Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

G. Soroso įtaka Europos Žmogaus Teisių Teismui: EŽTT atkakliai laikosi savo

Tiesos.lt siūlo   2020 m. gegužės 5 d. 10:26

19     

    

G. Soroso įtaka Europos Žmogaus Teisių Teismui: EŽTT atkakliai laikosi savo

Laisvos visuomenės institutas

Praėjus dviem mėnesiams po publikacijos, Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) pagaliau atsakė į Europos teisės ir teisingumo centro (angl. ECLJ) parengtą ataskaitą, atskleidusią didelio masto interesų konfliktus tarp 18 EŽTT teisėjų ir septynių NVO, finansuojamų Georgeso Soroso, tarp jų ir turtingos bei prieštaringai vertinamos „Open Society“.

Tačiau EŽTT atsakė savaip: nebandė ginčyti akivaizdžių faktų, kurių atskleidimas sukėlė skandalą visoje Europoje; nesiėmė reikalingų priemonių, kurios padėtų išvengti tokių interesų konfliktų pasikartojimo; dar daugiau – nepritaikė nusižengusiems teisėjams sankcijų, kaip būtų padariusi bet kuri nacionalinė teismų priežiūros tarnyba. Jis pasielgė priešingai – patį kontraversiškiausią teisėją bulgarą Yonko Grozevą išrinko į svarbų – sekcijos pirmininko – postą.

Iš tiesų, Y. Grozevas visą savo karjeros laiką dirbo advokatu G. Sorosui artimose ar jo finansuojamose NVO ir buvo vienas iš aktyvistų, kol galiausiai tapo vienu iš pasaulinių „Open Society“ atšakos, kuri specializuojasi teismų institucijų panaudojimo politiniams tikslams srityje („Open Society Justice Initiative“), lyderių. Jis tapo žinomas, be kita ko, kaip pankių merginų grupės „Pussy Riot“, kuri Maskvos katedroje surengė šventvagišką pasirodymą, advokatas.

Jau 2014 metais buvo keliamas klausimas dėl jo paskyrimo dirbti Strasbūre aplinkybių, nes trys nariai iš Bulgarijos rinkiminio komiteto buvo jo kolegos NVO. Vietos organizacijos pateiktą skundą dėl atrankos procedūrų neatitikimų Europos Taryba tiesiog atmetė.

Tokiomis aplinkybėmis Y. Grozevas, neturėjęs ankstesnės teisėjo darbo patirties (kaip ir dauguma teisėjų Strasbūre), tapo vienu iš 47 EŽTT teisėjų. Netrukus po išrinkimo, naujieji kolegos priėmė jam palankų sprendimą „Pussy Riot“ byloje ir nurodė, jog Rusija turi sumokėti Y. Grozevui solidžią kompensaciją.

Tapus teisėju, Y. Grozevui atiteko tos bylos, kurias EŽTT pateikė jis, dar būdamas advokatu, ar su juo susijusios NVO. Nuo devynių bylų jis nusišalino, kaip ir reikalaujama, tačiau bent dešimtyje kitų bylų, kurias pateikė ar rėmė jo paties įkurtos ar visai dar neseniai vadovautos NVO, jis vis tiek dalyvavo kaip teisėjas (šių bylų sąrašas pateiktas jau minėtos Europos teisės ir teisingumo centro ataskaitos prieduose).

Toks elgesys – šiurkštus ir pasikartojantis teisėjo pagrindinių etinių reikalavimų pažeidimas. Bet kurioje teisinėje valstybėje tokiam pažeidėjui grėstų rimtos drausminės nuobaudos. Todėl pasirodžius ataskaitai, Bulgarijos teisingumo ministras viešai prakalbo apie galimą Y. Grozevo nušalinimą, nors ir pažymėjo, kad sprendimą turi priimti EŽTT.

Y. Grozevas gynėsi užsipuldamas ECLJ ir pareikšdamas, kad jo nušalinti neįmanoma, nes tokiu atveju ... turėtų būti nušalinti nuo pareigų ir visi ataskaitoje minimi teisėjai. Taigi susidaro įspūdis, kad jį saugo kiti paminėti teisėjai.

Tai, kad jis išrinktas sekcijos pirmininku jau paviešinus skandalingus faktus, aiškiai rodo, kad jis yra palaikomas. Buvę teisėjai, perskaitę ir patvirtinę ataskaitą prieš jos publikavimą, įspėjo ECLJ apie tokią labai tikėtiną bendros gynybos reakciją: net keturi iš devynių Y. Grozevo sekcijos teisėjų patenka į ataskaitoje netiesiogiai minimų 18 teisėjų sąrašą.

Tokiomis aplinkybėmis išrinktas, Y. Grozevas vadovaus vienai iš penkių EŽTT sekcijų, turės galią organizuoti teismo darbą ir pagal nustatytą tvarką teisėjaus svarbiausiose bylose. Jis taip pat, be kita ko, galės priimti sprendimus dėl profesinės etikos savo sekcijoje ir vienas spręs, ar konkrečioje byloje reikalinga kviesti NVO; t.y. priimti ar atmesti NVO norą dalyvauti bylose.

EŽTT darbo niekas nekontroliuoja

EŽTT yra aukščiausia Europos teisinė institucija. Jos pirminė paskirtis – reikalauti, kad nacionaliniai politiniai lyderiai gerbtų tam tikras moralines vertybes. Atlikdamas šią funkciją, EŽTT nėra pavaldus jokiai kitai jėgai ar prižiūrinčiai institucijai: jo žodis lemiamas.

Apie tai, kad „Europos sąžinė“ – taip kartais pavadinamas EŽTT – gali būti nesąžininga, gali nesugebėti įgyvendinti profesinės etikos reikalavimų ir būti panaudotas ideologiniams tikslams, nebuvo pagalvota. Vis dėlto, reikia pasakyti, kad kai kuriose srityse EŽTT priimti sprendimai gerokai peržengia valstybių narių prisiimtus įsipareigojimus. Be to, tai, kaip teismas reagavo į pasirodžiusią ataskaitą, rodo, jog nesugebama vykdyti tinkamos savireguliacijos. Dar daugiau, Y. Grozevo išrinkimas sekcijos pirmininku patvirtina, kokios stiprios yra tam tikros įtakos grupės EŽTT viduje.

Kaip atkurti EŽTT sąžiningumą?

Vienintelis darinys, turintis šiek tiek galios EŽTT, nesant prižiūrinčių institucijų, yra Ministrų Komitetas – diplomatinis organas, jungiantis 47 Europos Tarybos valstybių narių ambasadorius. Keletas Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos narių visai neseniai kreipėsi į jį šiuo klausimu. Jie pasmerkė „sisteminę NVO ir EŽTT teisėjų interesų konfliktų problemą“ ir prašo Ministrų Kabinetą nurodyti priemones, kurių jis planuoja imtis siekiant pašalinti interesų konfliktus ir „atkurti EŽTT sąžiningumą“. Taigi klausimas yra įtrauktas į Ministrų Kabineto dienotvarkę ir turės būti pateiktas aiškus atsakymas. Panašius klausimus Europoje kelia ir kai kurie nacionalinių parlamentų ir Europos Parlamento nariai.

Parlamentarai taip pat galėtų perduoti šią situaciją spręsti Europos Tarybos Parlamentinei Asamblėjai, kuri yra atsakingą už EŽTT teisėjų galutinį paskyrimą. Tai leistų atlikti parlamentinį tyrimą ir teikti EŽTT rekomendacijas, reikalingas priimti nutarimus, kad būtų užtikrintas teisėjų nešališkumas. ECLJ ataskaita šiuo atžvilgiu siūlo, kad EŽTT šioje srityje sau taikytų tas pačias taisykles, kurias nurodo nacionaliniams teismams. Tokį pasiūlymą ECLJ taip pat pateiks Parlamentinės Asamblėjos Biurui pagal nustatytą peticijų procedūrą, leidžiančią bet kuriam žmogui prašyti į darbotvarkę įtraukti rūpimą klausimą (peticiją „Jau laikas išspręsti EŽTT teisėjų interesų konfliktų problemą“ pasirašyti galima ČIA).

Šių veiksmų būtina imtis ne siekiant laimėti ideologinę kovą, bet rūpinantis teisingumu.

Parengta pagal: SOROS’ HOLD ON THE EUROPEAN COURT OF HUMAN RIGHTS: THE ECHR PERSISTS AND SIGNS

laisvavisuomene.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Life Site News 2       2020-05-6 17:56

„Penkių akių“ ataskaita nurodė Pietų Kinijos technologijos universiteto tyrėjų vasario 6 d. paskelbtą išvadą, kad „žudantis koronavirusas greičiausiai kilo iš Uhano laboratorijos“ remiantis jo genomo seka.
„Straipsnį greitai pašalino, nes jis „ nebuvo paremtas tiesioginiais įrodymais “, teigia autorius Botao Xiano“, - teigiama dokumentų rinkinyje ir priduriama: „Nei vienas mokslininkas nepatvirtino ir nepaneigė šio dokumento išvadų“, - kovo 5 d. rašė mokslininkas Yanzhong Huangas.“
Tačiau Nacionalinės žvalgybos direktorius Richardas Grenelis balandžio 30 d. pranešime spaudai pareiškė, kad žvalgybos bendruomenė „sutinka su plačiu moksliniu sutarimu, kad COVID-19 virusas nebuvo žmogaus sukurtas ar genetiškai modifikuotas“.

„Kaip ir per visas krizes, Bendrijos ekspertai reaguoja kaupdami išteklius ir teikdami kritinę informaciją apie klausimus, kurie yra gyvybiškai svarbūs JAV nacionaliniam saugumui. IC toliau griežtai analizuos naująją informaciją ir žvalgybos duomenis, kad nustatytų, ar protrūkis prasidėjo per kontaktą su užkrėstais gyvūnais, ar jis kilo dėl avarijos Uhano laboratorijoje “, - teigė Grenelis.

Kita informacija iš „Five Eyes“ žvalgybos dokumentų rinkinio, kaip pranešama „Daily Telegraph“, yra:

Nuo gruodžio 31 d. Kinija pradėjo cenzūruoti naujienas apie virusą paieškos sistemose nuo gruodžio 31 d., išbraukdama tokias sąvokas kaip „SARS variacija“, „Uhano jūros gėrybių rinka“ ir „Uhano nežinoma pneumonija“.

Sausio 1 d. Aštuoni Uhano gydytojai, sukėlę nerimą dėl viruso, „yra sulaikyti ir pasmerkti“.

Sausio 3 d. Kinijos nacionalinė sveikatos komisija paskelbė „neskelbimo įsakymą“ dėl viruso ir nurodė sunaikinti mėginius. Drėgna rinka buvo išbalinta kaip masinio įrodymų naikinimo ir naikinimo dalis.

Kinija karantino 11 milijonų Uhano piliečių, tuo pačiu panaikindama kelionių draudimo poreikį. „Milijonai žmonių palieka Uhaną po protrūkio ir prieš tai, kai Pekinas užrakins miestą sausio 23 d.“, - teigiama dokumentų rinkinyje. „Tūkstančiai skraido į užsienį. Visą vasario mėnesį Pekinas spaudžia JAV, Italiją, Indiją, Australiją, Pietryčių Azijos kaimynus ir kitus nesaugoti savęs dėl kelionių apribojimų, net jei KLR (Kinijos Liaudies Respublika) namuose nustato griežtus apribojimus. “

Manoma, kad Uhano virusologijos instituto tyrėja Huanga Yan Ling nėra visuotinės pandemijos pacientas, o jos biografija buvo ištrinta iš laboratorijos interneto svetainės. „Vasario 16 d. Institutas teigė, kad ji gyva ir gerai, tačiau nuo to laiko nebuvo jokių gyvybės įrodymų, skleidžiančių spekuliacijas“.

Pilietinis žurnalistas verslininkas Fangas Binas, advokatas Chen Qiushi ir buvęs valstybinis televizijos reporteris Li Zehua „ laikomi neteisminiuose sulaikymo centruose, dėl bandymo pranešti apie Kinijos reakciją į pandemiją“.

Life Site News 1       2020-05-6 17:55

https://www.lifesitenews.com/news/intelligence-report-confirms-china-intentionally-lied-to-world-about-coronavirus
2020 m. gegužės 4 d. (LifeSiteNews) - Gauta iš Australijos „Daily Telegraph“, 15 puslapių JAV, Kanados, Jungtinės Karalystės, Australijos ir Naujosios Zelandijos žvalgybos agentūrų ataskaita kaltina prezidento Xi Jinpingo komunistinę vyriausybę, kad Kinija sąmoningai melavo apie Uhano koronaviruso protrūkį ir leido jam plisti visame pasaulyje, kad galėtų sukelti „pavojų kitoms šalims“, dėl kurio mirė dešimtys tūkstančių žmonių.
Dokumente teigiama, kad Kinija turėjo „įrodymų, kad nuo gruodžio pradžios buvo perduodami žmonės iš žmogaus“, tačiau toliau tai neigė iki sausio 20 dienos.
Ataskaitoje išsamiai aprašyta, kaip Xi režimas sumenkino viruso grėsmę pasauliui, bandydamas paslėpti visus viruso įrodymus savo šalyje cenzūruodamas naujienas ir socialinę žiniasklaidą gruodžio pradžioje; nutildydamas informatorius gydytojus ir žurnalistus arba juos pradangindamas; naikindamas viruso požymius laboratorijose ir valydamas žuvų turgaus prekystalius; slėpdamas įrodymus apie besimptomius viruso nešiotojus; ir atsisakymą dalytis viruso pavyzdžiais su šalimis, kuriančiomis vakciną.
Žvalgybos dokumentų rinkinyje nuspręsta, kad Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) nekritiškai pakartojo Pekino teiginius ir neigė viruso perdavimą iš –mogaus žmogui, nors „Taivano pareigūnai susirūpinimą kėlė jau gruodžio 31 d., kaip ir ekspertai Honkonge. sausio 4 d. “.
Šis dokumentas paremia JAV prezidento Donaldo Trumpo, balandžio 29 d.  tvirtinimą, kad Kinija kalta dėl pandemijos ir PSO kritiką.
Tačiau šis dokumentas taip pat atskleidžia „Penkių akių“ tautų nesutarimą dėl viruso kilmės.
Teiginys, kad koronavirusas kilo iš Uhano virusologijos instituto buvo sumenkintas kaip sąmokslo teorija, atsižvelgiant į Pekino tvirtinimą, kad jis kilo vietiniame žuvų turguj.
Australijos žvalgyba tvirtina, kad tik penki procentai viruso atsirado iš Uhano laboratorijos, tačiau tuo pat metu „Australijos vyriausybė apmokė ir finansavo Kinijos mokslininkų komandą, priklausančią laboratorijai, kuri vykdė genetiškai modifikuotus mirtinus koronavirusus, kurie galėtų būti perduodami iš šikšnosparnių žmonėms ir neišgydomi.
Be to, žvalgybos ataskaitoje keliami susirūpinimas keliais tyrimais, kuriems vadovavo Uhano virusologijos instituto mokslininkė dr. Shi Zhengli. Shi ir jos komanda „laboratorijoje atliko tyrimus su mirtinais iš šikšnosparnių gautais koronavirusais, kai bent vienas iš viruso mėginių sudarė 96 procentų COVID-19 genomo“.
„Shi“ protegatas Pengas Zhou „dabar yra šikšnosparnių viruso infekcijos ir imuniteto projekto vadovas Uhano virusologijos institute. 2011–2014 m. tris metus praleido biologinio sulaikymo įmonėje Australijos gyvūnų sveikatos laboratorijoje. Jį Kinija atsiuntė baigti doktorantūros studijas CSIRO (Australijos Sandraugos mokslo ir pramonės tyrimų organizacijoje) 2009–2010 m. “.
Kinijos ekspertas Steve’as Mosheris, kuris išsamiai rašo apie koronaviruso pandemiją, pagyrė „Penkių akių“ pranešimą, kuriame smerkiama Kinija.
Bet jis apgailestavo dėl Australijos žvalgybos informacijos, kad viruso kiekis, pasklindęs iš laboratorijos, yra toks mažas, pažymėdamas, kad tai „atspindi“ jų ryšį su Wuhano virusologijos institutu.
„Manau, kad Australijos virusologai labai norėtų, kad nebūtų pripažintas nutekėjimas iš Uhano laboratorijos dėl asmeninių priežasčių“, - sakė jis „LifeSiteNews“. “Tai aiškiai nutekėjo iš laboratorijos.”
Be to, žvalgybos dokumentų rinkinys atmeta galimybę, kad virusas buvo sukurtas Dr. Shi laboratorijoje naudoja žnt rekombinantinę technologiją, kad „sujungtų dviejų skirtingų koronavirusų dalis, siekiant, kad taptų labiau užkrečiamas ir mirtinas “, - sakė jis.
„Aš tai vertinu kaip gynybinį pranešimą ir tam tikra prasme tai Kinijos komunistų partijos propagandinis veiksmas“, - sakė A. Mosheris, kuris pirmadienį „LifeSiteNews“ paskelbtame straipsnyje aprašė atvejį, kai virusas kuriamas Uhano laboratorijoje.

Tvankstas       2020-05-6 8:12

Kada—- ‘Voilà toute ma doctrine : le triomphe naturel du mal sur le bien et le triomphe surnaturel de Dieu sur le mal.’ Juan Donoso Cortes
(Štai visa mano doktrina : gamtinė blogo pergalė prieš gerą ir antgamtinė Dievo pergalė prieš blogą.)

Kada       2020-05-6 7:59

tas blogio genijus zlugs.Nors, pardaves nelabajam dusia, jis dar ilgai pats kankinsis ir kitus kankins.

Prašalietis       2020-05-5 20:47

> 19:18     2020-05-5 19:34
Užsislapstinę 75 metams beretiniai runkeliai, jų palikuonys ir pasekėjai su didesniu nei tarybiniais laikais komjaunuolišku įkarščiu “iš okupacijos išlaisvintos ir nepriklausomos” Lietuvos teritorijoje šįiandiena šveičianatys JAV tankus tik ir sugeba laisvu nuo JAV tankelių šveitimo laiku vieni kitiems pasakoti, kad jie “darosi nepatenkinti” Sorosu, nes pastarasis nenumato “patriotiniams” tankelių šveitikams jokų grantų. Vietoje lansberginės runkelinės psichoanalizės"kas koks yra fruktas ir iš kur laukti ateinančių runkelius užsinorėjusių pagraužti kenkėjų”. Lansberginiam durnių laivui būtų geriau, jei išsirykiavę darnia tautiškai patriotine kolona imtumėte pavyzdį iš tarybinių ir JAV tankelių šveitimo profesionalės ir virtuozės Grybauskų Dalės ir beretinių tatos Lansgrybio, kuriems nekyla jokie klausimai nei dėl Soroso, nei dėl Sorosienės, nei dėl sorosukų....

Bad Dancer       2020-05-5 20:32

O pavyzdžiui man trukdo kiaušai.

"analitikui" (20:04)       2020-05-5 20:29

“formuotis stipresnei nemarginalinei naujai partijai” trukdo “juozapai”?
tikrai, Enšteinas teisus- kvailumui ribų nėra.
bet kuriam sveikesnio proto žmogui, turėtų būti akivaizdu, jog jeigu bet kokie “juozapai” gali nudaužti “naują partiją”, tai politio veikimo lauke tokia partija neverta ir sudilusio skatiko.
režimas tokius “botanikus” valgo pusryčiams pundukais po dešimt.
komentarų kritikos slenksčio nepajėgiančios perlipti “pajėgos” nevertos net grabo, todėl nevykėliams geriau numirti dar negimus.

>19:18       2020-05-5 20:04

Ne visai - stasys yra Pikaso kopija, konservų adeptas. Prašalietis ir kiti panašūs - tipiška 5 kolona. Juozapo stiliaus komentatoriai atlieka dar kitą vaidmenį, tolygų ilgamečiam Songailos, Gražulio, Puteikio ir pernykščiam Juozaičio vaidmeniui - neleisti formuotis stipresnei nemarginalinei naujai partijai.

> 19:18       2020-05-5 19:34

Tas prašalietis stiliumi labai primena štazį. Gal čia tas pats fruktas?

G.P.       2020-05-5 19:27

Padėtis apgailėtina. Antra vertus, tikrai NE beviltiška. Ir V.Orbano Vengrija tai įrodė - ten sorošiniai de facto yra smagiai pakirptais sparneliais. O jų patronas pasodintas ten, kur jam ir vieta -  į “garbingą” nepageidaujamos personos krėslą.

D-d-       2020-05-5 19:18

Smagu visokius prašalaičius matyti ginant sorošiukus. Lyg skaitytum 1984-ų Pravdą.

Prašalietis       2020-05-5 19:17

Prašalieti iš Raudonosios Aikštės   2020-05-5 17:08
“Provakarinis patriotinis” bičiuli iš lietuviško Vašingtono, su JAV žvalgybomis susijęs milijardierius Sorosukas iš JAV dirba ten, kur reikia JAV. Kas liečia kritinį mąstymą, tai 75 metams užsislapstinusiems “tautiniams” beretiniams runkeliams kalbantiems “tautos” vardu, vis tebematantiems 50 metų švietusį Kremlių, Raudonąją Aikštę, Sovietinį palikimą, okupantus ir t.t., šis užsiėmimas liks tik neįgyvendinama svaja( tokia pati kaip šviesaus tautinio rytojaus ar gerovės valstybės…). Kas liečia JAV strateginį partnerį Izraelį, kaip ir Soroso, kitus JAV departamentų ir Pentagono finansuojamus fondus demokratijoms ir kitokiems geriems darbams remti kaip EŽTT teisėjų finansavimą, kitų reikalingų kontorų ir atskirų žmonių finansavimą, tai neseniai sukurtų pseudo valstybinių darinių, priimtų į eurosojūzą čiabuviams, kurių atstovai kartas nuo karto turi garbės pasėdėti šalia civilizuotų baltaveidžių žmonių, pliaukšti apie tai, kad “nelabai gerai daro” Soroso fondai ir t.t., gali laisvai pakalbėti tarpusavyje virtuvėse ar prie krūminės butelio.., kad dėdulė Sorosas ar koks JAV žvalgybos, Pentagono departamento rimtas dėdė neišgirstų... Nes kitu atveju pseudo valstybinių darinių čiabuviams gali ateiti ” iš Raudonosios Aikštės,Egipto sostinės Kairo, Mėnulio…” šaunūs 1990-ieji,arabų pavasaris, Ukrainos Maidanas ar dar kokia kitokia “neganda”..... Tad užsislapstinusiems 75 metam KGB-istiniams sąjūdiniams beretiniams runkeliams ir persivertusiems brazauskiniams profesionaliems komunistams, jų šalininkams, pasekėjams ir palikuonims yra tik viena išeitis,su dar didesniu komjaunuolišku uolumu nei buvo šveičiami 50 metų Lietuvoje tarybiniai tankai, iki grabo lentos šveisti JAV ir vokietukų tankus… Už gerą JAV tankelių šveitimo darbą svajojant gauti kokį nors grantą iš kokio nors Soroso ar JAV departamento paramos fondo….

tai va       2020-05-5 17:54

ta pati šmėkla ir pas mus tvarką daro?

Prašalieti iš Raudonosios Aikštės       2020-05-5 17:08

Šįkart nepraleidai progos „pavaryti“ ne tik ant tautos,
bet ir ant Europą bei pasaulį „okupavusių militaristinių“ JAV.
Galėtum dar papasakoti apie kokius ir nekokius Sorošo santykius su Izraeliu?
Ausk paklodes toliau čionais - mums labai praverčia kritinio proto pratyboms.

Prašalietis       2020-05-5 16:13

Juokinga yra matyti"tautinių“naivuolių “nepasitenkinimą” EŽTT “šališkumu, nesąžiningumu” žinant, kad JAV po pergalės 2 pasauliniame kare okupavo Vakarų Europą ir padarė ją savo vasalais. Sugriovus Tarybų Sąjungą, Tarybų Sąjungos kontroliuota Europos dalis buvo perimta tos pačios JAV. Užkariautose Europos šalyse yra įrengta šimtai JAV karinių bazių, kurios egzistuoja ir po šiai dienai. NATO valstybinių armijų generolai praeina JAV atestaciją. Niekam nepaslaptis, kad valstybių vadovų telefoniniai pokalbiai yra kontroliuojami JAV atitinkamų tarnybų, valstybių aukso atsargos saugomos JAV aukso saugyklose ir t.t. Belieka pasidžiaugti, kad koks Sorosas susijęs su JAV žvalgybomis pafinansuoja EŽTT teisėjus, NATO išlaidas pagrindinai taip pat apmoka JAV ir niekas nepyksta, nes šiuo atveju Europai reikia mažiau mokėti… JAV yra ne puskvailiai rusai, kurie 2 pasauliniame kare paaukoję milijonus savo karių gyvybių po kelių dešimtmečių gali išeiti palikę pastatytas milijardus kainavusias karines bazes ir įrengtas infrastruktūras. JAV “išeina"tik kai jų “paprašo” kaip “paprašė” Vietnamas. Visur kitur kur JAV kariavo ir nepralaimėjo, Japonija, Pietų Korėja ir t.t., ten yra statomos jos karinės bazės ir tos šalys visiems laikams arba iki sekančio pasaulio perdalinimo tampa JAV “draugais”, aišku su tam tikrais įsipareigojimais…..Europos Asamblėjos narių cypavimai yra skirti daugiau eilinei europiniai publikai. Tiems kurie Europoje iš tiesų “tvarko reikalus”, visokie anti amerikiniai cypavimai yra visai neįdomūs ir neverti dėmesio, nes yra daroma tai kas yra reikalinga daryti….

Gal juos       2020-05-5 14:45

reiktų paskelbti Dievais?

Skelbiama, kad       2020-05-5 14:36

Europos teisės ir teisingumo centras (angl. ECLJ) atskleidė didelio masto interesų konfliktus tarp 18 EŽTT teisėjų ir septynių NVO, finansuojamų Georgeso Soroso, - konfliktus, kurie sukėlė skandalą VISOJE Europoje.
Tačiau Lietuvoje - ligšiol nė pypt? Ne tik kad jokio skandalo
dėl akivaizdžiai vaivorykštinio globalizmo ideologiją aptarnaujančio EŽTT.
Negi Lietuva jau pasislinko ne tik iš „Europos centro“, bet ir iš Europos?
**************************************************************************
O gal reiktų priminti (vadovaujantis šv. Augustinu), kaip turėtų būti vadinamas toks EŽTT teismas ir jo 18 teisėjų, jei jie vadovaujasi t. t. ideologija, o ne teisingumu, kuris yra prigimtinė ir kertinė moralinė dorybė?!
Kam tarnauja teismas, išdavęs pamatinę Vakarų dorybę - teisingumą (nors jos gynimu prisidenginėja)? - Klausimas retorinis, kadangi atsakymas yra žinomas.

Tvankstas       2020-05-5 13:56

EŽTT yra toks pat organas, kokie buvo SSSR ir yra dabar ES savo korupcine sandara ir veikla.

Birute       2020-05-5 12:36

Juokinga! Peticijos nieko tikrai nereiskia,nieko! Bergzdzias reikalas…Reiskia visoje Europoje teisybe neegzistuoja jokiuose teismuose-skustis nera kur!

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.