Prezidento rinkimai 2019

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kodėl Prezidento rinkimuose balsuosiu už Arvydą Juozaitį?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 8 d. 13:32

18     

    

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kodėl Prezidento rinkimuose balsuosiu už Arvydą Juozaitį?

Politikoje nėra ir nebus idealių kandidatų. Gerb. A.Juozaičiui galima prikišti ilgą tūnojimą politikos šešėlyje, šeimines peripetijas ar per stiprius (neaiškius) ryšius su neokomunistais ar dar ką nors. Betgi, palyginti su kitais kandidatais, šie trūkumai nublanksta. Jie išsisklaido kaip ryto rūkas, saulei patekėjus.

Juk net ir iš to, ką transliuoja žiniasklaida, matyti, jog jis veikia kaip savarankiškas ir orus kandidatas, geba kritiškai mąstyti ir rišliai artikuliuoti mintis. Yra nuoširdus, nuoširdžiai atsako į visus jam užduodamus klausimus ir, svarbiausia, yra nuoširdžiai susirūpinęs į nebūtį grimztančios Lietuvos reikalais. Negana to, kuria europinio lygio šalies viziją ir žino, kaip ją įgyvendinti, o ne siūlo vien menkus techninius techninių problemų sprendimus. Mato Lietuvą kaip valstybę, o ne kaip bereikšmę Europos Sąjungos periferiją ar klusnią anonimiškai besislepiančių globalios rinkos jėgų vykdytoją.

Tad kito pasirinkimo nelabai matyti, jei norime, kad Lietuva pabandytų (kas nebūtinai pavyks) pasukti realių, o ne imitacinių ar butaforinių permainų keliu. Tai sakau su visa pagarba ne tik savarankiškumo, bet ir politiškumo stokojančiam gerb. S. Skverneliui ar jaunystės svajų dar nepalikusiam gerb. M. Puidokui, ar amžinam kovotojui (ir prieš save patį) gerb. N. Puteikiui. Visų jų kandidatūros, greičiausiai, būtų svarstytinos, jei nekandidatuotų A. Juozaitis.

Apie Lietuvą sistemingai nuvaldžiusių ir ją sėkmingai praskolinusių partijų bei jų globėjų – didžiųjų verslo grupių atstovus, kandidatuojančius į Lietuvos Respublikos Prezidento postą, nėra ką ir kalbėti. Geriau jau patylėti, nekalbant apie tai, kad juos dar būtų galima rinkti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2019-05-11 7:58

Dzeikui .. o aš maniau megztu berečių jūra ..smile  Jus per daug naudojatės tomis rusiškomis aplikacijomis , jos skirtos naudoti tos šalies vartotojui ..kai reikia kokia geležine siena nuo vakaru paremti dar viena ideologine plyta .

Dzeikas       2019-05-10 15:30

Mielasis betgi jus pats zinote:-)))
https://cs7.pikabu.ru/post_img/big/2018/02/16/9/1518791085152916707.jpg
Virsutinis moka, apatinis palaiko. Virsutinis pries >20 metu hmm… (you know what I mean) privatizavo, apatinis visiems sake(gal net pats tikejo) kad “pirmas milijonas visada vogtas”. Ir vardan tos ...(you know what I mean;-), jis pakentes.

stasys        2019-05-10 7:48

Dzeikui .. o kas palaiko S.Skverneli ir likusius .? smile

> 18:42       2019-05-9 19:36

Arba naivuolis, arba trolis. Varnas varnui akies nekerta. Skvernelis puikiai dera prie kregždučių šutvės, nes vykdo jų, o ne savo programą.

Kodėl aš balsuosiu už Skvernelį .       2019-05-9 18:42

1. Todėl , kad Juozaitis neturi jokių šansų.
2. Jei į 2 turą išeis Skvernelis, tai bus iš jo pusės daug daug kompromato apie Šimonytę, Nausėdą, Kubilių, Grybauskaitę ir net Landsbergius , o tai visai gerai .

Dzeikas       2019-05-9 12:49

Progresyvi tautos dalis https://ari.ru/sites/default/files/uploads/articles/b542d74b5936493bb500974fe26b37c5/2 palaiko Arvydo Juozaicio kandidatura i prezidentus.

Tai darom!       2019-05-9 7:59

Daug šnekam,bet DARYKIM!Kodėl negali būti II ture Saulius su Arvydu?Puidokui patogu save pateikti labai teigiamu,kai politiko patirtis 2 meteliai.Prezidentas turi būti komandos žmogum,o jaunuolis Mindaugas yra garbėtroška individualistas.Dar viena partija pagal jį yra gėris.Nerūpi jam Tėvynė,tai tik egoizmas,laikas parodys.

Padėkai       2019-05-8 22:59

tamsta meluoji - nepavyks nei Puteikio, nei Puidoko parodyti kaip nesisteminių: geriausias įrodymas, niekas net čia, Tiesos.lt, apie du P nerašo nieko bloga, nors apie Puteikį būtų galima daug ką parašyti.
Kodėl nerašo?
Todėl kad jie tuščia vieta, jų tikslas - skaldyti balsus, sumenkinti Juozaičio galimybes patekti į antrąjį turą.
...
Beje, kodėl taip nuvertinate tiesos.lt skaitytojus?
Jūs tikrai manote, kad neigiamų komentarų trynimas padidintų Juozaičio rėmėjų gretas?
Mano požiūriu, kvailesnio argumento ar “vilties” ir būti negali - visi tie primityvūs Juozaičio puldinėtojų argumentai perskaičius ar paklausius patį Juozaitį ar jo rėmėjus atsigręžia prieš tuos puldinėtojus - parodo jų primityvumą, pasmerktumą.
pavyzdžiui, kas čia rimtai skaito ar girdi copy-paste platinamą nesąmonę apie komunistus, amb ir pan. blūdus?
...
Nuoširdžiai norite padėti Juozaičiui?
Tuomet abejojantiems, vis dar svarstantiems… patarkite skaityti Tiesos.lt - čia jo nei šlovina, nei jam pataikauja (vadinasi, mąstančio žmogaus tai neatstums), diskutuos tai, ką sako Juozaitis, o į trolius numos ranka - tuščia vieta).
Ko daugiau kandidatui ir jo rėmėjams reikia???

Zaueris Weinas       2019-05-8 21:29

Žolėdžiais esame mes gimę
Žolėdžiais norime ir būt!
Tuos genus gavom dar negimę.
Suvalgykit mus prašom
Nejaugi leiste supūt?

Povilas       2019-05-8 20:56

Taip.
Juozaičio pasaulėžiūra, idėjos, mastysena, kalbos man tinka.
Netinka veiksmai. Tiksliau - jų nebuvimas,
Gyvas pavyzdys - nepatiko LRT, ir teisingai nepatiko!
Ką daro Juozaitis? Išeina laukan ir kalbasi pats su savim ir dar keletu prijaučiančiųjų - ai, kokie negeri jie ten LRT…
Taip ir įsivaizduoju Juozaitį kokiam Strasbūre ant ET laiptų besipiktinantį kažkokiu Lietuvai nepalankiu sprendimu ir besiskundžiantį praeiviams.
O gal Baltųjų rūmų skverelyje pavirkaus, nes pokalbis su Trampu irgi gali būti aštrokas.
Negi kibsi į atlapus, kad įrodytum savo teisumą...

Padėka       2019-05-8 20:33

Šmikonytės ir Nuosėdos jungtinis Štabas Patriarxo ir Mėlynojo Sarafano vardu nuoširdžiai dėkoja Tiesos.lt portalo redakcijai ir adminui už neįkainojamą pagalbą koncerviniams troliams sudarant maksimaliai palankias sąlygas dergti nesistemius kandidatus, o ypač A.Juozaitį.

politrukas pasakė: nado Fedia, nado...       2019-05-8 17:20

aš atsakiau:
- Vsegda gotov !!
———
todėl ir balsuosiu už juozaitį.
VOT !!

grumstas       2019-05-8 16:41

Aš dar kitaip pasakyčiau: A.Juozaitis -tai šios dienos a.a Lozoraitis, kuriam ,tuometkartu su Sąjūdžiu sukurta ne be pašalinės jėgos pagalbos dabartinė “elito” sistema , neleido būti mūsų Vilties Prezidentu.

Jokiu       2019-05-8 15:42

abejoniu, autorius teisus.

JIS       2019-05-8 15:10

Mato Lietuvą kaip valstybę, o ne kaip bereikšmę Europos Sąjungos periferiją ar klusnią anonimiškai besislepiančių globalios rinkos jėgų vykdytoją.

O kai pasižiūri iš arčiau,       2019-05-8 15:07

tai matyti, jog Juozaičio kalbos gali ir nevirsti darbais, nes patarėjų gali būti įvairių. Jo skonis įdomus. Tad aš balsuo siu už idealistą M.Puidoką, kurio jaunystės entuziazmas gali duoti gerų vaisių.

Kai į viską žiūri iš šalies,       2019-05-8 14:52

supranti, kad alternatyvos Arvydui Juozaičiui nėra. Balsuoti už Šimonytę ar Nausėdą reiškia balsuoti už tą patį susiskaldymą, susipriešinimą, kuris visada naudingas turintiems savanaudiškų, visai visuomenei nepriimtinų interesų. Ar Šimonytės, ar Nausėdos pasirinkimas būtų ta pati gąsdinimų, beprasmių skandalų tąsa. Apie teismų, valdžios struktūrų sąžiningumą, įstatymų viršenybę prieš grupinius interesus galima būtų sapnuoti ir toliau, pabudimas būtų tas pats - panirimas į būties košmarą. Tokiomis sąlygomis netgi Skvernelio išrinkimas būtų savotiškas gėris. Sunku pasakyti, kaip viskas susiklostys, bet šiandien pesimizmui neturi būti vietos. Aš asmeniškai balsuosiu už Juozaitį, nors yra dvejojančių tarp jo ir Skvernelio. Logiška galvoti, kad pastarasis turi daugiau galimybių, bet tie, kas pažįsta Lietuvą giliau, vis dėl to balsuos už Sąjūdžio idealus, kurie vis tiek sugrįš, ateinantį sekmadienį ar šiek tiek palaukus…

pritariu       2019-05-8 14:51

Pritariu autoriaus mintims. A.Juozaitis geriausias kandidatas.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.