Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Emmanuelio Macrono siūlymas: už „neapykantos nusikaltimą“ – neribotas draudimas naudotis socialiniais tinklais

Tiesos.lt siūlo   2019 m. vasario 27 d. 7:45

17     

    

Emmanuelio Macrono siūlymas: už „neapykantos nusikaltimą“ – neribotas draudimas naudotis socialiniais tinklais

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pareiškė svarstantis idėją, kad visiems, kurie įvykdo „neapykantos nusikaltimus“, turėtų būti visam laikui uždrausta naudotis socialiniais tinklais.

E. Macronas šią idėją išsakė kasmetinių pietų su Žydų institucijų Prancūzijoje atstovų taryba (angl. Representative Council of Jewish Institutions in France; CRIR) metu. Pristatydamas šią idėją Prancūzijos prezidentas teigė, kad naujasis įstatymas, skirtas kovai su „neapykantos kalba“, oficialiai bus pristatytas šių metų gegužę.

„Europos kova turi tęstis, bet ji yra per lėta“, – aiškino Macronas, idėją uždrausti prieigą prie socialinių tinklų tiems, kurie laikomi įvykdę „neapykantos nusikaltimus“, palygindamas su futbolo chuliganais, kuriems uždraudžiama lankytis futbolo varžybose.

Kaip tokio tipo įstatymo veikimas galėtų būti užtikrinamas praktikoje, lieka neaišku. Vis dėlto už Prancūzijos skaitmeninį sektorių atsakingo valstybės sekretoriaus Mouniras Mahjoubi teigimu, ši idėja nėra utopiška: „IP adresas yra tai, ką Twitteris turi iš kiekvieno vartotojo, kuris savo platformoje paskelbia žinutę. Jis [Twitteris – red. past.] privalo taip greitai, kaip tik įmanoma, persiųsti jį [IP adresą – red. past.] teisėtvarkos sistemai, kad autorius būtų greitai identifikuojamas ir tuomet „mes galime tęsti“.

„Šiandien nebėra priimtina, kad platformoms, kurios turi priemonių pagelbėti teisingumui ir policijai nustatyti tapatybes asmenų, įvykdžiusių nusikaltimą virtualioje erdvėje, prireikia keleto savaičių, net mėnesių, kol informacija pateikiama“, – priekaištaudamas pabrėžė M. Mahjoubi.

Parengta propatria.lt remiantis užsienio žiniasklaidos informacija.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pirmyn, vergai nužemintieji...       2019-03-2 16:59

Va taip, stepas po stepo einama į liberalmarksizmo diktatūrą, arba, tiksliau, į Dž. Orvelo 1984-sius.

Www       2019-03-1 15:10

O ar bus baudžiami tie kurie darbais vygdyti Tautų genocidą ? Ar bus uždraustas, globalizmo, komunizmo, liberalbolsevizmo ideologija? Aš manau ne su neigiamais komentarais reikia kovoti o su tais kurie niekšybes žmonijai krečia.

Jules       2019-02-28 11:29

Šiaip manyčiau, kad Maldeikova Makrono neišgelbės, nes Dezinformacijos era(L’ère de la désinformation) eina į pabaiga - Vilniaus Žirmūnuose anarchija ir pasimetimas, praregėjus, ką nabagai išsirinko? Karoliniškėse Vilniuje padėtis irgi ne geresnė - politikos davatkos pasimetusios - rašo laišką Seimo Jurgiui, kaip tie Sultonui. Dovanokit už korektūros, stiliaus ir skubėjimo klaidas.

Jules       2019-02-28 9:53

Nieko tokio, mguščica Maldeikova su savo traukiniu pralauš Briuselio sieną ir padės išsigelbėti Macron‘ui. Nieko tokio pavojingo, jei Maldeikovos traukinys bus trumpam Tauragėje sustabdytas patikrai. Draugė –ponia labai „chitra“, turi gerą kakarinę ir uoslę bei ypatingą vyrioką, todėl mokės apsukti galvas mūsų muitininkams ir pasieniečiams – traukinys greit pajudės iš Tauragės ir prašvilps per Šarlotės tiltą kaip patrakęs, kaip kadais tas užgrobtasis Trockio traukinys, link Karaliaučiaus per Berlyną į Briuselį. Briuselio sienos bus pralaužtos. „Zu Asche, zu Staub. Dem Licht geraubt doch noch nicht jetzt – palaukime iki gegužio - Wunder warten bis zuletzt – ponios stebuklas lauks iki paskutiniųjų Babilone. Ozean der zeit – ewiges Gesetz. Zu Asche, zu Staub“(Nikoros). Taigi, žiūrėkit serialą „Babilonas Berlynas“ per LRT.tv ir suprasite, kodėl Maldeikovai pasiseks Macron‘ui pagelbėt. Į pelenus, į dulkes, ponios ir ponai, draugai. Svarbiausia šviesa, kurios dar nėr, bet pro sienų pralaužimo jos bus iki valiai.

Tvankstas       2019-02-28 1:54

Jules - dėkui už Balzako žodžių paskelbimą, taikliau nepasakysime.

Tvankstas       2019-02-28 1:51

Kitaip ir negali būti totalitarinėje liberalizmo diktatūroje tolygioje Stalino demokratiniam centralizmui - pajuokavai ir i narva su apinasriu.

Jules       2019-02-27 23:13

VU docentų žiniai apie tai, ką kadais sakė Balzakas, kad tėra dvi istorijos – viena melaginga oficialioji(dėstoma VU ir mokyklose - mano pastaba), o kita slapta, kuri atskleidžia tikrąsias įvykių priežastis („Il y a deux histoires : l’histoire officielle, menteuse, puis l’histoire secrète, où sont les véritables causes des évènements. (Honoré de Balzac, 1799-1850)“ . Taigi runkeliokams istorija uždrausta BK straipsnių pagalba ir neprieinama, o Banko atstovas Macron‘as uždraus jos paieškas internete net diletantų-bendraminčių būry, o tuos, kurie bandys jos ieškoti be pono leidimo – bus žiauriai baudžiami. Nemanau, kad Nausedux, tapęs prezidentu elgsis kitaip, o Jūs?

Arvydas       2019-02-27 21:53

Pardon, praleidau raidę smile
prancūziškai

Arvydas       2019-02-27 21:53

Mouniras Mahjoubi - labai pracūziškai skamba.

ah1       2019-02-27 21:09

Prancūzai - geltonos liemenės kyla prieš Rodšildų demokratų pastatytą Macroną, o Prancūzijos resublika -FR plakatuose, užrašuose tapatina su Femily Rodsild, ir gali būti kad taip Macronas kovoja su galimai Trumpo-Rogfelerių remiamoms geltonomis liemenėmis, pačiu Trumpu ir rogfeleriniu sparnu.

speju       2019-02-27 18:08

Speju, kad panasius pasiulymus greitai isgirsime ir Lietuvoje. Gal is valstieciu, gal is bet kuriu kitu taip vadinamu liberalu. Bet manau, kad tai tikrai bus. Beje, galetu pasiulyti ne tik uzdrausti naudotis soc tinklais, bet ir atimti pasus, butu dar paprasciau ir efektyviau. Hmm tik gal taip nejuokausiu, nes dar kai kas ir rimtai priims ir nubalsuos uz tai. Juk tikslas toks geras..smile

Tuoj, tuoj       2019-02-27 15:25

pabirs ir Europoje politkalinių ir Tiesos kankinių milijonai - būsim vėl varomi į konclagerius perideologizavimuikaip anksčiau į Sibirą. Šeštasis LTSR konstitucijos straipsnis per 30 metų pasidaugino ir dabar turime daugybę jo atmainų. Tame straipsnyje buvo sakoma, kad sovietinės visuomenės vadovaujanti ir vairuojanti jėga, jos politinės sistemos, valstybinių ir visuomeninių organizacijų branduolys yra Bolševikų partija, o dabar ji pakeista į Banką ir KT. Raudonoji oligarchija egzistuoja Bankui ir tarnauja Bankui ir KT, kam dar neaišku, kai tai jau visuotinai žinoma. Banko atstovas bus Lietuvos prezidentu, be jokios abejonės.

"liberalūs" draudimai       2019-02-27 15:18

Drausti, drausti ir dar kartą drausti, kol smurtas ir neapykanta iš virtualios erdvės persikels į gatves, nes priežastys vis tiek nebus pašalintos. Tiesiog išminčiai! Su IP adresu tai dar juokingiau. Lyg nebūtų VPN, Tor, Proxy serverių DNS adreso keitimo galimybių. smile

Prasčiokams        2019-02-27 15:15

ir ubagams jokia asmeninių duomenų apsauga negalioja. Visos jų mintys, nuomonės ir žinios apie gautus euriukai keliauja į KGB duomenų bazę ir tai vadinama liberaliąja dimokratija. Žodžiu, Banko, oligarchijos interesai - Dievo interesai.

Tai jau vyksta       2019-02-27 13:15

Kažkas panašaus jau vyksta ir Lietuvoje. FB ,,ant sienos” negali pasidėti ką nori - cenzūruoja, ištrina, nors tai ir nėra ,,neapykantos kalba”, o tik kitokia nuomonė apie vykdomą politiką. Liberastai įvedinėja totalią diktatūrą. Makronas dar tik kalba, bet įvykdys. Ir neliks jokių geltonųjų liemenių. Įrodyk paskui, kad tu ne kupranugaris smile .

KGB žino,       2019-02-27 11:52

ką daro, kaip sutramdyt Tiesos ieškotojus. Taip ir čia mūsų nuomonės pirmiausia keliauja į KGB biurą Čikagoje, o tik po to čia paskelbiamos.

O, liberoidai       2019-02-27 11:49

kyla į lemiamą mūšį prieš runkelyną - įves cenzūrą ir liberal-dimokratinę diktatūrą, atkurs pseudo demokratai totalitarinę sistemą.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Žmonių mažėja, biudžetas didėja, o pinigų vis labiau trūksta

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vaizdo įrašas iš akcijos Šiau­lių bul­va­ro lie­poms iš­sau­go­ti

Vygantas Malinauskas. Prie kokios civilizacijos Mindaugas prijungė Lietuvą?

Kviečiame savo parašu prisidėti prie tarptautinės bendruomenės pastangų išsaugoti Vincento Lamberto gyvybę

Saulius Dambrauskas. Kova už miškų išsaugojimą tęsiasi

Linas V. Medelis. Tiesus kelias į Orvelo pasaulį

Valdas Vasiliauskas. Ačiū partijai ir vyriausybei!

Benediktas XVI. Apie principus, kuriais privalu vadovautis viešajai valdžiai

Robertas Grigas. Apie skundimo paveldą

Raimondas Navickas. Kodėl vėl bandomas griauti lietuvių-žydų konsensusas dėl praeities didvyrių vertinimo?

Liutauras Stoškus. Kalnų parko projekto pristatymas

In memoriam. Jonas Juškaitis

Raimondas Navickas. Šakalienei pasiruošt

Ar suteikti Senovės baltų religinei bendrijai „Romuva“ valstybinį pripažinimą? Povilo Urbšio abejonės (atnaujinta ir papildyta)

Geroji Naujiena: Rinkimės tikrąjį Gyvenimą – čia ir dabar

Verta prisiminti. Pijus XII. Krikščioniškoji sąžinė asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime

Verta prisiminti. Kazys Škirpa. Kodėl mes sukilom?

Gintaras Aleknonis. Sumaišties karuselėje

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dėl Škirpos – tiesa yra kita, pone mere

Vygantas Malinauskas. Kuo skiriasi demokratija pagal JAV respublikonus ir pagal Lietuvos konservatorius?

Paremkime Irenos Vasinauskaitės peticiją „Išsaugokime brandžiąsias Šiaulių bulvaro liepas“

Arkivysk. Sigitas Tamkevičius apie radikaliai pasikeitusias Tėvynės Sąjungos vertybes ir kunigų pareigą netylėti (papildyta)

Vytautas Radžvilas. Dar vienas žingsnis idėjinio-politinio TS-LKD (?) iš(si)gryninimo link

Nuo bačkos. Andrius Navickas bendrapartiečiams: šiandieniniai gebelsai bando įtikinti, kad mes nebeturime moralinio stuburo

Narystę partijoje sustabdęs Rimantas Dagys apie jam skirtas sankcijas: Tapau itin nepatogus ir nepriimtinas TS-LKD partijos vadovybei

Liudvikas Jakimavičius. Rimantas Dagys – pirmoji kregždė

Iš Valdo Benkunsko pašto. Paminklų sostinėje klausimu. Politinė poezija

Sąjūdis „Už Lietuvos miškus“ paragino Generalinį prokurorą, išrinktąjį Prezidentą G.Nausėdą, Seimo Antikorupcijos komisiją apginti viešąjį interesą

Raimondas Navickas. Reparacijos natūra

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.