yra zemiau 0. Net noredamas pritarti jo politinei linijai negaleciau: pakanka zinoti kaip sitas “kadras” buvo uzkeltas i valstybes finansuojamos partijos posta, kad jaustumeis kandes mesla klausydamas sito produkto kalbu. O jeigu dar pasigilini KA kalba…Iseitu, jei politikas neirodo ,kad kalbejo tiesa, tai skelbti ji melagiu? Tai ir Dedule, ir net “visu mokslu koriefejus ir visu tautu tevas” drg. Stalinas sau tokiu nusisnekejimu neleisdavo.
Todel ir manau , kad Tarabildos nuomuone , kad Anukas issiklaidys nelikus Lietuvos politiniame gyvenyme mano komentare linksniuotu vardu , yra pernelyg optimistine.
Is taip nusisnekejusio Seimo deputatai turetu 5 min leipti juokais, o cia be ratilu.
Negi mes taip isdebilejome, kad per 27 metus pamirsome net prie Sovietu daugelio zinota , demokratiniu ir teisiniu valstybiu kertini pagrinda - nekaltumo prezumpcija? Tai jeigu nera kam pasijuokti is Anuko nusisnekejimu, tai panasu, kad jis deja isliks ir be “gaisrininko dukros” ir “dedules”.

Sakyk, Tarabilda,       2017-06-27 12:23

kokio oligarcho fermoje ar koledže dirbi, kad toks įdomus Jūsų žodynas? Mėsa, faršas, cibuliai, karasikai, revoliucija, vištgaidžiai, koloradai, pompa ir pan.? Kur tokio ypatingo padorumo išmokote? Kokia mokytoja išmokė? Mes irgi norėtume pasimokyti.

Tarabilda       2017-06-27 11:53

Kartais pagalvoju, kokia išsigimusi su Anūku ateina karta. Su kuo ją palyginti, kas jie tokie, neturintys jokios savigarbos, tapatybės, taip ir neišmokę kalbėti savo balsu, savo kalba?
Jie panašūs į Briuseliniame paukštyne genderistiniu kombikormu peršertus belyčius vištgaidžius. Kas jų laukia, jie kol kas nesusimąsto svaigdami broilerio pliurpalais Kofe innuose, FB išstenėdami trijų žodžių replikas, nes prasmingo sakinio parašyti taip ir neišmokę. Ne karta, o faršas. “Mėsos”, - prašė jų guru cinikas Mantukas Adomėnas. Še, Mantukai, gavai tos mėsos, kad springsta nuo jos Lietuva. Nuo to faršo padorų žmogų pykina.
Nepadės jums nei nusiraminimo kėdutės, nei psichologai ir psichiatrai, kurie patys šitą vištgaidienos buljoną užvirė ir patys kaip š. tos buizos paviršiuje plūduriuoja. Jūsų vieoj nusižudyčiau, bet jums neužtenka drąsos. Būsit eliminuoti gamtos ir visuomenių kaip nepavykusio socialinio eksperimento nevalgomas produktas.
Susimąstytumėte, jei suprastumėte, kas esate, bet nėr savo proto ir sąmonės, kuri pasiūlytų jums bent kokį gelbėjimosi šiaudą.
Apmaudu ir gaila, kad Lietuva per 27 metus išsiaugino išsigimėlių armiją.

Jules ponui Tarabildai       2017-06-27 11:46

Žinoma, o pats norėtum, kad į Maskvą važiuotų derinti ir tvirtinti kandidatūras į Lietuvos prezidento postą, ane? Vokietijos kancleriai irgi Vašingtone parenkami, derinami ir tvirtinami. Vokietija nėra laisva šalis, berods, iki 2099 metų pagal Kanzler‘io aktą, nežinai? Mes gi patys vieni tai neatkovojome savo Nepriklausomybės 1990 metais, o beveik viską lėmė JAV, kaip 1918 - 1920 metais mums valstybę atkurti padėjo žlunganti Vokietija, Brest - Litovsko taika, taigi. Taigi nustok čia makaronintis – troliuoti, gerai? Nebemedžiok daugiau čia runkeliukų, sutariam? Beje, Versalyje tada, pameni, patyrėme pažeminimą ir netekome savo etninių žemių dabartinėje Lenkijoje ir Gudijoje. Tokia didi valstybė kaip Vokietija nėra savarankiška, nėra laisva, o pats nori, kad Lietuva galėtų ką pati nuspręstų, ypač, kas bus jos prezidentais ar prezidentėmis? Būtų dyvų dyvai, anot dzūkų, jei taip nutiktų – po lova ne vienas palįstume. Amerikai Maskva renka prezidentus, o čia? Baik bajerius, nerimta visa tai. Nesuprantu tik, kur vežama ta tara taip bilda, gal į Rygą?

Cha,       2017-06-27 11:05

O “Perestroikė” - tai Tarabilda - 007, kuris neturi anei anūkų, anei giminės, tik CK bufetą po lova? Netroliuok, gerbiamasai!

Tarabilda       2017-06-27 10:18

Esu 007. Visi susipainiojot broilerio vištgaidžiai. Jei būčiau KGB agentas, mūru stočiau ginti kolegos patriarcho ir jo klono.
O dalyko esmė ta, kad senelis privatizavo Sąjūdį ir Konservatorių partiją. Jam nelyg dvarponiui dingojasi, kad partija ir jos žmonės yra jo pavieto baudžiauninkai, su kuriais gali elgtis kaip norisi. Bet va, kai giltinė pradėjo stoviniuoti kojūgaly, susimąstė patriarchas, kad dykai visas ūkis gali prapulti, jei dvaro neperduos su visais baudžiauninkais paveldėtojui. Sūnus skystų kiaušiukų dainorėlis, pasakėlių reproduktorius nelabai tinka, o anūkėlis pasirodė gana lengvai minkomas molis. Nusprendė jam testamentu partiją palikti, ir anūkėlį nelyg girnapusę pakabino partijai ant kaklo. Paveldėjimo procedūras sutvarkęs, ramiai gali sau parpti iki dienų pabaigos.
Jei partija nesupras, ką iš senuko dovanų paveldėjo, jei to “paveldo” nuo savo sprando nenusimes, tai ir bus tokio mentalinio lygio šiukšlė, kaip čia atsiradę anūkėlio paternalistiniai troliai.

Sakyk,       2017-06-27 9:33

draugs Tarabilda, koks tavo rezervistinis kodas, numeris, ar supratai? Ir baik makaronintis - troliuotis čia. Klok numerį, kodą, slapyvardį, būrį ir t.t.- laukiam, nesulaukiam.

Tam "Tarabilda",       2017-06-27 9:02

O man atrodo, kad Tamsta esi FB KGB trolis? Rašyk nerašęs, o KGB ausys kyšo, nors tu ką?

Tarabildai       2017-06-27 8:56

Nemanau, kad Landsbergių klano karjera baigsis su prezidentės kadencijos pabaiga. Atsakykime kiekvienas sau į klausimą: ko senasis Landsbergis lankėsi JAV? Apie šią jo viešnagę skaičiau Amerikos lietuvių laikraštyje “Draugas”. Lietuvos žiniasklaida, matyt, šio fakto “nežinojo”. Manau, kad ne turistiniais tikslais vyko. Būdamas labai garbingo amžiaus, su persėdimais Vokietijoje, skristi tokį ilgą kelią ne kiekvienas ryžtųsi. Gal turėjo rimtą reikalą? Gal tas rimtas reikalas galėtų būti naujo prezidento paieška, apsvarstymai, pasitarimai su kai kuo? Juk prisimename kadaise jo ištartą frazę - lai Dalia tampa Lietuvos dalia. Ir tapo dešimčiai metų. Bet ką čia, biednas žmogau, gali žinoti ir suprasti bagočių reikalus?
O jei rimtai- šita giminė lengvai ginklų nepadės.

Tarabilda       2017-06-27 8:28

Kur buvę, kur nebuvę į portalo komentarų lentyną atlėkė ir susėdo kaip pirty Anūkėlio FB troliukai. Turi Anūkėlis vieną senelio bruožą. Kai kas vadino tai arogancija, bet greičiau tai ne arogancija, o paprasčiausia neapykanta Lietuvos žmonėms ir Lietuvai. Empatijos šitoje giminėje nesurasi nė sužiburiu, bet egoizmo, suktumo, echidnumo, chameleoniškumo prūdų prūdai.
Kažkas čia labai išsigando, kad apšilęs kojas vaikinuks, žiū, ir į Prezidentus pataikys. Galiu nuraminti, šito išsišokėlio politinė karjiera baigsis su senelio pakasynom ir Matrioškėlės kadencijos pabaiga. Va tomis dienomis ir prasidės Lietuvos (jei tokia per dvejus metus nebus galutinai išardyta) naujoji era, naujas istorijos tarpsnis, nes tų dviejų baobabų rankose sukoncentruotas visas blogis, nešantis tik nelaimes.

Pour Madame Liepa       2017-06-27 8:15

Kas čia tokis iš tos Marksizmo - Leninizmo katedros, a? Prašom patikslinti, gerai? Ačiū!

Liepa       2017-06-27 7:55

Neabejotinai ta portalo gėdos lenta bus didžiulė, nes eksponuoti joje galima daug “medžiagos”: vien iš praeities likę šimtai tūkstančių liustruotis nelinkusių personų, kurios aršiai ir sunkiai “gynė ” Lietuvos ir Tautos laisvę marksizmo katedrose, šlovingos raudonosios partijos gretose, deficitinių prekių spec.parduotuvėse,aktyviai dalyvavo mažuose karuose, mūšiuose, specialiosiose partinėse ekskursijose po"iškrypusius” vakarus.// Ir visi šitie veikėjai,tiesa, dabar jau po kitokių spalvų vėliavom toliau “nuoširdžiai"darbuojasi parceliuodami Lietuvą į kairę, į dešinę.//

gera nuotrauka       2017-06-27 7:50

Tos girdėtos intonacijos, kaip ką tik parašė vienas komentuojantis, tai senelio stilius. Postringaujantis tonas, kuris anūkui “įkaltas” į kraują. Manau, kad dar mes kentėsime nuo šio žmogėno. Dar tik pradžia. Ko nepasiekė senelis(oi kaip norėjo prezidentu tapti!), to sieks anūkas, lipdamas per visų galvas. Politikoje dar naujokas, gerai neapšilęs kojų, o kokia retorika… Tik laikykis. Nesvarbu, kad jo kritikuojamas profesorius E. Jovaiša yra tinkantis jam į tėvus, daug nusipelnęs Lietuvos kultūrai, bet Landsbergiams tai nė motais. Kerta iš peties.
Ar nereikėtų į tą gėdos lentą pirmu numeriu įrašyti senelio, o po to savęs? Ir ar atsiras jėga, kuri anūkėlį pastatys į vietą? - retorinis klausimas.

to Keulě rūkė        2017-06-27 7:42

Palauk, palauk, o iš kokios pats tarnybos, kokiam rezervo būriui Jurgiškėse priklausai?

to Pienburnis       2017-06-27 7:39

Ar tamstelė ne Jurgio padėjėjas, o gal Vilniaus Salomeikės vieno labai garsaus diriko, na to, kuris labai moteris-pedagoškes mylėjo ir po ką ten okupacijos laikais važinėdavo, ir kontroliuodavo, kad turistai iš LTSR nenukryptų mintimis į šoną buvusioje DDR ir pan., a? Prašom mus painformuoti, gerai? Mes pasimetę - nebesuprantame kas yra kas Salomeikėje ir Seime?

Keulě rūkė >>>matrioškos netroliui       2017-06-27 7:38

Ne tarnybiniam. Antitarybiniam.

to Anūkas       2017-06-27 7:33

Kokiam trolių flangui priklausai ir ką rūkai?

Jules       2017-06-27 7:32

Tikrai, laikas nustoti meluoti ir pradėti sakyti tiesą vardan tos Lietuvos ir vieningos Europos be melo ir dezi propagandos: „Tell the Truth for the People and shame the Devil and recognize the true enemy and join to fight him“.

Anūkas       2017-06-27 7:26

Parašiau, gražiai gavosi. Laimingas pareinu namo - o ant slenksčio jau laukia Austėja.
Sako- tu idiote!, (ištikrųjų tai dar negražiau pasakė), ar tu debile kada nors galvosi ką darai prieš darydamas?!
Krc, sědžiu dabar ant nusiraminimo unitazo ir nežinau kada išeisiu- Austėja tuliko duris šepečiu užrėmė. Sakě kol nesugalvosiu kaip feizbuke pateisinsiu Austėjos interesus statant Mortos mokyklas už valdiškus pinigus, tol neišleis.
Ir dar turiu sugalvoti kaip pateisinti Austėjos norą kad būtų iš teliko išmesta Baukutė. Ir dar turiu sugalvoti kaip pasakyti jog Senelis neturėjo jokių interesų statydamas vilą Palangos kurorto zonoje kur to daryti negalėjo pagal įstatymą.
Ir dar,...
Nu bet kaip aš tai padarysiu, jeigu aš galvoju tik po to kai parašau?
Ajfoną tai atėmė, kuo kur rašyti?
Nors,...
Vaikystėje mačiau kaip ant tualeto sienų pirštu prirašinėta. Tikra Gėdos siena.
Bet kad tik ką nusilengvinau. Ir vandenį jau nuleidau…
Austėja! Austėja, a Austėja- duok pavalgyt- tuščiu pilvu negaliu rašyti.

Pienburnis       2017-06-27 0:31

Kalbantis labai girdėtomis intonacijomis.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.