Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Krikščionių pilietinis veikimas

Filosofas A. Jokūbaitis: nesiklausančios „kvailų“ žmonių „protingos“ valdžios šaukiasi pilietinio karo

Tiesos.lt siūlo   2021 m. gegužės 27 d. 22:13

29     

    

Filosofas A. Jokūbaitis: nesiklausančios „kvailų“ žmonių „protingos“ valdžios šaukiasi pilietinio karo

Aidanas Praleika | Alfa.lt

Laisvė kiekvienam turėti savo tiesą ir nė vienos bendros. Oponento niekinimas vietoje mėginimo susikalbėti. Įstatymas vietoje gėrio ir blogio sampratos. Valdžios siekis mokyti piliečius, jų nesiklausant.

Pasak filosofo Alvydo Jokūbaičio, visus šiuos reiškinius matome Vakarų šalyse ir Lietuvoje. Procesai, kuriuos galima pavadinti keičiančiais civilizaciją, ateityje gali atnešti į Vakarų visuomenes didžiulius kataklizmus.

Kas nutinka, kai keičiame arba išplečiame sąvokų reikšmes? Pavyzdžiui, dabar labiausiai linksniuojamos šeima, santuoka, lytis.

Filosofijoje sąvokos ir idėjos yra 2 skirtingi dalykai. Sąvoka turi juslinį objektą, kurį galima nurodyti išorėje. Pavyzdžiui, sąvokos stalas arba medis. Bet taip pat yra idėjos, tokios kaip demokratija, kurios negali parodyti išorėje. Ji laikosi ant sąvokos ir neturi vieno referento – dėl jos vyksta ginčas.

Idėjos yra visuotinės ir būtinos – be jų neįmanoma išsiversti. Tos diskusijos, kurias matome dabar, yra dalis didesnio reiškinio, kurį vadiname multikultūralizmu. Tai įdomu, nes viskas prasideda nuo nacionalinės idėjos, kai tauta pasako, kad nenori būti kurios nors imperijos dalimi, yra kitokia, nori valdyti save pačios. Tada seka antras etapas – tos tautos darbininkai sako, kad yra nepatenkinti savo padėtimi, nusileidžiančia turtingesniems. Tada moterys sako, kad nepaisant joms suteiktų lygių teisių, realiai tos lygybės neturi dėl kultūriškai suformuotų veiksnių. Tapatumo idėja ta pati, bet įgauna jusliškai kitus pavidalus.

Dabar prieita prie šeimos ir lyties sąvokų. Pastaroji ypač įdomi, nes atsiranda vis daugiau ją žyminčių raidžių – LGBT ir plius, ir taip toliau. Tapatumų atsirado tiek daug, kad pačios sąvokos viduje nebėra tapatumo. Žvelgiant iš politinės pusės, čia ir yra silpnoji multikultūralizmo vieta. Visi nori būti lygūs, bet kartu yra ir nelygūs, nes tai ir neįmanoma. Lietuviai skiriasi nuo latvių, moterys nuo vyrų.

Mums aiškinamas paradoksas: skirtumas yra natūralus, bet nesvarbus. Visi esame lygūs, bet turime būti gerbiami kaip skirtingi ir nelygūs. Keliama tapatumo idėja, kuri nėra apibrėžta, – atsiranda prieštaringumas ir protas nebegali išspręsti šio uždavinio.

Jei anksčiau vadovavomės bendrai sutartomis sąvokų reikšmėmis, dabar kiekvienas viską vadinsime pagal savo norą?

Būtent taip. Šiuo atveju taip pat susiduriame su įdomiu aspektu: kai dalykas yra savaime suprantamas, jo nereikia įrodinėti. Jei nebėra bendro sutarimo, kas yra šeima, gali tekti įrodinėti, ar ji apskritai yra ir ar ji reikalinga. Tarkime, myli žmogų ir viskas aišku, bet jei pradėsi aiškinti, kodėl myli, reikalas žlugęs, nes žodžiai jau savaime parodo, kad tai nėra aišku.

Anksčiau valstybė nesikišo į šeimos reikalus. Duomenų, kada gimė ir kur tuokėsi mūsų proseneliai, reikia ieškoti bažnytinėse knygose. Dabar gi homoseksualai labiausiai nori, kad juos pripažintų valstybė. O valstybė, nors ir atsiribojusi nuo religijos, iš inercijos laikėsi krikščioniškos šeimos sampratos, o dabar valstybė nori būti gera visiems, bet pasirodo, kad visi nesugeba „išsėdėti viename kambaryje“

Po siaubingo 30 metų karo tarp Vokietijos katalikų ir protestantų valdžia atsiribojo ir paliko religinius reikalus privačiai. Gal skamba utopiškai, bet manau, kad šiandien taip būtų galima padaryti kažką panašaus, kai katalikai registruotų santuokas savo bendruomenėje ir galbūt informuotų valdžią, o homoseksualai savo santykius tvarkytųsi savoje erdvėje. Visos pusės vadovautųsi sava tvarka, o valstybė liktų neutrali.

Dabar mūsų valstybė, vadinama liberalia, sako, kad nėra skirtumo ir visi gali registruoti santuokas kaip nori, nes visi yra lygūs. Bet juk realiai visi nėra lygūs.

Prancūzijos revoliucijos metu dvasininkija buvo naikinama, nes tapatinta su nekenčiama valstybe. Jei homoseksualai šiandien taip pat remiasi vien valstybės jėga, jie taip pat rizikuoja. Valstybė turi būti arbitras, užtikrinantis bendrą sutarimą.

Karlas Marxas apie žydus rašė, kad jie nėra lygūs, ir problemą siūlė išspręsti panaikinant žydiškumą. Šitaip mes galime naikinti viską – lytį, kultūrą, religiją ir taip toliau.

Straipsnio tęsinį skaitykite Alfa.lt ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Neveronis       2022-04-11 14:55

Įdomios mintys. Tik klausimas, kuo sąvoka “stalas” skiriasi nuo sąvokos biuro stalas?

Nepasirašysiu       2021-05-30 11:43

Taip, gerb. autoriau, tik Lietuva protu niekada nebuvo valdoma smile

Šaunu       2021-05-29 13:00

Gilios įžvalgos. Ačiū profesoriau.

Oho       2021-05-29 11:11

habilitās     2021-05-28 9:32
„Lietuviai yra apsileidėliai ir ištižėliai, nesugebėję per 30 metų įkurti tikros politinės partijos, kuri atstovautų piliečių interesus ir gintų jų vertybes, o ne atskirų grupių (su pačiais įvairiausiais norais ir užgaidom).“
„Nebus jokių karų, lietuviai per daug runkeliški, kad galėtų kariauti prieš globalistų milijardais remiamus siekius.“
+15   - 3
—-
kazys     2021-05-28 10:23
„Išlenda dar baudžiavos šmėkla, kai sako ; ai vistiek anksčiau ar vėliau reikės, taip sakant ponas lieps. Arba- pasiskiepysiu kad neknistu proto. <...> Viskas, iš tokių žmonių jokios revoliucijos nepadarysi tai AVYS. <...> nors bliauna bet vis tiek eina į skerdyklą.“
+18   - 1
—-
Aš ne apie patiktukus ar vertinimus, o apie BUKUMĄ.
Štai Al regis šaunus, o kaip komentuoja.
Al.    2021-05-28 17:12
„Tie, kas liaudį laiko neišmanėlių gauja…“ Dėmesio ‘LIAUDĮ’, o ne ‘tautą’. Kokios išvados?
.
„Kurkit tą teisingą partiją. Leiskit laikraštį. Ruoškit visuotinį dvasinį sukilimą.“ Tai aš ir sakau kad tautai to nereikia (nes visai nudurninta per 30 m.), o tie šaunesni - arba emigruoja, arba kamputyje tūno… O kai tokie kaip Al ne į taktą kosteli, reikalas tikrai negerėja…
.
Ir galiausiai Al man prikiša tarybinį rusiškumą: „Molodym vezde u nas doroga, starikam vsegda u nas počiot.“
Ko tikėtis kai savi savus dergia. Nors pripažįstu kad prie TSRS buvo ir gerų dalykų, kas dabar beliko tik gražus prisiminimas, bet tai nereiškia kad „tarybinis rojus“ keliamas ant pjiedestalo.
=====
Taigi.
Mano pasisakymai aštrūs, bet kitų pasisakymuose irgi aštrumo esama. Kodėl mano pasisakymai nepatinka lyginant su kitų...
... nes nevynioju į vatą?
Nevynioju, nes nebėra kada!

> Al. 17:12       2021-05-28 22:18

Manau, kad Oho 14:20 teisus. Juk Šeimų marše tai propaguotų tautinių lozungų nebuvo. Faktas. Negi tautiečiam reikėjo tokius lozungus į rankas įbrukti.
Nebent maršo dalyviai tikrai komunistiški ir dar prorusiški, kad taip bijo tautinių patriotinių šūkių. O be to, jaunimo, Šeimų marše pastebimai buvo mažoka.
Manau, kad, savotiškai Oho 14:20 yra teisus.

Jules       2021-05-28 20:47

Tokie kaip Jokubaitis bijo pasaulio dezi propagandos tėvo E.Bernays kartu su visa Kapsuke. Juk nelygina ji Smetonos susitikimo su Ruzveltu ir James Forrestal, Pirmojo USA Gynybos sekretoriaus, susitikimo su Trumenu. Lietuvos prezidentas buvo supleškintas, o Forrestal išmestas per langą. Dezi LRT juk nepapasakos apie tai Lietuvos nulėpausiams apie tai, tiesa, Madame Elfe? Primenu, kad J.Forrestal buvo geras Prezidento J.F.Kennedy draugas, kartu suvokę, ką jie padarė Europoje?

hr...       2021-05-28 19:29

Koks nacionalistu suižulėjimas.
Visai nebesitvardo.

Al.       2021-05-28 17:12

Tie, kas liaudį laiko neišmanėlių gauja, jei jaučiatės turintys vadovo žinias ir gebėjimus, tai ir dirbkit pagal savo pašaukimą. Kas iš to, kad savo galimus pavaldinius apšauksit netikėliais ? Kurkit tą teisingą partiją. Leiskit laikraštį. Ruoškit visuotinį dvasinį sukilimą. Molodym vezde u nas doroga, starikam vsegda u nas počiot.

>oho       2021-05-28 15:38

o tu, aišku, nei vienai, nei kitai pusei nepriklausai? Unikumas tu mūsų. Toks ant balto vienaragio, saulėje tviskančiais sidabro šarvais ir rankose tvirtai laikantis paauksuotą dildo su svarovskio kristalais.

štaziui       2021-05-28 15:36

stazele, tavo vaginos turinys yra atgrasus ir niekam čia neįdomus. Užteks ekshibicionistintis. Marš šeimininkams atlikti mineto.

Oho       2021-05-28 14:20

Vėdarai ir mėmės rengiasi į karą...
Lodoriai eikit išsimiegoti.
Vieni 30 meldžiasi tautos kraugeriams - landsbergynui, kiti prorusiško komunizmo kgb’istiniams ir nomenklatūriniams turčiams beviltiškai užvaldžiusiems Lietuvą ir tautos jaunimo protus.
Tautinių patriotų nėra ir nebuvo, buvo su labai paviršutinišku mąstymu revanšistai per 30 m. pavirtę į godžius egoistus nesugebančius net kritiniu metu susikalbėti.
Apie tautines, valstybines, dvasines, idealistines ir pan. vertybes net nesusigaudo, o baisiausia kad ir nesiekia susigaudyti.
Atėjo žydas Sorošas ir apžavėjo puse* Lietuvos. O kita pusė nesugeba net ‘raus’ pasakyti.
LRT negeba atsiimti. Normalaus žinių portalo neįkuria. Intelektualių tautiečių nesutelkia…
Net šio portalo komentatorių daugiau kaip puse žydokomuno…
O apie patiktukus… net graudu… tautiečiai lodoriai visais punktais…
——
Eikit velniop, neknisę proto.

Kis       2021-05-28 13:34

Lietuvius ir Lietuva isgelbes tik Lietuviai,perversmui,karui nebutinas 100% zmoniu,tai atlieka mazdaug 20% idejiniu,aktyviu zmoniu.Musu “globejai"rezidentu rankomis kazka organizuoja,bet nieko nebus,musu jegos zenkliai gausesnes,beje is tos publikos nieko gero,neskaitant pinigu troskimo ir istvirkavimu.esant reikalui nedainuosime ir graziu kalbu nesakysime,bet parazitams parodusime is kur kojos auga?Cia ne gasdinimas,tai perspejimas,kad zaisti su ugnimi-pavojinga!

Žodžio laisvė...       2021-05-28 13:20

Šeima tarp vyro ir moters turi būti registruojama valstybės.Ir ne kitaip.O bažnytinė santuoka - tik pagal jaunavedžių norą,be prievartos.Vaikinai ir merginos neužregistravę savo santuokų yra pasirinkę savo gyvenimo būdą,bet netikri ateities
santarve ir iš to sekančiomis pasekmėmis (turtas,vaikų tapatybė).Na nebūtina kelti
brangiai kainuojančias vestuves . Galima nueiti į Metrikacijos Biurą ir užregistruoti
savo būsimą šeimą,gauti valstybinį dokumentą ir gyventi ramų,be rūpesčio gyvenimą.
Visiems sakau,kad užaugę vaikai neregistruotose šeimose kada nors “nusuks jums galvas”.Jie turės sunkumų dėl paveldimo turto.Turės įrodynėti,kad jie yra tėvų vaikai.

DD plius DD       2021-05-28 12:39

Ne kartą sakiau ir dar pasikartosiu. Jeigu pavaldiniai yra asilai, tai valdantieji yra asilai išskirtiniai, rinktiniai. Iškilūs, elitiniai, bet vienok- asilai. Reikėtų tuos iškiliuosius pasveikinti. Bet asilų niekas nesveikina, nebent nešulius krauna.

elfe        2021-05-28 12:33

labai visiems butu naudinga jei filosofas A.Jokubaitis panarpliotu ir pristatytu mums juodosios propagandos tetusiu, is kuriu “meno” valdyt mases mokesi Gebelsas, Stalinas ir kiti diktatoriai.

stai didziojo Froido didziojo suneno Edward Barneys knygoje PROPAGANDA jau galima rasti ir genederizmo ideologija ir leidima gudriems propagandistams, kaip “nematomai rankai” amoralizuot visuomene ir valdzios centralizacija… kartu atkreipiant demesi i jo mylimus autorius Gustave Le Bonm, Marvin Olasky, Wilfred Trotter… taip suzinotume kur visos sios politikos saknys

hmm.. > Petras        2021-05-28 12:05

internete pasklido gandas, kad Soros arestuotas del nusikalstamo kisimosi i rinkimus.. nors jo paties   remiami faktchekintojai bando tai paneigti..

hmm..        2021-05-28 12:02

viso neperskaiciau, nes ALFa reikalauja coocies, kas nera saugu…

bet sis pasiulymas patiko:
“...katalikai registruotų santuokas savo bendruomenėje ir galbūt informuotų valdžią, o homoseksualai savo santykius tvarkytųsi savoje erdvėje. Visos pusės vadovautųsi sava tvarka, o valstybė liktų neutrali.”

kazys       2021-05-28 10:23

Pilietinio karo lietuvoje tikimybė kažin ar yra nors 1 proc.Tai matosi iš to kad žmonės nors ir nenorėdami skiepijasi nuo kovido. Išlenda dar baudžiavos šmėkla, kai sako ; ai vistiek anksčiau ar vėliau reikės, taip sakant ponas lieps. Arba- pasiskiepysiu kad neknistu proto ir galėčiau laisvai važiuoti prie jūros ar į Ispaniją pas anūkus. Viskas, iš tokių žmonių jokios revoliucijos nepadarysi tai AVYS. Kas kad kritikuoja valdžia, kad ją keikia bet vistiek daro tai ko ta valdžia iš jų nori , nors bliauna bet vis tiek eina į skerdyklą.

Ayn Rand - habilitui       2021-05-28 10:20

Ta “saujelė” neatstovauja Lietuvos kaip suverenios valstybės interesų ir veikia užsienio galios centrų interesais ir naudai. Turbūt nereikia aiškinti, kodėl ir kaip taip atsitiko.

habilitās       2021-05-28 9:32

Pilietiniai karai kyla dėl požiūrių skirtumo į vertybes, kai neberandama jokių kompromisų, homoseksualumas nėra vertybė, tai iškrypimas. Lietuviai yra apsileidėliai ir ištižėliai, nesugebėję per 30 metų įkurti tikros politinės partijos, kuri atstovautų piliečių interesus ir gintų jų vertybes, o ne atskirų grupių (su pačiais įvairiausiais norais ir užgaidom). Šis seimas akivaizdus to įrodymas, kai saujelė degeneratų, prisidengusi Vakarų „patirtimi“ ir jų civilizacijos „vertybėmis“, prievartauja visą visuomenę.
P.S.
Nebus jokių karų, lietuviai per daug runkeliški, kad galėtų kariauti prieš globalistų milijardais remiamus siekius.

Pamąstykime       2021-05-28 9:19

geriau , kad jo nebūtų, bet kai “tai ” įvyks , -maža nepasirodys. Pilietiniai karai būna patys baisiausi - tuo metu “procedūroms” laiko nelieka.

stasys       2021-05-28 8:44

Įdomu minčių yra , pasižiūrėsiu ar mano pačio mintis sutalpinti į vieną puslapį . Kiemsargiai daug nesneska ir nesisvaisto žodžiais , jei jau sako tai gerai ‘apgromulojus ’ savo norus sudėjusi sakinį . Va ir autorius ant bangos ,negali savo mintis išdėstyti kažkam kitam neklausinejant . Turbūt gali , tik va kaip atsispirti kai tavęs taip reikšmingai su pompastika nuomonės klausia . Tai ne diskusiją , tai viešos nuomonės formavimas kai yra kas klauso . Kas nutiks jei bus uzduotas nesuderintas klausimas ir ne el. paštu ? ar užteks autoriui tikros diskusijos metu suformuluoti savo atsakymus . Laikas visų brangus bet pasistenkjme jo rasti ir tikriems realiu laiku uzduodamiems klausimams .

ir žodis tapo kūnu       2021-05-28 8:22

Seniai apie tai galvoju, kad Lietuva sąmoningai stumiama į pilietinį karą, seniai supratau, kad manęs niekas nesieja su maža, tačiau labai triukšminga, dalimi visuomenės ir valdžios uzurpatorių aptarnaujančiu personalu, nors ten yra net giminių. Seniai žinau, kam neištiesčiau rankos nelaimėje ir kad man apskritai mažiausiai rūpi jų likimas. Ir štai, žymus filosofas, mano mintis tarsi materializavo. Vadinasi, jau nemažai žmonių galvoja taip pat.

Petras       2021-05-28 6:24

Teisingas to šeimų marše žmogaus užrašas: Lietuvą ir visą žmoniją nuo užvaldžiusio globalistų masonų-satanistų-genderistų nusikaltėliškų sluoksnių elito užmačių įvykdyti Great Reset (“didįjį perkrovimą”) gali išgelbėti tik Dievas. Todėl visi tikintieji prašykime Dievo pagalbos ir melskimės už tuos žmones, kurie, suklaidinti parsidavėliškos, melagingos sorošininkų žiniasklaidos, tiki pseudopandemija, pseudoskiepais, beprasmiais karantinais, už tą planą noriai vykdančius šios ideologijos paveiktus, nesąžiningus, parsidavėliškus valdančiuosius, prie jų prisidedančius “mokslininkus”, “ekspertus”, nesąžiningus ar nesuprantančius gydytojus, dvasininkus, menininkus, mokytojus, jaunimą, pensininkus. Tėve mūsų, atleisk mums mūsų kaltes ir gelbėk mus nuo pikto. Amen.
P.s. Skaitantys angliškai gali susipažinti su tarptautinės konferencijos apie pseudopandemiją medžiaga internete: Truth Over Fear: Covid-19, Vaccine and the Great Reset

Taip, kovinis, ypač dabar,       2021-05-28 4:32

kai eks-Bolševikų partijos aktyvių narių anūkai stabdo Putiną ir verčia Lukašką. Vadina mus fašistais, naciais, “niemcais’, ekstremistais, teroristais ir visokiais ten anti, anti ir panašiai. Taip jie konkuruoja su mumis, neutralizuoja mus, kaip oponentus-konkurentus ir kitus savarankiškus filosofus (mąstytojus). Iki ko nusirito Lietuva? - iki sovietinės kariuomenės ir zonos tradicijų.

Foto       2021-05-28 0:55

Labai iškalbinga.

Viską isprendžia        2021-05-28 0:26

tik nuosekli bendruomenių segregacija. Valstybė suskirstoma į sektorius pagal bendruomenes. Kiekvienas sektorius turi savo valdžią, įstatymus, teismus, bankus, mokyklas, religijų administracijas, ligonines, kalėjimus, kapines, gamyklas, policiją ir pan. Bendrą valiutą leidžia centrinis valstybės bankas, bet jis skirsto pinigus sektoriams pagal jų dydį išminusuojant sumas, nustatytas pagal sektorių prasižengimus, įvardytus konstitucijoje ir paliudijamus bent dviejų suinteresuotų sektorių bendrame teisme arba visų sektorių bendrame teisme.
Visiems piliečiams bendros valstybės konstitucijoje įrašoma, kiek valstybėje tautų, ar jos sudaro atskiras bendruomens su savo teisėmis, ar gali būti kelių tautų bendruomenės. Žmogus nuo pat gimimo įrašomas į savo tėvų bendruomenę. Žmogus visiškai saugus tik vaikščiodamas savo sektoriuje. Kitame sektoriuje už jį atsakingos abiejų sektorių valdžios, remiamtis bendros valiutos skirstymo sektoriui procentažu. Tai reiškia, kad dėl savo atstovo klaidingų veiksmų sektorius gali materialiai nukentėti, todėl visi gyventojai nešališkai suinteresuoti bendru teisingumu (pvz., jei kito sektoriaus moteris vaikščiojo pusnuogė musulmonų sektoriuje ir ją išprievartavo arba nužudė, bus atsakingas jos, bet ne musulmonų sektorius; atitinkamai bus atsakingas musulmoų sektorius, jei jo atstovas pasirodė satanistų sektoriuje su musulmonams būdingais religijos ženklais). Nukentėjęs asmuo atsakingas už save ir už savo sektorių, kuris materialiai atsakingas už savo atstovą.
Asmuo apsivesdamas su kito sektoriaus atstovu sudaro šeimą tik viename iš sektorių. Perėjimas į kitą bendruomenę (t.y. sektorių) įmanomas kas dešimt metų.
Visas bendruomenes jungia bendros gynybos ir bendros valiutos pakirstymo srityse vykstanti sektorių atstovų ROTACIJA. Atstovų skaičius vienodas nepriklausomai nuo sektoriaus dydžio.
Jei žmonės tūkstantmečiais negali sutarti ir pasirenka “žmogus žmogui yra vilkas” principą, teisingiausias bus tik bendras jų sugyvenimas pagal griežtą įstatyminę segregaciją. Sektoriuose gali būti bet kokia santvarka, nuo teokratinės iki anarchistinės, bet visą valstybę gins griežta sektorių segregacija.
Tada ir paaiškės, kuris gyvenimo būdas perspektyvesnis: ateistinis, pagoniškas, krikščioniškas tt., o kuris greičiau subankrutuos.

Al.       2021-05-28 0:24

Filosofai nuo bolševikizmo bando apsiginti loginiais argumentais. Bet bolševikai seniai suprato, kad visiškai nesvarbu ar jų kalbos ir veiksmai logiški ar ne. ,,Kuo didesnė nesąmonė, tuo daugiau kartų teks ją pakartoti” Tik tiek. O tam tereikia užgrobti ,,paštą ir telegrafą”, kas seniai ir padaryta. Kai vilkai nepaliaujamai grobia jūsų avis, tai ne filosofinis klausimas, o kovinis.

Šeimų marše       2021-05-27 23:09

vienas žmogus nešė užrašą- Lietuvą išgelbės tik tai Dievas.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.