Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Tiesos.lt siūlo   2022 m. gegužės 20 d. 22:42

17     

    

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Iš pirmo žvilgsnio menkos smulkmenos neretai išryškina gelmines ir lemtingas tendencijas. Ši žinia yra vienas iš požymių, kad genderistinė diktatūra jau konsoliduota tiek, jog žengiama į naują šios ideologijos įtvirtinimo tarpsnį. Tai dėsningumas, būdingas visoms diktatūroms. Pradiniu jų įsitvirtinimo laikotarpiu apsiribojama pasipriešinimo slopinimu užčiaupiant nepritariančius. Tačiau tuo neapsiribojama. Anksčiau ar vėliau pradedama reikalauti entuziastingo pritarimo totalitarinei ideologijai, kuri demonstruoti tampa savanoriškai privaloma pareiga.

Kaip rodo šis pavyzdys, Vakarų šalys jau pereina į tą antrąją diktatūros stiprinimo stadiją. Ir tai vyksta tradiciškai liberaliose ir laisviode šalyse. Lietuvoje „Spalio revoliucijos“ ir Gegužės 1-osios demonsracijų tradicijos dar gyvos daugelio juose dalyvavusių žmonių atmintyje. Lietuvoje tvyranti visuotinės baimės atmosfera neleidžia abejoti, kad šios savanoriškai privalomo žygiavimo tradicijos bus atgaivintos lengvai ir akimirksniu.

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

eurofootball.lt

Paryžiaus „Saint-Germain“ saugas Idrissa Gueye atsidūrė itin neįprastoje situacijoje.

Senegalietis praleido šeštadienio rungtynes su „Montpellier“, o komandos strategas Mauricio Pochettino teigė, kad futbolininkas nežaidė dėl asmeninių priežasčių.

Šiose rungtynėse komandos žaidė su specialiais marškinėliais, kurie buvo skirti išreikšti palaikymą LGBTQ+ bendruomenei. Vėliau pasirodė pranešimų, kad I. Gueye rungtynėse nežaidė būtent todėl, kad nepalaiko LGBTQ+.

Šie pranešimai sudomino Prancūzijos federacijos etikos komisiją, kuri kreipėsi į futbolininką ir paprašė paaiškinti situaciją.

Laiške taip pat nurodoma, kad senegalietis, norėdamas paneigti gandus, turėtų nusifotografuoti su marškinėliais, kurie skirti palaikyti LGBTQ+ bendruomenei.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2022-05-23 22:45

Dzeikai, į bet kokią temą jauti pareigą būtinai turi įkišti čekistinę zagatovkę, kad Nepriklausoma Lietuva buvo doroviškai nepilnavertė, o tauta beviltiška. ,,Ten pateiktas pasaulio suvokimas artina skaitytoja prie gyvulio.”

Dzeikas       2022-05-22 16:03

Linui:
kiekviename patriote - kibiras rusu kolaboranto. Tikriniu daiktavardziu rasymas fonetiskai rusu kalbos kulturos besiremiancios graikisku alfabetu palikimas Lietuvoje.
Sakykite, o kaip prancuzai, vokieciai, lenkai susitvarko su sia problema? Ypac kai tenka tarti lenkiskus Bydgoszcz, Szczecin,Brzęczyszczykiewicz: https://youtu.be/AfKZclMWS1U
Nagi reik suvokt, kad ir i kalabybiskius globalizacija ateina ir bendraut tenka su visu pasauliu. Tai tautiskose mokyklose reiktu isdresuot mokinukus kaip tariasi pranuziskas oi, ou, angliskas ew, uzdaras u, vokiskas ie, z.
Jeigu norite kad jie butu lygus su europiniais ,o ne bulkutes su sh kramtytu ir skustusi diskriminacija.

Linas       2022-05-22 14:52

Gueye… Kaip šią pavardę ištarti, norint apie šį straipsnį papasakoti kitam, jo neskaičiusiam? Na, tikrai pas mus Lietuvoje yra “puikūs” pavardžių rašybos įstatymai: pasakojant kai kurias pavardes tenka ne ištarti, bet parodyti, jas užrašant ant popieriaus. O gal įstatymų leidėjai mano, kad eiliniai Lietuvos gyventojai jau nekalba, bet tik skaito…

palies kiekvieną mūsų       2022-05-22 13:56

tai šitą sportininką galiu suprasti, kad galų gale priverstas nusifotografavo, vis dėlto žaidžia futbolo elite, kur pinigai vaikšto ohoho, bet praeitais metais Gdansko IKEA užrepresavo ir atleido paprastą savo darbininkėlį užtai, kad neparėmė kažkokios LGBT akcijos (dėl savo krikščioniškų įsitikinimų). kilo didelis skandalas per visą Lenkiją.

Povilas       2022-05-22 11:55

Gyvulių ūkis klesti.
Kai aš pasidalinu juokeliu apie seną suvalkietį, keičiantį pavardę,- visiems viskas normalu. Juokinga ir tiek, kaip ir man - suvalkiečiui.
Jei pasidalinsi juokeliu ar anekdotu apie žydus, gali susilaukti aštresnio komentaro iš komentatorių, bet didelių aistrų - nelabai.
Kai pasidalinau juokeliu apie Putiną ir Lukašenką, kur jie prilyginami seniems gėjams, iš karto Fb davė man oficialų įspėjimą, jog aš kažką pažeidžiau ir galiu būti atjungtas.
Tai kaip čia suprasti? Ne visomis temomis saugu juokauti?
Prisimenu, taip jau buvo. Prie sovietų.

Dzeikas       2022-05-21 19:43

Dzeikujui:
Nevarykite man ziovulio. Tiek Urbsio ataskaitas, tiek Sapokos pasakas apie birzelio 14-15 MK posedi ir jo dalyviu pasisakymus perskaiciau skersai ir isligai IR PERSKAITES konstatavau, kad Smetona snarglius kramtantis p…dukas atsidures nebrandzios valstybingumui tautos valia ne savo vietoje. Chamas atsisedes i bajoro kresla.
Jusu siulomo straipsnio argumentai apie piktadari Vitkauska primena mokinuko besiteisinancio,kad neparuose rastisku namu darbu nes pildyti sasiuvini piestuku negalima, o tusinuke rasalas baigesi. Dar juokingiau skamba esa nuemus Vitkauska ir tiesiogiai isakius nepaklustu jaunesni vadai.
Ieskojau pateikto LA numerio isejimo datos.Neradau. Jeigu 90-uju pradzioje tai dar pateisinama.Tuo metu tautiski propogandonai snarglius rankove valesi ir laike save salonu liutais. Jeigu pastaraji desimtmeti tai lietuviu galvos tinkamos tik kuolus tasyti. Tokiais argumentais teisintis turetu buti geda net paaugliui. Per 30 metu po nulipimo nuo rusu penio taip ir nesuprasta ,kas galima ir ne eiliniam zmogui, o kas politikui, juolab valstybes vadovui.
PS. Ypac durniems. Pirmoji pastraipa apie paraitotas kelnias , minkymas sios temos rodo straipsnio autoriaus dvasini neisprusima. Toliau is esmes galima, netgi reikia neskaityti. Ten pateiktas pasaulio suvokimas artina skaitytoja prie gyvulio.

???       2022-05-21 18:52

gal bezdžionių raupų išsigando?  Sako plinta anuo būdu… Juk ne veltui geicas žadėjo skiepyti nuo raupų?  tereikia raupų protrūkio…, o kad bezdžionių raupai sklistų reikia šūdaterlizmo ir šūdaterlių makalojimosi masėse.

Dzeikui       2022-05-21 17:45

,,lietuviskas gudriasikniskumas a la Smetona 1940,- nei taip, nei ne, vaziuoju atostogu” -  https://www.aidas.lt/lt/istorija/article/20996-02-16-kaip-vertinti-antana-smetona

ah1       2022-05-21 15:27

invalidai neturi rungtyniauti su sveikais net neabejoju.

Baisiam daiktui       2022-05-21 15:06

..tamsta is xameleonu padermes busite..

Baisus daiktas ?       2022-05-21 12:02

Kai reikėjo buvau spaliuku, pionierium, komjaunuoliu, į partiją nepriėmė . jei reiks, tai būsiu ir gėjum ir lesbijiečiu .

Dzeikas       2022-05-21 11:57

Akmenims:
Tai cia jokia ne tragedija.
Na buvo toks i vandenuka panardintas, taip tycia krikstytas.Kryzeli parodai nesiodavo ir tarsi netycia demonstruodavo, kol uz tai bonusu materialiu ir ne gaudavo.Nei jis tikintis, nei savo siela bando gelbeti.
Tai tokiu pilnos baznycios Lietuvoje, nereikia uzsieniuose dairytis.Na nebent siaures Afrikoje ne taip - ten kryzeli ant kaklo pamate gali nuimt kartu su galva.
Na pardave Isganyma uz £5 mln.Ne jis pirmas, ne jis paskutinis.
Bijot ir pergyvent reikia, kad pats tokiu netaptum.
O siap jo: kol kas krikscionisku tikejimu gali prisidengt nuo pederastu priekabiu. Bet gali tapt ir taip, kad jis isvirs girnapusia po kaklu.Ir palaimintas tas, kuris nenusimes jos net skesdamas.

Tylėk-akmenys šauks       2022-05-21 11:03

Šita velnio lgbt,naujosios pasaulio tvarkos ideologija bus bandoma “pakeisti” krikščionybę.Tikrai,tikintiems greitai ateina pasirinkimo metas ar jie viešai nepabijos išpažinti Jėzų.Štai futbolininkas Neymar gana aktyviai žaidimo aikštėje reiškęs savo religinius įsitikinimus “staiga užgeso” ,kai pasirašė kontraktą su “etine išlyga”-jokios viešos religijos.Už tai,Neymar gaus papildomus 5£ milijonus.//
£5m a year to be NICE! Committed Christian Neymar ‘has an ethical clause in his PSG contract agreeing to avoid political or religious controversy//
https://youtu.be/Ht6SohMmi-8

Pavyzdys,kokiu laipsniu       2022-05-21 10:48

leftizmas slenka visose gyvenimo sferose,visur visur.Normaliems jau neber kur detis,puola fasistine kacapnia,pyderai puola,nuosavos ir nelabai,vyriausybes puola,kultura iskrypusi,visur parsidaveliu filosofija,samprata.Materinis gyvenimo budas,iskreipta rinka,kvailiu dauguma visur…Lieka uzsidaryt savy ir tapt mizantropu.Ir tokiu numirt,su pasaipia,ironiska sypsenele,reiskencia…eikit visi naxui.

Dzeikas       2022-05-21 10:19

Paaiskinimas Paaiskinimui:
Tada sekanciu zingsniu butu komisijos klausimas “ar tavo zodziai reiskia, kad pederastai nenormalus zmones?”
Ir visi paskesni tavo atsakymai butu cuchcvangas:
“Taip” - nutraukiama sutartis su FK ir automatu leki paskui rusu laiva is Prancuzijos i Senegala dirbti klounu pliaze uz $200/men.
“Ne” arba suki uodega maldamas sh. - issistatai pajuokai ir duodi sodomitams dideli pliusa moraline prasme.
Cia lietuviskas gudriasikniskumas a la Smetona 1940,- nei taip, nei ne , vaziuoju atostogu,- negroja.

Pasiaiškinimas       2022-05-21 9:51

Aš senegaliečio vietoje tai nuprotėjusiai „etikos komisijai“ būčiau paaiškinęs taip: „nedalyvavau todėl, kas esu normalus žmogus“.

Dzeikas       2022-05-20 23:59

Kiekvienas anksciau ar veliau tures apsispresti kurioje barikadu puseje atsistoti.“Politika nesidomiu” neatspirksite.
Siuo konkreciu atveju jei senegalietis iki galo gins savo isitikinimus - gyvens jis sunkiai, bet neilgai: trumpai drutai, jeigu jis bandys atsipirkt tylejimu , o juo labiau ivardins dalykus savais vardais, bus isgrustas is komandos, o po to i Senegala, kur gales turistus mokinti pliazo futbolo.Nebent komanda paskelbtu streika ir atsisakytu zaisti iki Gueye nebus sugrazintas i komanda.
Taciau tai pernelyg optimistinis poziuris.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.