Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Eimutis Bagdonas. Perteklinės COVID-19 mirtys Lietuvoje ir pasaulyje

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 31 d. 9:46

31     

    

Eimutis Bagdonas. Perteklinės COVID-19 mirtys Lietuvoje ir pasaulyje

Seimo narys Julius Sabatauskas dar šių metų balandžio mėnesį iškėlė klausimą, kodėl Lietuvoje per 2020 metus atsirado tiek perteklinių mirčių. „Laukiant 2020-ųjų metų Joninių buvo žinoma, kad nuo pandemijos pradžios Lietuvoje mirė beveik 800 žmonių daugiau nei per atitinkamą praėjusių metų laikotarpį. Laukiant 2020 metų Kalėdų, mirčių padidėjimas jau pasiekė 4 000. Sulaukus 2021 metų Velykų, jau žinome apie daugiau nei 9 000 perteklinių mirčių. Tokie mirčių, kurių buvo galima išvengti, skaičiai šiurpina.“ 

Tačiau į šią žinią niekaip nebuvo reaguota ir jokių realių veiksmų ar priemonių nebuvo imtasi. Viskas nutilo. Net po publikacija, kuri kaip bebūtų keista buvo paskelbta LRT.lt portale, mažomis raidelėmis buvo parašyta, kad tai asmeninė autoriaus nuomonė...

Visame pasaulyje nuo COVID-19 iš viso jau mirė 4,2 mln. žmonių. Ta proga noriu atkreipti dėmesį A. Karlinsky ir D.Kobak tyrimą. Ištyrę 103 pasaulio šalių perteklinį mirtingumą, tyrėjai tvirtina, kad jų tirtose šalyse nuo COVID-19 mirė 2,9 mln. žmonių, o perteklinių mirčių tuo pačiu laikotarpiu užfiksuota 4 mln. 

Jų tiriamų šalių reitinge Lietuva užima „garbingą“ 7 vietą pirmajame tirtų šalių dešimtuke – iš viso perteklinių mirčių čia fiksuota 350 (100 tūkst. gyventojų). Net tokios šalys kaip Italija (210), Ispanija (190) ar Jungtinė Karalystė (160), apie kurias mūsų oficiozuose buvo kalbama, kad čia žmonės nuo COVID-19 miršta masiškai, šiame reitinge yra daug žemiau.

„The Economist“ duomenimis, Lietuvoje nuo 2020 m. kovo 25 d. iki 2021 m. rugpjūčio 1 d. perteklinių mirčių skaičius sudarė 10 950 (tuo pat metu nuo COVID-19 mirė 4 370; taigi, 100 tūkst. gyventojų tenka 392 perteklinės mirtys), vadinasi, perteklinių mirčių skaičius daugiau negu 2 kartus viršija nuo COVID-19 mirusiųjų skaičių. Šiame reitinge Lietuvai tenka „garbinga“ šeštoji vieta, arba antroji vieta ES po Bulgarijos (509). Italijai – tik 27-oji (243), Ispanijai – 31-oji (204), o Švedija, kurioje ribojimų beveik nebuvo, atsidūrė 51 vietoje (98).

Todėl kyla pagrįstas klausimas, ar tikrai Lietuvoje taikytos ir taikomos pandemijos valdymo priemonės yra teisingos ir, anot advokato dr. A.Šindeikio, proporcingos ir pagrįstos mokslu siekiant apsaugoti žmonių gyvybes?

O gal šios statistikos nežino buhalterio išsilavinimą turintis A.Dulkys ar Lietuvos Vyriausybės vadovė ekonomistė I.Šimonytė? Mano akimis žiūrint, tai šokiruojantys duomenys. Juolab kad „The Economist“ teigia, kad perteklinių mirčių nuo COVID-19 pasaulyje fiksuota 4,2 mln., tačiau, tikėtina, jų buvo daugiau – nuo 7 iki 13 mln. žmonių.

Pažiūrėję į bendrą mirčių statistiką per 2020 metus Lietuvoje matome: 2020 metais mirė 43 547 žmonės, t.y. 5 266 asmenimis daugiau negu 2019 metais. Iš jų 3 289 mirtys susijusios su COVID-19 liga: 2 266 atvejais pagrindinė mirties priežastis buvo COVID-19 liga, dar 1 023 COVID-19 užsikrėtę asmenys mirė nuo kitų ligų.

Taigi galime tvirtinti, kad 2020 m. būta 3 000 perteklinių mirčių (įskaitant ir tuos 1 023 asmenis, kurie mirė nuo kitų ligų, bet „su Covid-19“).

Tuomet, jei pasiremsime „The Economist“ duomenis, kad nuo COVID-19 ligos protrūkio iki 2021 m. rugpjūčio 1 d. Lietuvoje iš viso būta 10 950 perteklinių mirčių, pamatysime dar labiau sukrečiančius skaičius: vien per pirmuosius 2021 metų 7 mėnesius perteklinių mirčių būta 7 950.

Ką tai reiškia? Kodėl tokie skaičiai? Kokios aplinkybės tai lėmė? Ar tikrai viskas padaryta, kad žmonių gyvybės būtų išsaugotos? Šie klausimai skirti Vyriausybei, duomenų ekspertams ir visiems, patarinėjusiems Vyriausybei, kaip suvaldyti pandemiją.

Pažvelkime, kokią dalį nuo visų mirusiųjų sudarė užsikrėtusieji COVID-19 liga. Pasirodo, nuo COVID-19 mirė tik 5 proc. – praktiškai tiek pat, kiek nuo virškinimo sistemos ligų, tuo tarpu didžiausią dalį mirusiųjų sudaro nuo kraujotakos ligų mirę asmenys (daugiau negu 50 proc.), nemažai gyvybių nusinešė ir piktybiniai navikai – beveik 19 proc.

Nori nenori kyla klausimas: ar Sveikatos apsaugos ministerijai nereikėtų didesnį dėmesį skirti kitų ligų profilaktikai, ne tik COVID-19?

Yra nemažai pasvarstymų, kodėl su COVID-19 protrūkiu susiję tiek daug perteklinių mirčių, tačiau daugelis tyrėjų sutaria, kad pagrindinė priežastis, lėmusi tokią statistiką, yra psichinė visuomenės sveikata, t.y. baimė, stresas, kuriuos sukėlė masinės informavimo priemonės, socialinė atskirtis ir žmonių judėjimo laisvės ribojimas, neva siekiant išvengti užsikrėtimų skaičiaus didėjimo, ir, žinoma, sveikatos priežiūros paslaugų neprieinamumas. Užtenka prisiminti absurdišką, su sveiku protu prasilenkiantį reikalavimą dėvėti kaukę net ir einant pasivaikščioti į mišką...

Turint omeny, kad ne visos šalys buvo įvedusios tokius ribojimus, pavyzdžiui, Švedijoje jie buvo minimalūs, Danija, Norvegija visus ribojimus atšaukė, klausimas, kodėl Lietuva pasirinko priešingą strategiją, vis dar lieka neatsakytas.

Ne mažiau svarbesnis ir kitas klausimas: ar vyriausybė pasvėrė, kokią žalą sveikatai padarys dabartinis žmonių rūšiavimas pagal tai, turi jie privilegijų pasą ar ne, darbdavių spaudimas skiepytis, mokinių nuolatinis testavimas ir visos kitos drakoniškos spaudimo priemonės, kurių griebtasi norint priversti pasiskiepyti dar nors 10 proc. populiacijos? Ar kas bandė bent teoriškai pamodeliuoti, kiek gyvybių išsaugotume per prievartą paskiepiję dar kokį 10 proc. populiacijos, o kiek prarasime dėl šios nuolatinės baimės ir streso atmosferos? Juk dėl nuolatinių viruso mutacijų dėl savo gyvybės ir sveikatos negali būti tikri net pasiskiepiję, o kur dar nuolatinis nerimas dėl ilgalaikių vakcinos padarinių? Dar kelių jau suplanuotų jų dozių?..

Galų gale – kas gali jaustis saugus tokioje visuomenėje, kurioje tarnai griebiasi perteklinės prievartos?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

MSN       2021-09-5 0:35

Dar kovo mėnesį Izraelio skiepijimo programos pavydėjo pasaulis. O vakcinos, kurios pasirodė veiksmingos prieš trečiąją „Covid-19“ bangą, kurią daugiausia skatina Kento variantas, leido šaliai vėl atsidaryti. Džiaugsmingi izraeliečiai, turintys „žaliosios paso“ vakcinos pasą savo išmaniuosiuose telefonuose, supakavo restoranus ir barus bei skiepijimo centrus. Kovo mėnesį buvo panaikinti veido kaukių reikalavimai. Tada atsirado „Delta“ variantas. Dabar Izraelis tarnauja kaip ilgalaikio vakcinos programos veiksmingumo pavyzdys.
Visuomenės sveikatos ekspertai nesistebi. Jie įspėjo, kad neįmanoma numatyti, ar naujoji vakcina tinkamai apsaugo nuo naujų variantų - kad apsauga ilgainiui, galbūt per kelis mėnesius, sumažės. Ir nors tai tikriausiai ir toliau užtikrins didelę apsaugą nuo sunkių ligų nuo „Covid-19“, tai nereiškia, kad paskiepyti asmenys vis tiek negali užsikrėsti ir perduoti viruso kitiems.

Ir būtent tai atsitiko pavasarį. Pirmieji izraeliečiai, paskiepyti gruodį (skirtingai nei Didžiojoje Britanijoje, Izraelis dirbo pagal „Pfizer“ protokolą, duodavo dvi dozes su trijų savaičių intervalu), buvo palyginti judrūs ir pasiturintys vyresni nei 60 metų piliečiai. uždarymas, daugelis atostogauti išskrido į užsienį. Pradėjus silpnėti vakcinai, kai kurie grįžo namo užsikrėtę Delta variantu. Be to, jie užkrėtė savo vaikus ir anūkus, o labai užkrečiama padermė kelias savaites prieš vasaros atostogas apėmė mokyklas.

Pavasarį ministrą pirmininką Benjaminą Netanyahu pakeitė Naftalis Bennettas, laikantis save koronaviruso ekspertu - jis kandidatavo remdamasis manifestu „Kaip įveikti pandemiją“. Bennettas skelbė, kad „galime įveikti„ Covid-19 “per penkias savaites“. Tai buvo daugiau nei prieš du mėnesius, o dabar Izraelyje yra antras pagal dydį naujų atvejų skaičius vienam gyventojui pasaulyje, o balandžio mėnesį uždarytos koronaviruso palatos vėl atidarytos.

Dabar veido kaukės vėl yra privalomos visose patalpose, ir siekiama vidurines mokyklas paskiepyti bent 70 proc. Likusieji bus paskiepyti mokykloje per kelias dienas nuo mokslų pradžios.

https://www.msn.com/en-xl/news/newslondon/israels-grand-vaccine-experiment-as-the-world-and-uk-watches-on/ar-AANM68Z?ocid=iehp&li=BBJDXDP

šviesi ateitis       2021-09-3 21:54

Pasaulyje vyksta precendento neturintis eksperimentas. Naujo tipo genetinės vakcinos, realiuoju laiku bandomos su žmogiškos populiacijos banda. Vieni yra šio eksperimento stebėtojai (laisvoji mažuma), kiti yra tiesioginiai eksperimento dalyviai (noriu pabrėžti jog savanoriški dalyviai, kurie savo parašu patvirtina, kad jie asmeniškai labai nori dalyvauti šios vakcinos bandymuose. Rinkti iš jų laisvanoriško sutikimo parašus yra normalu, nes prievarta medicininiuose tyrimuose, yra uždrausta ir prilyginama nusikaltimams prieš žmoniškumą, neturintiems senaties termino). 
  Kadangi sąmoningai pasirinkau būti stebėtojų pusėje, tiesiog šiuo trumpu tekstuku noriu pasidalinti keliais savo pastebėjimais. 
  Vakar perskaičiau, kad mirė Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė R. J. Nadišauskienė. Šiaip daug žmonių dabar “staigiai” miršta, gal ir neatkreipčiau dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau jog būtent šį profesorė aktyviai agitavo visus skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis ir netgi rekomendavo tai daryti nėščioms ir žindančioms motinoms. Pati vakcinavosi du kartus ir su nekantrumu laukė trečios dozės, bet nespėjo. Užteko dviejų kartų. 
  Skaitydamas nekrologą, apie šią gerbiamą eksperimentinės vakcinos naudotoją ir agitatorę, tiesiog prisiminiau kitą eksperimentinės vakcinos entuziastą ir naudotoją. Kaišiadorių rajono savivaldybės Administracijos direktorių M. Nasevičių.  Apie kurį taip pat nekrologą skaičiau žiniasklaidoje šių metų kovo 22 dieną. Jis mirė staigiai savo darbo vietoje. 
   Taip pat nebūčiau atkreipęs dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau viena istoriją. Šių metų sausio mėnesį, kai tik pradėjo šiomis vakcinomis skiepyti prioritetines grupes, gerbiamas direktorius tuojau pat pasiskiepyjo ir dėl to kilo nemažas šurmulys, nes jis nebuvo jokiose prioritetinėse grupėse. 
   Ir štai po poros mėnesių, jis netikėtai ir labai lengvai miršta tiesiogiai savo darbo vietoje. 
  Dabar tokių netikėtų mirčių vis daugėja ir daugėja, bet aišku tai visiškai nesusiję su eksperimentine vakcina. Tai tiesiog sutapimai. 
 O dabar apie pastebėtą teigiamą vakcinos poveikį žmonėms. 
  Aš šiek tiek nusivyliau kai sužinojau jog mano draugai gyvenantys kaime suskubo skiepytis, bet kai su jais susitikau pokalbiui, betarpiškai apsidžiaugiau. Išgirdau tokį tekstą: “Eik Vladeli čia durnium reik būti, kad šitą brudą į save susleisti. 20 eurų ir tu “vakcinuotas”.” 
   Tai yra, kaimo žmonės protingai suprato, kad reikia įjungti “durnių” su įsigalinčiais vergvaldžiais ir vaidinti jog viską darai kaip jie sako. O realybėje daryti viską atvirkščiai. Tai normali kaimo žmonių sveikos nuovokos gyvenimiška pozicija

Dabartinėje koronoaferoje,  jų tikslas ne vien apvogti kvailus gojus (jeigu būtų tik tai, aš būčiau tylėjęs). Jų tikslas visus kas papuls į jų valdžią, pasodinti ant vergo grandinės. 
   Antsnukiai, šunų pasai, uždarymai, izoliacijos, priverstinis “gydymas” tų, kurie bus pavojingi arba nereikalingi šiai naujo kaganato sistemai. Siaubingą ateitį jie yra mums numatę. Negalvokite, kad nuolankiai jiems pritardami arba neprotestuodami ir tyliai tūnodami savo sodybėlėse, jūs užsitarnausite privilegijuotą vietą jų kuriamame segregacijos, žudynių ir vergiško paklusnumo GEROVĖS VALSTYBĖJE. Kaip tai buvo senosios sovietijos darbo lageriuose (visi iki vieno senosios sovietijos gulagų pargindiniai vergvaldžiai buvo žydai) tavo gyvenimas kainuos mažiau nei kuvalda, kuria tu privalėsi skaldyti granito skaldą, pilamą priešais gerovės valstybės vergvaldžių namukus, uždarose saugomose teritorijose. 
  O dabar dėl tų, vargšų valdžios distrofikų ir infantilų (abiejų lyčių ir belyčių), kurie naudodamiesi savo padėtimi, ne tik patys uoliai LAISVANORIŠKIAI vakcinuojasi, bet ir savo skystaprotiškais sprendimais siutina tuos ant ko laikosi visa valstybė (tikrai laisvus, sveikus ir savistovius žmones -  karius pagal prigimtį).  Jie manosi, jog čia jie bus tie, kas valdys naujo “apharteido” sistemoje. Turiu jus nuvilti mielieji mano. Jūs esate eksperimentinės žiurkytės. Tokios baltos, raudonom akelėm, nepiktybiškos, nors ir atrodančios gan nepatraukliai. 
 90 proc. distrofikų, kurie tėra bereikalingas ofisinis planktonas, bus sunaikinti chaoso metu, o tie kurie reikalingi fiziniam darbui, bus sučipuoti kaip šunys ir dirbs už balandą ir skiepus. Manote svaičiojimai? Daugelis žmonių prieš didžiąsias pasaulines katastrofas manė lygiai taip pat. 

News Target       2021-09-3 21:41

Nauji tyrimai rodo, kad žalioji arbata (Camellia sinensis), granatų sultys (Punica granatum), juodųjų aronijų uogų sultys (Aronia melanocarpa) ir šeivamedžių uogų sirupas (Sambucus nigra). Šių vaistinių augalų ekstraktai buvo veiksmingi in vitro stabdant viruso prisirišimą, mažinant viruso apkrovą ir stabdant infekcinio SARS-CoV-2, gripo ir adenoviruso plitimą.
Išsivysčiusiose šalyse NĖRA veiksmingo visuomenės sveikatos atsako į SARS-CoV-2, nes vyriausybės vadovai uždraudė natūralų imunitetą ir atmetė veiksmingas strategijas natūraliam imunitetui pasiekti. Mokoma bijoti endeminių infekcijų, o ne aprūpinti kūną jomis susidoroti. Nesvarbu, ar infekcija yra pažymėta kaip „Covid-19“, ar gripas, šios infekcijos yra neišvengiamos ir gali būti įveiktos natūraliai, sukuriant patvarų ir visapusišką imunitetą.
Antivirusinės fitocheminės medžiagos iš vaistinių augalų gali blokuoti viruso prisirišimą, užkirsti kelią viruso plitimui į apatinius kvėpavimo takus ir sumažinti bendrą viruso apkrovą. Šie veiksmai gali sumažinti infekcinės virusinės medžiagos plitimą didesniu mastu nei dabartinis baime pagrįstas požiūris.
Visos keturios sultys parodė virucidinį aktyvumą prieš SARS-CoV-2, A gripo virusą (IAV) ir 5 tipo pliką adenovirusą (AdV5). Šis antivirusinis aktyvumas anksčiau buvo įrodytas prieš gripo virusus in vitro. Granatai ir juodųjų aronijų uogos stabdo virusų dauginimąsi nuo apgaubtų virusų. Šeivamedžio uogų sirupas yra toks terapinis, kad palengvina gripo pacientų simptomus, todėl daug lengviau atsigauna. Paprastas skalavimo žaliosios arbatos veiksmas taip pat kovoja su gripo infekcijomis ir valo vieną iš pagrindinių sričių, kuriais kvėpavimo takų patogenai patenka į organizmą.
Tyrimo metu SARS-CoV-2 buvo jautrus žaliai arbatai ir granatų sultims, o šeivamedžio uogų sultys virusą visiškai išjungė. Tiesą sakant, šeivamedžio uogų sultys sumažino daugiau nei 96% SARS-CoV-2 užkrečiamumo. 5 tipo adenovirusas priešinosi fitocheminėms medžiagoms, tačiau jo dauginimąsi labiausiai stabdė šeivamedžio uogų sultys. A gripo virusas buvo labai jautrus ir buvo inaktyvuotas kiekvienos fitocheminės medžiagos. Tyrimo autoriai teigė, kad augalų antivirusinis aktyvumas prieš gripą buvo toks pat stiprus kaip ligoninės dezinfekavimo priemonė. Visi šie ekstraktai yra nebrangūs ir gali būti lengvai naudojami masiniu mastu, tačiau visuomenės sveikatos lyderiai ignoruoja veiksmingus būdus ir atsisako skatinti gydymą, mažinantį kančias ir gelbėjantį gyvybes.
Augaliniuose vaistuose yra katechinų, taninų ir flavonoidų, kurie puola virusinius baltymus. Granatuose esantys polifenoliai inaktyvuoja gripo virusus, nukreipdami juos į viriono paviršiaus glikoproteinus, sukeldami struktūrinius viriono pažeidimus. Žaliosios arbatos katechinai suskaido viriono struktūrą. Tiksliau, epigallokatechino galatas sutrikdo viruso daleles, silpnina jų intensyvumą ir blokuoja jų sąveiką su tikslinėmis ląstelėmis. Katechinai trukdo endosomų rūgštėjimui ir viruso fermentų aktyvumui, blokuoja jų susiliejimą su ląstelėmis šeimininkėmis. Fitocheminis teaflavino-3,3? -Digallatas užkirto kelią SARS-CoV-2 infekcijai, tiesiog trukdydamas jo ląstelių receptoriui-angiotenziną konvertuojančiam fermentui 2.
Tyrimo autoriai mano, kad šios pagrindinės augalų sultys ir ekstraktai turėtų būti naudojami kasdien kaip burnos skalavimo skysčiai, po to nuryjami, kad būtų naudinga vidui. „Kadangi viruso dauginimasis, simptomai ir perdavimas įvyksta nosies ir burnos ryklės srityje, viruso titrų sumažinimas kuo anksčiau gali būti aktyvi infekcijos, sklaidos, ligų ir plitimo prevencijos strategija“, - rašė autoriai. Autoriai pabrėžė, kad svarbu ligoninėje naudoti vaistažolių antivirusinius vaistus, siekiant sušvelninti viruso prisirišimą ir viruso apkrovą, nesvarbu, ar infekcija yra SARS-CoV-2, gripas ar koks kitas kvėpavimo takų patogenas. Šie ekstraktai ir arbatos turėtų būti siunčiami į slaugos namus ir mokyklas.

https://www.newstarget.com/2021-09-02-four-herbal-extracts-reduce-viral-load-block-covid-influenza-adenovirus.html

Teko matyti       2021-09-3 12:50

jaunu zmoniu lengvai persirgusiu sia infekcine liga-aciu Dievui neteko pazinoti mirusiu nuo jos.Bet labai skaudu matyti artima zmogu,kuris nyksta del atidetos butinos operacijos,nes viska valdo kovidas.Zmogus vidutinio amziaus ir galetu dar gyventi ir auginti savo vaikus…

labai tikėtina       2021-09-3 11:16

kad perteklinių mirčių kiekį lėmė ir ūmios bei poūmės komplikacijos po vakcinacijos ( insultai, infarktai, trombembolijos ).

mirtys nuo nervų ir ateizmo       2021-09-3 7:10

ateistai, komunistėliai, kgbistėliai kaip musės krenta.

MSN       2021-09-2 11:46

Aukščiausiasis teismas atsisakė stapdyti Teksaso abortus ribojantį įstatymą 5 balsais prieš 4.
Vyriausiasis teisėjas Johnas Robertsas ir trys demokratai teisėjai Stephenas Breyeris, Sonia Sotomayor ir Elena Kagan buvo prieš.
Trečiadienį po vidurnakčio Teksase įsigaliojęs įstatymas draudžia daugumą abortų po šešių nėštumo savaičių ir leidžia privatiems piliečiams pateikti civilinius ieškinius abortų teikėjams.
Gegužę įstatymą pasirašė respublikonų gubernatorius Gregas Abbottas. Ji draudžia gydytojams daryti ar skatinti abortus, kai tik „aptiko vaisiaus širdies plakimą“, išskyrus skubios medicinos pagalbos atvejus.
Pirmadienį abortų pramonė pateikė skubų prašymą stabdyti įstatymą, iš esmės panaikinsiantį precedentą, kurį sukūrė - 1973 m. byla Roe prieš Wade’ą, įtvirtinusi moterų teisę nužudyti savo negimusius vaikus.

https://www.msn.com/en-xl/northamerica/northamerica-top-stories/supreme-court-refuses-to-block-restrictive-texas-abortion-law-in-5-4-decision/ar-AAO0ly4?ocid=iehp&li=BBKxOg5

elfe > Mike Adams       2021-09-2 10:50

aciu uz info.
jei vaistas nuo parazitu - ivermektin gydo nuo Covid viruso, tai gal ir Vermox nuo kirmeliu?..
jau bandomas ir antimaliarinis chlorochinas..

o kas draudzia, tai remiasi jog “nepakankamai istirta”..
begit ir vakcinos juk nepakankamai istirtos.

Ayn Rand -> Trumpai 7:11       2021-09-2 9:19

Nėra jokių abejonių ta mirčių statistika yra manipuliuojama (šiaip jau - klastojama), priskiriant Virusui mirtis, kurios dėl kitko atsitiko. Tą skaičių Dulkys ir Ko išpučia kiek įmanoma tam, kad palaikyti Viruso naratyvą. Tačiau tai buko ir dar bukesnio metodas - nes lazda turi du galu, arba nėra to blogo kas neišeitų į gera. Palyginimas su gretimomis valstybėmis iškart pradeda rėžti akis, ir belieka su variantai dėl to, kas vyksta - arba klastojimas, arba nevykėliai Viruso valdytojai. Abu variantai nurašo Dulkius politikos šiukšliadėžėn. Spąstai užsidaro. Dar vienas tinkamas posakis - melo trumpos kojos.

stasys       2021-09-2 9:14

Trumpai  2021-09-2 7:11 ..prašome nuoroda į informacijos šaltinį !

Trumpai       2021-09-2 7:11

Dulkiui ir Simonytei vadovaujant buvo pasiektas ir kitas rekordas - mirusiųjų nuo COVID kiekis. Lietuvoje susirgus, nuo COVID miršta 6-8 kartus daugiau zmoniu negu Norvegijoje.

PIŠPASIUI       2021-09-1 22:28

Sakome NE!

ah1       2021-09-1 17:36

manau kad svarbiausia šiai dienai tai kad Covid 19 vakcinai naudojama mRNR technologija, kuri dar niekada nenaudota skiepijant žmones ir kad vyksta mažų mažiausiai medicininis eksperimentas su žmonija ir galimai net lėtinis 7 milijardų žudymas dėl auksinio milijardo ir
kad feikinės vakcinos sukelia Bello paralyžių, krešulius, sterelizaciją ir mirtį
apie vakcinas ir mirtį  daktaras gydytojas Shawnas Brooksas Oksfordo medicinos mokslų daktaras https://youtu.be/Rm_3zV9MSHo

Mike Adams (Natural News)       2021-09-1 14:26

Pasipriešinimas prasideda DABAR: Pasaulinis pasipriešinimas medicininei tironijai.
Visame pasaulyje informuoti, aktyvūs piliečiai priešinasi medicinos tironijai - nuo sunkvežimių vežėjų Australijoje iki taikių protestuotojų Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Kanadoje. JAV „Arbatos vakarėlio patriotai“ paskelbė protestus šešiasdešimtyje miestų (išsamiau - StopMedicalMandates.com.
Pasaulio žmonės vis labiau supranta, kad plandemija buvo kenkėjiška apgavystė siekiant masiškai žudyti nekaltus žmones ir pavergiant juos tironiška valdžia. „Covid“ internavimo stovyklos yra tikros ir buvo paskelbtos Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir JAV. Skiepai nuo COVID’o yra tokie nuodingi, kad apvirtus sunkvežimiui, gabenusiam „Moderna“ skiepus, Gynybos departamentas perėmė teritorijos kontrolę ir uždarė oro erdvę, pasiuntė HAZMAT (pavojingų medžiagų) komandas, kad surinktų pavojingas medžiagas. (https://timcast.com/news/exclusive-emergency-response-says-department-of-defense-has-taken-over-vaccine-shipment-crash-that-shut-down-air-space/)
Vis dėlto mums visiems sakoma, kad, žinoma, skiepai yra pakankamai saugūs sušvirkšti mums. (Nors per pavojingi išsilieti viešajame kelyje.)
Fauci ir CDC yra melagiai. FDA vadovauja Big Pharma sukčiai. Skiepų gamintojai dažniausiai yra pripažinti nusikaltėliai, turintys ilgą nusikaltimų prieš nekaltus žmones istoriją. Skiepai yra sąmoningai pripildyti spyglinių baltymų biologinių ginklų ir kitų paslaptingų dalių, kurios atrodo magnetinės.
Tie, kurie skiepijasi, miršta rekordiškai, dabar VAERS pranešė apie 623 000 nepageidaujamų reiškinių nuo skiepų ir daugiau nei 13 000 mirčių. (Palyginimui, skiepai nuo Kiaulių gripo buvo uždrausti tik po 25 mirčių.)
Tikrieji mirčių skaičiai Amerikoje šiuo metu beveik neabejotinai viršija 500 000, o visame pasaulyje skiepai nuo koronaviruso jau nužudė milijonus žmonių.
Ligoninės tapo žmogžudystės gamyklomis, kurios atsisako skirti ivermektiną. Vietoj to, jie žudo žmones su ventiliatoriais ir tada teigia, kad mirė nuo COVID’o. Beveik kiekvienoje Šiaurės Amerikos ligoninėje dabar dirba masiniai žudikai, vykdantys precedento neturinčius nusikaltimus žmonijai.
Dabar matome taikaus sukilimo prieš medicininę tironiją pradžią. Miegantis milžinas pabudo.
https://www.naturalnews.com/2021-08-31-the-resistance-begins-now-global-non-compliance-movement-launched-against-medical-tyranny.html

Tuštukų galvytės.       2021-09-1 14:06

Ką jie gali? Liokajiškai vykdyti “planus”. Tą ir daro. Perteklinės mirtys ir bus, nes realiai visos gydymo paslaugos jau pusantrų metų vyksta nuotoliniu vaistų receptų išrašymo būdu pagal “anais metais” nustatytas ligas. Išties dirbti tuštukai negali, o ministerijų klerkučiai tuo naudojasi. Patardami tuštukams, kaip “geriau” valdyti. Užtai - “politikos” - nors vežimu mėžk.

ko norėti       2021-09-1 10:31

jei Šimonytei šiuo klausimu atstovauja šarlatanas Strioga. Ar matėte kaip jis kliedi per LRT. Pagal jį tas pats ar tirti keturių savaičių mirtingumą praėjus po skiepų, ar tokiu pat laikotarpiu po riaušių. Ir taip kliedi Šimonytės vardu! Ar neatėjo laikas pasakyti visą tiesą apie šį šarlataną?

Būtų įdomu       2021-09-1 9:14

Būtų įdomu,jei kas pateiktų statistiką kiek yra paskiepyta žmonių “išprievartautu skiepavimu”

T0mas J.       2021-08-31 20:52

“Ką tai reiškia? Kodėl tokie skaičiai?”
.

Labai paprastas atsakymas:
perteklinės mirtys tai yra kaina neteisingų priemonių, kurių imtasi kovai su nauju virusu.
Kai atsirado pirmoji informacija apie naują ligą Kinijoje, ką prisimenu matęs TV ekrane per žinias? Žemę rausiančią techniką ir statybininkus, kurie turėjo per 2 savaites pastatyti naujas ligonines.
Logiška. Liga virusinė, infekcinė, - akivaizdu jog negalima gydyti bendrose ligoninėse. Lietuva apsimetė kad to nesuvokia. Lietuva turėjo kitą planą: sukurstyti visuomenėje kuo didesnę PANIKĄ ir imtis prieš piliečius prievartos, kuri nemažai visuomenės daliai atrodo pateisinama “didelės grėsmės” akivaizdoje, o vyriausybei leidžia nekontroliuojamai žarstyti skolintas lėšas, užsitikrinant stambiojo verslo palankumą ir nusiperkant vergiškos žiniasklaidos (Delfi, LRT, TV-3, LRytas) šunišką ištikimybę.
Skaldyk ir valdyk ir Švabo klausyk.

to XXR        2021-08-31 16:02

Gal žinai nors vieną šlavėją ar melžėją, ar virėją, kuri valdė valstybę ar imperiją? Meluoji ir nemirksi, kodėl? Tokia pačio užduotis kvailinti prasčiokus? Kada, kur ir kokiomis aplinkybėmis taip kas sakė? Leninas? Beje, jūsų žiniai, kad Centro Komitete būdavo bemokslių, kurie vadovavo akademikams ir jei jiems vadovavo - tai tie akademikai buvo kvailesni ir už eilinę melžėją, kaip dabar, kai siaučia Kovidistų revoliucija. Su aukštuoju išsilavinimu beveik visi skiepijasi, o be jo nelabai, kodėl? Gal todėl, kad jie protingesni, ką manai, Lenino raštų specialiste kaip Maldeikienė?

XXR        2021-08-31 14:35

Na jeigu įvyko klaida, labai atsiprašau. Paguglinau. Ir visgi-būtų įdomu sužinoti Jūsų išsilavinimą ir patirtį epidemiologijos ar sveikatos politikos srityje. Mat nuomonė, nieko nesuprantančio šioje srityje, dažniausiai būna klaidinga ir klaidinanti. Graikijos filosofai tokius žmones priskirdavo Doksos, tariamo žinojimo srities atstovams.

Autorius       2021-08-31 14:14

Komentatoriui XXR. Kažką žmogus smarkiai sumaišė. Nesuprantu apie kokį  šlavėjų direktorių Tamsta kalbi? Tai visiškai nieko bendro neturi su mano asmeniu. Siūlau tiesiog tokios dezinformacijos neskleisti. Nes šis portalas vadinasi tiesos.lt.

Kis       2021-08-31 14:07

tingiu skaityti,perteklines mirtis reikia suprasti ,tai prirasytos covidui ?gaunasi,kad mirtimis prekiaujama?Ar tai nera nusikalstama?Kas gali paaiskinti?Ponui grumstui visa sita pidarastika galetu reiksti,kad visos mirtis yra prirasomos,ju gyvenime tiek nera,o toje statiskoje yra .Mire 100 metu senolisar senole ir mire nuo coronos,antraip gyventu dar 100 metu.Panasiai ,kaip pas mus Landzbergeris,visi nesioja kaukes net gudzioje girioje ,jeigu ne gauna solidzias bauda,o tas birbis(tikro kraujo lituvis) net Tv laiduose neuzsideda ir nemoka,nes neturi pinigu,ka paimsi is ubago?

stasys       2021-08-31 13:59

Na va visai padorus str. kuriame pateikiama informacija skaičiais ir vertinimais . Galima su išvadomis nesutikti , bet va pertekliniu mirčiu statistika vistiek reikalauja paaiškinimo . Lietuvoje mirčiu skaičius nuo covid procentiškai nėra didelis lyginant su kitomis šalimis , o va pertekliniu mirčiu skaičius neadekvačiai išaugęs , jei tikėti skaičiais .  Pagal mane tai sako jog Lietuvos sveikatos sistema ‘kritinė ’ ir be covid-o . Ja bet koks stipresnis sukrėtimas daro neveiksnia . Iš dalies prisidėjo ir perteklynis karantinas kuris buvo skirtas jšsaugoti ta mažuma likusiu dirbti mediku . Kiekviena sjtuacija ,vertinant perteklines mirtis ,reikalauja atskiro įvertinimo ir va taip viska suversti vienam karantinui valdžios ir stresui neišeina .
p.s. aš tik atkreipsiu dėmesį kaip skiriasi str. savo turiniu lyginant su tuo apie lenkus kviečiančius vienytis ir bažnyčia .

XXR       2021-08-31 13:26

Nagi nagi, kas čia per naujas, negirdėtas sveikatos politikos ekspertas apsireiškė? Ogi, pasirodo direktorius, vadovaujantis net trims šlavėjoms. Dar Leninas suprato, tiesa, ne iš karto, kad virėjos valstybės valdyti negali, o va mes rimtai skaitome ,,specialistų” pliurzalus.

Vien Šimašiaus projektai       2021-08-31 12:57

Vilniuje kainuoja tiek ,kad galėtų prikelti pasauliam lygiui beveik visas Vilniaus ligonines.Gaila,kad tuos pinigus dalinasi maža grupelė tarpusavyje po neaiškiais kūriniais.Ar tikrai jie taip neišmano,ką daro?Ar Europa vis tiek duos?

Jei Afganistane gyvybė       2021-08-31 12:55

nieko verta,tai lyg ir nenuostabu kol kas,tačiau kai jau ir Lietuvoje gyvybė nevertinama,o neišprusęs jaunimas garsiai džiaugiasi komentaruose,kad tų senių neliks ir bus geriau,tai kyla daug egzistencinių klausimų.Ar čia ne kartų susidūrimas,grįstas ne vertybėmis,o nauda?Žinant,kad konservatorių pagrindinė vertybė yra pinigai,tai būtų nenuostabu,susirūpinimą kelia kita,kad globalus jaunimas jau aplamai nežino,kas yra tikrosios verytbės?Tokiame bejausmiame fone ir toliau siekiama uždarinėti ligonines,užuot jas modernizavus,priartinus prie žmogaus,nes atrodo,finansų yra.Jų tuoj atsiranda pabėgėliams.Visur reikia geros,gailestingumo ,atjautos valios.Tai sunkus kelias ir tik jis tikras.Laikas atsakyti sau,ką mes programuojam,-tautos išnykimą ar atsigavimą?Su viena ar dviem ligoninėmis Vilniuje ar Kaune tauta nesuklestės,o tik vargs.

Pasaulio kunigaikščiui       2021-08-31 12:17

vis dar per daug lietuvių Lietuvoje - reik mažint ir toliau.

grumstas>       2021-08-31 11:46

Tie Galimybių    2021-08-31 11:39

“Testavimas taip pat atrodo komiškai,atrodo,kad testuojamas gripas,kuris yra be pabaigos.”

Jeigu atrodytų “komiškai”, tai nepyktume, ir būtume gal ir patenkinti… Bet tas jūsų pastebėjimas -sugretinimas Covido su gripu yra labai teisingas. nes abi šios ligos yra koronoirusų šeimynos kilę, ir jų gamtinai židiniai nesibaigia niekda , nes tie virusai , jų nešiotojai yra ne tik šišnosparniai iš Uhano, bet ir daugelis gyvių, paukščių ir žinduolių gyvenančių gamtoje šalia mūsų.

grumstas       2021-08-31 11:40

Kodėl mes bandome kalbėtis vienas su kitais , aiškindamiesi , ir naudojame nesuprantamą mums biurokratų ir psichopatų- bandančių po kvailais išgalvotais ir prisigalvotais specialias “terminais-žodžiais . K šiuo atveju naudojamas terminas -konstruktas - “perteklinė mirtis” . Su kokia logika derinasi šis konstruktas ? Tai jeigu yra perteklinė , tai yra ir deficitinė mirtis? Man atrodo , kad gali būti mirštama nuo Covido, gali būti mirštama ir ne nuo Covido. Medikų pareiga nustatyti tikslią mirties priežastį- tam yra skirtas reglamentas arba kaip iš ‘protingų” vakarų ateina irgi terminas-“protokolas”.
Pastarieji yra patvirtinti įstaymais ir teisiniais aktais>Kodėl jais nesinaudojama? Ka nesinaudojama , matyt kažkam ( sukčiams, melagiams, vagims?naudingos tokios manipuliacijos.

Tie Galimybių       2021-08-31 11:39

pasai yra perteklinė priemonė,prievartinė priemonė skiepytis,žinant,kad skiepai nuo ligos neapsaugo,gal tik nuo mirties ir tai klausimas?Testavimas taip pat atrodo komiškai,atrodo,kad testuojamas gripas,kuris yra be pabaigos.

Ayn Rand       2021-08-31 10:10

Autorius lyg ir bando teisinga kryptim eit, tačiau viską sugadina štai kas:

Mirtys “nuo kovido”.

Nu ne nuo kovido mirė tie žmonės. “Su” - taip, bet ne “nuo”. Taip visada būdavo, yra ir bus, kaip ir “su gripu” ar dėl gripo sukeltos pneumonijos - nes jau senukai, nebeatlaiko tiesiog bendra sistema. Su visa koronavirusš šeimos puokšte, kurioskonkrečiai nenustato jokie PCR testai. Tai dūmų uždanga. Visa šita nesąmonė tik ir vyksta dėl falsifikuotų testų ir diagnozių, kurios niekada nesibaigs, kol neatmesim pačios beprotybės esmės.

Ir dabar dėl to staiga reikia išratsi dviratį ir subadyt visus kas pusmetį eksperimentiniais tirpalais???

Rekomenduojame

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.