Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Religijų dialogas

ES komisaras: „Islamas yra mūsų ateitis“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 31 d. 0:54

18     

    

ES komisaras: „Islamas yra mūsų ateitis“

Bandote nuspėti, kaip Europos Sąjunga mato Europos ateitį? Nespėliokite – ES pareigūnai ir patys pasisako, rašo Jonas Bengtssonas portale samnytt.se.

Štai aukštas pareigas einantis ES tarnautojas Fransas Timmermansas susitikime su dešimčia imamų pareiškė: „Islamas yra mūsų istorija, islamas yra mūsų dabarties dalis ir islamas bus mūsų ateities dalis“.

Tuo metu, kai vis daugiau nerimaujama dėl vykstančios Europos islamizacijos, ES ir toliau nenori šio nerimo išgirsti. Prieš keletą dienų ES komisaras nuo Nyderlandų ir Europos komisijos pirmasis vicepirmininkas Fransas Timmermansas vedė apskritojo stalo susitikimą su dešimčia imamų iš šešių ES šalių narių (Vokietijos, Prancūzijos, Olandijos, Italijos, Belgijos ir Bulgarijos).

Po šio susitikimo parengtame pranešime spaudai įtakingas olandų politikas Fransas Timmermansas paaiškino, kad islamas yra Europoje tam, kad ... joje ir pasiliktų.

„Kaip mes padėsime savo gyventojams, nežiūrint jų kilmės, suvokti įvairovę, kuri yra Europos visuomenių tikrovė, nulems ir tai, kokia bus mūsų bendra ateitis“, – sakė Fransas Timmermansas, jau pagarsėjęs savo pagarba islamui.

Tokių susitikimų tikslas, Franso Timmermanso nuomone, – sukurti atviresnį ir gilesnį dialogą su musulmonų visuomene, ypač tokiose srityse, kaip imamų išsilavinimas, musulmonų diskriminacija, grėsmė, kylanti iš kraštutinių dešiniųjų ir „islamiškojo ekstremizmo“, o taip pat galimybės ramiai ir rimtai diskutuoti, kokių iššūkių ir galimybių mums tikėtis, kurias siūlo migracija.

„Islamas yra mūsų istorija, islamas yra mūsų dabarties dalis, jis bus ir mūsų ateities dalis“, – tąkart tikino Fransas Timmermansas.

Parengė Daiva Jakubonienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Mums visiems        2018-04-6 7:51

“ateinantis Teisėjas” yra Kristus, o Marginalui kas?

VaidasVDS       2018-04-3 13:11

Jau geriau Bahá‘u’lláh tikėjimas, nei islamas. Tas tikėjimas galėtų būti ir tikru ledlaužiu, bent jau islamo išpažinėjams…

Marginalas       2018-04-3 12:49

Islamas, be abejo, geriau nei zoocentrizmas ar sodomodemokratija. Tačiau nei zoocentrizmas, nei sodomodemokreatija nelaimės, laimės ateinantys Teisėjas, o islamas yra jo “ledlaužis” (Viktoro Suvorovo prasme).

VaidasVDS       2018-04-1 21:26

Gyvatės kiaušiniui
O jums labiau patiktų, jei vienos religijos kariautų su kitomis, ne tik žodžiais, bet ir veiksmais?
Jums dar tai nenusibodo?
Jums patinka religiniai karai Airijoje, ar religiniai smurtavimai, ar įvairaus plauko “karai”, džihadistams sprogdinant tiek savus, tiek svetimus “netikėlius”?
Jums to labai trūksta?
O juk Jėzus buvo internacionalistas. Atnešė tikrą tikėjimą ne tik žydams, bet ir pagonims, ir visoms tautoms.
Vienas Dievas yra visoms tautoms, ir visos tautos yra Vieno Dievo.
Tautos neturėtų siekti naikinti vienos kitų, ar kitaip užkariauti. Jos turi siekti bendradarbiavimo. Bet pirmiau turi sekti religijų bendradarbiavimas. Juk net islamas kai kuriais laikais sugebėjo bendradarbiauti su krikščionybe, nesvarbu, kad kai kurie jų vadai to nepalaikė ir nuolat kėlė nesantaiką.
Juk Jėzui tikrai priklauso šie žodžiai:
“Palaiminti tyraširdžiai: jie regės Dievą. Palaiminti taikdariai: jie bus vadinami Dievo vaikais.”
O jūs ką, vis dar kariauti norite? Vis antikristų visur ieškote. Gailitės, kad inkvizicijų laikai pasibaigė. Kartais nekenktų į veidrodį pažiūrėti. Visų religijų fanatikai yra didžiausia nelaimė dabartiniam pasauliui.

Tvankstas       2018-04-1 15:46

Atsiprašau, reisas MH 17/ KL 4103, nyderlandišką numerį pavyko rasti. Vienas reisas Malaizijos lėktuvu, kitas reisas - Nyderlandų KLM. Aukų artimiesiems Nyderlandų vyriausybė numetė smulkšelpes, o aukų komiteto vadovui pradėjo politinį persekiojimą, gąsdinimus, susidorojo ekonomiškai.

Tvankstas       2018-04-1 15:23

Frans Timmermans yra iš Maastricht Nyderlanduose, jo sūnus jį sutinka žodžiais : ‘Sveikas, niekieno nerinktas Europos biurokrate’. Neįsivaizduojamas aukštumas Nyderlanduose užėmė vaikinas iš Maastrichto Nyderlandų vyriausybėje prie M. Rutte - tapo užsienio reikalų ministru, ne pagal jo protą aukštas postas. 2014.07.14 Ukrainos užs. reikalų ministerijoje buvo pasitarimas, susirinkę ambasadoriai buvo perspėti - sukilėliai Donbase turi naujas galingas priešlėtuvines raketas, galinčias siekti 10 km aukštį, Nyderlandų ambasadorius persiuntė į Hagą, ten perskirstė spec.tarnyboms ir KLM (skrydžių bendrovei). Kadangi spec. tarnybos Nyderlanduose yra geriausios pasaulyje sekant savo piliečius internete ir pasiklausant pokalbius, tai joms visiškai neįdomūs laukiniai Rytai. Neįdomi ši žinia ir politikos princui-regentui C. Eurlings, paskirtam į KLM postą puikiais ryšiais kaip Nyderlandų politikos žentui. F. Timmermans net neturėjo supratimo, kad civilinių lėktuvų negalima leisti skristi virš karo lauko zonos. 2014.07.17 numuštas Malaizijos lektuvas, kurio reiso numeris MH 317/ KM 2402 (ar 3), kurio antrasis numeris Nyderlandų priklausomybės buvo iššluotas iš visų paieškų. Žuvo 298 žmonės, Nyderlanduose kilo didžiulė MIP vystoma isterija kaltinant Rusiją, netyla iki šiol. Kažkodėl niekas net nenori prisiminti dviejų žioplių - F. Timmermans ir C. Eurlings, ir spec. tarnybų žinoma. Po įvykio netrukus F. Timmermans katapultuotas ‘gero vyro’ pareigoms ES, žinia, ‘šlapinis’ (mokrušnik) labiausiai tinka pastumdėlio pareigoms, kalbės bet ką, kas bus liepiama. Tas F. Timmermans užsipuolimai ir pastovūs prieš Lenkiją, ypač dėl Konstitucinio Teismo, yra išvis klouniški, nes Nyderlandai visiškai neturi tokio teismo, o Nyderlandų Nationale Ombudsman prof. A. Brenninkmeijer žodžiais, kad konstitucija Nyderlanduose ‘yra mirusi lyg bangolaužis’.
Toks žioplys ir kvailys F. Timmermans ES politbiure yra antras pagal svarbą ir valdo ES.

Kartu su gražiais žodžiais - gyvatės kiaušinis       2018-04-1 14:47

“gerai, kuomet religijos natūraliai ir draugiškai sugyvena bet kokios valstybės teritorijoje”.

Kaipgi, bendrame katile taikiai sugyvena visi ir viskas - visi tikėjimai, religijos, visos tautos ir kultūros. Antikristinėje bažnyčioje visoms religijoms, ką jos beišpažintų ir net jei niekintų Kristų, -  vietos apsčiai atsiras.

Kada išmoksite saugoti savo širdis nuo globalistinės bjaurasties?

Pikc       2018-03-31 23:17

“Straipsnio pavadinimas skamba gana baisiai, nors tikrovėje tai tik politiko pataikavimas vienai rinkėjų grupei kalbant taip, kaip tie norėtų girdėti” - tai pataikavimas labai konkretiems alach-babachų planams (jau dabar tie padarai piktinasi, kad jų kolonizuojamose Europos šalyse per daug vietinių - pvz. https://www.facebook.com/VofEurope/videos/586134918434665/), o apie “natūralų ir draugišką sugyvenimą” su šita fauna svaičioti gali nebent iki infantilumo naivūs veikėjai.
Beje, įdomu, o ką patys “kebababu-akbar” galvoja apie tokius debilus išdavikus kafirus, kaip tas sajūzo komisaras? smile

irr       2018-03-31 20:41

musulmonių gimda - atominė bomba

VaidasVDS       2018-03-31 14:34

Straipsnio pavadinimas skamba gana baisiai, nors tikrovėje tai tik politiko pataikavimas vienai rinkėjų grupei kalbant taip, kaip tie norėtų girdėti (greičiausiai tai tik dar viena politinė veidmainystė).
Iš kitos pusės gerai, kuomet religijos natūraliai ir draugiškai sugyvena bet kokios valstybės teritorijoje. Tačiau bėda gali kilti tuomet, kada ta religija taps tiek galinga, kad taps dominuojanti. Juk reikia įsisąmoninti tai, kad šiandieninė krikščionybė (nelyginant jos su viduramžių krikščionybe) yra iš esmės taiki religija, tuo tarpu islamas yra karinga religija visais laikais, tad jo dominavimas gali liūdnai baigtis tiek kitoms religijoms, tiek ir pasauliui…

na taip taip        2018-03-31 14:11

pagal Biblijinį projektą žydai JAHVĖS ir turi apsipjaustyti pimpalą 7 dieną po gimimo, o žydų vergai į 7 metą, o kas netarnauja žydams tas bus tikrai sunaikintas.  Taip kad gyvenant Biblijiniame projekte teks tapti musulmonais.

dabar -        2018-03-31 14:02

Šv.Velykų šventės. O tai pasakyčiau tiesiai.

nieko stebėtino       2018-03-31 12:45

Timermansas buvo susitikęs su savo potencialiais balsuotojais. Šie komisarai visaip lenda užpakalin imamams , kad šie įkalbinėtų .paaiškintų savo gentainiams , kaip balsuoti visuose rinkimuose. molenbeke tokie politikai taip susikalbėjo su imamais , kad , šiemspolitikams laimėjus postus savi9valdoje, ten žydams nebeliko kas veikti, nes persekiojami jie išdūmėišMolenbeko ir tas anksčiau klestėjęs ir buvęs tvarkingas rajonas tapo šiukšlynu,pavojingu baltiesiems, o žydams ten pasirodyti mirtinai pavojinga.

Fake news       2018-03-31 10:04

Puikus pavyzdys kaip iskraipoma tiesa. Ar nematode sirtumo tarp savoku “ateitis” ir “ateities DALIS”? Pirmoji savoka nusako dominavima, antroji - sambuvi. O kokia dydzio ta dalis jau kitas klausimas.

Gereji žmonės       2018-03-31 9:33

Įsiminkite pavarde to svoločiaus Timmetrmanso ir kad jo Lietuvoje niekada nė kojos nebūtų. Jeigu atvyktų ruoškite ko daugiau kiaušinių jį sutikti.

mulkių dainos       2018-03-31 9:16

jo, jo,  tegul komisarai svajoja apie islamo įsigalėjimą - mochamedai tolerastams pirmutiniams nukapos galvas.
tegu komisarėlis pasidairo kur nors irane ar maroke- kaip ten sekasi pidarams arba mytiūtėms:)
jeigu komisarai tikisi, jog jiems pavyks sukurti kažkokį liberastinį-tolerastinį “islamą”, tai tegu toliau sapnuoja.

islamas biski geriau nei zoocentrizmas       2018-03-31 9:14

putino zoocentrizmas (anot A.Maceinos - zoocentristai buvo Hitleris su Stalinu) nemėgsta islamo.
tai kam irgi nepatinka islamas ar bet kokia religija: prašom kreiptis į tovariščių putiną, kalbėti rusiškai, elgtis rusiškai (vogti, meluoti, ištvirkauti, kenkti, keiktis, girtuokliauti ir t.t.)

pažangi ES ievutė       2018-03-31 9:11

no problem - prisiderinsime:
ant vyčio skydo užklijuosime pusmėnulį, o raitelio kalaviją pakeisime lenktu kardu, bažnyčių varpines perdarysime į minaretus ir bus ok.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.