Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 27 d. 23:13

2     

    

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

„Tai didžiulė konsultantų ir jų klientų pergalė galėti patiems rinktis konsultantą ir nepriklausyti nuo vyriausybės ideologų politinės cenzūros“ – pranešė religinės laisvės organizacijos Liberty Counsel pirmininkas Mat‘as Staver‘is.

Federalinis teismas patvirtino nutarimą, naikinantį Floridoje įstatymus, kuriais draudžiama konsultuoti nepilnamečius, siekiant sumažinti ar įveikti jų nepageidaujamą potraukį tos pačios lyties atstovams ir elgesio ar lyties identiškumo sutrikimus.

Liepos 20 d. JAV vienuoliktoji apygardos apeliacinio teismo išvažiuojamoji sesija nepritarė Palm Byčo apygardos apeliacijai ir peržiūrėjo Boca Raton miesto įstatymus, panaikintus 2020 metais, nes buvo nustatyta, kad jie prieštarauja pirmajai žodžio laisvės pataisai, pranešė Liberty Counsel.

„Tai didžiulė konsultantų ir jų klientų pergalė galėti patiems rinktis konsultantą ir nepriklausyti nuo vyriausybės ideologų politinės cenzūros“ – pranešė religinės laisvės organizacijos Liberty Counsel pirmininkas Mat‘as Staver‘is.

„Šis atvejis yra panašių nekonstitucinių konsultavimo draudimų visoje šalyje pabaigos pradžia“, - tęsė jis. „Pagal įstatymus, kurie buvo panaikinti, konsultantas galėjo paskatinti klientą vartoti gyvenimą keičiančius hormoninius vaistus ar net atlikti invazinę operaciją, šalinančią sveikas kūno dalis, tačiau negalėjo padėti klientui, kuris siekia įveikti nepageidaujamą potraukį tos pačios lyties atstovams, elgesį ar lytinio identiškumo sutrikimą.“

„Klientai turi teisę į apsisprendimą. Jie turi teisę rinktis konsultantą,“ – pridūrė Staver‘is. Konsultantas yra kaip vedlys, padedantis klientui pasiekti norimą tikslą. Vis dėlto šie įvesti konsultavimo draudimai įdiegė vyriausybės ideologiją, nepaisančią nei konsultanto, nei kliento. Šie įstatymai aiškiai pažeidžia pirmąją pataisą.“

Dauguma teisėjų buvo už pradinio trijų teisėjų sprendimo peržiūros atsisakymą, pareiškę, kad „negalima patikėti vyriausybei uždrausti tik blogus pasisakymus“.

„Ir mūsų, kaip nepriklausomos teismų sistemos, vaidmuo yra versti laikytis pirmosios pataisos, o ne nuspręsti, kurios idėjos yra vertos neliečiamybės nuo vyriausybės reguliavimo ar kurios profesinės grupės gali mums priimti tą sprendimą“, - tęsė teismas.

„Ką išvažiuojamoji teismo sesija padarė, ir tai iš tiesų buvo viskas, ką ji padarė, tai palaikė pirmosios pataisos teikiamas nepopuliaraus kalbėjimo apsaugas. Tai daryti gali būti sunku. Bet jei pirmoji pataisa gintų tik teisėjų ir politikų aprobuotą kalbą, ji nebūtų labai naudinga. Mes sutinkame su Teismo sprendimu to nepersvarstyti,“ – rašė teismas.

Kaip pristato Liberty Councel, Įstatymams, kurie neleidžia nepilnamečiams savanoriškai gauti konsultacijų, teikiamų licencijuotų profesionalų, iššūkį metė dr. Robert‘as Otto ir dr. Julie Hamilton (abu licencijuoti santuokos ir šeimos terapeutai) kartu su jų nepilnamečiais klientais.
Įstatymai, draudžiantys homoseksualių ir sutrikusios lytinės identifikacijos asmenų terapiją, šalyje tampa vis griežtesni. 2021 metais Pietinis skurdo teisės centras iškėlė bylą verslininkui ir konsultantui Arthur‘ui Goldberg‘ui už išteklių skyrimą asmenims, turintiems nepageidaujamą potraukį tos pačios lyties asmenims, pornografijai ir priklausomiems nuo sekso.

„Aš visada palaikiau individų, turinčių nepageidaujamų homoseksualių minčių, teisę gauti pagalbą ir įveikti šias problemas, jei jie laisvai pasirenka tą daryti,“ – sakė jis.

Šiuo metu Goldberg‘as vis dar dalyvauja besitęsiančioje teisinėje kovoje, siekdamas kovoti su jam pateiktais kaltinimais. LifeSite ėmėsi iniciatyvos rinkti lėšas paremti jį šioje kovoje.

Pasak Amerikos Psichiatrų Asociacijos, iki 100 procentų berniukų ir 90 procentų mergaičių, turinčių lyties disforiją, pasiekę pilnametystės renkasi pripažinti savo biologinę lytį, apie ką LifeSite jau rašė. Jauni žmonės, pradėję vartoti brendimą blokuojančius medikamentus, tokius kaip SupprelinLA ir Lupron, patiria rimtus, ilgalaikius šalutinius poveikius, tokius kaip osteoporozė, kognityvinių funkcijų pablogėjimas ir nevaisingumas.

Jei jie toliau tęs brendimą stabdančių ar priešingos lyties hormonų vartojimą, jie praras vaisingumą. Galutinis „lyties tranzito“ žingsnis yra žalojančios translyčių operacijos, kurios yra negrįžtamos ir dėl kurių dažnai gailimasi.

Šaltinis: lifesitenews.com

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah1       2022-07-28 17:54

kone prieš dešimt metų Levašovs demaskavęs amerikosų daktarų nežinojimą kad šuva pakastas hipofizės padidėjime.

Kis       2022-07-28 15:38

baigiu gyvenima nugyventi ir niekur padoraus atsakymo neradau del nemeiles vyrams,ar vyrui potraukis vyrui ,o ne moteriai neziurint kokio grozio sis sutverimas nebutu?Kas tai jeigu ne psichikos sutrikimas?Jeigu ne -klystu tai kazkas galetu nelauzant ieciu,kad tas porusis zmoniu niekinamas ar dar kazkaip nepadoriai elgiamasi?Iki ko prieisime,jeigu feisbuke bent kur kazka parasyk apie LGBT,lyg sarginiai sunys pradeda amseti,tada (buvai apmirses apie ta nelemta LGBT)pradedi mastyti,kam tai naudinga,juk tikrai ju zymia mazuma,kam tada daugumai daromas tas presas.Kas tada toji demokratijs aplamai?Kazkokie dedasi dalykai,kur viena sakoma,o daroma atvirksciai.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.