Įžvalgos

Emanuelis Macronas danų tautai: jūs neegzistuojate

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 1 d. 22:44

22     

    

Emanuelis Macronas danų tautai: jūs neegzistuojate

Jokie „tikri danai“ neegzistuoja. Bent taip mano Prancūzijos prezidentas Emanuelis Macronas, kuris šiuo metu keliauja po Europą siekdamas kuo plačiau paskleisti savo idėjas apie būsimą europinę supervalstybę, besiremiančią liberalizmu ir „žmogaus teisėmis“, praneša Breitbart.

Per savo trijų dienų vizitą Danijoje ir Suomijoje Prancūzijos prezidentas išsakė ir keletą kontraversiškų minčių.

Valstybinio vizito tikslas buvo suburti „progresyvias“ šalis, palaikančias jo globalizuotos ES – supervalstybės, besiremiančios liberalizmu ir „žmogaus teisėmis“, – idėją, rašo Breitbart.

Susitikęs su Danijos karaliene Margaret jis pagyrė Daniją kaip šalį, „kuri yra visiškai atvira visam likusiam pasauliui“. Ir palygino su Prancūzija, kurios žmonės, jo nuomone, „su gališku užsispyrimu priešinasi bet kokioms permainoms“. Ir pasigyrė, kad jau pernai, vos tik išrinktas prezidentu, sugebėjęs išprovokuoti prigimtinės populiacijos „kultūrinius pokyčius“. „Dabar Jūs galėsite pamatyti, į ką Prancūziją pavers jos žmonės“, – sakė jis.

Danų studento paklaustas apie nacionalinę tapatybę Europoje, E. Macronas rėžė iš peties: „tikras danas neegzistuoja – jis yra europietis“. Tas pats esą galioja ir danų kalbai. „Jūsų kalba taip pat nėra danų“, – tęsė jis pabrėždamas, kad tas pats galioja ir kalbant apie prancūzų nacionalinę tapatybę.

Tokie Emmanuelio Macrono pasisakymai sukėlė audringą reakciją Prancūzijoje. Marine Le Pen pareiškė, kad prezidentas, kaip visuomet, „būdamas užsienyje paniekina prancūzus“.

O respublikonas Fabienas di Filippo žengė dar toliau ir priskyrė Macroną galingajai bankininkų Rothschildų šeimai. „Nuo prancūziškosios tapatybės neigimo iki naujo prancūzų tautos pažeminimo – prezidentas Rothchildas Emmanuelis Macronas Danijoje pranoko pats save“, – parašė jis savo Twitter paskyroje.

Parengė Daiva Jakubonienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

rename       2018-09-5 20:34

tūlasas pučiasi esąs didis Macro’nas,
tačiau realiai tas tipelis tėra apgailėtinas micro’nas:)

sapnavau sapną...       2018-09-4 22:52

atklydęs į vikingų kraštus frankų valkata Makaronas, įvirtęs į konungo Hadingo menę surinka, - jūs ne vikingai, jūs europėnai !!! Jau matau, kaip karaliaus dešinėje sėdėjęs barzdočius ramiai nusivalo į barzdą taukuotas nuo keptos elnienos rankas ir iš po stalo išsitraukęs spygliuotą vėzdą juo užsimoja…
O vargeeeee… Kaip leberastiškai nepolitkorektiškai ir nelaiku ėmė žviegt žadintuvas… Veiksmas žadėjo būt teisingas.

labai gerai       2018-09-4 21:49

kad Macronas Danijoje - o ten žmonės puikiai įsidėmi, kas pasakyta - prasitarė, kad ,,Prancūzijoje žmonės su gališku užsispyrimu priešinasi bet kokiomis permainomis’‘. Tai rodo, kad Prancūzijoje viskas toli gražu ne taip blogai, tik reikia turėti kantrybės. Įdomu, kas ten vyksta iš tikrųjų? - dauguma lietuvių moka anglų kalbą, o štai mokančiųjų prancūzų kalbą yra nedaug; be abejo, alternatyviuosiuose informacijos šaltiniuose būtų galima sužinoti nemažai įdomaus apie Prancūzijos patriotines jėgas.

Pikc       2018-09-3 19:54

->“stasys”: ne, ne klaida: “Asked by a Danish student about the future of national identities in Europe, Macron said that “the ‘true Dane’ does not exist — he is a European”.” (https://www.breitbart.com/london/2018/08/30/macron-denmark-true-dane-frenchman/)
Beje, tą patį postringauja ir Vokietijos prezidentas: http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vokietija-kaista-kanclere-cia-nera-vietos-netolerancijai-prezidentas-etnini https,://www.breitbart.com/london/2018/08/25/germans-immigration-country-president/
Taigi, tikrai jokios klaidos čia nėra - jie TIKRAI tokie degradai.

stasys        2018-09-3 14:38

kažkuo tai primena Basanavičiaus laiku kalbas iš lenku pusės ..smile) Lietuvis prasčiokas iš kaimo kilęs negali pretenduoti į tuos pačius didžios tautos apibendrinimus . Tokios kalbos skaldo ES kaip bendrija , viena kai tu kėsiniesi į valstybės atributus ,.. kita aplamai nutrinti senosios Europos kultūrinį sluoksnį . Gal vystyk klaida vertime teksto ..

Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių       2018-09-3 10:31

tokį prancūzų prezidentą kaip Makronas reikia ne tik kad vyti laukan iš to posto, bet ir teisti, uždraudus jam BET KOKIĄ VALSTYBINĘ TARNYBĄ !!!
  MIŠRŪNAS, ŽMOGUS, BE VEIDO, BE ŠAKNŲ, BE TAPATYBĖS !!

elektoratas       2018-09-3 8:46

mums irgi bankininką stumia…

to Clerkenwell        2018-09-3 8:04

Manai, kad Žakas Atali, antrasis sekretorius, praranda valdžią Prancūzijoje?

D > 20:37       2018-09-2 21:21

Kuo pasireiškia draugijos, sudarančios sąjungas su Putleriu, “elitiškumas”? Rotšildo garantija?

Įdomu,jei elitinė       2018-09-2 20:37

draugija į savo tarpą priims necivilizuotą Kremliaus veikėją,įdomu,gal jis keisis?

Ar danams       2018-09-2 20:37

tokie žodžiai patiko?

arba kinas       2018-09-2 20:14

arba mires, arba eurazinis rudasis lokys

Iš kur pas jį drąsa tokius dalykus aiškinti?       2018-09-2 19:01

Kaip galima apibudinti žmogų, leidžiantį sau manyti, jog turi teisę nuspręsti valstybių, tautų, ar žmonių likimus? Nu nepanašus jis į tautų tėvą “draugą” Staliną, ar kitus panašius “didžiavyrius”, nors tu ką.... Labiau panašus į kažkieno kišenėje sėdintį ir atidirbinėjantį. Ar kitas variantas - be to, kad chamas, dar ir tiesiog iniciatuvus idiotas?

Kaip Kremlius neigia ukrainiečius        2018-09-2 18:05

esant tauta, lygiai taip pat globalistas makaronas viešai paneigė danus esant tauta. Jeigu danai tylės, vadinasi, pasakė tiesą.
Priklausyti tautai ir paguldyti galvą už jos laisvę, kaip padarė dešimtys tūkstančių lietuvių kovodami su sovietiniais okupantais, didžiausia Dievo dovana.
Tokie, kaip makaronas, ir savo tautos, ir krikščioniškųjų Vakarų civilizacijos išdavikai. Privalome padaryti viską, kad jų vykdomas Vakarų (vadinasi, ir Lietuvos) demontavimas būtų kuo greičiau sustabdytas. Barbarai jau ne tik prie mūsų sienų, bet ir mūsų civiizacijos viduje, todėl esame neišvengiamų ir lemtingų grumtynių išvakarėse. Dėl Tiesos jokie kompromisai negalimi. NK

Clerkenwell       2018-09-2 14:00

Europoje ateina galas macaronam ir ju kabintojam. Tik gaila, kad vakaru valstybiu zmonem reikejo tiek ilgai, kad susiprastu. Globalistu/marksistu tikslas yra uzpludyti musu Europa zemo intelekto gyvuliais. Taip paivairinus musu gyvenima, mes nebematysime ju kitu nusikaltimu.

Apsaugok       2018-09-2 13:36

Viespatie Prancuzija ir visa Europa nuo Macrono ir jo macronizmo.Bankinis produktas, nieko stebetino.Dydziausias pavojus tame, kad tai vienos is dydesniu ir galingesniu Europos valstybiu vadovas.Ir palaikomas Vokietijos bobutes ruosiasi ir rengiasi pertavrkyti Europa.

Atvažiavai ir apdergiau - progresyvu       2018-09-2 12:50

Jei ponas taip būtų kalbėjęs per prezidentinę rinkimų kampaniją, ar dabar jis būtų prezidentu?
Geras pavyzdys, kokius atsakymus turim gauti iš būsimų “savų” kandidatų - nausėdų, skvernelių ir kitų.
Ponas taip pat pamiršo, kad jį rinko ne danai, kad ne tuos moko, kokia jų turi būti tautybė, pilietybė, kokia kalba kalbėti, ir kieno nuolankiais kumečiais turi tapti. Bent tiek gerai, kad ponas pasirodo visu gražumu. Įdomu, ką apie tokias kalbas mąsto patys danai, ar jie tikrai tokie “progresyvūs”? Ir įdomu į ką pavirs Prancūzija? Į dar vieną musulmonišką Afrikos valstybę?

kažkur girdėta       2018-09-2 10:46

buvo sąvoka “tarybinis žmogus” dabar “europietis”

Žinoma,       2018-09-2 6:23

neegzituoja nei tautos, nei kairė, nei dešinė - tik Bankas ir mega oligarchai, Übermenšai. Žakas Atali, Prancūzijos Antrasis sekretorius, kaip mūsiškis Mitkinas su Beriozovu, užsirūkė.

Ant federalisto E. Macrono "kurpaliaus":       2018-09-2 0:07

„Tikras lietuvis neegzistuoja – jis yra europietis“.
Tas pats esą galioja ir lietuvių kalbai:
„Jūsų kalba taip pat nėra lietuvių“.
Ačiū Dievui, kad globalisto Žako Attali mokinukas taip primityviai išsiduoda.

rinkėjas        2018-09-2 0:05

Kodel mums siūlomas kandidatas čigonas iš švediško SEB banko, o ne iš vietinio Kirtimu čigonų taboro?

kandidatas Nuosėda       2018-09-1 23:29

Kai tapsiu brangiųlietuvosžmonių Prezidentu, pirmo vizito nulėksiu pas mesje Makaroną. Pabučiuosiu jam rankelę. Gal priims į būsimos Euro Pederacijos lyderių būrelį.


Rekomenduojame

Bronius Puzinavičius. Estams pasisekė – jie turi alergijai paminklams atsparią ir galvoti apie praeitį nevengiančią Prezidentę

EŽTT: Norvegija pažeidė žmogaus teises byloje dėl vaiko teisių

Liudvikas Jakimavičius. Išeiviai ir mes, arba Gyvenimas Vezuvijaus papėdėje (papildyta)

Lidžita Kolosauskaitė. Švietimo spindesys ir skurdas

Švedijos parlamento rinkimuose - pažeidimai ir išpuoliai prieš Švedijos demokratus

Valdas Vižinis. Laiškas emigravusiems. Ir VALSTIEČIAMS

Martynas Katelynas. Rinkimai Švedijoje: nevaldoma masinė migracija nulems rezultatą?

Vidas Rachlevičius. Apie Prezidento rinkimų kampaniją kitaip, arba Kas mums visiems atsitiko, kad dabar turime tai, ką turime?

Geroji Naujiena. Jį sutikę net kurtieji girdi ir nebyliai prabyla!

Kaip atsiranda prekeiviai Lietuva?

Roko Gasparaičio interviu su Arnoldu Zdanevičiumi, buvusiu homoseksualu: „Homoseksualizmas yra baisi liga, sielos liga“

Andriaus Švarplio replika A.Lašui, arba Dar kartą apie viešojo sektoriaus (o ne Landsbergių verslo) nususinimą prisidengiant „teise ir laisve rinktis“

Chemnicas: prieš nevaldomą imigraciją protestuojantys vokiečiai priminė Angelai Merkel nuo pabėgėlių rankos žuvusius tėvynainius

Algimantas Rusteika: Prapjaukim pilvą ir ką nors padarykim

Popiežius Pranciškus. „Tikri pinigai kyla ne iš kitų pinigų, o iš darbo“

Andrius Švarplys. Apie lietuviškus influencerius ir JAV „konstitucinę krizę“

Vokietijos vidaus reikalų ministras: „Migracija – visų problemų motina“

Justas Mundeikis. „Ekonomisto komentaras“ – apie minimalų mėnesinį atlyginimą Lietuvoje

Algimantas Rusteika. Jie mus labai myli

Nida Vasiliauskaitė. Tikroji, pagrindinė, pirmaeilė dabarties politinė problema

Andrejus Gaidamavičius: „Premjere, ar taip turėtų atrodyti saugomos teritorijos?“

Rasa Kazėnienė: „Jei tu ne vagis, tu esi niekas“

ES biudžeto komisaras: Europos Sąjungai gresia „mirtinas pavojus“

Valdas Vasiliauskas. Viešame TS-LKD partijos pirmininko laiške įsivėlė logikos klaida

ES daugėja ne santuokoje gimusių vaikų, Lietuvoje – ne

Rasa Čepaitienė. Sekso ekonomikos spąstuose

Valdas Vasiliauskas. Profesija – ministrės vyras (papildyta video)

Jonas Burokas. Atverkime savo širdis žuvusių už Tėvynės laisvę pagerbimui ir teisingumui

Valdemaras Klumbys. Vilnius irgi tvarkosi: Reformatų parkas ir kitos žaliosios erdvės

Aušra Maldeikienė. Kaip Kinija tapo strategine Lietuvos partnere?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.