Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 30 d. 0:14

33     

    

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Europos Komisija nusprendė paduoti Vengriją į ES Teisingumo teismą dėl jos šeimai palankaus įstatymo, draudžiančio nepilnamečiams mokykloje propaguoti medžiagą apie homoseksualumą ir „translytiškumą“. Šį įstatymą Vengrijos parlamentas priėmė praėjusių metų birželio mėnesį.

Kaip rašoma pranešime, Komisija mano, kad Vengrijos įstatymas pažeidžia vidaus rinkos taisykles, pagrindines žmogaus teises, ypač LGBT žmonių, o taip pat ir pagrindines žmogaus teises bei Europos Sąjungos vertybes.

Įstatymo turinys

Vengrijos įstatymas ypač palaiko kaltinimą už turinį, kuris „propaguoja ir vaizduoja“ tai, kas vadinama „nukrypimu nuo prigimtinės lyties identiškumo, socialinės lyties prisiskyrimu ar homoseksualumu“ asmenims, jaunesniems nei 18 metų.

Įstatymas, priimtas Vengrijos parlamento 2021 metų birželio mėnesį, teigia, kad „pornografija ir turinys, kuris vaizduoja seksualumą asmeninio pasipelnymo tikslu arba kuris propaguoja lyties identiškumo nukrypimą, socialinės lyties prisiskyrimą ar homoseksualumą neturi būti prieinamas asmenims, jaunesniems nei 18 metų.“

Remiantis įstatymu, seksualinio švietimo pamokos „neturi siekti propaguoti lyčių atskirtį, socialinės lyties prisiskyrimą arba homoseksualumą.“

Šis spaudos pranešimas pažymi, kad „vaikų apsauga yra visiškas ES ir jos šalių narių prioritetas. Tačiau Vengrijos įstatyme yra nuostatų, kurios arba nepateisinamos šio pagrindinio intereso skatinimo požiūriu ar neproporcingos siekiant nurodyto tikslo “. Komisijos duomenimis, įstatymas pažeidžia šias ES taisykles:

Audiovizualinių žiniasklaidos tarnybų direktyvą. Elektroninės prekybos direktyvą. Sutarties principą, susijusį su laisve teikti paslaugas. Teisė į duomenų apsaugą. Vieningos rinkos skaidrumo direktyvą. Apskritai tuo, kad jame trūksta tikslumo arba nėra galiojančių priežasčių apriboti šias teises.

Komisija taip pat atkreipia dėmesį į Europos teisių taikymo kontekstą, sistemingą daugelio pagrindinių teisių, įtvirtintų ES pagrindinių teisių chartijoje, pažeidimą: žmogaus orumo neliečiamumo, teisės į saviraiškos laisvę ir informaciją, teisės į privatų ir šeimos gyvenimą bei teisės į nediskriminavimą.

Primename, kad Europos Komisija yra viena iš septynių Europos Sąjungos (ES) institucijų. Ji turi vykdomosios valdžios ir įstatymų leidybos iniciatyvą. Ji yra atsakinga už įstatymų siūlymą, bendruomenės sprendimų įgyvendinimą, Sąjungos sutarčių gynimą ir apskritai už kasdieninių Sąjungos reikalų užtikrinimą.

Kaip matyti, Komisija visomis priemonėmis siekia užkirsti kelią teisėtai vyriausybei apsaugoti vaikus nuo nešvankios ir apgailėtinos propagandos, kuri vykdoma be tėvų sutikimo, mokyklos aplinkoje. Ir tai ji yra pažeidžia žmogaus teises!

Spaudimo priemonės yra labai paprastos: panaikinti subsidijas iki tol, kol Vengrijos vyriausybė jam paklus. Tačiau tikriausiai prireiks daugiau pastangų, kad būtų mesta abejonė dėl Viktoro Orbano, kuris pasiryžęs ginti savo šalies vaikus ir šeimas nuo LGBT lobizmo.

Šaltinis: fsspx.news

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Eva       2022-08-1 15:59

Kiek prisimenu tai ES yra ekonominė sąjunga, todėl tai ne jos reikalas kaip Vengrijos žmonės tvarkys socialinį gyvenimą

i ha ha       2022-07-31 14:23

Orbanui haaazas is xuilo subines vercyyybe,uztadt.

ah.ą       2022-07-31 13:39

Orbanui šūdaterlystė ne vertybė

pirmą kartą girdžiu       2022-07-31 12:48

Paleistuvystė, besaikystė, iškrypimas, vaikų tvirkinimas – tai europinės vertybės?

StasySG       2022-07-31 10:15

į Melskimės     2022-07-30 7:41
—————————————-
Dėl Lgbt - už Orbaną; dėl Rusijos ir prieš Ukrainą - prieš Orbaną.

Sveikinu       2022-07-31 8:19

gellstanti llavona su Naujais metais ir linkiu daug nelaimiu ir labai labai blogos sveikatos.Gydytis siulyc nuostabiame,naujai irengtame Sibiro gulage.Jusu nekantriai laukia puikus specialistai.Viskas nemokamai.Atvykes pasigailesite,kad isvis uzgimete sioje planetoje.

yellow Z.O.V-marine       2022-07-31 7:53

daugumos debiliškų beretozoidinių komentarų fone belieka priminti, kad eurokolchozo komisija, t.y. pagrindinė to kolchozo vykdomoji valdžia - tipo vyriausybė, yra niekieno nerenkama, o tos idiotiškos komisijos formavimo principai neturi nieko bendro su skaidrumu, demokratija ir profesinėmis kompetencijomis smile) - t.y. grupė klounų, gaunančių kosminius atlyginimus, ir už nieką neatsakančių , bei niekam neatskaitingų smile)) - nežiūrint į tai, ji turi “teisę“ ir galimybes terorizuoti kolchozo valstybių vyriausybes, kurios , kaip žinia , turi milijonus problemų, ir retai kurioje valstybėje išgyvena visą kadenciją !!——todėl visiems lansbergidės veršiams, galvojantiems jog tokie valdymo principai eurokolchoze gali būti tos pseudosąjungos tvarumo, sėkmės ir ilgaamžiškumo garantu, linkiu geros veršiškos sveikatos, ir ilgų beprasmiško gyvenimo metų smile)))))))

to stasys        2022-07-31 7:34

Stasy, gal paduok į teismą pagrindinę Stalino Rusijos sąjungininkę už bendradarbiavimą, finansavimą, industrializavimą, elektrifikavimą ir nusikaltimų slėpimą, ką? Vienas jų viceprezidentas aiškiai visam pasauliui tėškė, pabuvojęs Sibire, kad ten jokio Gulago nėr.  Šita info viešai prieinama ir neįslaptinta, jūsų žiniai.

stasys        2022-07-30 20:42

kis ..akis ir ausis prakrapštykite .. gal tada pamatysite Orbano meile xuilo ..

Įdomu…       2022-07-30 20:11

Pagoglinkit straipsnį - “Политолог Брутер раскрыл, что ждет Зеленского после спецоперации“.
Будущее Зеленского зависит от его послушания, сказал Владимир Брутер. После завершения спецоперации России президента Украины Владимира Зеленского может ждать дом и защита США. Если Вашингтон не будет удовлетворен действиями украинского лидера, то Зеленский предстанет перед российским судом. Таким мнением с корреспондентом URA.RU поделился политолог Международного института гуманитарно-политических исследований Владимир Брутер.
https://ura.news/news/1052574378?utm_source=smi2

Kis       2022-07-30 20:02

va tokiomis “komisijomis” Putinas ir pasieks savo tikslus,juk Orbanas niekada negine Putino jis priesinosi LGBT ir kitomis rytu ,krikscioniskoms salims nepriimtinomis vertybes.
  Putinas tik paprastas idiotas,vagis ir aferistas norintis patekti nors parazitu i istorija,bet pateks kaip niekingas melagis ,kuris bus nubaustas uz nusikaltimus.Melo kojos trumpos,tai parode,kad net Ukrainos sis pridurkas nersugebejo papirkti.Greitai sugrius sios smelio pilys.

Regimantas        2022-07-30 17:59

Globalistai prisidengdami ivykiais Ukrainoje siekia sugriauti ES saliu ekonomikas. Zmoniu smegenu plovimas ir isterija reikalinga tam, kad zmones priimtu viska kas jiems parengta (“Vardant Ukrainos ir Europos laisves!”). Juk siaip jus protestuotumete, jei infliacija pasiektu 30%, duju kainos pabrangtu 5x. Bet kai viskas del Ukrainos laisves - nu tai mes pakentesim. Mano manymu tiek Nauseda, tiek Zelenskis yra globalistai, Swabo draugeliai, kurie dalyvauja Great Reset. Del to niekas nenori taikos Ukrainoje, nes globalistams reikia, kad isterija testusi ilgai, kaip priedanga sugriauti ekonomikas.

gintarai       2022-07-30 17:49

tave reik nunest ant delno Palangon ir nuo tilto numest i jura.

Regejima prarades mantas       2022-07-30 14:22

sako,..rebiata,taigi viskas gerai,visi gavo ko noreje,ko cia klykt.Davaitie zytj druzno.Tamsos pasauly mantui taip sviecia.Transcendencija.

Tik nemastantiems       2022-07-30 14:16

..issivysto rusofilija.Jiems ima rodytis baaaltas ir pukuotas pucyynas..

Tyla po audros       2022-07-30 14:11

is to bado ,pirmai progai pasitaikius,prikakoja i termosus.,sulauzo baldus ir saldytuvus,pasiima 1000 ir grizta namo.

Tyla prieš audrą       2022-07-30 13:53

Tuoj įvyks visuotinis pasaulinis badas ir globali migracija,daugiausiai į Europą ,kokios mes dar savo akimis nematėme.Visokie ES komisijų vaivorykštiniai žaidimai jau tuoj bus tik juokai,palyginus su pasaulį ištiksinčiais neramumais.Būkite pasirengę. “Išbadėję,nusilpę žmonės valgo viską ką tik gali valgyti.O tai sukels pasaulyje dar daugiau virusinių ligų ir pandemijų.Nuo koronaviruso pandemijos pradžios badaujančių žmonių skaičius pasaulyje išaugo 150 mln., pranešė JT, perspėjusi, kad maisto krizė, kurią sukėlė Rusijos įsiveržimas į Ukrainą, gali nustumti labiausiai nukentėjusias šalis į badą. Pasauliniu mastu sergančiųjų lėtine nepakankama mityba praėjusiais metais skaičius išaugo iki 828 mln., ty maždaug 46 mln. daugiau nei praėjusiais metais ir tris kartus daugiau, skaičiuojant nuo pasaulio uždarymo dėl Covid, nustatyta ataskaitoje. Degalų, pagrindinių maisto produktų ir trąšų kainoms išaugo po invazijos į Ukrainą, tačiau tikimasi, kad kitais metais ši suma dar labiau padidės – pagal scenarijų kai kurie skurdžiausių pasaulio gyventojų gali patirti badą, ekstremaliausią formą, dėl maisto trūkumo. Kyla tikras pavojus, kad ateinančiais mėnesiais šie skaičiai dar padidės“, – sakė JT Pasaulio maisto programos (WFP) vykdomasis direktorius Davidas Beasley. „Pasauliniai maisto, degalų ir trąšų kainų šuoliai dėl Ukrainos krizės kelia grėsmę nustumti visas pasaulio šalis į badą. Rezultatas bus pasaulinis destabilizavimas, badas ir precedento neturinčio masto masinė migracija“, – perspėjo jis. „Turime veikti šiandien, kad išvengtume šios gresiančios katastrofos.”

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://amp.theguardian.com/global-development/2022/jul/06/global-hunger-toll-soars-by-150-million-as-covid-and-ukraine-war-make-their-mark&ved=2ahUKEwjpoJ7Qw6D5AhVsSkEAHQOyBUsQFnoECAYQAQ&usg=AOvVaw3YzuXI0PZbdJPNBAt-TXh1.

 

Tik mąstantiems       2022-07-30 13:06

Kuo blogenė situacija bus Lietuvoje, tuo daugiau čiulbuonėlių kreips dėmesį į išorę, visokias Ukrainas ir pasakos pasakas kaip rusams nesiseka, Rusija silpsta ir greitai subyrės. Apsisukę tuoj pat gąsdins Putinu, kad jis papirkęs pusę pasaulio, nori užkariauti visą Europą ar net pasaulį. Visų šių reiškinių priežastis yra rusofobija. Tai yra baisi psichinė liga, atimanti iš žmogaus galimybę mąstyti racionaliai ir logiškai. Šią ligą įteigė propagandistai, dieną iš dienos informaciniais kanalais atakuodami žmogaus psichiką. Ir retas kuris neserga.

Gintaras       2022-07-30 12:45

Amerikonai su Kijevu pabande sunaikinti savo nusikaltimu liudininkus ir apsaude, raketomis is HIMARS, kalejima Elenovkoje. Vakar, buves AZOV vadas ir vienas is Pravy Sektor lyderiu Andrejus Bileckis paskelbe “medziokle” tu, kurie atsakingi uz kalejimo Elenovkoje apsaudyma. Bileckis ir anksciau nekente Ze, dabar Ze tapo jo asmeniniu priesu. Šiaip apmaudu, kad daugelis labai apibendrintai supranta situaciją Ukrainoje.

Regimantas       2022-07-30 12:43

Tam, kad išsiaiškinti, kiek “vakarai” “padeda” Ukrainai, pirmiausia, reikia pažiūrėti Ukrainos skolą prieš “Spec. operaciją” ir Ukrainos skolą dabar. “Vakarai” “nerems” Ukrainos amžinai, nes ji baigia ištratinti savo žmogiškuosius ir fizinius resursus. Kam reikalinga ubagė? Spec. operacija, kur laimi visi: Rusija pasiims geologinius resursus, Amerika - didžiules palūkanas, Europa - gavo pigių vergų. Išlošia ir Ukraina, nes kas norėjo į “vakarus” - legaliai išmovė į “vakarus”, kas norėjo į “rytus” - išmovė į “rytus”, na o patriotai pasiliko ten kur norėjo. Ir Zelenskis gerai suvaidino savo personažą (gal gaus kokį apdovanojimą už “nekaltybę” ar taiką pasaulyje).

nu kas tas milaitis       2022-07-30 12:24

jau man del sporto idomu.Jei kas turi kokia istorija,lai pasako.O siaip mistinis milaitis jau pabodo.

>> 2022-07-30 9:52        2022-07-30 11:03

Ir vėl anonimas kagebizuoja Milaitį. Pats neturi nei savo vardo, nei niko, bet kagebizuoji?

Kam cia....       2022-07-30 11:00

dislaikai cia tusti,nes prisirinkes desetkas durnu kacapoidu,tycia pramogauja ir iskreipia vaizda.Neverta isvis nieko laikint.Ignoruot sia funkcija,o idomesne nuomone pakomentuot zodziu.Kacapiniai rasyt nemoka,tai beliks nesdintis is cia.

> 2022-07-30 9:52       2022-07-30 10:42

tokiam juliui Milaičiui, kgb provokatoriui, ar žinai tokį?

Kam čia       2022-07-30 9:52

nepatinka, kad mes esame respublika, norime ja būti, o ne LRT dezistų ir kagebistų tėvonija? Ko dedate už tai minusus?

to Kad Rusijoje       2022-07-30 9:48

Žąsiuk, užmiršai, kas jau daugiau nei 200 metu yra pagrindine Rusijos sąjungininke ir kur supleškintas pirmasis LR Prezidentas p.A.Smetona?

Aliokui       2022-07-30 9:36

..kaip ir nekvailas,bet cia jau taip vaikiskai pakalbejai…O ypac daba,kol botoxine xunta nenugalabyta..,xuiliui tai but dangiska mana,jei ES imtu byret.Po viskam da teoriskai galima but galvot kitokios sajungos kurimasi,bet uztruktu simtmeti..Geopolitika jau daba visiskam uke,o po karo isvis bus nuodingu voru raizgalyne..

Dvejopas vertinimas       2022-07-30 9:25

del pyderu saunuoliai,del botoksines meiles,labai blogai.Kartu sudejus,nezinociau ka sakyt.EK veiksmai yra pasibjauretini.Bolsevikiniai teroristai ir padugnes.ES nuo ekonomines politines sajungos virto i ideologine leftistine beprociu kostmonautu sajunga.O mums begt ner kur,deja.

Kad Rusijoje        2022-07-30 8:57

kažkas pasikeistų visai nebūtina eiti į gatves,reikia ,kad žmonės tyliai pradėtų dorai mąstyti.Nuo čia prasidės kita era Rusijoje .Tam jiems reikia Tiesos.O Vengrija yra rusų mafijos tarnaitė,apgailėtina.Kaip ir Macronas,Šolcas ir kiti veikėjai.Bankrutuos ne tik Rusija,bankrutuos ir ES.Ar tam ruošiamasi?

stasys       2022-07-30 8:37

cit. ‘Spaudimo priemonės yra labai paprastos: panaikinti subsidijas iki tol, kol Vengrijos vyriausybė jam paklus. Tačiau tikriausiai prireiks daugiau pastangų, kad būtų mesta abejonė dėl Viktoro Orbano, kuris pasiryžęs ginti savo šalies vaikus ir šeimas nuo LGBT lobizmo’. Pliurpalai xuilo propagandos , dabar ir lovoje xuilo kariauja ? orbanas tik xuilo satrapas. Problema ne švietimo sistemoje ir šeimos politikoje o ginčuose - detalėse . Xuilo irgi save pozicionuoja kaip tradiciniu šeimos vertybių puoselėtoju , tik va tos vertybės leidžia jam žudyti žmones ir čia Orbanas tyli pritardamas .. suraukęs savo storosios žarnos skylę . Man atrodo jog butu laikas nustoti idealizuoti ta politika ir imtis gilintis į detales- smulkmenas kurios galiausiai parodys jog ten tik figos lapas ant užpakalio .

La République nous appelle,       2022-07-30 8:17

o ne KGB tėvonija, remiama milijardierių (Übermensch’erių).

Melskimės       2022-07-30 7:41

už Viktorą Orbaną ir kitus valdančiuosius, ginančius savo šalių vaikus ir šeimas nuo LGBT lobizmo.

Al.       2022-07-30 0:29

Komisarai susigalvojo ,,ES vertybes” ir terorizuoja valstybes, kurias jie neteisėtai atstovauja. Kiek dar reikės laiko, kad tautos susipras bėgti iš šitos bolševikų užgrobtos organizacijos ?

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.