Eugenijus Gentvilas: Liberalai laimėjo prieš Neringą Venckienę kaip vokiečiai, sudeginę Pirčiupių kaimo žmones

Tiesos.lt redakcija   2014 m. birželio 3 d. 21:28

104     

    

Eugenijus Gentvilas: Liberalai laimėjo prieš Neringą Venckienę kaip vokiečiai, sudeginę Pirčiupių kaimo žmones

Šiandien Lietuva mini Pirčiupių tragedijos 70-metį, kai keršydami už sovietų partizanų nužudytus savo kareivius nacių okupantai sudegino Pirčiupių kaimą. Tą ankstų 1944-ųjų birželio 3-iosios rytą gyvi liepsnose žuvo 119 Pirčiupių kaimo gyventojų, iš jų 69 – vaikai, jauniausias buvo vos šešių savaičių.

Džiaugdamasis Konstitucinio Teismo (KT) sprendimu leisti Seimui pradėti apkaltos procesą nuo teisminio persekiojimo iš šalies pasitraukusiai Neringai Venckienei, Liberalų sąjūdžiui priklausantis Eugenijus Gentvilas elektroniniu paštu išplatino Liberalų sąjūdžio frakcijos pranešimą. Jame KT sprendimą leisti pradėti pirmąjį apkaltos procesą „už akių“, nedalyvaujant kaltinamajam, net nesugebėjus jo informuoti, E.Gentvilas sulygino su fašistų baudžiamąja operacija: „Ką gi, prieš 70 metų birželio 3-iąją fašistai sudegino Pirčiupių kaimą, o šiandien liberalai – N. Venckienės imunitetą“, – atvirai džiūgavo E. Gentvilas.

Kaip skelbia naujienų portalas Alfa.lt, parlamentaras patvirtino ištaręs šiuos žodžius: „Žinoma, tai gal nėra korektiška. Ten žuvo žmonės. Bet, kaip elgiasi N. Venckienė su savo priesaika ir Konstitucija, KT šiandien pasakė. Na, o mes, liberalai, prieš 7–8 mėn. tai inicijavome. Manau, kad jos veiksmus reikia įvertinti“.

Paklaustas, ar Liberalų sąjūdis savo veiksmus N. Venckienės atžvilgiu lygina su nacių nusikaltimu prieš beginklius gyventojus, politikas savo žodžių neišsižadėjo: „Jeigu kam nors taip pasirodys, tai pasirodys. N. Venckienės gerbėjų, kiek dar jų liko, akyse mes turbūt kaip kokie fašistai atrodome. Deja, žmonės nesupranta tiesos arba ją supranta, kaip jiems naudinga. Tai aš mačiau N. Venckienės kolegas, liudijančius KT. Apakimas visiškas. Tai tegul jie laiko mus fašistais, kurie sudorojo N. Venckienės imunitetą. Nebijau šito“, – drąsino save politikas.

Vis dėlto po poros valandų ši Seimo nario E.Gentvilo frazė buvo pašalinta iš Liberalų sąjūdžio partijos interneto svetainės.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

MOČIUTĖ       2014-06-19 20:32

gėda turint tokį varganą seimą su liberalais vos keliais vargšais ,kurie laikosi tik paSIKABINĘ ILGUS LIEŽUVIUS UŽ MEDŽIO ŠAKŲ

palanga, Sąjūdis 1988.       2014-06-7 16:54

Gentvilai, visi svarbiausi Sąjūdžio idealia išduoti ir sutrypti. Nomenklatūra naujoji suklestėjo kaip ir buvusioji tarybinė. Ar nejaučiame savo panašumo, ponai liberalai, į tuos, prieš kuriuos kovojote, mitingavote ir dalyvavote Sąjūdyje. Atidžiai revizuokite save, jei dar turite gyvo žmogiškumo.

Klaipėda       2014-06-7 10:23

Asilas ir bažnyčioje asilas….

rasa       2014-06-7 8:37

baisu paziureti I jo rirbu snuki,o dar baisiau isgirsti tokius zodzius.Slykstu

Kokia gėda       2014-06-6 22:07

Baisiai sarmata, kad politikai ant Lietuvos taip tragiškai nusišneka.

ARBA       2014-06-6 18:17

seimūnai buki ir nesidomi niekuo, kas neliečia jų kišenės,arba šantažuojami ar nupirkti, kad balsuotų prieš NERINGĄ...Eiliniam žmogui, kuris domėjosi šia istorija nekyla abejonių, kokia teisi yra Neringa.
  Siūlau seimūnams pasidomėti ir balsuoti Už TIESĄ. Kada nors pradėkit NEBIJOTI ir jums patiems bus lengviau… SĖKMĖS, “drąsuoliai”...

nuomone       2014-06-6 16:27

va ir toks sedi seime.Matote gudruciai ka renkate.As tik vieno nesuprantu,kaip tokia baisi istorija nesukelia atjautos vargsui vaikui ir zmonem paaukojusiems savo gyvybe ir gyvenima. Bet lazda turi juk 2 galus….

Kritikas Pikčiurna       2014-06-6 9:06

Puikus prisipažinimas Eugenijau Gentvilai, jūs atrodote lygiai taip pat, kaip naciai, naikinantys taikius žmones. Lygiai taip pat atrodė tie lietuviški smogikai, apsirengę policijos ir “Aro” uniformomis su panaikintais asmeninio atpažinimo ženklais. Tai rodo, jog suprato, kad daro nusikaltimą ir laukia tribunolas už nusikaltimus prieš žmogiškumą ir vaiko bei žmogaus teisių pažeidimus. Ar tai neprimena “Krištolinės nakties” 6-tą valandą ryto? Tik naciai tada dar nesinaudojo policijos uniformom…

Tadas       2014-06-6 5:30

Šitie mulkiai už pinigus sudegintu,ne tik Pirčiupį,kaip nacistai,bet ir visą Lietuvą.

ir tokie liberalastai.        2014-06-5 22:40

dirba seime…
Fasistinis siaubas.

tarybinės dešrelės apnuodijo smegenis       2014-06-5 20:15

Esmė čia ne Gentvilas ar Venckienė, bet brukama sovietinė propoganda apie kažkokiųs “fašistus”. Garbė lenkams, jie įvardijo budelius Katynėje, o Lietuvoje gerai sudygo “cvirkos brolybės sėkla”.

algirdas       2014-06-5 19:54

Ar as kazko cia nesupratau,ar mano ,mano nuomone,E.Gentvilas kazkaip leidzia sau nesiskaityti su zodziais ne vietoje ir ne laiku-o anksciau maniau,kad jis lyg tai padoresnis ir akylesnis buvo.Ar sio straipsnio rasytojas nuvaziavo pro sali i pievas?

KODĖL       2014-06-5 18:45

prasmukę į Seimą jie pamiršta būti Žmonėmis? O tampa net liber’ fašistais?...

Danguole Tubutiene       2014-06-5 18:36

Ir be KT isvados Seimas turi nedelsdamas panaikinti E, Gentvilo mandata, kad Prokuratura galetu nedelsdama jam iskelti baudziamaja byla. Galima butu gerbti zmogu, kad nevaidmainiauja ir viesai issako savo pasauleziura ir ideologija, bet siuo atveju tikrasis liberalu veidas pasirode, atsipalaidavus tartiufiskam budrumui, esant euforijos busenoj del ,,pergales uz savo kaili. Bet kuriuo atveju esme - tokia, kad tai neatleidzia nuo atsakomybes.

anksčiau maniau,       2014-06-5 16:15

kad Gentvilas vienas padoresnių liberalų. Dabar matau, kad ir jis tokia pat libertarinė šiukšlė, kuriai moralė ir teisingumas -  “ne šio pasaulio dimensijos”. Gaila durnelių, užkibusių ant masalo “Guoga” ir pasiuntusių du liberastus į EP. Šiandien per radiją girdėjau kaip darbietės Baltraitienės broliukas Gentvilas draskėsi dėl to, kad Seime neleista privatizuoti geriamojo vandens tiekimo. Neduok , Dieve, tokie grobikai turėtų valdžią, žmonės iš troškulio mirtų, nes vandens neįpirktų.

Nacis       2014-06-5 15:39

Lyberastai yra lygiai taspats kaip pyderastai tiktai politikoj:)

elena       2014-06-5 14:40

Išpurtęs meiteligentvilai,tui praradai viską kas svarbu ŽMOGUI tu esi menkas, menkas keturkojų giminės palikuonis.

Fašistai aukščiau       2014-06-5 14:19

Ačiū Dievui liberalai atvirai prisipažino, kad garbina fašizmą ir žmonių žudymus palaiko, kaip teisingą kovą su sau nepalankiais. Atkreipkite dėmesį juk Gentvilas didžiuojasi liberalų pasiektu keliu, sulygindamas “kaip” - tai reiškia jis pateisina ne tik liberalų siekiamą susidorojimą su Venskiene, bet ir fašistų pasirinktą kerštą prieš Pirčiupio kaimo gyventojus, už tai, kad palaikė tarybinius partizanus.

Galvojimas.       2014-06-5 12:48

Banditų šefai vėl spaudžia seimą padaryti dar vieną valstybinį nusikaltimą. Ar atsilaikys seimas? Seimunai, gerai pagalvokite - už visus nusikaltimus reikės atsakyti. Pagalvokite, ar jums visiškai dzin atsakomybė, išlikimas doriems ir teisingiems, Lietuvos likimas. Juk dabar jau kremliaus pavyzdžiu valdžios vykdomas informacinis-psichologinis karas prieš Lietuvos žmones naikina Lietuvą, kaip valstybę.’

ZZi       2014-06-5 11:39

Neįsivaizdavau šio žmogaus kitokiu jis tik išlindo į viešumą su savo silpnaprotyste. Jo pasisakymai ir pamąstymai visad prasilenkia su realybe. Tokie jau tie Lietuvos liberalai, vieni bankrutavo, kiti bankrutuos. Ir Dievas te jiems padeda.

Na, po viso šito        2014-06-5 11:28

ką perskaičiau komentaruose, tai tik ir beliko lietuviams išsirinkti tik juos liberastus, juo labiau ,kad jau gerą pradžią padarėte į euro parlamentą. Žmogus pasakytų: “Išsirinkote dabar gerą “eglutę”, trūksta tik “atitinkamų” žaisliukų”.

Pirma mintis buvo       2014-06-5 10:49

- koks saunuolis ir saziningas Gentvilas- drasiai stojo i kova pries savo bendrapartiecius ir visiskai nepabugo, kad liberalai ji isstums is savo gretu. Tikrai susizavejau. Bet, kai perskaiciau visa straipsni,- negalejau patiketi, kad Gentvilas dziaugiasi liberalu “laimejimu” pries Neringa taip pat, kaip verti didziausios paniekos Pirciupius sudegine naciai. Bet Gentvilas ar daunas, ar nupezes? Nesupranta, kad savo protine “galia” taip pasiko liberalams? Juk zmones normalus jo zodzius tapatins kaip visos partijos nuomone! Taigi, as net dziaugiuosi, kad liberalai dar daugiau “isgarses” ir zmones, uz juos balsavusieji,  pagaliau protan ateis. Kad tik konservatoriai patiems “prisikanciu” sebru kuo daugiau surastu! Bet daugybe pensininku, tremtiniu ir parsidavusi baznycia tik akelemis klapses ir… vistiek uz juos balsuos (nepriimkit visi pamineti tiesiogiai- sneku apie sukvailejusius).

ka gi       2014-06-5 8:15

o jus uz juos balsuojat? neteksit savo kaimu…

to nustebusi       2014-06-5 7:15

burbeti mes,tik mokam,tai kodel visiems neparodete,kad jis buvo girtas????

aš.       2014-06-5 7:04

pagal degradavusį Gentvilą, liberalai-fašistai,nekalti Pirčiupio žmonės-nekalta venckienė.prancūzai jau būtų sukėlę neramumus,o toks veikėjas turėtų slapstytis.deja čia ne prancūzija.

RaiN       2014-06-4 23:24

Šikną šitam Genitalijui gerai prispardyti i tvorą galva įspraudus.Daugiau demesio tas madam Gricacujevos palikuonis tikrai nevertas.

Nustebusi       2014-06-4 20:52

Tikriausiai girtas buvo iki žemės graibymo, kad tokius niekus kalba. Rašau dėl to, kad keli mėnesiai atgal mačiau kaip visiškai girtas stovėjo apsikabinęs stulpą, nes visiškai negalėjo paeiti, o šalia tikriausiai jaunos jo padėjėjos. Dabar labai gailiuosi, kad nenufotografavau šio liberasto. Iškrypelių partija, daugiau neturiu ką pasakyti.

liberalai neivertina vieno dalyko       2014-06-4 20:47

vis daugiau zmoniu Lietuvoje reikalauja TIESOS. Tad nesitikekite, kad kraupus elitiniu pedofilu nusikaltimai bus pamirsti.
Jungtineje Karalysteje pedofilu aukos liudija ir po 20- 30 metu. Niekas nepamirsta. Taip pat ir Lietuvoje.

o gal,        2014-06-4 20:05

mintis kyla, po liberalų akibrokšto, Pirčiupy tragediją įžiebė nacistais persirenge tautos vado chebra?

skaitytojas       2014-06-4 18:49

Gentvilas norėjo pasakyti, kad liberalų pergalę Konstituciniame Teisme pries Venckienę violetiniai, patvoriniai (supraskite Venckienės gerbėjai) vertins, lygins su nusikaltėliais, sudeginusiais žmones Pirčiupyje. Ir tuo pačiu paaiškės, kiek daug dar liko Venckienės gerbėjų. Savo pergalę liberalai vertina kaip didžiulį laimėjimą, bet jų pasąmonė pakiša mintį sulyginti savo poelgį su Pirčiupio tragedija. Faktiškai tiek jie, tiek konservatoriai ir kit, visiškai atmesdami, ignoruodami visas Garliavos įvykių pasekmes, neištirtas žmogžudystes, neišsiaiškinę, ar Venckienė gyva ir nesiekdami jos sugrąžinimo, elgiasi niekšiškai. Ir, kaip matote, Niekšų pakankamai daug visuose valdžios sluoksniuose.

rym       2014-06-4 18:04

Siaubas ...ir cia skaitosi seimo narys?Uzsienyje is kart apkalta butu jam surengta ir pasalintas butu is perlamento.

Niekšų gauja       2014-06-4 18:03

Liberastai

to tegul bus..        2014-06-4 17:54

ką duodi kitam, tą gausi atgal su kaupu - toks dvaios priežasties-pasekmės įstatymas.
žinok.

total košmar       2014-06-4 17:44

Gentvilas - senstelėjęs, susireikšminęs plikis pirdyla. Von tokius, atsiprašant, politikierius

Tegul bus prakeikti       2014-06-4 17:33

Visi seimo liberastai ir balsavusieji už juos. Atsirugs jiems visiems.

Geda Gentvilui !       2014-06-4 16:58

Gentvile,kai isaiskes visa Tiesa,kur Deimantele pasakojo visa teisybe,ar neteks stoveti prie gedos stulpo,nes ta pati iskente Kalanta ir JO seima,kai buvo saugumo ir tuometines valdzios kaltinami ir juodinami nebutais dalykais,o siandien prie Jo paminklo priversti nusilenkt ir atiduoti pagarba ir padeka .

beje,        2014-06-4 16:57

o kas čia blogo, jei panaikins mandatą seimo narės, kurios ir taip nėra?

Man neaišku.

panaikinti        2014-06-4 16:55

ir kuo greičiau. Kas per nesąmonės. To jokioje valstybėje nėra. Tai pasityčiojimas iš rinkėjų.

aišku       2014-06-4 16:53

kad reikia Venskienei mandatą panaikinti. Juk ne už tuščią kėdę balsavo rinkėjai.

skirtingos svorio kategorijos       2014-06-4 16:47

Nacius bent buvo už ką nuoširdžiai neapkęsti,nes jie turėjo kažkokį turinį.Limberlalai nebent glituma ir skeletais spintoje pasididžiuoti galėtų.Kaip antai jaunojo Eligijaus baliukai su kriminalinio pasaulio atstovais,gal net bendras versliukas.Netikiu,kad visos nuotraukos buvo sunaikintos.
Pirčiupių tragedija,beje,vis dar nėra normaliai ištirta.Remiamasi naftalinine sovietine versija.Gal dėl to,kad vieno iš tragedijos kaltininkų-G.Zimano anūkė yra vieno įtakingo Lietuvos diplomato žmona,o dukra Olga-Santariškių klinikų vieno iš centrų vadovė?Galėjo ir SS policijos smogikai,žinoma,Pirčiupius sudeginti,bet reikalingas naujas normalus tyrimas.
Dabar tai niekas nieko nepadarys melo buldozeriui,bet ateityje bus įdomu stebėti limberlailus su šlapimo bonkutėmis kankinio mina tampomus po teismus. smile

Senjora       2014-06-4 16:25

Na iš Gedvilo tokio nusišnekėjimo nesitikėjau. Cinizmo viršūnė! Menkaverčiai kaltinimai tik baudos teverti, o sulyginimas su Pirčiupio tragedija. Pareikalaukit iš prokuratūros ištyrimo, įrodykit ir reikalaukit ekstradicijos. Kodėl šitiek metų tokia byla apgaubta gandais, o ne įrodymais. Pasirodė, kad liberalai marionetės, kuriems fašistų padaryti ir tiek metų nepamiršti nusikaltimai yra pavyzdys kaip reikia sutvarkyti nepaklusniuosius. Lietuva! Atbusk! Kur eini? Vienintelė viltis kaip tauta nepamiršo Pirčiupio taip nepamirš ir vaiko tragedijos.

DE'ŽAVU       2014-06-4 16:03

gentvilai, ar žinai ,kaip baigėsi PIRČIUPIO kaimo naikintojams?

Tau jie herojai?

zero       2014-06-4 15:36

Na, jei E.Gentvilas jau apsiskelbė (apsidžiaugė) vokiečių fašistų “koviniais veiksmais” (kaimų deginimu), tai antras žingsnis, manau, turėtų būti jo oficialus pasiūlymas pervardinti nusususią Klaipėdą į didingą Memelį, trečias žingsnis galėtų būti jų ideologinės vadovės paskelbimas fiurere ( ką čia v.Landsbergis su savo “Lietuvos Dalia”).
Zigh hail, her Gentvilas.

fasistai degina Garliava, kaip Pirciupius       2014-06-4 15:20

tai jei liberalai fasistai, tai Konstitucinis teismas aplamai Gestapo guzta? Tikiuosi, ka jie pridirbo pedofilijos byloje, viena karta bus teisiami uz nusikaltimus zmoniskumui. Geriausia bausme butu kaip niurnbergo proceso balvonams.

Vilniete       2014-06-4 15:08

 
P.Gentvilai,pasirodo kai darai blogą darbą tai ir Dievas liežuvį atpalaiduoja nelaiku,todėl prisišnekėjai ir parodei savo” gudrumą”...

bliiiiinnnn       2014-06-4 15:04

o as kazkada uz shit’a dieda balsavau…

SVEIKINAM       2014-06-4 14:43

naują partiją - LIBERLFAŠISTUS…

Klaipėda       2014-06-4 14:33

man gėda, kad tas nutukęs, pamėlęs, šlykštus diedas yra iš Klaipėdos:(.

Regina       2014-06-4 14:23

Tas ir skaudžiausia, kad mus valdo savi fašistai. Čia jau, ne tik kai kam atrodo (pagal Gentvilą) bet ištikrųjų taip ir yra.Sotūs pilvai visai užspaudė smegenis. Dauguma seimūnų ir žurnalistų kuprevičiaus lygio. Iki ko nusirito Lietuva.

AAA       2014-06-4 13:57

Išsigimėlis

joooo       2014-06-4 13:54

Atleisk mums,Drasiau…/neringavenckienecom/.

aaaa       2014-06-4 13:35

ponas Gentvilas norėjo išsiaiškinti, kiek žmonių tiki, kad “pedofilijos klano Lietuvoje nėra”? Visi visi įtikinti, pone Gentvilai, kad tokio klano, o ypač tarp aukštų pareigūnų, tikrai tikrai nėra. Tikrai nėra.

nuomonė       2014-06-4 13:33

Na ir šlikštynė tas Genviliokas. Siaubas!!! Už tokius sugretinimus reikia jį vyti iš seimo. Bet kas tą padarys, nes ten dauguma tokių nukvakelių...
Lietuva, kur tu eini???

Lietuva pasiekė tą stadiją,kai        2014-06-4 13:31

nesinori klausyti,žiūrėti,skaityti.Atrodo,kad tai kažkada buvo…Tačiau dabar veidai labiau rūškani ir be vilties..Lietuva ritasi žemyn,gal tik plonas sluoksnelis apgaulingai save apgaudinėja ir svaiginasi iliuzine materiale laime.Tapi ilgai nebūna.Parašyta,gal netiksliai,kad “jūs pajusite suspaudimą,bet būkite drąsūs:AŠ NUGALĖJAU PASAULĮ”,-kažkurioje,ne taip ir svarbu,Evangelijoje…Vis dėlto,kad nužudė Kedį?Gentvilas sau meluoja ,kad jo nenužudė,bet iš tiesų,jis nužudytas…kaip sako V.Bukovskis,valstybė statoma nuo stogo.Na,na…

Neponui Gentvilui primygtinai       2014-06-4 13:26

reiktų perskaityti V.Bukovskio netoliese esantį straipsnį.Tai pranašiška ir sužinoti link kur ritasi pasaulis ir jei Lietuva nebus sėkminga9o neteisingoje šalyje taip ir būna),jos laukia labai nemalonūs dalykai,už kuriuos bus atsakingas ir neponas Gentbvilas.Toks neteisingumo jausmo sėjimas uždeda labai žiaurią atsakomybę.Mėsmalė jau vyksta.Geriau laiku atsistatydinti,nusišalinti,atsiriboti.

Nuo ko viskas       2014-06-4 13:25

Cini(z)n(m)as patikėjo visais stipriais vyrais ir moterimis, tik nepatikėjo vargšo silpno vaiko ašarom. Kažin kodėl nepatikėjo vaiku, nesiteikė jo dar ir dar apklausti.

nėra žodžių       2014-06-4 12:56

nesupratau iš ko Gentvilas čia tyčiojasi: iš Pirčiupio aukų ar gerb. teisėjos N. Venckienės?
Cinizmo, beširdiškumo viršūnė.

Supra       2014-06-4 12:51

taigi, pagal Gentvilą išeina taip, kad jie, liberalai, yra tikri fašistai. Aš taip supratau jo žodžius.

VINCUI       2014-06-4 12:33

Labai abejoju p.Vincai…kai medijoje gandai sklando, kad N.Venckienė kalta dėl neaiškių “nusikaltimų ” , tai visiškai jūsų nesuprantu ką norite pasakyti? Ar norite pateisinti liberalą?

Vadakste       2014-06-4 12:26

Parasiau 15 min. komentara , kad seimo nariai jau dedasi tokie saziningi , tai kodel nesiulo teisesaugai is naujo tirti tos pedofilijos bylos , o zinot 15 min. portalas komentaro nespausdino , nepraleido , tai cia tokia teisybe , tiesa musu Lietuveleje. Ziaurus, be tiesos atejo i musu Lietuvele laikai.Kodel ,tai atsitiko ir kas kaltas?.Ar mes tokioje netiesos valstybeje norejome gyventi , tai manau, kad ne.

tai       2014-06-4 12:04

cinizmas politikoje ir gyvenime.

Vincas       2014-06-4 11:40

Pirčiupio tragedija tai nepamatuotas, žiaurus,beprasmis kerštas.Gal gentvilas tą ir turėjo mintyje,palygindamas su Neringos atveju.

To 12:29        2014-06-4 11:35

Kame jo tas protas?-aiškumo prašau ...

Atsitokėję       2014-06-4 11:29

nuo šoko žmonės prisimins, kad gentvilas visgi protingiausias tarp tų visų liberastų. Iš to seka, kad na, patys suprantate.

Atsakymas klausimui...       2014-06-4 11:23

Negi toks žioplas ir nesupranti, jog liberalai seniai besmegeniai tik su kaukolėmis. O dabar aš klausiu: prie ko čia violetiniai, kada kalba eina apie liberalus ir Gentvilo nusišnekėjimą?

Gilesnė mintis       2014-06-4 11:21

O gal norėta pasakyti, kad taip kaip ne vokiečiai degino, taip ir ne N.V. čia kalta.

Fašizmo garbintojui-apkaltą       2014-06-4 11:09

Už fašižmo darbų garbinimą ,už džiaugsmą dėl 119 žmonių  kančią ir žūtį, ponui priklauso APKALTA.Žiaurūs tie liberplikiai, nes nebesusigaudo situacijose

Klaipedoje       2014-06-4 11:02

liberalai labai paklausus,idomu kokie ten zmones gyvena avinai ar runkeliai?????

DIEVAI       2014-06-4 11:00

Kadagi nesuprata žmonės o LIBERASTAI spranta-jie dievai.
Apsaugok DIEVE Lietuvą nuo iškrypėlių.

35 celsijaus       2014-06-4 10:44

Būtų 35 laipsniai karščiai - pamanyčiau, kad Gentvilo smegenys perkaito per plikę. Bet nekaršta.Šitaip nusišnekėti gali tik su sveikata turintis problemų individas

o kas toliau?       2014-06-4 10:40

na, padarys apkaltą, pašalins Venckienę iš Seimo - ir kas toliau? Ar pagaliau skelbs jos ekstraciją, ar ne? Ar prokurorai apskritai ketina jos ieškoti, ar ne? Ar ketina ją teisti, ar pakaks iš Seimo išgrūsti? Gal tik to ir siekta?

rimas       2014-06-4 10:32

Kas buvo Didieji Vadai Valdzioje kai buvo sudauzyta Garliava? Kodel nepalauke valandeles kol atvyks danu ekspertai?

Jurga       2014-06-4 10:32

Klausimas ,ar Gentvilas pats myli vaikus ar tik gina savo bendrapartiecius . Oi isipainioje tie liberalai i elitiniu pedofilu gretas ,dreba ir labai bijo tiesos .

Rita       2014-06-4 10:25

Patys liberalai prisipazino kad yra tokie patys kaip ir tie budeliai kurie sudegino Pirciupio kaima . LIBERALAI LIETUVOS BUDELIAI .

Anikė       2014-06-4 10:13

Sąrašinių ir mąstymas užblokuotas.Tai jie Klaipėdą pavertė nešvarių pinigų
plovykla.

VENCKIENĖ       2014-06-4 10:02

kaip žmogus ir kaip politikė praaugus šituos genvilus ir šiaulienes šviesmečiais.Jie jai pavydi ir jos bijo..Todėl ir stengiasi ją sunaikinti.Ir tai parodo, kaip teisingai ji elgiasi ir numato viską į priekį, nes kaip ji sakė, taip viskas ir rikiuojasi…
  Ir kokie menki pasirodo jakilaičiai,išpurtę gentvilai su savo “draugeliais” ir visos Seimo šiaulienės - visas 80 “juodasis sąrašas”....

vilte       2014-06-4 9:35

Po tokiu politiko zodziu turetu sekti apkalta jam paciam , ar ne per daug sau leidzia tokie dvasios ubagai…apie Konstitucini Teisma jau nera ka kalbeti…

www       2014-06-4 9:31

„Ką gi, prieš 70 metų birželio 3-iąją fašistai sudegino Pirčiupių kaimą, o šiandien liberalai – N. Venckienės imunitetą“. Reikia paklausti, ar šiam žmogui viskas gerai su galva.

joo       2014-06-4 9:29

Dar galėjo palyginimui pasakyti , kad liberalai pasidarbavo kaip žydšaudžiai pvz. Paneriuose, bet šitas šlykštynė žino, kad už tokius žodžius reikėtų atsakyti - negalima , o pasipuikuoti kaip fašistui sudegintais lietuviais Pirčiupio kaime liberalui pats tas, juk niekas nenubaus ir nepasmerks.

stalius       2014-06-4 9:24

nu dar viens cviekas į lepederalų grabą. Patys insikalė.

judo darbas       2014-06-4 9:23

Nemalonu vakar buvo žiūrėti į atidirbinėjančius gentvilą, jakilaitį
ir tą socdemų meteriškę. Ir už kokias nuodemės toks gėdingas ir
sunkus darbas ?

aba       2014-06-4 9:06

Juk tai puiki proga inicijuoti apkaltą pačiam liberastui. Savo partiją sulygino su fašistais ir tuo didžiuotis…

to Geda       2014-06-4 8:58

Tas nieksas puikiai zino,ka galima mineti o ka ne..

nuomonė       2014-06-4 8:37

tas nykštukas prakaituotas galėtų dar bent 30 cm paaugti.

Gėda       2014-06-4 8:34

Baisi gėda. Vakaruose po tokių žodžių politiko karjera būtų baigta. O Lietuvoje net neatsiprašoma. Tik pagalvokite, kas būtų, jei Gentvilas vietoj Pirčiupių būtų paminėjęs Panerius, IX fortą? Kodėl lietuviai kaip avinai leidžia iš savęs, savo tautos aukų taip baisiai tyčiotis?

motina       2014-06-4 8:32

Liberastai labai jau įtartini…Matomai patiems uodegos svyla, kad taip puola ir šmeižia Neringą. Jiems tiesa nereikalinga. Jiems svarbiausia sunaikinti Neringą.
O apie Gentvilą galvojau geriau. Pasirodo, žiauriai klydau…..

Nuomone tokia,       2014-06-4 8:30

patys liberastai save sutapatino su fasistais, tai nera ko kaltinti visuomenes, kuri apie juos irgi taip pat galvoja.Galetu persivadinti savo partija i liberastfasistu partija.Na ka gi, stai visi zeminamieji isgirdom visagaliu liberastu nuomone, tik ar ilgai bus tokie visagaliai. Po rinkimu ir melianas su capliku tik zuokui.

įtariu,       2014-06-4 2:00

kad kai tik kuris papuola į Seimą,tai ten vietoj sukruša smegenėlės jei ne pinigai,tai labai dideli pinigai.Ir vietoj prarandama sąžinė.Pavojingas tas Seimas.Degradacijos vieta,todėl ir nenuostabu,kad pasijunta “briusais visagaliais”.Tik jiems suteikta teisė visus šmeižti ir žeminti…ir už tai neatsakyti,nes ponai turi neliečiamybę!!!

Atsiprasau,bet       2014-06-4 1:56

Kodel visi ,kurie save skaito “rimtais politikais”-paskutiniai kvailiai…

pasibaisėjau       2014-06-4 1:50

Gentvilu.Pradžioj maniau,kad jis padorus,bet,pasirodo,liberastas.Tfu!!!!!!!!!!!!

Canada       2014-06-4 0:51

Tai sitas Gentvilas rimtas politikas? Koks sh… turi but zmogaus galvoje, kad jis lygintu save su naciais, o savo oponenta su iszudytu lietuviu kaimu? Tokie degradai pas mumi is politikos salinami. O pas jumi?

Al.       2014-06-4 0:17

Žiurkės, apsimetančios laisvės kariais.

algis       2014-06-3 23:36

Vienas teisėjas buvo nušautas, galų nerado. Kita teisėja, net ir tapusi seimo nare, buvo priversta pradingti iš Lietuvos, pagrindinė liudininkė, Mergaitė pagrobta ir paslėta… šioje istorijoje žuvusių daugiau nei likusių gyvų ir niekas neištirta… Ir tokiame kontekste Gentvilas švenčia kažkokią pergalę??? Nenorėčiau tikėti, kad jis kvailas, belieka atvejis, kad jis, kaip ir Šimašius, palydėjęs Ūsą paskutinėn kelionėn, šioje istorijoje kažkaip įsipainiojęs.

aba       2014-06-3 23:28

Ar tas vargšas liberastas bent žino kaip baigė fašistai? Negi ir sau to linki?

baisu       2014-06-3 23:24

Kaip baisu visokie gentvilai,masiuliai ..nu baisu.

Ieva Stasiui       2014-06-3 23:19

Ne, negali. Pirčiupius ir Ablingą tikrai sudegino vokiečiai. Jei Lietuvos politikai gerbtų savo tautą ir valstybę, Grybauskaitė birželio 3 dieną su Vokietijos ambasadoriumi būtų Pirčiupiuose ir dėtų gėles lietuvių sudeginimo vietoje.

Komentaras       2014-06-3 23:07

Zodis-ne zvirblis, sakytas pasimirsta, o parasytas-istorijai isliks. Aciu p. Gentvilui uz rasytinius zodzius, kurie parode jo dvasines degradacijos laipsni.Na, o pasaulis tinkamai ivertino fasizmo nusikaltimus, tikekimes, tinkamai ivertins ir p. Gentvilo & Co “zygdarbius”.

toks ir Konstitucinis teismas       2014-06-3 23:05

Koki nusikaltima padare Venskiene,kad jei reikejo panaikinti seimo nario neliecemybe.Uzmuse zmogu?Pavoge milijona?Ji pasake kelis blogus zodzius apie teisingiausius pasaulyje lietuvos tesejus.Ae Teisingumas lietuvoj klesti?.Taigi ir Paksui konstitucinis teismas nutarė, kad jis šiurkščiai pažeidė konstituciją dėl trijų dalykų. Paskui, kai jį sąmokslininkai nuvertė, Aukščiausias Teismas du dalykus pašalino, Pasirodo, kad Paksas nieko nepažeidė, tik neįtiko mafijai. Taip ir su Venckiene. Neišklausius pačios Venckienės, niekas neturi teisės jos pašalinti iš Seimo. “Konstitucinis teismas” pats šiurkščiai pažeidinėja konstituciją.

Stasys       2014-06-3 22:49

Ar negali būti, kad “vokiečiai sudegino Pirčiupį”, taip pat, kaip jie “nužudė” lenkų kariškius Katynėje?

Danielius       2014-06-3 22:48

Gentvilai,labai nesidžiauk,nes lazda turi du galus,,, dar nežinai -kas taves laukia?

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Linas Karpavičius. Europietis pagal „išplėtotą žaliąją dienotvarkę“

Asta Višinskaitė-Katutė. Artėja laikas, kai baigsis nelegalų sulaikymo terminas

Jolanta Miškinytė. Naujienos iš Lenkijos

Vytautas Vaikšnoras. Visi klausiate, ką daryti? Kadaise rašėme skundus į Maskvą, dabar teks rašyt į Briuselį

Lenkija mažina mokesčius, kad sušvelnintų infliaciją, o Lietuva…

Auksinės J.Erlicko mintys: ateity taip pat svajoju tapti gėjumi. Nes tada matyčiau daugiau grožio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

Televizijos kanalas CNN išbalino odą juodaodžiui

Ar migrantų krizę lemia civilizacijų susikirtimas?

Delfių pripagandisto sadistiniai džiaugmai

Yra toks talentas

Propagandos anatomija arba kas LRT širdį drasko?

5-11 metų vaikai Lietuvoje nuo COVID-19 bus pradėti skiepyti jau gruodį

Palaiminta tikybos mokytoja

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.