Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Sveikatos apsaugos politika

Eimutis Bagdonas. Laiškas bičiuliams, tikintiems mokslu

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 17 d. 11:37

28     

    

Eimutis Bagdonas. Laiškas bičiuliams, tikintiems mokslu

Mano brangūs bičiuliai, tikintys mokslu ir todėl pasiskiepiję,

rašau Jums, nes šiuo laišku noriu sukelti Jūsų abejones šiuo, atrodytų, nepajudinamu tikėjimu.

Pačioje šios negandos pradžioje informacijos skleidėjai stengėsi visus išgąsdinti šiuo baisiu, pasaulyje siausti pradėjusiu virusu pasakodami kraupias istorijas, kaip kitose šalyse žmonės miršta masiškai, nėra vietos kapuose ir trūksta duobkasių mirusiųjų kūnams užkasti. Ir suveikė – tik sukūrus eksperimentinį preparatą nusidriekė eilės prie vakcinavimo postų. Nuslopus pirmajai išgąsdintų žmonių bangai, buvo griebtasi „saldainės“ principo. Tiems, kurie pasiskiepys, buvo siūloma cepelinų suvalgyti nemokamai, paskraidyti oro balionu, JAV vienoje valstijoje net buvo paskelbta loterija, kurioje penkias savaites iš eilės buvo galimybė vienam pasiskiepijusiam laimėti 1 mln. dolerių. Tačiau, matyt, ir šis „saldainės“  principas nedavė reikiamo rezultato, nes didelė žmonių dalis jau suprato apgavystės mastą. Todėl imtasi ryžtingų tiesioginių ir netiesiognių prievartos priemonių. Pamąstykite: kokia galėtų būti priežastis, kodėl nuo tokio malonaus elgesio, kai neva siekiama apsaugoti žmogaus gyvybę, pereinama – siekiant to paties tikslo – prie griežtos prievartos. Kodėl reikia prievartos, jeigu tai akivaizdus gėris?

Įvedus pirmąjį karantiną 2020 metų kovo mėnesį buvo žadama: pakentėkite per šv.Velykas, kad galėtumėte su savo artimaisiais susitikti per šv. Kalėdas… Bet artėjo šv. Kalėdos ir vėl tas pats: pasilikite namuose, kad galėtumėte sutikti su savo artimaisiais šv. Velykas. Ir dar papildomai visoje Lietuvoje pristatė tarp savivaldybių policijos kontrolės postų, kad šiukštu niekas nemėgintų judėti iš savo gyvenamosios vietos, nes bus griežtai nubausti… Nuolat iš visų pagrindinių žiniasklaidos priemonių, įskaitant ir visuomeninį transliuotoją, visokio plauko ekspertai tvirtino: tik vakcinos mus išgelbės nuo šito baisaus viruso. Ir ką? 2020 metų viduryje, kai dar nebuvo nė vieno paskiepyto, visą vasarą ramiai gyvenome, lyg visa ši neganda jau būtų pasibaigusi, o šiais metais, kai jau pusė tautos paskiepyta, įvedami labai griežti apribojimai neskiepytiems, nes kiekvieną dieną nustatomi ... šimtai užsikrėtusių.

Tai kaip čia yra? Jei vakcinos padeda, tai šiais metais situacija turėjo būti dar geresnė nei pernai, bet viskas yra atvirkščiai. Jeigu tu naudoji kokią nors priemonę kokiai nors būklei pagerinti ir matai, kad ta priemonė situacijos negerina, bet padėtis tik blogėja, tai ar tu tą priemonę toliau naudosi? Kaltinami visi, kurie nesiskiepija, kad šis virusas plinta, nors kai kurie labai gerai žinomi mokslininkai (dr. Geert Vanden Bossche, dr. Luc Montagnier, dr. Peter McCullough, dr. Robert Malone, RNR technologijos, kuri naudojama vakcinose, išradėjas) nesutinka su tokiu tvirtinimu ir ragina nedelsiant stabdyti vakcinavimo kampaniją. Apie šiuos mokslininkus ir jų argumentus siūlau Jums patiems, bičiuliai, padirbėti ir tiesiogiai paskaityti ar paklausyti jų minčių.

Tai kaip čia yra? Ar tikrai tie ekperimentiniai preparatai yra ginklas kovoje su šiuo baisiuoju virusu? Ar tik tie, kurie gąsdindami propaguoja vakcinavimo kampaniją yra teisūs, o visi kiti, turintys priešingą ir argumentuotą nuomonę, yra kvailiai? O gal čia paprasta, elementari manipuliacija, naujo melo ir apgavystės teorija siekiant kontroliuoti žmones? Gal tai siekis marginalizuoti didžiąją dalį visuomenės, kuri nepasiduoda kvailinama, siekis suskaldyti visuomenę?

Galimybių pasas, kaip tvirtino, buvo įvestas tik laikinai, kad palengvintų verslo atsigavimą, tačiau jau dabar aišku, kad tai yra vienai visuomenės daliai niekuo nepagrįstų privilegijų suteikianti priemonė. Su sveiku protu prasilenkia ir paskutinis mūsų valdžios nutarimas: nuo rugpjūčio 16 d. asmuo su galimybių pasu uždarose patalpose gali nebedėvėti kaukės. O juk tokia „lengvata“ prieštarauja ir mokslui: empirinis faktas – šiuo metu plintančiomis viruso atmainomis (delta ir delta plius) užsikrėsti gali ir vakcinuotas, ir nesivakcinavęs asmuo, dar daugiau – užsikrėtę abu vienodai platina virusą. Tik sąmoningai nesivakcinavęs sąmoningai ir saugosi, tuo pačiu saugo ir kitą, o vakcinuotasis jaučiasi apsisaugojęs, be to, jis žino, kad ir kiti vakcinuotieji yra „saugūs“, o rūpintis „antivakseriais“ – ne jo reikalas… Ar ne tokią „žinutę“ siunčia valdžia, taip supriešindama visuomenę: suteikdama „alibi“ vieniems kitus paversdama „atpirkimo ožiais“? Beje, visiškai priešingai elgiasi JAV valdžia – įveda privalomą kaukių nešiojimą uždarose edvėse. Koks mokslas galėtų paaiškinti, kodėl šįkart mūsiškė nusprendė būti „demokratiškesnė“? Tad kreipiuosi į mokslu ir valdžia įtikėjusius bičiulius – jei vakcinuoti asmuo ir užsikrėtęs gali nejausti simptomų, užkrato platintojais galite tapti visai to nežinodami. Bet ar „nežinojimas“ atleidžia nuo atsakomybės? Ar tikrai tapę artimo ligų, kančių, net mirties priežastimi galėsite pasiteisinti savo tikėjimu mokslu?

Ir dar – argi nekeista, kad visose vadinamosiose pažangiose šalyse panašūs galimybių pasai yra įvedami kone tuo pačiu laiku? Bet dar keisčiau atrodo tai, kad, pavyzdžiui, JAV respublikonų valdomosiose valstijose su pandemija kovojama visiškai kitaip nei demokratų, t.y. jokių karantinų, jokių apribojimų, jokių priverstinių skiepijimų, jokių galimybių pasų. Tai kaip čia išeina – jei mokslas jau visą tiesą įrodė, tai kodėl JAV respublikonai nepasitiki tuo mokslo jau įrodyta tiesa?..

Tačiau visų keisčiausia yra tai, kad jeigu pažvelgsite atidžiau, šio galimybių paso esmė... „nusirašyta“ nuo Kinijos socialinių reitingų sistemos. Jei būsi geras ir paklusi bet kokiems valdžios reikalavimams, net jei jie ir neteisėti, būsi pagirtas – gausi reitingo taškų, jei nepaklusi reikalavimams – taškai bus atimti ir negausi vienokių ar kitokių paslaugų arba tavo veikla bus apribota, nes tavo reitingas bus per žemas… (kaip tai veikia realiai, galima pasiskaityti ČIA, ČIA ir ČIA). Tad kas iš tiesų nutiko, kad demokratiškasis Vakarų pasaulis ėmė lygiuotis į komunistinę Kiniją – įvedinėti tokias pačias kontrolės priemones kaip ir komunistinė Kinija? Argi jums, bičiuliai, tai neatrodo mažų mažiausiai keista?

Galų gale, ši vakcinavimo kampanija ir negali būti sąžininga, nes prasidėjo nuo melo. Akivaizdus melas niekada negali tapti tiesa. Turiu omeny aiškinimą, kaip šis virusas tapo toks pavojingas žmonėms. Pirmoji versija – virusas iš šikšnosparnių į žmogaus organizmą peršoko per skujuotį... Tuo pat metu priešinga versija – virusas pagamintas Uhano laboratorijoje ir iš jos „pabėgo“ – buvo cenzūruojama, atmetama kaip sąmokslo teorija. Ir štai dabar jau ima aiškėti, kad pirmoji versija nėra tokia „akivaizdi“, kad taip paprastai virusai iš vienos rūšies į kitą nešokinėja, tad ir skujuočiai niekuo dėti ir mokslas vis dar ieško tokio „tarpininkauti“ galinčio gyvūno. Vadinasi, bent jau pirmoji versija buvo visiškas melas, kol kas neaišku, kiek bus nutylėta ar primeluota aiškinantis antrąją... Tai kuria mokslo tiesa, bičiuliai, Jūs renkatės tikėti? Juk čia pasirinkimas tik iš dviejų?

Todėl visiems brangiems bičiuliams, kurie kaip patys tvirtina, tiki ir pasitiki mokslu, siūlau ne savo tikėjimą ir pasitikėjimą kuo garsiau išpažinti, bet įjungti kritinį mąstymą ir pastudijuoti įvairius šaltinius, pavyzdžiui, šią publikacijų apie vakcinų sukeltus nepageidaujamus pašalinius poveikius apžvalgą („From shots to clots: considerable medical evidence of COVID vaccine-induced blood clots“) anglų kalba. Nes mokslas nuolat vystosi ir tai, kas buvo patvirtinta vakar, jau šiandien gali būti paneigta. Tikėjimas mokslu yra labiau stabmeldystė.

Pagarbiai.
Eimutis Bagdonas

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>Vakseris 2021-08-19 9:18        2021-08-21 1:27

žinau, kad įsižeisite, negerbiamasai, bet savo paskviliu tik patvirtinote aksiomą apie tai, kad besmegeniams po eksperimentinio truto suleidimo paskutiniai smegenų trupiniai išvarvėjo per ausis. Pasaulinio garso mokslininkų, Nobelio premijų laureatų, įžvalgoms priešpastatyti tarsi kontra-argumentus, propagandinę pamazgų duobę pavadinimu delfi gali tik visiškas visiškas visiškas… vakseris. Nė kiek neabejoju, kad ateities psichiatrijos vadovėliuose apie tokius bus atskiras didelis skyrius.
Be jokios pagarbos
s.m.

Pasvarstymui - 2       2021-08-19 11:21

Dėmesio! Šis “_Pasvarstymui     2021-08-18 10:09_” naudoja svetimą antraštę ir jojo pliurpalai yra vien tik jo!
Smagu nors tiek, jog “Pasvarstymui” tekstai tapo troliams įdomūs… smile

Vakseris       2021-08-19 9:18

Tikėjimas būdingas ne mokslui, o būtent pseudomokslinėms antivakserinėms teorijoms.

“Kaltinami visi, kurie nesiskiepija, kad šis virusas plinta, nors kai kurie labai gerai žinomi mokslininkai (dr. Geert Vanden Bossche, dr. Luc Montagnier, dr. Peter McCullough, dr. Robert Malone, RNR technologijos, kuri naudojama vakcinose, išradėjas) nesutinka su tokiu tvirtinimu ir ragina nedelsiant stabdyti vakcinavimo kampaniją. Apie šiuos mokslininkus ir jų argumentus siūlau Jums patiems, bičiuliai, padirbėti ir tiesiogiai paskaityti ar paklausyti jų minčių.”

Ar buvo labai sunku pateikti bent keletą argumentų tų vadinamų mokslinYkų? kokie jų argumentai? bet propagandistas autorius nesivargina, siūlo skaitytojui pačiam padirbėt.

Apie pirmą paminėtą “mokslininką” ir jo fantastines idėjas:

https://www.delfi.lt/news/melo-detektorius/melas/belgijos-skiepu-priesininku-dievukas-skleidzia-melus-skelbia-mirties-nuosprendi-visiems-pasiskiepijusiems-nuo-covid-19.d?id=87279279

 

anonimas       2021-08-18 16:58

palykit mokslininkus su ju mokslais. juk jie sake nevalgyti kiausiniu, nes… nevalgyti mesos, nes… noriu i sala.

tik nereikia čia politikos....       2021-08-18 12:58

būkit paprastesnis , mylimas Lietuvos pilieti… Dar būtų gerai ,kad rastumėt būtinybę pristatyti savo ,kaip pasaulinio žinomumo epidemiologo “atestacijas” šioje ,Tamstos viešai komentuot pasirinktoj srity.Taigi, mylimiausiasai , prisistatykit,laukiame nesulaukiam.

Prašalietis       2021-08-18 12:51

Žmonija per visą savo istoriją mokslu ne tikėjo, bet jo tiesomis, dėsniais, aksiomomis praktiškai naudojosi kurdami sau aplinką, materialines gėrybes ir t.t. Gilioje senovėje tuometiniai žmonės tikėjo savais žyniais, pranašais, burtininkais,vėliau savo religijų postulatais…. Beje, neatspėjusius tuometinius pranašus ir žynius apšaukę raganomis žmonės sudegindavo, kad daugiau neatitinkančių tikrovės pranašysčių jiems nepasakotų... Šiandiena visokie “mokslininkai” trioskia savo visokiose “mokslinėse” prognozėse ką tik nori. Joms nepasitvirtinus, su džiaugsmu visiems “dar moksliškiau” praneša, kodėl jos “neišsipildė ir visi likome gyvi”. Maža tiesa yra, kad visų atsiradusių šioje žemėje anksčiau ar vėliau laukia mirtis, net ir be klimato “dėl žmonių veiklos neužkaitimo iki kritinio taško ar žemei pradus dengtis ledynais”.....su žmonijos laukiančiu mamutų antplūdžiu….

Pasvarstymui       2021-08-18 10:09

Pasitikiu savo šunimi, nes ji šeriu, o jis supranta kas šeimininkas. Tikiu mokslu, nes maigau klaviatūra, o ne rašinėju kreidelė ant akmeninės plokštelės. Dar tikiu aukštesne materija (dievu), nes mokslas dar neatsako į visus klausimus. Netikiu religija, nes nepasitikiu kunigais. Į bažnyčią neinu, einu į biblioteką. Taigi, kam žinios, o kam vata.
P.S.
Prieš dalindami patarimus (ypač, kai jų neprašo), persvarstykite dar kartą arba išmokite skaityti lietuviškai. Be Google vertėjo.
(habilitās)

Madame Elfe,       2021-08-18 6:37

o kaip mūsų Zigmučiui sekėsi ten, Dubnoje, tą bombačką kurti? Jei žinai, prašom pasidalinti ir su mumis, kaip jam ten sekėsi? Gal jo vardu ta bombačka turėjo būti pavadinta, bet kažkas nepasisekė ir Andropovo draugelis jį išfutbolino atgalios į Lietuvą “Perestroikei” mums organizuoti - vairuoti? Dėkoju avansu už svarbias žinias iš Jūsų pusės, jei jų turite.

Mokslinio Komunizmo       2021-08-18 6:27

profesionalai tiki mokslu, bet ne Dievu. Žodžiu, tikri Lietuvos konservatorių krikščionys demokratai, tikį mokslu.

Al Habilitui       2021-08-18 1:08

habilitās: ,,Mokslu reikia tikėti, tiesiog, privalu…”.
Mokslas yra ginčas. Bet net jei jame gimsta tiesa, kaip galima tikėti pačiu ginču ? Juk tai tik metodas. Ir mokslinis ginčas iš esmės yra paremtas kritiniu mąstymu. Doveriai, no proveriai.Kiekviena atrasta tiesa turi būti tikrinama, ir gali būti atmesta kaip dalinė ar klaidinga. Bet uzurpatoriams prievolė ,,tikėti mokslu” labai patogi - bet kokį savo įnorį pavadini mokslu ir tuo padarai jį privalomu. Kaip ir ,,tikėjimą Dievu” - paskelbei, kad valdovas ,,nuo Dievo” ir iškart tuo abejojantys tampa nusikaltėliais. Pavojus visuomenei, Dievo tvarkai,Socialistinei santvarkai, Mokslui.

> Dr. Švabas 14:56       2021-08-17 18:05

„Prašom žmonės siūlykite, kokios yra kitos išeitys, nei kas dabar sumanyta ir aišku niekuomet nebus atskleista, kas sumanyta.“
Stiklo valytuvas kėlė klausimą, kodėl naikinama baltoji ir tik baltoji rasė, ir tai netaikoma kinams su visai nauja trečio vaiko politija.
Atidžiau skaityk vertingas įžvalgas.

> Pasvarstymui 14:51       2021-08-17 18:01

Atleiskite habilitui, jis nepataikė ant kėdutės.

habilitui       2021-08-17 17:19

Aš jų vietoje būčiau susileidęs ne eksperimentinės Covido vakcinos, bet kokio nors vitamino: visiškai saugu, sveika ir daugeliui žiūrovų - įtikinama, kad tai nuo Covido.

nvbx       2021-08-17 16:53

Duok Dieve, nors 20-30% tautos tą suvoktų, tada Lietuva išsigelbės. Iš Egipto nelaisvės irgi išėjo tik apie 20% žmonių.

Kis       2021-08-17 15:46

kur dingo sezoninis gripas,kodel Indijos “delta"buvo suvaldyta,kur tas vaistas ar vakcina,apie kuria niekam nerupi?Ir tokiu absurdo klausimu,galima jaucio oda surasyti/Kodel landzbergis nenesioja kaukiu ir jo niekas nebaudzia?Man tas labiausiai erzina.

pasiulymas > Dr Shwabui        2021-08-17 15:07

visus kosmopolitus Svabus - i kosmosa!
Ir tikrai visiems uzteks po to visko!

elfe        2021-08-17 15:02

kazkas Navaicio poste pasidalino nuoroda.
Vau!
negi i is kriziu lobstantis “Shoko terapeutas” Soros jau nusitaike ir i Indija!?.. baisi nacionalistine salis, sako..
Vieno, ko nesupranta sie tyrinetojai, tai kad sis antinacionalistas, antisionistas, nepaliekantis net Izraelio ramybeje, yra sekmingiausias KGB neotrockistinio vado Andropovo Perestroikos plano Vakarams ir pasauliui dalis..
Nuo Helsinki Group kurimo strateginiam Dubnos bombu centre , i kuri ir buvo pakviestas 1976, veliau visur pristatomas kaip “vakaru vertybe”, keldamas krizes su visuomeniu subversijom, apie kurias pats ir ispranasauja…ir taip nustatant naivuolius pries Vakarus, jis kuria palankia dirva KGB valdomoms verslo priedangos korporacijoms, tokioms kaip GaspromNeft Irako kurdu autonomijoj Ar Sirijoj, , LukOil Irake, Rosneft, RosAtom Libijojir kt. Nes po kiekvienos jo inspiruotos revoliucijos verciant vyriausybes Sharpo metodika ,  kodel salyse ir istvirtina tos koporacijos…
Pasitraukes is Afganistano Bidenas atvere Rusijai kelia i Indijos vandenyna… Su atominiu Pakistanu gal Talibans pasitvarkys.. Jei sis nepanaudos atominio, tai Indija irgi turi… o dar Nostradam pranasavo, kad Kremliaus bokstai grius nuo jo paties parduotu ginklu.. Na ir kas, kad per Izraeli Indija gavo ta ginkla…

... o del ko Davoso Shwabai su Rusijos stambiausio investicinio Alfa bank strategais kuria Great Reset vakaru kapitalizmui ir demokratijai , po Covid 19 veliava? kartu atimant visuomenes pasitikejima is Vyriausybiu ir perleidziant korporacijoms…
ArLietuva ir cia bus pirmas bandomasis triusis?..
Nes Kestutis Skrebys pokalbyje su Jurga Lago OPt TV. jau prakalbo apie musu Prezidento sutarti su Klaus Shwabu, Roberto Dargio pazistamu nuo 1990, o Putino nuo 1992…
Jei klystu, ptaisykit.
Nejau apie tokia “geroves valstybe” svajoja Nauseda?..
Putino kalba Davose ir paskutine Lukosenkos 8 val.kalba galutinai nuplove bet kokias abejones del “vakaru vertybiu” nesejo, besudedancio filantropu, kuriuo taip itikejo musu runkelitas su bukulaurais.. . Juk jis ne pats neslepia savo Open society puslapyje, kad migrantai be dokumentu jo investiciju ir dalis.. kaip nesliapia sios dovaneles ir Batka, prisipazines, kad no seno jo kgb visur gaudziai bendradarbiauja su Putino kgb.. nes baltarusams kelias sengen laisvai atvertas… nuo 2011.

Kas protigesnis,       2021-08-17 15:01

tas pajuto, kad vyksta pasaulio masto afera tą lemtingą naktį,kai Lietuvos medicinos “šviesuliai”, susikvietę pačius kvailiausius žurnalistus, paskelbė siaubingą žinią: “covidas” pargriovė pirmą lietuvį...Tada ir prasidėjo ne medicininė, o politinė isterija, kuriai galo dar nematyti.

Dr. Švabas       2021-08-17 14:56

1800 m. pasaulyje buvo apie 1 mlrd. žmonių, 1930 m. - jau apie 2 mlrd. Dabar yra apie 8 mlrd. Pasaulio resursai yra jau dabar pereikvoti, o gerai gyvena apie 1 mlrd. pasaulio žmonių. Ką daryti su likusiais? Prašom žmonės siūlykite, kokios yra kitos išeitys, nei kas dabar sumanyta ir aišku niekuomet nebus atskleista, kas sumanyta.

Pasvarstymui       2021-08-17 14:51

Šiandien, žiūrime oficialią Lietuvos statistiką ir matome:
- galimai imunizuotų gyventojų dalis savivaldybėse -Neringos sav.: 96,8%; lyg jau net kūdikiai būtų suskiepyti! Ir ką?
- žiūrime toliau,- Neringos savivaldybės spalvinė zona: Juoda D. Suprask - užkratas sklinda nevaržomai!
Tokia ta tikrovė... smile
Matyt, p. >habilitās 2021-08-17 13:44 nereikėtų painioti sąvokų “tikėti” ir “pasitikėti”...

Aha, habilitās?        2021-08-17 14:46

Manai, kad jie ir jos durni, kad leistųsi tą patį?

habilitās       2021-08-17 13:44

Pirma.
Mokslu reikia tikėti, tiesiog, privalu, nes kitaip dar tebegyventume urvuose. Išpildami lauk vandenį, nepilkime kartu su juo ir kūdikio. Bet reikia tikėti mokslu, o ne teorijomis, mokslininkų skleidžiamomis prielaidomis ar propaganda apie mokslą kaip šiuo atveju. Jei netikėtume mokslu, nebūtų įvykę „Vojadžerio“ skrydžiai, kiti civilizacijos pasiekimai.
Antra.
„Pamąstykite: kokia galėtų būti priežastis, kodėl nuo tokio malonaus elgesio, kai neva siekiama apsaugoti žmogaus gyvybę, pereinama – siekiant to paties tikslo – prie griežtos prievartos. Kodėl reikia prievartos, jeigu tai akivaizdus gėris?“
✒✒✒
Tikrai pamąstykime, juk čia ir yra viso „vakcinavimo“ esmė. Jau esu rašęs, kad tiek žmogaus sveikata, tiek jo gerovė nė vienai pasaulio vyriausybei, niekada rimtai nerūpėjo, priešingai, prisidengus įvairiais projektais kovoje už žmogaus teises, kuri niekada nesibaigia, buvo daromi didžiausi nusikaltimai.
Vienas iš tokių projektų vykdomas dabar, ciniškai meluojant. Prieš 1,5 metų mums aiškino, kai bus išrasta vakcina ir 70% populiacijos pasiskiepys, įgysime kolektyvinį imunitetą ir viskas bus gerai. Dabar matome, kad serga tiek nesiskiepiję, tiek ir pasiskiepiję, o dulkiai ir šimonytės atkakliai kartoja, kad tai nesiskiepijusiųjų pandemija.
Trečia.
Tiek Prezidentas, tiek vyriausybė žinojo, kad mums yra paruoštos 8 dozės, kurias siekia sustumti iki 2024 metų, bet apie tai tylėjo. Klausimas: kas yra ta substancija, kurią suleidžia į petį? Vakcina?!
Ir paskutinis.
Ar tikrai Prezidentui ir Premjerei suleido tą patį, ką ir visiems kitiems?!

ah1       2021-08-17 13:35

galimybių pasas tai sutikimas būti nužudytam antikonstitucinio medicininio eksperimento metu, savo kūno atidavimas eksperimentams naudoti oficialiai eksperimentiniam produktui, neturinčiam duomenų vakcinos registracijai.

Hmm..       2021-08-17 13:00

“Ir dar – argi nekeista, kad visose vadinamosiose pažangiose šalyse panašūs galimybių pasai yra įvedami kone tuo pačiu laiku? Bet dar keisčiau atrodo tai, kad, pavyzdžiui, JAV respublikonų valdomosiose valstijose su pandemija kovojama visiškai kitaip nei demokratų, t.y. jokių karantinų, jokių apribojimų, jokių priverstinių skiepijimų, jokių galimybių pasų.“Tai kaip čia išein”

Vat vat, ka ir reikejo irodyti…
Pavojingiausias “virusas” - dar KGB vado Andropovo palaimintas “filntropas”, lyg “ytojos arklys” pakistas Vakarams ir nvo tinklo voratinkliu veliau apraizges pasauli.

www.kla.tv       2021-08-17 12:39
rinkėja iš Kauno       2021-08-17 12:01

ačiū , labai geras ir logiškas, argumentuotas tekstas. Aš seniai galvoju lygiai taip, kaip autorius. Gal todėl, kad gyvenusieji sovietmečiu geriau įgudę atpažinti manipuliacijas, propagandą ir melą, nėra tokie naiviai patiklūs?
Deja, mūsų jaunimas, net ir su diplomais, bei ne itin plačiai išprusę senjorai labai linkę pasitikėti tuo, ką sako valdžia. Nenori pasirodyti “tamsūs ir atsilikę”.
Aš visada, kaip mokė tikros žurnalistikos standartai, tikrinu informaciją bent iš dviejų trijų skirtingų šaltinių. Lietuviškai nepriklausomų jau sunku rasti, bet mokant anglų, lenkų, rusų, tai ne problema.
Beje, šįryt rusų kanalas Rtr planeta sveikatos laidoje jau propagavo trečią “sustiprinančią” skiepo dozę ir darė užuominas apie nuolatinį skiepijimąsi kas pusę metų.. Įdomiausia buvo, kad ta rusų leksika visai kaip Dulkio ir Razmuvienės. Apie pašalinius poveikius - irgi nė mur mur.
Kažkur neseniai skaičiau, kad K.Švabas yra V. Putino simpatikas, labi gyrė jo metinį pranešimą.

Taip:       2021-08-17 11:54

įjungti kritinį mąstymą!!!

A mes       2021-08-17 11:52

tikime babkių galia - Farmos viršpelniu ir oligarchine demokratija, pone Bagdonai. Babkės laimės, valio, valio, valio! Bilijonieriai visada rūpinasi mažutėliais - mokslo įrodyta nuo senų senovės. Danties rovimo kaina viršija nelaimėlio minimalkę - tai yra algą. Tai akivaizdus progresas ta monopolinė rinkas ikonomika, kuri draudžia rauti dantį pas kalvį.

Rekomenduojame

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.