Propagandos ir ideologijos analizė, Šeimos politika, Žmogaus teisės

Eglė Mirončikienė. Visuomenės atstovai prašo įvertinti Seimo narės Dovilės Šakalienės neteisėtą veiklą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 19 d. 20:51

36     

    

Eglė Mirončikienė. Visuomenės atstovai prašo įvertinti Seimo narės Dovilės Šakalienės neteisėtą veiklą

2017 m. vasario 20 d. visuomenės atstovai kreipiasi į Seimo etikos ir procedūrų komisiją ir Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją dėl 2017 m. vasario 13 d. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Nuoga tiesa“ (žiūrėti ČIA) paviešintos informacijos apie Seimo narės Dovilės Šakalienės neteisėtą veiklą.

Iš laidoje paskelbto laiško turinio paaiškėjo, kad Dovilė Šakalienė darė poveikį žiniasklaidos priemonių atstovams bei kitiems įtakingiems visuomenės asmenims ragindama daryti spaudimą viešajai nuomonei, skelbti paruošto turinio skelbimus pagal Seimo narės pateiktą planą, kviesti į laidas nurodytus, jos įstatymo projektą palaikančius asmenis. Seimo narė organizavo šių asmenų susitikimą komunikacijos kampanijos veiksmams aptarti siekdama, kad būtų priimtas jos ir Mykolo Majausko inicijuotos įstatymo pataisos.

Iš pateikto laiško matyti, kad Seimo narė Dovilė Šakalienė vykdė neteisėtą lobistinę veiklą bei naudodamasi savo padėtimi ir įtaka siekė apriboti kitą nuomonę turinčių piliečių konstitucinę teisę skleisti informaciją bei idėjas. Todėl projekto svarstymo ir priėmimo metu žiniasklaidos priemonės skleidė neobjektyvią, vienašališką ir klaidinančią informaciją.

2017 m. vasario 14 d. Seimas įstatymo projektą priėmė.

Tokiais veiksmais Seimo narė Dovilė Šakalienė parodė nepagarbą esminiams demokratijos principams, šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir Seimo nario priesaiką.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nepasirašysiu       2017-02-21 11:54

Idomu, kad Šeimos nare naudojasi Gmail. Kai Clinton naudojosi asmeniniu paštu atlikdama pareigas, buvo patraukta atsakomybėn.

>Vlad Mazelis II        2017-02-20 23:56

Vladuk, rašai, kad “Visuomenės dauguma aiškiai yra [...] ne užuralinės Azijos vertybes.”
Už Uralo yra, pvz., Azijos valstybė Japonija, o Rusijos gyventojų dauguma - šiapus Uralo.
Turėtum atsakingiau dirbti propagandisto darbą ir nemenkinti visuomenės, savo (?) tautos - mes, mokesčių mokėtojai, turime teisę to reikalauti.

...       2017-02-20 21:42

Laukiam nesulaukiam,kada sakaliene paduos visa seima i teisma,juk akis isproginusi reke,jei nepades isgimdyti barneverneto,visi bus paduoti i teisma.Vot tada gales narplioti visu nusikalteliu,kurie neapsaugojo vaiku,darba.Majauskas springdamas lojo,kad kaltininkai tuoj bus nubausti.LAUKIAM,NEPAMIRSIM.Visi norges lietuviai kalba,kad sakaliene gimdo norges finansuojama projekta,kuris skatina uzdaru nuo visuomenes seimynu atsiradima.Finansai norges barneverneto,projektas sakalienes,tik vaikuciai musu.Mes visi pries smurta,ne vienas padorus tevas savo vaiko nemus,uztat jokio papildomo projekto nereikia,nes bausmes uz smurta seniai yra.Idomu,sakalienes projektas dar svarstomas,o kasdien grobiami is seimu vaikai???Ir geros mamos dvi dukrytes pagrobtos,rode per 24 val.Visi sako,kad sakaliene buvo isspirta is nevyriausybines organizacijos,o as manau,kad jiems nesiseke 13 m.isgimdyti barneverneto ir galimai jie imitavo atsieit atleidima del sakalienes baisios ligos,gal ligos,su bandymu ja prakisti i seima.Daug kas taip mano.Tada ji pastate visa seima ant blakstienu,aciu dievui pasveiko ir dabar bando prastumti istatyma,pastatydama vaikus pries savo tevus.Ir sako cia dar nepabaiga,bus dar grieztesnis istatymas.SAKALIENE ATSIMINK,VAIKAI TAI MUSU NUOSAVYBE,JIE TAU ATIDIRBS KAI BUS PILNAMECIAI,AISKU JEI TU DAR BUSI SEIME.

Taigi        2017-02-20 19:36

Žiniasklaida nieko už dyką nedaro, Šakalienė ne Lietuvos karalienė, kad būtų taip galėjusi įsakinėti, o žiniasklaida vykdytų jos įsakymus (prisiminkite, kad Seimo nario Nako straipsnių net už pinigus delfi.lt nepublikavo), taigi, klausimas už ką atidirbinėjo Lietuvos žiniasklaida. Ir kada bus uždraustas finansavimas iš užsienio.

Tikrai       2017-02-20 19:19

geras klausimas - kokia visuomenė ir kada įgaliojo tuos žmones visuomenės vardu įvertinti seimo narės Šalakienės “neteisėtą veiklą”? Ir jei ta “visuomenė” jau įvertino ir paskelbė jos veiklą kaip neteisėtą, tai kokio dar įvertinimo ta “visuomenė” per savo atstovus reikalauja? Kad uždėtų antspaudą ant “visuomenės” įvertinimo ir jį patvirtintų? Tikrai beribis, beribis, beribis, beribis kvailumas…...

Kiek dar tokiu Sakalieniu...       2017-02-20 18:48

,,Dirba” Lietuvai ? Norvegijos pinigams ir programoms ?Beje,Sakaliene,Norvegija net ne ES nare,taigi imi pinigus is pasalines visai salies.Tai negresia apkalta ?Kaip atsidurei Lietuvos Seime su tokiais ,,nuopelnais” ? Visgi Karbauskis aklas ...

stasys        2017-02-20 11:45

..9.30 ..keistai atrodo kai žmogus viska apmatuoja populiarumo -pritarimo matais .Gal vizgi ne čia esmė. Jei gali būti kažkuo galėsi būti ir visokiu ..tai ne siekiamybė .smile

Vaida       2017-02-20 11:44

  JAU TIKRIAUSIAI ŠLYKŠČIAU NEBEGALI BŪTI.

albina       2017-02-20 11:24

Menka pastabėlė dėl pono Vlad mylimos temos apie Garliavą: atlydėta antstolės MAMA paprašytų kampelio prisiglausti,bet nepaliktų savo mylimo vaiko.Garaže,rūsyje,bet kur,bet arti savo vaiko.Jūs vyras,Jums sudėtinga suprasti,kaip MOTINOS myli savo vaikus.

>9:30       2017-02-20 10:51

na, įsitikinai kaip esi mėgstamas. Klausei kokiuose portaluose tavo nikas laikomas keiksmažodžiu, visuose.

stasys        2017-02-20 9:30

Tai kur čia tas neteisėtumas ? Tai vizgi ką p. Eglė Mirončikienė siūlo keisti , siekiant pokyčiu smurto temoje prieš vaikus ??? jei jau D.Šakalienės veiklą skaito neteisėta . Apeliuoti į kitu netinkamas pastangas nieko patiems nesiūlant ..labiau tinka kokiai nors „katyčių asociacijos mylėtojai“ nei visuomenininkams nuoširdžiai susirūpinusiais mūsu skriaudžiamais vaikais . Norisi tik priminti Eglei ..problemos neigimo laikotarpis jau kaip ir praėjęs ..ir ‘demokratinėms cackėms‘ bonusai jau neišduodami , limitai baigėsi su Butkevičiaus vyriausybe .Tai vizgi pirmiau kur ir kaip ? .. o tik vėliau ar tai gražu ir išvaizdu . Musų visuomenei reikia matomu pokyčiu problemose ..tada bus laiko pakalbėti ir apie kitus tos problemos aspektus .

Ar nebus       2017-02-19 22:49

kaip toj rusiškoj patarlėj, posle boja rūkami nemašūt. Į seimą delegavom, gerą algą mokamat, keturis metus gaudyk vėją laukuose. Ką ir darom. Gal čia žaliūjų ir yra tie pažadėtieji permainų vejai.

ausrinamarina       2017-02-19 21:27

Na, aš buvau vadinama aršia…
Tris kadencijas triūsiau, kovojau…
Bet ši konjjaunuolė yra tiesiog fejerverkas.
Ji pridirbo per du mėnesius daugiau, nei jūs išsrėbsite per likusį gyvenimą.
Atominė!
Numesk šių šakalių glėbelį iš lėktuvo ant Rūsijos- driokstels smarkiau nei tūkstantis hirosimų.

Gal nemėtykime milijardų šarvuočiams, raketoms ir šaukštams- kai rūsai puls, išleiskime iš narvo šią pasiutusią hieną ir ji rūsū specnazus per valandą pati viena į skutus sudrapalins.

Taupykim biudžeto lėšas. Kam mums kelti asignavimus gynybai iki 2 % nuo bvp?
Sumokam 100 mln Dovilačkai ir galim būti ramesni nei dočių belgai.

Trumpas? O va Trumpui - ji labai patiktų .
Jeigu Šakaliukę paskolintume Baltiesiems rūmams savaitei, ji ten tokią isteriją pakurtų...!
Klintonienė pabėgtų ì brazilijas, CNN užsidarytų, o kitus ... Šakalienė tiesiog nupirktų ir pasamdytų dirbti jai.
Ji galėtų būti mūsû naujo Herbo prototipas:
Geležinė Kumelė jojanti ant per lavonus.
Beje, puiki idėja Lukiškių aikštės paminklui.
Dovanoju dykai!

 

Jau!       2017-02-19 21:04

Vos tik visuomenininkai primynė Šakalei uodegą, vos tik buvo pradėta kedenti milijoninių sumų sąskaitas- ponia tekina nubėgo pas delfius ir dabar staugia kad ją puola, ... na kas gi dar gali pulti genderistus-
“ruūūūsaj puola!!!!!”
Gerb. Tomai- pasdžiovinkit džiuvėsių. Nes šakalų gestapas gal jau kratos ir arešto orderius rašo.

verslo klausimas       2017-02-19 20:23

Kiek tikisi uždirbti investuotojai per du metus investavę į Projektą 84 mln eurų?
Klasikai sako, jog jeigu 10 centų investicijų virsta 1 euru pelno, jau yra pusėtinai.
Štai ūkininkas parduoda pienelį po 12 ct už litrą. Ir gauna pelną. O vp maximavičius perparduoda po euriką.
Bet skandinavai daug geresni biznieriai.
Bet kur pinigų nemeta.
Visas Projekto stūmikų aršumas turi tipišką verslo logiką.
Už nugarų šnopuoja keliasdešimteriopų pelnų lūkesčiai…
Prekyba vaikais yra vienas pelningiausių biznių.
Šis “verslas” konkuruoja tik su prekyba ginklais,nafta/dujomis bei narkotikais.
Vien prekyba sveikų vaikų organais neša pasakiškus pelnus.
Išvežė vaikiuką “įvaikinimui” ir gaudyk vėjus laukuose.
Todėl visokie barnavarnetai, kai vaikus atima stengiasi įvairiais pretekstais kuo greičiau nutraukti vaiko kontaktus su tikrais tėvais.
O “įstatymas” , suprantama, saugo paslaptį.
Griežčiau dar nei “mūsiškiai” slapsto nežinia kur išvežtą Deimantę Kedytę.
Pinigai gali daug, o biednoje šalyje, didžiuliai pinigai gali viską.

Na taip,dėl 84 mil.galima       2017-02-19 19:45

ir paklaikti.Ir pasijusti tokia galinga,kad matosi,tiesiog neadekvati dėl savo galios(pinigai viską gali?) ir fanatiška.Kas neabejoja ,o eina buldozeriu,be diskusijų,yra labai pavojingas,nes pasaulis daug sudėtingesnis ir pilnas paradoksų.Devynis kartus matuok,dešimtą kirpk,-liaudies išmintis.Tenka prisiminti,kaip auklėjo mus smetoninė mama,kuri buvo baigusi 4 skyrius.Kas antras sakinys buvo patarlė ar priežodis ir net su senoviniais žodžiais.Mušti negavom,turėjom tokią laisvę,kurios pavydėjo kitoje gatvės pusėje gyvenę bajorų palikuonys,kurie valgė visada laiku ir buvo be galo tvarkingi.Mes pavydėjom jiems,jie mums.Ir labai gerai sutarėm bei buvom neišskiriami draugai.

Man naujiena       2017-02-19 19:23

Kad p.Sakaliene 13 metu dirba su…..  smurtu. Kiek skaiciau - tai zmogaus teisu stebejimo institute. Ir dirbo blogai, uz ka ismete. Kad del ligos - nesamone, matant, kiek ji dabar energijos turi( duok Dieve sveikatos siai poniai ir ISMINTIES)

Poeto Demjano Bednyj eilėraštis        2017-02-19 18:54

apie leftistinėmis idėjomis Prancūzijos universitete užsikrėtusią būsimą revoliucionierę Rozaliją Samuilovną Zalkind:
От канцелярщины и спячки
Чтоб оградить себя вполне,
Портрет товарища Землячки
Повесь, приятель, на стене!

Бродя потом по кабинету,
Молись, что ты пока узнал
Землячку только на портрете,
В сто раз грозней оригинал!
I. Šmeliovas sukrečiančiame pasakojime apie 1920/1-ųjų terorą Kryme “Mirusiųjų saulėje” “Zemliačką” vadina “Žvėrimi”.
Tomas Manas apie šį I. Šmeliovo kūrinį yra pasakęs: “Perskaitykite tai, jei užteks drąsos”.
Žmogaus perkūrimo ideologijų sekėjų šiandien, deja, dar daugiau.

genderonų-propagandonų "pirpirmininkui" 18:01       2017-02-19 18:44

Ajai, a tai dą šiūpėlienei biskelį da centukų iš raudonos skandinaviškos piniginės liko?
I tau biskelį nubiro?
Atidirbalini?
Nu, davaj, davaj- varyk!
Gal dar ir medalį gausi.
Nu, tokį kokį paskiepytiems cucikams veterinorius pakabina po kaklu:)

"Raudonojo teroro furija"       2017-02-19 18:12

- taip Aleksandras Solženicynas apibūdino bolševikę sadistę Rozaliją Samuilovna Zalkind (“Zemliačka”),
masinių represijų Kryme iniciatorę (per 3 mėn. buvo sunaikinta virš 100 000 civilių):
С ноября 1920 года по январь 1921 года являлась ответственным секретарём Крымского обкома РКП(б).
Розалии Землячке (Розалия Самуиловна Залкинд) принадлежал негласный рекорд времён красного террора:
под руководством этой женщины были казнены десятки тысяч людей.
Тем самым она оправдала прозвище Демон, которым сама себя наградила задолго до революции.
Другой её псевдоним - Землячка - станет официальным после 1917 года. Но любимым останется Демон.
Dokumentuota medžiaga apie ją - tik stiprių nervų žmonėms:
http://baltvilks.livejournal.com/142462.html
Pagautos revoliucinio šėlo moterys ne tik instinktyviu gudrumu, bet ir žiaurumu ne kartą yra gerokai pranokusios vyrus. Tai, kad išorinės jėgos (genderizmo r e v o l i u c i j ą finansuojantys fondai) kišasi į suverenių valstybių vidaus reikalus ir pasitelkia būtent moteris (jos - absoliuti dauguma “vaikų gelbėtojų”) “ginti silpnuosius, išnaudojamuosius” (buvo proletarai, dabar - vaikai), gali būti pranašinga.
Paleidus džiną iš butelio - šeimų inspektavimo (ar mama/tėvas dar nepliaukštelėjo?; iš kur ant vaiko kūno mėlynės ir nubrozdinimai (kurie yra kiekvieno vaiko kone kasdienybė)?), įspėjimo ir tėvų perauklėjimo, vėliau - įvykių kriminalizavimo ir tėvų baudimo procesus, tokio džino-demono virtimo visuotinio teroro monstru jau nesustabdys joks žmogus.
Taip buvo ir bus visada, kai valstybė ima kištis į tai, kas yra ontologiškai nepalyginamai daugiau nei pati valstybė - tai šeima ar asmuo, kaip Dievo paveikslas ir panašumas. Juk buvimas piliečiu nėra sakramentinė būsena, o šeima gali tapti sakramentine tikrove, slėpiningiausios gyvenimo misterijos vieta.
Tie, kurie suvokiame metafizinę blogio su gėrio kauke kilmę, privalome padaryti viską, kad tauta netaptų jo auka.

ruta       2017-02-19 18:05

..na ,per 13 metu esdama Norvegijos milijonus Sukaliene gerai ivalde demagogija ir zino su kuriom zinasklaidos , televizijos seniausios profesijos atstovais galima pudrinti zmonems smegenis , tikra totalitarine valdymo sistema .. Bet , kaip sakoma ,velnias smulkmenose - nesugebejo tokio esminio dalyko , kaip analizes , kur gi smurto pries vaikus daugiu , seimoje , ar vis delto neaiskiuose dariniuose ..Svarbiausia, dauguma pilieciu jau pries rinkimus perspejo Karbauski del sios liberastines , svetimos valstybes pinigais daug metu mintancios ir svetimos   valstybes liberastiniems interesams atstovavusiai neomarksistei ..

Judėjimo už vaikų mušimą pirmininkas       2017-02-19 18:01

Truks plyš kovosime už mūsų Dievo suteiktą teisę mušti vaikus!

Gerais       2017-02-19 17:59

norais ir pragaran kelias grįstas. Metodai kovai su smurtu grūdami tuo pačiu būdu.

taigi       2017-02-19 17:32

Įspūdingas adresų sąrašas Kas gali paneigti, kad tokius nurodymus tie patys gauna ir iš kitų galios centrų, kai reikia ką nors įdiegti visuomenėje. Todėl taip ir gyvename - valdomi ir tampomi. Tas “objektyvios žurnalistikos” asų sąrašas su reikiamais pašnekovais - pati geriausia iliustracija.  Dvi savaites “garsenybės” lakstė su žvakėmis, paslaugūs žurnalistai jas aprašinėjo, putojo priešų paieškose ir treniravosi ateičiai, kai prireiks toliau diegti sekančius įskiepius. Apgailėtina, kad tokiais būdais galima manipuliuoti visuomene.

to jeigu 16:36       2017-02-19 16:45

Nurimkite, neatsitiks:)
Ir ne jokia ne “kišeninė”.
Kitelinė.

dėl Žiobienės       2017-02-19 16:36

Būtina pasiekti, kad ši D. Grybauskaitės statytinė būtų atleista. Jei taip neatsitiks, reiškia “valstiečiai” irgi yra kišeninė partija.

>>> kas mokėjo?       2017-02-19 16:15

No problem.
Kas ir kiek mokėjo yra firmos sąskaitoje.
Dokumento faksimile galite padigėrėti pagal nuorodą:
.
http://www.laisvaslaikrastis.lt/images/pages/NGO.jpg
.
Dok. Kopijoje yra matoma- kas, kam, už ką ir kada pervedė 84 mln. eurų.
.
Veiklą ir finansų srautus administravo tokia p. Šakalienė.
Pašižiūrėkit ir daugiau nebeklausinėsit.
Bus viskas aišku.

Norint vaikus auklėti ir       2017-02-19 15:46

auginti pagal Šakalienės teorijas,reikia mamoms sudaryti sąlygas nedirbti ir būti namuose bei užsiimti auklėjamąja veikla.Arba tėvams.Kitaip Lietuvoje šis įstatymas neveiks.Na,bet pinigai bus pasidalinti,o paskui smaugs valstybę dar ir dar, ir dar.

Kas mokėjo       2017-02-19 15:43

Šakalienei už jos lobistinę veiklą?Ir ar už tai nebuvo moakma delfiams ir t.t…

Skvernantei       2017-02-19 15:30

aha, šikalienė nekalta.
aplinka kalta.
tvrka bus!
gero savaitgalio!

Kaunietė       2017-02-19 15:30

Su šia ponia daugiausia bėdos turės valstiečių partija.
Yra žmonių, su kuriais niekas sugyventi negali…..

SKIRMANTĖ       2017-02-19 15:20

tendencingas sąrašas yra tai blogai, bet… jei nėra laisvos žiniasklaidos, tai ne ponia Šakalienė kalta. Ji yra specialistė šioje srity.  kokia dar kita informacija, kita pusė? mANOT, KAD TAI PLANAS, REIKALINGAS NUSIKALTĖLIAMS? natūralu, kad ji stengiasi kad jos pozicija, būtų paskleista info erdvėje. Jei matot kokių esminių trūkumų, tai apie juos ir reikia kalbėti.

Įrodymas       2017-02-19 15:19

Dar vienas įrodymas apie juodų pinigų galią.

Darbas       2017-02-19 15:16

Šakalienė “su smurtu dirba 13 metų”. Kada dirba kartu su smurtu gero nelauk. Rezultatai kalba patys už save . Komentarai nebereikalingi. Saugokitės kas galit.

schindler       2017-02-19 14:15

Visą tą pasiutusių šakalų ir šakalių/ienių Sąrašą galima įvardinti vienu žodžių- ruja.

Juozapas       2017-02-19 14:05

Dėkui straipsnio autoriams ir visuomenininkams paviešinusiems be galo įspūdingą informaciją.
Jeigu dar pridėjus prie Šakalienės epistoliarinių pastangų citatų ir ponios propagandistės ne mažiau įspūdingos finansinės veiklos dokumentų faksimilę apie 84 mln. eurų iš Skandinavijos genderistų fondų įsisavinimą- būtų gana solidi medžiaga Apkaltai, o gal ir baudžiamąjai bylai.
Sakau dėl bylos “gal”, turėdamas itin selektyvią, iškreiptą, totalitarinę ” teisingumo” sistemą Lietuvoje.
Lietuvos ” teisingumo sistemos ” savoka yra butaforinė.
Realybėje Teisingumo nėra. Teisingumo nebuvimą korupciniais/biurokratiniais/voliuntaristiniais krumpliaračiais kompensuoja totalitarinė Sistema.
Normalioje šalyje, Aukščiausias teismas tuoj pat panaikintų seimo sprendimą kaip neteisėtą, o tokia stierwa tipo, a la “šikalienė” būtų iš posėdžių salės išvesdinta su antrankiais ir nugabenta kalėjiman laukti bylos svarstymo teisme.
Bet Lietuva nėra civilizuota šalis.
Nes piliečių mažai, o kiti likusieji yra veršiai ir buratinai.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.